Autor Wątek: Polecam / Odradzam  (Przeczytany 91609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
Odp: Polecam / Odradzam
« Odpowiedź #640 dnia: Maj 25, 2017, 09:48:45 »
Polecam bonito.pl - są dość tani, a popsute książki wymieniają dwoma kurierami. Jeden przywozi nowy egzemplarz, drugi odbiera defektywny.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline regisek

• Super Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #641 dnia: Maj 25, 2017, 10:29:06 »
Też polecam, księgarnia nr 1

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #642 dnia: Maj 26, 2017, 08:13:12 »
Też tylko tam kupuje, ale z odbiorem osobistym.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #643 dnia: Maj 26, 2017, 10:16:56 »
Musza znosnie wspolpracowac z iP7  :-\

Klopot z iPhone7 jest taki, ze nie obsluguje standardu, ktorego uzywaja wszyscy, czyli Apt-X, wiec QC25 beda graly chujowo. QC35 juz chyba maja te dziwne kodeki od Apple zaimplementowane, wiec powinny grac duzo lepiej, tak samo jak Sony MDR 1000X

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #644 dnia: Czerwiec 23, 2017, 00:41:20 »
To chyba bedzie stosowny watek.

Polecam Redbubble.com Zamowilem dla siebie oraz znajomych kilka rzeczy (zbiorcze zamowienie).
Niestety tylko przesylka typu standard byla do wyboru dla polskich adresow, zaden kurier itp. Po dwoch tygodniach otrzymalem naklejki, ale koszulek czy siatek juz nie.

Po ok miesiacu oczekiwania napisalem dzisiaj do supportu. Odpowiedz o ponizszej tresci otrzymalem juz po 4 godzinach. Zyczylbym sobie wiecej takiej obslugi.

Safiyyah (Redbubble)
Jun 22, 11:57 PDT
Hi there xxx,

Thanks so much for reaching out to us. I am so sorry to hear that you haven't received your awesome tees and tote bags. I'm happy to assist you with this.

Your order wasn't shipped with a tracking number and you should have received your order by now. Not to worry, I've given our printing team the thumbs up, and your free replacement order is in the works. You can follow its progress until it ships using order number xxxxxxxxx. When it's heading out the door, you'll then receive a shipping notification email.

Your replacement order should be with you between 29 June 2017 to 4 July 2017. What should you do if your original order appears? Don't worry about it! Feel free to give it to a friend, or donate it to a local charity.

If you have any questions or queries, feel free to shoot me an email.

Take care and have a great day!
Warm regards,
Safiyyah
Redbubble
Customer Experience Team

Najbardziej podoba mi sie adnotacja o darowiznie - jesli rownoczenie przyjdzie stare zamowienie.
Niech maja szeptana reklame za dobra postawe ;)

PS. Nie cebulic farmerzy forumowi!

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #645 dnia: Czerwiec 23, 2017, 11:22:33 »
Przekaż DSCharity!
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline blazej

• I Am Robot
« Odpowiedź #646 dnia: Marzec 23, 2018, 11:01:30 »
Polecam zainteresować się programem Affinity Photo, wydaje się, że pierwszy poważny konkurent Photoshopa, wczoraj się nim chwilę pobawiłem i na pierwszy rzut oka nic mu nie brakuje, narzędzie szybkiego zaznaczania z którego ostatnio dużo korzystam działa nawet zdecydownaie lepiej. Kosztuje 240zł, czyli jakieś 1600zł mniej od Photoshopa.

Offline regisek

• Super Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #647 dnia: Marzec 23, 2018, 11:33:22 »
Odradzam na szkolenia firmę Altkom. Już drugi raz mi anulowali szkolenie bez żadnej informacji. Tym razem wcześniej dopytałem, poprzednim razem pojechałem jak głupi na szkolenie, którego nie było (ranek w plecy).
Ustawiaj harmonogramy cały tydzień, żryj się z project managerami, żongluj kalendarzem a oni sobie potwierdzane szkolenia anulują, bo tak, bo im się jednak "nie opłaca". Mi się już nie opłaca cokolwiek tam zamawiać.

Online SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #648 dnia: Marzec 23, 2018, 11:42:16 »
Dwa razy u nich się szkoliłem i nie narzekam. Może masz do nich pecha jak Blue z morele.net :)

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #649 dnia: Marzec 23, 2018, 14:08:12 »
Dwa razy u nich się szkoliłem i nie narzekam. Może masz do nich pecha jak Blue z morele.net :)
Tylko ze on nie narzeka na jakosc szkolen. Bo jej przeciez nie zna.

Online Harry Keogh

• Super Badass
  • .
« Odpowiedź #650 dnia: Czerwiec 27, 2018, 10:04:42 »
Polecam usługę paczkomatów InPosta.

Od pewnego czasu zdecydowanie wolę od kurierów.
Taniej (8,60?), równie szybko, nie trzeba odbierać debilnych telefonów kurierów i próbować się z nimi dogadać.
Nawet kurier do firmy przegrywa,  bo tutaj dziewczyny z recepcji kładą wszystkie paczki na 1 wielki stos i weź sobie człowieku w tym grzeb i szukaj swojej.

Wczoraj kupiłem 3 produkty w różnych częściach Polski, wszystkie są już w paczkomacie.

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #651 dnia: Czerwiec 27, 2018, 10:54:43 »
Ja od lat wybieram paczkomat jak jest. Jedynie nie podoba mi się krótki czas odbioru, bo nie zawsze się zgra w dniu dotarcia paczki, więc zostaje tylko kolejny dzień. Ale za to dostarczają w soboty.

Kurier to tylko do ogromnych/ciężkich paczek, bo nie mam auta.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #652 dnia: Czerwiec 27, 2018, 11:39:55 »
Już niedługo taniej nie będzie, podnieśli się. Znowu. I nie tylko oni, ruch też idzie w górę, ceny kurierów też będą świrować - nie wyrabiają z obłożeniem. Widze po problemach na firmie, a do tego inpost jak nie miał klientów to przez problemy z kurierami zaczął mieć klientelę i pewnie też za jakiś czas będzie u nich przeciążenie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2018, 11:41:59 wysłana przez Blue__ »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #654 dnia: Czerwiec 27, 2018, 12:52:46 »
Miało być że pocztex nie miał klientów nie inpost, sorry. Teraz coraz więcej mają, sami się przerzucamy na nich, bo przynajmniej jak kurier nie dostarczy to klient może podjechać do placówki blisko miejsca zamieszkania. Co jest dość istotne jak zamawiasz winietki na ślub i w środę/czwartek się okazuje że kurier nawala.

Od siebie jeszcze napisze że w przeciągu ostatniego miesiąca 2 razy dorabialiśmy paczki(tacy z nas frajerzy, bez dopłat mimo że to nie my nawalamy) i wysyłaliśmy drugi raz już to co było w drodze, bo po prostu nie chcielismy ryzykować że to nie dojdzie do klienta(np we wtorek się okazywało że są problemy, ale przekierowanie pomimo wydania dyspozycji potrafią spieprzyć i np 2 dni leży, albo sobie kurier 2 razy doręczał paczkę niby, a w 3 dzień jej nawet nie wziął z centrali). Fed-ex, wczesniej może 2 razy nawalili w skali roku, a od jakiegoś czasu 2 razy w skali tygodnia to norma była... z centrali zbiorczej kurierów wiem, że teraz prawie wszystkie firmy robią jaja. Ofc jak masz farta z kurierem na twoim terenie to jest ok, ale tendencja jest tendencją.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2018, 13:01:08 wysłana przez Blue__ »