Autor Wątek: Forumogadka  (Przeczytany 1906820 razy)

Offline Kevinkai

• Aktywny forumowicz
    • http://www.jdm-option.pl/ http://www.dentalmiasto.pl
Odp: Forumogadka
« Odpowiedź #320 dnia: Listopad 25, 2009, 10:17:30 »
Oby było na weekend. Zapuszczę sobie do spania.  ;D

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #321 dnia: Listopad 25, 2009, 11:49:45 »
Wszystko w jak najlepszym porządku. Jeśli jakaś siła wyższa nie pokrzyżuje nam planów to w tym tygodniu uda się nagrać. Stay tuned :)

Hell yeah!  ;D

Już nie moge się doczekać. Skypowe polygadka równie dobra, ale kurde stęskniłem się już  ;)

Offline Abdel

• Mieszkaniec tego forum
    • dubscore.pl - Nie "dzwonimy" po windę
« Odpowiedź #322 dnia: Listopad 25, 2009, 16:53:34 »
Forumogadka się nagrywa. W pokoju obok :)

http://dubscore.pl - Nie "dzwonimy" po windę

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #323 dnia: Listopad 25, 2009, 22:51:17 »
Uff, udało się nagrać kolejny odcinek. Mimo jakiegoś sporego problemu z routingiem w pewnej części Europy udało się doprowadzić nagranie do finiszu.
Wybaczcie nam jeśli jakość w pewnych momentach będzie troszkę słabsza ale nie chcieliśmy żeby tyle materiału się zmarnowało.

Zapraszamy do słuchania i komentowania.

http://www.sirmike.org/files/forumogadka/Forumogadka%20%235.mp3

Offline krolik607

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #324 dnia: Listopad 25, 2009, 22:53:21 »
Nareszcie :)

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #325 dnia: Listopad 26, 2009, 00:32:29 »

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #326 dnia: Listopad 26, 2009, 06:53:34 »
Cudowne rozpoczęcie pracy :) YEAH!

Edit: FaceBook jest, ale działa na innej zasadzie. W dziale Account Manager mozna ustawić, że na FB wyświetlaja się ostatnio kupione gry na PSN oraz ostatnio zdobyte trofea, ale oczywiście trzeba miec konto na FB, którego login i hasło podaje się w menu PS3.

Edit2: w zakładce TV na koncie w UK nie ma AXN, ale jest BBC ;) Zakładam, że w przyszłości będzie tego więcej, dlatego sony dodało nową zakładkę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2009, 07:55:22 wysłana przez Katanka »

Offline Łukasz

• Padawan
  • **
    • 2pady.pl | zupełnie lajtowy blog o grach
« Odpowiedź #327 dnia: Listopad 26, 2009, 09:58:46 »
no wreszcie :) Już myślałem, że dzisiejszy dojazd na uczelnie będzie nudny. Dzięki chłopaki :)

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #328 dnia: Listopad 26, 2009, 14:24:39 »
Dziękuję, przesłuchałem, fajnie Wam to wychodzi. Mam tylko wielkie zastrzeżenia co do jednego - uczepiliście się polskiego PS Store. Ciężko znaleźć nowości!? Chyba tylko po pijaku i to bez używania pada... pierwsza zakładka od góry - "Latest": ostatnio dodana zawartość, ułożona chronologicznie. Poza tym jeśli wiecie czego szukacie można skorzystać z wyszukiwarki (działa, naprawdę). Gdybym nie miał wcześniej kontaktu z PSS to uwierzyłbym w te brednie, że jest tak tragicznie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2009, 16:02:19 wysłana przez Mariusz »

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #329 dnia: Listopad 26, 2009, 17:13:03 »
Ze tak powiem, nareszcie :)

Offline Kevinkai

• Aktywny forumowicz
    • http://www.jdm-option.pl/ http://www.dentalmiasto.pl
« Odpowiedź #330 dnia: Listopad 27, 2009, 00:52:59 »
Przesłuchane, dzięki Panowie.  ;D

Offline krolik607

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #331 dnia: Listopad 27, 2009, 13:28:28 »
Super robota , czekamy na więcej! Polygadka nadrobiła ostatnio podcastami co cieszy ucho a niektórych może i coś więcej  ;) tak więc oczekujemy teraz od forumogadki nadrobienia w nagrywaniu :D

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #332 dnia: Listopad 27, 2009, 18:41:27 »
Przesluchane, o dziwo zostalem zacytowany, podobalo mi sie - jestem kupiony :D Jedyne czego mi brakuje to wrazen z rozgrywki. Wrazen przez duze W. Poopowiadajcie czasem jakies sytuacje z gier ktore sie wam przydarzyly, na jakie drobne szczegoly zwrociliscie uwage, jak Wam sie ogolnie grało. Np mowiac o Call of Duty nie wspomnieliscie ani razu jak sie przyjemnie strzela w tej grze, jaki jest feeling broni. Opisy i zarysy ogolne gier wszyscy znaja. Potrzeba entuzjastycznego/besztajacego miecha! Czekam na nastepny odcinek i licze na jakas wzmianke o becie nowego Battlefielda :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2009, 19:01:28 wysłana przez lutoslav »

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #333 dnia: Listopad 27, 2009, 18:52:42 »
Tak, to jedyne czego mi trochę brakuje w forumogadkach - chodzi o wieksze emocje oraz opis ciekawych sytuacji w grze. Pwoiedzenie, że ma ładna grafikę, czy gra była fajna i ciekawa to nieco za mało. Gracz oczekuje, że bardziej wczuje się w klimat produkcji o której opowiadają forumogadkowicze. Bardzo proszę o urozmaicenie tych opowieści :)

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #334 dnia: Listopad 27, 2009, 21:20:26 »
Sekcja "w co graliśmy" jest nie jako na doczepkę, z obowiązku bo podcast jest przede wszystkim o forum i tematach na nim poruszanych. Nam było by o wiele łatwiej mówić tylko o grach :) Nie musieli byśmy się przygotowywać do tego jak robimy to teraz.

Uwagę odnotowano. Zastanowimy się nad tym.

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
  • You'll never walk alone
« Odpowiedź #335 dnia: Listopad 28, 2009, 05:00:04 »
Szacun Panowie!!!
Dałem wam kiedyś reckę na itunes!!!Przez moment(2 m-ce;)myślałem że to na wyrost.
Ale wróciliście!!!
Tak wogóle to chciałbym z wami pogadać, bo równi z was kolesie!
Jako że jestem już obojnakiem(od miesiąca ps3),czyli posiadam 360 i PS3,czuję się spełniony!
Podcast super,fajnie się Was słucha!
ale...
snowboardu w MW2 nie ma!!!
chociaż możliwe że to proroctwo,w następnej częsci będziemy"czesać trikulce":)

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #336 dnia: Listopad 28, 2009, 13:26:23 »
panowie dobrze robicie ze nie opisujecie gier za bardzo, ja np nie ogladam zadnych trailerow ani reklam gier, czasem tylko jakies screeny, nie czytam tez o trybach, fabule itd. (cos o tym mowiliscie ostatnio...), placac za gre chcem produkt ''zupelnie nowy'' a nie cos co juz znam na pamiec z filmikow promujacych, pamietniklow deva czy innych wywiadow z tworcami. Bardzo sie ciesze ze nie ma gadania o grach za wiele, bo tego jest az za duzo w sieci.

dam wam w nagrode.... +1 :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2009, 13:28:21 wysłana przez yanogore »

Offline shenmue23

• Stały bywalec
    • Konsolowiec.pl
« Odpowiedź #337 dnia: Listopad 28, 2009, 23:31:27 »
Fajnie że znowu nagrywacie, mam tylko nadzieje że będą to cykliczne nagrania :P :D

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #338 dnia: Listopad 29, 2009, 12:45:29 »
Ufff nareszcie udało mi się wysłuchać numerek 5 do końca, a trwało to tak długo ze względu na późne pory i mimo silnej woli porostu audycja mnie układała do snu :)
Po raz kolejny megadobrze bardzo ciekawie dobrane tematy, szkoda tylko że nic więcej o Batmanie nie było ;) Swoją drogą wczoraj ukończyłem i się nie dziwie, że tak długo gościł ten tytuł na Waszych ustach. Co mnie bardzo cieszy to to, iż Mike często wraca do starszych tytułów, które często z racji ścisku na rynku gier pomimo swych zalet, jakoś umykają naszej uwadze. Zresztą myśle i wiele osób się ze mną jak sądze w tym zgodzi, że mało kogo stać na zakup wszystkich gorących hitów w dniu premiery i często sięgamy po własnie takie produkcje.
Mam nadzieje, że od teraz już cyklicznie będziecie serwować kolejne porcje miodnejgadki.

Do następnego :)

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #339 dnia: Listopad 29, 2009, 12:48:39 »
Tak, to prawda. Wielu graczy (w tym i ja) czeka, aż gry dobre i bardzo dobre stracą na cenie i wtedy je kupuje. Warto o takich grach mówić w forumogadce.

MeriB

• Gość
« Odpowiedź #340 dnia: Listopad 29, 2009, 15:02:46 »
100% poparcia :)

Warto byłoby, tak jak to mówił Tartaq na ostatniej forumogadce o swojej przygodzie z Borderlands, wprowadzić cykl: "a za 45zł, w tym tygodniu warto kupić x".

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #341 dnia: Listopad 29, 2009, 22:22:52 »
100% poparcia :)

Warto byłoby, tak jak to mówił Tartaq na ostatniej forumogadce o swojej przygodzie z Borderlands, wprowadzić cykl: "a za 45zł, w tym tygodniu warto kupić x".
Uwazam, ze pomysl ten jest swietny. Wszystkim przydalyby sie takie informacje, a nie kazdy spedza x godzin w googlach przeszukujac internet w poszukiwaniu ofert...

PS:Przystojny z Ciebie avatar Merib :P

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #342 dnia: Listopad 29, 2009, 23:19:40 »
PS:Przystojny z Ciebie avatar Merib

z takimi to do spotkan ! :D

Offline Łuk4sZ

• Aktywny forumowicz
  • Pirotechnik amator ;]
« Odpowiedź #343 dnia: Listopad 29, 2009, 23:37:02 »
PS:Przystojny z Ciebie avatar Merib

z takimi to do spotkan ! :D

Ciekawe czy tylko na Live :P :D Heh :)

Offline snow-man

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #344 dnia: Listopad 30, 2009, 20:51:19 »
Tak, to prawda. Wielu graczy (w tym i ja) czeka, aż gry dobre i bardzo dobre stracą na cenie i wtedy je kupuje. Warto o takich grach mówić w forumogadce.
Popieram. Również od dłuższego czasu tak robię i nie narzekam. Tym bardziej, że wiele gier w pierwszych wrażeniach (szczególnie nie u siebie w domu) jest fantastycznych, a po paru(nastu) godzinach można wady wymieniać garściami ;)
Dlatego też lubię recenzje, które nie pojawiają się zaraz po zdjęciu embarga, tylko po tygodniu, dwóch od premiery.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #345 dnia: Listopad 30, 2009, 22:22:00 »
Co za różnica... Podejrzewam, że i tak recenzenci mało w co grają dłużej niż tydzień/jeden raz...

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #346 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:54:38 »
Co za różnica... Podejrzewam, że i tak recenzenci mało w co grają dłużej niż tydzień/jeden raz...

niby tak, ale grajac w cos przed premiera/w dniu premiery jestes caly szczesliwy i podniecony sama mysla o tym, ze oto grasz w cos, w co wiekszosc zagra dopiero za jakis czas. to dodaje grze przynajmniej jeden punkt. a kilka miesiecy po premierze znasz juz oceny, jakie gra dostala, poczytales nieco o jej wadach i zaletach i podchodzisz do niej na zimno. no i jesli gra zaczyna Cie nudzic juz na poczatku to zaczyna Cie nudzic, a nie ciagniesz na tej adrenalinie "zajebisty hit, w ktory gram przed premiera, zaraz sie na pewno rozkreci".

Offline Verminaard

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #347 dnia: Grudzień 01, 2009, 18:23:59 »
Hello,

"Never pay more than 20 bucks for a computer game".

Kupowanie gier premierowych to jak wysyłanie totolotka. Co jakiś czas się trafia ;). Dopiero po kilku tygodniach widać, czy to tylko hype (jakie ładne określenie na kłamstewka, czyż nie), czy też gra jest coś warta. Ostatnio doszła jeszcze kwestia "na czym". Bo ta sama gra na różnych platformach może być, ehm, różnym doświadczeniem. Co, jak co, ale żadna gazeta nie sprzeda tej kluczowej informacji handlowej w szybkiej recenzji.

Offline snow-man

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #348 dnia: Grudzień 01, 2009, 23:17:07 »
Dlatego np. nie czytam polskich drukowanych recenzji, a przynajmniej w ogóle się nimi nie kieruje. Trzeba pamiętać o tym, że jeśli ktoś wypuści magazyn do kiosków powiedzmy 1 grudnia z recenzją gry co ma premierę na świecie 4 grudnia, to albo grał w betę, albo "u wydawcy w siedzibie", albo całe 4 godziny, albo jakąś wersje prewiev na konsoli "nie sklepowej".
Najgorzej w przypadku gier co przejście zajmuje dziesiątki godzin. Szansa, że recenzent ją skończył jest marna. Jeśli widział wybrane fragmenty lub skończył jakby robił speedrun, to szkoda w ogóle pisać, a co dopiero czytać.

Dopiero po kilku tygodniach widać, czy to tylko hype (jakie ładne określenie na kłamstewka, czyż nie), czy też gra jest coś warta. Ostatnio doszła jeszcze kwestia "na czym". Bo ta sama gra na różnych platformach może być, ehm, różnym doświadczeniem. Co, jak co, ale żadna gazeta nie sprzeda tej kluczowej informacji handlowej w szybkiej recenzji.
Zgadzam się z tym w 100%.

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #349 dnia: Grudzień 07, 2009, 17:36:44 »
Z bólem serca zawiadamiamy, że nagranie forumogadki #6, zostaje przesunięte na dzień jutrzejszy.
Dzisiaj Skype płata nam same figle i zdecydowaliśmy, że nagrywanie po 5 minut i klejenie tego potem przez 3 godziny nie ma zbyt wielkiego sensu.
Jeśli jutro problem się powtórzy to nagranie przesuniemy na weekend (co automatycznie wydłuży podcast o kilkanascie minut bo tematów będzie więcej)

Offline krolik607

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #350 dnia: Grudzień 07, 2009, 17:44:55 »
Z bólem serca zawiadamiamy, że nagranie forumogadki #6, zostaje przesunięte na dzień jutrzejszy.
Dzisiaj Skype płata nam same figle i zdecydowaliśmy, że nagrywanie po 5 minut i klejenie tego potem przez 3 godziny nie ma zbyt wielkiego sensu.
Jeśli jutro problem się powtórzy to nagranie przesuniemy na weekend (co automatycznie wydłuży podcast o kilkanascie minut bo tematów będzie więcej)

Spoko, czekamy :)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #351 dnia: Grudzień 07, 2009, 17:49:11 »

Bardzo żałuję, ale przynajmniej teraz osobiście wiecie jak to wygląda w praktyce jak się chce, ale po prostu nie wychodzi. To jest najgorsze ze wszystkiego :).
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #352 dnia: Grudzień 08, 2009, 19:00:44 »
Znowu coś nam wypadło, tym razem siła dużo wyższa niż fanaberie skajpa (ten, o dziwo, dzisiaj działał bez zarzutu) :(
Wybaczcie, staramy się jak możemy. Nagramy w weekend.

PS - forumowicze polygamii to chyba najbardziej wyrozumiali słuchacze na świecie ;)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #353 dnia: Grudzień 08, 2009, 19:27:44 »
Nic z tych rzeczy, po prostu nie zdążyliście się na tyle rozkręcić, by ludzie przez Was nie mogli żyć. Potem to są już groźby ;P.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #354 dnia: Grudzień 08, 2009, 19:58:22 »
Luzik Mike oby wszystko ułożyło się jak należy i na weekend uda się Wam nagrać. Trzymam kciuki ;)

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #355 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:12:40 »
Nic z tych rzeczy, po prostu nie zdążyliście się na tyle rozkręcić, by ludzie przez Was nie mogli żyć. Potem to są już groźby ;P.

Jakiż Ty skromny jesteś Emielu, he he

Offline krolik607

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #356 dnia: Grudzień 09, 2009, 19:54:48 »
A może by tak w piątek się doczekamy ;)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #357 dnia: Grudzień 09, 2009, 21:01:49 »
Cytat: Mariusz  link=topic=2591.msg70714#msg70714 date=1260306760

Jakiż Ty skromny jesteś Emielu, he he

No to chyba nie w tę stronę zrozumiałeś moją aluzję. Jakbym to robił dla popularności to już bym dawno przestał, a już tym bardziej jak ludzie bezczelnie krzyczą, że to nam się nie chce, by w wolnym czasie nagrywać podcasty :). Ale to offtop, więc olać.

Ja w każdym razie czekam i liczę, że jednak powiecie coś o grach i nie, nie mam na myśli tu Batmana ;P.

Offline krolik607

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #358 dnia: Grudzień 10, 2009, 00:16:27 »
Emielu to że nie potrafisz jakoś znieść krytyki to wiemy na forum wszyscy ;] Ja przynajmniej tak to zauważyłem .

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #359 dnia: Grudzień 10, 2009, 01:08:51 »
teraz to naprawdę nie rozumiem o co komu chodzi ;) olać...