Autor Wątek: Forumogadka  (Przeczytany 1996802 razy)

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
Odp: Forumogadka
« Odpowiedź #22440 dnia: Lipiec 11, 2018, 11:44:21 »
Przyznam, że nie bardzo rozumiem co w pożyczeniu jest cebulanckiego.

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #22441 dnia: Lipiec 11, 2018, 11:45:52 »
może pożyczany i przepocony przez wielu użytkowników hełm VR wali cebulą?

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #22442 dnia: Lipiec 11, 2018, 11:48:34 »
I nie da się zadbać o jego czystość? Sam fakt używania rzeczy przez znajomych/rodzinę jeszcze jej w moich oczach nie dyskwalifikuje.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 11:50:13 wysłana przez Vuko Drakkainen »

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #22443 dnia: Lipiec 11, 2018, 12:19:56 »
To gąbka, tego nie wyczyścisz.
A kto wie co ciekawego żyje na ich facjatach.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22444 dnia: Lipiec 11, 2018, 14:11:42 »
Szokująca rewelacja - ta gąbka jest elementem wymiennym ponieważ nie projektowala tego Forumogadka, tylko ktoś kompetentny.

Swoją drogą w ostatnim odcinku standardowe bzdurki o VR wynikające z ignorancji. Na VR nie ma ŻADNYCH prawdziwych gier a jedynie popierdolki. Innych nie będzie bo się nie opłaca.
Jak wiadomo ani Facebook ani Sony nie inwestują milionow dolarow w eksy na swoje platformy, bo się to nie opłaca.

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #22445 dnia: Lipiec 11, 2018, 14:28:57 »
Nie ma Uncharted VR, nie ma prawdziwych gier.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22446 dnia: Lipiec 11, 2018, 14:31:38 »
No, czyli na Xboxa też nie ma prawdziwych gier. Biedny xbox siedzi w kąciku w VRami i płacze ;)

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #22447 dnia: Lipiec 11, 2018, 14:36:02 »
?\_(?)_/?

Chyba jedyna gra jaka jest uznawwana za "prawdziwą" i "prawilną" to RE7.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22448 dnia: Lipiec 11, 2018, 14:41:58 »
"Jest uznawana" przez kogo? Jakis ostateczny autorytet którego zdanie jest ostateczne i niepodwazalne?

Wiadomo od dawna ze indyki to nie gry, więc nie powinny istnieć. Tylko AAA za 100mln się liczą.

No i Skyrim VR, Fallout 4 VR, Wipeout VR to też nie są "prawdziwe" gry. Bo tak.

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #22449 dnia: Lipiec 11, 2018, 14:45:11 »
Czyli indyki albo odgrzewane kotlety w VR.

Faktycznie, same system sellery.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22450 dnia: Lipiec 11, 2018, 15:08:07 »
Kto i gdzie twierdził, ze na VR są "same system sellery"?

No i od kiedy gardzisz indykami i nie uważasz ich za 'prawdziwe' gry?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 15:10:59 wysłana przez Simplex »

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #22451 dnia: Lipiec 11, 2018, 15:11:05 »
Nie znam sie, ale sie wypowiem :)

Czy nie jest tak, ze Re7 to "gra", a indyki vr to bardziej "głaskanie bobra, ciecie owocow itd"?

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #22452 dnia: Lipiec 11, 2018, 15:51:32 »
No, czyli na Xboxa też nie ma prawdziwych gier. Biedny xbox siedzi w kąciku w VRami i płacze ;)
Na xboksa to nawet VR nie ma. Hehe.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22453 dnia: Lipiec 11, 2018, 16:05:31 »
Bo VR tak straszliwie nikogo że nawet Xbox ma go w dupie!

Czy nie jest tak, ze Re7 to "gra", a indyki vr to bardziej "głaskanie bobra, ciecie owocow itd"?

Nie. A przynajmniej nie wszystkie.

Forumogadka wierzy ze na VR nie ma ŻADNYCH innych gier niż glaskanie bobra. Niektórzy wbrew faktom wierzą że ziemia jest plaska i szczepionki powoduja autyzm.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 16:08:50 wysłana przez Simplex »

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #22454 dnia: Lipiec 11, 2018, 16:46:25 »

+1, niestety. Ahh gdyby tak FS wydal Kings Fielda na VR.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #22455 dnia: Lipiec 11, 2018, 16:50:47 »
Tematu nie sledze specjalnie, widze recenzje w PE I jest przewaznie 5/6 na 10. Baaardzo rzadko sie-8-trafi.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #22456 dnia: Lipiec 11, 2018, 17:01:22 »
Ja rozumiem, ze to moze byc dobra zabawa, doswiadczenie. Licze ze to sie przyjmie i za kilka generacji posmigam w Power Armorze, czy za sterami mecha etc.

Online knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #22457 dnia: Lipiec 11, 2018, 17:10:19 »
Bo VR tak straszliwie nikogo że nawet Xbox ma go w dupie!

Nie. A przynajmniej nie wszystkie.

Forumogadka wierzy ze na VR nie ma ŻADNYCH innych gier niż glaskanie bobra. Niektórzy wbrew faktom wierzą że ziemia jest plaska i szczepionki powoduja autyzm.
MS twierdzi, że vr nikogo, exy nikogo, dajemy konsole a reszta jest w waszych rękach! Róbcie gry - inni producenci albo wymyślacie sobie content i przygody - SoT. ;)
My i tak już dużo zrobiliśmy!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22458 dnia: Lipiec 11, 2018, 17:50:23 »

+1, niestety. Ahh gdyby tak FS wydal Kings Fielda na VR.
Moze na PSVR tak jest. Na PCVR nie do końca.

Jak ktoś chce pohejtować VR (nie mówię o Tobie) to kij się zawsze znajdzie.
Np trzeba robić przysiady(!). Nogami (!!!). I okulary nie wchodzą. A jak ktoś jest wlochaty to potem musi sie czesac (to wszystko z forogadki).

No i niesmiertelne "podczas gry w vr nie mozna pić i sprawdzać Twittera" (to Emil)

Tematu nie sledze specjalnie, widze recenzje w PE I jest przewaznie 5/6 na 10. Baaardzo rzadko sie-8-trafi.

Gier na VR jest na tyle malo że można recenzowac praktycznie wszystko. Gdyby w ten sam sposób recenzowac wszystkie gry nie VR to byłoby tak samo - większość gier 5/6
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 18:01:06 wysłana przez Simplex »

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #22459 dnia: Lipiec 11, 2018, 22:52:17 »
No ale chyba sam przyznasz, że takich dużych (na więcej niż godzinę-dwie) i dobrych gier na VR jest mało czy to na PC czy już nie mówiąc o PSVR(tam to w ogóle tragedia)?
A jednak jeśli chodzi o PC to nie jest taka tania zabawka, żeby od razu rzucać teczką z kasą na stół dla VR. Sam mam kilka tytułów na oku i chętnie je sprawdzę ale mi się to teraz w ogóle nie kalkuluje. I z tego samego założenia jak widać wychodzi Forumogadka. Dla nich liczą się duże tytuły, a nie popierdółki, które można równie dobrze obczaić na stoiskach imprez growych czy specjalnych klubach za kwotę biletu do kina.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 22:55:38 wysłana przez Rudy_rydz »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22460 dnia: Lipiec 11, 2018, 23:05:52 »
Ja sam przyznam że jest mało (ale to zależy wg jakich kryteriów - jak na bazę użytkownikow/opłacalność to jest bardzo dużo), tylko ze forumogadka twierdzi ze nie ma wcale - a różnica między wcale a malo jest jak dla mnie spora. Coś jak "xbox nie ma gier". Fake news

Cena to kwestia subiektywna, są tacy dla których cena produktów apple jest akceptowalna. A VR daje zupełnie nowy rodzaj doznań i poziom imersji, za ok 1000-2000zl. To naprawę aż tak strasznie dużo?

Nie kalkuluje to się obczajanie w klubach gdzie godzina kosztuje 30zl (albo i więcej). Na targi nie chodzę, ale stanie w kolejce i granie na steranym heardsecie używanym przez kto wie ile osób też średnio się kalkuluje.

Fajnie ze "dla nich liczą sie duże tytuły a nie popierdółki", tylko czemu w takim razie grają w takie popierdółki na konsolach i PC? Nie grają przecież wyłącznie w AAA.

Jeszcze raz: forumogadka twierdzi ze na VR są tylko i wyłącznie "popierdółki" (cokolwiek to znaczy), co nie jest prawdą, nawet gdyby byla choć jedna nie-popierdółka (a jest dużo więcej).
Beat Saber to pewnie też popierdółka zgodnie z taką logika (no bo wyszła na VR więc nie może być niczym innym).
A nawet te popierdółki dają dużo zabawy (co przyznał sermajk) z racji 'bycia w grze'. Więc popierdółka popierdółce nierówna.

Zobaczymy czy się ziści:
https://venturebeat.com/2018/07/10/sony-design-lead-expect-vr-to-create-a-new-game-genre-within-5-years/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 23:19:12 wysłana przez Simplex »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22461 dnia: Lipiec 11, 2018, 23:47:57 »
A w temacie:

"To była naprawę fajna gra, ja bym chciał mieć VRa żeby w te grę zagrać" - Tartaq.
Koniec świata!

sermajk: A jest 60 klatek?
Qubor: Ja w to gram na pececie. Mam więcej niż 60. Nie jestem w stanie powiedzieć jak to chodzi na konsolach.

Drugi koniec świata! Co oni z robili z quborem? A swoją drogą to radzę włączyć vsync jak jest więcej niż 60 fps ;)

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #22462 dnia: Lipiec 11, 2018, 23:58:10 »
Ja sam przyznam że jest mało (ale to zależy wg jakich kryteriów - jak na bazę użytkownikow/opłacalność to jest bardzo dużo), tylko ze forumogadka twierdzi ze nie ma wcale - a różnica między wcale a malo jest jak dla mnie spora. Coś jak "xbox nie ma gier". Fake news

Cena to kwestia subiektywna, są tacy dla których cena produktów apple jest akceptowalna. A VR daje zupełnie nowy rodzaj doznań i poziom imersji, za ok 1000-2000zl. To naprawę aż tak strasznie dużo?

Nie kalkuluje to się obczajanie w klubach gdzie godzina kosztuje 30zl (albo i więcej). Na targi nie chodzę, ale stanie w kolejce i granie na steranym heardsecie używanym przez kto wie ile osób też średnio się kalkuluje.

Fajnie ze "dla nich liczą sie duże tytuły a nie popierdółki", tylko czemu w takim razie grają w takie popierdółki na konsolach i PC? Nie grają przecież wyłącznie w AAA.

Jeszcze raz: forumogadka twierdzi ze na VR są tylko i wyłącznie "popierdółki" (cokolwiek to znaczy), co nie jest prawdą, nawet gdyby byla choć jedna nie-popierdółka (a jest dużo więcej).
Beat Saber to pewnie też popierdółka zgodnie z taką logika (no bo wyszła na VR więc nie może być niczym innym).
A nawet te popierdółki dają dużo zabawy (co przyznał sermajk) z racji 'bycia w grze'. Więc popierdółka popierdółce nierówna.

Zobaczymy czy się ziści:
https://venturebeat.com/2018/07/10/sony-design-lead-expect-vr-to-create-a-new-game-genre-within-5-years/
1. 1000-2000zł to dużo biorąc pod uwagę, że na PSVR nie ma prawie dużych tytułów na VR, dla których warto kupić tylko i wyłącznie ten sprzęt. A Oculus/HTC wymaga mocnego PC, który też kosztuje i u mnie z ceny 2000zł robi się nagle 6-7k. No kurde, nie wydam 6-7k tylko po to, żeby pograć w Edge of Nowhere albo Lost Echo.
2. Dlaczego nie kalkuluje się sprawdzanie w klubach? Lepiej wydać 30zł niż od razu tysiaka, a przy okazji sprawdzi się kilka różnych tytułów oraz przede wszystkim sprawdzi się jak organizm daje sobie radę. To samo z targami. Co mnie obchodzi, że Ty nie chodzisz na targi? Ja chodzę chociażby na WGW czy Pixel Heaven i tam obczaiłem VR. Wiele ludzi, dla których VR to ciekawostka zrobi tak samo bo nie widzi im się wydawanie nawet kilku tysięcy na sprzęt, który po tygodniu nadawałby się tylko do schowania do szafy. Sorry, takie są realia. To, że Ty wydasz kasę na sprzęt VR to nie znaczy, że nagle wszyscy to zrobią bo zwyczajnie nie są tym tematem AŻ TAK zajarani. W tym wypadku jesteś w zdecydowanej mniejszości.
3. Grają w te "popierdółki" bo jak widać te popierdółki mają dla nich i tak więcej do zaoferowania niż popierdółki na VR. No i nie muszą do tego kupować kolejnego pudła z elektroniką lub dwóch za grubą kasę. Poza tym jak mają w co grać a nie cisną ich tak tytuły na VR to w sumie mogą wychodzić z założenia, że jak ich nie ograją to przecież świat się nie zawali.
4. A jak Ty uważasz inaczej niż oni to napisz im maila, że się mylą i wymień te duże tytuły, które nie są popierdółkami. Może odniosą się do tego na nagraniu i bardziej sprecyzują o co im chodzi. Warto spróbować.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22463 dnia: Lipiec 12, 2018, 00:45:04 »
u mnie z ceny 2000zł robi się nagle 6-7k. No kurde, nie wydam 6-7k tylko po to, żeby pograć w Edge of Nowhere albo Lonest Echo

Parafrazujac klasyka: A co mnie obchodzi że Ty nie masz przyzwoitego PC i nie wydasz 6-7k? (swoją drogą minimalne wymagania dla Rifta to 1050Ti/960 a rekomendowane to 1060/970 - czyli wcale 4-5k na PC nie trzeba wydawać, nawet zakładając że składasz od zera). Mając taki średni PC możesz kupić używanego Rifta za 1500zł [niedawno na allegro był nieużywany z gwarancją w Morelach za 1700zł) i go w razie czego sprzedać. Mając PS4 można kupić PSVR za ok 1000zł a potem sprzedać, kilka osób na forum tak zrobiło (a niektórzy to pewnie jeszcze na tym zarobili, wiadomo kto ;) ) więc tu argument ceny i kalkulowania się odpada, tym bardziej że można kupować gry na płytach i również sprzedawać. Więc tak naprawdę wcale nie jest tak drogo, jak się nie zakłada celowo najdroższej opcji żeby ją odrzucić. Jak jesteś VRosceptykiem to żadna cena nie będzie dla zaakceptowania i vice versa - jak VR cię jara to "cena nie gra roli".
Zresztą nie wiem w ogóle po co wmieszaleś do tego cenę pisząc "Sam mam kilka tytułów na oku i chętnie je sprawdzę ale mi się to teraz w ogóle nie kalkuluje. I z tego samego założenia jak widać wychodzi Forumogadka."

Nie widać - nie mówili o "kalkulowaniu się", tylko o tym że na VR są tylko i wyłącznie popierdółki, co nie jest prawdą, i o to się czepiam - powtarzanie nieprawdziwych stereotypów. To nie ma nic wspólnego z ceną. Zresztą wymówka o "nie kalkulowaniu się" jest używana wybiórczo gdy to akurat pasuje do tezy - chociażby winyle acrida też się nie kalkulują ale je sobie zbiera a forumowicze podziwiają jego kolekcję, zamiast biadolić, że to się przecież nie kalkuluje. Jak ktoś jest przeciwko czemuś, to nigdy mu się nie będzie kalkulowało, nawet jakby dostał za darmo. Kupowane cyfrówek na konsoli w cenach okołopremierowych totalnie się nie kalkuluje (zwłaszcza singlowych) a ludzie to robią. I tak dalej, i tak dalej.

Forumogadka ma dostęp do internetu, mogą sobie sprawdzić jakie tytuły faktycznie są na VR ale zamiast tego wolą dezinformować, że nie ma żadnych większych gier. Jak nie chcą kupować VR i mają wystarczająco dużo gier do ogrywania no to super, mnie nic do tego, mogą nie tykać VR kijem przez szmatę i nic się nie stanie z tego powodu - tylko że to w żaden sposób nie tłumaczy powtarzania nieprawdziwych mitów o VR. Ale beton powoli się kruszy, jest postęp w porównaniu z tym co było rok czy dwa temu.

Kluby VR to jak najbardziej dobra opcja żeby spróbować po raz pierwszy VR zobaczyć z czym to się je, jak nasz organizm zareaguje na VR. Ale jest to kompletnie nieopłacalne przy założeniu że chcesz pograć coś więcej, bo koszta zaczynają bardzo szybko rosnąć. To już bardziej się kalkuluje znaleźć kolegę z VR ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2018, 00:48:24 wysłana przez Simplex »

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #22464 dnia: Lipiec 12, 2018, 00:56:47 »
Ale jak sprzedać kolegę? Licytacja od 1zł?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22465 dnia: Lipiec 12, 2018, 01:08:24 »
Najlepiej przez OLX, bo na allegro prowizja z 8%.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #22466 dnia: Lipiec 12, 2018, 01:12:02 »
Dział żywe zwierzęta nie pobiera prowizji.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22467 dnia: Lipiec 12, 2018, 01:22:33 »
Na pewno? Na giereczkach nie ma opłaty za wystawienie ale jest prowizja 8% od sprzedaży.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #22468 dnia: Lipiec 12, 2018, 01:27:06 »
Ale kolegę sprzedać czy kolega się sprzedaje?

Simplex jak zwykle pępek świata i myśli, że wie lepiej :P
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #22469 dnia: Lipiec 12, 2018, 08:19:01 »
Odpustowe nakładki na pada wa sprzedał, to i VR wam zaraz uświadomi że potrzebujemy ;).

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #22470 dnia: Lipiec 12, 2018, 09:31:49 »
Potrzebny czy nie, troche racji ma.

Przy tym, ze Fgadka to gry AAA troche smiechlem. Ostatnio wpadam na streamy i po kilku minutach wylaczam. No chyba, ze jest beka - wtedy leca w tle do farmy. A juz biorac pod uwage, ze taki Bus Simulator ma mniej zawartosci niz Sea of Thieves... Raz, ze gdyby nie Tartaq to przestalbym ogladac juz na poczatku. Dwa, akurat ta gra na VR bylaby osom. Nadal bez zawartosci, ale w VR.

Qbar ma 120 fps plus, ma wypasa i jest juz takim samym pecetowcem jak ja. Ide o zaklad, ze z czasem pieprznie acziki w kat, bo wybierze plynnosc. Zreszta, co chwila na streamach podkresla wygode gry na PC.

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #22471 dnia: Lipiec 12, 2018, 09:41:14 »
Ale w czym jest problem?

W tym że grają w śmieszne gierki na PC a nie na VR?

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #22472 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:57:47 »
A qbar nie mowil, ze tego PC to kupil tylko do streamowania gier z Xa, bo na Xie to srednio dzialalo i ze w zadnym wypadku na PC grac nie bedzie, bo w koncu nie po to kupil pol roku wczesniej Najmocniejsza Konsole Swiata?

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #22473 dnia: Lipiec 12, 2018, 11:04:26 »
Qbar jeszcze rok temu mówił że nie widzi PCta w swoim mieszkaniu w ogóle, więc nie wiem po co ich łapać za każde słowo.

Na Xboxie co się dzieje każdy widzi, nic dziwnego że trzeba z hobby przenieść się gdzieś indziej, a na Playstation przecież nie pójdą.

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #22474 dnia: Lipiec 12, 2018, 12:08:05 »
A qbar nie mowil, ze tego PC to kupil tylko do streamowania gier z Xa, bo na Xie to srednio dzialalo i ze w zadnym wypadku na PC grac nie bedzie, bo w koncu nie po to kupil pol roku wczesniej Najmocniejsza Konsole Swiata?
Może i mówił, ale rzeczywistość wygląda inaczej. Ostatnio uparli się na Orcs Must Die, które na PS4 jest w wersji Unleashed (chyba tak się nazywa) i można grać w 4, ale przecież PC i de facto grali we dwóch.

Mnie tam jebie kto na czym gra. Zabawne z perspektywy czasu jest to jak kiedyś Qbar hejtował i wyśmiewał PC na każdym kroku - teraz kupił wypasa, okazało się (podejrzewam) że konsola nie daje tyle fps i leci na PC.

Żeby nie było, ze mnie też można się pośmiać. Wielbiłem Muska pod niebiosa jako drugiego zbawiciela Ziemi, a po ostatnim komentarzu na temat akcji ratunkowej lekko mi wstyd. Choć podejrzewałem już kiedyś, że bucówa wyjdzie z typa.

To nawet nie jest problem. Ot, beczka. Hejtują VR za popierdólki, w które sami grają.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22475 dnia: Lipiec 12, 2018, 12:18:51 »
"Hejtują VR za popierdólki, w które sami grają. " - Dokładnie to, pięknie mnie Marcin zninjował.

Ale w czym jest problem?

Nie w tym. Po raz dziesiąty napiszę dla nie umiejących czytac - problem w tym że twierdzą, że na VR sa tylko i wyłącznie śmieszne gierki, co jest po pierwsze nieprawdą, po drugie używają tego jako argumentu przeciwko VR, mimo że na PC sami grają w śmieszne gierki - sprzeczność widzę.

Qbar jeszcze rok temu mówił że nie widzi PCta w swoim mieszkaniu w ogóle, więc nie wiem po co ich łapać za każde słowo.
No a za rok napiszesz "Qbar jeszcze rok temu mówił że nie widzi VRa w swoim mieszkaniu w ogóle, więc nie wiem po co ich łapać za każde słowo." ;)

Simplex jak zwykle pępek świata i myśli, że wie lepiej :P
Akurat wiedzieć lepiej od forumogadki to nie jest jakieś osiągniecie, więc pochwaliłeś mnie niezasłużenie :P
Ja nie myślę, że wiem lepiej. Ja to wiem.

Rozgrywka: Detroit jest na ok 10h (jedno przejście)
Fomuro: Detroit jest na ok 20h (jedno przejście)
https://howlongtobeat.com/game.php?id=31388
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2018, 12:24:16 wysłana przez Simplex »

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #22476 dnia: Lipiec 12, 2018, 12:34:03 »
Nie w tym. Po raz dziesiąty napiszę dla nie umiejących czytac - problem w tym że twierdzą, że na VR sa tylko i wyłącznie śmieszne gierki, co jest po pierwsze nieprawdą, po drugie używają tego jako argumentu przeciwko VR, mimo że na PC sami grają w śmieszne gierki - sprzeczność widzę.

Ale na PC nie trzeba machać rękoma, robić przysiadów i pocić się w głowę (o Układaniu fryzury już nie wspominam).

A i Twittera przeglądać można!

A na PC nie grają tylko w popierdółki, bo na przykład ostatnio ogrywali bete BFa V. NA VRa chyba nie ma BFa V?

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #22477 dnia: Lipiec 12, 2018, 12:40:56 »
Odbijając piłeczkę. ;)

Wreckfest na jesień wychodzi na konsole. Nie mogli poczekać? ;)

No i ja dalej nie mogę z tego OMD. Na PS4 wersja za free, 4 graczy. Na PC płatna z ograniczeniem do 2 graczy. Gramy na PC! ;D

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #22478 dnia: Lipiec 12, 2018, 12:45:59 »
No chyba nie po to kupili PC, żeby teraz na konsolowe bieda wersje czekać.

A poza tym i tak dostają kody od wydawców na PC więc co zrobić.

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #22479 dnia: Lipiec 12, 2018, 12:56:40 »
No ale wersja płatna jest lepsza (chyba) bo nie trzeba grindować. W "darmowych" grach trzeba płacić czasem albo po posotu płacić, żeby jakoś szło kupowanie nowych pułapek.