Autor Wątek: Oscary  (Przeczytany 25374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maxplastic

• Prezes
Odp: Oscary
« Odpowiedź #240 dnia: Marzec 06, 2018, 22:48:05 »
Chyba nie w tym roku, ale Ty jak coś napiszesz w tym temacie to zawsze jak kulą w płot.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #241 dnia: Marzec 07, 2018, 09:00:17 »
Misiakk klasyczne "nie znam się, to się wypowiem". A co do samych Oscarów to obejrzałem w poniedziałek powtórkę i faktycznie była to niewiarygodnie nudna impreza. Ciężko wskazać cokolwiek, co by mogło zapaść w pamięć, może poza histerycznym śmiechem McDormand, który brzmiał jakby ją wypuścili z Tworek.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #242 dnia: Marzec 07, 2018, 13:10:21 »
Mogło zapaść w pamięć, że mężczyźni powinni być jak statuetka oskara, czyli bez penisa.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #243 dnia: Marzec 07, 2018, 15:56:16 »
Meh, całe prowadzenie Kimmela było tak grzeczniutkie, że rodzice przełączali dzieciom dobranocki na oskary.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #244 dnia: Styczeń 22, 2019, 14:43:55 »
Niestety Kulig nie dostała nominacji do Oscara, ale w sumie chyba naliczyłem 3 inne - film nieanglojęzyczny, zdjęcia i reżyseria. Jakoś w kościach czuje, że większość pewnie zawinie Roma, która jest nominowana prawie wszędzie. Kuriozum to jest Black Panther, też pełno nominacji i cały czas nie wiem za co (poza poprawnością polityczną).

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #245 dnia: Styczeń 22, 2019, 15:58:16 »
No jak to za co?
Czarna sila! Czarni Afroamerykanscy bracia maja wreszcie swoj film, ktory zarobil wiecej niz filmy bialasow! Jestes zwyklym rasista skoro nie dostrzegasz drugiego i trzeciego dna oraz przekazu, jaki plynie z Czarnej Pantery. Od czasow Obywatela Kane'a zaden film nie mial az tak ogromnego wplywu na kinematografie swiatowa. Ja jestem oburzony, ze aktorzy wystepujacy w Czarnej Panterze nie dostali nominacji! Jednak biale i zydowskie lobby w Hollywood nadal jest silne, ale i z tym sobie czarni afroamerykanscy bracia poradza. Oburza tez brak nominacji dla Najlepszego Rezysera W Historii, czyli Ryana Cooglera. Zreszta Ryan Coogler zostal takze pozbawiony nominacji za Najlepszy Scenariusz w Historii. Uwazam ze z tych wzgledow nominowani w tych kategoriach powinni zrzec sie nominacji na rzecz tych, ktorzy stworzyli Kamien Milowy Kinematografii Swiatowej, czyli Czarna Pantere.

Nie idz ta droga Screwballu!

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #246 dnia: Styczeń 22, 2019, 16:07:35 »
Od czasow Obywatela Kane'a zaden film nie mial az tak ogromnego wplywu na kinematografie swiatowa.
[...]
Najlepszy Scenariusz w Historii
[...]
Kamien Milowy Kinematografii Swiatowej

Nie oglądałem ale +1 i zgadzam się! Na pewno potwierdzę jak obejrzę!!

Ja się cieszę, że Cooper dostał nominację (tylko która to? siódma?) za Narodziny Gwiazdy. Byłem w weekend i przyznam, że zagrał świetnie + wszystkie swoje utwory śpiewał i wykonał samodzielnie, za co u mnie duży plus ;)