Autor Wątek: Wasze niepopularne opinie  (Przeczytany 44586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Orson.

• Żywa Legenda
Odp: Wasze niepopularne opinie
« Odpowiedź #640 dnia: Listopad 14, 2018, 19:25:31 »
Marston > Artur.

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #641 dnia: Listopad 14, 2018, 19:59:59 »
Dawno nie grałeś w RDR1. :) John "Popychadło całego USA" Marston. :)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #642 dnia: Listopad 14, 2018, 20:34:42 »
Taki gamizm, nauczyłem sie to przez lata odsiewać/ ignorować.
Głos aktora jest niesamowity.

• I Am Robot
« Odpowiedź #643 dnia: Listopad 14, 2018, 20:37:49 »
Gamizm - sramizm. :) Przecież to jakie ma interakcje ze światem i NPC definiuje postać. Dziennik Marstona byłby zasrany wpisami:

"Dzisiaj rano pojechałem na wzgórza i zbierałem kwiaty dla typa w chatce" lub "Od kilku dni jeżdżę za tym aptekarzem a on tylko mnie zwodzi i zwodzi".

Artur już dawno wywaliłby mu kulkę w łeb albo obił typowi mordę przy drugim wodzeniu za nos. Podejrzewam, że jednak przy pierwszym. :)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #644 dnia: Listopad 14, 2018, 20:41:58 »
Wiedzmin 3, z pamitnika.

"Drogi pamietniku. Szukam Ciri. Czas goni, gdzie jest moja Kochana Ciri?
Dzien drugi: biore zlecenie na utopce.
Dzien trzeci: szukam babie patelnii.
Dzien czwarty: czas ucieka..."

Choc przyznaje. W RDR 2 dobrze obudowali służalczość Artura. Robi dla szefa/ ojca
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2018, 20:43:37 wysłana przez Orson. »

• I Am Robot
« Odpowiedź #645 dnia: Listopad 14, 2018, 20:43:33 »
Czytałeś kiedyś Wiedźmina?

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #646 dnia: Listopad 14, 2018, 20:44:06 »
Oczywiście, wszystko.

• I Am Robot
« Odpowiedź #647 dnia: Listopad 14, 2018, 20:49:33 »
To po kiego grzyba ciśniesz takie farmazony? Dobrze, wiesz (choćby z opowiadań), że Geralt robił różne rzeczy i za nim stoi nie tylko lore gry ale też książek.
I o ile misja z utopcami jest standardowym zachowaniem Wiedźmina, to quest z patelnią był dla beki. Quest Marstona z oszustem jest main questem, kompletnie nie dla beki, z wkurzającym pytaniem: Kiedy on mu da wreszcie w pysk?

Zresztą, widać to w RDR2. Jak Marston pizdą był kiedyś, tak potem pizdą pozostał i daje się wszystkim wodzić za nos. Choć nie twierdzę, że nie można lubić takich naiwniaków. :)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #648 dnia: Listopad 14, 2018, 20:54:34 »
Robił zlecenia.

Ale to sensowne, ze gdy ratuje Ciri i wazna jest kazda minuta to on szuka babie patelni? No nie jest.

Pomijam takie rzeczy bo je tyle razy widziałm

A wez misje z RDR 2

(kliknij)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #649 dnia: Listopad 14, 2018, 20:57:07 »
Przypominam ze żona i syn Marstona byli zakladnikami więc miał powody żeby nie fikać.

• I Am Robot
« Odpowiedź #650 dnia: Listopad 14, 2018, 20:59:54 »
Ale to sensowne, ze gdy ratuje Ciri i wazna jest kazda minuta to on szuka babie patelni? No nie jest.

Napiszę ci różnicę, bo najwyraźniej jej nie widzisz.

W Wiedźminie 3 na etapie questa z patelnią Geralt nie ma żadnych informacji. Nie może nic zrobić.

W RDR Marston ma na wyciągnięcie ręki kolesia, który potencjalnie ma informacje i nie robi nic. Poza byciem popychadłem przez 1/3 gry.

Coś tam trybiki ruszyło? :D

Przypominam ze żona i syn Marstona byli zakladnikami więc miał powody żeby nie fikać.
Nie chodzi mi o fikanie, a o sposób podejścia do NPC. Szarlatan nie stanowił AFAIR zagrożenia dla Abigail i Jacka.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #651 dnia: Listopad 14, 2018, 21:14:12 »
No ja sie zgadam z tym kupcem, ale ignoruje to zupełnie. Gry mnie tego nauczyły.
A z Wiedzminem...no nie. Nie ma informacji? Nie znajdzie ich z pewnoscia szukajac babie patelnii czy robiac zlecenia. Gamizm i tyle.

Jak ME3, gdzie Ziemia jest oblegana, czas gon, a ty robisz poboczne questy

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #652 dnia: Listopad 14, 2018, 21:24:15 »
Właśnie 1 skończyłem, nikomu nic nie zbierałem poza tym co musiałem. Marston cały czas gadał "a po co, a co mi z tego, a ile zapłacisz". Straszny z niego wał, a nie popychadło. Artur też na początku był chujkiem, ale szybko przestaje. Maraton 11 lat później dalej jest egotycznym gnojem. Ciekawe czemu Orsonowi bardziej pasuje...

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #653 dnia: Listopad 14, 2018, 21:28:16 »
Simplex on spojluje ci. Gryz go :)

W sumie ok. Przystojny, zawadiaka i chujek. I like :)

A co Morgana

(kliknij)
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2018, 21:54:23 wysłana przez Orson. »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #654 dnia: Listopad 14, 2018, 23:06:47 »
Uwaga drobne spoilery z wieska 3 na ktore pewnie tylko Simplex bylby uczulony!

Wiedzmin 3, z pamitnika.

"Drogi pamietniku. Szukam Ciri. Czas goni, gdzie jest moja Kochana Ciri?
Dzien drugi: biore zlecenie na utopce.
Dzien trzeci: szukam babie patelnii.
Dzien czwarty: czas ucieka..."
+1 zamiast szukac info o Ciri to sie frajer szwęda i to babie patelnie znajdzie, to dziadkowi kozę, a to sobie w gwinta walnie 10 partyjek, tak go do szukania tej bliskiej sercu Cirilli ciągnie. Sorry ale ta gra ma sama w duszy ten wątek główny. Konczysz Barona? Dajemy ci ekstra scenke nakrecajacą na szukanie Ciri żebyś teraz przez 20 godzin szukał i nianczył Jaskra bez nadziei na sensowny powrót do niby tego co najwazniejsze, przy okazji wykonujac tone sidequestow jakbys mial tą swoją Ciri gdzieś.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2018, 23:09:16 wysłana przez Blue__ »

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #655 dnia: Listopad 15, 2018, 14:37:33 »
Apropos tego, że w Polsce grzecznie pije się wódkę czy cokolwiek. Może nie dotyczy to odwiedzających nas cudzoziemców, co łatwo można było już zauważyć po Anglikach, choć oni to pewnie coś innego łoją. Matthew Libatique, operator wszystkich filmów Darrena Aronofsky'ego, Iron Mana, Venoma i paru innych znanych tytułów, nominowany do Oscara, gości w naszej pięknej Bydgoszczy na Camerimage. Niestety w stanie spożycia liczącym sobie podobno 3 promile zaatakował ratowników medycznych i szarpał się z policjantami.

https://www.tvn24.pl/bydgoszcz-operator-filmowy-zatrzymany-m-in-za-atak-na-ratownika,883449,s.html

Ot ciekawostka, nie jestem zszokowany, nie on jeden. Ciekawe tylko jakie będą z tego konsekwencje.

A jakie mają być konsekwencje? Moja ukochana Bydgoszcz słynie z takich atrakcji. Oto jedna z podobnych:

Głos aktora jest niesamowity.

Fakt, głos ma super. Chociaż w rdr2 wygrywa Dutch. No ale jest strasznym cepem. Arthur zdecydowanie > Marston.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #656 dnia: Listopad 15, 2018, 19:03:41 »
90% kraftowych piw smakuje jak namoczony karton z sikiem skunksa.
To są w sumie dość popularne wady piwa - namoczony karton to kwestia utlenienia piwa (stare piwo, często przechowywane w złych warunkach), sik skunksa to kwestia fotolizy alfa-kwasów (alfa kwasy odpowiadają za goryczkę w piwie) spowodowanej tym, że piwo stało na słońcu.
Każde piwo jest na to narażone (na skunksa szczególnie te w zielonych butelkach), ale koncernowych piw sprzedaje się więcej, szybciej rotują, więc mniejsza szansa, że coś im się stanie.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #657 dnia: Listopad 15, 2018, 23:04:02 »
Nie sądzę, żeby o to chodziło Furio. Poza tym sugerujesz, że sprzedawcy piw kraftowych to idioci nie mający pojęcia co sprzedają i jak to powinno być przechowywane. A oni zwykle na piwie znają się znacznie lepiej od randoma z żubrem.

pozdr
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2018, 23:06:35 wysłana przez Screwball »
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #658 dnia: Listopad 16, 2018, 06:54:39 »
Nie wiem o co chodziło, po prostu wymienił 2 popularne wady wynikające z magazynowania/sposobu transportu :) Na drodze od browaru do sklepu wystarczy czasem jeden nieogarnięty pracownik żeby zepsuć piwo. W sklepach piwnych nie zawsze jest  miejsce do przechowywania piwa w niższej temperaturze (wyższa temperatura przyspiesza starzenie piwa), a piwo kraftowe najczęściej jest na półkach a nie np. w lodówce. Oczywiście piwo nie starzeje się ot tak i mimo wszystko rotuje, ale jak ktoś ma pecha... ;)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #659 dnia: Listopad 16, 2018, 09:23:35 »
Parę lat temu piłem bardzo dużo krafciaków, teraz mniej bo trochę odszedłem od piwa - nigdy nie trafiłem na "karton flavoured". Parę razy może zdarzyło się, że trochę waliły "skarpetą". Ale to zdecydowana mniejszość. Domniemywam, że Furio po prostu nie lubi kraftowych piw, a nie że lubi, ale ma niesamowitego pecha i 90% trafia popsutych.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #660 dnia: Listopad 16, 2018, 09:50:47 »
Może po prostu go nie stać i dorabia ideologię? Np. ja tak robię. ;D

Online knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #661 dnia: Listopad 16, 2018, 10:14:01 »
Albo pije "krafty" z biedry za 2,99.  :D

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #662 dnia: Listopad 16, 2018, 12:10:21 »
Może po prostu go nie stać i dorabia ideologię? Np. ja tak robię. ;D

Ja tak mam z modnymi ciuchami i butami :)

pozdr
psn - Skrubolski

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #663 dnia: Listopad 16, 2018, 20:07:22 »
Parę lat temu piłem bardzo dużo krafciaków, teraz mniej bo trochę odszedłem od piwa - nigdy nie trafiłem na "karton flavoured". Parę razy może zdarzyło się, że trochę waliły "skarpetą". Ale to zdecydowana mniejszość. Domniemywam, że Furio po prostu nie lubi kraftowych piw, a nie że lubi, ale ma niesamowitego pecha i 90% trafia popsutych.

pozdr
Możliwe, ja piję krafty regularnie od kilku lat i skarpetę trafiłem może ze 3 razy. Fakt to rzadkość, więc może po prostu nie lubi :) Niech sam oceni ;)

Ale faktem jest, że nie zawsze przechowują dobrze - dziś poszedłem do sklepu piwnego i kupiłem sobie Kwas Ny z Pinty (Sour Tripel - świetnie piwo btw) i niektóre butelki były wręcz ciepłe (od znajdującej się niedaleko rury), więc masakra. Poprosiłem o butelkę z zaplecza :)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #664 dnia: Listopad 17, 2018, 18:33:48 »

pozdr
Co zrobiłeś?
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.