Forum Polygamia.pl

Społeczność => Po godzinach... => Podcasty => : bezimienny.pl March 17, 2017, 21:16:40

: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 17, 2017, 21:16:40
(http://i65.tinypic.com/10dcsn5.jpg)

Na wasze życznie specjalny wątek o naszym podcascie. Będziemy tu wrzucać najnowsze odcinki oraz różne ciekawe rozkminy. A teraz się przedstawimy.

Pewnego razu na grupie podcastowej, bodajże Piotrek napisał, że chce stworzyć podcast, a że Jacek i Krystian wyrazili na to chęci, to zaczęli współpracę. Nasz projekt został stworzony poprzez zamiłowanie do innych podcastów (24/09/2014) i chcieliśmy stworzyć coś wspólnie, oczywiście miał być to podcast growy. No i zaczęy się problemy (nazwa), bo nie chcieliśmy mieć w tytule nic związanego z grami. No i padło magiczne zdanie..."a może podcast bez nazwy"? Domena wolna, w sumie dobrze brzmi, to zaklepujemy. Mieliśmy nawet pomysł, aby się nie przedstawiać i żeby każdy był "bezimienny", ale szybko z tego zrezygnowaliśmy. Muzykę załatwił Piotrek od znajomego, którą słyszycie na początku i... oto jesteśmy. Po pewnym czasie odszedł Jacek żeby później tworzyć podcast związany z azjatyckimi grami i wpadł Rafał. Od Rafała - "Słuchałem od dłuższego czasu kilku podcastów, a gdy pojawiło się więcej czasu postanowiłem że do listy dodam coś świeżego - tak pojawił się Bezimienny przy swoich pierwszych kilku odcinkach. Wiele wybaczałem chłopakom, bo to pierwsze kroki ale kilka razy musiałem, zwyczajnie musiałem wygarnąć. Trafiło na Jacka, bo był "pod ręką". Gdy niedługo potem wyszedł problem z odcinkiem, bo 2/3 prowadzących była niedostępna zaoferowałem udział w zastępstwie. Od tamtej pory podcast jest merytorycznie doskonały, nawet gdy Boliwia znajduje się w Afryce..."

Po pewnym czasie odszedł Piotrek, który też tworzy swój własny podcast o grach i przyszedł Tomek który odszedł z Input Laga po dramie, ale to pewnie wiecie.
I tak sobiie w trójkę tworzyliśmy kolejne odcinki przechodząc z opcji tygodniowej na dwu. Było to spowodowane czasem, no i oczywiście ogrywaniem gier, bo nie wyobrażamy sobie recenzowanie gier oglądając YT, czy chociażby zostawiając ją w połowie, dlatego Rafał ciągle mówi o wiedźminie :) I tak w pewnym momencie z podcastu odchodzi Tomek, którego ciężko zastąpić i zapraszamy do nas Wojtka, którego Rafał poznał na jakimś spotakniu podcastowym. Ostatnim naszym członkiem jest Kali, którą pewnie wszyscy znają i jak widać jest u nas gwiazdą.

I tak w 4 sobie tworzymy kolejne odcinki. Zastanawialiśmy się, czy 4 osoby to nie za dużo, ale doszliśmy do wniosku, że Kali wprowadza u nas pewną dynamikę i chaos oraz odpada zastępstwo przy ewentuanej absencji, więc to jest to czego szukaliśmy. I chociaż widzimy, że dopiero raczkuje w podcastingu i jest sporo do poprawy (łącznie z jej nadmiernym przeklinaniem), to daliśmy jej szansę i będziemy ją ukierunkowywać w dobrą stronę.

Tworząc podcast, chcieliśmy aby skład był róźnorodny, a podcast kontrowersyjny. Więc na dzień dzisiejszy w Bezimiennym są:
-Krystian, który jest z naszym podcastem od powstania, prowadzi, ocenia gry na PS4, PSVR, Vitę oraz czasami planszówki, a co najważniejsze ma dostęp do wszystkich gier praktycznie za darmo.
-Rafał, fan MGS'a, Wieśka i osoba która mocno udziela się w społecznościach podcastowych. Mówi o ciekawych informacjach związanych z technologią. Tylko PS4
-Wojtek, z wykształcenia jest dziennikarzem growym, który prowadzi swoj portal z grami i gra tylko na PC. Wielki miłośnik Doty
-Kali, która zawodowo zajmuje się lokalizowaniem oraz testowaniem gier. Ma spore doświadczenie z różnymi wydawcami, developerami i zna się na tworzeniu gier. Prywatnie - XO.

Jak wiecie, jest duża konkurencja w podcastingu growym, więc każdy odcinek dobrze planujemy i staramy się jak najbardziej zainteresować słuchacza tematem. Bardzo często omawiamy gry, których nie spotkacie nigdzie indziej, bo nie widzimy sensu omawiać np. Nioh, gdzie jest wszędzie. Bardziej staramy się wypełnić lukę na podcastingu, niż wchodząc na poziom AAA. Chociaż nie mówię, bardzo byśmy chcieli.

To tyle. Nagrywamy w poniedziałek co dwa tygodnie, wrzucamy wieczorami we wtorek i jesteśmy jedynym Bezimiennym Podcastem w polsce.

Jako, że to ma być wątek informujący Was również co u Nas, to zapowiadamy, że w najbliższych miesiącach planujemy (ale tylko raz, wyjątkowo) odcinek live z pewnym dość kontrowersyjnym tematem, który przez zawartość, nie będzie w pełni rejestrowany. Szykujemy się też na targi E3, na które wybiera się Kali i tutaj planujemy albo specjalny odcinek o tym, albo codziennie coś wrzucać z LA. Poza tym w przyszłym tygodniu zmieniamy stronę, bo jest paskudna i nasze stare logo w apkach i iTunes'ie.

Mógłbym jeszcze pisać i pisać :P Tak czy siak, dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do słuchania.

: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 17, 2017, 21:18:59
Bezimienny #81 - Nintendo Switch

(http://i65.tinypic.com/runr61.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801501.us.archive.org/0/items/odcinek_81_2017/Odcinek_81_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 17, 2017, 23:23:09
To jeden z moich ulubionych podcastów. TOP2 najlepszych muzyk z intro. Dobra robota. Fajnie tak poczytać o genezie. I mam już pierwsze pytania. :)Skąd pomysł na Scruma na początku? Czyli jak mi się jakiś czas temu spodobaliście, bo byliście inni niż większość to dlatego, że chcecie być kontrowersyjni, a nie dlatego, że tacy jesteście?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda March 17, 2017, 23:38:17
Bardzo fajnie się słuchało tego odcinka. Faktycznie muliplatformowość dobrze robi fajnie jest pokazana: od zgarbionego taboreciarza, lekko zamulonego ;) po konsolowca z ADHD i jeszcze pani z przepalonym głosem. Oby tylko ;) Przydałby się dla Niej lepszy mikrofon albo popracujcie nad dźwiękiem. Nie jest źle ale bywa nierówno.
Funkurama(?) dzielnie bronił Switcha i rozumiem co miał na myśli opowiadając o niej. Co dziwne rozumiem też pojazd na te konsolę, bo pozostali mają również rację co do niej. Mam nadzieję, że przyszłe odcinki równie dobre będą albo i lepsze.
Tylko mniej o multi, błagam. DOTA tak samo nikogo jak LOL czy CS. Jak nabijałem się z SDF czy XBotów tak teraz mogę też nabijać się z Mustard Race po przesłuchaniu odcinka.

EDIT:
Kali jest zajebista. ma wieksze cohonnes niż niejeden tutaj psychodelikatny delikatniś. Albo trzeba umieć rozróżnić rzucanie kurwami od rzucania kurwami. Trochę empatii ;D Konkretna dziewczyna. Nie pierdoli się w tańcu. Szanuję.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Wallhammer March 18, 2017, 03:15:12
Tomek, czy Ty miałeś kiedyś swój tablet? Bo opowiadasz o Switchu w taki sposób, jakie ja miałem wrażenia po zakupie pierwszego swojego tabletu.

Pamiętam jeszcze premierę pierwszego iPada i jak pół internetu śmiało się, że na cholerę komuś coś, co ma funkcje smartfona, tylko ekran większy.

Po zakupie pierwszego tabletu stał się on moim ulubionym gadżetem. Dokładnie tak, jak opowiadasz, jest on moim osobistym sprzętem. Z tym, że na tablecie (Android) o dobre gry trudno, ogromna większość to popierdółki, chociaż w Clash Royale gram już chyba rok i wciąż mi się nie nudzi. Ale tablet dla mnie to też mnóstwo filmów i seriali (Netflix, Showmax a i pirata da się bez problemu obejrzeć z poziomu www). A Switch to byłby taki tablet, ale tylko do gier, z porządnym sterowaniem, a nie pukaniem palcem po ekranie jak neandertalczyk :)

Jak mnie to dziwi, przeciętny tablet dziś uciągnąłby Cywilizację 4, która jest szanowana wśród graczy, ale nie, w sklepie jest jakaś wykastrowana Cywilizacja za 50 zł, zbierająca wiele negatywnych recenzji.

No szkoda, że o Zeldzie nie było mówione. Obejrzałem jakieś recenzje i Zelda jest bardzo chwalona. Nigdy nie miałem żadnego Nintendo, ale Switch mnie kusi. Myślę, że poczekam, aż będzie nieco więcej gier, poprawienie samego hardware też by się przydało jak sądzę po wysłuchaniu odcinka.

Kali jest zajebista. ma wieksze cohonnes niż niejeden tutaj psychodelikatny delikatniś. Albo trzeba umieć rozróżnić rzucanie kurwami od rzucania kurwami.

No właśnie. Ja tutaj sam agitowałem, aby w podcastach nie były cenzurowane przekleństwa, bo na nie oburzają się albo dewoci, albo rodzice, którzy mają życzenie sobie słuchać podcastów w obecności dzieci. To niech sobie puszczą Radio Maryja, tam nie przeklinają.

Ale ta Kali chwilami jechała w tym odcinku rynsztokiem prosto spod przysłowiowej budki z piwem. Ja przeklinam, ale przekleństwa dozuję, żeby zachowały one swój wydźwięk, zastępowanie przecinka kurwą to prostactwo. I to miało miejsce w chwili mowy o tych nieszczęsnych pucharkach z nowego Mass Effect. Aż było słychać, jak panowie są zażenowani tym językowym ściekiem.

Tutaj sytuację zaognił koleś, który zaczął mówić o tych łączonych pucharkach, który mam wrażenie na początku nie przyjmował do wiadomości tego, że ktoś w tej sprawie może mieć odmienne zdanie. Dopiero później to zrozumiał i nieco się wycofał ze swojego jednoznacznego stanowiska.

Dodam jeszcze, że mnie się wydaje, że OS Switcha został przygotowany możliwie najszybciej i że wiele funkcji zostanie zaimplementowanych z czasem. Nawet Nintendo nie jest tak zacofane, żeby nie chcieć graczom dać pucharków albo apek. Z tym, że jak uważam, przyjdzie to z czasem.

Kali drwiła z tego, że w PS4 nie można było do niedawna zmieniać tapet, a później okazało się, że robi to tylko ona. Sony zapewne przeprowadza regularne badania oczekiwań swoich konsumentów i najwyraźniej zmiana tapet nie była dla nich priorytetem.

Za to wątek przyrównania pucharków do aktów seksualnych mnie rozwalił, to było świetne :)

Będzie jeszcze pisane o tym odcinku, bo jest o czym, ale to już będzie z czasochłonną transkrypcją, może uda się w ten weekend. Tak czy inaczej, odcinek na plus, dobra robota.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Biskup March 18, 2017, 08:46:36
Kali jest zajebista. ma wieksze cohonnes niż niejeden tutaj psychodelikatny delikatniś. Albo trzeba umieć rozróżnić rzucanie kurwami od rzucania kurwami. Trochę empatii ;D Konkretna dziewczyna. Nie pierdoli się w tańcu. Szanuję.

Rozumiem, że to przytyk do mnie więc się ustosunkuję. Do delikatnisiów mi niestety daleko, nie znam tej kobiety prywatnie ale po sposobie jej wyrażania już wiem, że wspólnego języka byśmy nie znaleźli. Może jest coś ze mną nie tak, ale jak słyszę z ust kobiety nagminne kurwy i jebania, to niedobrze mi się robi. Sam również staram się unikać jak mogę bluzgania na lewo i prawo, bo łatka to (przynajmniej w moim regionie) blokowej inteligencji. Tak już mam.

Dosłuchałem wczoraj do końca i jedyna fajna rzecz, to jak Funky opowiadał o Switchu. Był tam też jegomość, który to w pewnych momentach już na siłę dissował tego biednego Switcha i robił z Funkoramy jakiegoś wariata (ksywki wybaczcie, ale nie pamiętam) za to, że to kupił. Tak jak powiedziałem wcześniej - szanucek za poświęcony czas, ale nie mój klimat.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 18, 2017, 09:09:50
@up z tymi delikatnisiami to wydaje mi się, że chodziło bardziej o chłopaków z Forumogadki.

Co do Kali to nie wydaje mi się, zeby miała przepalony głos tylko bardziej przepity i owe zamiłowanie do alkoholu również kojarzy mi się bardziej z blokowymi klimatami. :)

Potwierdzam, Funky to najlepsza rzecz jaka spotkała ten podcast. Jestem jego fanboyem i szkoda, że tak mało się udziela. Tłumaczy sie tym, że córka i coś tam, ale jak opowiada to słychać przecież, że znajduje czas na granie, a skoro go ma to czemu nie nagrywa? Tomek, załóż może jakiś swój podcast i tam nagrywaj. :) A jak nie to wracaj do Bezimiennego tak często jak sie da! Czy ja dobrze zrozumiałem, Funkorama był wcześniej w InputLagu? Które to odcinki były?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 18, 2017, 10:33:28

Funkurama(?) dzielnie bronił Switcha i rozumiem co miał na myśli opowiadając o niej. Co dziwne rozumiem też pojazd na te konsolę, bo pozostali mają również rację co do niej. Mam nadzieję, że przyszłe odcinki równie dobre będą albo i lepsze.


Funkorama - Tomek :D Switch w swoich mocnych stronach nie musi mieć nikogo od bronienia, ma na tyle fajne patenty, że broni się sam, możliwość grania wszędzie bez najmniejszych ograniczeń ( oprócz baterii :p ), oraz oczywiście ma wiele niedorobionych elementów czy to przez pośpiech czy brak pomyślunku, ale jak na razie to moja ulubiona konsolka i nie mogę się oderwać od Zeldy, szkoda, że nie starczyło czasu na odcinku bo to wybitna gra.. od 14 dni Prosiak został tylko włączony aby pobrać nowy soft i pograć 30 min w Horizona, Zelda nie pozwala na nic :P

Tomek, czy Ty miałeś kiedyś swój tablet? Bo opowiadasz o Switchu w taki sposób, jakie ja miałem wrażenia po zakupie pierwszego swojego tabletu.

Pamiętam jeszcze premierę pierwszego iPada i jak pół internetu śmiało się, że na cholerę komuś coś, co ma funkcje smartfona, tylko ekran większy.

No szkoda, że o Zeldzie nie było mówione. Obejrzałem jakieś recenzje i Zelda jest bardzo chwalona. Nigdy nie miałem żadnego Nintendo, ale Switch mnie kusi. Myślę, że poczekam, aż będzie nieco więcej gier, poprawienie samego hardware też by się przydało jak sądzę po wysłuchaniu odcinka.

Będzie jeszcze pisane o tym odcinku, bo jest o czym, ale to już będzie z czasochłonną transkrypcją, może uda się w ten weekend. Tak czy inaczej, odcinek na plus, dobra robota.

Mam iPada 4 kupionego dawno dawno temu i zastąpił mi całkowicie potrzebę posiadania PC'ta w domu :D

Tak jak mówiłem Switch to najbardziej osobista konsolka od czasów GameBoy'a ( Szarego Classic ) urządzenie tylko do gier i skupiamy się tylko w graniu w gry na nim, bez konfiguracji połączenia, martwienia się o zasięg WiFi itd :>

No niestety czasu zabrakło, ale o samej zeldzie potrzeba conajmniej 2/3 odcinki poświęcić więc to niewykonalny by było i tak :D

Chłopaki zawsze robią dobrą robotę :)


Dosłuchałem wczoraj do końca i jedyna fajna rzecz, to jak Funky opowiadał o Switchu. Był tam też jegomość, który to w pewnych momentach już na siłę dissował tego biednego Switcha i robił z Funkoramy jakiegoś wariata (ksywki wybaczcie, ale nie pamiętam) za to, że to kupił. Tak jak powiedziałem wcześniej - szanucek za poświęcony czas, ale nie mój klimat.


Dziękuje miło słyszeć takie coś, znaczy chłopaki to i tak się śmieją, że kupiłem Switcha ale to nie ich świat, no może Rafał by się skusił na Switcha bo to też pies na gadżety jak ja :D Posłuchaj sobie archiwalne jak kupiłem Nintendo WiiU, tam to był hejt dopiero :) Pozdrawiam

To jeden z moich ulubionych podcastów. TOP2 najlepszych muzyk z intro. Dobra robota. Fajnie tak poczytać o genezie. I mam już pierwsze pytania. :) Skąd pomysł na Scruma na początku? Czyli jak mi się jakiś czas temu spodobaliście, bo byliście inni niż większość to dlatego, że chcecie być kontrowersyjni, a nie dlatego, że tacy jesteście?

Zawsze mówiliśmy co nam przyjdzie na język, czasem bez pomyślunku i dostawaliśmy Hejt :P Ale nigdy nie robiliśmy specjalnie guwnoburzy, nawet jak był odcinek o Carmageddon, a chwile przed Ataki Terrorystyczne w Nicei ( mieliśmy Carmageddona w rozpisce juz długo i tylko czekał na odcinek ) to nie zrezygnowaliśmy z opowiedzenia o tej grze, używając nawet określeń "..można nawet gościa na wózku inwalidzkim przejechać, zajebiste!" Więc też nie chce za bardzo za chłopaków pisać, ale nie mamy problemu z tematami Tabu ( Czekam na odcinek Krystianie o tanich grach ) i wydaje mi się, że jesteśmy tacy :> Jak się coś nie podoba albo jest zjebane to o tym mówimy.

Potwierdzam, Funky to najlepsza rzecz jaka spotkała ten podcast. Jestem jego fanboyem i szkoda, że tak mało się udziela. Tłumaczy sie tym, że córka i coś tam, ale jak opowiada to słychać przecież, że znajduje czas na granie, a skoro go ma to czemu nie nagrywa? Tomek, załóż może jakiś swój podcast i tam nagrywaj. :) A jak nie to wracaj do Bezimiennego tak często jak sie da! Czy ja dobrze zrozumiałem, Funkorama był wcześniej w InputLagu? Które to odcinki były?

Zacznę od dołu - http://inputlag.pl/18-input-lag-40-zmiany-kody-na-bete/ (http://inputlag.pl/18-input-lag-40-zmiany-kody-na-bete/) w 40 odcinku dołączyłem, ale słuchając te odcinki zrobisz sobie krzywdę :P Tragedia, dopiero raczkowałem i dodatkowo bycie w takim podcascie który już ma swoich fanów i anty było tremujące, ale dzięki możliwości nagrywania z Mattem, rozwinąłem skrzydła i poznałem dużo ciekawych ludzi oraz wreszcie mogłem dzielić się swoją opinią o branży i grach, niestety moje grono znajomych jest łagodnie to mówiąc bardziej fanami MATCH3 :P

Dzięki bardzo za opinie i super słyszeć, że dobrze się tobie słucha, każdy feedback jest ważny i motywujący nawet ten hejtujący, po pierwszym odcinku IL w którym byłem gość mi napisał, że jestem zajebisty jak Super Mario Galaxy - najlepsza część mario moim zdaniem oprócz 3d world i było mi miło...ale potem dopisał, że on nie nawidzi Mario :D :P

Jeśli będzie dobra okazja albo fajny temat to jak najbardziej pojawię się na nagraniu, Krystian dał mi klucze do studia i tylko zabronił przyprowadzać prostytutek tam bo potem trzeba dywany wymieniać :( Ale tak to droga wolna :D

Z czasem to jest tak, że najwięcej go mam będąc w pracy :D Ale niestety nie mogę tam nagrywać, za to pisać, czytać o grach i udzielać się na forach mimo iż nie powinienem to czas właśnie jest...wracając do domu po 12h w pracy człowiek jest trochę zmeczony a chce się pobawić z córeczką i też trochę pograć :D Więc gram ale nie tak jak kiedyś, od urodzenia się małej poza pierwszym miesiącem kiedy to tylko spała ilość wolnych chwil na granie spada proporcjonalnie do jej wzrostu :D A chyba nie chcecie abym omawiał gry po ich zwiastunie tak jak to robią Niezatapialni :P Oprócz ogrania gry zawszę potem robiłem sobie rachunek sumienia po ukończeniu gry z pytaniem czy mi się podoba, czy powinna się podobać innym a jeśli nie to dlaczego, trzeba było sobie zrobić notatki itd itd, dzięki temu czasem dochodziłem do zaskakujących wniosków których nie słyszałem w innych podcastach, jak np że Carmageddon to zajebista gra :D Potem trzeba było się umówić na nagranie co często było przekładane z mojego powodu a jak nie było z mojego to ja musiałem plany zmieniać, i jak się już zasiadło to moja ukochana musiała wyjść z pokoju aby nagranie było miłe dla waszych uszów i nieraz 3 godziny siedziała zamknięta w małym pokoju czego po prostu teraz kiedy jest maluch nie chce robić, ale też nie chce aby co dwa zdania na nagraniu moja mała krzyczała w tylko sobie znanym języku co ona myśli o tym że Tata nagrywa :D

Wiem, winny się tłumaczy, i jak się coś chce to się robi :D Takie komentarze jakie w tym wątku przeczytałem na temat mojej osoby są bardzo budujące i motywujące do nagrywania, ale teraz to nie jest jeszcze odpowiedni moment :> Więc też deceńcie , że co dwa tygodnie macie świeży odcinek Bezimiennego bo to nagrywanie nie jest takie proste jak się wydaje :D Ale zobaczymy co da się zrobić :P Jak będziecie mi tak słodzić to kto wie :P Hłe hłe hłe

Założyć własny podcast...myślałem o tym, bardziej w stylu Rysława jedno ekipowy :P

Fajnie poczytać takie merytoryczne komentarze, dzięki miłego dnia :D   

Kurwa ile emotek najebałem ja pierdole :|
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 18, 2017, 11:41:13
Dobry pojazd (z Mario nie jest zły). Uśmiałem się. Hm, coś słuchałem InputLaga (nawet na zywo hehe) i mówili coś że Funky, Funky. Myślałem, że to ktoś inny, a to ta sama  osoba, no proszę.

Właśnie! Carmageddona kupiłem włąśnie przez Wasz podcast. Pograłem trochę i się wkurwiłem, bo nie mogłem wjechać w jedno miejsce na mapie na której chciałem wszystkich rozjechać, ale mniejsza. Obiecywaliście w podcaście, że pogracie ze słuchaczami, a nic z tego nie wyszło! Czy będzie nam jeszcze dane pograć? #smutna_żaba Oczywiście nie w najbliższych dniach, bo Zelda, ale no cóż, wyszło jak wyszło...

Pytanie jeszcze do Pana dyrektora prowadzącego. :) Ostatnio właśnie ogrywam Killing Floor 2 ale na PC Mustard Race. Ile w to grałeś? Gram na pececie i mam ponad 20 godzin, a do scalakowania (Steamowego bo Steamowego, ale jednak) daleko. Jak to zrobiłeś? Tylko w ten tytuł grałeś? :o Jeśli chodzi o glitche to na PC są takie mapy zrobione chyba przez Chińczyków na których można chamsko ekspić, pewnie nawet szybciej niż na konsoli, no ale tak się zastanawiam jak tak szybko się udało wbić platynę? Szanuc.

Ta Kali jest z tego co wiem testerem? Czemu jej pytacie czy łatwo da się naprawić jakiś bug w grze? :P Do programistów takie pytania (zresztą sama ona tak odpowiedziała).
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Wallhammer March 18, 2017, 11:47:28
Na początek może przypomnę, że ja już robiłem tutaj kiedyś analizę osobowości Kali, jest ona w wątku "co cię dzisiaj wk..." i wnioski są naprawdę mroczne, ale koniec z tym, teraz jedziemy na wesoło, chociaż oczywiście z nieukrywanym sarkazmem :)

O Kali wiedziałem już tyle, że mieszka z kotem, wczoraj dowiedziałem się, że na Greya chodzi do kina z mamą oraz że czyta go na kiblu. Fajnie :)

Dygresja: obcowanie z erotyką/pornografią (wszystko jedno, czy wizualną, czy pisaną) na kiblu zarezerwowane jest praktycznie wyłącznie dla jednej płci, pomijając przypadki tragedii męskich w postaci posiadania mikropenisa :(

Kali o książkach o Greyu:

daje fałszywe pojęcie na temat tego jak wyglądają pary sado-masochistyczne bądź dominująco-uległe itd. i cała ta społeczność jednak na tym cierpi, bo pojawia się mnóstwo facetów, którzy uważają, że są dominantami


Dominanta to określenie ze statystyki, nie? No ale to nie ja tutaj jestem ekspertem od BDSM i zapewne wielu rzeczy nie wiem.

i bardzo źle traktują kobiety, a nie na tym te relacje w ogóle polegają, tutaj ogromna puszka pandory się otwiera i wolałabym nawet nie wchodzić w ten temat (...) Nie uważam, że powinniśmy nikomu zaglądać do sypialni bądź do ich preferencji seksualnych i zostawmy to po prostu tak jak jest, daje fałszywe poczucie tego, jak taki związek faktycznie wygląda i bez dalszego riserczu proponuję, żeby taki laik co przeczytał Greya nie brał się za takie rzeczy po prostu.

No takich wesołych bzdurek dawno nie słyszałem. A więc to oczywiście MĘŻCZYŹNI źle traktują kobiety w BDSM, bo w tym chodzi przecież o delikatne głaskanie po włosach, nie? :D A do tego ciekawe, jak się robi taki risercz, czyta się coś, ogląda? A skąd ma człowiek niedoświadczony wiedzieć, że czyta bądź ogląda to, co "należy" wg Kali? Ja jestem zwolennikiem praktyki i zdobywania doświadczenia w praniu.

Ale pomijając to, to my te kobiety ponoć krzywdzimy gdzie po lekturze Greya? Jak sądzę w łóżkach, a pani koleżanka uważa, że nie powinna zaglądać do czyichś sypialni. WTF.

Przypominam, że nie stosuje się dowodu anegdotycznego na poparcie tezy generalnej, studenci próbujący to robić na egzaminach wypadają z hukiem za drzwi, wobec czego jeśli jakiś nieudacznik nieumiejętnie chłostał Kali biczykiem po obejrzeniu Greya robiąc jej w ten sposób krzywdę, nie oznacza to, że inni mężczyźni robią innym kobietom krzywdę po obejrzeniu Greya w sypialniach, do których przecież nie powinno się zaglądać, nie? :D

A chwilę później też jest wesoło, bo panowie zaczynają się spierać o dostęp do Kali w sprawie gliczy w grach, na co ona wypala:

Spokojnie, starczy mnie dla wszystkich!

:D

I żeby nie było. Jesli o mnie chodzi, róbta co chceta, bawcie się w BDSM, bawcie się w otwarte związki (sam kiedyś kontemplowałem i być może będę jeszcze), swingerujcie, korzystajcie z życia ile wlezie nie oglądając się na dewoctwo, bądźcie wierni. Ale Święty Tomasz widzi i proszę z logiki kurwy nie robić.

Uwaga, będą anglicyzmy, puryści językowi proszę dalej nie czytać.

Triggeruje mnie takie typowe feminazistyczne podejście SJW (http://www.urbandictionary.com/define.php?term=SJW) do tematów męsko-damskich, uch jakie to kobiety pokrzywdzone i wiele z nich z całą pewnością jest, ale to postawa mizoandryczna, bez wzięcia pod uwagę np. tego, że to mężczyźni popełniają 3/4 samobójstw w społeczeństwach.

Kurde, miało być wesoło. Cóż, wyszło jak wyszło.

Czytajcie, póki wisi, poważne tematy nie są specjalnie mile widziane na tym forum, jeśli oberwę kolejnym banem, to do przeczytania za tydzień, serdeczne pozdrowienia :)

A chyba nie chcecie abym omawiał gry po ich zwiastunie tak jak to robią Niezatapialni :P

Sugeruję ostrożność, nie wiem o czym konkretnie mowa, ale wiem, że jakiś czas temu Niezatapialni omawiali recenzje gry, w którą nie grali, ale tematem były same różnice w recenzjach. Wylał się na nich hejt debili, którzy nie rozumieją, że można dyskutować o czyichś opiniach nie mając doświadczenia w temacie, a przykładowo każdy Polak ma opinię o każdej wojnie, czy to II WŚ czy np. na Ukrainie, a prawie żaden Polak udziału w wojnie nie brał, a więc opierają się wyłącznie na opiniach innych i braku własnego doświadczenia. Nie sugeruję, że jesteś debilem, uważam przeciwnie. Sugeruję jedynie ostrożność przy zabieraniu głosu na takie tematy.

Wiem, winny się tłumaczy

Temat mogę rozwinąć, jeśli zajdzie potrzeba, ale "tłumaczy się winny" to jedno z najbardziej debilnych i nielogicznych powiedzonek, coś jak "wyjątek potwierdza regułę", jeśli ktoś chce zobaczyć, jak wygląda wkurwiony profesor logiki, sugeruję w jego obecności wypowiedzieć jedno z nich, zostaniecie wtedy oświeceni :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 18, 2017, 12:05:05
Tak chodziło mi o to z Niezatapialnymi, albo iga opowiadająca o grze kiedy jeszcze jej nie ukończyła a potem errata że ta gra było o czymś innym niż myślała :D Dlatego gry powinno się ukończyć aby zacząć o niej mówić, ale co jak co dyskutowanie o recenzjach jest jak najbardziej ok, tylko subiektywnie to jest śmieszne, a jako, ze mam specyficzny stosunek do ich podcastu i opinii (strasznie są zadufani w swoich osobach co to nie oni, ale to pewnie kompleksy :P ) bo jest to moje guilty pleasure, nawet im się na mikrofon złożyłem i wtedy zaczęli robić eksperymenty ze stereo :P Po prostu lubię ich słuchać bo czasem coś mądrego powiedzą, ale jeden odcinek słucham pare dni bo mam rage quity przy tym, oraz mają brak szacunku dla słuchacz :D Ale tyle :P   
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 18, 2017, 12:18:41

Dominanta to określenie ze statystyki, nie? No ale to nie ja tutaj jestem ekspertem od BDSM i zapewne wielu rzeczy nie wiem.


(http://0.media.collegehumor.cvcdn.com/82/61/f5657ea6e8a5225a9c0c692817d5bf5c-micdrop07.gif)

Dawno był ten wpis? Chętnie poczytam. :)

No i troche słabość z tym, że się pytaja Kali o sprawy programistyczne. Tak jak pisałem wyżej, nie do niej takie pytania.

Z jednej strony tego podcastu słucha się po prostu źle ze względu na Kali, a z drugiej dobrze, bo chłopaki fajnie ją czasem jadą.

Kali: Że to nie jest tak naprawdę konsola (...) ma Zeldę, no.
Funkorama: Nie, to jest konsola.
I temat jest kontynuowany. :) Generalnie fajnie wytłumaczony news przez Tomka. Wiedziałem, ze shackowali konsolę, ale nie wiedziałem, że tam przy sejwach się odpala przeglądarka, no a tutaj już niedaleka droga do ataków, które może wykonać nawet script kiddie.

@Walh, dobrze post wyszedł, ale faktycznie, może zbyt mało feministyczny, przez co możesz się obawiać bicza moderatora. Ja sam miałem nieco rasistowskie myśli w stosunku do ksywki tej dziewczyny (chodzi o postać z "W pustyni i w puszczy"), ale wolę tego nie mówić na głos. :D

@Funky, z Niezatapialnymi mam podobnie. To super podcast, czasem powiedzą coś mądrego, a częściej śmiesznego, ale czasem potrzebuje od niego odpoczynku, tj. teraz. :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 18, 2017, 12:28:23
Generalnie fajnie wytłumaczony news przez Tomka. Wiedziałem, ze shackowali konsolę, ale nie wiedziałem, że tam przy sejwach się odpala przeglądarka, no a tutaj już niedaleka droga do ataków, które może wykonać nawet script kiddie.

@Funky, z Niezatapialnymi mam podobnie. To super podcast, czasem powiedzą coś mądrego, a częściej śmiesznego, ale czasem potrzebuje od niego odpoczynku, tj. teraz. :)

Switch nie ma przeglądarki internetowej, a 3DS można przerabiać już klikając guzik na stronie internetowej odpalonej na przeglądarce, ale Switch ma możliwość połączenia konta FB albo Twitter aby umieszczać tam fotki, i wtedy włącza się przeglądarka internetowa z facebook.com i ekranem logowania, możesz wpisać sobie w adres przeglądarki co chcesz i trochę ograniczona ale działa, w ten sposób dostali się do sprzętu, ale jeszcze długa droga do jakiegokolwiek CFW :D

Za to zapisami z gier przerabiało się Wii i chyba WiiU aby odpalało gry z Wii i NGC, oraz pierwsze softy 3DS, więc nie dziwię się, że taka decyzja ze strony nintendo ale przez ich brak ogarniecia jeśli chodzi o zabezpieczenia jest wkurwiający jeśli cierpie na tym ja uczciwy użytwonik który nie może sobie zabezpieczyć zapisów z zeldy co jest słabe :> nigdy nie zapomnę uczucia kiedy to przerobiłem sobie moje stare Wii grając w Lego indiana jones ze specjalnym zapisem :P Za to pierwszy Xbox Classic to jest mistrzostwo jeśli chodzi o przerobienie go i dostanie się do środka :P Kiedyś może o tym opowiem :P

A co do Niezatapialnych to High Five :D 
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 18, 2017, 12:42:57
OK, pierwszy raz słyszę, żeby ktoś się tak darł w podcaście jak Kali. Nagroda dla Was w kategorii Największy Krzykacz. Jak się kłócą o trofea. Biskup, jak przestałeś słuchać wcześniej, to nawet sobie nie wyobrażasz co się dzieje potem!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Wallhammer March 18, 2017, 12:44:26
Tak chodziło mi o to z Niezatapialnymi, albo iga opowiadająca o grze kiedy jeszcze jej nie ukończyła a potem errata że ta gra było o czymś innym niż myślała :D Dlatego gry powinno się ukończyć aby zacząć o niej mówić

Można mieć swoje zdanie, ale uważałbym z sugerowaniem, co inni powinni, szczególnie, że sam jesteś podcasterem. Sam widzisz, jak bardzo potrafię być krytyczny i nie wiem, czy jestem zaślepiony sympatią, czy coś, ale uwielbiam Niezatapialnych, chociaż opinię o psychice Ingi też już na forum pisałem.

a jako, ze mam specyficzny stosunek do ich podcastu i opinii (strasznie są zadufani w swoich osobach co to nie oni, ale to pewnie kompleksy :P )

 czasem coś mądrego powiedzą, ale jeden odcinek słucham pare dni bo mam rage quity przy tym, oraz mają brak szacunku dla słuchacz :D

Ja nie będę się wypowiadał na temat moich analiz, czy są trafne, czy nie, niech każdy sobie oceni sam, próbka jest powyżej. Mając to na uwadze myślę, że to są po prostu cholernie silne osobowości ze sporym dystansem do siebie, co być może rzeczywiście nieco delikatniejsi słuchacze mogą mylnie odebrać jako arogancję. Najsilniejszą osobowością jest tam ten grubasek i moim zdaniem on nie przejawia objawów posiadania żadnych kompleksów, albo doskonale się maskuje.

Moim zdaniem nie ma mowy o arogancji, gdy oni w czasie podcastu potrafią zmienić zdanie innego podcastera i przyznają się do tego podczas nagrania.

Poza tym umówmy się, Iga pisze pracę doktorską o grach i chyba ma prawo mieć jednoznaczne opinie na tematy, w których się wypowiada, nie?

Dawno był ten wpis? Chętnie poczytam. :)

Nie będę linkował tutaj, zapewne i tak już stąpam po cienkim lodzie, można szukać w historii moich komentarzy, CTRL+F border. :(

No i troche słabość z tym, że się pytaja Kali o sprawy programistyczne. Tak jak pisałem wyżej, nie do niej takie pytania.

Do niej, bo ona jest zawodową betatesterką. Słuchałem odcinka gdy opowiadała o swoim zawodzie i tam co prawda też musiała dorzucić swoje lewackie bajania (pośrednicy betatesterów zarabiają na pośrednictwie, jakież to niesprawiedliwe zuo że ktoś zarabia na swojej pracy! - powiedziała osoba, która co miesiąc spodziewa się wynagrodzenia, myli wartość pieniądza z siłą nabywczą, akapity można by trzaskać), ale gdy mówi o swojej pracy, wypowiada się moim zdaniem naprawdę profesjonalnie i zdaje się być ekspertem w tym, co robi.

OK, pierwszy raz słyszę, żeby ktoś się tak darł w podcaście jak Kali.

No i powiedz teraz, czy nie zajechało to rynsztokiem spod budki z piwem?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 18, 2017, 13:08:02
Zajechało.

Ale tester testuje, a nie naprawia (to robi programista)! To tak jakby spytać piekarza jak marketing. Niby można, ale to jednak inny zawód. Można ją pytać jak szukać bugów, gdzie są najczęściej bugi, etc. ale nie jak je naprawiać... Wydaje się być ekspertem w swojej dziedzinie, bo jest rozgadana i pewnie jest, ba, nawet sama zaznaczyła na koniec, że to pytanie do eksperta od AI, więc props za to, że jest świadoma. :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 18, 2017, 13:24:35
Macie tu coś fajnego o robieniu gier :) Trochę zmienia postrzeganie Gierek, więc czujcie sie ostrzeżeni :) https://youtu.be/Mhvg5U_b1-M
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 18, 2017, 14:02:36
To jeden z moich ulubionych podcastów. TOP2 najlepszych muzyk z intro. Dobra robota. Fajnie tak poczytać o genezie. I mam już pierwsze pytania. :)Skąd pomysł na Scruma na początku? Czyli jak mi się jakiś czas temu spodobaliście, bo byliście inni niż większość to dlatego, że chcecie być kontrowersyjni, a nie dlatego, że tacy jesteście?

Sporo tego jest, więc będę dopisywał przy wolnym czasie. Więc po koleji. Muzyka jest dobra, aczkowiek nagrywamy też do radia i tam mamy coś metalowego, następnym razem napiszę Wam kiedy będzie premiera kolejnego odcinka i możecie posłuchać, może Wam się bardziej spodoba ? Myślimy, żeby początek został taki jak słyszycie, ale końcówka by była metalowa, to się jeszcze zobaczy.

Jeśli chodzi o kontrowersyjność, to Tomek Wam to ładnie wyjaśnił. Po tym morderstwie w Ełku, postanowiliśmy nagrać podcast o brutalnych grach. A to jacy jesteśmy pokazuje też co chcemy robić.

Teraz pytanie o Scruma. Czy chodzi Ci o Hydepark ? Jeśli tak, to Krystian kupował kiedyś taką chujową konsolową gazetę PSX Extreme i tam po zapowiedziach był kącik hydeparkowy, czyli co ludzie robią w ostatnim czasie nie koniecznie związanego z grami. Więc sam pomysł został zaczerpnięty z PSX'a. Ma to na celu przybliżycz słuchaczy do członków Bezimiennego, ale również daje nam trochę luzu na początku, żęby dobrze wejść w odcinek, szczególnie jeśli mamy jakiesgoś gościa. Ogólnie się sprawdził, bo czasami daje nam to jakiś wstęp do większej dyskusji.

W miarę możliwości, odpiszę na kolejne wątki w najbliższym możliwym czasie.

: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 18, 2017, 14:55:44
Ej podoba mi się ten oddzielny wątek, gdzie można normalnie porozmawiać a nie zaraz stoo trolli się zleci i wyrazi swoje zdanie :D Propsuję, aż miło się czyta :>
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz March 18, 2017, 15:28:14
Ostatni odcinek całkiem na propsie z powodu Tomka, który bardzo ciekawie opowiada o Switchu. Szkoda tylko, że nie starczyło czasu na Zeldę. W ogóle to ciągłe poganianie przez prowadzącego jest nie na miejscu i mnie osobiście strasznie irytuje.

W sumie to w ostatnim odcinku mógł być tylko prowadzący, Tomek i z tego co dobrze kojarzę to Wojtek. Kali, którą w sumie lubię nie miała do powiedzenia kompletnie nic, a ta jej agresja z kurwami i chujami była nie nie miejscu. Była też jeszcze jedna osoba od dupy i ust ale też jakoś nic merytorycznego nie powiedziała.

Ogólnie: Tomek wróć!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Wallhammer March 18, 2017, 17:09:29
Ej podoba mi się ten oddzielny wątek, gdzie można normalnie porozmawiać a nie zaraz stoo trolli się zleci i wyrazi swoje zdanie :D Propsuję, aż miło się czyta :>

Stawiam tezę, że tworząc ten dział, admini zrobili miejsce do dyskusji o polskich podcastach, jakiego jeszcze w polskim internecie nie było. No chyba, że jest jakieś inne, to prosiłbym o wskazanie.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda March 18, 2017, 18:36:02
No skoro Kali ma kota to już w ogóle propsuję. Na szczęście kali pozostanie sobą pomimo nieuzasadnionego hejtu. Widać Panowie z rynsztokiem nie mieli za wiele wspólnego, bo te kilka kurew co poleciało to w zasadzie nic niezwykłego. Zdecydowanie wolę coś takiego niz sztuczne ą ę bułkę przez bibułkę. Zapewniam w tym rynsztoku znaleźlibyście więcej człowieczeństwa niż w waszych korpo. To tak na marginesie. No i jako jedyna potrafi tam porządek zaprowadzić. Prowadzący ma konsolowe ADHD i poczucie o własnej nieomylności.
O trosiągnięciach szczerze mnie rozbawiło do łez. Do tej pory nie wiem o co chodzi w dzbankach i granie dla punkcików jest tak abstrakcyjnie głupie, ze aż niewiarygodne. Rozumiem paraolimpiadę Forumogadki, bo to z założenia miało być kuriozalne.Ale żeby tak na serio? Niepojęte.
O Zeldzie już dajcie spokój. Jest wszędzie, można już rzygnąć. dawajcie o giereczkach więcej, trochę pojazdu na newsy i kiedy następny odcinek?

P.S.
Faktycznie o parach BDSM to chyba nie ma tu za bardzo nikt pojęcia.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 18, 2017, 19:03:54
Podcast z tego co pamiętam jest oznaczony na itunes, że zawiera wulgaryzmy, a z nimi to jest tak, że jak słucham jakiegoś podcastu gdzie mówią aż do przesady ą ę, gdzie sprawa omawiana srogo wymaga soczystego "Kurwa co to jest", ja staram się ograniczać przeklinanie, ale to jest dialog gdzie są emocje bo dyskutuje się o naszych pasjach i czasem trzeba po prostu ubarwić taką wypowiedź, a użyte przekleństwo dodatkowo dodaje smaku takiej dyskusji :) Co do Kaji to jak na moje ucho troszkę nadużywa tej przyprawy, ale wszystko da się poprawić :)

Trofea....ciężki temat, ja mam w nie wyjebane, ale je lubię, nie mam żadnego parcia aby mieć platyny w grach ale zdarzyło mi się wyplatynować gry w których naprawdę dobrze mi się grało i wiedziałem że spędzę dużo czasu z taką grą np The Division, są miłym dodatkiem do grania i kiedy podczas grania w zelde nic mi nie wpadało to tak dziwnie się czułem, do momentu kiedy nie uświadomiłem sobie, że to ja sobie sam stawiam wyzwania grając w gre po prostu a nie wykonuję odgórnie ustalone wytyczne do uzyskania czegoś. Mam kumpla który ma ponad 50 platyn, i czasem widzę jak ma szczerze dość gry ale musi skończyć takie OCD, ale gra tak jak każdy z nas i sam się śmieje z tej jego obsesji :P

Trofea online to jakiś pojeb wymyślał co za dużo czasu miał wolnego! Więc propsy za takie trofiki jak w ME, mimo iż moja wypowiedź na nagraniu mogła sugerować inaczej po prostu nie skumałem, że można go zdobyć robiąc albo to albo to nie to i to razem :D

Kolejny odcinek za 2 tygodnie :>

Jebać Pucharki, ale fajnie jak są i klepią ciebie po plecach :) Albo kupcie sprzęty nintendo, tam sami bedziecie musieli się klepać :P

 
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 18, 2017, 20:03:29
No, jutro idę po kinderniespodzianki i będę sobie przestawiał z półki na półkę za każdego zaliczonego szrajna. :)

A tak na serio to mi też troche trofeów na Wii U/Switchu brakuje.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 19, 2017, 11:16:47
Tak offtopując to może zaproponujemy tutaj w tym wątku, jakieś tematy na temat których chcielibyśmy usłyszeć opnie Bezimiennego albo dowiedzieć się jakiś nowych ciekawostek ?

Może ja zaproponuje jako pierwszy :D

- Co sadzicie o zanikających Demach, które kiedyś za czasów Ps3 były praktycznie do każdej gry, a teraz ich miejsce zajmowane jest przez zamknięte bety/alfy, szajba na temat kodów do tych bet, itd...czy czasy Ps2 i dema na płytach dodawane do gazet, jak uważacie jak to będzie z wersjami demo w przyszłości, czy całkowicie wyginą i ich miejsce zastapi early access co juz teraz można zaobserwować ? Cz dema pomagają grze czy jednak szkodzą jak to było w przypadku dema technologicznego FF15 ?

Jeśli nie będzie zalewu premier z chęcią usłyszę wasza opinie :>
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz March 19, 2017, 11:24:43
Na konsolach to jeszcze nie jest taki problem bo coś tam się pojawia, a nawet jak kupimy grę w ciemno i się nie spodoba to zawsze można sprzedać. Na PC gdzie porty często są niedorobione, kosztują już prawie 200zł i nie da się ich odsprzedać jest chujowo. I wcale się nie dziwię ludziom, że ściągają piraty aby zwyczajnie sprawdzić jak gra będzie działać i czy im się spodoba.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 19, 2017, 11:32:15
Właśnie myślałem, że dema na pc to jest standard i konsole obecnie biedaczą w tym temacie ? Ale przecież to nie jest wymówka ściągając piraty bo na steam możesz przed minięciem 2h zwrócić grę ?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex March 19, 2017, 11:37:30
Mozesz, ale jak za dużo razy to zrobisz to ci zablokują. No i ceny na steamie są kosmiczne.

Dema na PC to nie standard, niby czemu na pc miałoby być lepiej pod tym względem? Na konsoli tak samo można wydać demo, ale wydawcy od tego odchodzili z wielu powodów (koszt, ryzyko gorszej sprzedaży).
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 19, 2017, 11:49:28
Wiesz ja pamiętam urodzaj gdzie na płytach Cd-Action to dema się wylewały z każdej strony i do dziś ta gazeta wychodzi, więc myślałem, że nic się nie zmieniło pod tym względem, a wydanie dema na Pc chyba jest tańszą imprezą niż na konsolach gdzie aby patch wydać trzeba płacić...a z tym limitem nie wiedziałem, że jest takie coś, ale w sumie macie te rodzinne konta to chyba jak się dobrze zakręcisz to gier wcale nie musisz kupować a grasz i grasz..pamiętam jak za gnoja pobiegłem do kiosku aby kupić za 49,99 zł....za tyle to bym miał wtedy 2 x pirata :( a ja kupiłem gazete bo tam było demo Enter the Matrix na PS2, nie żałowałem ani złotówki :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex March 19, 2017, 11:52:41
Od lat do CDA dają pelniaki w formie kluczy. Nie sądzę żeby dema były płatne dla wydawcy, patchami się coś pozmieniało, jest tyle indykow co chwilę patchowanych ze musieli to zmienić.
Z tą rodzina to bardziej jako demo, bo tylko jedna osoba jednocześnie może korzystać z biblioteki, więc na konsolach jest pod tym względem lepiej.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 19, 2017, 11:55:07
Od lat do CDA dają pelniaki w formie kluczy....

Okkk.....nie mam więcej pytań :O Dobrze, że moje demo P.T. zabezpieczone na dysku, teraz tylko jakies 30/40 lat sobie poleży i dzieciaki kupią mieszkanie za to :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex March 19, 2017, 11:57:48
O ile konsola nie padnie ;D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 19, 2017, 12:00:28
Nie ma prawa, siedzi sobie na półce moich Retro konsol, zaraz obok Xboxa One :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Wallhammer March 19, 2017, 12:03:16
Zdecydowanie wolę coś takiego niz sztuczne ą ę bułkę przez bibułkę. Zapewniam w tym rynsztoku znaleźlibyście więcej człowieczeństwa niż w waszych korpo.

Czarno-biały, zerojedynkowy człowiek. Istnieją tylko dwie skrajności, po środku nie ma nic, ani szarości, ani liczby zmiennoprzecinkowej. Zatrzymał się tam, gdzie są dzisiaj procesory czterobitowe, które praktycznie nie obsługiwały takich liczb.

Przekleństwa są jak przyprawa, co rozumie także Funkorama. Smacznego jedzenia samej soli, szpynda :P

A co do dem, to tę rolę przejął dziś głównie YouTube. Gdy mieliście dema na płytkach, YouTube jeszcze nie istniało. Aby przygotować demo potrzebna jest praca. Ale nie ma roboczogodzin, gdy studia wydają niedopracowane gry i natychmiast przystępują do pracy nad patchami day one. Skoro klienci i tak kupują, to z punktu widzenia developerów i wydawców, nie ma sensu wkładać w produkcję dodatkowej pracy.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex March 19, 2017, 12:27:34
YouTube i może nawet bardziej Twitch.

A jeszcze co do dem: http://www.escapistmagazine.com/news/view/122056-Game-Dev-Claims-Demos-Hurt-Game-Sales (http://www.escapistmagazine.com/news/view/122056-Game-Dev-Claims-Demos-Hurt-Game-Sales)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz March 19, 2017, 12:29:49
No ale na twitchu czy YT nie dowiesz się czy strzelanie jest przyjemne albo czy model jazdy jest dobrze zrobiony. A jednak to są ważne rzeczy w kontekście gry wideo.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 19, 2017, 12:32:19
Trochę racji w tym jest, bo nieraz miałem takie uczucie, że muszę sprawdzić jak w daną gre się gra a youtube nie jest w stanie pokazać odczucia z np fizyki itd, więc w pracy sobie odpaliłem i tyle z tego było zaspokoiłem swoją potrzebę, gry nie kupiłem :P Mistrzowie w tym są jak dla mnie EA do mam demo Fify 17 ( jak każdej poprzedniej ) oraz UFC i to spokojnie wystarcza jak kumpel przyjdzie na piwko, pogramy sobie i tyle, nie mam potrzeby kupna gry aby mieć więcej zawodników drużyn, tak samo jak demo Just Cause 2 które...było niczym pełna gra, albo demo pierwszego Carmageddona 15 min, sprawdzało się idealnie na sesje po szkole z kumplami, zresztą w tym ostatnim wypadku to i tak nie kupiłbym orginała bo nawet nie wiedziałem, że to demo było :P

Ale już konkretny etap z gry który kończy się w najciekawszym momencie ? To już się sprawdza według mnie, pamiętam Demo Hart of Darkness, normalnie zakończyło się w idealnym momencie, takiego kurwa dostałem, że nie wiem co się stanie że musiałem mieć pełną wersje :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 19, 2017, 12:37:46
Dobry pomysł Funky.

Nie będę raczej hipsterem i twierdzę, że brak dem to źle - dla nas graczy. Dla twórców wiadomo - to bardzo dobrze. Ktoś, żeby sprawdzić grę zapłaci pełną cenę albo spiraci (co niezawsze jest możliwe #denuvo), więc jest profit. Dodam jeszcze, ze jak dla mnie rolę dem często pełnią darmowe weekendy z grą. Na steamie takie akcje organizowane są dość często (raz był weekend w którym było do przetestowania 10 gier), ale na konsolach też to się pojawia. Mistrzowie marketingu, czyli Ubisoft posunął się nawet do wypuszczenia specjalnego trailera reklamującego darmowy weekend ze Steep (sic!). Przez taką akcję, nawet ludzie, którzy nie trawią ich gier (jak ja) mogli sobie na legalu ściągnąć i pojeździć. No i się rozczarować, ale to inna bajka.:)

YouTube też pełni jakąś rolę, ale tak jak Rudy wspomniał, że nie ma tego brzydko mówiąc feelingu, ale często przy głośniejszych premierach są materiały typu "Pierwsze 10/15/30 minut" gdzie możemy popatrzeć przynajmniej na grafikę i animację i czy klimat nam się spodoba.

No ale jestem ciekaw co sądzi na ten temat Bezimienny. :)

Ja mam dwa kontrowersyjne tematy dla prowadzących. Jeśli było w którymś bezimiennym to sorry, ale:
1. Jaka obiektywnie dobra gra Ci nie podeszła? Chodzi o to, że cały Internet się jarał jakąś grą, ale gdy przyszło jej własnoręcznie spróbować człowiek siada i myśli "O co takie wielkie halo? Przecież to średniak".
2. I w drugą strone. Czy jest jakaś gra, która zbiera marne noty, ale świetnie się przy niej bawiłeś? Jeśli tak to jaka i dlaczego?

: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 19, 2017, 13:32:56

Pytanie jeszcze do Pana dyrektora prowadzącego. :) Ostatnio właśnie ogrywam Killing Floor 2 ale na PC Mustard Race. Ile w to grałeś? Gram na pececie i mam ponad 20 godzin, a do scalakowania (Steamowego bo Steamowego, ale jednak) daleko. Jak to zrobiłeś? Tylko w ten tytuł grałeś? :o Jeśli chodzi o glitche to na PC są takie mapy zrobione chyba przez Chińczyków na których można chamsko ekspić, pewnie nawet szybciej niż na konsoli, no ale tak się zastanawiam jak tak szybko się udało wbić platynę? Szanuc.


Tak więc dyrektor prowadzący twierdzi, że zajęło mu to około 30 godzin +/- 5h. Z tego co się orientuje, steamowe osiągnięcia są zupełnie inne niż osiągnięcia/trofea na konsolach co może być trudniejsze do ogarnięcia. Ale zawsze wchodzę na playstationtrophies i tam chłopaki analizują jak to ogarnąć. Na ogół zaczynam od najcięższych trofeów. Jak zaczynałem grać, robiłem LVL do ok 22 wbiłem na najwyższy poziom tudnośći i trafiłem na dobrych randomów, że udało mi się przejść na ostatnim poziomie. A później to już z górki. Jak masz konkretne pytania do daj znać. YT też dużo w tym pomaga. I pamiętaj, ja używalem glitcha, który już nie działa, więc na prawdę będziesz miał ciężko.


No ale jestem ciekaw co sądzi na ten temat Bezimienny. :)

Ja mam dwa kontrowersyjne tematy dla prowadzących. Jeśli było w którymś bezimiennym to sorry, ale:
1. Jaka obiektywnie dobra gra Ci nie podeszła? Chodzi o to, że cały Internet się jarał jakąś grą, ale gdy przyszło jej własnoręcznie spróbować człowiek siada i myśli "O co takie wielkie halo? Przecież to średniak".
2. I w drugą strone. Czy jest jakaś gra, która zbiera marne noty, ale świetnie się przy niej bawiłeś? Jeśli tak to jaka i dlaczego?Już ci mówię co myśli....zajebista sprawa!!
Na ogół mamy parę tematów luźnych, których używamy jak nie mamy żadnej mocnej premiery. Twóje tematy wchodzą na naszą listę i na pewno zostaną użyte w podcascie. Bardzo dobry pomysł!

A na zakończenie. Wallhammer podziwiam to co robisz. Robisz naszą (głownie Kali) analizę, na którą tracisz z pewnością sporo czasu. Doceniam to i chociaż w większości się nie zgadzam, masz moje błogosławieńśtwo. Proponuję coś zrobić, aby podcast był lepszy, albo żeby osoba którą tak analizujesz została przez Ciebie polubiona. Bo czyste wnioski są dla przedszkolaków, ale co zrobić żeby było lepiej, to jest prawdziwy challange. Jak bawisz się w filozofa/psychologa/pedagoga to napraw naszą Kali. Chcę wykorzystać Twoje umiejętności, które przysłużą się podcastowi.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 19, 2017, 15:36:44
Ojej, właśnie zobaczyłem jakie są trofea na PS4 i tam jest, żeby osiagnąć 25 level jakąkolwiek postacią, a na PC jest, żeby KAŻDĄ klasą osiągnąć 25 level. E to to łatwiej, to sie nie dziwie, że 30 godzin to zajęło. No nic, chyba już wiem co będę platynował na konsoli :) A jeszcze 3 słowa do Ojca Prowadzącego:

A w temacie Kali jeszcze powiem tak. Niektórzy twierdzą, że nie powinno się wchodzić innym do sypialni, a inni twierdzą, że nie powinno się innym wchodzić do łazienki. Ciągle mi chodzi po głowie jak ona na kiblu książki erotyczne czyta. :/
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 19, 2017, 15:54:09
Ojej, właśnie zobaczyłem jakie są trofea na PS4 i tam jest, żeby osiagnąć 25 level jakąkolwiek postacią, a na PC jest, żeby KAŻDĄ klasą osiągnąć 25 level. E to to łatwiej, to sie nie dziwie, że 30 godzin to zajęło. No nic, chyba już wiem co będę platynował na konsoli :) A jeszcze 3 słowa do Ojca Prowadzącego:

Powiem ci szczerze, żę platynę zrobiłem grając Commando, chociaż przy około 20 lvl zorientowałem się, że nie będzie to takie szybkie jak myślałem. Chciałem zmienić, ale szkoda było mi mojego wcześniejszsego progresu. Myślę, że teraz grałbym albo Bersekerem, bo ma dużo życia i z broni białej ładnie wycina na poźniejszych lvlach, albo Demolitionist, bo świetnie daję sobie radę z grubasami takimi jak Scrake czy Fleshpound albo Firebug, bo najszybiej go dobić do 25 lvlu. Zobacz, że jeżeli walniesz kulką w przeciwnika, to exp za niego będzie taki sam jakbyś go zabil. Więc dobrze jest każego podpalić, bo i tak exp będzie ten sam, jak któryś z teamu od Ciebie go zabije. Ogólnie świetna gra, a jakbym miał ograć każym 25 lvl, to bym zdecydowanie odpadł, bo cały rok bym to robił. Dlatego trofea na steamie są przegięte.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 19, 2017, 16:49:54
Ja właśnie gram Destruktorem i też widzę po innych, że Berserker jest op. :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Wallhammer March 19, 2017, 16:55:28
No ale na twitchu czy YT nie dowiesz się czy strzelanie jest przyjemne albo czy model jazdy jest dobrze zrobiony. A jednak to są ważne rzeczy w kontekście gry wideo.

Dowiesz się, jeśli zagrajmer nie jest niemy i ma jakąś renomę oraz doświadczenie. Trudno mi polecić kogoś konkretnego, bo niewiele gram ostatnio. Bardzo lubię Wonzia, ale on nie ogrywa wszystkich premier, za to gra czasem w ciekawe indyki: https://www.youtube.com/user/StrumienieZRuczaju/videos (https://www.youtube.com/user/StrumienieZRuczaju/videos)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 19, 2017, 17:00:20
No ale na twitchu czy YT nie dowiesz się czy strzelanie jest przyjemne albo czy model jazdy jest dobrze zrobiony. A jednak to są ważne rzeczy w kontekście gry wideo.

Dowiesz się, jeśli zagrajmer nie jest niemy i ma jakąś renomę oraz doświadczenie. Trudno mi polecić kogoś konkretnego, bo niewiele gram ostatnio. Bardzo lubię Wonzia, ale on nie ogrywa wszystkich premier, za to gra czasem w ciekawe indyki: https://www.youtube.com/user/StrumienieZRuczaju/videos (https://www.youtube.com/user/StrumienieZRuczaju/videos)

Zobaczyć albo posłuchać "no fajnie się jezdzi" to zupełnie co innego niż pad w dłoniach i samemu doświadczanie tego...niestety, wtedy to bym gry przechodził na YT jakby tak było :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: projektkong March 19, 2017, 17:05:04
... zagrajmer ...
(https://68.media.tumblr.com/f3f28b1b34f161062f727d434bba8ed6/tumblr_o68ln1j9Gv1tq4of6o1_400.gif)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz March 19, 2017, 17:32:35
No ale na twitchu czy YT nie dowiesz się czy strzelanie jest przyjemne albo czy model jazdy jest dobrze zrobiony. A jednak to są ważne rzeczy w kontekście gry wideo.

Dowiesz się, jeśli zagrajmer nie jest niemy i ma jakąś renomę oraz doświadczenie.
To nie ma znaczenia. Każdy jest inny i dla każdego jest fajne coś innego. Dla mnie model jazdy z nowego Need for Speeda czy Drivecluba jest o kant dupy rozbić, a inni się zachwycają. Nie ma reguły.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 19, 2017, 17:37:51
Oj na nagraniach wystarczająco już zgnoiliśmy NFS :D Hłe hłe hłe....ale w DC jest nawet znośny, znaczy szybko można skumać co i co ale wymasterować to potrzeba trochę czasu :> Ale prawda, wielu mówiło że w Sleeping Dogs model jazdy jest przyjemny....GÓWNO o nie przyjemny, mój osobisty model jazdy był w GTA IV był idealny, może minimalnie za bardzo auto się wychylało lewo prawo ale niewiele do perfekcji brakowało i w GTA V zjebali bo "Ludzie nie umio w GTA 4" Gameplay YT, nigdy nie da tobie odpowiedzi czy będzie się tobie w coś dobrze grać
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda March 19, 2017, 17:38:25
Dobre.
Panowie samopomoc organizują, bo laski nie potrafią okiełznać ;D Dawno mnie nic tak nie ubawiło. Poskromienie złośnicy, haha. Nie macie szans panowie jeśli sama nie zechce. Takie dziewczyny lubię :P Niczego w niej nie trzeba zmieniać, a jak wasz patriarchalny świat się z tego powodu zawala to musicie się pożegnać.
Poza tym wolę pieprz niż sól @Wallhammer. Bierzesz leki to powinieneś wiedzieć jak to czasem jest być zero-jedynkowym. Czasem też inaczej się nie da.

Co do przechodzenia gier na YT to mi się zdarzyło DS3 z Qbarem tak przejść i za nic w świecie już tej gry nie kupię, bo już ją "ograłem". Więcej nie potrzebuję. To jest pewnego rodzaju zagrożenie dla mnie, bo może mi się spodobać. Łatwo, lekko i przyjemnie. Wystarczy tylko paczać i słuchać.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 19, 2017, 17:58:24
Czyli jednej osobie Kali się podoba. Fajnie. :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: maxplastic March 19, 2017, 18:21:27
Pierwszy fan, zanim to było modne. Może dostanie pozdrowienia w odcinku, w odpowiednim stylu.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Wallhammer March 19, 2017, 18:41:30
Poza tym wolę pieprz niż sól @Wallhammer. Bierzesz leki to powinieneś wiedzieć jak to czasem jest być zero-jedynkowym. Czasem też inaczej się nie da.

Cóż za białorycerstwo w obronie damy, że do takich argumentów musisz się posuwać, na dodatek wyssanych z palca, chyba że wskażesz, gdzie pisałem, że biorę aktualnie jakieś leki.

No ale czego się spodziewać po kimś, kogo pociąga osobowość najprawdopodobniej borderline (ciut mało danych, ale można się domyślać). Gdybym chciał się zniżyć do Twojego poziomu, napisałbym, że swój ciągnie do swego.

(Spieszcie się czytać moje komentarze, tak szybko mogą być kasowane, bo gdy argumentów merytorycznych braknie, to pozostaje jedynie donos do moderacji :) Do przeczytania za tydzień jakby co :) )

To nie ma znaczenia. Każdy jest inny i dla każdego jest fajne coś innego. Dla mnie model jazdy z nowego Need for Speeda czy Drivecluba jest o kant dupy rozbić, a inni się zachwycają. Nie ma reguły.

Dlatego trzeba sobie znaleźć "swojego" zagrajmenra z podobnym gustem, tak jak jedni wolą recenzje Eurogamera inni Giant Bomb, kolejni nagrania Cynical Brit a jeszcze inni Angry Joe.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: projektkong March 19, 2017, 19:12:29
... zagrajmer ...
... zagrajmenra ...

(https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/0c/f5/19/0cf519769a6212d46d7a8e333c1849ea.jpg)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex March 19, 2017, 19:20:55
https://pl.wiktionary.org/wiki/zagrajmer
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. March 19, 2017, 19:38:17
Boze jak to brzmi.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Wallhammer March 19, 2017, 20:07:17
Dzięki @Simplex.

Do pozostałych, narzekających. Oburzacie się na anglicyzmy typu content czy deal.

A tym czasem mamy całkiem przyzwoite i swojsko brzmiące tłumaczenie "letsplayer" jako "zagrajmer".

Wolicie letsplayera? To będzie narzekanie, że kolejny anglicyzm.

Malkontentom to nigdy nie dogodzisz.

Przypominacie mi moją babcię, która pod koniec życia prawie nie wyjeżdżała poza miasto. I jak tak raz na 2 lata braliśmy ją na jakieś spotkanie rodzinne do innego miasta, to po drodze narzekała, że kiedyś to przy drodze były same pola, a teraz same domy w tym miejscu, gdzie to zboże i kiedy braknie bułek w sklepach, bo skoro nie ma zboża przy drodze, znaczy że nie będzie bułek.

Świat się zmienia. Nie bądźcie dinozaurami jak moja babcia. Jej wybaczaliśmy, ona była wtedy już po 80-tce.

PS. Miało być "zagrajmera" oczywiście.

Edit: A gaming panów też razi? W rozumieniu np. polska scena gamingowa? :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: projektkong March 19, 2017, 20:16:28
A tym czasem mamy całkiem przyzwoite i swojsko brzmiące tłumaczenie "letsplayer" jako "zagrajmer".
(http://i.huffpost.com/gadgets/slideshows/319316/slide_319316_2966249_free.gif)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. March 19, 2017, 20:18:16
Własnie roznica taka, ze deal tłumaczy sie dobrze na polski, a zagrajmer brzmi jak potworek.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Wallhammer March 19, 2017, 20:18:50
Well to zostajemy przy letsplayerze, rite m8? :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. March 19, 2017, 20:22:15
Right mate- zgadzasz sie kolego
Zagrajmer- chujwieco
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 19, 2017, 20:40:00
... zagrajmer ...
... zagrajmenra ...

(https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/0c/f5/19/0cf519769a6212d46d7a8e333c1849ea.jpg)
zagrajmer, zagrajmer, zagrajmer, zagrajmer, zagrajmer, zagrajmer, zagrajmer, zagrajmer, zagrajmer, zagrajmer, zagrajmer, zagrajmer!

(No, zobaczymy jakiego teraz gifa wstawi.)


: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex March 19, 2017, 22:32:39
Nie wiem co gorsze, zagrajmer czy piktogramy konga.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda March 20, 2017, 02:28:59
Pierwszy fan, zanim to było modne. Może dostanie pozdrowienia w odcinku, w odpowiednim stylu.
W odpowiednim stylu mogłaby ci odpisać co sądzi o fanach i do czego są jej potrzebni ale pewnie szkoda by jej było energii na to.

@Wallhammer - źle odebrałeś intencje. Coś ci się ubzdurało, ze wrogo nastawiony jestem. Jest mi dobrze na moim poziomie, nie potrzebuję nowych przyjaciół ;D Dzięki za przypomnienie osobowości borderline. Święta prawda. Nie widzę w tym nic obraźliwego dla nikogo.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: maxplastic March 20, 2017, 02:50:55
To świetna zachęta do słuchania podcastu.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Wallhammer March 20, 2017, 06:55:07
@Wallhammer - źle odebrałeś intencje. Coś ci się ubzdurało, ze wrogo nastawiony jestem.

No niech będzie, chociaż oczywiście nie mogłeś się powstrzymać przed czymś w rodzaju "ubzdurało ci się", ale powiedzmy, że ogólnie doceniam postawę i nie antagonizowanie sporu. Peace, choć niesmak pozostał ;) (pozdro dla kumatych ;) )

Dzięki za przypomnienie osobowości borderline. Święta prawda. Nie widzę w tym nic obraźliwego dla nikogo.

Obraźliwe jak obraźliwe, to nie ta kategoria rozumowania, to może być niebezpieczne zaburzenie, tak samo jak np. zignorowane zapalenie płuc może być niebezpieczne. Wklejam linka, jak ktoś nie ma ochoty czytać, sugeruję jedynie przejrzeć punkty pod klasyfikacjami: http://psychiatria.mp.pl/zaburzenia_osobowosci/74280,osobowosc-borderline-informacje-ogolne (http://psychiatria.mp.pl/zaburzenia_osobowosci/74280,osobowosc-borderline-informacje-ogolne)

Ja wiem, że temat poważny, ale wierzcie mi, chciałbym na ten temat wiedzieć o wiele, wiele mniej, niż wiem. Stałem się przeczulony na tym punkcie.

PS. Spieszcie się z czytaniem moich komentarzy, tak szybko mogą zniknąć.

(To parafraza słów księdza Jana Twardowskiego "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą".)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 20, 2017, 07:38:09
Spieszcie się z czytaniem moich komentarzy, tak szybko mogą zniknąć.
Dodaj to do sygnaturki. :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama March 20, 2017, 09:26:45
Ale burdel robicie... :( Ide grać w Zelde, nawet popcorn mi sie spalił :(
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Wallhammer March 20, 2017, 16:03:42
Spieszcie się z czytaniem moich komentarzy, tak szybko mogą zniknąć.
Dodaj to do sygnaturki. :)

:)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 22, 2017, 19:00:42
(http://i67.tinypic.com/httcab.png)


Zapraszamy naszych słuchaczy do radia. Odcinki lecą troszkę z opóźnieniem, ale jak już wspominałem muzyka na wstępie jest zupełnie inna. Może Wam podejdzie, bo myślimy aby zamykała ona podcast. Tu macie rozkład radia i stronę  http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 29, 2017, 16:56:24
Bezimienny #82 - Horizon Zero Dawn

(http://i66.tinypic.com/2udzuac.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801504.us.archive.org/19/items/odcinek_82_2017/Odcinek_82_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc March 29, 2017, 17:24:35
Oł, nie ma Kali :v

Jest literówka w ID3 w mp3'ce, którą się ściąga. Jest odicnek zamiast odcinek 82 ;)

PS. Lol? Co to jest? :D Opieprzacie gościa, którego nie ma na wizji? Tak się nie robi. :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 29, 2017, 18:51:41
Dzięki za literówke. No raczej nie tyle opieprzamy, co mobilizująco krytykujemy. :) Kali już w następnym odcinku na pewno będzie.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda March 29, 2017, 20:45:09
Po co nowy-stary Star Craft? Po to żeby działał w 16:9 i esport w Azji. Czekam na Kali :'(
Boskie porównanie do traktora. Zawsze można przestrzelić opony :P Słuchając opisu gier na VR nieustająco płaczę ze śmiech z nabywców tego urządzenia. Nie mogę się powstrzymać od rechotu. Tak samo jak z płacących za Bombermana czy dojenie krowy Hermana na Switcha więcej niż za gry na PS4. To jest cudowne.
Zastanawiają mnie stali uczestnicy podcastu, bo oprócz prowadzącego i gościa w nic nie grali. Po raz kolejny.
 

 
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 29, 2017, 23:42:12
W sumie jeśli chodzi o Vr to jestem spokojny, bo technologia raczkuje i cały czas coś na nią wychodzi. Nie ma jeszcze killerow, ale mam nadzieję, że to kwestia czasu. A co do braku gier, to chłopaką ostatnio mocno daje życie w kość. Wojtek już powiedzial, że się ogarnął i kończy już grę i na pewno coś będzie miał na 83, a Rafał jest w trakcie zmiany pracy i nie ma czasu myśleć o grach. Zresztą było o grach, był gość, mamy już materiał na kolejny odcinek, Kali wraca. Jakbyśmy pieprzyli o tematach nie związanych z grami, to ok, ale 2 godziny minely, a Krystian mówi, że ma tego wiecej, ale jak zwykle czas. Podsumowując....Uzupełniamy się  ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex March 30, 2017, 00:22:04
Ja też jestem spokojny, przedwczoraj zrobiliśmy z kolegą demo Vive w robocie, spróbowało kilka osób, każdemu się bardzo podobało, a szef firmy po zagraniu w Brookhaven kilka razy powtórzył "zajebiste, zajebiste". I jeszcze stwierdził, ze nie kupi, bo by z tego nie wychodził ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: grzyboslav March 30, 2017, 12:05:12
Bezimienny #82 - Horizon Zero Dawn

A czemu nie ma linka do odcinka w głównym temacie podcastowym 'Podcasty, podcasty, co się ostatnio pojawiło w eterze'? W dziale jest już z 10 tematów podcastowych, pojawiają się nowe do kolejnych podcastów i co raz więcej czasu zajmuję ogarnięcie czy pojawił się nowy odcinek któregoś z podcastów.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 30, 2017, 17:26:22
Simplex ja miałem tak (zresztą było mówione na odcinku kiedyś tam), że VR'a u mnie w domu ogarniały osoby w ilości więcej niż 10. I połówa mówiła, że świetne, druga połowa że zajebiste, a 3 osoby pytały się gdzie i za ile można to kupić. Myślę, że cały segment rozwija sie i póki co idzie to w całkiem dobrym kierunku. Jednak cena dla niektórych póki co możę być zaporowa, to z biegiem czasu użytkowników na pewno będzie przybywać.

Link zaraz wrzucę, czasami nie wiem czy mamy wrzucać konkretnie do swoich tematów tylko, czy tam do ogólnych o podcastach też. Dlatego na prośbę, zaraz się pojawi.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex March 30, 2017, 17:44:16
Cena jest zaporowa dla 99% populacji, ale to się zmieni. Już teraz Oculus z touchem jest 200 eurodolarów tańszy niż na premierze.

Co do umierania VR i prognoz: http://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prUS42371517 (http://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prUS42371517)
According to data from the International Data Corporation (IDC) Worldwide Quarterly Augmented and Virtual Reality Headset Tracker, total headset device shipments will reach 99.4 million units in 2021, up nearly 10-fold from the 10.1 million units shipped in 2016. This results in a compound annual growth rate (CAGR) of 58% across the five-year forecast period.

Rozpiska jakie firmy technologiczne inwestuja w VR/AR:
Valve/HTC - Vive, SteamVR
Facebook - kupił Oculusa za 2-3 mld $
Sony - PSVR
Microsoft - Hololens, Windows Mixed Reality, obsługa VR w Scorpio
Samsung - GearVR
Intel - Project Alloy
Google - Google Daydream
Qualcom - VRDK
LG - pokazali prototyp headsetu zgodnego ze SteamVR
IMAX - IMAX VR

Developerzy (tylko ci więksi, setek indyków nie wymieniam):
Ubisoft - Eagle Flight, Werewolves Within, Star Trek Bridge Crew
Crytek - The Climb, Robinson The Journey
Bethesda - Fallout 4 VR, Doom VR
Epic Megagames - Robo Recall
Insomniac Games - Unspoken, Edge of Tomorrow
Capcom - Resident Evil 7
Starbreeze - John Wick Chronicles
Ready at Dawn - Lone Echo
4A Games - Arktik.1
Croteam - Serious Sam VR

VR umiera!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda March 30, 2017, 18:58:31
Simplex ja miałem tak (zresztą było mówione na odcinku kiedyś tam), że VR'a u mnie w domu ogarniały osoby w ilości więcej niż 10. I połówa mówiła, że świetne, druga połowa że zajebiste, a 3 osoby pytały się gdzie i za ile można to kupić. Myślę, że cały segment rozwija sie i póki co idzie to w całkiem dobrym kierunku. Jednak cena dla niektórych póki co możę być zaporowa, to z biegiem czasu użytkowników na pewno będzie przybywać.

Link zaraz wrzucę, czasami nie wiem czy mamy wrzucać konkretnie do swoich tematów tylko, czy tam do ogólnych o podcastach też. Dlatego na prośbę, zaraz się pojawi.

I ile z tych osób kupiło? Tak z ręką na sercu?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex March 30, 2017, 19:51:33
Anecdata: Ja osobiście znam 3 osoby w Krakowie które mają Vive, ze mną 4. Vive, czyli to droższe co kosztuje ponad 4 tysiące.

Teraz nikt nie kupuje bo jest drogo, więc to niczego nie dowodzi. Smarfrony i odtwarzacze DVD też były kiedyś bardzo drogie i prawie nikt ich nie kupował. Do czasu aż nie staniały. Wszelkie możliwe prognozy, analizy i raporty zapowiadają dynamiczny wzrost ilości sprzedanych headsetów w ciągu najbliższej dekady.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz March 30, 2017, 20:21:45
Owszem, sprzęt może się sprzedawać, nie mówię, że nie. Pytanie tylko czy będzie na ten sprzęt oprogramowanie dla graczy?
Bo jak na razie to tylko sprzęt dla zamożniejszych gadżeciarzy, którym się pobawisz całkiem nieźle jak masz mocnego PC. A takie Sony to chyba w ogóle już zapomniało, że na jesieni wydało PSVR.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex March 30, 2017, 20:36:51
Kiedyś będzie, ale przecież nie z dnia na dzień.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda March 30, 2017, 23:30:37
I dlatego smieję się z tych co kupili juz teraz ;D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex March 30, 2017, 23:36:43
A ja śmieję się z Twoich retro-szrotów, są jeszcze głupsze od VR, ale przynajmniej tańsze ;D

Dyskusja z Tobą o opłacalności VR jest pozbawiona sensu. Nie możesz wiedzieć czy zakup VR teraz ma sens czy nie, ponieważ nie masz pojęcia jakie są wrażenia z korzystania. Ja nie żałuję wydanych pieniędzy, przecież w każdym momencie mógłbym sprzedać i odzyskać większość kasy, ale nie chcę, wole korzystać. Szokujące!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Biskup March 31, 2017, 00:26:14
Oł, nie ma Kali :v


O, to elegancko. Można w takim razie dać kolejną szansę.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz March 31, 2017, 00:29:00
Nie możesz wiedzieć czy zakup VR teraz ma sens czy nie, ponieważ nie masz pojęcia jakie są wrażenia z korzystania.
Dlaczego nie? Jeżeli ktoś nie widzi dla siebie interesujących gier pod kątem gatunku to dla niego zakup VR nie ma sensu. Tak samo jak z kupnem konsoli. Jeśli widzisz na danym sprzęcie interesujące Cie gry to zakup ma sens. Jeśli nie to nie.

Inna kwestia to wypowiadanie się bez próbowania ale to już jest omówione.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex March 31, 2017, 07:12:22
To nie jest inna kwestia tylko caly czas ta sama kwestia i powód dla którego tak napisałem - bez wyprobowania nie da się sensownie ocenić czy gry są interesujące czy nie, bo gra VR która na jutube w 2D wygląda tak se, podczas grania w VR może być świetna. Przykład pierwszy z brzegu to Superhot VR.
Albo dowolna gra gdzie się strzela - strzelanie w VR to kompletnie inne doświadczenie niż na padzie czy myszce, dużo bardziej zbliżone do faktycznego strzelania.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda April 01, 2017, 00:19:54
Mogę dać dużo kasy za coś co jest tego warte ale nie mogę dać kasy za coś co nie jest.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 01, 2017, 00:33:27
A teraz wyobraź sobie ze dla kogoś vr może być na tyle fajny i/lub ktoś może mieć tak dużo kasy, ze VR jest dla niego kogoś warty zakupu i nie ma w tym nic dziwnego ani nawet zabawnego.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda April 01, 2017, 11:19:46
To jest bardzo zabawne ;D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 01, 2017, 12:11:09
Tak, czytam to co piszecie o VR, i chciałbym napisać co myślę o tych co kupili o tych co nie kupili i o całej technologi na dzień dzisiejszy, ale drama tu nie potrzebna więc napisze tylko, że VR już dawno umarło i nie będzie na to już nic wartego uwagi...pff teraz też nie ma, przez co bardzo ubolewam, jako wielki fan technologi VR który miał chyba największy Hype i największe nadzieje przed premerą tego, że to będzie dobre, i po zakupie tak ten cały hype i nadzieja pierdolneła w betonową ścianę, że roztrzaskała wszelkie nadzieje, że kiedykolwiek będziemy grać w gry VR niczym w normalne gry na codzień..Kupiłem oddałęm, nigdy nie kupie już tego nawet za 500zł, ograłem wszystkie gry dostępne na VR, a nawet kilka będąc zjaranym co dodatkowo dało +50 do zajebistości i tyle w tym temacie...niestety ale PsVr to technologia w tym momencie bez przyszłości i sony już to widzi, bardzo podobało mi się jak Rafał zapytał Krystiana czy jest jakaś normalna konkretna gra na te Vr, to były świerszcze :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 01, 2017, 12:14:49
Kilka razy się pomyliłeś i napisałeś "VR" zamiast "PSVR".

Dopiero co w innym wątku emil wymieniał jakie gry wyjdą w tym roku na PSVR ale Ty już wiesz, że nic nie wyjdzie. Sam przyznałeś ("wielki fan technologi VR który miał chyba największy Hype i największe nadzieje przed premerą tego") że miałeś kompletnie nierealistyczne oczekiwania związane z PSVR (które się nie zmaterializowały, bo nie miały prawa) i teraz Ci się wydaje, że skoro Twoje przehajpowane oczekiwania nie zostały spełnione, to apokalipsa i koniec VR, bo świat kończy się na PSVR, nie ma nic poza tym. Gdyby PSVR był jedynym dostępnym system VR to może miałbyś trochę racji, ale nie jest. Jakimś cudem ja gram regularnie w VR i mam wiecej gier niż czasu aby je ograć. Magia.

A tymczasem w naszej rzeczywistości:

Rozpiska jakie firmy technologiczne inwestuja w VR/AR:
Valve/HTC - Vive, SteamVR
Facebook - kupił Oculusa za 2-3 mld $
Sony - PSVR
Microsoft - Hololens, Windows Mixed Reality, obsługa VR w Scorpio
Samsung - GearVR
Intel - Project Alloy
Google - Google Daydream
Qualcom - VRDK
LG - pokazali prototyp headsetu zgodnego ze SteamVR
IMAX - IMAX VR

Developerzy (tylko ci więksi, setek indyków nie wymieniam):
Ubisoft - Eagle Flight, Werewolves Within, Star Trek Bridge Crew
Crytek - The Climb, Robinson The Journey
Bethesda - Fallout 4 VR, Doom VR
Epic Megagames - Robo Recall
Insomniac Games - Unspoken, Edge of Tomorrow
Capcom - Resident Evil 7
Starbreeze - John Wick Chronicles
Ready at Dawn - Lone Echo
4A Games - Arktik.1
Croteam - Serious Sam VR
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 01, 2017, 12:24:22
Chodzi mi tylko o PSVR, VR na komputerze ma przyszłość i jeśli ktoś ma pieniądze to może sobie stworzyć taki plac zabaw z niemal nieograniczonymi możliwościami, ale co do PSVR to sprzęt już umarł, wiesz, wiele gier też zostało zapowiedzianych na Switcha, ile wyjdzie to już inna kwestia, tak samo z PSVR, ale nie będę dalej pisać bo nie będę sobie psuć takiej pięknej soboty w pracy :D

I jeszcze raz, Vr na PC ma przyszłość, ale nie mam tyle pieniędzy ani nawet ochoty bawić się w to, skoro się dobrze bawisz to się cieszę, bo przynajmniej próbowałem Vr więc wiec co i jak, ale PSVR to kpina i zabawka na 2 wieczory, i Krystian to któregoś dnia przyzna bo sam powinien już widzieć, że to tylko bzdet a nie nowy sposób grania w gry :>

Ehhh...jedziemy

Croteam - Serious Sam VR - pierdoła na 1 godzinkę, nie możesz sie poruszać stoisz w miejscu jak pała o strzelasz :D

Starbreeze - John Wick Chronicles
Ready at Dawn - Lone Echo
4A Games - Arktik.1  - Co to kurwa jest ? nigdy nie słyszałem i nawet nie chce mi się googlować

Capcom - Resident Evil 7 - Grałem i....wycięte sceny dynamiczne aby się nie porzygać, graficzny downgrade w PSVR, oraz gra sama w sobie cierpi przez archaiczne rozwiazania sprzed lat ( nie mylić z klimatem residenta ) tylko po to aby dało rade w to grać w PSVR

Bethesda - Fallout 4 VR, Doom VR
Epic Megagames - Robo Recall
Insomniac Games - Unspoken, Edge of Tomorrow - Taaaa....gry które bedą hitem...jeśli wogle wyjdą do sprzedaży, doom VR prosze ciebie :D

Crytek - The Climb, Robinson The Journey - tak tragiczne, że nawet VR nie pomaga w graniu w to :P

Ubisoft - Eagle Flight, Werewolves Within, Star Trek Bridge Crew - tu chyba komentarz jest naprawde zbedny :D


Facebook - kupił Oculusa za 2-3 mld $ - ciekawe ile bedą musieli jeszcze oddać przez wyroki sądu, można powiedzieć tym panom już dziękujemy

Microsoft - Hololens, Windows Mixed Reality, obsługa VR w Scorpi - XDXDXDXDXDXD Bez jaj :D serio ?:P

Samsung - GearVR + dodawany do kadżego telefona S za 1zł


Intel - Project Alloy
Google - Google Daydream
Qualcom - VRDK
LG - pokazali prototyp headsetu zgodnego ze SteamVR
IMAX - IMAX VR

Taaa.... jak kiedyś wyjdzie, i jeśli kogoś jeszcze wogle bedzie to interesować...

:D

 
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 01, 2017, 12:25:49
No i spoko, czyli dobrze napisałem, że kilka razy napisałeś błędni "VR" zamiast "PSVR" i ktoś mógłby pomyśleć że chodzi ci o cały VR :)

Ryzyko że sony oleje PSVR było bardzo duże, biorąc pod uwage ich "track record", to są mistrzowie porzucania swoich akcesoriów, właściwie jedyne co naprawdę porządnie wspierają do stacjonarne playstation.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz April 01, 2017, 12:26:47
No ale ta lista to niby jest dowód, że VR ma się super i warto w niego zainwestować pieniążki?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 01, 2017, 12:28:07
Ta lista to dowód że VR ma przed sobą świetlaną przyszłość. W przyszłości ;)

Obecnie kupowanie VR jest trochę jak kupowanie switcha (ja nie kupiłem :P) tylko kilka razy drożej - w sensie dla największych entuzjastów którzy mają dużo pieniędzy na takie nieekonomiczne zakupy.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 01, 2017, 12:32:08
Ta lista to dowód że VR ma przed sobą świetlaną przyszłość. W przyszłości ;)

Obecnie kupowanie VR jest trochę jak kupowanie switcha (ja nie kupiłem :P) tylko kilka razy drożej - w sensie dla największych entuzjastów którzy mają dużo pieniędzy na takie nieekonomiczne zakupy.

Croteam - Serious Sam VR - pierdoła na 1 godzinkę, nie możesz sie poruszać stoisz w miejscu jak pała o strzelasz :D

Starbreeze - John Wick Chronicles
Ready at Dawn - Lone Echo
4A Games - Arktik.1  - Co to kurwa jest ? nigdy nie słyszałem i nawet nie chce mi się googlować

Capcom - Resident Evil 7 - Grałem i....wycięte sceny dynamiczne aby się nie porzygać, graficzny downgrade w PSVR, oraz gra sama w sobie cierpi przez archaiczne rozwiazania sprzed lat ( nie mylić z klimatem residenta ) tylko po to aby dało rade w to grać w PSVR

Bethesda - Fallout 4 VR, Doom VR
Epic Megagames - Robo Recall
Insomniac Games - Unspoken, Edge of Tomorrow - Taaaa....gry które bedą hitem...jeśli wogle wyjdą do sprzedaży, doom VR prosze ciebie :D

Crytek - The Climb, Robinson The Journey - tak tragiczne, że nawet VR nie pomaga w graniu w to :P

Ubisoft - Eagle Flight, Werewolves Within, Star Trek Bridge Crew - tu chyba komentarz jest naprawde zbedny :D


Facebook - kupił Oculusa za 2-3 mld $ - ciekawe ile bedą musieli jeszcze oddać przez wyroki sądu, można powiedzieć tym panom już dziękujemy

Microsoft - Hololens, Windows Mixed Reality, obsługa VR w Scorpi - XDXDXDXDXDXD Bez jaj :D serio ?:P

Samsung - GearVR + dodawany do kadżego telefona S za 1zł


Intel - Project Alloy
Google - Google Daydream
Qualcom - VRDK
LG - pokazali prototyp headsetu zgodnego ze SteamVR
IMAX - IMAX VR

Taaa.... jak kiedyś wyjdzie, i jeśli kogoś jeszcze wogle bedzie to interesować...

To myśle o tej liście
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 01, 2017, 12:35:20
Argument XDXDXDXD mnie przekonał. Oraz "co to kurwa jest, nie chce mi się googlowac". Ale o tych developerach to chociaż słyszales?
Nahajpowales się, balon hajpu pękł to teraz poszedles w drugie ekstremum czyli całkowita ślepa negacja. Najlepszy dowód że nie warto się nahajpowywać, bo tak to się kończy.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz April 01, 2017, 12:39:51
Obecnie kupowanie VR jest trochę jak kupowanie switcha (ja nie kupiłem :P) tylko kilka razy drożej - w sensie dla największych entuzjastów którzy mają dużo pieniędzy na takie nieekonomiczne zakupy.
No nie wiem. Switch do mnie bardziej przemawia chociażby z tego względu, że ma Zeldą na ok. 70h + Splatoon 2 już niedługo, a pod koniec roku Mario i podobno Xenoblade 2.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 01, 2017, 12:40:26
Microsoft - Hololens, Windows Mixed Reality, obsługa VR w Scorpi - XDXDXDXDXDXD Bez jaj :D serio ?:P

proszę masz argument- hololens to odpowiednik kinectowego projektu milo, WMR i VR w scorpio to przykłady takie jak pełne wsparcie 4K w PsVR2 na Ps5, nie czuje potrzeby argumentować jakiś wymysłów MS które nigdy nie bedą dostepne w sprzedaży :> Ale jak tam sobie chcesz, tak jak mówiłem, całkowicie wystarcza mi słuchanie M2 jak opowiadacie o VR
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 01, 2017, 12:44:55
Czyli nie masz pojęcia na przykład o tym:
https://mspoweruser.com/microsoft-shows-off-windows-holographic-vr-headsets-dell-acer-hp-lenovo-3glasses/amp/

Dell, Acer, HP, Lenovo - nie chce mi się googlowac tych nazw ;) Wyjdą w tym roku. Fallout VR też. Nie obciety.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 01, 2017, 12:47:43
Nooo...ok i ? Powiedz co mi to da ? Co da to grą ? Będziesz mógł sobie wyświetlić radar w grze na oksach :P Pamiętasz o takim czymś jak GoogleGlass ? Też miała być rewolucja....
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 01, 2017, 12:52:16
https://youtu.be/6CZmJvI8mfc to jest VR! I to jest tylko możliwe w tym momencie na PC i za ogromna sumę pieniędzy i tylko dla zapaleńców/wybrańców, nigdy nie będzie to main, mimo wszystko chciałbym abym mógł któregoś dnia tak pograć na konsoli za ludzkie pieniądze ale wiem ze to jest nierealne :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 01, 2017, 12:56:56
To jest ekstremum które faktyczne nie wyjdzie z niszy (kto będzie miał kondycję żeby tak biegać godzinami?). Ale tu masz na przykład sieciowy FPS na Vive który nie wymaga tego typu sprzętów;

! No longer available (http://www.youtube.com/watch?v=fef1dI5dE5s#)


Nooo...ok i ? Powiedz co mi to da ? Co da to grą ? Będziesz mógł sobie wyświetlić radar w grze na oksach :P Pamiętasz o takim czymś jak GoogleGlass ? Też miała być rewolucja....
Nie wiem o co pytasz. Jaki radar w grze? Jeśli chodzi o gogle od HP, Lenovo, Acera, to będą normalne headsety VR, chyba sobie mylisz z Hololens. Pamiętam Google Glass, nie pamiętam żeby to "miała być rewolucja", nigdy nie wróżyłem temu przyszłości (podobnie jak kinectowi i telewizorom 3d).

EDIT: o proszę, świeżynka na PSVR! :P

http://pureplaystation.com/review-korix-ps4psvr/2017/03/ (http://pureplaystation.com/review-korix-ps4psvr/2017/03/) - 8,9/10!

EDIT2:
Croteam - Serious Sam VR - pierdoła na 1 godzinkę, nie możesz sie poruszać stoisz w miejscu jak pała o strzelasz :D
Ty mówisz o tej grze:  http://store.steampowered.com/app/465240 (http://store.steampowered.com/app/465240)

A mnie chodziło o tę grę: http://store.steampowered.com/app/552450/ (http://store.steampowered.com/app/552450/)

Za 3 dni wychodzi kolejna część: http://store.steampowered.com/app/552460/ (http://store.steampowered.com/app/552460/)

Tak to remastery, ale można przejść całą kampanię.

Ready at Dawn - Lone Echo
4A Games - Arktik.1  - Co to kurwa jest ? nigdy nie słyszałem i nawet nie chce mi się googlować

Szkoda, bo to kurwa mogą być niezłe gry:

! No longer available (http://www.youtube.com/watch?v=i4NoRXKYtPA#)

! No longer available (http://www.youtube.com/watch?v=ht4Fh2bK2Y0#)


Bethesda - Fallout 4 VR, Doom VR
Epic Megagames - Robo Recall
Insomniac Games - Unspoken, Edge of Tomorrow - Taaaa....gry które bedą hitem...jeśli wogle wyjdą do sprzedaży, doom VR prosze ciebie :D
Robo Recall i te dwie gry od insomniac już wyszły i mają dobre recenzje. Wszelkie wrażenia z Doom VR jakie czytalem były pozytywne, wiec nie wiem o co prosisz.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 01, 2017, 19:04:20
Ładnie o tym opowiadasz, ale mi tu wieje wczuwaniem się jak ci z ubi podczas grania w Wildlands :>
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 01, 2017, 21:49:39
Wpadnij potestować Vive i możemy dalej dyskutować :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 01, 2017, 23:14:46
Będę kiedyś Warszawie to wpadnę z przyjemnością :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz April 01, 2017, 23:17:21
A to Simplex jest z Warszawy? Myślałem, że z Krakowa. :o
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 02, 2017, 08:14:45
Z Krakowa :-)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 02, 2017, 09:16:34
A to od tych oscypków mu sie ten mózg na VR tak przestawił :) Wszystko jasne :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl April 03, 2017, 11:23:36
Nie hejtuj tak Tomku PSVR, bo od premiery jest więcej gier niż na Switcha i cały czas coś wychodzi. Zaraz wyjdzie Farpoint, na którego mocno licze i bardzo bym chciał, aby miał dobrze rozwiązane sterowanie. Jak tak będzie (bo nie mam zamiaru kupować tego pistolu) to będzie to kolejny hit na wirtualną rzeczywistość.

Technologia się rozwija i jak ze wszystkim, dajmy jej czas.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 03, 2017, 11:44:42
Farpoint? XDXDXDXDXDXDXDXDXD, HAHAHA bez jaj :D serio? :D kurwa nie rozśmieszaj mnie, chyba nic nie musze dodawać? :D No prosze cię. tu chyba komentarz jest naprawde zbedny :D

Próbowalem byc jak funky ;) Z tym że Farpoint to akurat naprawdę nie zapowiada się jakoś rewelacyjnie, choć bardzo bym chciał żeby było inaczej.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 03, 2017, 12:41:54
Simplex Prawie Prawie :) Ale to idzie tak...Farpoint :) kiedyś były już próby grania na pistolecie Resistance 3 oraz Killzone 3 albo 4....i.....No i gramy padami a pistolety teraz znajdziesz przy tandetnych cosplayach :P dodając do tego PsVr i Move...będzie kawał pierdolnika,  ta gra dostanie jakieś 6/10 w meta :) Rafał grał w to i z tego co pamietam mówił ze dupy nie urywa, nie to oczekujemy po pierwszym kontakcie ze strzelanina w VR :) A Krystian nie porównaj Switcha który miał premierę miesiąc temu do PsVr który miał premierę pol roku temu, zreszta teraz to nawet podobna ilość gier jest na to i to XD
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 03, 2017, 14:12:39
zreszta teraz to nawet podobna ilość gier jest na to i to XD

Wg Wikipedii jest ok 36 gier na Switchu, wliczając wszystkie premiery kwietniowe (czyli w przyszłosci), wliczajac wszystkie możliwe remastery ktore lata temu wyszły na wszystkich możliwych platformach (Little Inferno, World of Goo) i inne gry które nikogo (Mr Shifty).

Więcej gier niż jest obecnie na switcha (wliczając to cały kwiecień) wyszło na PSVR w samym miesiącu premiery, czyli w październiku, więcej nie chciało mi się liczyć.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 03, 2017, 15:25:05
A ludzie i tak zagrali tylko w Drivecluba :p
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 03, 2017, 15:26:31
Tak właśnie było, wierzę, że masz wiarygodne dane które to powierdzają, ale nie możesz ich ujawnić :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 03, 2017, 15:34:20
Słuchaj u mnie na regale w sklepie są następujące gry na VR - RE7 - driveclub - robinson - VR Worlds - Eagle - to z mechami - moto racer :p i coś jeszcze :) Bardzo dużo, cyfrowego domyślam sie ze więcej jest w tym genialny Batman i To z praca z robotami ale ile oprócz tego jest coś wartego ? Skończmy już o VR :) Ja oczywiście wyolbrzymiać lubię, ale zdania o VR narazie nie zmienię :) Nie dla mnie ta zabawa :) Może pogadamy o Zeldzie ?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 03, 2017, 15:37:39
No to brakuje faktycznie dobrych gier takich jak Thumper i Rez ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 03, 2017, 15:54:13
Obie gry nie potrzebują w żadnym stopniu VR, to są dobre gry same w sobie :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 03, 2017, 16:04:28
Obie gry są dużo lepsze w VR - jesli chodzi o Thumpera to piszę z własnego doświadczenia, a Rez na podstawie opinii tych którzy próbowali.
: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 03, 2017, 16:15:46
Grałem w obie i masz racje, ale grając w te gry w VR bądź bez nie ma za dużej różnicy, gry dają podobne odczucia, z kolei w takiego Job simulator raczej nie ma sensu grać bez VR o to mi chodzi :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz April 03, 2017, 16:28:52
Funki zacznij używać znaków interpunkcyjnych bo nie da się czytać Twoich postów.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 03, 2017, 16:45:20
Funki zacznij używać znaków interpunkcyjnych bo nie da się czytać Twoich postów.

Sorka, pisze jedna ręka, pilnując dzieciaka :) Multitasking over 9000
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl April 12, 2017, 16:45:40
Bezimienny #83 - Mass Effect Andromeda

(http://i67.tinypic.com/jigcok.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801509.us.archive.org/9/items/odcinek_83_2017/Odcinek_83_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: spisu April 13, 2017, 18:15:59
Zaproszony gość niestety wypadł najsłabiej. Mam nadzieję, że następnym razem pójdzie mu lepiej. Poza tym jednym zgrzytem, odcinek ok. Cieszę się z każdego podcastu, bo w końcu mam czego słuchać.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl April 13, 2017, 20:30:05
Zaproszony gość już "raczej" nigdy nie wpadnie. Chociaż nie mówię hop, to na pewno nie prędko.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 14, 2017, 20:54:19
Niedługo to będziecie musieli powiększyć piwnice... :p
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc April 22, 2017, 16:49:18
Wyszło coś nowego? Wróciła ta co piłuje ryja?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda April 22, 2017, 17:47:26
Pozbyli się.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz April 22, 2017, 17:59:32
Chodzi wam o Kali?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda April 22, 2017, 19:27:50
Tak. Czekam na Jej powrót.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz April 22, 2017, 19:29:54
No ja też. Może w następnym odcinku. :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl April 24, 2017, 19:29:33
Dzisiaj nagrywamy i dzisiaj już powinna być.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 25, 2017, 16:15:09
Halooo, kiedy odcinek ? Tu ludzie czekjaoooo!!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl April 25, 2017, 16:38:33
Tooo day!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda April 25, 2017, 17:26:51
Too late!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl April 25, 2017, 20:21:03
Bezimienny #84 - Dawn of War 3

(http://i67.tinypic.com/2ntwiu1.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801500.us.archive.org/28/items/odcinek_84_2017/Odcinek_84_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda April 26, 2017, 22:50:50
Tak jak przypuszczałem prowadzący ma ADHD co potwierdził opinia o Dorszu i dla kogo jest ta gra oraz tym, że mu się podoba. Oraz FIFA. Multi nikogo i gdyby w Battlefroncie było soczyste multi to brałbym bez zastanowienia. Ten tytuł jest słaby przez to, że kampanii nie ma tylko multi. I nie upadł, bo ludziska wciąż grają.
Do PCMR: nie mam pojęcia co to jest MOBA, DOTA czy LOL. Jestem PeCetowcem z krwi i kości, a miłość do blachy wyssałem wraz z 486DX100MHz. Natomiast nie mogę uwierzyć jak reszta konsolowego plebsu nie skojarzyła z opisu Heavy Rain i Press X to Jason? Niewiarygodne. A sama gra jest nudna i nie ma czego żałować, że się nie grało.
Kali daje radę przez zaangażowanie się w granie jak żaden inny uczestnik podcastu ale powinna dostać strzała za każde przerywanie i podnietę zanim dosłucha do końca o co chodzi :P Szacun za wiedzę o świecie Warhammera 40k.
Czwarty członek podcastu w ogóle coś powiedział?
Dobrze się słuchało zarówno PCMR jak i opinii Kali.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl April 27, 2017, 09:49:02
Dosyć późno nagrywalismy i byliśmy zmęczeni. A Kali faktycznie się wyrabia.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: freekEza April 27, 2017, 10:45:31
Kali fajna, totalny chaos ale z dużą wiedzą o giereczkowie.
Co do samej formy, imho jednak lepsze są płynne przejścia niż co chwile pytanie "a co tam grałeś opowiadaj", "a teraz Staszek opowie o".
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl April 27, 2017, 12:03:10
Ciekawe spostrzeżenie. Weźmiemy to pod uwagę następnym razem.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz April 29, 2017, 14:25:40
Jezu, słucham odcinka, jest rozmowa o PS Now i jaka wtopa. Jak można w ogóle nie skojarzyć Heavy Rain gdy osoba wspomina o Fahrenheicie? Przecież to tak od razu przychodzi, a jak wspomina o dziecku co ginie na początku to już w ogóle. Rozumiem jakby była mowa o jakimś indyku wydanym tylko na PC, ale skoro osoby grające na PlayStation tego nie wiedzą to co one robią w podcascie o GRACH? ???
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 29, 2017, 14:43:39
Jeśli graliście w Fahrenheita to plecam też w Indigo Prophecy :P hih :>
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: maxplastic April 29, 2017, 15:00:58
Nie wiem jak wygląda rozmowa, ale dlaczego ma się od razu kojarzyć Heavy Rain skoro mowa o Fahrenheicie? Oczywiście to samo studio, ale mam wrażenie że w tę drugą nie grało zbyt wiele osób, może nie pamięta - poza tym IMO nie była godna zapamiętania, żeby nie powiedzieć słaba. Może temat nie wymagał nawiązania do HR? Jeśli ktoś nie wiedział albo zapomniał, że zrobiła to ta sama firma, można wybaczyć, samobójstwo Garrusa było gorsze, ale sposób w jaki opisał to Rudy o tym nie świadczy i nie widzę problemu.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz April 29, 2017, 15:18:11
Była rozmowa o tym, że jedna z osób grających na PC by użyła PS Now do zagrania w grę na PS3 od studia, które stworzyło Fahrenheita, w której dzieciak ginie na początku gry. Tylko nie pamiętał tytułu, nikt nie pamiętał chociaż się przez chwilę zastanawiali. Sorry, Heavy Rain to dosyć znana gra i jedna z tych, które były wymieniane jako argument do kupna PS3. I tak jak pisałem, rozumiem jakby to był jakiś indyk albo nikt by nie grał na PlayStation, ale w ekipie są osoby, które głównie grają na PS stąd moje ogromne zdziwienie.

Ja gram na wszystkich platformach i z miejsca to wiedziałem, ale to zaraz przyjdzie Simplex i powie, że ja nie jestem normalny. ;) 

: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 29, 2017, 15:33:14
Widocznie za mało masz ogranych gier :P Ja nie pamiętam gier w które grałem pół roku temu a co dopiero 15 lat temu itd :D Każdemu się zdarza, ale fakt Press X to JASON to chyba każdy na świecie zna :)


Ale zabawmy się zatem : Gra od studia co zrobiło God of War gdzie chodzisz po lesie ? Czas start.....
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: maxplastic April 29, 2017, 15:34:59
Heavy Rain wyszło z 6-7 lat temu, ja nie grałem i nie wiem że ginie tam dzieciak na początku (dzięki! :D ). Myślę, że trochę się czepiasz. Może po prostu wszyscy doznali chwilowego porażenia mózgowego, zdarza się.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 29, 2017, 15:35:53
Heavy Rain wyszło z 6-7 lat temu, ja nie grałem i nie wiem że ginie tam dzieciak na początku (dzięki! :D ). Myślę, że trochę się czepiasz. Może po prostu wszyscy doznali chwilowego porażenia mózgowego, zdarza się.

Nie ginie na początku tylko ginie na końcu....ehhh znafcy :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz April 29, 2017, 15:53:12
Faktycznie masz problemy z pamięcią Funki. :D

Widocznie za mało masz ogranych gier :P
Możemy się policytować. ;D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. April 29, 2017, 16:08:17
HR naprawde wypada znac.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 29, 2017, 16:25:33
Faktycznie masz problemy z pamięcią Funki. :D

Widocznie za mało masz ogranych gier :P
Możemy się policytować. ;D

Nie ma problemu, ale lecimy konkretną platformą czy zaczynamy od "PONG" i lecimy do PS4 ? :D ( Wiesz PONG - C64 - Gameboy - Pegazus - Psx - Gameboy Advande - Ps2 - PSP - NDS - Gamecube - Dreamcast - Ps3 - Xbox classic - Xbox 360 - Xbox One - Playstation 4 - Nintendo Wii - WiiU - PsVita - Switch, nie wliczam gier z platformy jak ios albo PC bo i tak nie pamiętam wiekszości :D )

Nie ważne kiedy gnojek ginie, ważniejsze, że mordercą jest agent FBI, nikt się tego nie spodziewał :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. April 29, 2017, 16:33:32
Nawet Cage :o
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 29, 2017, 16:35:36
Nawet Cage :o

Nawet on :( ( Robimy Trolololo oczywiście )
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda April 29, 2017, 17:41:46
Byłbym zły gdybym jakiś miesiąc temu nie dowiedział się jak było w grze. Ale tak to juz wybaczam, a HR warto znać z/w na męczarnie jaka jest ta gra, która przyniosła światu zagładę w postaci festiwalu QTE.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. April 29, 2017, 18:09:38
Własnie. Warto znac by miec zdanie w dyskusji nt ubogiej mechaniki huer AAA. Ale klimat tez ma dobry.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex April 29, 2017, 18:13:39
Samobójstwo Garrusa - moj spojlerometr zaczął tykać.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: maxplastic April 29, 2017, 18:20:36
Nie wiesz o czy mowa? Zapomniałem, że Ty podobno nie słuchasz podcastów (i chyba nie grałeś w serię) ;)  Jako, że rozmowa była o wpadkach to wyjaśniam, że Garrus nie popełnił samobójstwa, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :)

Tartaq, rzekomo wielki fan serii, pomylił Garrusa z kimś innym i żaden z chłopaków nie zareagował. Shitstorm był ogromny, jak można się domyślać.

Gruby spoiler z ME1, chociaż gra ma 10 lat:


: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz April 29, 2017, 18:45:41
Faktycznie masz problemy z pamięcią Funki. :D

Widocznie za mało masz ogranych gier :P
Możemy się policytować. ;D

Nie ma problemu, ale lecimy konkretną platformą czy zaczynamy od "PONG" i lecimy do PS4 ? :D ( Wiesz PONG - C64 - Gameboy - Pegazus - Psx - Gameboy Advande - Ps2 - PSP - NDS - Gamecube - Dreamcast - Ps3 - Xbox classic - Xbox 360 - Xbox One - Playstation 4 - Nintendo Wii - WiiU - PsVita - Switch, nie wliczam gier z platformy jak ios albo PC bo i tak nie pamiętam wiekszości :D )

No każda platforma się liczy. :)
U mnie to wygląda tak:

Teraz Twoja kolej. ;D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 29, 2017, 19:05:55
:) Powiem tak...na samej Ps3/Ps4 mam ograne według exophase.com - 676 gier ( naprawdę nie chce mi się to listę sprawdzać i odchaczać co ukończone a co nie za dużo, dajmy nawet że pożądnie ograłem połowe z nich )
Na samym X/XO według exophase.com mam 226 gier ogranych i też nie będe sprawdzać, teraz robi się trudniej ale przyjmijmy, że ograłew większość coś wartych exclusiwów dostępnch w PL na Gamecube - Dreamcast - Wii - WiiU - N64 - Gameboy Advance - Nds - 3ds - PsVita - Psp....ufff a będzie tego sporo, dodatkowo przejdzmy teraz do Ps2 oraz PSX ( jakieś 200 gier min ) gdzie miałem piraty czyli wszystkie możliwe gry i byłem dzieciakiem i miałem w pizdu czasu :D Więc powiedzmy że +- przez moje growe życie ograłem jakieś 2,500 gier ? :D Więc mówię poważnie, mi się już mieszają gry itd :)

Ale +10 dla ciebie, że Wiesz dokładnie ile gier ukończyłeś ile nie, nie mam szans tobie powiedzieć tak bez przestudiowania wszystkich gier i przypomnienia sobie czy je ukończyłem czy nie :> Dodajmy do tego, że pracuję w sklepie z grami i mam praktycznie nieograniczony dostęp do gier wydanych w pl wiec głowa mnie już boli......przegrałem życie, a teraz sobie pomyśleć, że przynajmniej drugie tyle mnie czeka :D

A i na Bongosach grałęm O! Handluj z tym !
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: projektkong April 29, 2017, 19:15:23
Panowie, Panowie!!!
Schowajcie "penisy" w spodnie, a nie wymachujecie nimi na forum ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 29, 2017, 19:17:05
Panowie, Panowie!!!
Schowajcie "penisy" w spodnie, a nie wymachujecie nimi na forum ;)

No trochę offtop poszedł :) Ale to takie przyjacielskie szturchanie się napletami :D Zastanawialiście się kiedyś ile czasu i pieniędzy poświęciliście na swoje hobby ? Ja wole nie myślec :) Ale mi sie na wspomnienia zebrało aż bym odpalił PSX i pograł znowu w Harvest Moon :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz April 29, 2017, 19:19:01
A i na Bongosach grałęm O! Handluj z tym !
http://www.youtube.com/watch?v=yxwh5WjaCjA#ws (http://www.youtube.com/watch?v=yxwh5WjaCjA#ws)

;D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 29, 2017, 19:22:11
Dokładnie, nigdy nie zapomnę miny matki kiedy otworzyła drzwi do pokoju a ja na podłodze po turecku napierdalam w plastikowe bongosy :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: spisu April 29, 2017, 19:25:48
:) Powiem tak... (...) odchaczać (...) pożądnie (...)
Radziłbym część czasu poświęcanego na granie, przeznaczyć na czytanie. Choć i tak kiepska pamięć nie pomaga w nauce poprawnego pisania, więc w sumie nie ma tematu. W temacie natomiast uważam, że każdemu przytrafia się nagły zanik pamięci, dlatego osobiście nie widzę tu problemu. Inna sprawa, że tytuł jest bardzo znany, a dziwna jest tylko zbiorowa amnezja.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 29, 2017, 19:29:12
:) Powiem tak... (...) odchaczać (...) pożądnie (...)
Radziłbym część czasu poświęconego na granie, przeznaczyć na czytanie. Choć i tak kiepska pamięć nie pomaga w nauce poprawnego pisania, więc w sumie nie ma tematu. W temacie natomiast uważam, że każdemu przytrafia się nagły zanik pamięci, dlatego osobiście nie widzę tu problemu. Inna sprawa, że tytuł jest bardzo znany, a dziwna jest tylko zbiorowa amnezja.

Nie mów mi jak mam żyć o! Nie czytam wolę słuchać, ale fakt 1:0 dla ciebie odhaczę sobie porządnie później, teraz nie mam czasu gram :D


: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: spisu April 29, 2017, 19:32:47
Sam z czytaniem mam spory problem, zamierzam to zmienić ale obecnie to gry wiodą prym w wypełnianiu mojego wolnego czasu. Dlatego uważnie stawiam litery we wpisach na forum ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 29, 2017, 19:34:56
Ja wolę posłuchać audiobooka sobie niż czytać, mogę robić przy tym coś jeszcze...ale z pisaniem o fakt umiejętność powoli zanika, nie pamiętam już kiedy coś pisałem na kartce papieru :O Ale spokojnie, niedługo córka pójdzie do szkoły to sobie wszystko przypomnę :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: MsbS April 29, 2017, 20:25:29
HR warto znać z/w na męczarnie jaka jest ta gra, która przyniosła światu zagładę w postaci festiwalu QTE.

Fawrenchajt był pierwszy. I gorszy (poza absolutnie genialnym początkiem).
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 29, 2017, 20:27:48
Mi się bardziej podobał Indigo Prophecy niż Fawrenchajt :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl April 30, 2017, 19:02:35
Ok, to powiem Wam jak było. Tytuł przeszedłem (Heavy Rain), ba! nawet nie wiedziałem na końcu kto był mordercą, ale nie skojarzyłem tej gry zupełnie w porównaniu do Fahrenheit. A czemu ? Bo nigdy w nią nie grałem. Ot co. Więc panowie, możemy się rozejść.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda April 30, 2017, 19:10:06
To prawie gorsze od samobójstwa Garrusa!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. April 30, 2017, 19:18:23
Mimo rozjechania sie scenariusza w Fahrenhaicie wspominam go dobrze. Tak jak I HR, mimo iluzji wyborow (mimo wszystko Fahrenhit lepiej sie broni, moze nie samymi wyborami a mechanika, tropimy sameg siebie itd)'

A do Beyond nawet nie usiadłem I jak w Plusie nie bedzie to pewno tego nigdy nie zrobie. Odrzuca mnie, sam niecwiem czemu tak bardzo az.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz April 30, 2017, 19:42:47
Ok, to powiem Wam jak było. Tytuł przeszedłem (Heavy Rain), ba! nawet nie wiedziałem na końcu kto był mordercą, ale nie skojarzyłem tej gry zupełnie w porównaniu do Fahrenheit. A czemu ? Bo nigdy w nią nie grałem. Ot co. Więc panowie, możemy się rozejść.
Dla mnie nie ma usprawiedliwienia dla takiej wtopy, ale to jestem ja. ;)

A sam Fahrenheit to była dobra gra do pewnego momentu, ale ostatnie 25% gry (powiedzmy) to było robione na mocnych narkotykach. A Heavy Rain bardzo mi się podobał ale to była moja pierwsza gra na PS3 w czasach gdy nie miałem takiej świadomości jako gracz. Teraz pewnie bym nieźle skrytykował, ale nie chcę sobie psuć wspomnień. :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex May 01, 2017, 08:16:28
HR to też była jedna moich pierwszych gier. Dla tej gry kupiłem PS4 we wrześniu, po czym przelozyli premierę na luty ;)
A na grę czekalem, bo oczywiście jak każdy szanujący się gracz gralem w Fahrenheit ;) i jak każdy miałem wielkie WTF pod koniec. Gra jest super do sceny walki na dachu. Walka z roztoczami rządzi.
Mam Remaster ale boję się odpalać :D
A i pamiętam jeszcze ze w wersji PC trzeba było myszką wykonywać te ruchy co padem i było to dużo trudniejsze, momentami prawie niemożliwe, zle przelozyli sterowanie z pada na myszkę.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz May 01, 2017, 08:57:17
Ej, ja nie pamiętam abym musiał robić coś myszką. Miałem chyba za to dwa zestawy klawiszy do klikania. WASD oraz 4862. :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. May 01, 2017, 09:17:28
Ja w to na pc grałem, takie czasy :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex May 01, 2017, 09:18:04
Myszką?

Dwa zestawy klawiszy były do QTE typu Simon Says. Nie wiem jakim cudem grales w to bez myszki.

Mam pudełkową wersję z polską okładką. Z tyłu jest napisane że zostało dokonane morderstwo w... wagonie restauracyjnym ;D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz May 01, 2017, 09:23:07
Ale do jakich ruchów? Chodzi Ci o interakcje z przedmiotami, które były wyświetlone na dole ekranu z taką niebieską linią (chyba?)?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. May 01, 2017, 09:24:27
Dual Shockiem z PS2 na przejsciowce :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex May 01, 2017, 09:29:11
Ale do jakich ruchów? Chodzi Ci o interakcje z przedmiotami, które były wyświetlone na dole ekranu z taką niebieską linią (chyba?)?
Tak i były na górze.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz May 01, 2017, 09:30:03
To ja nie miałem z nimi żadnych problemów. Już niektóre QTE sprawiały jakieś tam trudności. :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex May 01, 2017, 09:36:41
Ty nie pamiętasz grania myszką, więc...
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz May 01, 2017, 10:29:02
Bo myślałem, że Ci chodzi o QTE myszką. Nieprecyzyjnie napisałeś to się nie dziw. :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex May 01, 2017, 10:40:28
Nigdzie nie napisałem że to QTE więc nie pogrążaj się
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz May 01, 2017, 10:56:17
QTE to element kojarzony z grami Cage'a i jedyny element, ktory moze czasrm zirytowac lub sprawic trudnosc. To logiczne, ze nie bralem pod uwage niczego innego jak QTE. Wyszlo na to, ze nie radziles sobie z prostymi komendami myszka. :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex May 01, 2017, 11:51:26
Albo nie pamiętasz, albo masz sprawność gibona.
Ja pamiętam moment jak trzeba było przejść przez ogrodzenie jak się grało malym dzieckiem i trzeba było myszką robić jakieś kombinacje alpejskie i nie wychodzić poza linię.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl May 12, 2017, 17:10:46
Bezimienny #85 - The Pile of Shame

(http://i65.tinypic.com/2gvt3qo.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia601500.us.archive.org/16/items/odcinek_85_2017/Odcinek_85_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl May 24, 2017, 19:15:40
Bezimienny #86 - Paladins

(http://i67.tinypic.com/2h74008.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801509.us.archive.org/33/items/odcinek_86_2017/Odcinek_86_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama May 24, 2017, 21:25:14
BAJOP - Farpoint z pistoletem kosztuje 339zl sama gra kosztuje 200zl, czyli gra plus pistolet = 339zl :) Drugi BAJOP - w Farpoint zagrasz tylko pistoletem lub padem nie zagrasz Move :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl May 24, 2017, 22:15:12
Dobra Tomek. Więc tak 1 twó Bajob

http://www.game.co.uk/en/farpoint-aim-controller-bundle-1857062 (http://www.game.co.uk/en/farpoint-aim-controller-bundle-1857062)

http://www.game.co.uk/en/farpoint-1330653 (http://www.game.co.uk/en/farpoint-1330653)

Tu masz link do największego sklepu z grami w UK. Ceny tam są zawsze oficjalne. 90 funtów. to 450 złotych. Więc w UK jak widzisz cena gry = cena pistoleciku. A w podcascie zawsze staram sie przeliczać na złotówki. Nie wspominałem o żadnych promocjach w sklepach dla debili itp. Zresztą w podcascie pada stwierdzenie 80 funtów. Ceny w game'ie zawsze są wyższe.

A drugie hmm....
Krystian mówi, że do Farpointa dokupujecie pistolecik i....tyle. Nie ma tam sformuowania, że gra jest na Mova. Ehh ten Tomek. Idź hejtować gdzie indziej. :P Szybko ogarnąłeś ten odcinek :)
: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama May 25, 2017, 07:47:54
:O Krystian mówi ze nie ma sensu kupować narazie pistolety aby sobie pograć na "strzelnicy" nie wiem o co z tym chodziło, rozumiem to jako ze nie ma sensu narazie kupować pistoletu między innymi do Farpoint

Nie ma samego karabinu w sprzedaży jest bundle z gra tylko, wiec jak kupicie sam pistolet do farpointa mając już farpointa :D

Pewnie później będą oddzielnie, na dziś nie ma opcji

Nie chodzi mi o różnice w cenie, ale Krystian powiedział że SAM pistolet kosztuje te 80funtow a to nie prawda, bo tyle kosztuje pistolet z grą

To strasznie drogo tam w tej Anglii bo to nie jest promocja dla idiotów tylko normalna cena :)

Dobra ide "hejtowac" gdzie indziej, ciężko zrozumieć co Krystian mówię a zrozumiałem że chodzi mu o to co chciałem wyprostować...
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl May 25, 2017, 09:50:08
Krystian powiedział, że pistolet z grą kosztuje 80 funtów :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama May 25, 2017, 09:59:10
Ok
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda May 26, 2017, 20:00:07
Cholera nie mogę przesłuchać, bo prowadzący przez swoje ADHS tyle czasu traci. Zdecydowanie powinien coś przed nagraniem brać, a na 100% kawy nie pić.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz May 26, 2017, 21:04:10
Też mam z tym ogromny problem. Prowadzący kompletnie nie czuje o co chodzi w podcastach i to strasznie boli. Podcast to luźna rozmowa kilku osób więc ciągłe 'no dalej dalej nie ma czasu', 'dobra koniec, teraz xxx' zwyczajnie psuje efekt i IRYTUJE, nie chce się tego słuchać. Rozumiem, że chce się wyrobić w 2 godzinach ale to wtedy niech zrobi sobie takiego dłuższego Grysława gdzie ma wszystko wyliczone i sporo rzeczy powtarza bo źle brzmiało za pierwszym razem.

Słucham w sumie i tak tylko ze względu na Kali bo jak ona coś pierdolnie to nie ma chuja we wsi. :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc June 06, 2017, 23:26:51
Killing Floor 2 wylądało w Plusie, więc jeśli Ojciec Dyrektor chciałby pograć to ja bardzo chętnie.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama June 07, 2017, 08:37:54
Również, tylko Krystian jest suaby w takie gierki, to przynajmniej będzie leczyć :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc June 07, 2017, 19:05:43
O matko i coorko, ale to wolno wyszukuje. Myślałem, że na pececie to wolno działało, ale na konsoli to tragedia, nawet dzień po dodaniu do Plusa wyszukuje mi mecz z minutę. :/
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama June 07, 2017, 19:17:39
A zmieniłeś serwer na Europe ?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 07, 2017, 20:52:14
W Killing Floor 2 ojciec ma platynę, czyli gra została całowicie zapomniana. Ale jak najbardziej poleca!!! Świetny tytuł!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama June 07, 2017, 20:53:01
Wiemy coś tam w jakimś podcascie gadałeś :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 07, 2017, 20:53:17
Funky zrób platynkę to pogadamy kto jest słaby, zresztą w ghostach Cię non stop podnosiłem :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 07, 2017, 21:04:57
Odcinek 87 - Warsaw Comic Con

(http://i67.tinypic.com/hx6fk9.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia601503.us.archive.org/8/items/odcinek_87_2017/Odcinek_87_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama June 07, 2017, 21:08:59
Funky zrób platynkę to pogadamy kto jest słaby, zresztą w ghostach Cię non stop podnosiłem :P

No właśnie!!! Zamiast strzelać do złych! Samemu nie dałem rady całej bazie :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 07, 2017, 22:17:18
No cóż...ja tylko podnoszę :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc June 08, 2017, 18:32:06
Właśnie, wbił Komandosem max level, więc jest nie w ciemie bity.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 08, 2017, 20:40:07
Nieźle, to parę ładnych godzin poszło. Aczkolwiek Komandosem jest w miarę łatwo :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc June 08, 2017, 21:14:07
Pograłem "trochę" w tą grę na PC i wbiłem nawet niezłe levele. Dowód:

I teraz jak gram na konsoli to już czuję zmęczenie materiału. Nawet jak wezmę na 4-rundowe etapy to i tak ziewam w przerwach (które są kurwa za długie, pisałem o tym na ich forum steamowym), bo w ciągu 10 sekund kupię wszystko co mi trzeba i przez resztę tej przerwy chce mi się spać. Też celuję w platynę i nawet mam juj 7 level destructorem, ale nie wróżę sobie sukcesu jak będę tak zasypiał :v
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 09, 2017, 09:44:54
Zwiększ sobie poziom trudności na przedostatni i wtedy jest frajda. Oczywiście po pewnym czasie i tak się znudzj, ale bardzo dobrze wspominam ta grę. A ta minuta do kolejne fali jest w porządku, bo pamiętaj że sklep jest w różnych miejscach i aby zdążyć że wszystkim to ten czas był w miarę optymalny. Jak chcesz zrobić platynę to wydaje mi się że musisz mieć postać że skillem Demolutionist na maksa.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc June 10, 2017, 13:28:52
Powinna być opcja "Skip to next wave" i głosowanie wszystkich osób na YES, bo tak to juz ci rozgarnięci gracze dobiegną w ciagu max 20 sekund, w 10 sekund zrobią zakupy a i tak będą czekać jak woły przez pół minuty. Oczywiście jest to wersja pesymistyczna, bo zazwyczaj takie rzeczy robi się szybciej.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 12, 2017, 16:03:48
I to był by świetny pomysł. Tego brakowało, a w niektórych grach jest to zaimplementowane.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 26, 2017, 11:32:33
Odcinek 88 - Targi E3 2017

(http://i63.tinypic.com/2zny8sk.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801500.us.archive.org/8/items/odcinek_88_2017/Odcinek_88_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz June 26, 2017, 16:05:36
Powinniście pisać skład odcinka gdzieś w rozpisce albo zaraz pod. Nie wiem czemu ale jakoś u was mi tego brakuje.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. June 26, 2017, 19:14:26
A na co i po co to komu?   ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 27, 2017, 00:51:42
Orson, no na pewno nie dla Ciebie.  ;) Mieliśmy spory problem z nagraniem i Wojtek wypadł niestety, ale na ogół nagrywamy normalnie w tym samym czteroosobowym składzie.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz June 28, 2017, 13:09:46
Oj Kali to chyba nie siedzi za bardzo w filmach skoro uważa, że Hollywood nie potrafi w oryginalne filmy nie oparte na książce/komiksie/czymkolwiek gdzie scenariusz nie powoduje facepalmów.

Oto kilka filmów, które mi od razu przychodzą do głowy:
Midnight Special, Manchester by the Sea, Uciekaj!, Zło we mnie, Hell or High Water, Bone Tomahawk.

A co do TOP 10 sprzedaży to można by to sobie spokojnie darować. Nie wiem za bardzo komu ta informacja jest potrzebna skoro nie jesteśmy udziałowcami (chyba?) danych firm. :P

Kurwa, skąd wy wzięliście, że Metro ma być exem? XD
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 28, 2017, 17:53:09
Ze sprzedaży pewnie zrezygnujemy i masz rację, że nikomu jest to niepotrzebne. Co do Metra, to została zapowiedziana wersja na Xboxa i Pc, więc na dzień dzisiejszy można stwierdzić że jest exlusivem na konsole Microsfotu. Pewnie wyjdzie na PS4 (mam nadzieję) ale póki co ta wersja nie została nigdzie zapowiedziana. Oczywiście ze filmy znajdziesz, ale nie będzie to jakaś zawrotna ilość.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz June 28, 2017, 18:14:07
Nowe Metro wyjdzie również na PS4 w 2018 roku, tak jak na XO i PC. Wszyscy piszą o 3 wersjach. PlayStation na głównym kanale YT ma nawet skróconą wersję gameplayu z konferencji MS w formie trailera. :)

Jak patrzę po komentarzach to nie tylko wy myśleliście, że to ex. Dziwne.
Nawet tutaj jest aktualizacja z 11 czerwca: http://www.eurogamer.net/articles/2017-06-11-metro-goes-open-world-in-metro-exodus (http://www.eurogamer.net/articles/2017-06-11-metro-goes-open-world-in-metro-exodus) ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda June 29, 2017, 02:10:51
Z tym Metrem też nie rozumiem jakim cudem poniektórzy i skąd do jasnej cholery wywnioskowali, że będzie to open world? W którym momencie, ja się pytam, ten "trailer/gameplay" to zasugerował?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex June 29, 2017, 02:14:41
http://www.eurogamer.net/articles/2017-06-11-metro-goes-open-world-in-metro-exodus
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda June 29, 2017, 03:33:23
@up nie mam pojęcia skąd oni mają taką wiedzę ale nic w pokazanym filmiku na to nie wskazuje. Ja widzę korytarze czy to pod ziemia czy na powierzchni. Daj link do wypowiedzi deva.

Powiem krótko: ale Magda pierdoli głupoty o XBOX X aż głowa puchnie. To samo na temat PC za 2100PLN do grania ;D (poza tym będzie kosztował bliżej 2,5k)GPU w X ma wydajność GTX1070. Plus MoBo, procek, 12GB RAM i cała reszta. Powodzenia! Cena X jest zdumiewająco niska jak na zawartość. Nazwę już wam kolega wyjaśnił: to ma być linia /seria jak telefony właśnie. Już widzę jak USA/Wyspy przerzuca się na PC, haha. Co z tego, że można zagrać na PC skoro świat nie gra na PC, a MS ma swój sklep dodatkowo. Jeśli będzie 60klatek to lepiej będzie zagrać w multiplatformy na X (ponoć SONY już wywiozły statki pieniędzy żeby to uniemożliwić). Były pokazywane gry i to mnóstwo z terminami wydania, a nie jak u SONY powtórka z poprzedniego roku czy dwóch z żadną data praktycznie. Może kieeeeedyyyyyś tam. Dajcie mi daty wydania tych mega tytułów. Będą super ale chuj wie kiedy.

Poza tym oglądacie i lubicie Transformersy to co się dziwić :P

EDIT:
Jak szanowałem prowadzącego za powstrzymywanie się przed ADHD na początku nagrania, tak wszystko szlag trafił, bo nie wytrzymał do końca.Ja jebie. Masakra.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex June 29, 2017, 08:26:41

@up nie mam pojęcia skąd oni mają taką wiedzę ale nic w pokazanym filmiku na to nie wskazuje. Ja widzę korytarze czy to pod ziemia czy na powierzchni. Daj link do wypowiedzi deva.


Eurogamer  tak napisal na podstawie trailera, a dev to prostował:
http://www.pcgamer.com/metro-exodus-isnt-an-open-world-game/

Jest taki moment że się wychodzi na otwarta przestrzen i  pewnie dlatego tak wiele osób pomyślało.

Powiem krótko: ale Magda pierdoli głupoty o XBOX X aż głowa puchnie. To samo na temat PC za 2100PLN do grania ;D (poza tym będzie kosztował bliżej 2,5k)

A teraz to Ty pierdolisz głupoty:
https://m.ceneo.pl/44987720
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: meatbag June 29, 2017, 09:30:29
Jakie 60 klatek?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex June 29, 2017, 09:40:18
Na sekundę.
Te co ich nie będzie bo procek za słaby ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz June 29, 2017, 09:44:46
Ale w Last Light tez sie wychodzilo na powierzchnie i co z tego? I byla nawet walka z bossem na sporej arenie!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda June 29, 2017, 11:19:25
Powiem krótko: ale Magda pierdoli głupoty o XBOX X aż głowa puchnie. To samo na temat PC za 2100PLN do grania ;D (poza tym będzie kosztował bliżej 2,5k)

A teraz to Ty pierdolisz głupoty:
https://m.ceneo.pl/44987720

Obym częściej takie głupoty nadawał. Poza tym najmniej chodziło w tym o cenę ale o całą resztę. Przesłuchałeś? ;D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. June 29, 2017, 11:51:35
Orson, no na pewno nie dla Ciebie.  ;) Mieliśmy spory problem z nagraniem i Wojtek wypadł niestety, ale na ogół nagrywamy normalnie w tym samym czteroosobowym składzie.
sam podcast lubie, rozpiska mi jedynie zbedna ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Arcybibosz June 29, 2017, 12:50:18
Próbowałem przesłuchać parę razy ten podcast ale nie wyrobiłem przez głos tej laski. Taki mało radiowy.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 10, 2017, 12:23:35
Odcinek 89 - Ghost Recon Wildlands

(http://i64.tinypic.com/2i73e4p.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801500.us.archive.org/26/items/odcinek_89_2017/Odcinek_89_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)

: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Arcybibosz July 10, 2017, 12:44:10
O, nie ma tego klnącego babska z przepitym głosem.

Sprawdzę!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 10, 2017, 13:07:01
Albo ją kochasz albo nienawidzisz. I....trochę szacunku, mimo wszystko.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Arcybibosz July 10, 2017, 13:11:10
O, nie ma tego klnącego babska tej klnącej Pani z przepitym głosem.

Poprawiłem.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 10, 2017, 14:56:36
XD
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 10, 2017, 17:31:31
I to się lubi :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 18, 2017, 19:39:33
Mam prośbę. Otóż w okresie wakacyjnym ciężko nam zebrać komplet. Może byłby ktoś zainteresowany nagrać z nami jeden odcinek ? Najlepiej jutro (19/07) wieczór. Fajnie jakby był to ktoś z doświadczeniem w nagrywaniu. Nie ukrywamy, ale szukamy jednej osoby na stałe. Więcej szczegółów na PW. Dzięki!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 19, 2017, 11:48:18
Myślę, że na głównej w wątku podcastowym to umieść :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz July 19, 2017, 11:49:59
Ehhh, gdybym tylko miał lepszy mikrofon. :)

Może kiedyś. ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 19, 2017, 11:56:53
Ehhh, gdybym tylko miał lepszy mikrofon. :)

Może kiedyś. ;)

UWAGA UWAGA zdradzam tajemnice - zakup sobie mikrofon od ROCKBAND taki na USB, i będziesz zadowolony na początek, ja nagrywałem na takim, możesz sobie przesłuchać jak to było słychać, i Krystian i słuchacze byli zadowoleni :) Koszt ok 50/60zł 
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Marcin Szymański_ July 19, 2017, 12:00:42
Ehhh, gdybym tylko miał lepszy mikrofon. :)
Mówiliśmy ci to z Michałem już kilka razy. Kup ten od Guitar Hero (albo Rock Band, jak pisze Funky) - kosztuje poniżej 100pln. Na OLX widziałem za 25pln.

Razer nagrywa na nim od hohohohoho i jest OK.

Mam prośbę. Otóż w okresie wakacyjnym ciężko nam zebrać komplet. Może byłby ktoś zainteresowany nagrać z nami jeden odcinek ? Najlepiej jutro (19/07) wieczór. Fajnie jakby był to ktoś z doświadczeniem w nagrywaniu. Nie ukrywamy, ale szukamy jednej osoby na stałe. Więcej szczegółów na PW. Dzięki!
Kurde, szkoda, że wczoraj nie zajrzałem, bo nawet i bym był chętny. Niestety już wczoraj umówiłem się do kina.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex July 19, 2017, 12:19:39
To czemu mi kurwa nikt nie powiedział o tym mikrofonie jak pytałem?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 19, 2017, 12:20:52
Bo ciebie nie lubimy :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex July 19, 2017, 12:20:59
Wzajemnie!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz July 19, 2017, 12:22:50
@Simplex
Bo Ty już jesteś stałą częścią M2 i musisz się dostosować do założycieli. ;D

Ehhh, gdybym tylko miał lepszy mikrofon. :)

Może kiedyś. ;)

UWAGA UWAGA zdradzam tajemnice - zakup sobie mikrofon od ROCKBAND taki na USB, i będziesz zadowolony na początek, ja nagrywałem na takim, możesz sobie przesłuchać jak to było słychać, i Krystian i słuchacze byli zadowoleni :) Koszt ok 50/60zł 
I na nim nagrywałeś też jak byłeś gościnnie aby poopowiadać o Switchu?

Chcecie mi powiedzieć, że to:
http://allegro.pl/mikrofon-przewodowy-ps3-ps4-xbox-pc-rock-band-i6836673134.html (http://allegro.pl/mikrofon-przewodowy-ps3-ps4-xbox-pc-rock-band-i6836673134.html)
ma aż tak dobrą jakość?  :o
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 19, 2017, 12:23:05
No mam nadzieje, że da tobie to do myślenia i będzie poprawa :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 19, 2017, 12:24:59
@Simplex
Bo Ty już jesteś stałą częścią M2 i musisz się dostosować do założycieli. ;D

Ehhh, gdybym tylko miał lepszy mikrofon. :)

Może kiedyś. ;)

Tak na nim, ale nie miałem Pop filtra założonego, bo nie myślałem, że jeszcze kiedyś nagram coś, posłuchaj archiwalne jak normalnie nagrywałem :) Naprawdę jak ustawisz audacity założysz popfilter ( choćby z podwójnej pończochy ) ok 15cm od mikrofonu to naprawdę dobry efekt jest

UWAGA UWAGA zdradzam tajemnice - zakup sobie mikrofon od ROCKBAND taki na USB, i będziesz zadowolony na początek, ja nagrywałem na takim, możesz sobie przesłuchać jak to było słychać, i Krystian i słuchacze byli zadowoleni :) Koszt ok 50/60zł 
I na nim nagrywałeś też jak byłeś gościnnie aby poopowiadać o Switchu?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz July 19, 2017, 12:27:25
No to chuj, kupuje. :D

30zł to żadne pieniądze a skoro taki dobry efekt to warto zaryzykować. :)

Dzięki. :-*


@edit
A ma to jakieś znaczenie czy to jest od Rock Banda czy GH? Czy to są te same mikrofony tylko po prostu z innym druczkiem?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex July 19, 2017, 12:29:09
Kto chce kupić profesjonalny mikrofon Reloop Spodcaster? ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 19, 2017, 12:32:48
No to chuj, kupuje. :D

30zł to żadne pieniądze a skoro taki dobry efekt to warto zaryzykować. :)

Dzięki. :-*


@edit
A ma to jakieś znaczenie czy to jest od Rock Banda czy GH? Czy to są te same mikrofony tylko po prostu z innym druczkiem?

Czy ja wiem ? Podobno oba są pojemnościowe ale ten od rockband wyprodukował z tego co kojarzę logitech, i koniecznie pamiętaj aby sobie zrobić pop filter!!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz July 19, 2017, 12:37:11
Kurdę, przydałaby mi się pewna odpowiedź bo nie wiem czy brać ten z GH:
https://www.olx.pl/oferta/mikrofon-guitar-hero-rock-band-usb-okazja-CID99-IDnhOG0.html#22789a15b8 (https://www.olx.pl/oferta/mikrofon-guitar-hero-rock-band-usb-okazja-CID99-IDnhOG0.html#22789a15b8)
czy ten z RB:
http://allegro.pl/mikrofon-rock-band-xbox-360-i6888990796.html (http://allegro.pl/mikrofon-rock-band-xbox-360-i6888990796.html)

:P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 19, 2017, 12:38:59
To ten sam mikrofon jest :D Bierz który chcesz :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz July 19, 2017, 12:42:09
Dobra, kupiłem. Dzięki. :-*

Ale jak będzie zły to nie chciałbym być na waszym miejscu. :D

Jakby co Funki to się zgłoszę do Ciebie w razie problemów z ustawieniem Audacity. :)

: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 19, 2017, 12:46:02
Jedyne co musisz ustawić to poziom nagrywania, aby nie wchodziło na czerwone, potem od szumienie i wio :> Nie mam już pc ani niczego co go przypomina ( zastanawiam się czy nie wyjebać Xboxa :P )
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex July 19, 2017, 12:52:20
Moje lepszy bo ma statyw!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz July 19, 2017, 12:57:06
I nie różni się niczym w jakości od poprzedniego!

;D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 19, 2017, 13:16:03
Ludzkie ucho nie słyszy fps :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex July 19, 2017, 13:21:08
I nie różni się niczym w jakości od poprzedniego!

;D
Tak sobie wmawiają ci których nie stać na porządny mikrofon i kupuja jakieś zabaweczki dołączane do giereczek!:P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 19, 2017, 13:25:24
Lepsze to niż prosić innych aby kupili :P :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex July 19, 2017, 13:53:39
Nie gadaj tyle tylko kup mojego spodcastera bo już na Olx kupilem mikrofon z GH!

;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 19, 2017, 13:54:44
 ;D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex July 19, 2017, 13:58:28
A serio to zadowolony z niego jestem, tylko jakiś pop filter by się przydał. Proszę mi polecić jakiś drogi, żeby po moim zakupie polecić jakiś tani ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 19, 2017, 14:15:54
Rajstopa :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz July 19, 2017, 14:23:22
I nie różni się niczym w jakości od poprzedniego!

;D
Tak sobie wmawiają ci których nie stać na porządny mikrofon i kupuja jakieś zabaweczki dołączane do giereczek!:P
To prawda, nie stać mnie i się tego nie wstydzę.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex July 19, 2017, 14:27:42
Bo za dużo na gierki wydajesz!
To mial być żart. Mnie stać, a sam bym kupił ten tańszy jakbym wiedział o nim, zatem w pełni popieram twój zakup :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 19, 2017, 20:11:34
Szybko się znalazł ochotnik. Dzięki wszystkim za uwagę i zapraszamy jutro do odcinka.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 20, 2017, 20:07:22
Odcinek 90 - Crash Bandicoot Trilogy

(http://i67.tinypic.com/5nupp1.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801500.us.archive.org/35/items/odcinek_90_2017/Odcinek_90_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl August 02, 2017, 19:33:02
Odcinek 91 - Symulacje vs Arcade w FPP.

(http://i67.tinypic.com/21jafet.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://auphonic.com/engine/download/audio-result/njySazmL4xGzD2GP2vESRQ/Odcinek_91_2017.mp3?t=16-836054)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz August 02, 2017, 21:42:26
Czy jest gość i rozwiązał problemy z mikrofonem? :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl August 03, 2017, 12:45:17
Nie ma, bo nie rozwiązał. I nie będzie :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl August 16, 2017, 20:06:17
Odcinek 92 - Outlast 2

(https://preview.ibb.co/jWEqpv/outlast_12_1.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801504.us.archive.org/19/items/odcinek_92_2017/Odcinek_92_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz August 16, 2017, 20:09:55
Skoro Outlast to czyżby była Kali? Bo pamiętam, że mówiła iż chyba skończyła jedynkę i chce też skończyć dwójkę. :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl August 17, 2017, 09:21:40
Owszem. Ale skończyła dwójkę z obowiązku, a nie przyjemności
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc August 20, 2017, 14:11:29
od której minuty jest o No Man's Sky? Pytam, bo chcę jak najmniej tamtej baby słuchać :v
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl August 30, 2017, 18:38:35
Odcinek 93 - Fortnite

(http://i64.tinypic.com/nlaj2r.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801505.us.archive.org/19/items/odcinek_93_2017/Odcinek_93_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. September 03, 2017, 17:10:55
Nie klikac, wirus!!!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex September 03, 2017, 17:49:47
Nie cytować posta w odpowiedzi, nie będzie wiadomo o co chodzi po jego usunięciu!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. September 03, 2017, 17:51:21
No ten pajac wkleił i tutaj filmik z jakiegos free to paya  pc.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama September 03, 2017, 18:08:04
(https://media.giphy.com/media/CiYImHHBivpAs/giphy.gif)

Ale o co chodzi ?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. September 03, 2017, 18:23:44
Randomowy uzytkownik zamarzył, ze do pracy chodzic nie bedzie. Bo jest yt, jest pewdopie (czy jak mu tam). Zrobił filmik i wkelejał go wszedzie gdzie sie tylko dało. Juz chyba zbanowany.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama September 03, 2017, 18:28:52
(https://media.giphy.com/media/9Y5BbDSkSTiY8/giphy.gif)

A ja nie widziałem :(
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. September 03, 2017, 18:38:22
Epicki był, wiele straciłes.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl September 14, 2017, 18:59:09
Odcinek 94 - Destiny 2

(http://i64.tinypic.com/n14276.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801505.us.archive.org/15/items/odcinek_94_2017/Odcinek_94_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda September 18, 2017, 23:36:50
Dobry odcinek choć główny temat w ogóle mnie nie interesuje. Prowadzący zwolnił tempo. Jest progres.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl September 19, 2017, 17:28:24
Dzięki. Staramy się i słuchamy feedbacku sluchaczy.  ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl September 26, 2017, 18:00:56
Odcinek 95 - Absolver

(http://i66.tinypic.com/2eus8zm.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia601500.us.archive.org/27/items/odcinek_95_2017/Odcinek_95_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda October 04, 2017, 19:58:58
Tematy interesujące jak zeszłoroczny śnieg to co tu komentować?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl October 05, 2017, 02:32:15
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.  ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda October 06, 2017, 16:39:01
Tak jest. Poczytam te komenty chętnie. "Kiedy wjechali na wyniosłość drogi ich oczom ukazał się las".
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl October 11, 2017, 21:00:20
Odcinek 96 - Elite Dangerous

(http://i65.tinypic.com/2lu2ako.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia601502.us.archive.org/22/items/odcinek_96_2017/Odcinek_96_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl October 14, 2017, 14:41:58
(http://i66.tinypic.com/dcui4g.jpg)

Jak już wspominaliśmy w odcinku, jutro nagrywamy odcinek live na temat handlu kontami.
Wszystkich chętnych zapraszamy na Twitcha w niedzielę 15 października o 20:00. Będzie się działo!!

https://www.twitch.tv/bezimiennypodcast (https://www.twitch.tv/bezimiennypodcast)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda October 14, 2017, 17:52:52
Posłucham. Tylko prowadzący niech coś na swoje ADHD weźmie albo tyle nie mówi niepotrzebnych słów. Twierdzi, że czasu nie ma i traci go na ciągłe tego powtarzanie. Kartka, plan na kartce. Pytania i odpowiedzi. Zero spiny, pośpiechu i ponaglania. Dla poprawy jakości to zmieniłbym prowadzącego. Niech tylko odpowiada na pytania. Krótko i zwięźle. Słuchając go mam ciągłe wrażenie, że gdzieś się spóźniłem, czegoś zapomniałem. Strasznie nieuporządkowany człowiek.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl October 14, 2017, 19:31:14
Dobra więc tak. Przesadzasz. Mowię dużo, ale czy na pewno aż tak nie nadążasz ? To może to nie ja mam problem. Jeśli chodzi o odcinek, będzie domknięty do końca, składny i konkretny. Od paru miesięcy planuję ten odcinek i jestem na niego dobrze przygotowany. Mam sporo ciekawych informacji, które mogą Was zainteresować. I najważniejsze. Jak wpadniesz, to z tym samym linkiem proszę. Żebym miał kogo pozdrawiać  ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. October 14, 2017, 20:13:53
Ja zastrzeżen nie zgłaszam a jestem mega czuły na adhd.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda October 15, 2017, 12:50:52
Ja nadążam. To prowadzący nie nadąża za samym sobą i swoimi myślami. Chce coś powiedzieć ale nie wie którą myśl złapac i w tym czasie 4x powtarza, że nie mamy czasu ;) Musimy kończyć, itp.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama October 16, 2017, 09:30:21
Ja ostatnio zacząłem słuchać podcast na prędkości x2 aby więcej podcastów przesłuchać, może musisz słuchać na x0,5 ? :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl October 24, 2017, 11:53:13
Odcinek 97 - Handel Kontami

(http://i64.tinypic.com/2qs86zr.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia601509.us.archive.org/28/items/odcinek_97_2017/Odcinek_97_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)

: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl November 08, 2017, 19:35:49
Odcinek 98 - theHunter

(http://i68.tinypic.com/lkwzo.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801505.us.archive.org/15/items/odcinek_98_2017/Odcinek_98_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc November 09, 2017, 07:04:03
nadal jest tamta kontrowersyjna babka i brak Tomka?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl November 09, 2017, 12:49:42
Kali już z nami nie nagrywa. A Tomek nie mógł i pojawi się pewnie w kolejnym odcinku.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. November 09, 2017, 13:21:50
O nie tak dawno nadrabiałem odcinki. Ta laska faktycznie hardkorowa była. W zaleznosci od nastroju "wchodziła".  Nie wiem kim jest, ale ten chropowaty głos hmm...stop :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc November 09, 2017, 18:00:34
No ona chyba tak mówiła. Ktoś coś mówi i nagle ona "stop". Chyba, nie pamiętam, bo wyparłem z pamięci te przykre wspomnienia. Ale mówicie, że można już słuchać, to fajno.

Pytanie: czy zamierzacie w podcaście mówić coś o komiksach?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. November 09, 2017, 18:02:27
Bron boże, nieeeee :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl November 13, 2017, 12:16:56
Raczej nie. Tylko Krystian je czyta i jeśli faktycznie będzie coś interesującego w tym temacie to czemu nie. Ale przez najbliższy czas bym raczej na to nie liczył.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl November 22, 2017, 19:25:03
Odcinek 99 - MudRunner

(http://i68.tinypic.com/2bd2dk.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801501.us.archive.org/3/items/odcinek_99_2017/Odcinek_99_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 03, 2017, 09:44:11
Hejo, dziś będzie nagrywany #100 odcinek, będzie dużo osób i podobno będzie mówione o ciekawostkach związanych z podcastem, macie jakieś pytania ? Chcecie kogoś pozdrowić albo zjebać, może ktoś wreszcie przebije ?Jesteś chujowy jak Super Mario Galxy....a ja nie lubię Mario!?? Piszcie tu a może coś się przemyci do odcinka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc December 03, 2017, 14:27:16
1. Co Was tknęło, zeby Kali występowala w podcaście i dlaczego tak długo?
2. Ulubione komiksy
3. Dlaczego Funkorama nie nagrywa, kiedy zacznie i dlaczego nie zagrzeje sobie tam miejsca na stałe?
4. Dlaczego nie można z Wami zagrać w Carmageddona?
5. Czy graliście w Micro Machines World Series dłużej niż 5 godzin?
6. Gra, której nie polubiliście mimo powszechnej opinii, że jest swietna
7. Gra, którą polubiliście mimo powszechnej opinii, że jest zła (guilty pleasure)
8. Wasze ulubione wspomnienie z nagrywania podcasta albo podcasta
9. Co Was napędza do dalszego nagrywania?
10. Czytałem o genezie, jak wpadliście na pomyśł, żeby się nie przedstawiać, tzn. dlaczego, w ogóle po co taki pierwotny zamysł? :)
11. Ma konsystencję zielonej farby, pachnie jak niebieska farba i ma kolor białej furgonetki: co to jest?
12. Kiedy w planach odcinki live?


więcej pytań nie pamiętam
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 03, 2017, 14:48:02
XD - Zajebiste pytania, będę je zadawać w odcinku :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl December 03, 2017, 14:50:32
Oj, będzie grubo :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: grzyboslav December 03, 2017, 16:47:21
macie jakieś pytania ?

Jakie osoby nagrywające podcast mają nicki na tym forum?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 03, 2017, 17:05:00
A to już mogę tobie teraz powiedzieć, Krystian - Bezimienny.pl, gościnnie Tomek - Funkorama, Rafała i Wojtka tutaj nie ma z tego co ja wiem :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc December 04, 2017, 16:21:39
I jak, nagrane? Można słuchać czy sie pokłóciliście? :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 04, 2017, 18:18:37
Nagrane, na pytania odpowiedziane :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc December 05, 2017, 18:51:03
Ile się czeka na taki odcinek?... :(
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 05, 2017, 20:39:17
Ile się czeka na taki odcinek?... :(

Już jest
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl December 05, 2017, 20:41:25
Odcinek 100 - Setny!

(http://i67.tinypic.com/5txkx3.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801507.us.archive.org/4/items/odcinek_100_2017/Odcinek_100_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc December 05, 2017, 23:07:43
kurde, ale dobra cebula na M$!!! Dobre! Nie znałem tego, że można sobie z GWG z różnych stref ściągać, dobry myk! Moja wrodzona cebula aż przez chwile zażałowała, że nie ma Xboxa.
: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 05, 2017, 23:16:12
https://xbox-store-checker.com zobacz sobie to Jak dla mnie jeśli ktoś chce za małe pieniądze ograć naprawdę masę gier to kupuje Xbox One S z tych promocji za ok 700zl i cebulkę robi na tym wszystkim co powiedzieliśmy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc December 06, 2017, 01:04:02
Forza Horizon 3 and Forza Horizon 2 Bundle
PLN 74.31   
Brzmi jak dobra rekompensata za przepłacenie za Scorpio :)

Krystian, Ty się nie przejmuj! Raidy takie są, że wszystko od razu wychodzi. Trzeba kilku podejść i wyćwiczenia. Znam te westchnięcia Michała. To normalne. Nie ma co się zrażać. Trzeba próbować.

Są i pytania.

Nie przypuszczałbym, że tak wiele osób z ekipy czyta komiksy! Lobo ostatnio czytałem kurdebele, Punisher przede mną (serial w sumie też), a Watchmen oglądałem (drugi po Dark Knight) najlepszy film na podstawie komiksów o superbohaterach.
Muszę się pointeresować DC Rebirth. Rok Pierwszy był super. Jednak komiksy z DC (zwłaszcza Vertigo) są nieco mroczniejsze/dojrzalsze od Marvela. Z nowszego Batmana polecam Ziemia Jeden, a jeśli lubicie wykręcone klimaty to koniecznie Superman: Czerwony Syn.

To anime o potrawach muszę też obczaić.

Bardzo fajnie się słucha tych dyskusji na temat guilty pleasure i powszechnie dobrych tytułów.

Najbardziej smutne jest to, ze Krystian nie ma motywacji i musi w coś grać, zeby mieć o czym opowiadać na podcaście... To jest powód dlaczego nie pisze regularnie o grach, nie jestem testerem, ani nie robię komercyjnie na codzień nic z grami.

Generalnie, zarwałem noc, padam na ryj. Dobrze się słuchało, do następnego razu.
- A może Slender jest Hitmanem...
- A może Hitman jest Slenderem...
- Ugh... O Boże.
:D Dzięki. Kolejnej stówy!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 06, 2017, 01:14:39
Dzięki za przesłuchanie :) Ja tez zarywam noc przy Xenoblade 2, jejku jakie to dobro, takie oldschoolowy Jrpg aż mi sie przypomina dzieciństwo i granie po nocach w FFV7 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc December 06, 2017, 09:18:43
Ja tam czekam na kontynuację Xenoblade Chronicles X, bo jakiego tam cliffhangera dali to ja nawet nie...

Właśnie zdałem sobie sprawę, że w tym odcinku Wasz słuchacz był bardziej bezimienny niż prowadzący! Ha!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 06, 2017, 09:33:06
Mam nadzieje że się nie obraziłeś :) Pisałem wiadomość priv nie odpisałeś :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc December 06, 2017, 09:42:16
Nie, nie :) Dobrze było, ale troche miałem wrażenie, że jakieś słabe te pytania były i chyba za dużo, następnym razem napiszę mniej. Klucz dwunastka wygrał :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl December 06, 2017, 21:08:27
Dziękujemy bardzo. A z tą motywacją jest na prawdę różnie. Może jeszcze kiedyś o tym opowiem więcej. Po 100 odcinkach jest zupełnie inaczej niż po 1. :)

PS. Polecam Ci coś związanego z komiksami (w sumie komiks) a mianowicie Zrozumieć Komiks - Scott'a McCloud'a. Świetna pozycja o tym, na co zwrócić uwagę przy czytaniu komiksu świtnie opowiedziane. Świetnie się to czytało.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. December 09, 2017, 18:57:05
200 lat, 200 lat :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl December 10, 2017, 11:44:23
Oby. :) A jeśli chodzi o ten Green Arrow to miałem na myśli run Jeffa Lemire. To były komiksy z przed Rebirth, zeszyty 17-34. To było doswiadczenie, którego długo nie zapomnę. Zupełnie inaczej opowiedziana historia i narysowana. Ogólnie swoisty Mind Fuck. Polecam, bo to było najlepsze co ostatnio przeczytałem. Zresztą zobacz rysunki Andrea Sorrentino. Coś pięknego!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda December 12, 2017, 23:57:02
Świetnie, że Kali wpadła i chętnie przywitam Jej kącik sprzętowy. Ma konkretne opinie i nie boi się ich użyć, słuszne zresztą. No i wraca do macierzy czyli PeCetozy. Super! Bardzo przyjemnie się słuchało i o grach i części wspominkowej.
Więcej i częściej Kali proszę.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. December 16, 2017, 17:48:58
O a propos, co i niej? Bodaj w styczniu mówiła, ze cel na ten tok to praca w Epicu? Udało sie?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. December 17, 2017, 17:35:07
Odcinek setny zaliczony.

Dwie sprawy: ja tam Kali lubie. Ma specyficzny, chropowaty głos. Kojarzy mi sie z hardkorową milfetką (choc chyba jest młodsza niz ja), co traktuje jako komplement :) no i ma pasje, nie jest (nie była) na siłe. No i dziary lubi, I like

Dwa:-troche chyba fail osoba ktytykujaca Horizon za kształt maszyn. Przelotnie fabułe sledziłem, ale jest tam to wytłumaczine

Dzieki za sto odcinków, kope lat (od 2014 wresnia dzaiłają). Mase sie zmieniło, jedziemy do przodu.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 18, 2017, 10:31:28

Dwa:-troche chyba fail osoba ktytykujaca Horizon za kształt maszyn. Przelotnie fabułe sledziłem, ale jest tam to wytłumaczine


Raczej nie fail tylko odpowiedź na pytanie jaka gra 10/10 ci się nie podobała, to odpowiedziałem bo jak widzę te debilne maszyny które chcą naśladować zwierzęta XD Krab z kontenerem ?! Proszę ciebie, mogło mi się to nie podobać ? Mogło. A gry nie ukończyłem więc w dupie mam tłumaczenia dlaczego tak a nie inaczej, a no i Aloy to tak szpetny babochłop, że tym bardziej ta gra mnie odpycha od siebie jak tylko może :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. December 18, 2017, 16:51:23
Ja też sie nią nie jaram, ale akurat design tych maszyn i wyjasnienie fabularne dlaczego tak imo na plus. W uproszczeniu ta gra nie miała by kompletnie nic przyciagajacego uwage (poza grafika) gdyby nie ten design maszyn. Cos nowego, chyba w grach nie było czegos takiego. A coraz rzadziej w aaa ktos robi cos nowego
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 18, 2017, 17:00:55
chciałem, dawałem szanse tej grze...grałem w 4K z HDR....nie chwyciło, odpychało, nie pokochamy się nigdy....nawet szanować się nie będziemy :> Ale dobrze, że wytłumaczyli przynajmniej :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: dKc December 19, 2017, 10:18:25
Aloy to tak szpetny babochłop, że tym bardziej ta gra mnie odpycha od siebie jak tylko może :D

Dokładnie! To najbardziej aseksualna do granic możliwości główna postać kobieca jaką w grach widziałem! :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. December 19, 2017, 14:25:57
Z jednej strony dobrze, bo nie kazda kobieta jest piekna :), szkoda jednak ze w tak opowiadanej historii niewiele by sie zmieniło gdyby zamiast niej był Marcus Fenix
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Arcybibosz December 19, 2017, 14:29:50
Dla mnie to chyba była najbardziej spartolona postać w tym roku. Nie dość że twarz babochłopa to jeszcze co chwila rzuca oczywistymi tekstami.

Straszny mam uraz do tej gry, mimo że platyna wbita.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. December 19, 2017, 15:04:32
Tak w ogole to była jakas fajna głowna bohaterka kobieca w grach?
Lara osobowosci nie ma. Jest ładna i tyle. Faith z Mirrors Edge podobnie

Teraz bede grał dopiero ale jest szansa ze Chloe z dodatku do Uncharted zgarnie pulę. Juz w Uncharted 2 była fajna, mam nadzieje ze nie jest gorzej
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 19, 2017, 18:11:51
Dziś będzie opowiadane o PUBG jeśli ktoś ma pytania napiszcie tutaj :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. December 19, 2017, 19:37:16
Przekonaj mnie (lub obal teze), ze gra to jakis fenomen. Skad ta masowa szajba? Czy to nie produkcja o ktorej lepiej sie slucha jak ktos opowiada niz gra samemu?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex December 19, 2017, 19:44:25
http://zagraceni.pl/playerunknowns-battlegrounds-trzeba-krzyczec-o-tej-grze (http://zagraceni.pl/playerunknowns-battlegrounds-trzeba-krzyczec-o-tej-grze)

http://zagraceni.pl/playerunknowns-battlegrounds-200-godzin-pozniej (http://zagraceni.pl/playerunknowns-battlegrounds-200-godzin-pozniej)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: draak December 19, 2017, 20:49:18
Funky zdecydowanie obali teze, ze PUBG jest wart ogrania samemu majac juz w to przegrane kilkadziesiat godzin i co raz chwalac, jak dobry to tytul.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. December 19, 2017, 21:02:11
Zaspojlowane. Nie słucham :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl December 21, 2017, 19:42:48
Odcinek 101 - PUBG

(http://i68.tinypic.com/9fmxwz.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia601500.us.archive.org/5/items/odcinek_101_2017/Odcinek_101_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 21, 2017, 20:26:39
Łiiiii moje bełkotanie wreszcie :) Polecam 11/10
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl December 22, 2017, 09:44:32
Jeśli chodzi o bohaterki w grach to dla mnie najlepsza postacią była Chloe Price z Life is Strange. Była wyrazista, miała charakter i świetny voice acting. Dlatego na końcu musiałem ją uratować :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur December 23, 2017, 22:37:31
Łiiiii moje bełkotanie wreszcie :) Polecam 11/10
Ciekawie gadasz o pugb, może nawet kiedyś zagram. ;)
Ten gosicu, co kurwami sypie co chwilę i gadał jakieś bzdety o realizmie w bajkach disneja to dobry komediant. ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 23, 2017, 23:40:28
Bo to ciekawa gra, ale po najnowszym paczu co chwile się wysypuje :( Rafał to dobry chłop, piłem z nim na plaży :D Spróbuj zagrać, ale jak będzie już bliżej 1.0, wydaje mi sie że każdy powinien chociaż raz zagrać w taka grę :) Fajnie że posluchaleś :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur December 24, 2017, 00:24:08
Na pc nie będę w to grał na padzie, bo mnie zjedzą a na PS4 jeszcze nie ma więc jak już wyjdzie to może jako tako ogarną wydajność.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. December 24, 2017, 00:54:16
Bo to ciekawa gra, ale po najnowszym paczu co chwile się wysypuje :( Rafał to dobry chłop, piłem z nim na plaży :D Spróbuj zagrać, ale jak będzie już bliżej 1.0, wydaje mi sie że każdy powinien chociaż raz zagrać w taka grę :) Fajnie że posluchaleś :)
oby wodę bo alko nie wolno :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl January 05, 2018, 19:55:11
Odcinek 102 - Gran Turismo Sport

(http://i64.tinypic.com/2d7c97d.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801505.us.archive.org/33/items/odcinek_102_2018/Odcinek_102_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl January 14, 2018, 15:33:25
(http://i68.tinypic.com/29246kx.jpg)

Mamy przyjemność rozpakowania pierwszego LootCrate'a o tematyce Fallout'owej. Co dostaliśmy w 1 paczce ?

: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. January 15, 2018, 01:22:14
Na co ci to skoro fanem nie jestes? ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl January 15, 2018, 05:33:22
Fanem nie jestem , ale lubię ten klimat i świat. A sam loot crate wziąłem na spółkę z dziewczyną :) Ona uwielbia Fallouta.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. January 15, 2018, 14:32:36
Uhm. Mysle, ze lepiej by wypadło gdybyś otwierał na żywo, pierwszy raz i od razu przed kamera. Mmiej profesjonalnie ("yyy a co to?") ale były by emołszyns :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama January 15, 2018, 14:41:56
Krystian pierdol podcast, rób unboxingi :D Podeśle tobie trochę kinder jajek na start :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl January 15, 2018, 17:37:46
Po prostu dużo otwieram tych loot cratów i ich nie wstawiałem bo są średnie. Ten był na prawdę dobry, dlatego postanowiłem to zarejestrować. Normalnie bym tego nie nagrał :)
Tomek, tylko nie będę jadł tej czekolady :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Arcybibosz January 16, 2018, 07:48:38
OD loot cratów do loot boxów ;).
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama January 17, 2018, 09:03:32
Pytanie do słuchaczy, jako, że niedługo nie będzie mnie obowiązywać tajemnica firmowa, mogę wpaść na nagranie do chłopaków i porozmawiamy sobie jak to tak naprawdę wyglada sprzedawanie gier i konsol w marketach, będę mógł odpowiedzieć na większość pytań jakie zadacie, wiec jeśli macie ochotę na taki tematyczny odcinek dajcie znać, i ewentualne pytania tez możecie zamieścić a ja z Krystianem już ogarnę termin nagrania :) Wydaje mi się, że obalę wiele mitów ale też coś ciekawego się dowiecie zza kulis :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl January 17, 2018, 19:52:24
Odcinek 103 - >observer_

(http://i68.tinypic.com/6p44n8.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia601504.us.archive.org/2/items/odcinek_103_2018/Odcinek_103_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama January 31, 2018, 17:37:02
Jeśli ktoś chce sie dowiedzieć jak wyglada praca od środka w sklepie gdzie sprzedaje sie konsole i gry niech pyta, możliwe ze dziś nagramy i odpowiem na wszystkie pytania :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur January 31, 2018, 19:30:13
W sumie o co tutaj pytać, pewnie wciskaliscie nieświadomym pelikanom taki kit, że głowa mała. ;)
Kilka razy korzystałem z porad takich specjalistów tylko z innych działów (RTV)  ale bardziej z ciekawości co powiedzą i gadali straszne głupoty, brak fachowej wiedzy itp.
Nie wiem czy to specjalnie, żeby sprzedać to co kazał kierownik czy faktycznie z braku doświadczenia.
Więc po prostu opowiedz jakieś ciekawostki i tyle. ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. January 31, 2018, 21:05:32
O klientach opowiedz, o ich swiadomosci rynku gier. Kim jest kazual polski, ilu hardkorowcow kupuje w sieciowkach...
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama February 01, 2018, 10:08:03
Nagrane, po części odpowiedziane, mam nadzieje ze zainteresuje i jeśli będziecie mieć pytania z chęcią odpowiem :) na pytania Orsona nie odpowiadałem raczej bo skupiłem sie na zaletach pracy jak sprzedawca na dziale z grami i konsolami i ich minusach niż przekroju klientów ale jeśli będziecie chcieli to potem napisze jak to jest z nimi, jednak 90% to casule
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl February 02, 2018, 19:07:00
Odcinek 104 - Sprzedaż gier w Polsce

(http://i64.tinypic.com/1493zx2.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801509.us.archive.org/6/items/odcinek_104_2017/Odcinek_104_2017.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama February 04, 2018, 11:33:58
Edit: Powiedziałem, że PUBG jest już 100% grywalny, niestety nie grałem na najnowszym paczu #7 pograłem teraz na nim trochę i jest niestety gorzej niż w #6 :( coś zjebali także przyznaje się bez bicia że nie wiedziałem :(
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur February 08, 2018, 12:46:12
Przesłuchałem i całkiem ciekawy odcinek, funko ma w dodatku taki aksamitny i delikatny głos, że się go przyjemnie słucha, jak bajki na dobranoc.  :D
Ładne tam wałki odwalaliście, najbardziej mnie zszokowało mazanie kałem po płytach i sikanie do konsol, które wracały z gwarancji, trochę chore ale cóż..  :-\ :-X :o

A tak już na poważnie ( ;D)to tak jak mówiłeś, praca fajna dla osoby, która jest zaciekłym graczem, bo może ogrywać co chce w praktycznie dowolnej ilości. Wiadomo, że większość by szybko wymiękła od takiego tempa no i to się na pewno nudzi po jakimś czasie + trzeba się w końcu wziąć za zarabianie konkretnej kasy, to nie jest robota na przyszłość, pewnie z 3k to max ile się wyciąga na takim dziale.
A odnośnie grania w pracy bez limitu to po prostu pykacie będąc na swoim dziale czy wychodzicie na zaplecze i tam łoicie? Bo wspomniałeś, że teoretycznie możesz cały dzień grać ale jak to ma się do obsługi klienta i ogólnie pracy na dziale, skoro ty byś młócił to kto by pracował?  ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama February 08, 2018, 13:50:39
Przesłuchałem i całkiem ciekawy odcinek, funko ma w dodatku taki aksamitny i delikatny głos, że się go przyjemnie słucha, jak bajki na dobranoc.  :D
Ładne tam wałki odwalaliście, najbardziej mnie zszokowało mazanie kałem po płytach i sikanie do konsol, które wracały z gwarancji, trochę chore ale cóż..  :-\ :-X :o

A tak już na poważnie ( ;D)to tak jak mówiłeś, praca fajna dla osoby, która jest zaciekłym graczem, bo może ogrywać co chce w praktycznie dowolnej ilości. Wiadomo, że większość by szybko wymiękła od takiego tempa no i to się na pewno nudzi po jakimś czasie + trzeba się w końcu wziąć za zarabianie konkretnej kasy, to nie jest robota na przyszłość, pewnie z 3k to max ile się wyciąga na takim dziale.
A odnośnie grania w pracy bez limitu to po prostu pykacie będąc na swoim dziale czy wychodzicie na zaplecze i tam łoicie? Bo wspomniałeś, że teoretycznie możesz cały dzień grać ale jak to ma się do obsługi klienta i ogólnie pracy na dziale, skoro ty byś młócił to kto by pracował?  ;)

Dokładnie, na początku euforia, że grasz we wszystko bez wydania choćby zł, ale ma to swoje słabe strony. Nie czerpiesz już radości z grania bo bardziej traktujesz to jako praca ( współczuje recenzentom ) dodatkowo musisz ukończyć grę dość szybko wiec pomijasz dość dużo zawartości (multiplayer DLC) No i szybko zaczynasz sie nudzić skoro masz ograne wszystko co jest na premierę to w co będziesz grać ? ;) 3k to w okresie komini i na święta Bożego narodzenia, tak to zapomnij, No i przychodzi ten moment że zaczynasz żygać tymi grami, ludźmi, itd itd

Teraz jestem na detoksie od gier :) gram sobie spokojnie w gry których bym normalnie nie ruszył i czerpie mega radość z tego :) Zgrało sie to z premiera XOX wiec 2 in 1 :)

Co do grania na dziale grasz sobie normalnie na ekspozycyjnych konsolach (padach czystych ;P) i jak klient jest na dziale to idziesz do niego a potem znowu wracasz do konsoli, wszystko zależy od tego czy masz mocna psyche kiedy dyrektor patrzy na ciebie a ty robisz platynę w The Division albo lecisz na SagA w Elite Dangerous....No i jeśli masz wyniki, bo jest tego nie masz to chłopie masz przejebane i nawet telefonu nie dotkniesz na chwile na sklepie ;p (Tak ja miałem wyniki)

Ja już nie wrócę do sprzedaży, wypaliłem się niestety po tylu latach :( Za to brakuje mi bycia otoczonym grami i sprzętem, aż musiałem ostatnio pójść do CEX i pooglądać sobie gry ;)

Dzięki za przesłuchanie

P.s córka nie chce zasypiać jak czytam na dobranoc coś ściemniasz z tym głosem ;p
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur February 08, 2018, 14:10:06
No skoro robiłeś im hajs to pewnie myśleli, że to granie w czasie pracy to część Twojego sukcesu po prostu.  ;) Z kolei granie w gry multi gdzie w każdej chwili możesz zostać oderwany przez klienta nie jest chyba zbyt fajne, ja bym się wkurzył, że ktoś mi przerywa. Ja też ogrywam można powiedzieć za free, bo kupuję przeważnie boxy ale muszę z kolei poczekać ileś czasu po premierze aż ceny się unormują, Ty grałeś zwykle przed premierą.
10 lat to sporo no i w takiej branży to zaciera się już granica między graniem dla przyjemności a nieraz z konieczności, bo chcesz być na bieżąco ze wszystkimi tytułami, niekoniecznie z takimi co Cię interesują.
Ja po pracy już nawet internetu nie włączam w domu na lapku, bo mam taki przesyt, więc tak samo można mieć i z grami. :) Hobby ciężko jest połączyć z pracą żeby uniknąć negatywnych aspektów.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama February 08, 2018, 14:15:04
Dokładnie :) Fajnie że praca nie jest pracą ale niestety ma wszystko swoje ciemne strony ;) Oj ile razy przeklinałem pod nosem jak w trakcie gry usłyszałem klienta czy mogę mu pomoc ;p Bonus: Właśnie dzięki możliwości ogrania przed premiera czegoś, często mieliśmy jakaś grę na Bezimiennym długo przed pierwszymi recenzjami na innych podcastach itd :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur February 08, 2018, 14:17:08
To było odpowiadać "nie widzisz, że gram, jak skończę to co ciebie podejdę". :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl February 15, 2018, 14:22:47
Odcinek 105 - Nintendo Labo

(http://i66.tinypic.com/28bcozl.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia601506.us.archive.org/2/items/odcinek_105_2018/Odcinek_105_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur February 15, 2018, 14:58:44
Funko jesteś w nowym odcinku?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl February 15, 2018, 15:43:27
Nie ma go, bo rozmawiamy o Nintendo.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama February 15, 2018, 16:56:20
No właśnie się dziwie że mnie nie ma w odcinku bo wasza trójka nawet razem wzięta chuj wie o Nintendo ;D

Przesłucham odcinek z ciekawości co wy tam naopowiadaliście ;p
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur February 15, 2018, 17:11:53
Funko taki fan gadżetów i switcha nie ma?!
: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama February 15, 2018, 17:16:13
Funko taki fan gadżetów i switcha nie ma?!
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180215/62a3e9fa0061011b54d1e6f44ee20479.jpg)

ŻE CZO? Ja czegoś nie mam XD Na jednym z odcinków nawet chyba opowiadałem jakie dobro to jest Switch :) To oni są ignorantami Nintendo ( Krystian jeden 3DS wiosny nie czyni )
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: grzyboslav February 15, 2018, 17:28:36
Temat główny:
Nintendo Labo

Hejter Zone:
N/A


A Labo czemu nie w Hejter Zone?  :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama February 15, 2018, 17:43:32
Bo jest zajebiste ? Ktoś wymyślił jak sprzedawać karton dzieciom i wiwatuje im jak tylko mogę ;p Wieczorem przesłucham :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur February 15, 2018, 18:01:10
Karton jest bez wartości i dodają go gratis do aplikacji. ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama February 15, 2018, 21:07:13
Krystian +10 za to że potrafisz się postawić na miejscu dziecka, Rafał, Wojtek zostaniecie ojcami skumanie klimat robienia czegoś razem z dzieckiem i uczenia go wszystkiego, składanie z kartonu to najlepsza akcja :) Ale rozmowa bardzo na poziomie oprócz ?zabawek z plastyku? ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl February 15, 2018, 21:45:20
Niezależnie czy komuś sie to podba czy nie, ten sprzęt odniesie ogromny sukces. Może i jest to dziecinne i na pewno nie dla dorosłych graczy, to ostatnio nawet dziewczyna mnie męczy, żeby brać switcha. Zrobi to furorę, tylko jestem ciekaw jak rozwiną ten produkt w późniejszym etapie.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama February 15, 2018, 21:59:49
To można zaimplementować do KAŻDEJ gry na Switchu jako bonus do ?kolekcjonerek? czy w stylu Amiibo kumasz potencjał :) Kupujesz Skyrima na Switcha w środku karton z którego robisz smoka i dodatkowy tryb Versus na dwa Switche na dwa smoki itd :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 14, 2018, 22:25:22
Odcinek 106 - Vermintide 2

(http://i66.tinypic.com/o0ciki.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801504.us.archive.org/20/items/odcinek_106_2018-106/Odcinek_106_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur March 16, 2018, 12:23:25
Co się gościu o statiku zamotał.  ;D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 16, 2018, 12:42:09
Bo grał na Vr'ze jak recenzował :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 27, 2018, 21:02:09
Odcinek 107 - Gry z innych platform

(http://i63.tinypic.com/f2pisz.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801503.us.archive.org/21/items/odcinek_107_2018/Odcinek_107_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl April 10, 2018, 21:17:30
Odcinek 108 - Pizza Connection 3

(http://i67.tinypic.com/etrz7n.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.saveproject.pl (http://www.saveproject.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801507.us.archive.org/23/items/odcinek_108_2018/Odcinek_108_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl April 24, 2018, 19:39:44
Odcinek 109 - BattleTech

(http://i65.tinypic.com/2wc2ool.png)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.nerdomancer.pl (http://www.nerdomancer.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801502.us.archive.org/20/items/odcinek_109_2018/Odcinek_109_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl May 12, 2018, 18:10:04
Odcinek 110 - Polsat e-sport

(http://i63.tinypic.com/rjk5rb.png)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.nerdomancer.pl (http://www.nerdomancer.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801506.us.archive.org/24/items/odcinek_110_2018/Odcinek_110_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl May 22, 2018, 20:32:47
Odcinek 111 - Umiejętności w sequel'ach

(http://i68.tinypic.com/2cqfv9i.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.nerdomancer.pl (http://www.nerdomancer.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia601502.us.archive.org/21/items/odcinek_111_2018/Odcinek_111_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 20, 2018, 17:01:56
Odcinek 112 - Seria Tomb Raider

(http://i65.tinypic.com/m95zxj.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.nerdomancer.pl (http://www.nerdomancer.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801505.us.archive.org/30/items/odcinek_112_2018/Odcinek_112_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda June 21, 2018, 01:51:07
Rozumiem, że temat główny od części 1 z 1996 roku?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 21, 2018, 18:33:09
Skoro napisałem w opisie "w ostatnich grach" to sam sobie odpowiedz na to pytanie.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. July 02, 2018, 11:34:39
Panowie prosze o wyjasnienie pewnej sprawy. Odcinek 95 I jeden z was, na koncu mowi cos takiego: "w nastepnym oscinku bedziemy mowic o wspolczesnym piractwie czyli o kradziezy kont. W odcinku wytne nazwy stron I sposoby, ale odcienek poleci tez live wiec jak ktos chce poznac addesy stron I dowiedziec sie jak nabyc konto to zapraszam"

Czy ja sie przeslyszalem?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 03, 2018, 19:48:27
Kurcze ale zjebałem. Niestety, ale nie wyszło to w następnym odcinku, tylko dwa odcinki później. Czyli nie w 96, ale dopiero w 97. Ogólnie podziwiam za słuchanie starszych odcinków. I nie, nie przesłyszałeś się ale na pewno nie usłyszysz, a przynajmniej nie w oryginale (niestety)  :(
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. July 03, 2018, 20:17:44
A nie sadzisz, ze to bylo hmm bardzo dwuznaczne? To sa kradzione konta :(
Lubie Was ale to mi sie bardzo nie spodobalo
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 04, 2018, 16:53:25
Przesłuchaj odcinek to się dowiesz jaki mamy do tego stosunek. To że opowiem ci jak ktoś kogoś okrada to nie znaczy że masz robić tak samo. A sam odcinek jest czysto informacyjny. Nigdy z tego nie korzystaliśmy i nie namawiamy do takich rzeczy. Staramy się po prostu wyróżniać od innych podcastów ciekawymi tematami. Jak widzisz, udało nam się to, bo dostaliśmy mnóstwo e-maili od ludzi i sam o tym wspominasz. No i trochę ludzi na Live'a wpadło ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: tolman July 04, 2018, 17:27:52
W następnym odcinku jak dopuścić się gwałtu oraz 20 sposób "na wnuczka".
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. July 04, 2018, 21:34:22
Przesłuchaj odcinek to się dowiesz jaki mamy do tego stosunek. To że opowiem ci jak ktoś kogoś okrada to nie znaczy że masz robić tak samo. A sam odcinek jest czysto informacyjny. Nigdy z tego nie korzystaliśmy i nie namawiamy do takich rzeczy. Staramy się po prostu wyróżniać od innych podcastów ciekawymi tematami. Jak widzisz, udało nam się to, bo dostaliśmy mnóstwo e-maili od ludzi i sam o tym wspominasz. No i trochę ludzi na Live'a wpadło ;)
jesli dobrze zrozumialem to miales podawac strone I sposob jak zajumac konto. To nie jest omowienie tematu.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 04, 2018, 21:44:49
W następnym odcinku jak dopuścić się gwałtu oraz 20 sposób "na wnuczka".

Dziękujemy. Weźmiemy pod uwage te tematy przy następnym odcinku live ;)

Przesłuchaj odcinek to się dowiesz jaki mamy do tego stosunek. To że opowiem ci jak ktoś kogoś okrada to nie znaczy że masz robić tak samo. A sam odcinek jest czysto informacyjny. Nigdy z tego nie korzystaliśmy i nie namawiamy do takich rzeczy. Staramy się po prostu wyróżniać od innych podcastów ciekawymi tematami. Jak widzisz, udało nam się to, bo dostaliśmy mnóstwo e-maili od ludzi i sam o tym wspominasz. No i trochę ludzi na Live'a wpadło ;)
jesli dobrze zrozumialem to miales podawac strone I sposob jak zajumac konto. To nie jest omowienie tematu.

Chcieliśmy w pewien sposób zareklamować odcinek, dlatego podaliśmy to jako clue. Odcinek jest o handlu kontami, jak to robią piraci, co jest złąmane, jak to działa, czy mogą cię zbanować itp.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. July 04, 2018, 22:31:00
Ok, widzimy ta sprawe inaczej ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 05, 2018, 10:25:06
Tylko gry legalne z Argentyny :) A odcinek jest bardzo fajny polecam przesłuchać zanim wydacie opinie o tym odcinku o piractwie 21wieku i odrazu otworzy oczy na dwu etapową weryfikacje Sony (oni o tym wiedza ale nie mogą prawie nic z tym zrobić)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex July 05, 2018, 11:02:20
Na pewno legalne te gry z Argentyny?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur July 05, 2018, 12:05:38
Funko myślami przenosi się do Argentyny, później do Rosji, czyli zmienia regiony więc o co chodzi? :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 05, 2018, 20:58:05
I ogólnie to co robi nie łamie żadnego regulaminu. To tak jakby brać Netflixa na 4 osoby. Ile osób tak robi ? Wszyscy których znam i mają Netfixa. I nikt złego nikomu nic nie robi, nie kradnie itp. Cebula cebulą, ale jest to dozwolone ;) Simplex jest to dozwolone, bo mamy region free na XO na całym świecie. W teorii na PS4 jest podobnie, ale z cenami jest zupełnie inaczej.

Orson wiem jak ty to widzisz, ale...musiałem. Żeby było inaczej ;) Na ogół jest spokojnie.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur July 05, 2018, 21:11:40
Sam CEO netflixa się wypowiedział, że nie widzi problemu w dzieleniu się kontem z innymi. Jeśli takiego samego zdania jest CEO MS to faktycznie nie było tematu. :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex July 05, 2018, 21:26:03
Wypowiadał się, ale podjerzewam że i tak jest to niezgodne z regulaminem usługi (udostępnianie hasła osobom trzecim).
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 10, 2018, 02:25:32
Odcinek 113 - Inwigilacja w sieci

(http://i68.tinypic.com/n5mxee.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.nerdomancer.pl (http://www.nerdomancer.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801504.us.archive.org/14/items/odcinek_113a_2018/Odcinek_113a_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 20, 2018, 21:37:55
Odcinek 114 - Gry, które Nas irytują

(http://i65.tinypic.com/34ziq8y.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.nerdomancer.pl (http://www.nerdomancer.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (http://ia801503.us.archive.org/18/items/odcinek_114_2018/Odcinek_114_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. July 20, 2018, 22:07:55
Fajny temat przewodni. U mnie Fifa kiedys. Rozwaliłem telefon wart z 2000 zł. Troche przypadkowo, chciałem rzucic o kanape, nic by mu sie nie stało pewno. Nie trafiłem jednak :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 21, 2018, 13:34:39
W sumie nie mówiłem tego na odcinku, ale rozwaliłem trochę pada przy Fifie właśnie.  :P
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. July 21, 2018, 13:42:42
Popieprzona gra :) wylosowało mi kooompletnego nooba. Wchodziłem w jego pole karne co akcje. No I cuda na kiju. Żyłka pękła gdy ok 90 miałem akcje na pusta I piłkarz strzelał z prawej nogi a zablokował strzał swoja lewa :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 21, 2018, 14:02:44
Hehe. Musiało to komicznie wyglądać. Często tak w Fifie jest że bramkarze mają swoje dni i ciężko coś strzelić. Ehhh. Fifa...coraz gorszą jest i coraz bardziej nastawiona na hajs. Niestety...
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl July 31, 2018, 20:57:20
Odcinek 115 - A Way Out

(http://i67.tinypic.com/14m5im0.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.nerdomancer.pl (http://www.nerdomancer.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801508.us.archive.org/12/items/odcinek_115_2018/Odcinek_115_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl August 17, 2018, 22:01:20
Odcinek 116 - Streaming w Polsce

(http://i67.tinypic.com/3328705.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.nerdomancer.pl (http://www.nerdomancer.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801506.us.archive.org/5/items/odcinek_116_2018/Odcinek_116_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. August 28, 2018, 11:54:35
Bardzo fajny odcinek 104, ten z Panem z działu gier. Polecam.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama August 28, 2018, 22:00:54
Bardzo fajny odcinek 104, ten z Panem z działu gier. Polecam.

?..z Panem z działu gier.? XD zrobiłeś mi wieczór :) Miło mi jestem Tomek, cieszę się że się podobał odcinek :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. August 28, 2018, 22:05:46
A...to Ty :)  wielu podcastow słucham i te głosy sie mieszaja

Teraz slucham 107 i kogos z was, kto klika myszka non stop, mam ochote w pierzu wytarzac :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama August 28, 2018, 22:10:38
A...to Ty :)  wielu podcastow słucham i te głosy sie mieszaja

Teraz slucham 107 i kogos z was, kto klika myszka non stop, mam ochote w pierzu wytarzac :)

Tak to ja :) Wiem ja też, pewnie winnym jest Wojtek, chociaż Rafał ostatnio tez tam coś klika coś czuje :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. August 29, 2018, 00:12:59
Za to co mowicie o PES 18 vs Fifa,to piwko stawiam :) (108)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda August 29, 2018, 16:08:50
A...to Ty :)  wielu podcastow słucham i te głosy sie mieszaja

Teraz slucham 107 i kogos z was, kto klika myszka non stop, mam ochote w pierzu wytarzac :)

Tak to ja :) Wiem ja też, pewnie winnym jest Wojtek, chociaż Rafał ostatnio tez tam coś klika coś czuje :D
ADHD. Zaczynacie nagrywać, ręce precz od biurka i z dala od gryzoni. Coś jak scena taranowania w Prometeuszu.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl August 29, 2018, 16:55:12
Wojtek klika, bo non stop gra. Ale już nie długo. A Fifę z Peesem zawsze będziemy porównywać. :) Dzięki, jak coś to może być Guiness ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. August 29, 2018, 19:19:41
Moze byc :)

Na słuchawkach to słychac jak cholera. Z głosnika jakos sie to klik gubi. Kumam, ze tak wam przyjemniej...nie da sie tego wyciac w obrobce albo jakos tak mikrofon dac by klik klik nie łapał?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda August 29, 2018, 19:36:05
Nie przyjemniej, bo to zwykły brak szacunku dla słuchaczy, brak skupienia i polska bylejakość. Skrótowo: brak profesjonalizmu.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl August 29, 2018, 19:49:31
Tak jak już napisałem. Już niedługo ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda August 29, 2018, 20:05:56
No ja trochę przesadzam :P Muszę dać bodziec do dyskusji i trochę wsiąść na ambicje. Podcasasty to zabawa przecież w waszym wykonaniu. Uzupełnienie hobby.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl August 30, 2018, 21:44:25
Odcinek 117 - Gamescom 2018

(http://i66.tinypic.com/25t91sl.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://www.nerdomancer.pl (http://www.nerdomancer.pl) oraz http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801504.us.archive.org/2/items/odcinek_117_2018/Odcinek_117_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl September 13, 2018, 19:31:56
Odcinek 118 - Ciri

(http://i67.tinypic.com/25higer.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia601507.us.archive.org/5/items/odcinek_118_2018/Odcinek_118_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl September 25, 2018, 21:27:46
Odcinek 119 - Two Point Hospital

(http://i64.tinypic.com/2gsljd5.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia601509.us.archive.org/34/items/odcinek_119_2018/Odcinek_119_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl October 11, 2018, 19:23:39
Odcinek 120 - The Crew 2

(http://i67.tinypic.com/eulbmc.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia601507.us.archive.org/14/items/odcinek_120_2018/Odcinek_120_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl October 26, 2018, 19:57:39
Odcinek 121 - Forza Horizon 4

(http://i64.tinypic.com/fxgq6w.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801508.us.archive.org/12/items/odcinek_121_2018/Odcinek_121_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl November 09, 2018, 21:12:14
Odcinek 122 - The Fractured But Whole

(http://i68.tinypic.com/1oxiiq.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia601507.us.archive.org/12/items/odcinek_122_2018/Odcinek_122_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl November 20, 2018, 21:14:02
Odcinek 123 - Red Dead Redemption 2

(https://preview.ibb.co/hnXN5V/rdr2-officialart-3840x2160.jpg) (https://ibb.co/fVOjKq)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801502.us.archive.org/13/items/odcinek_123_2018/Odcinek_123_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. November 25, 2018, 23:54:18
Słucham odcinka 116. Matt opowiada o włamie na konto psn.
Jak to sie dokładnie odbywa?

Ta dwustopniowa weryfikacja to przy kazdym wpisie do psnu bede musial wklepac kod przyslany na tel?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama November 26, 2018, 09:59:53
Te dwustopniowe zabezpieczenie też już obeszli, ogólnie daje to tobie więcej pewności, jednak przejmowanie i dalsza sprzedaż kont to jest prosta sprawa, zbyt prosta, może Krystian będzie chciał więcej opowiedzieć o tym aczkolwiek był cały odcinek poświęcony temu
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. November 26, 2018, 13:40:10
To chyba nadszedł czas odpiac karte. To głowna karta i na biezacym mam calkiem sporo, lepiej nie kusic losu. Ostatnie zakupy dzis, ale crapu nakupuje :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. November 26, 2018, 16:56:53
Po kilku latach karta odpieta. Matt to nie random, to ktos kogo "znam"' . Podziałało na wyobraznie, choc mu kase szybko zwrocono to usługa Sony jest niekceptowalna pod tym wzgledem.

W Anglii miałem darmowe konto w Lloyds Bank, w Polsce rakoego nie ma. Trudno, zdrapki od swieta sie kupi.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur November 26, 2018, 19:24:54
Podepnij sobie revoluta i przelewaj na niego kasę instant jak tylko chcesz coś kupić.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl November 26, 2018, 20:46:46
Revolut jest bardzo dobra opcja. Wysyłają kartę na adres i masz apke do tego. Wydaje się na prawdę bezpieczny. Szczególnie jeśli chcesz go używać w innym kraju. Natomiast dwustopniowe logowanie już zostało złamane. Mogę tylko powiedziec, że w 90% nikt wam z konta nic nie kupi tylko się w nim rozejrzyj. To tyle ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Misiakk November 27, 2018, 09:52:26
Ja mam wirtualną podpiętą.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. November 28, 2018, 15:05:58
Panowie...posłuchałem pare dobrych odcinkow pod rzad. Robicie dobra robote. Niestety duzo jednak tracicie przez te wątki "cebulowo- pirackie". Robcie sobie jak uwazacie, ale z mej strony apeluje byscie to jednak zostawiali  dla siebie. Mi sie niesmacznie robi w takich momentach.

No np odcinek 121 i "powiem eam jak kupic Assasyna za 8 zł".
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: tolman November 28, 2018, 15:08:52
z mej strony apeluje byscie to jednak zostawiali  dla siebie.
A nie lepiej jakby cebulę wywalili do getta, na przyklad na koniec odcinka?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. November 28, 2018, 15:12:29
Cebula pól biedy. Ja tak nie robie bo mi sie nie chce, ale to nic złego. Gorzej jesli mowa o nielegalnych rzeczach.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rolek November 28, 2018, 15:18:53
Nielegalne rzeczy to chwalenie się na forum zakupem oraz zażywaniem narkotyku, jakim jest marihuana?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. November 28, 2018, 15:22:44
Nie.  :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rolek November 28, 2018, 15:34:00
To trzeba gdzieś zgłosić, ludzie wyroki mają za legalne rzeczy.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. November 28, 2018, 15:44:07
Do Pana posła Liroya zgłaszc nalezy :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex November 28, 2018, 15:47:59
Nie.  :)
Nielegalne jest tylko to co Pan Orson uzna za nielegalne.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. November 28, 2018, 16:16:49
Ale ja powiedzmy, ze byłem wtedy na terenie Holandii i paliłem sobie legalnie. No i so teraz? :)

Kurde co za głupie porownanie. To nie chodzi o legalne czy nie. Jezdzenie bez pasow nie jest dozwolone, ale nic mnie nie obchodzi czy ktos jezdzi. Tu sie sprawa rozchodzi o to, ze te konta w niektorych przypadkach pochodza z kradziezy. Taka roznica i osobiscie zle mi sie tego słucha
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex November 28, 2018, 16:17:45
Ale ja powiedzmy, ze byłem wtedy na terenie Holandii i paliłem sobie legalnie. No i so teraz? :)
Policja sprawdzi IP :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rolek November 28, 2018, 16:27:13
Kurde co za głupie porownanie. To nie chodzi o legalne czy nie. Jezdzenie bez pasow nie jest dozwolone, ale nic mnie nie obchodzi czy ktos jezdzi. Tu sie sprawa rozchodzi o to, ze te konta w niektorych przypadkach pochodza z kradziezy. Taka roznica i osobiscie zle mi sie tego słucha

Kurde co za głupia logika. Marihuana zasila zorganizowaną przestępczość, która zajmuje się nie tylko sprzedażą narkotyków ale szeregiem innych przestępstw. Handel ludźmi, stręczycielstwem itp. Jednak nic mnie te grupy przestępcze nie obchodzą. Tu się sprawa rozchodzi o to, że sobie palę, kupuję, propaguję i jest git. Natomiast jakieś konta w internecie! To dopiero zło. Tak nie można! To z kradzieży może, chyba, być może.

Mówiąc prościej, sapanie na moralność, kiedy sam pojęcia nie masz co to jest za wynalazek to głupie i dwulicowe.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. November 28, 2018, 16:55:12
Ale ja powiedzmy, ze byłem wtedy na terenie Holandii i paliłem sobie legalnie. No i so teraz? :)
Policja sprawdzi IP :)
przejezyczyłem sie. Bylo to w Polsce, ale w limuzynie dyplatycznej Holandii, a wiec holenderskie prawo obowiazywało w niej.  :) szach mat :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rolek November 28, 2018, 17:16:59
Chciałbym zobaczyć minę posterunkowego, który przyjmie ten masakrujący ruch podczas szachowego meczu Orsona. :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama November 28, 2018, 17:26:09
Panowie...posłuchałem pare dobrych odcinkow pod rzad. Robicie dobra robote. Niestety duzo jednak tracicie przez te wątki "cebulowo- pirackie". Robcie sobie jak uwazacie, ale z mej strony apeluje byscie to jednak zostawiali  dla siebie. Mi sie niesmacznie robi w takich momentach.

No np odcinek 121 i "powiem eam jak kupic Assasyna za 8 zł".

Ok to może ja się wypowiem, na wstępie dzięki za pochwałe, staram się aby odcinki były ciekawe i miło słychać, że słuchasz ;P

A teraz do cebuli, przyjmuje krytykę z podniesioną głową, jednakże moralność każdy ma swoją i nie jest równa u każdego tak jak w RDR2 :D I jeśli chodzi o moją moralność jest czysta gdyż nie korzystam z różnych patentów i przekrętów w celu uzyskania korzyści, zawsze jak mogłeś też usłyszeć było to na zasadzie czy uda się oszukać system albo oszukać oszukującego i tylko w takim tonie chciałem dzielić się takimi akcjami jak AC:O za 8 zł :) Jeśli chodzi o konta z kradzionymi kartami tutaj nie są one brane pod uwagę gdyż to pan Janusz na Allegro postanowił rozkręcić biznes co widać po ich zabezpieczeniach na profilach itd..

Przegadam temat z reszta ekipy, gdyż po twojej krytyce jednak stwierdzam, że ta cebula trochę śmierdzi i rzeczywiście może trochę nam słuchaczów odstraszać, tylko jak już wiecie Bezimienny to nie jest podcast który gra pod publikę jak zagrają i wielokrotnie mogliście się o tym przekonać kiedy były poruszane tematy ze strefy Tabu świata gier i konsol i bardzo się z tego cieszę gdyż mówimy jak jest i nie nawijamy bawełny i chciałbym aby to się nie zmieniło, wiec nadal będę opowiadać jeśli coś się ciekawego znajdzie w temacie ?oszukać system? ale nie będę podawać instrukcji ?How to? Myśle, że będzie to dobry kompromis między ludźmi których to zniesmacza a tych którym aż się uszy trzęsą :) Albo rzeczywiście przedłożymy to na sam koniec po piosence, temat do obgadania :) W ramach rozsądku się ograniczę Orsonie z tymi cebulami :)

Mam nadzieje, że mimo wszystko będziesz nas dalej słuchać i się dobrze bawić przy tym :)

Jeśli jakaś krytyka bądź pochwała ci przyjdzie na myśl, wał śmiało :)


: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl November 28, 2018, 17:49:34
To, że mówimy Wam że jest problem i są Janusze to nigdy nie namawiamy Was, żeby z tego skorzystać. Bardzo często mówimy o fajnych promocjach na innych rynkach, ale to wszystko jest legalne. Był odcinek poświęcony podwójnej cebuli, ale to na razie tyle. Siedzimy w tym temacie i chcemy się z Wami tym dzielić i nigdy z tego nie korzystaliśmy i nie namawiamy. Kącik powstał po to, aby nasi słuchacze mieli wiedzę praktyczną co się dzieje pod ziemią. Poza tym w najbliższym odcinku powiem Wam jak uchronić konto na PSN'ie przed wlamaniem, bo ja dobrze wiemy dwustopniowa weryfikacja nie chroni już waszego konta. Dotykamy tabu i bedziemy, bo nie mając nazwy możemy :P I wiem, że duża ilość słuchaczy to docenia ;)
 
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur November 28, 2018, 19:34:19
Ja też regularnie słucham, głos Tomasza jest kojący dla uszu. :)
Co do kwestii poruszonej przez orsona to też popieram, że poważnemu podcastów nie przystoi gadanie o takich rzeczach, chociaż daleki jestem od zwracania uwagi. Nie było to aż takie mega przegięcie ale lepiej na przyszłość nie poruszać takich rzeczy i zachować to dla siebie. ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama November 28, 2018, 20:07:35
Ja też regularnie słucham, głos Tomasza jest kojący dla uszu. :)

Czyli słuchasz jako usypianka ;p
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. November 28, 2018, 20:42:24
Nikogo nie oceniam, mam tez gdzies co kto robi prywatnie. Prosze by kacik ogrodnika był na koncu aby mozna było raka skipnac
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama November 28, 2018, 21:10:58
Doceniam :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur November 28, 2018, 21:15:39
Ja też regularnie słucham, głos Tomasza jest kojący dla uszu. :)

Czyli słuchasz jako usypianka ;p
Ogólnie słucham podcastów w tle, rzadko usypiam, chyba że słuchając Simplexa.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex November 28, 2018, 21:25:56
Ja ciebie też terefere!
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rolek November 28, 2018, 22:13:31
Jak można spać przy Simplexie? Tak elektryczny jest, że to musi być jakieś ADHD. Odnoszę wrażenie, że przerwy w mówieniu to tylko z powodu oddychania robi
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 02, 2018, 11:32:00
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHXZzMlTi-DX2Qty0HFs9Jiq0wR7KXLTTs5JR5Dly8880Pqg/viewform?vc=0&c=0&w=1

Ankieta o czym mamy opowiedzieć na następnym nagraniu ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Rudy_rydz December 02, 2018, 12:14:57
Podoba mi się ostatnia odpowiedź. ;D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl December 05, 2018, 17:44:11
Odcinek 124 - Fallout 76

(http://i66.tinypic.com/wjbbf8.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801509.us.archive.org/12/items/odcinek_124_2018/Odcinek_124_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 05, 2018, 21:50:01
Fallout 76 ma takie problemy techniczne ze aż mi na mikrofon przerzedło :( Jakoś od 40 minuty nagrywałem na ziemniaku ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: grzyboslav December 06, 2018, 17:45:02
Temat główny:
Fallout 76

Hejter Zone:
N/A

A Fallout 76 czemu też nie w Hejter Zone?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl December 06, 2018, 22:43:26
Napisałem 4 zdania tłumaczac taka decyzje, ale usunąłem i pisze na nowo. Czemu? Bo istnieje tylko jedna odpowiedź na Twoje pytanie:
"Żeby nie spojlerować recenzji"
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: spisu December 07, 2018, 06:58:04
"Żeby nie spojlerować recenzji"

Mnie to strasznie triggeruje, więc napiszę.

Spoilować, nie spoilerować.

To słowo pochodzi od psucia (to spoil) a nie od spoilera. Spoiler, w tym rozumieniu, ma to samo źródło, więc sam nie może być źródłem dla spoilowania.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl December 07, 2018, 21:27:10
Witam spisu....powszechny? Ty trollujesz, to ja też będę, ale do rzeczy. Swoje mądrości zostaw ze swoim triggowaniem i dokształć się. Jesteś specjalistą? No nie. I o to w tym chodzi. Możesz nie zgadzać się z opiniami, ale fakty to fakty. No ale:

Zapożyczenia angielskie różnie się zachowują się w polszczyźnie pod względem słowotwórczym ? mamy np. czasownik parkować (ang. to park), mimo że można by sobie wyobrazić derywat od (też zapożyczonego) rzeczownika parking ? parkingować (tak jak istnieje przymiotnik parkingowy). Wahamy się co do formy czasownika nazywającego czynność mobbingu ? w użyciu są dwa: bezpośrednio zapożyczony z angielskiego mobbować i utworzony od zapożyczonego rzeczownika mobbingować. Nie ma reguły, która by określała, który sposób jest lepszy, więc rację bytu ma i spoilować, i spoilerować.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski

Źródło:
https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Spoilujemy-czy-spoilerujemy;18694.html
Słabe to było. Ale pewnie masz rację i szkoda, że ublizasz mi nie znając reguł zapożyczeń angielskich. Koła już na nowo nie wymyślisz...Sorry
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. December 07, 2018, 21:32:17
Odp dosyc szorstka, nieadekwatna do wpisu...spisu ;)
: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 07, 2018, 22:04:12
https://giphy.com/gifs/neil-degrasse-tyson-whatever-urZvVFIs7faso

Nie umiem w gify :(
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Simplex December 07, 2018, 22:42:52
(https://media.giphy.com/media/urZvVFIs7faso/giphy.gif)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama December 08, 2018, 00:03:25
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181207/c1bddcc1c9ef13c26f1dc8c5a30908a2.gif)

:D Umiem, dzięki Simplex :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl December 20, 2018, 16:52:12
Odcinek 125 - Spider-Man

(http://i63.tinypic.com/28at7j5.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801508.us.archive.org/7/items/odcinek_125_2018/odcinek_125_2018.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl January 06, 2019, 14:40:17
Odcinek 126 - Super Smash Bros Ultimate

(http://i63.tinypic.com/qz2ck9.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801503.us.archive.org/33/items/odcinek_126_2019/odcinek_126_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl January 19, 2019, 19:25:31
Odcinek 127 - Assassin's Creed Odyssey

(http://i63.tinypic.com/2afk3ft.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801501.us.archive.org/22/items/odcinek_127_2019/odcinek_127_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl January 29, 2019, 21:40:05
Odcinek 128 - God of War

(http://i65.tinypic.com/oankpe.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801506.us.archive.org/10/items/odcinek_128_2019/odcinek_128_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl February 20, 2019, 12:16:03
Odcinek 129 - Apex Legends

(http://i68.tinypic.com/23w5np2.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801503.us.archive.org/2/items/odcinek_129_2019/odcinek_129_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl February 26, 2019, 21:42:12
Odcinek 130 - Anthem

(http://i64.tinypic.com/2cx6rts.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801500.us.archive.org/33/items/odcinek_130_2019/odcinek_130_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 21, 2019, 13:03:15
Odcinek 131 - Metro Exodus

(http://i64.tinypic.com/wujfwn.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801404.us.archive.org/6/items/odcinek_131_2019/odcinek_131_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl March 27, 2019, 19:52:13
Odcinek 132 - Google Stadia

(http://i67.tinypic.com/9uc1hd.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia601401.us.archive.org/17/items/odcinek_132_2019/odcinek_132_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. April 10, 2019, 13:53:59
Reklamy Doritosów to mi wyskakuja masakrycznie czesto, a chipsow nie jem i o nich tym samym nie gadam.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama April 11, 2019, 10:12:13
Wyjątek potwierdzający regule moim zdaniem :) Ale odinstalowałem Chrome z telefonu i się uspokoiło wiec mam winowajcę :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl April 11, 2019, 19:06:47
Odcinek 133 - Generation Zero

(http://i65.tinypic.com/wleh6f.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801408.us.archive.org/16/items/odcinek_133_2019/odcinek_133_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl May 01, 2019, 12:53:46
Odcinek 134 - PS5 Rumors

(http://i63.tinypic.com/2rw0mzk.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801401.us.archive.org/10/items/odcinek_134_2019/odcinek_134_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur May 06, 2019, 16:41:21
Narpiew - który to tak zawodzi? ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama May 07, 2019, 21:02:40
Narpiew - który to tak zawodzi? ;)
Daniel ? :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur May 07, 2019, 21:33:42
Nie wiem ale weź go tam ogarnij, to nie gównogadka, żeby gadać jak jakiś cięć. :)
A ciebie czemu nie ma, coś wspominali, że jakieś ciche dni masz, prawda to? ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama May 07, 2019, 21:49:32
Oj, od miesiąca w nic nie gram, nie chce mi się rozmawiać o grach itd :( Ciężki okres mam w życiu prywatnym i to tez wpływa na to, ale ja nawet Days Gone odpuściłem a wiecie jak uwielbiam wszystko z trupami
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur May 07, 2019, 21:55:17
No właśnie liczyłem na jakąś opinie w kolejnym odcinku ale już wyjaśniłeś, że nie będzie. ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama May 08, 2019, 07:59:33
No właśnie liczyłem na jakąś opinie w kolejnym odcinku ale już wyjaśniłeś, że nie będzie. ;)
Patrząc jakie mieszane opinie zbiera gra napewno nie jest bez charakteru :) Może po wypłacie coś pomyśle ale trochę wydatków mnie czeka w tym miesiącu :(
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl May 09, 2019, 21:12:23
Odcinek 135 - Mortal Kombat 11

(http://i63.tinypic.com/qwy8ag.png)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801408.us.archive.org/26/items/odcinek_135_2019/odcinek_135_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Biskup May 10, 2019, 11:22:14
Ciężko się słucha, bo ciągle coś "strzela" jednemu z uczestników.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl May 11, 2019, 02:45:21
No właśnie niestety wiemy. Dostał już za to reprymendę ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur May 11, 2019, 07:41:02
Żuchwa przeskakuje. :)
Bez Tomasza to już nie ten sam podcast, kupcie mu OB i niech wraca.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama May 11, 2019, 12:25:06
Żuchwa przeskakuje. :)
Bez Tomasza to już nie ten sam podcast, kupcie mu OB i niech wraca.

<3

Ogarnę się :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. May 11, 2019, 22:00:56
Ciężko się słucha, bo ciągle coś "strzela" jednemu z uczestników.
co strzela, o co biega?
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl May 12, 2019, 09:37:05
Jak przesluchasz to się dowiesz  ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur May 12, 2019, 10:37:55
Ciężko się słucha, bo ciągle coś "strzela" jednemu z uczestników.
co strzela, o co biega?
Żuchwa.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl May 28, 2019, 11:59:05
Odcinek 136 - Days Gone

(http://i68.tinypic.com/j0bcxg.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia601407.us.archive.org/20/items/odcinek_136_2019/odcinek_136_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 03, 2019, 19:52:49
Odcinek 137 - Blood & Truth

(http://i68.tinypic.com/14bt0yw.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia601408.us.archive.org/2/items/odcinek_137_2019/odcinek_137_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda June 03, 2019, 21:39:15
|Na wyborach nie byłem, nie zagłosowałem, bo mi się nie chciało więc jest jak jest" - bardzo trafne podsumowanie.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 03, 2019, 21:46:50
Nie owijamy w bawełnę ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. June 03, 2019, 22:00:43
Pobieram. Acz uwaga: za dużo bluzgów w ostatnim odcinku.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 03, 2019, 23:23:15
Chyba tu będzie mniej.  ;)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda June 04, 2019, 00:08:28
Dodawały wyrazistości. Nie krępujcie się.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. June 04, 2019, 00:27:33
Nie kurwa.  :)
To jest tak panowie. Gdybym siadł z wami przy bro to nie ma problemu. Ale inaczej sie to odbiera gdy sie nie znamy personalnie itd, nie uczestniczac w rozmowie.

Wyobrazcie sobie, ze jedziecie do pracy, sluchacie radia i tak klną. Np masz program przyrodniczy i prowadzacy mowi: kurwa ale odkryli rośliny kwiatu x, ja pierdole wspaniałe sa :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama June 04, 2019, 10:42:39
Nie kurwa.  :)
To jest tak panowie. Gdybym siadł z wami przy bro to nie ma problemu. Ale inaczej sie to odbiera gdy sie nie znamy personalnie itd, nie uczestniczac w rozmowie.

Wyobrazcie sobie, ze jedziecie do pracy, sluchacie radia i tak klną. Np masz program przyrodniczy i prowadzacy mowi: kurwa ale odkryli rośliny kwiatu x, ja pierdole wspaniałe sa :)

Jakby Czubówna tak nawijała bym oglądał każdy odcinek ;p Ale teraz na serio, myśle że przekleństwa to temat sporny, z jednej strony przekazują to co wielu i tak myśli i tez by w takiej sytuacji przełknęli, ale z drugiej strony rozumiem niesmak :) Z mojej strony obiecuje używać ich tylko w sytuacjach które tego wymagają :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. June 04, 2019, 13:20:53
Cool :)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: szpynda June 04, 2019, 14:16:22
Czyli dość często w tej branży będzie soczysta kurwa słyszana.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 04, 2019, 22:45:33
Myślę, że odkąd nie ma naszej koleżanki z którą nagrywaliśmy (dla wtajemniczonych), to poziom wulgaryzmów drastycznie spadł, co nie znaczy, że go nie ma. Ale tak jak Tomek pisał, faktycznie....no czasami trzeba  8)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Orson. June 04, 2019, 23:45:00
Ja ją lubiłem. Co tam u niej? Hardkorowa dziewczyna była.
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: knur June 05, 2019, 08:55:23
osoba 1: przerobiłem vitę i wgrałem henkaku
osoba 2: a słyszeliście o takim czymś jak henkaku?

osoba 1: nie oglądałem gameplayu z death stranding, bo nie chcę sobie psuć zabawy
osoba 2: oglądaliście może gameplay z death stranding?

To tylko dwa przykłady. Albo nagrywacie mocno zmęczeni, albo się nie do końca słyszycie, albo nie do końca słuchacie. ;)

Tomasz - "patrzałem" - litości :)

Nowy rodzaj celownika "koliminator".

Dobre było o vr, że musisz się zrobić żeby zwiększyć imersję. "w blood & truth grałem na siedząco i było wygodnie" - "bo byłeś najebany" :D
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama June 05, 2019, 19:05:00
osoba 1: przerobiłem vitę i wgrałem henkaku
osoba 2: a słyszeliście o takim czymś jak henkaku?

osoba 1: nie oglądałem gameplayu z death stranding, bo nie chcę sobie psuć zabawy
osoba 2: oglądaliście może gameplay z death stranding?

To tylko dwa przykłady. Albo nagrywacie mocno zmęczeni, albo się nie do końca słyszycie, albo nie do końca słuchacie. ;)

Tomasz - "patrzałem" - litości :)

Nowy rodzaj celownika "koliminator".

Dobre było o vr, że musisz się zrobić żeby zwiększyć imersję. "w blood & truth grałem na siedząco i było wygodnie" - "bo byłeś najebany" :D


Popatrzałem na komentarz i wnioskuje, że dobrze się bawiłeś :) To najważniejsze a reszta to problemy techniczne :(

Czasem tak przerywa, że serio nie słyszymy co któryś mówi :)

A nagrywamy też w godzinach późnych 22/23 często po pracy, ale robimy to dla słuchających bo moglibyśmy olać temat i nie nagrywać ale jednak się trzymamy 2 tygodniowego odstępu między odcinkami :)

Poza tym są gorsze problemy wiec nie pier*#% i do następnego odcinka :D

Kolimator <3 Przyjęte i zapamiętane :)

Ale nie napisałeś jaka grę na bezludna wyspę weźmiesz wiec Bajop nie przyjęty ;p 
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: bezimienny.pl June 27, 2019, 11:49:35
Odcinek 138 - E3 2019

(http://i64.tinypic.com/2zxo1ae.jpg)


Strona - http://www.bezimienny.pl (http://www.bezimienny.pl)
Współpraca - http://blackwidowradio.eu/ (http://blackwidowradio.eu/)
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast (http://www.facebook.com/bezimiennypodcast) oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/ (https://www.facebook.com/groups/383566035723072/)
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2 (http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2)
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download -  Mp3 (https://ia801504.us.archive.org/16/items/odcinek_138_2019/odcinek_138_2019.mp3)
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA (https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA)
: Odp: Bezimienny Podcast - Projekt Anonimowych Podcasterów
: Funkorama July 29, 2019, 22:28:40
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190729/8d6a86d7d1aac340accaff750efdab33.jpg)


Chciałbym podziękować wszystkim wiernym słuchaczom, nowym, starym, wszystkim co wytykali błędy i tym co zachwalali. Przez te pare lat z mała przerwą bawiłem się świetnie opowiadając wam o własnych opiniach o świecie gier, czasem się zgadzaliśmy a czasem wręcz przeciwnie, cieszę się, Bezimienny Podcast razem ze mną ewoluował i myśle, że to co teraz jest jednym z bardziej oryginalnym i świeżym podcastem o grach na polskim rynku :) Gdzie indziej posłuchacie o zabijaniu dzieci zombie zaraz obok porad jak zwrócić kanapę do ikei XD Mam nadzieje, że pokazałem wielu, że świat gier nie jest czarno-biały tylko pełen sprzeczności i można jednocześnie mieć przerobionego PlayStation Classic oraz 23 legalne konsole :D

Tez chce podziękować Krystian Kęder??, za możliwość nagrywania dla was i zostawieniu otwartych drzwi kiedy to córka mi się urodziła i namieszała w nagrywaniu :) Może kiedyś dogoni technologie która jest aktualnie w pl, ale życzę sukcesów i jeszcze więcej słuchaczy! Rafał Radomyski?? takiego świra to ze świecą szukać gdzie potrafi zrobić szczegółową analizę emocjonalną jakiejś postaci z gier a zaraz po tym bez precedensu powiedzieć co jest p@dalakie a co nie ;) Cieszę się, że niejednokrotnie razem przełamywaliśmy tematy tabu i wyznaczyliśmy nowe drogi w podcastach, jak choćby podczas recenzji Carmageddon po ataku terrorystycznym, wszyscy wymiękli, gdzie my co obiecaliśmy to odwieźliśmy :) Więcej takich akcji panowie :)

Aktualnie wsiąkam ponownie w latach ?90 przechodząc rpg na złamanej Vicie, czasem dobrze tak po prostu wrócić do czasów kiedy było łatwiej :)

Dzięki raz jeszcze ze wszystko wam i słuchaczom :) Do usłyszenia!

Pozdrawiam Tomek