Autor Wątek: Netflix  (Przeczytany 194985 razy)

Offline mataman

• I Am Robot
Odp: Netflix
« Odpowiedź #2720 dnia: Styczeń 12, 2018, 14:22:51 »
To nie wiesz, że 2 luty zawsze wypada w piątek :D

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #2721 dnia: Styczeń 12, 2018, 14:26:09 »
No i czasem jakaś rocznica w piątek wypadnie, lepiej niż się w lany poniedziałek urodzić.

A ten cały odmieniony wungiel to tak trochę sztampowo wygląda. Wszystko zdaje się sprowadzać do efektownego łubu-dubu, ciekawe jaki to ma budżet.
Podobno 6-7 milionów za odcinek.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #2722 dnia: Styczeń 12, 2018, 14:48:39 »
No i czasem jakaś rocznica w piątek wypadnie, lepiej niż się w lany poniedziałek urodzić.
A kiedy to się w lany poniedziałek urodzić? Jak ktoś się urodził np. w 1980 to będzie obchodził pierwsze urodziny w lany poniedziałek w wieku 62 lat :)

Kiedyś wpadł mi do głowy pomysł na jakieś story o człowieku, który urodził się 29 lutego 1820 roku. No i faktycznie urodziny ma tylko 29 lutego, czyli pierwsze urodziny by miał w 1824 roku, 20 lat by miał na początku XX wieku, a dzisiaj byłby jeszcze przed pięćdziesiątką. No i gościu mógłby przez ten czas zaliczyć przypadkiem jakieś wielkie wydarzenia w historii Polski (no, na początku to tylko tych ziem). A trochę było ciekawych okazji w tym czasie. Coś trochę w stylu Forresta Gumpa albo Benjamina Buttona, ale w inną stronę ;)

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline TurboGad

• I Am Robot
  • Poplecznik Koticka
« Odpowiedź #2723 dnia: Styczeń 12, 2018, 15:06:22 »

A ten cały odmieniony wungiel to tak trochę sztampowo wygląda. Wszystko zdaje się sprowadzać do efektownego łubu-dubu, ciekawe jaki to ma budżet.
Podobno 6-7 milionów za odcinek.

To tłusto, ale pamiętajmy, że prawie 20 mln USD za odicnke Marco Polo nie pomogły (R.I.P.  :'( )

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #2724 dnia: Styczeń 13, 2018, 01:07:00 »
To nie wiesz, że 2 luty zawsze wypada w piątek :D
To 1 zawsze w czwartek. Dobrze wiedzieć kiedy ma się urodziny ;)

Online Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2725 dnia: Styczeń 13, 2018, 13:29:21 »
Oooo, jestem pod wrażeniem. Netflix PL ma Violet Evergarden, anime, które swoją premierę miało 2 dni temu. Odcinek co tydzień w czwartek.

https://www.netflix.com/title/80182123

Wspominam o tym, bo hype był przeokrutny, a oceny zaledwie po 1 odcinku bardzo wysokie. Miejmy nadzieję, że utrzyma poziom. Chcieliście coś dobrego, to macie! ;)

Offline Irreversible

• Prezes
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #2726 dnia: Styczeń 15, 2018, 09:13:10 »
Dostalem zajawka w twarz (via email), kreska mi sie podoba.
Jesli faktycznie dobre, to dawaj znac Acrid jak juz sie ogarniesz z reszta odcinkow - ja zgodnie ze zwyczajem nie ogladam zanim nie skoncza serialu/sezonu.

Z innej beczki.
Skonczylem Mindhunter podobalo mi sie, takie seriale Netfilx moze dla mnie robic.
Rajtuzow nie jestem w stanie ogladac, wiec wiekszosc to dla mnie belkot ale 3 seriale dopisze na liste udanych z 2017 - StrangerThings 2 (wlasnie bede zaczynal), Dark, Mindhunter. Kilka rozczarowalo - np drugi sezon sci-fi, ktorego nazwy juz nie pamietam bo byl taki pomijalny (ten o belterach) ;)

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.