Autor Wątek: Netflix  (Przeczytany 228198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mataman

• I Am Robot
Odp: Netflix
« Odpowiedź #2720 dnia: Styczeń 12, 2018, 14:22:51 »
To nie wiesz, że 2 luty zawsze wypada w piątek :D

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #2721 dnia: Styczeń 12, 2018, 14:26:09 »
No i czasem jakaś rocznica w piątek wypadnie, lepiej niż się w lany poniedziałek urodzić.

A ten cały odmieniony wungiel to tak trochę sztampowo wygląda. Wszystko zdaje się sprowadzać do efektownego łubu-dubu, ciekawe jaki to ma budżet.
Podobno 6-7 milionów za odcinek.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #2722 dnia: Styczeń 12, 2018, 14:48:39 »
No i czasem jakaś rocznica w piątek wypadnie, lepiej niż się w lany poniedziałek urodzić.
A kiedy to się w lany poniedziałek urodzić? Jak ktoś się urodził np. w 1980 to będzie obchodził pierwsze urodziny w lany poniedziałek w wieku 62 lat :)

Kiedyś wpadł mi do głowy pomysł na jakieś story o człowieku, który urodził się 29 lutego 1820 roku. No i faktycznie urodziny ma tylko 29 lutego, czyli pierwsze urodziny by miał w 1824 roku, 20 lat by miał na początku XX wieku, a dzisiaj byłby jeszcze przed pięćdziesiątką. No i gościu mógłby przez ten czas zaliczyć przypadkiem jakieś wielkie wydarzenia w historii Polski (no, na początku to tylko tych ziem). A trochę było ciekawych okazji w tym czasie. Coś trochę w stylu Forresta Gumpa albo Benjamina Buttona, ale w inną stronę ;)

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline TurboGad

• I Am Robot
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #2723 dnia: Styczeń 12, 2018, 15:06:22 »

A ten cały odmieniony wungiel to tak trochę sztampowo wygląda. Wszystko zdaje się sprowadzać do efektownego łubu-dubu, ciekawe jaki to ma budżet.
Podobno 6-7 milionów za odcinek.

To tłusto, ale pamiętajmy, że prawie 20 mln USD za odicnke Marco Polo nie pomogły (R.I.P.  :'( )

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"; "Kodżima to grafoman jakich mało!!!111one"

Online Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #2724 dnia: Styczeń 13, 2018, 01:07:00 »
To nie wiesz, że 2 luty zawsze wypada w piątek :D
To 1 zawsze w czwartek. Dobrze wiedzieć kiedy ma się urodziny ;)

Online Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2725 dnia: Styczeń 13, 2018, 13:29:21 »
Oooo, jestem pod wrażeniem. Netflix PL ma Violet Evergarden, anime, które swoją premierę miało 2 dni temu. Odcinek co tydzień w czwartek.

http://www.youtube.com/watch?v=LFVKmVTAHpk#ws

https://www.netflix.com/title/80182123

Wspominam o tym, bo hype był przeokrutny, a oceny zaledwie po 1 odcinku bardzo wysokie. Miejmy nadzieję, że utrzyma poziom. Chcieliście coś dobrego, to macie! ;)

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #2726 dnia: Styczeń 15, 2018, 09:13:10 »
Dostalem zajawka w twarz (via email), kreska mi sie podoba.
Jesli faktycznie dobre, to dawaj znac Acrid jak juz sie ogarniesz z reszta odcinkow - ja zgodnie ze zwyczajem nie ogladam zanim nie skoncza serialu/sezonu.

Z innej beczki.
Skonczylem Mindhunter podobalo mi sie, takie seriale Netfilx moze dla mnie robic.
Rajtuzow nie jestem w stanie ogladac, wiec wiekszosc to dla mnie belkot ale 3 seriale dopisze na liste udanych z 2017 - StrangerThings 2 (wlasnie bede zaczynal), Dark, Mindhunter. Kilka rozczarowalo - np drugi sezon sci-fi, ktorego nazwy juz nie pamietam bo byl taki pomijalny (ten o belterach) ;)

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2727 dnia: Styczeń 16, 2018, 19:49:38 »
Pierwszy, polski serial.

! No longer available

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Online Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2728 dnia: Styczeń 16, 2018, 19:51:51 »
było pół roku temu? ;d

teraz co najwyżej chodzą plotki, że w obsadzie: Michalina Olszanska, Maciej Musiał, Andrzej Chyra, Patrycja Volny, Zofia Wichłacz i Robert Więckiewicz. Powinno się pojawić nawet w tym roku.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2018, 19:54:32 wysłana przez Acrid »

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #2729 dnia: Styczeń 16, 2018, 19:53:45 »
Ten filmik i inne już chyba były, ale dziś ruszyły zdjęcia, warto zauważyć.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2730 dnia: Styczeń 16, 2018, 19:58:04 »
A to było? Premiera za miesiąc. Fajny timing, ale te dzieciaki jakieś takie poprzebierane, no nie czuje tu nańtisów, a akurat w tym roku chodziłem do liceum.

! No longer available

pozdr
psn - Skrubolski

Offline TurboGad

• I Am Robot
« Odpowiedź #2731 dnia: Styczeń 18, 2018, 09:04:56 »
Ta animowana Godzilla to niezła jest. Przede wszystkim, podobnie jak w Shin Godzilla, scenariusz sprawia wrażenie napisanego przez łebskich ludzi, skonsultowanego z jakimiś naukowcami, może z jakimś emerytowanym wojskowym co się jara sci-fi. Wiadomo, że to są konsultacje w stylu Remedy gadające z ludźmi z CERN w sprawie QB i pewnie ktoś kto się zna na fizyce i/lub geografii (Ziemia jako "planeta potworów" na której człowieka nie było przez tysiące lat jest wątkiem samym w sobie) to nie wszystko łyknie. Jednak jest to gigantyczny skok w jakości scenariusza względem Godzilli AD 2014, która ma scenariusz napisany przez kretyna dla kretynów. Nie potrafię mieć innego zdania o filmie, który każe widza nie wyłączającego myślenia i posiadającego JAKĄKOLWIEK wiedzę ogólną idiotyzmami w prawie każdej scenie i każdym dialogu. Ktoś chyba uznał, że jak film jest o wielkich potworach, które nie mają prawa istnieć w rzeczywistości to cała reszta prawideł dotyczących naszej rzeczywistości (np. że metr to 100 cm, a nie 15) może iść się jebać na ryj.

Z drugiej strony "profesjonalizm" scenariusza "Planety potworów" trochę działa na niekorzyść fabuły - plan ludzi na pokonanie Godzilli w ogólnym zarysie nie jest skomplikowany, ale w szczegółach (a są one w jakimś stopniu istotne) już tak.
Brakuje też epickiej destrukcji - tzn. jest, ale jest jej za mało, pewnie dlatego, że to pierwsza część z całej serii i to jest odczuwalne (nie chodzi nawet o to, że Netflix oznaczył film jak odcinek serialu). No i widać w pewnych miejscach, że to japońska produkcja. Pod koniec są sceny mocno trące sztampowym anime, jeden dialog to jest tak kiepski, że aż pauzę dałem, włączyłem napisy (angielski dubbing jest na moje ucho w porządku, choć tutaj też w przypadku paru aktorów widać podchodzenie do tego jak do anime) i przewinąłem żeby upewnić się, że się nie przesłyszałem. Jakość grafiki też nie musi się podobać, choć sama Godzilla jest bardzo dobrze wykonana, co ciekawe - wygląda jak ta najnowsza amerykańska, a nie japońska z 2016 czy wcześniej.

No ale summa summarum, znacznie lepsze od kinowego gówna z żywymi aktorami z 2014r.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"; "Kodżima to grafoman jakich mało!!!111one"

Online Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2732 dnia: Styczeń 18, 2018, 14:28:25 »

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #2733 dnia: Styczeń 18, 2018, 15:58:25 »
Ostatnio dowiedziałem się, że kupując abonament przez App store płaci się mniej, niż normalnie - w przypadku najwyższego pakietu 45 zamiast 52 zł. Nigdy tego nie sprawdzałem i nie słyszałem, bo nie mam nic od Apple, znajomy mi powiedział i faktycznie. Byłem dość zaskoczony, że coś jest tańsze u Jabłkowych ;)

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #2734 dnia: Styczeń 18, 2018, 16:05:43 »
(...)pewnie dlatego, że to pierwsza część z całej serii i to jest odczuwalne (nie chodzi nawet o to, że Netflix oznaczył film jak odcinek serialu).
Jak dla mnie to wszystkie filmy, które mają kilka części, powinny być tak pogrupowane. Bo to co jest teraz, czyli każdą część wyszukuje się osobno, to straszna padaka.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2018, 16:08:30 wysłana przez Vuko Drakkainen »

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2735 dnia: Styczeń 18, 2018, 16:27:18 »
Ostatnio dowiedziałem się, że kupując abonament przez App store płaci się mniej, niż normalnie - w przypadku najwyższego pakietu 45 zamiast 52 zł. Nigdy tego nie sprawdzałem i nie słyszałem, bo nie mam nic od Apple, znajomy mi powiedział i faktycznie. Byłem dość zaskoczony, że coś jest tańsze u Jabłkowych ;)

Yyy... ale jak kupuje się abo przez appstore?

pozdr
psn - Skrubolski

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?

Offline eloszki

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2737 dnia: Styczeń 19, 2018, 00:46:54 »
Z komentarzy wynika ze to już nie działa.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #2738 dnia: Styczeń 19, 2018, 01:12:15 »
Chyba jednak działa, bo właśnie przed dwoma dniami zrzuciłem się ze znajomym, który kupował w ten sposób i w ten sposób się dowiedziałem. Tu jest nowy artykuł i komentarze, z których wynika, że niby miała być podwyżka, choć u niektórych jej nie ma, a u kogoś jest.

https://www.tabletowo.pl/2018/01/07/netflix-przez-appstore-podwyzki/

Zobaczymy za miesiąc.

Offline Harry Keogh

• Super Badass
  • .
« Odpowiedź #2739 dnia: Styczeń 19, 2018, 08:52:48 »
Się nie czyta wątku, się nie korzysta ;)

Netflix może być tańszy przy subskrybowaniu przez iTunes  :o

http://myapple.pl/forums/topic/325390-netflix-subskrypcja-poprzez-itunes/?p=2161130

Czy u mnie działa?
(kliknij)

Offline eloszki

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2740 dnia: Styczeń 19, 2018, 09:16:52 »
Chyba jednak działa, bo właśnie przed dwoma dniami zrzuciłem się ze znajomym, który kupował w ten sposób i w ten sposób się dowiedziałem. Tu jest nowy artykuł i komentarze, z których wynika, że niby miała być podwyżka, choć u niektórych jej nie ma, a u kogoś jest.

https://www.tabletowo.pl/2018/01/07/netflix-przez-appstore-podwyzki/

Zobaczymy za miesiąc.
No u mnie nie działa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline XBOXFAN

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #2741 dnia: Styczeń 19, 2018, 09:30:55 »

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #2742 dnia: Styczeń 19, 2018, 11:16:06 »

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #2743 dnia: Styczeń 19, 2018, 11:32:37 »
zachowanie niektórych postaci jest zbyt "transfobiczne, homofobiczne i seksistowskie"

Rak tych czasów. Niestety, lepiej nie będzie.

Offline Arcybibosz

• Ultimate Badass
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #2744 dnia: Styczeń 19, 2018, 11:33:41 »
Gdyby nie internet, w ogóle nie wiedziałbym że tacy ludzie istnieją.

Offline Gregys

• I Am Robot
  • pukier cuder
« Odpowiedź #2745 dnia: Styczeń 19, 2018, 11:43:26 »
To raczej nie są opinie polskiej (zacofanej) młodzieży.
Gregys out.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2746 dnia: Styczeń 19, 2018, 11:47:44 »
zachowanie niektórych postaci jest zbyt "transfobiczne, homofobiczne i seksistowskie"

Mówiłem to już wielokrotnie, ale najbardziej akuratnym filmem wieszczącym przyszłość okazał się być Demolition Man. (Nie) czekam na seks w VR ;)

pozdr
psn - Skrubolski

Offline TurboGad

• I Am Robot
« Odpowiedź #2747 dnia: Styczeń 19, 2018, 11:53:33 »
Somsiad zapomniał, że ja żem też o chłopie demolce wspominał od dawna!

Offline niewierze

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2748 dnia: Styczeń 19, 2018, 11:53:57 »
Mówiłem to już wielokrotnie, ale najbardziej akuratnym filmem wieszczącym przyszłość okazał się być Demolition Man. (Nie) czekam na seks w VR ;)
pozdr

Masz kupę racji w tym ustępie.

A tymczasem jeśli kogoś interesuje to drugi sezon Van Helsing

|SCPH-9002|SCPH-102|SCPH-30004R|SCPH-39004|SCPH-90004|CECH-3004B|CECH-4304A|CUH-7000|PSP-2004|PCH-1104|VTE-1016| i żeby nie było że jestem fanboyem - |AGB-001|JAN-001|

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #2749 dnia: Styczeń 19, 2018, 12:58:37 »

pozdr
a ja na muszelki w kiblach :D

Offline TurboGad

• I Am Robot
« Odpowiedź #2750 dnia: Styczeń 19, 2018, 13:08:19 »
Kurwa, jak wprowadzą mandaty za wulgaryzmy to ja w jebane 24h będę pierdolonym bankrutem  :D Ba, do chuja - w godzinę!

No i wolę stejka z krowy niż ze szczura. 

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #2751 dnia: Styczeń 19, 2018, 13:43:15 »
Nie wiem jak Ci to powiedzieć, ale za używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym już dziś możesz dostać mandat.

Offline TurboGad

• I Am Robot
« Odpowiedź #2752 dnia: Styczeń 19, 2018, 13:59:29 »
Tak wiem, już mnie 10 lat temu w Krakau patrol królewskiej milicji ostrzegł, że 500 zł "kurwa mać" na pustej (tylko ja i patrol) Floriańskiej w środku nocy kosztuje.  :D Tak w ogóle to art. 141 KW grzywnę 1 500,00 zł można dostać za to albo nawet czas za kratami. Mnie chodzi o automatyzację penalizacji słów uznanych za obelżywe, tak, że nawet na chacie nie mógłbym rzucać mięsem.

Offline Arcybibosz

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2753 dnia: Styczeń 19, 2018, 14:00:58 »
Znacznie bardziej opłaca się przeklinać jak ludzi jest masa, ale nie ma policji ;).

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2754 dnia: Styczeń 19, 2018, 14:48:46 »
Tak wiem, już mnie 10 lat temu w Krakau patrol królewskiej milicji ostrzegł, że 500 zł "kurwa mać" na pustej (tylko ja i patrol) Floriańskiej w środku nocy kosztuje.  :D Tak w ogóle to art. 141 KW grzywnę 1 500,00 zł można dostać za to albo nawet czas za kratami. Mnie chodzi o automatyzację penalizacji słów uznanych za obelżywe, tak, że nawet na chacie nie mógłbym rzucać mięsem.

Ja zapłaciłem 600 i to nawet nie za przekleństwo, tylko za kilka literek. Takich o policji. Powiedzianych policji ;)

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Arcybibosz

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2755 dnia: Styczeń 19, 2018, 14:50:38 »
Kiedyś za małolata jak nas spisywała policja, jeden z kolegów napisał im znany akronim o policji na drzwiach kabaryny.

Ale się wkurwili jak się ogarneli, po całym osiedlu nas szukali. Na szczęście flamaster koleś wyrzucił.

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #2756 dnia: Styczeń 19, 2018, 14:59:55 »
To raczej nie są opinie polskiej (zacofanej) młodzieży.
Sa to opinie nastolatkow zapatrzonych w celebryctwo. Tych samych, ktorzy prawdopodobnie swiecie wierza, ze Kanye jest z Kim dla jej niesamowitego intelektu. ;D

Offline _Music

• Badass
« Odpowiedź #2757 dnia: Styczeń 19, 2018, 15:32:51 »
Szok by przeżyli, jakby Netflix wrzucił Bundych.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2018, 15:34:39 wysłana przez _Music »

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2758 dnia: Styczeń 19, 2018, 15:42:23 »
Tak się zastanawiam czy to w ogóle nie jest jakis fakenews, ktoś widział źródło tych rewelacji o Friendsach?

pozdr
psn - Skrubolski

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #2759 dnia: Styczeń 19, 2018, 15:52:29 »
Pewnie zrobili "badania", tak jak Allegro przed usunięciem kolejnych funkcji albo media publiczne, które ogłaszają że "większość ludzi" i tu wstaw cokolwiek propagandowego.