Autor Wątek: Czasopisma o grach (polskie i zagraniczne)  (Przeczytany 260424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
Odp: Czasopisma o grach (polskie i zagraniczne)
« Odpowiedź #2960 dnia: Listopad 29, 2017, 17:01:01 »
Nie z nerwami, a z przynudzaniem o tym samym. W pewnym momencie to ani ciekawe, ani zabawne, po prostu męczące trucie dupy starego człowieka, któremu się nie podoba, że świat się zmienia.

A teorie spiskowe o opłacaniu tak głupie jak stare. Płacenie PSXowi miałoby tyle sensu co wyrzucenie tej kasy przez okno. To już czytają same stare pryki z sentymentu, a te dzieciaczki co miałyby kupić to wiedzą o wszystkim z IGNu czy od ulubionego YouTuberka, a nie od Ściery* ;).

*- nie pamiętam kto tam z piszących jeszcze żyje, bo ostatni raz czytałem PSXa milion lat temu, więc randomowo wybrałem kogoś kto odszedł na bank.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2961 dnia: Listopad 29, 2017, 17:06:27 »
Lol ale to nie chodzi, ze ktos robi przelewy, przynajmniej w poslkich realiach. Raczej na zasadzie: nie zaprosimy was na pokaz przedpremierowy, nie podeślemy wcześniej gier przed premierą

Ściera wspomina, ze dostali lata temu propozycje korupcyjna od Sony. Nie ujawnia szczegułow, pisze ze odrzucili ją.

Screw:to graj we wszystko w ciemno, po co posiłkować sie oliniami innych. Tak samo  ksiażkami:-idz do biblioteki i wez siatke losowych ksiażek z półki. W koncu jak sam nie sprawdzisz...

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #2962 dnia: Listopad 29, 2017, 17:11:27 »
2017 rok mamy, a nawet zbliża się ku końcowi. Serio.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2963 dnia: Listopad 29, 2017, 17:16:09 »
Uhm. Czyli 7+ dla NFS (tj prawie BARDZO DOBRA gra ) Cie nie dziwi.
Emiel gdybys był w kryminalnej to widząc trupa z 7 nożami w plecach ubolewałbyś nad jego pechem: ach tak sie niefortunnie poślizgnął, ze upadł na tyle ostrzy :)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #2964 dnia: Listopad 29, 2017, 17:30:52 »
Nie, nie dziwi mnie 7+ dla NFSa, bo HIV czy inny ziomuś co to recenzował może się dobrze akurat w tej grze bawić i nie musi wcale za tym stać mafia opłacająca recenzje. Po prostu jest to jedna pojedyncza osoba i jej opinia, mało się zdarzało dziwnych ocen w magazynach zawyżonych i zaniżonych? Pomijam fakt, że Ty pewnie nawet tej recenzji nie przeczytałeś, ale ocenę krytykujesz.

Sorry Orson, ale najpierw twierdzisz, że opłacają ("Polskie EA to ma jednak budżet"), a potem śmiejesz się, że przecież im tylko grożą, że nie dadzą im gierki w przyszłości. Acha, wszystko układa się w sensowną całość braku jakiejkolwiek logiki w Twoich wypowiedziach.

A Twoje porównania do zabitego ciała jest tak bezsensowne i nie na miejscu, że lepiej będzie, gdy już skończymy tę dyskusję.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2965 dnia: Listopad 29, 2017, 17:43:19 »
Jednak po tym co napisałeś twierdzę, ze porównanie ze zbrodnią i nożami adekwatne.
I kto wie czy nie za bardzo łagodne, mogłwm tam jeszcze dołozyć obciętą ręke (winda mu ucharatała pewno).

1 Mordor gdzie jak pisze recenzent ma PIETNASCIE ost godzin zjebanych i 8/10

2 NFS gdzie bulic musisz fast travel (mozna waluta z gry niby ale ona i tak jest do grindowania): 7+/10

3 Star Wars. I tu sie nie znam bo laik ze mnie w multi, no ale,skoro maniacy strzelanek donosza z dziesiatek zrodel ze balansu zero to...yyy wierze im?

Faktycznie na ten twmat ciezko z toba polemizowac. Nie odbierz tego jako przytyk, ale twoja profesja zmienila twą percepcje, nie patrzysz ju od dawna jak zwykły gracz. Takie zycie, nie obraz sie.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #2966 dnia: Listopad 29, 2017, 18:20:35 »
Masz rację moja percepcja się zmieniła, straciłem cierpliwość do całkowitej ignorancji, powtarzania jakiś bzdur zasłyszanych, teorii spiskowych tak z dupy, że tylko ręce mogą opaść i smęcenia w każdym temacie o tym samym. Nie będę tego więcej czytał. Takie życie, nie obraź się.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2967 dnia: Listopad 29, 2017, 18:25:10 »
Skoro to jest problemem aktualnie w giereczkowie czemu sie dziwisz ze wciaz jest o tym samym?
Zniknie problem, zmieni sie dominujący temat.

Ps nie grzej sie tak :)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2968 dnia: Listopad 29, 2017, 18:28:46 »
Nie widzę żeby Emil się grzał.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2969 dnia: Listopad 29, 2017, 18:45:05 »
W żadnym temacie? :)

Offline tolman

• Prezes
« Odpowiedź #2970 dnia: Listopad 29, 2017, 19:30:09 »
Płacenie za teleport było już w Horzie Forizon 1. Jestem zdziwiony, że ten akurat element jest wytykany nowemu nfsowi.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #2971 dnia: Listopad 30, 2017, 09:17:23 »
Screw:to graj we wszystko w ciemno, po co posiłkować sie oliniami innych. Tak samo  ksiażkami:-idz do biblioteki i wez siatke losowych ksiażek z półki. W koncu jak sam nie sprawdzisz...

Jest własnie całkowicie odwrotnie. Mam wrażenie, że posiłkujesz się jedynie histerią, nagłówkami i cyferkami - bo pewnie recenzji (jak mniemam z powyższych wypowiedzi) nawet nie przeczytałes. A może bys się z niej dowiedział, że ta gra ma trochę więcej do zaoferowania poza lootboxami i mikrotransakcjami (których nie ma). I może bys zrozumiał, dlaczego taka ocena, a nie inna. No ale to wymaga odrobiny wysiłku.

Przypominam też, że ja swoją opinię na temat oceny wrażam na podstawie grania w tę grę. Ty oceniasz (nawiązując do twojej biblioteki) książkę na podstawie okładki.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2972 dnia: Listopad 30, 2017, 10:25:11 »
Jeśli mowa o ACO to ma i lootboxy i mikrotransakcje. Tylko że nienarzucające się.

Offline TurboGad

• I Am Robot
  • Poplecznik Koticka
« Odpowiedź #2973 dnia: Listopad 30, 2017, 12:27:57 »
Ale lootboxy to są tylko za pieniądze w grze. To co możemy kupić za realną walutę to jest zawsze konkretna rzecz/konkretny zestaw rzeczy, nie ma losowości.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2974 dnia: Listopad 30, 2017, 13:06:36 »
Lootboxy tyko za pieniądze w grze - czyli jesteś pewien że za prawdziwe pieniądze nie da się kupić wewnętrznej waluty za którą da się kupić skrzynki?

Offline TurboGad

• I Am Robot
  • Poplecznik Koticka
« Odpowiedź #2975 dnia: Listopad 30, 2017, 13:20:03 »
Da się.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2976 dnia: Listopad 30, 2017, 13:34:43 »
Czyli są płatne lootboxy, skoro za pieniądze da się kupić walutę potrzebną do ich kupna.

Offline TurboGad

• I Am Robot
  • Poplecznik Koticka
« Odpowiedź #2977 dnia: Listopad 30, 2017, 13:42:35 »
No tak, ale to działa pośrednio - nie da się kupić skrzynki za normalne pieniądze czy nawet za "tokeny" (w typ przypadku punkty helix) - trzeba kupić te helixy, za nie pakiet drachm, a dopiero za nie można sobie tego lootboxa sprawić. W lootboxach ponoć są bronie i konie (chciałem napisać "wierzchowce", ale by się nie rymowało), które można kupić tylko za helixy, więc teoretycznie można normalnie grając pozyskać content dla "rozrzutnych leniwych".

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #2978 dnia: Listopad 30, 2017, 16:39:35 »
Płacenie za teleport było już w Horzie Forizon 1. Jestem zdziwiony, że ten akurat element jest wytykany nowemu nfsowi.
Otóż to, typowy przykład histerii i jechania po grze za wszystko, nieważne czy to rzeczywisty problem czy nie. Ważne, że ma lootboxy, więc na stos i takie zasłyszane bzdury są powtarzane przez wygłodniały mob z widłami, który nie przeczyta dalej niż nagłówki.

A ten fast travel jest do garaży darmowy (są 4, po jednym w każdym większym regionie), a jak chcesz się przenieść bezpośrednio do dealera albo sklepu z tuningiem to płacisz 500 coinów (waluty miękkiej), które dostaje się 8-20 tysięcy za jeden wyścig. Ja się teleportowałem całą grę i nigdy nie zabrakło mi kasy, a na końcu kupiłem najdroższą furę w grze, która się odblokowuje po zakończeniu.

No, ale to fast travel jest problemem ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2017, 16:41:20 wysłana przez Emiel »

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2979 dnia: Listopad 30, 2017, 16:55:47 »
I nawet gdyby Emiel miał racje, ze reakcje są przesadzone (wątpię bardzo) to i tak dobrze sie dzieje. Ta branza jest mega popierdolona. Chcieli pare lat temu używki blokowac. Teraz zestawmy to  z jakąś wytwórnią filmową, która,robi Dvd/ BluRay przypusujące sie na stałe to jednego odtwarzacza. Tam by jakos nikt na to nie wpadł nawet

U nas to było. Wiec nawet jeśli ludzie sie uwzieli na EA to i tak swietnie bo bez wątpienia posuwali by sie dalej i dalej. Widac co robią w FUT w Fifie, jakie są tam skurwiałe mechnizmy itd, zreszta sama gra tez jest ich pełna (handicap dla noobów itd).

Online Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #2980 dnia: Grudzień 13, 2017, 11:51:06 »
Kto czekał ;)?

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2981 dnia: Grudzień 13, 2017, 13:06:09 »
O boże...co to?

Online Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #2982 dnia: Grudzień 13, 2017, 13:09:56 »
Bait na gimbę.
Nie wiem kompletnie dlaczego, ale dzieciaki (nie, nie wszystkie, tylko jakaś część) jarają się tą grą.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2983 dnia: Grudzień 13, 2017, 13:14:42 »
Pierwsze słysze. Ale to chyba cos od Kojimy bo ogladam gameplay i nie wiem (na pierwszy rzut oka) o co chodzi. Widze za to streamera gimbusa co sie drze i nie mam sily dowiadywac sie dalej

Online Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #2984 dnia: Grudzień 13, 2017, 13:23:12 »
AFAIR Tartaq kiedyś robił z tego solocast.