Forum Polygamia.pl

Społeczność => Po godzinach... => Wątek zaczęty przez: Screwball w Czerwiec 08, 2009, 18:26:00

Tytuł: Najgorszy Uwe Boll
Wiadomość wysłana przez: Screwball w Czerwiec 08, 2009, 18:26:00
Nie wiem czy w dobrym miejscu to wrzucam, ale najwyżej ktoś mi przeniesie wątek.
W lipcu planuję zorganizować w bydgoskim APK "Przegląd Filmów Najgorszych". Mam już kilka "niezłych" typów, ale oczywiście przy takiej okazji nie może zabraknąć jakiegoś dzieła Uwe Bolla. Pytanie do was - jaki film tego pana uważacie za zdecydowanie najgorszy? Bloodrayne, Alone In The Dark, House Of The Dead? Może macie jakieś swoje typy?

pzdr

PS. Oczywiście taki przegląd mógłby w zasadzie opierać się tylko na adaptacjach gier, tyle tego chłamu wyszło. Niestety współorganizatorzy mi na to nie pozwolą tym razem. Ale może bylibyście zainteresowani takim growym przeglądem?
Tytuł: Odp: Najgorszy Uwe Boll
Wiadomość wysłana przez: Świt w Czerwiec 08, 2009, 23:01:22
AitD, albo raczej "Drętwiak sam w mroku". Więcej filmów Uwe nie oglądałem i nie mam zamiaru, bo to klasyczny przykład żalu niemieckiego (łac. desiderium germanicum). W ogóle nie ma o czym gadać, widziałem jeszcze urywki Postala u kumpla i za ten film powinno się tego idiotę powiesić na drzewie, żeby go kruki żywcem zjadły. I nie żartuję, na serio IMO powinno się to zrobić.
Tytuł: Odp: Najgorszy Uwe Boll
Wiadomość wysłana przez: Jay w Czerwiec 09, 2009, 00:45:29
Uwe nie jest taki zly i do przegladu filmow najgorszych raczej nie pasuje. Co innego produkcje, ktore byly podstawa do wiekszosci odcinkow Mystery Science Theater 3000, tak zwane MST3K, vide Manos: Hands of Fate. Gorszego filmu chyba nie znajdziesz:) Nawet Hobgoblins czy The Incredibly Strange Creatures Who Stopped Living and Became Mixed-Up Zombies!!? sie nie umywaja do Manosa :D
Tytuł: Odp: Najgorszy Uwe Boll
Wiadomość wysłana przez: Ser w Czerwiec 09, 2009, 01:14:07
Bodajze co w zeszlym roku w Gdansku byl taki przeglad i jako najgorszy film wybrali turecka wersje Gwiezdnych Wojen... :/
Osobiscie jednak uwazam Bloodrayne za "dno dna" chociaz... Postal. Bleeee wszystkie jego filmy sa o kant dupy potluc...
Tytuł: Odp: Najgorszy Uwe Boll
Wiadomość wysłana przez: Alexej w Czerwiec 09, 2009, 15:34:19
Domyślam się, że skoro taki przegląd to nie może zabraknąć musicalu Jesus Christ Vampire Hunter :)
Tytuł: Odp: Najgorszy Uwe Boll
Wiadomość wysłana przez: Jay w Czerwiec 09, 2009, 16:47:13
Postal jest najlepsza komedia roku 2008 imo wiec wiesz :) Jezeli sie do niektorych jego filmow podejdzie bez uprzedzen, vide Postal, to mamy kawal dobrego kina ^L^ Rozrywkowego rzecz jasna.
Tytuł: Odp: Najgorszy Uwe Boll
Wiadomość wysłana przez: Screwball w Czerwiec 10, 2009, 09:48:15
Postal może był nieco siermiężny, ale mimo wszystko dużo tam było autoironii (już za samą scenę z auto-wywiadem ma u mnie piątke) - zdecydowanie nie jest to jego najgorszy film, zaryzykuje nawet twierdzenie że najlepszy (choć wszystkich nie widziałem).

pzdr
Tytuł: Odp: Najgorszy Uwe Boll
Wiadomość wysłana przez: Świt w Czerwiec 10, 2009, 13:38:42
Postal jest żenujący. :-/ Humor rynsztokowy.
Tytuł: Odp: Najgorszy Uwe Boll
Wiadomość wysłana przez: Geralt_to_Metal w Czerwiec 28, 2009, 17:55:01
Zgadzam się ze Świtem. Postal no najbardziej debilny ( w najgorszym znaczeniu tego słowa) film jaki kiedykolwiek oglądałem.