Autor Wątek: Newsy filmowe  (Przeczytany 29737 razy)

Offline Arcybibosz

• Prezes
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #560 dnia: Październik 09, 2018, 11:01:20 »
Czyli zapowiada się na klasyczny hero-movie sprzed ery MCU, za to poziomem nawiązujący do takich sztosów jak fantastyczna czwórka czy zielona latarnia ;).

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #561 dnia: Październik 09, 2018, 21:00:38 »
James Gunn, czyli facet odpowiedzialny za 2 części Guardians of the Galaxy, został jakiś czas temu wywalony z Disneya za jakieś dziwne, pedofilskie tweety. Najwyraźniej Warner Bros. tweety nie przeszkadzają bo właśnie go zatrudnili do napisania scenariusza i prawdopodobnie wyreżyserowania drugiego Suicide Squad.
https://deadline.com/2018/10/james-gunn-boards-suicide-squad-2-to-write-and-possibly-direct-1202479455/

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
Newsy filmowe
« Odpowiedź #562 dnia: Październik 09, 2018, 21:52:58 »
Dziwne, pedofilskie tweety = ostre w chuj zarty o gwaltach i nie tylko

Also, Disney stracil duzy motor napedowy MCU, a tak tylko napomkne, ze jak te zarty testowal to byl zwiazany z Tromą, wiec wszystko pasuje, to nie tylko taka ?obrona? w stylu Trumpa, Spaceya czy innego Cosby?ego.

Gosc mial ostry dowcip bedac na dole, a wchodzac po schodkach kariery juz dotarlo do niego, ze przy pewnym kalibrze tuba do mowienia trafia do wiekszej ilosci ludzi. A im wiecej ludzi tym wiecej TRIGGERED ludzi.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2018, 21:57:51 wysłana przez Jay »

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #563 dnia: Październik 09, 2018, 22:25:36 »
Nie przesadzałbym z tym motorem napędowym MCU. Lubię Guardiansów, Gunn zrobił dobrą robotę, ale jakby ich w ogóle nie było w MCU to pewnie nikt by nie zauważył.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #564 dnia: Październik 10, 2018, 12:19:08 »
Ja bym zauwazyl, bo bym nic z tego uniwersum nie ogladal  8)

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Arcybibosz

• Prezes
« Odpowiedź #565 dnia: Październik 10, 2018, 12:23:11 »
Nie przesadzałbym z tym motorem napędowym MCU. Lubię Guardiansów, Gunn zrobił dobrą robotę, ale jakby ich w ogóle nie było w MCU to pewnie nikt by nie zauważył.

pozdr

Tak można napisać o każdym filmie - jakby go nie było to nikt by nie zauważył.

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #566 dnia: Październik 10, 2018, 14:13:31 »
+1
Knack is back baby!

Offline regisek

• Super Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #567 dnia: Październik 10, 2018, 14:46:05 »
James Gunn, czyli facet odpowiedzialny za 2 części Guardians of the Galaxy, został jakiś czas temu wywalony z Disneya za jakieś dziwne, pedofilskie tweety. Najwyraźniej Warner Bros. tweety nie przeszkadzają bo właśnie go zatrudnili do napisania scenariusza i prawdopodobnie wyreżyserowania drugiego Suicide Squad.
https://deadline.com/2018/10/james-gunn-boards-suicide-squad-2-to-write-and-possibly-direct-1202479455/

pozdr

W końcu jakaś nadzieja dla WB

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #568 dnia: Październik 10, 2018, 14:52:46 »

pozdr

Nie zrozumiałeś mnie. Mówię o MCU, jakby nie było jakiegoś filmu o Avengersach albo genezy któregoś z głównych bohaterów to całe uniwersum by sporo straciło. Guardiansi byli poboczną historią i dopiero w Infinity War zaczęli coś wnosić do głównego nurtu tego świata.  Ale te filmy i tak by powstały, to nie Gunn wymyślił, żeby je zrobić. Feige wspomniał już o tej produkcji w 2010, natomiast oficjalnie zapowiedzieli ten film w 2012, jeszcze przed zatrudnieniem Gunna. Dlatego ciężko mi określać tego gościa jako "motor napędowy". Najwyżej jeden z trybików.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Arcybibosz

• Prezes
« Odpowiedź #569 dnia: Październik 10, 2018, 14:55:02 »
No wiadomo że całe uniwersum się nie rozpadnie. Zobaczymy jak wyjdzie kolejna część guardiansów.

W ogóle Disney to cwaniaki. O tych tweetach wiedzieli jak zatrudniali Gunna (który dawno już za nie przepraszał). Teraz jakiś pismak to wyciągnął i nagle Disney nie chce mieć nic z nim wspólnego.

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #570 dnia: Październik 10, 2018, 21:39:10 »

pozdr

Nie wiem czy można. Ja obejrzałem pierwszych Avengersów bez oglądania wcześniejszych filmów i nie wiedziałem o co chodzi. Potem nadrobiłem i dużo się wyjaśniło.

W zeszłym roku oglądałem nowego Spider-Mana i tam też wszystkiego nie ogarniałem.

Guardiansy to moje pierwsze filmy z MCU, ale w samych Guardiansach nie kojarzę jakichkolwiek nawiązań do wcześniejszych filmów, ale może zapomniałem. Tyle że postacie chyba pojawiają się w ostatnich Avengersach.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #571 dnia: Październik 11, 2018, 09:17:45 »
Guardians to jedyne dobre filmy z MCU - inne mają fragmenty.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #572 dnia: Październik 11, 2018, 09:28:10 »

pozdr

Nie wiem czy można. Ja obejrzałem pierwszych Avengersów bez oglądania wcześniejszych filmów i nie wiedziałem o co chodzi. Potem nadrobiłem i dużo się wyjaśniło.

W zeszłym roku oglądałem nowego Spider-Mana i tam też wszystkiego nie ogarniałem.

Guardiansy to moje pierwsze filmy z MCU, ale w samych Guardiansach nie kojarzę jakichkolwiek nawiązań do wcześniejszych filmów, ale może zapomniałem. Tyle że postacie chyba pojawiają się w ostatnich Avengersach.

pozdr
psn - Skrubolski