Autor Wątek: Poplakalem sie :D  (Przeczytany 2516705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
Odp: Poplakalem sie :D
« Odpowiedź #760 dnia: Listopad 17, 2010, 12:20:42 »
Mnie również denerwuje parkowanie różnych idiotów gdzie popadnie ale nie robię z siebie Batmana czy innego mściciela wyginającego wycieraczki czy naklejającego durne nalepki na szybę. Albo dzwonisz po SM albo olewasz, ale niszcząc cudzą własność możesz zarobić kopa w dupę. I to słusznie.

A ja nic nie niszcze przeciez. Nie urywam mu tych wycieraczek, ani nie rysuje karoserii (choc chec mam), tylko sprawiam, ze matol musi poswiecic te 30 sekund na ustawienie wycieraczek (a w przyszlosci na odklejenie naklejki). Moze sie zastanowi w tym czasie i wymysli co zrobil zle.

Prawidlowe postawy najlepiej sie ksztaltuje samemu, a nie czekajac na policje, czy SM.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #761 dnia: Listopad 17, 2010, 12:51:38 »
Prawidlowe postawy najlepiej sie ksztaltuje samemu, a nie czekajac na policje, czy SM.

"Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie" ?

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #762 dnia: Listopad 17, 2010, 12:58:16 »
"Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie" ?

::)
Nie jestesmy chyba kompatybilni na tyle, by dalej prowadzic te rozmowe :).

Generalnie - mam nadzieje, ze bedziesz nadal taki wyrozumialy, jak bedzie to dotyczylo Ciebie.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #763 dnia: Listopad 17, 2010, 12:58:44 »
Wybacz Mithos, ale pie*dolisz. Sam robię około 50tys km rocznie i często nie mam gdzie zaparkować ale są pewne granice. Don Simon nie robi niczego złego, a lepsza taka inicjatywa niż zawracanie dupy policjantom, którzy powinni zajmować się ważniejszymi sprawami.
Gregys out.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #764 dnia: Listopad 17, 2010, 13:00:35 »
Mithos, a nie sądzisz, że brak jakiejkolwiek reakcji (podkreślam, przy lenistwie odpowiednich służb) jest jawnym przyzwoleniem na takie zachowania? Jak co rano, przed twoimi drzwiami, ktoś będzie stawiał przyczepkę i nie będziesz mógł nawet otworzyć drzwi by wyjść z domu, to jeszcze pójdziesz i przeprosisz za to, że żyjesz? Bez żartów, tolerowanie nawet największych debilizmów ma swoje granice.
Jeśli coś takiego:

Uważasz za sytuację, którą spokojnie można olać, to nie mam pytań. Akurat jest to zdjęcie ulicy w dzielnicy nadmorskiej, zrobione latem, gdzie tym chodnikiem codziennie przetacza się masa ludzi.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #765 dnia: Listopad 17, 2010, 13:01:44 »
Wybacz Mithos, ale pie*dolisz. Sam robię około 50tys km rocznie i często nie mam gdzie zaparkować ale są pewne granice. Don Simon nie robi niczego złego, a lepsza taka inicjatywa niż zawracanie dupy policjantom, którzy powinni zajmować się ważniejszymi sprawami.

+1

Świat nie jest taki zero jedynkowy jak Mithos myślisz. Chodzi o normalne funkcjonowanie człowieka w społeczeństwie. Przeciez Don Simon nie robi nic złego, tylko stara się uzmysłowić osobom, które robią źle, że robią źle. Nie łamie prawa przecież! Zwyczajna postawa obywatelska. Takie postawy powinno się nagradzać, a nie ganić!

Ps. Nie wyobrażam sobie, jak mozna inaczej sądzić O.o

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #766 dnia: Listopad 17, 2010, 13:34:13 »

Mega bzdura, nie masz pojęcia o czym piszesz  ::) Od tego własnie jest SM czy Policja żeby reagować na właśnie takie sytuacje i wręcz należy im "zawracać dupę".

Różnego rodzaju "samosądy" czy inne durne (rzekomo obywatelskie) zachowanie jakie tu opisujecie to patologia. Dzisiaj za niewłaściwe parkowanie walniesz komuś naklejkę na szybę, a jutro ktoś wam wybije szybę, bo stwierdzi, że pod marketem zaparkowaliście za blisko jego auta. Granica jaką się tu przekracza jest cienka i nie wam decydować co wolno zrobić (powykrzywiać wycieraczki czy lusterka albo walnąć naklejkę jest OK, a porysować auto już fe ?), bo zawsze znajdzie się jakiś oszołom, który tą granicę przekroczy.

Przeszkadza jednemu z drugim taka sytuacja to zadzwoń gdzie trzeba, a nie tykaj się tego co nie twoje. Dla mnie takie zaklejanie szyb czy inne naruszanie cudzej własności to tchórzostwo, bo wiadomo że jak się dzwoni do SM to trzeba podać swoje dane, a anonimowo to każdy jest mocny. "Coś mi nie pasuje to kopnę albo urwę i spie*dalam w krzaki". Dla mnie to żenada.

Mithos, a nie sądzisz, że brak jakiejkolwiek reakcji (podkreślam, przy lenistwie odpowiednich służb) jest jawnym przyzwoleniem na takie zachowania?

A dzwoniłeś chociaż raz w życiu do owych służb ? Z moich doświadczeń wynika, że zawsze jest reakcja.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2010, 13:38:15 wysłana przez Mithos »

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #767 dnia: Listopad 17, 2010, 13:43:08 »
Następny, który będzie kontynuował offtopa ma małego  :P
(kliknij)

Hidden PL

• Gość
« Odpowiedź #768 dnia: Listopad 17, 2010, 13:50:31 »
Ja też. Ale mam jeszcze 10 palców i język, którymi potrafię więcej niż Ty tą swoją rurką termokurczliwą.  ;)

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #769 dnia: Listopad 17, 2010, 14:00:58 »
A dzwoniłeś chociaż raz w życiu do owych służb ? Z moich doświadczeń wynika, że zawsze jest reakcja.
Ja, mój dziadek, sąsiedzi. Codziennie przez prawie rok. Reakcja policji/SM? Olewka. Mam świadków.

Następny, który będzie kontynuował offtopa ma małego  :P
Jakoś będę musiał z tym żyć. ;D

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #770 dnia: Listopad 17, 2010, 14:17:02 »
@Don Simon. Naucz się wreszcie chustę wiązać to Ci wózek nie będzie potrzebny i odginanie wycieraczek też odpadnie ;) :P.

Nie wyobrazam sobie bez wozka, ale to inna kwestia :).

Jesteś słabszy niż kobity, które łażą z dzieciakami. Fstyt! :D

@Mithos.

Kurwa, a gdzie on napisał, że KRZYWI/NISZCZY wycieraczki. Stawia je po prostu "na sztorc" od szyby. Tak samo się robi jak się myje samochód i takie cuś jest przewidziane.

/facepalm.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2010, 14:19:25 wysłana przez m1sza »

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #771 dnia: Listopad 17, 2010, 14:29:27 »
Różnego rodzaju "samosądy" czy inne durne (rzekomo obywatelskie) zachowanie jakie tu opisujecie to patologia. Dzisiaj za niewłaściwe parkowanie walniesz komuś naklejkę na szybę, a jutro ktoś wam wybije szybę, bo stwierdzi, że pod marketem zaparkowaliście za blisko jego auta. Granica jaką się tu przekracza jest cienka i nie wam decydować co wolno zrobić (powykrzywiać wycieraczki czy lusterka albo walnąć naklejkę jest OK, a porysować auto już fe ?), bo zawsze znajdzie się jakiś oszołom, który tą granicę przekroczy.

Generalnie w ogole sie nie zgadzam, wiec nie bede komentowal.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #772 dnia: Listopad 17, 2010, 14:32:41 »

Generalnie w ogole sie nie zgadzam, wiec spie*dalaj

Fixed ;) :P

boski roman

• Gość
« Odpowiedź #773 dnia: Listopad 17, 2010, 14:39:09 »
http://www.joemonster.org/filmy/30298/Sposob_na_miejsce_parkingowe Jak nie macie gdzie parkować to wyciągajcie słupy.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #774 dnia: Listopad 17, 2010, 14:43:52 »
Po pracy wrzucę foty z "parkingu" przy moim domu. Sytuacja tam panująca idealnie nadaje się do tematu.

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #775 dnia: Listopad 17, 2010, 15:04:52 »
Kurwa, a gdzie on napisał, że KRZYWI/NISZCZY wycieraczki. Stawia je po prostu "na sztorc" od szyby. Tak samo się robi jak się myje samochód i takie cuś jest przewidziane.

Wszystko jedno  :) Nie jemu stawiać na sztorc wycieraczki, czy oklejać czyjeś samochody. Niech każdy się zachowuje w takich (lub podobnych, bo jak wiadomo każdemu przeszkadza co innego) przypadkach wedle własnego kodeksu i będziemy mieli niezły burdel. Tak jak pisałem wcześniej, teraz walniesz komuś naklejkę/przestawisz wycieraczki lub lusterka, a jutro inni frustrat rozwali nam szybę lub kluczykiem przejedzie po drzwiach. Osobiście uważam, że jak ktoś parkuje tam gdzie nie wolno to się liczy z mandatem/blokadą, ale od nakładania tych są odpowiednie służby i nie nam samowolnie stosować jakieś pseudo działania odwetowe.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #776 dnia: Listopad 17, 2010, 15:06:13 »
A jest gdzieś napisane, że nie wolno?
Bo rysowanie, wybijanie, sprejowanie jest niszczeniem mienia. Stawianie wycieraczek nie :).

Offline zawartas

• Aktywny forumowicz
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #777 dnia: Listopad 17, 2010, 15:27:26 »
No ja muszę uczciwie napisać że dopiero jak ktoś mi przeleciał maskę czymś ostrym to się oduczyłem parkowania w "dziwnych" miejscach i na siłę.

Mandatu za to nigdy nie dostałem 8)

Aha a jak w zimie jakiś dziad mnie zastawił, to Straż Miejska pomogła..... przesunąć mój samochód żebym mógł wyjechać (była zima i akurat dało radę po lodzie/śniegu).

Panu który mnie zastawił - nic nie byli w stanie zrobić.

No ale ja jestem anarchistą-amatorem więc mi rozwiązania "pozaprawne" nie przeszkadzają 8)

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #778 dnia: Listopad 17, 2010, 15:36:21 »
Mithos, a co zrobić, jeśli ktoś zajmuje moje miejsce parkingowe pod blokiem? Numerowane, przy latarni z tablicą "miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców osiedla...", za które płacę co miesiąc spółdzielni? Policja i straż miejska takimi sprawami się nie zajmują - byli wzywani.

Wzywać spółdzielnię? A co oni mogą zrobić OPRÓCZ pozostawienia kartki za wycieraczką (tak to wygląda w praktyce)? Odholować samochód na parking strzeżony i wnieść sprawę do sądu o odzyskanie kosztów holowania ("jedyne wyjście" polecone przez straż miejską)?

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #779 dnia: Listopad 17, 2010, 16:00:00 »

A czy Wy już macie swoje bolidy z kierownicą gotowe na GT5?  ;D

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #780 dnia: Listopad 17, 2010, 16:03:06 »
LOL ! jaki czad ! :D

Offline skowron

• Badass
    • http://skowrons.digart.pl/
« Odpowiedź #781 dnia: Listopad 17, 2010, 16:10:20 »
A czy Wy już macie swoje bolidy z kierownicą gotowe na GT5?  ;D

O człowieku.
Wygląda to prowizorycznie, ale wszystko jedno.. zajebioza.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #782 dnia: Listopad 17, 2010, 18:37:40 »
Czy to jest z EK F1 2010? Bo pozycja jak w bolidzie ;).

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #783 dnia: Listopad 17, 2010, 18:52:10 »
Ten człowiek jest chyba anglikiem bo lewarek zmiany biegów po lewej stronie :P

strajker92

• Gość
« Odpowiedź #784 dnia: Listopad 17, 2010, 19:56:59 »
Może być też Hongkongczykiem ;>

http://www.youtube.com/watch?v=fyNdt9yVugk

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #785 dnia: Listopad 17, 2010, 20:10:16 »
Ja myślę, że trumna byłaby bardziej zajebioza.

Michael_999

• Gość

Offline skowron

• Badass
    • http://skowrons.digart.pl/

Offline Ariakan

• Stały bywalec
« Odpowiedź #788 dnia: Listopad 19, 2010, 00:15:58 »
http://www.youtube.com/watch?v=pPBR3sM-cU4

Wolno się rozkręca, ale potem jest EPIC :)

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #789 dnia: Listopad 19, 2010, 06:42:02 »
Ja chcę takiego Tekkena :D

Offline jarken

• Super Badass
  • You ROCK!
« Odpowiedź #790 dnia: Listopad 19, 2010, 10:15:41 »
That Call Of Duty Aint No Joke: These 2 Kids Go At It Over A Video Game On Xbox 360! "You Always Thinking You Can Over Power Me Nikka. Let Me Play Nikka"

http://worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhr3Ryos5fuAaGMWpr

mateuszgreloch

• Gość

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #792 dnia: Listopad 19, 2010, 20:39:09 »

strajker92

• Gość
« Odpowiedź #793 dnia: Listopad 19, 2010, 21:29:25 »
That Call Of Duty Aint No Joke: These 2 Kids Go At It Over A Video Game On Xbox 360! "You Always Thinking You Can Over Power Me Nikka. Let Me Play Nikka"

http://worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhr3Ryos5fuAaGMWpr

oo... no i poszło do FOX News!
Przecież to w ogóle nie jest zabawne, te biedne dzieci mogą się nawzajem pozabijać!

rotfl ;)

Offline dziki

• Prezes
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #795 dnia: Listopad 24, 2010, 12:06:02 »
Natknąłem się na to cudo przypadkiem:

http://www.youtube.com/watch?v=f5Pjo0WjBcs

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #796 dnia: Listopad 24, 2010, 13:52:39 »
rewela :)
Gregys out.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #797 dnia: Listopad 26, 2010, 14:22:12 »
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #798 dnia: Listopad 26, 2010, 15:28:12 »

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #799 dnia: Listopad 29, 2010, 22:37:55 »
http://www.youtube.com/watch?v=yjmDpdeByiY

Myjka ciśnieniowa do pleców w pociągach PKP  ;D Luksus kosztuje...  :P