Autor Wątek: Pudzian Vs. Najman  (Przeczytany 5813 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jakismietek

• Junior
  • *
Pudzian Vs. Najman
« dnia: Grudzień 12, 2009, 11:21:23 »
Co sądzicie o tej walce ok. 40 sek. ?

Wg. mnie Najman był zbyt pewny siebie ;/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 11:23:31 wysłana przez Jakismietek »

Offline abc

• Ultimate Badass
Odp: Pudzian Vs. Najman
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:27:54 »

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:30:14 »
Nie interesuję się tym sportem i ogólnie nie lubię jak się biją :) Ale ... widzialem zajawkę kiedy to Najman wyzywał Pudziana, a ten spokojnie odpowiadał, aby Najman nie był zbyt pewny. Wtedy sobie pomyślałem ... Pudzian jest skromny i ma stonowane wypowiedzi, chciałbym, aby Najman dostał po gębie, bo jest zbyt pewny siebie. Walkę widziałem na YouTube i powiem szczerze, że to co Pudzian zrobił, to klasa sama w sobie :) Nie tylko walka, ale całokształt - początek jego kariery zawodnika w tym sporcie. wielki szacun no i gratulacje za postawę.

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:42:48 »

Walka? Da mnie to wyglądało jak typowa bójka podblokowych "karków" czy "kiboli"... ze wskazaniem na totalną przewagę jednego.
W dodatku czułem się zniesmaczony... miesiące zapowiedzi, cały wieczór czekania, a tu wychodzą na ring - 40 sek i koniec. Jakbym kupił na to bilet, to chyba bym zażądał zwrotu pieniędzy.

Otoczka eventu też niezbyt dobra... po cholerę pokazują mi Herbuś, Foremniak i resztę dennej "śmietanki" polskiego show-bizu i ich reakcję na walki? Jakby mnie to obchodziło. No i znowu ten walący ciągle (bo to jest cool i w ogóle) angielskim spiker... dobrze, że przynajmniej tym razem nie było naładowanej botoksem facjaty Ibisza.

Druga wielka gala Polsatu (tzn tak głośnie reklamowana) IMO słabo wypadła... w maju kolejna gala... ciekawe ile wtedy potrwa główna walka? 10 sek? :D

Jednak wczoraj miał w sobie coś z barbarzyńcy :D

P.S. W ogóle mnie ten sport nie interesuje, obejrzałem to wczoraj głównie ze względu na tych dwóch schabów bez szyi.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 11:53:03 wysłana przez DoubleR »

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:51:18 »

Walka? Da mnie to wyglądało jak typowa bójka podblokowych "karków" czy "kiboli"... ze wskazaniem na totalną przewagę jednego.
W dodatku czułem się zniesmaczony... miesiące zapowiedzi, cały wieczór czekania, a tu wychodzą na ring - 40 sek i koniec. Jakbym kupił na to bilet, to chyba bym zażądał zwrotu pieniędzy.

Otoczka eventu też niezbyt dobra... po cholerę pokazują mi Herbuś, Foremniak i resztę dennej "śmietanki" polskiego show-bizu i ich reakcji na walki? Jakby mnie to obchodziło. No i znowu ten walący ciągle (bo to jest cool i w ogóle) angielskim spiker... dobrze, że przynajmniej tym razem nie było naładowanej botoksem facjaty Ibisza.

Druga wielka gala Polsatu (tzn tak głośnie reklamowana) IMO słabo wypadła... w maju kolejna gala... ciekawe ile wtedy potrwa główna walka? 10 sek? :D

P.S. W ogóle mnie ten sport nie interesuje, obejrzałem to wczoraj głównie ze względu na dwóch głównych kolesi bez szyi

Bo to jest szoł w amerykańskim? stylu, tyle w nim "przekazu i techniki walki" co właśnie było widać. Ani to ładne ani treściwe. Ale miesiące zapowiedzi spowodowało, że się sprzedało. I karawana jedzie dalej ;]

ja obejrzałem tu: http://www.youtube.com/watch?v=rZK8PdiQwEo

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:57:05 »
Żenujący "sport", żenująca walka, żenująca oprawa.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline RexNebular

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2009, 12:11:26 »
Boks lubię, ale tego żenującego "sportu" nie trawię.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2009, 12:15:08 »

A ile widziałeś prawdziwego MMA ja się pytam? To że w u nas zrobili z tego cyrk to inna sprawa ale to jest poważny trudny i bardzo widowiskowy sport. I nazywanie go tak ja ty to robisz to przegięcie.

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2009, 12:52:11 »
aha, widać podobnie jak po występach Kubicy czy Małysza narobiło się teraz w Polsce milion 'ekspertów' mma

szkoda tylko, że jak do tej pory nie widzieli ani jednej walki w tej formule - KSW do mma ma się tak, jak Ekstraklasa do Ligi Mistrzów

'sport' - dobre określenie dla dzisiejszego boksu, który obecnie niczym się nie różni od amerykańskiego wrestlingu, chociaż tam przynajmniej nie kryją się z ustawianiem walk  ::)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 12:54:12 wysłana przez marvelous »

Offline RexNebular

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 12, 2009, 12:58:30 »
aha, widać podobnie jak po występach Kubicy czy Małysza narobiło się teraz w Polsce milion 'ekspertów' mma

szkoda tylko, że jak do tej pory nie widzieli ani jednej walki w tej formule

Jasnowidzenie to chyba nie w tym wątku...  :D

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 12, 2009, 13:14:33 »
no to oświeć mnie ekspercie, dlaczego mma nazywasz 'sportem'?

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 12, 2009, 13:25:02 »
Ta walka z MMA miała dosyć mało wspólnego. W innych pojedynkach widać jakąś technikę, taktykę i ogólnie wygląda to na całkiem normalny sport.
A Pudzian? Pudzian zbił go tak jak to się robi na ustawkach kiboli :D

Tyle czekania, brat okupujący telewizor przez cały wieczór, nawet granie w Demon's Souls musiałem przełożyć o kilka godzin i co? 40 sekund i już? Gdybym kupił bilet na tą galę to solidnie bym się podkurzył ;)

Otoczkę całej gali już pominę bo wyszedł trochę cyrk :)

Mimo wszystko gratulacje dla pana Mariusza. Kolejne drzwi w jego życiu otworzyły się dość mocno.

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 12, 2009, 13:34:29 »
Ta walka z MMA miała dosyć mało wspólnego. W innych pojedynkach widać jakąś technikę, taktykę i ogólnie wygląda to na całkiem normalny sport.
A Pudzian? Pudzian zbił go tak jak to się robi na ustawkach kiboli

Wyglądało to, jak jakaś bójka pod remizą. :D Ale czego się spodziewać po gościach, którzy trenowali raptem kilkanaście tygodni, w tym jeden z nich jest pseudo bokserem, a drugi kolesiem od przeciągania traktorów. Szkoda, że teraz 90% Polaków będzie myślało, że mma na tym właśnie polega - tłuczeniu się dwóch karków.

Dziś w nocy UFC 107, jak ktoś chce zobaczyć prawdziwy sport, niech sobie zarezerwuje czas.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 12, 2009, 13:45:16 »
A Pudzian? Pudzian zbił go tak jak to się robi na ustawkach kiboli :D

Nigdy tego nie zrozumiem. To tak jakby winic lwa albo wilka, ze w polowaniu uzywa kłow. Pudzian walczyl tak jak potrafil i tyle. Ktokolwiek wogole oczekiwał, ze Pudzian bedzie naparzał jak Bruce Lee?  Zlał temu Najmanowi dupsko tak jak mu sie nalezalo. Fakt, ze 95% walk w tej formule jest bardziej widowiskowa i zawodnicy pokazuja jakies fajne patenty, ale who cares? Teraz mam wrazenie, ze wszyscy fani/trenujacy ta dyscypline beda jechac po Pudzianowskim, ze szajs, ze badziewie, bo okazuje sie, ze to co im pierdziela trenerzy na treningach o tym ze sila to nie wszystko okazało sie gowno warte :P

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 12, 2009, 13:46:54 »
A czy MMA to nie bojka pod remiza tak czy owak? Zapakowana tylko w kolorowy papierek? Czym sie rozni bicie po mordzie w dobrym stylu od bicia po mordzie w stylu zlym?
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 12, 2009, 13:48:49 »
lutoslav: wyglada na to, ze Pudzian to taki Kung-Fu Panda. Styl taki sobie, ale skuteczny.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 12, 2009, 13:58:59 »

+1.

Esencja tandety.

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 12, 2009, 14:25:33 »
A czy MMA to nie bojka pod remiza tak czy owak? Zapakowana tylko w kolorowy papierek? Czym sie rozni bicie po mordzie w dobrym stylu od bicia po mordzie w stylu zlym?

Bo chodzi o rywalizację sportową, a nie bicie po mordzie. Oczywiście dla laika wygląda to, jak słaby boks w stójce połączony z 'macaniem' się w parterze. No ale to, że kompletnie tego sportu nie kumasz nie znaczy, że możesz po nim bezkarnie jechać. Może lepiej przestać zgrywać jakiegoś super-znawcę typu Herbuś czy Mroczek, a przed 'krytykowaniem' czegoś (bo to nawet nie jest krytyką) zaczerpnąć trochę wiedzy na temat danego zagadnienia?

Idą twoim tokiem rozumowania w każdym sporcie walki, we wszystkich sztukach walki chodzi o klepanie się po pyskach, tak samo jak piłka nożna polega tylko na kopaniu kawałka skóry - bez taktyki, techniki, finezji. Tak samo można powiedzieć, że gry wideo polegają tylko i wyłącznie na bezmyślnym naparzaniu w przycisku.

Panowie, nie oceniajcie całej dyscypliny sportowej, po jednej słabej walce. Wydaję mi się że jesteście jednak trochę mądrzejsi. Tylko totalny idiota zacząłby jechać po piłce nożnej tylko dlatego, bo przed chwilą obejrzał mecz Odry z Piastem.

bo okazuje sie, ze to co im pierdziela trenerzy na treningach o tym ze sila to nie wszystko okazało sie gowno warte

Bo siła to nie wszystko. :)

http://www.youtube.com/watch?v=MbcjYoKhIio
http://www.youtube.com/watch?v=P3QzX1ZadJM
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 14:33:10 wysłana przez marvelous »

Offline Jakismietek

• Junior
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 12, 2009, 14:31:11 »
Szczerze mówiąc, gdyby nie Pudzian i Najman tego dnia Polsatu bym nie włączył.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 12, 2009, 14:32:28 »
Mały offtop - ja Polsat włączam tylko dla Formuły 1 :)

Offline Max666

• Badass
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 12, 2009, 15:17:20 »
Najman pokazal klase tak samo jak kiedys Saleta.. :) Ubawilem sie po pachy ogladajac to przedstawienie moze i bylo krotkie ale tresciwe.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 12, 2009, 15:18:29 »
marvelous: Kolezko, widzis gdziesz zebym jechal po tym "sporcie"? Zadalem pytanie. Swojego zdania nie zdazylem jeszcze nawet wyrazic.  A jak zaczne to swoje zdanie wyrazac to badz laskaw ustosunkowywac sie do argumentow, ktore podam, a nie do mojej osoby.

Ale chyba juz rozumiem. Gdyby Pudzian w czasie walki zrobil 8 salt w tyl, 20 unikow, 5 szpagatow, 6 precyzyjnych ciosow wirujacej piesci na korps to wtedy byloby ladnie i byla by "sportowa rywalizacja". A tak, dal Nejmanowi po prostu w morde i rywalizacji nie bylo.

PS. Slowo "bezkarnie" w twoim poscie troszke mnie przerazilo. Zdradzisz mi jaka to kara mnie czeka za to "jechanie", ktorego nawet nie zdazylem popelnic?

Offline tap-chan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 12, 2009, 16:16:09 »
A mi się bardzo podobało. :) Założyciele federacji odrobili zadanie domowe, obejrzeli pewnie masę gal mma i wrestlingowych z Japonii i USA i postanowili ową wiochę skopiować 1:1. Wiadomo, miejscami totalnie nieudacznie, ale jednak to była taka nasza, lokalna gala. "RAper", który darł mordę przy wyjściu Pudziana był mega żenujący, ale przecież podobnie jet na galach z innych krajów, tylko, że tam nie zawsze rozumiemy słowa. ;> Generalnie oprawa poziomu WWE może nie prezentowała, ale na pewno wypadła lepiej niż indy.

Co do samej walki zaś - byłem z Lewikiem w szoku jak zobaczyłem prędkość Pudziana - coś niesamowitego przy takiej masie. Szkoda, że z Najmana był żaden przeciwnik. Fajnie byłoby zobaczyć kiedyś Pudziana z walce z kimś naprawdę dobrym, osobiście chciałbym Crocopa albo Lesnara. :)

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 12, 2009, 16:29:30 »
Ale chyba juz rozumiem. Gdyby Pudzian w czasie walki zrobil 8 salt w tyl, 20 unikow, 5 szpagatow, 6 precyzyjnych ciosow wirujacej piesci na korps to wtedy byloby ladnie i byla by "sportowa rywalizacja". A tak, dal Nejmanowi po prostu w morde i rywalizacji nie bylo.

No i właśnie widać, jakie pojęcie masz o tym sporcie. Nie mamy o czym rozmawiać, 'koleżko'.

Co do samej walki zaś - byłem z Lewikiem w szoku jak zobaczyłem prędkość Pudziana - coś niesamowitego przy takiej masie.

Tylko ciekawe, jak długo by taką szybkość utrzymał, bo cardio ma bardzo słabe. Obstawiam, że pod koniec pierwszej rundy ledwo trzymałby się na nogach. Bardzo chciałbym go zobaczyć w pojedynku z kimś kumającym parter.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 16:47:13 wysłana przez marvelous »

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 12, 2009, 16:39:55 »
Zgadza sie. Nie mamy o czym rozmawiac. I nie dlatego, ze nie mam pojecia o tym "sporcie".

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 12, 2009, 17:10:22 »
Nie tylko nie masz pojęcia, ale swoim podejściem na każdym kroku ową dyscyplinę deprecjonujesz (choćby przez ironiczne określenie 'sport'), przez co moje emocjonalne podejście do tematu. Sam trenuję sporty walki i mogę powiedzieć, że ludzie tacy jak ty, czyli uważający, iż polega to jedynie na laniu się pyskach wytrzymują max 3-4 miesiące.

Ale spoko, na wszystkim znać się nie trzeba, rozumiem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 17:15:06 wysłana przez marvelous »

Offline Cube822

• Stały bywalec
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 12, 2009, 18:12:45 »
Coz , ja osobiscie rowniez jestem zdania ,ze MMA bardzo ciezko nazwac sportem  ::) Jak dla mnie zwykle mordobicie , na ktore czasem fajnie popatrzec , oczywiscie nie w polskim wydaniu....

Offline tap-chan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 12, 2009, 19:17:12 »
A jak definiujecie sport?  Za http://pl.wikipedia.org/wiki/Sport:

Sport ? według nauki o wychowaniu fizycznym: rozmaite formy aktywności fizycznej i umysłowej, podejmowane dla przyjemności lub współzawodnictwa. Od "zwykłej rekreacji" ma go różnić przestrzeganie szeregu reguł obowiązujących w danej dyscyplinie.

MMA to absolutnie nic innego jak sport. Jest współzawodnictwo i szereg reguł.

Offline Vach

• Stały bywalec
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 12, 2009, 19:55:19 »
Takim prawdziwym mordobiciem MMA było w początkach swojej kariery, gdy nikt nie mówił na nie MMA tylko walki w klatce (przynajmniej u nas). Wówczas nie było kategorii wagowych, generalnie nie było zasad.

Od momentu, kiedy całość została usankcjonowana, są różne federacje posiadające odmienne zasady jest to sport jak każdy inny - a w zasadzie nie jak każdy, bo w tej dyscyplinie biorą udział naprawdę 'ulimate fighters'. Jeżeli komuś się to nie podoba lub po prostu tego nie rozumie, jego sprawa, ale musi się z tym coraz bardziej oswajać, bo popularność tej dyscypliny rośnie z roku na rok w gigantycznym tempie.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 12, 2009, 20:35:30 »
Oczywiscie, ze MMA to sport. Jedzenie hot-dogow na czas czy rzut krowim plackiem w dal tez. MMA polega ogolnie na uderzaniu sie roznymi czesciami ciala po roznych czesciach ciala;) Mowiac po ludzku to mordobicie. Pod skrzydlami federacji i ze zbiorem jakis tam zasad czy nie,  takim mordobiciem pozostaje. W istocie rzeczy jest tym samym czym bojka dwoch osilkow pod remiza. A roznica miedzy synem soltysa czy zawodnikiem MMA jest taka sama jak miedzy piratem a korsarzem. Obaj robia to samo, tylko inaczej sie to nazywa:)

Offline Jabol

• Super Badass
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 12, 2009, 20:50:25 »
Mowiac po ludzku to mordobicie. Pod skrzydlami federacji i ze zbiorem jakis tam zasad czy nie,  takim mordobiciem pozostaje.

Boks to w takim razie też nic więcej niż mordobicie. Tak wynika z twojej "definicji".

W istocie rzeczy jest tym samym czym bojka dwoch osilkow pod remiza. A roznica miedzy synem soltysa czy zawodnikiem MMA jest taka sama jak miedzy piratem a korsarzem. Obaj robia to samo, tylko inaczej sie to nazywa:)

Bardzo, bardzo głupie porównanie... Różnica między synem sołtysa a zawodnikiem MMA jest taka, że ten drugi zabiłby tego pierwszego w kilka sekund...

Offline wachu

• Badass
  • Wassup?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 12, 2009, 21:01:38 »
Mnie szczerze mówiąc zatkało, jednak uważam, że gdyby dali Pudzianowi godniejszego rywala (jego postura ciała + duże doświadczenie w MMA) to by nie miał szans.

MeriB

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 12, 2009, 21:05:25 »
@Qu84

To według Ciebie Judo, Karate, olimpijski Wrestling itp to też mordobicia spod remizy?
IMHO nie wolno tak generalizować i pogardliwie przyrównywać zawodników MMA do syna sołtysa który wdał się w pijacką burdę.
Dla mojej mamy PS3 i SNES to takie same konsole, ale ona nie mówi tego głośno, wstydząc się swojej ignorancji, ty nie masz takich problemów ;)

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 12, 2009, 22:03:01 »
Hmm Świniak z mojego osiedla położyłby obu... naraz  ;D
(kliknij)

Offline Vach

• Stały bywalec
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 12, 2009, 22:44:33 »
Dla mojej mamy PS3 i SNES to takie same konsole, ale ona nie mówi tego głośno, wstydząc się swojej ignorancji, ty nie masz takich problemów ;)

Bardzo podoba mi się to porównanie, szczególnie część poświęcona ignorancji :)

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 12, 2009, 23:46:02 »
Mowiac po ludzku to mordobicie. Pod skrzydlami federacji i ze zbiorem jakis tam zasad czy nie,  takim mordobiciem pozostaje.

Boks to w takim razie też nic więcej niż mordobicie. Tak wynika z twojej "definicji".

Zawodowy w wadze cieżkiej napewno.

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 13, 2009, 17:18:37 »
Oczywiscie, ze MMA to sport. Jedzenie hot-dogow na czas czy rzut krowim plackiem w dal tez. MMA polega ogolnie na uderzaniu sie roznymi czesciami ciala po roznych czesciach ciala;) Mowiac po ludzku to mordobicie. Pod skrzydlami federacji i ze zbiorem jakis tam zasad czy nie,  takim mordobiciem pozostaje. W istocie rzeczy jest tym samym czym bojka dwoch osilkow pod remiza. A roznica miedzy synem soltysa czy zawodnikiem MMA jest taka sama jak miedzy piratem a korsarzem. Obaj robia to samo, tylko inaczej sie to nazywa:)

kiepska prowokacja

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 14, 2009, 12:49:17 »
Nie lubie tego typu "sportow" - ani boks, ani bijatyki mnie nie pociagaja.

Pomijajac juz te zenade z Pudzianem i Najmanem to walki poprzedzajace glownie sprowadzaly sie do kilku ciosow, a potem macaniu sie w parterze. Nudne.

Zapasow tez nie lubie. Lubie film "Krwawy Sport" z Van Damme :D.

Poprosze o link do filmikow pokazujacych klase i maestrie tego sportu.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 14, 2009, 14:21:23 »
Nie lubie tego typu "sportow" - ani boks, ani bijatyki mnie nie pociagaja.

Pomijajac juz te zenade z Pudzianem i Najmanem to walki poprzedzajace glownie sprowadzaly sie do kilku ciosow, a potem macaniu sie w parterze. Nudne.

Zapasow tez nie lubie. Lubie film "Krwawy Sport" z Van Damme :D.

http://www.youtube.com/watch?v=H8sSK4k6WHw

King Kong w starciu z Van Damme'em! ;)

Co prawda to japońskie K-1 i jako, że nie znam się nie wiem czy pokazuje to maestrię tego show, ale jeżeli wspomniałeś Van Damme'a, to CroCop zawsze przypominał mi facjatą jakiegoś bohetera filmów akcji. ;)

Okiem laika - czy sędzia nie powinien wcześniej przerwać walki Pudziana? Dozwolone są cepy walone leżącemu w głowę z pozycji stojącej?

Offline Vach

• Stały bywalec
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 14, 2009, 14:42:57 »
Co prawda to japońskie K-1 i jako, że nie znam się nie wiem czy pokazuje to maestrię tego show, ale jeżeli wspomniałeś Van Damme'a, to CroCop zawsze przypominał mi facjatą jakiegoś bohetera filmów akcji. ;)

To faktycznie K-1 i dla postronnych może być dużo bardziej widowiskowe, bo odbywa się na stojąco i praktycznie bez klinczów. No ale od jakiegoś czasu Mirko walczy w UFC i zdarzyły mu się pewne wtopy.

Okiem laika - czy sędzia nie powinien wcześniej przerwać walki Pudziana? Dozwolone są cepy walone leżącemu w głowę z pozycji stojącej?

Nazywają się one hammerfistami i wbrew pozorom nie jest to taka niepopularna taktyka ;)

Jedna z walk, która miała miejsce jakiś czas temu, ale do teraz jak sobie przypomnę, to się uśmiecham: http://www.youtube.com/watch?v=e_eFtxVmdrU
Jakość słaba, ale cóż. Obejrzyjcie sobie jakieś pojedynki Andresona Silvy - jeden ludzi dysponujących najlepszą techniką w tym sporcie. Ew. polecam walki Randy'ego Couture'a (np. z Nogueirą z UFC102), to zobaczycie faceta z niesamowitym sercem do walki. Tak na szybko nie znalazłem jej na YT.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 14:52:51 wysłana przez Vach »