Autor Wątek: Polygadka - czy wracacie do starych odcinków?  (Przeczytany 2815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damian Wielk

• Nowy Forumowicz
  • *
    • http://ja.gram.pl/wielkus
Polygadka - czy wracacie do starych odcinków?
« dnia: Styczeń 28, 2009, 16:45:09 »
Witam!
Jako że słucham Polygadki od tyłu [znaczy od najnowszych odcinków do najstarszych]ponieważ słucham od jakiegoś miesiąca na razie doszedłem do 35 i słucha mi się tego bardzo miło a czy wy jeżeli słuchacie od niedawna wracacie do starych odcinków jeżeli nie dlaczego? a jeżeli tak to...  dlaczego?? :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 16:49:27 wysłana przez Damian Wielk »
DODAWAJCIE MNIE DO ZNAJOMYCH I NA GAMES FOR WINDOWS LIVE I NA XBOX LIVE MOJA KSYWA TO : WIELKUS
z góry dzięki

Offline Toread

• Badass
    • http://discordia.pl/~toread
Odp: Polygadka - czy wracacie do starych odcinków?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2009, 17:17:11 »
Ja to bym się chyba bał ;>
[url=http://pl.playstation.com/psn/profile/Toread

Offline Damian Wielk

• Nowy Forumowicz
  • *
    • http://ja.gram.pl/wielkus
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2009, 17:29:02 »
Ja to bym się chyba bał ;>
no wiesz jak słyszę w niektórych podcastach jak po podcaście jest tak jakby "making of" śmiać się chce doszczętnie
ale tak to nawet jak słyszę o bardzo starych grach to i tak bardzo fajnie się was słucha
DODAWAJCIE MNIE DO ZNAJOMYCH I NA GAMES FOR WINDOWS LIVE I NA XBOX LIVE MOJA KSYWA TO : WIELKUS
z góry dzięki

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2009, 20:27:05 »
Ogólnie Polygadki słucham gdzieś od wydania #52 bo wtedy jakoś odkryłem Polygamię, ale z 2 tygodnie temu pobrałem Polygadkę #1 :) Dlaczego? Tak z ciekawości, jak to było na samym początku?
I kurde powiem wam, że fajnie się słuchało, te domysły, że Xbox 360 nie będzie miał żadnych gier, że PS3 będzie najlepsze - taaa jasne ;P
Pomimo, że to już tyle czasu to jedno zostało - naturalność Polygadki :)

Offline Cascad

• Aktywny forumowicz
  • argonauta
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2009, 23:06:44 »
Nie cofam się do starych, ale na bieżąco jestem - włączam master league w PESie i jadę po kolei meczyki aż nie skończy się podcast :)

Ogólnie liczę, że skoro teraz częścią redakcji jest Lewik, to choć trochę się rozwinie na temat tej serii (gdy już weźmie udział w polygadce), w końcu na Krąg Cupach się zdzierało gardło :)

Offline Expat

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 29, 2009, 00:39:35 »
BTW , kiedy będzie nr 80  ? , już czwartek Panowie Redaktorzy :)

Życzę wytrwałości bo to mój ulubiony podcast

Offline Xiem

• Stały bywalec
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 29, 2009, 14:13:50 »
Haha, a myślałem, że tylko ja jestem taki dziwny. Od ok. 2 tygodni nadrabiam zaległości i słucham polygadek 01-40 bo te mnie omineły ;]

Offline Toread

• Badass
    • http://discordia.pl/~toread
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 29, 2009, 19:06:44 »
O, to skoro już słuchajcie, to dajcie znać, który się Wam najbardziej podobał. To może być ciekawe  ;>
[url=http://pl.playstation.com/psn/profile/Toread

Offline Xiem

• Stały bywalec
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 29, 2009, 20:47:02 »
Cóż, naprawdę milej słucha mi się polygadek od czasu gdy Emiel pierwszy raz się połączył. Wcześniej cały czas robiliście "wii, wiiiii, wiii", przez pierwsze parę odcinków, śmiałem się z tego, później już mnie uszy bolały, hehe.

Ale tak jak mówię, od czasu gdy pojawił się Emiel (nie wiem, który to dokładnie był odcinek, a na bieżąco po odsłuchaniu usuwam).
Myśle, że to przez to "wyrównanie" sił, bo w sumie jakby nie było, to właśnie On, jest bardziej przychylny dla ps3.

Niezła była też pierwsza polygadka z Zoltarem (?), dla niego wszystko co jest na konsoli, było zacofane (było zabawnie).

Najbardziej przełomowym momentem była zmiana jingla (chyba tak to się pisze :P), ten stary był, dziwny.

Swoją drogą, w którymś odcinku, dość głośno przygrywała muzyka w tle (jakiś ambient), idę sobie przez dworzec, słuchając polygadki i co chwile ściągam słuchawki, myśląc: "Skąd do cholery leci ta muzyka?".

Ogólnie, od samego początku dobrze się Was słucha i każdy odcinek jest dobry, niektóre tylko trochę za krótkie (ale to akurat można zrozumieć, bo nie każdy tydzień owocuje w newsy, czy wogóle jakiekolwiek tematy do rozmów).

O, przypomniałem sobie, która najmilej wspominam, oczywiście numeru nie pamiętam ale zaczynała się od genialnej reklamy Patapon'a (i want to stop saying patapatapatapon)

-------

Uwaga na chaos w wypowiedzi ale dziś miałem piwkowo gamerowe spotkanie.

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 29, 2009, 23:46:03 »
Jak dla mnie, niezapomnianą Polygadką jest ta podsumowująca konferencję Nintendo na E3 2008. Jak ja się wtedy uśmiałem  :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 23:47:37 wysłana przez rockboy84 »

Offline PoGo

• Junior
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 08, 2009, 02:19:33 »
Hmm, lekko odgrzeję stary temat, mam nadzieję, że mnie nie ukrzyżujecie ;)

No więc od jakiegoś miesiąca słucham polygadek od pierwszego odcinka. Doszedłem może do 28 polygadki i powiem wam, że czuję się podobnie jak po zagraniu najpierw w drugą część Gothica, a dopiero potem w pierwszą - nie wiem co się działo wcześniej, dlaczego i takie tam, ale wiem co jest potem ;)

Zabawne jest kiedy mówicie, że ktoś o nicku Emiel napisał bardzo fajny komentarz i w nagrodę dostaje od Was smyczkę (chyba z jakichś targów mieliście dużo :) ).
Cały czas ciekaw jestem co się stanie z Ghostem, czemu już go nie ma w waszej ekipie. Polygamie bowiem zacząłem czytać jak skład był dość kompletny, tylko Lewika brakowało.

Swoją drogą bardzo lubię te radosne "łii" Ghosta ;D

Podobaja mi się pod koniec chyba każdej polygadki nieudane nagrania.

Polygadka #27, Kenner - "Tak, dokładnie, wystartowało nasze forum, możecie je znaleźć pod adresem forum kropka małpa (@)... Kurwa, nie małpa..."
Potem Acid "To była kurwa a nie małpa"

;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2009, 02:25:18 wysłana przez PoGo »

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 08, 2009, 21:34:22 »
Aż mnie zainteresowałeś i zessalem sobie całe archiwum na ipoda :P od jutra w pracy mam co robić;D

GŁODZENIE TROLLI WSKAZANE

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 08, 2009, 22:33:03 »
To moze ja tez przy okazji sie wypowiem ;)
Przy okazji niedawnego przestoju, mialem taka faze na polygadke, ze przesluchalem wszystkie od pierwszego odcinka. Czesto podczas kilkugodzinnych podrozy samochodem. Niektore po kilka razy. W ogóle się nie nudzi. Obecnie gdy juz wszystko mam przesluchane to kazdy nowy odcinek slucham minimum 2 razy, przewaznie przed snem - sa po prostu przezajebiste :)
Takze chlopaki, licze na Was bo jak jutro nie bedzie Poly#93 to nie bede mogl zasnac :D

Dlugo szukalem konkurencyjnego podcastu i chyba tylko fantasmagieria daje rade. Niestety poziom tamtego podcastu jest w okolicach polygadki sprzed 30-40 odcinków. Ale fajnie, ze tez ukazuje sie w miare regularnie.

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 09, 2009, 08:37:59 »
Ja Wam zazdroszczę, bo nie potrafię słuchać podcastów - zwyczajnie rpzy nich zasypiam. :-/
Bandits are coming, you fool. Why worry about the beard, when the head is about to fall?

A.K.A. Wehr

Offline Xiem

• Stały bywalec
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 09, 2009, 12:53:55 »
Wiesz, ja nie siadam do słuchania podcastów..
Wtedy gdy muszę gdzieś jechać, czy idę na miasto, obowiązkowo zakładam słuchafony i oddaję się przyjemności słuchania podcastu.

Offline PoGo

• Junior
  • *
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 09, 2009, 13:22:43 »
@Świt

Dlatego ja zawsze słucham polygadek przed snem, w łóżku  ;)