Ankieta

Czy jesteś za opuszczeniem forum?

TAK
51 (51.5%)
NIE
48 (48.5%)

Głosów w sumie: 98

Głosowanie skończone: Czerwiec 24, 2019, 11:40:01

Autor Wątek: PolyEXIT  (Przeczytany 25960 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
Odp: PolyEXIT
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:48:39 »
niewierze, ale co (poza tym, że nie chce im się zrobić aktualizacji silnika) ma do tego Polygamia? Przecież ten serwis z forum nie ma w sumie nic wspólnego, a i sądzę, że większość forumowiczów też nie czyta już Poly.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:48:53 »
W taim razie na nowym forum nie powinno być żadnego pierdololo (ani religijnego, ani politycznego).

O, to ja wypadam, bo dyskusje o gierkach mi ostatnio nie robią. Lubię za to posty Turbo.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:49:20 »
niewierze, ale co (poza tym, że nie chce im się zrobić aktualizacji silnika) ma do tego Polygamia? Przecież ten serwis z forum nie ma w sumie nic wspólnego, a i sądzę, że większość forumowiczów też nie czyta już Poly.

Ja nadal mam w RSSach i czytuje, ale to glownie jakies arto-felietony, bo od newsow to mam kilka innych stron w RSSach, a polska wariacja na temat mnie srednio, wole zrodlo.

@Pikaczu - święta racja.
Wzajemny szacunek i brak dopierdalania się o każdą pierdolę i ciągnięcie durnych przepychanek powinno być w regulaminie nowego DonSimonforum.

No, byłoby miło gdybyśmy przestali się dosrywać do siebie, nawet jeżeli ktoś pisze ewidentne głupoty :) Zawsze wszystko można przekazać zgrabniej i kulturalniej niż nieraz to robimy. Sam ze 2x przesadziłem.
W taim razie na nowym forum nie powinno być żadnego pierdololo (ani religijnego, ani politycznego).

Troche herezje, duzo "ciekawych" dyskusji wyszlo z tematow pierdololol. Z SystemWars za to chyba tylko kałszkwał :D

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:50:24 »

Nie no, właśnie o to mi chodzi, żeby rozmawiać. Nawet jeśli mamy skrajne odmienne opinie to przecież nie musimy drugiej osoby wyzywać, tylko argumentować. A jak już naprawdę nie ma miejsca na polemikę, bo różnica zdań jest za duża, to można po prostu kiwnąć głową i "podziękować za dyskusję" :)

EDIT: Nie jesteśmy politykami, że musimy się brać za łby. Można po prostu przyjąć wizję świata innej osoby bez stawiania reduty.

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:51:08 »
No to tu zmiany mentalnej potrzeba

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:51:48 »
Reasumując to chciałbym, żeby ktoś kto finansuje poly to przeczytał i zdecydował czy mu ta strona potrzebna i zrobił zmiany, albo wywalił wszystko na śmietnik archive.org

trochę śmiechłem, właściciel to się pewnie dowiedział o tym miejscu jak Naczelny zakomunikował, że potrzebne są pieniądze na wdrożenie zmian ;d

wydaje mi się, że część osób nie rozumie problemu. to nie jest tak, że chcemy sobie zmienić piaskownice bo tutaj już nam się nie podoba. nie mamy po prostu żadnej siły przebicia i nigdy babole, problemy techniczne nie zostaną rozwiązane. Patrząc jak umiera główna serwisu, albo za moment znajdzie się nowy właściciel (kto by chciał to kupić?), albo po prostu usługi zostaną wyłączone. I jak rozumiem, to wtedy to już będzie okej stworzyć nowe forum? Z ręką w nocniku? ;d

Offline niewierze

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:55:20 »

trochę śmiechłem, właściciel to się pewnie dowiedział o tym miejscu jak Naczelny zakomunikował, że potrzebne są pieniądze na wdrożenie zmian ;d

wydaje mi się, że część osób nie rozumie problemu. to nie jest tak, że chcemy sobie zmienić piaskownice bo tutaj już nam się nie podoba. nie mamy po prostu żadnej siły przebicia i nigdy babole, problemy techniczne nie zostaną rozwiązane. Patrząc jak umiera główna serwisu, albo za moment znajdzie się nowy właściciel (kto by chciał to kupić?), albo po prostu usługi zostaną wyłączone. I jak rozumiem, to wtedy to już będzie okej stworzyć nowe forum? Z ręką w nocniku? ;d
To trochę zmienia pogląd mój. A swoją drogą, to też dziwne, że redakcja się zupełnie nie udziela na forum.

|SCPH-102|SCPH-30004R|SCPH-39004|SCPH-90004|CECH-3004B|CECH-4304A|CUH-7016B|PSP-2004|PCH-1104|VTE-1016|SCPH-1000R| i żeby nie było że jestem fanboyem - |AGB-001|JAN-001|

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:58:04 »

O, to ja wypadam, bo dyskusje o gierkach mi ostatnio nie robią. Lubię za to posty Turbo.
+1. TurboGad na prezydenta!

Offline Danio

• Super Badass
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:07:59 »
Jak ktoś nie chce pierdololo to niech nie wchodzi w te tematy, proste.

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:13:24 »
Jak ktoś nie chce pierdololo to niech nie wchodzi w te tematy, proste.

I to rozwiąże ten problem, o którym pisał DzikiKaczor?

No, byłoby miło gdybyśmy przestali się dosrywać do siebie, nawet jeżeli ktoś pisze ewidentne głupoty :) Zawsze wszystko można przekazać zgrabniej i kulturalniej niż nieraz to robimy. Sam ze 2x przesadziłem.

Wspomniałem o tematach politycznych i religijnych, bo tam (poza System Wars) jest najwięcej tego raczyska.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 15:15:32 wysłana przez JaWamDam »

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:15:12 »
A to na górze nie jest "dosrywanie" przypadkiem?

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:18:47 »
Hasztag samozaoranie.

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:21:49 »
Jakie dosrywanie, doceniłem geniusz rozwiązania dla problemu który wyartykułował DzikiKaczor :D
Mówimy o uczłowieczeniu relacji, a rozwiązaniem jest: nie chcesz to nie czytaj. :D

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:23:47 »
Największym problemem tego forum jest to, że jest kilka osób, które muszą się wypowiedzieć w każdym możliwym temacie na każdy możliwy temat.  Nie wchodzenie do każdego wątku to akurat bardzo dobra porada :)

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:24:30 »
Jakie dosrywanie, doceniłem geniusz rozwiązania dla problemu który wyartykułował DzikiKaczor :D
Mówimy o uczłowieczeniu relacji, a rozwiązaniem jest: nie chcesz to nie czytaj. :D

Mówimy o uczłowieczeniu relacji, a rozwiązaniem jest: zaorajmy wątki. :D
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:29:58 »
@szczqcz Bo to są największe siedliska punktów zapalnych.

Bardzo fajnie dziś Marcin Szymański_ napisał:

Przyznam szczerze, że od czasu gdy przestałem aktywnie się udzielać (w takiej ilości jak wcześniej) odzyskałem zen, więc dla mnie większej różnicy nie ma...
...
Głównie przez pierdololo i brak brak szacunku użytkowników do rozmówców. Albo też w drugą stronę, nadmierna wrażliwość i robienie z igły widły. A przyjdzie ktoś nowy, dostanie "spadaj debilu" na dzień dobry i już nie wróci...

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #216 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:36:12 »
"Nie przenoście nam Stolicy Polski do Krakowa" (nutki)

Offline Danio

• Super Badass
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:36:35 »
Ale Pikacz tak ładnie pisze, a sam się obrażał gdy ktoś wyśmieje jego przepłacony 5 razy zakup w wiadomym wątku. "Wydaję kasę na co chcę, zawsze się czepiacie!" itp itd. Trochę to tak wygląda jakbyście chcieli żeby zawsze każdy się z wami zgadzał, a jak nie, to żeby po każdym zdaniu dodawał "ale oczywiście każdy ma swoje zdanie, no problem bro, całuski!" No ja tak nie chcę, byle by nie było jak ostatnio w wojnie między Simplexem, a mmglem, ale takiej nadwrażliwości też nie znoszę.
@JaWamDam: Nie, to była odpowiedź na twoje zdanie, że nie powinno być żadnego pierdololo politycznego i religijnego. W wątkach growych to się zgadzam, ale jak wątek jest stricte do dyskusji politycznej to czemu nie ma być na forum? Jak tam wchodzisz to po politykę, nie chcesz nie wchodź. Geniuszu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 15:40:11 wysłana przez Danio »

Offline niewierze

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:37:35 »
No ale już się żrecie...

|SCPH-102|SCPH-30004R|SCPH-39004|SCPH-90004|CECH-3004B|CECH-4304A|CUH-7016B|PSP-2004|PCH-1104|VTE-1016|SCPH-1000R| i żeby nie było że jestem fanboyem - |AGB-001|JAN-001|

Offline Sałata

• Stały bywalec
« Odpowiedź #219 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:38:47 »
Większość dyskusji zawiera dużo treści nie na temat, ale biorąc uwagę średnią wieku to nic dziwnego, że stetryczenie jest tak silne.
Oprócz updejtu i usunięcia robaków przydałaby się silniejsza moderacja usuwajaca posty bez żadnej wartości dodanej. Inaczej to ewakuacja spowrotem na p.r.g.k, bo śmietnik podobny.
Większość artykułów i recenzji na Poly jest świetna i tylko szkoda ekipy, że się tak z czasem wykruszała.
Jestem za wariantem brytyjskim, bo odnoszę wrażenie że łatwiej będzie zrobić coś nowego niż zmienić obecne.
Ktoś coś kiedyś Cronixa wysyłał, aby komentarz jakiś w ogóle otrzymać. W najgorszy przypadku najlepiej aby przekazali pełna administracje społeczności zachowując prawa do domeny, lub zrobimy zrzutę i współfinansujemy serwis, tzw Spółdzielnia Polygamia.

Saludos
Saláta

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:47:22 »
Swoją drogą zabawne, 90 głosów w ankiecie. Chyba ruskie sie włamały i głosują.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:50:12 »
JaWamDam tu dowalił genius, Danio dowalił geniuszu(zamiast ominąć ten poziom), a Marcin tez nie raz sie przepychał jak mial gorszy dzień. Sam ofc dowalałem pewnie nie raz do pieca. Dosrywanie jest na forum mocne niestety, ale nadal dyskusje bardziej kompetentne niz w innych miejscach.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 15:52:44 wysłana przez Blue__ »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:54:56 »
Thank you, captain obvious!

(to był przykład typowego forumowego dosrywania)

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:56:23 »
JaWamDam tu dowalił genius, Danio dowalił geniuszu(zamiast ominąć ten poziom), a Marcin tez nie raz sie przepychał jak mial gorszy dzień. Sam ofc dowalałem pewnie nie raz do pieca. Dosrywanie jest na forum mocne niestety, ale nadal dyskusje bardziej kompetentne niz w innych miejscach.

No to też prawda. Prawdziwe szambo raczej się nie wylewa :)

Edit:
Co nie zmienia faktu, że często można by było zażartować zamiast się dowalać. Akurat takie złośliwe przytyki mieszczą się w normie imo. Tylko czasami idzie to jednak krok dalej.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 15:59:12 wysłana przez DzikiKaczor »

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:57:05 »
@JaWamDam: Nie, to była odpowiedź na twoje zdanie, że nie powinno być żadnego pierdololo politycznego i religijnego. W wątkach growych to się zgadzam, ale jak wątek jest stricte do dyskusji politycznej to czemu nie ma być na forum? Jak tam wchodzisz to po politykę, nie chcesz nie wchodź. Geniuszu.
Nie chcę to nie wchodzę, ale jakbyś czytał ze zrozumieniem, to byś wiedział, że nie chodzi o mnie i moje uczucia:

Przyznam szczerze, że od czasu gdy przestałem aktywnie się udzielać (w takiej ilości jak wcześniej) odzyskałem zen, więc dla mnie większej różnicy nie ma...
...
Głównie przez pierdololo i brak brak szacunku użytkowników do rozmówców. Albo też w drugą stronę, nadmierna wrażliwość i robienie z igły widły. A przyjdzie ktoś nowy, dostanie "spadaj debilu" na dzień dobry i już nie wróci...

@Pikaczu - święta racja.
Wzajemny szacunek i brak dopierdalania się o każdą pierdolę i ciągnięcie durnych przepychanek powinno być w regulaminie nowego DonSimonforum.

W kontekście powyższego Twoje rozwiązanie nosi znamiona geniuszu, zwłaszcza dla potencjalnych nowych użytkowników forum.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #225 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:57:51 »
@dzikikaczor Ja niedawno wylalem ale to byl upust kontrolowany no i dostałem bana, więc system działa.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #226 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:58:53 »
Większość dyskusji zawiera dużo treści nie na temat, ale biorąc uwagę średnią wieku to nic dziwnego, że stetryczenie jest tak silne.
Oprócz updejtu i usunięcia robaków przydałaby się silniejsza moderacja usuwajaca posty bez żadnej wartości dodanej. Inaczej to ewakuacja spowrotem na p.r.g.k, bo śmietnik podobny.
Większość artykułów i recenzji na Poly jest świetna i tylko szkoda ekipy, że się tak z czasem wykruszała.
Jestem za wariantem brytyjskim, bo odnoszę wrażenie że łatwiej będzie zrobić coś nowego niż zmienić obecne.
Ktoś coś kiedyś Cronixa wysyłał, aby komentarz jakiś w ogóle otrzymać. W najgorszy przypadku najlepiej aby przekazali pełna administracje społeczności zachowując prawa do domeny, lub zrobimy zrzutę i współfinansujemy serwis, tzw Spółdzielnia Polygamia.

"z powrotem"

A co to jest prgk? Google znajduje coś o salmonelli albo jakiś klanie. ;)

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #227 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:00:00 »
Ale Pikacz tak ładnie pisze, a sam się obrażał gdy ktoś wyśmieje jego przepłacony 5 razy zakup w wiadomym wątku. "Wydaję kasę na co chcę, zawsze się czepiacie!" itp itd.
To bylo bardziej stwierdzenie faktu (bo tak w sumie jest) niz obrazanie sie.
BTW, czy to przypadkiem nie ty uruchamiales sie zawsze z hejtem przy okazji jakiegokolwiek zakupu czegokolwiek od Apple? Tak mi jakos utkwilo w glowie to stwierdzenie o pieciokrotnym przeplacaniu. ;D Wiesz, kociolek, garnek i te sprawy. :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #228 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:00:00 »
A co to SKS?

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #229 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:00:28 »
A co to SKS?

Szkolny Klub Sportowy. Widać, że nie chodziłeś. ;P
Nie słyszałeś? Na forum już kilka razy to określenie padało.
https://www.miejski.pl/slowo-SKS

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #230 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:01:13 »
O, znowu dosrywanie!

Wiesz o co pytam

Edit: dzięki, pierwsze słyszę.
szukajka wskazuję ze chyba tylko Turbo używał.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 16:02:48 wysłana przez Simplex »

Offline niewierze

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #231 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:02:33 »

pl.rec.gry.komputerowe

Offline Danio

• Super Badass
« Odpowiedź #232 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:03:17 »
W kontekście powyższego Twoje rozwiązanie nosi znamiona geniuszu, zwłaszcza dla potencjalnych nowych użytkowników forum.
Nie. Gdybyś napisał, żeby nie było pierdololo w wątkach growych czy serialowych to bym się zgodził, ale twoje nawet w kontekście powyższych cytatów brzmi jakbyś całkowicie chciał usunąć z forum nawet wątki jak "Polityczne pierdololo". Z czym się nie zgadzam. A mniej polityki w normalnych wątkach popieram, choć sam też grzeszę w ten sposób, wtedy mnie też opieprzajcie. ;)

GENIUSZE!

@Pikacz: Akurat zakupów sprzętu Apple nigdy nie komentowałem chyba, bo się na tym nie znam, wiadomo że to przereklamowana drożyzna, ale nigdy w rękach nie trzymałem więc może to moje głupie uprzedzenia. Raczej się przyglądałem dyskusji zawsze. I hejtu nie stwierdziłem, tylko lekkie podśmiechujki, o które się obrażałeś trochę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 16:09:07 wysłana przez Danio »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #233 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:04:58 »
Thank you, captain obvious!

(to był przykład typowego forumowego dosrywania)
You'r welcome my friend.

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
PolyEXIT
« Odpowiedź #234 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:07:30 »
Mnie akurat chodzi o to zeby jakos ogarnac te offtopy o niczym. Albo przepychanki. O nic.
Z tym, ze dobry offtop ma swoja zywotnosc i wychodzi spontanicznie.

Moze po prostu troche umiaru a przepychanki od razu ucinac.

@Danio
A to ja przepraszam.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #235 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:08:47 »
Swoją drogą wyszedł ładny off-top xD

Zebranie się przeciąga... :P

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:10:13 »

pl.rec.gry.komputerowe

To jest to? Jeśli tak, to tam nie ma żadnego ruchu.
https://groups.google.com/forum/?hl=pl#!forum/pl.rec.gry.komputerowe

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #237 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:11:51 »
Podejrzewałem, że to jakieś newsgrupy, ale o ile mi wiadomo to jest jeszcze bardziej martwe niż fora. To może na IRCa chodźmy? :D

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #238 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:12:24 »
Ekhem widac braki wiedzowe do zrozumienia kontekstu, poly powstała z ludzi z tej grupy dyskusyjnej i tyle, ot żarcik.

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #239 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:12:51 »
Nie ma ruchu na grupie dyskusyjnej, ktora byla aktywna glownie nascie lat temu? patrickstewartmildshock.gif