Autor Wątek: Forumogadka  (Przeczytany 1583126 razy)

Offline regisek

• Super Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
Odp: Forumogadka
« Odpowiedź #22280 dnia: Grudzień 13, 2017, 11:35:18 »
Z kącika obrzucania gównem forumogadki zrobił się kącik laurek ;).

Bo z forum nigdy nie wiadomo :)

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #22281 dnia: Grudzień 13, 2017, 11:36:01 »
Przerobilem te "popularne", ze 2-3 losowe odcinki, niszowych nie znam, jak zapodasz linka to przeslucham i ocenie, moze zmieniajac zdanie. O topowych zdania nie zmienie, chyba, ze one sie zmienia :D

Offline SinfulScholar

• Ultimate Badass
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #22282 dnia: Grudzień 13, 2017, 12:03:53 »
Meteorytyki nie musi o ile humor prowadniczych mnie śmieszy a nie żenuje. Wiadomo, każdego śmieszy coś innego ;).

dokładnie. Rozgrywkę czasami słucham aby coś po prostu leciało w tle i niektóre odcinki naprawdę są fajne ale część jest też strasznie nudna. a żenujący humor często niestety występuję w ich wstępach gdzie np modulują swoje głosy.

Offline grzyboslav

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #22283 dnia: Grudzień 13, 2017, 13:25:47 »
Ostatni odcinek w tym roku był spokojny i smiechowy zarazem. Dobrze się słuchało. Czekam teraz do 6 stycznia na podsumowanie FGA.

A to nie miało być jeszcze jednego odcinka przed świętami? Tartaq coś nawet marudził że z rozpędu zrobił świąteczną okładkę zamiast normalnej do do ost. odcinka.

Ale merytorycznie (i tu mysle, ze wielu sie zgodzi, pomijajac czy slucham czy nie) naprawde sie wybijaja.
Wiekszosc podcatow opowie o tym jak sie w gre x gra plus dołozy odczucia. Nieczyste potrafia dołozyc wiecej (czesto niestety ze spojlerami niszczycielami i to bez sensu wstawionymi niestety)

Kazde z trojki to osobnik z duzym przebiegiem ksiazek/ filmow zaliczonych (innych niz Marvele) i to czuc. Inne podkasty? No juz niekoniecznie w tym punkcie

Gorzej, że z grami już nie mają tak imponującego przebiegu. Problem z niezatapialnymi jest też, że panowie często zachowują się jak buce zarówno w stosunku do słuchaczy (spoiler z ost. Gwiezdnych wojen pamiętamy) jak innych prowadzących.

Jeśli chodzi o klasyfikację czołówki podcastów growych (regularnie nagrywających) u mnie:
Forumogadka
Fanstasmagieria
Rozgrywka

Grysław i Krokietcast od dawna nic nie nagrali (niestety) więc poza listą, M2 jakby było mniej o VR by się załapał.

Offline Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #22284 dnia: Grudzień 13, 2017, 13:26:59 »
A to nie miało być jeszcze jednego odcinka przed świętami? Tartaq coś nawet marudził że z rozpędu zrobił świąteczną okładkę zamiast normalnej do do ost. odcinka.

Będzie.

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #22285 dnia: Grudzień 13, 2017, 13:29:56 »
[...] M2 jakby było mniej o VR by się załapał.
Chłopaki nagrywają wieczorami, a ja robię na dwa etaty. Jedynie mam wolne weekendy, ale też nie całe, bo mam jeszcze życie poza pracą. Może być i tak, ze oddam Michałowi podcast.

Na razie nie wiem. Zamysł był od początku by nagrywać rano lub w południe, a teraz mnie już chyba z 3 miesiące nie było na nagraniu. Życie.

Offline Rudy_rydz

• Prezes
  • 50 twarzy Rudego_Rydza
« Odpowiedź #22286 dnia: Grudzień 13, 2017, 15:21:44 »
Ja bym sobie z Pikaczem pogadał na temat nowego South Parka bo mamy dosyć rożne opinie z tego co widziałem no ale cóż. :(

A co do najlepszego podcastu to mam wrażenie, że jednak mimo wszystko najbardziej lubię sluchać Forumogadki. Nie ważne o czym mówią to bardzo dobrze mi się ich słucha nawet jak gra mnie w ogóle nie interesuje. Mają omawianie gier już tak opracowane, że robią to szybko, płynnie i merytorycznie, a jednocześnie utrzymują cały podcast w humorystycznym tonie.
Podobnie mam z MaNa MaNa ale Forumogadki słucham już jakieś 7 lat więc sentyment robi swoje.

Grysław to wiadomo klasa sama w sobie i czekam na jego powrót ale wiem, że może to nastąpić w najmniej oczekiwanym momencie albo nawet w ogóle.

PADcast lubię bardzo ale czasami niezbyt trafiają z tematem jednak to kwestia czysto preferencji. Ogólnie to dobrze mi się chłopaków słucha, szczególnie Dawida i Roberta. Do pozostałej dwójki mam pewne zastrzeżenia ale to nie ten temat.

W ogóle to moderator mógłby przenieść tę całą dyskusję do ogólnego tematu podcastowego. ;)

Offline Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #22287 dnia: Grudzień 13, 2017, 15:27:24 »
Zadzwoń do niego i pogadajcie ;).

Online maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #22288 dnia: Grudzień 13, 2017, 15:39:01 »
Niedługo do forumogadki trzeba będzie słać listy z przeprosinami i kwiaty do każdego ;)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #22289 dnia: Grudzień 13, 2017, 20:44:03 »
U mnie nie ma nr 1, po dick muve nie moge mówic kogo.

Jest kilka rownorzednych jak dla mmie. Padcast, Rozgrywka, Fantasmagiera. Chyba te trzy.
Oprócz tego słucham wielu innych i tez maja dobry poziom. Te trzy chyba jednak najlepsze imo, min za liczbe odcinkow, regularnosc czy giga nagrania (Rozgrywka)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #22290 dnia: Grudzień 13, 2017, 22:25:24 »

Będzie.

Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline dKc

• Badass
« Odpowiedź #22291 dnia: Grudzień 14, 2017, 22:39:12 »
Kurde, Mike wygląda jak Jim Carrey!

Offline grzyboslav

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #22292 dnia: Grudzień 23, 2017, 21:08:49 »