Autor Wątek: MMA - Wątek ogólny  (Przeczytany 50211 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
Odp: MMA - Wątek ogólny
« Odpowiedź #200 dnia: Grudzień 04, 2016, 00:39:56 »
Za słabe nogi zeby stac 40 sek? Kaman. Obejrzyj powtorki. Pudzian zadaje dwa ciosy. Pierwszy gdzies w tył głowy, nie robi zadnej szkody. Drugi Popka nie dotyka a ten gleba. Nie potyka sie ani nic.

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #201 dnia: Grudzień 04, 2016, 00:43:28 »
Nie wiem jak to było, ale jak by sędzia nie przerywał to pepek by te ciosy młotkowe pudziana wytrzymał aż do drugiej rundy bez problemu

Ja pudziana nie lubie bo on jest za bardzo skoncentrowany na tym aby być najlepszy, za bardzo chce być profesjonalistą w każdym calu nie potrafi na siebie patrzeć z boku, a prawda jest taka ze nie ma on talentu do mma, jego fizjonomia nie jest dobra do tego sportu
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2016, 00:47:24 wysłana przez psxfan »

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #202 dnia: Grudzień 04, 2016, 00:47:06 »
No wiesz, to nie sa nielegalne walki w Chinach i sedzia przerywa w takich sytuacjach bo Polsat nie chce trupa miec na gali.

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 04, 2016, 00:49:25 »
jakiego trupa, ja oglądałem niemal wszystkie walki pudziana także te przegrane i jego siła przeciągania tira nie przekłada sie na siłe ciosu w klatce

Popek po jego ciosach miał tylko lekko czerwony nos, no faktyczne powód aby przerwać walke :-\
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2016, 00:51:04 wysłana przez psxfan »

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #204 dnia: Grudzień 04, 2016, 01:01:12 »
Hellol, nic sie nie stało...yyyy...bo sedzia przerwał? A przerwał bo w takiej sytuacj sie przerywa- Popek załozył tylko gsrde. Nie probował sie wydostac, nogami nie majdał, nic trupek.

Ale czaje, wg ciebie walki powinni przerywac tylko gdy jeden zawodnik ma urwana noge. Nota bene wiesz ze kilka dni temu zmarł polski bokser na gali w Londynie? I to po ciosach w rekawicach bokserskich z duza amortyzacja.

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #205 dnia: Grudzień 04, 2016, 01:17:39 »
Bokserzy giną bo dostają po głowie, ciosy pudziana były bite po rekach sam widziałem na powtórkach, tam żaden nie doszedł w głowę

Sedzia przerwał bo wielki koleś pokładał zamaszyście drugiego, tylko tyle że temu drugiemu nawet farba nie poszła.

PS liczę na rewanz który bedzie ogłoszony oficjalnie wkrótce, popek bedzie miał więcej czasu niz 3 miesiace i pokona kolesia który jest w sporcie 20+lat, a i tak przewagi sportowej pudziana nie było widać
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2016, 01:21:16 wysłana przez psxfan »

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #206 dnia: Grudzień 04, 2016, 08:03:55 »
Przepraszam, ze sie wtrace.
Panowie rozmawiaja o cyrku na powaznie? :D

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #207 dnia: Grudzień 04, 2016, 08:23:09 »
Pudzian nie ma dobrej "fizjonomii" do tego "sportu". Może chodziło o fizjologię?

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #208 dnia: Grudzień 04, 2016, 15:03:35 »
Przepraszam, ze sie wtrace.
Panowie rozmawiaja o cyrku na powaznie? :D
to raczej nie mój sport, ogladam z dskoku. Przyznaje troche ze wstydem, ze takie freak fighty czasem ogladam. Taki janusz mma :) no ale dyskusja poszła bo psxfan takie tololo robi, ze szok

Dziwi sie czemu sedzia przerywa walke szybko w sytuacji gdy Popek lezy, wprawdzie ma garde ale sie nic nie broni, a ta garda w tej wadze, przy walonych z cała siła młotkach Mariusza poleciała by do 5 sekund. I naprawde moglby go zabic. No a psxfan hehe- Popek nie był poobijany nawet. No nie był bo przerwano walke.

Tak samo jak ktos robi jakas akcje na staw kolanowy czy lokciowy. Wg psxfana powinni to przerywac tylko gdy trzasna  kosci bo zawsze jest szansa ze fighter wyjdzie z opresji :)

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #209 dnia: Grudzień 04, 2016, 15:34:51 »
Oglądałem na żywo i odebrałem to tak jakby się specjalnie przewrócił, bo się wystraszyl szarzy Pudziana. Ogólnie zalosc :) ale gala fajna. Najlepszy był gość, który zaprosił na afterek o 0100 na fb :D
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #210 dnia: Grudzień 04, 2016, 15:37:23 »
Przerwali za szybko bo to aktorzy, a nie mma, oni mają zachęcić Januszy do kupna dostępu z dekodera, a nie walczyć. Nikigo to nie interesuje bez znanych mord. Pudziana czy innego Popka spokojnie powali jakiś średni zawodnik z doświadczeniem, a ktoś dobry z jakimiś zasadami nawet walczyć nie będzie bo to wstyd. Podobnie jak cała ta szopka musi dość mocno odbijać się na zawodnikach zajmujących się tym profesjonalnie.

Ogólnie cieszę się, że Popek dostał po dupie (mógł mocniej) bo w sporcie, nawet takim, nie powinno się degeneratów promować, którzy ćpają i piją.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #211 dnia: Grudzień 04, 2016, 15:54:12 »
Z tym ostatnim to nie jest tak. Materla mowił, ze zawodnicy sa zadowoleni bo Popek przyciaga widzow i dzieki temu oni dostaja tez wieksze gaże. A Popek? No coz...wygrał bo dostał kupe kasy, schudł, fajki rzucił. Jak zmieni tryb zycia to wygrana pełna.

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #212 dnia: Grudzień 04, 2016, 16:02:35 »

A Popek? No coz...wygrał bo dostał kupe kasy, schudł, fajki rzucił. Jak zmieni tryb zycia to wygrana pełna.

Wygrana będzie jak jego dwunastoletnia fanbaza przestanie zgrywać się na gangsta-prymitywów.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #213 dnia: Grudzień 04, 2016, 16:28:06 »
Zalezy z czyjej perspektywy :) ale zaskoczył mnie, bo uwazalem go za totalnego debila, jednak to tylko image. Trenujac do walki wypowiadał sie i zachowywał normalnie.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #214 dnia: Grudzień 04, 2016, 16:28:12 »
Z tym ostatnim to nie jest tak. Materla mowił, ze zawodnicy sa zadowoleni bo Popek przyciaga widzow i dzieki temu oni dostaja tez wieksze gaże. A Popek? No coz...wygrał bo dostał kupe kasy, schudł, fajki rzucił. Jak zmieni tryb zycia to wygrana pełna.
Tylko, czy mowa jest o tym podwórkowym mma od Polsatu czy czymś poważnym? Czy może podobnego rodzaju praktyki są na całym świecie? Trochę bieda, że zawdonik cieszy się z tego, że jakiś pajac musi odegrać swoją rolę, aby dostać więcej kasy za walkę.

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #215 dnia: Grudzień 04, 2016, 23:47:55 »
Freak show fights są na całym świecie, nic nowego ;)

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #216 dnia: Grudzień 05, 2016, 00:09:59 »
Z tym przyciąganiem widowni to bym się nie zapędzał. Gimbazy czyli głównego odbiorce popka nie stać na payperview i ogląda streamy. No i już polsat wyskoczył, że będzie pozywał na miliony, bo widać hajs z wyświetleń się nie zgadzał.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #217 dnia: Grudzień 05, 2016, 00:41:22 »
Ale nie gimbaza była celem. Freak fighty oglada sie dla beki. Bruneika walczył ze striptizerem Dawidem Ozdobą. Koksu po 40 sek miał odciety tlen po gonitwie na ringu bo Dawid uciekał. Czasami tyłem :)
Ludzie chca sie posmiac tudziez zobaczyc mega wpierdol bo zanosilo sie na ciezki nokaut Popka.

Nie wiem czy ciut nie za duzo sobie jednak Polsat zyczy za takie cos. 20 zl powiedzmy, ze by przeszło.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #218 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:56:18 »
Ma za słabe nogi i tyle, na tym musi popracować, jak bedzie rewanż to pudziana rozwali

Ps pokaż mi kogoś kto by był zdewastowany przez pudziana, nie ma takiego, pudzian uderza efektowanie ale te ciosy nie powodują dewastacji u przeciwnika, nawet nejman dobrze wyglądał po walce z nim

Generalnie zgadzam się z toba, tylko nie z tymi efektowymi ciosami. Przecież on totalnie nie potrafi walczyć, tylko wyrzuca te witki na wiatraki jak pijak na trampolinie. Jednego prostego nie potrafi wyprowadzić. Nogi też raczej nie podniesie wyżej niż na wysokosc siedzącego mopsa. Fighter z niego jak ze mnie, tyle że ja jestem trochę mniejszy ;) Natomiast co do samej "walki" to serio nie ma czego komentować, równie dobrze moglibysmy rozważać tutaj o amerykańskim wrestlingu.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #219 dnia: Grudzień 05, 2016, 14:43:07 »
Zasada jest taka, ze po 4 ciosach w parterze bez kontry sedzia przerywa walke. Popek sam przyznaje, ze choc nie byl zamroczony jeszcze to kuma decyzje.

Pudzian jak wygrywał to zazwyczaj wywracał rywali i młotkował ile sił. A sedzia przerywał bo takie sa,zasady. No ale tez panowie, gdyby te ciosy z gory Pudziana nie były przerywane to bez jaj- porozbijał by gardy kazdemu ze swych przeciwników (gdy juz miał go na ziemi)

Pudzian ma dobieranych rywali z nizszej półki, jasne ze to nie jest top fighter. Gdyby takim był walczył by w UFC.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #220 dnia: Grudzień 05, 2016, 15:53:31 »
Daj spokój, on nie jest nawet medium fighterem. Za każdym razem jak walczył z kims, kto cos tam potrafi - przegrywał. To kupka celebryckich miesni, która monetyzuje te mięsnie póki może. Zresztą sam już ogłosił, że niedługo przechodzi na sportową emeryturę. Pewnie jeszcze ze 2-3 takie chałtury, żeby nie musiał czasem przegrać i tyle jego walecznej kariery.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline freekEza

• Super Badass
« Odpowiedź #221 dnia: Grudzień 05, 2016, 16:29:08 »
"Zasada jest taka, ze po 4 ciosach w parterze bez kontry sedzia przerywa walke."
Nie ma czegoś takiego w "Unified Rules". Obejrzyj walki np. Carwin-Lesnar albo Rockhold-Weidman.

"No ale tez panowie, gdyby te ciosy z gory Pudziana nie były przerywane to bez jaj- porozbijał by gardy każdemu ze swych przeciwników (gdy juz miał go na ziemi)"
Popkowi na pewno, ale zawodnikom to wątpię. Dziwnym trafem w KSW Pudzianowi sędziują tylko Polacy nigdy Goddard, Cartlidge albo Herb Dean.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #222 dnia: Grudzień 05, 2016, 19:07:01 »
Tak jakis goguś w studio mówił, nie znam sie zbytnio.

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #223 dnia: Grudzień 05, 2016, 20:26:32 »
Kiedyś jak sie oglądało strongmenów to wydawał sie że jak np pudzian by kogoś uderzył to by był zgon na miejscu. Prawda wyszła w mma, żadnej dewastacyjnej siły pudzian nie ma, i mieć nie bedzie

Wydaje mi sie że koleś który robi pompki i żyje zdrowo jest w stanie stawić opór takiemu pudzianowi bez problemu

A co sie tyczy popka, to musza mu teraz dobrać jakiegoś kelnera aby wygrał, niech ostro trenuje jak wygra to dostanie walke rewanżowa z Pudzianem i znowu bedzie wileki hit ppv

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #224 dnia: Grudzień 05, 2016, 20:43:00 »
Drugi akapit jest przesmieszny. Miałem napisac, ze nic głupszego tu nie czytałem ale dzis "co cie wkurwia"  dostarcza kopalnie heheszków.

Pompki? Wyciskam na klate 130 i jem tony białka a cos czuje, ze Pudzian by mnie zapierdolił jak w tej grze indie. Faster than light. :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2016, 20:46:08 wysłana przez Orson. »

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #225 dnia: Grudzień 05, 2016, 20:52:52 »
Moze by cie pokonał ale nie uszkodził by cie,
Z taką siłą jaką on prezentował w strongmench to powinien kości łamać a jednak nie ma takiego impetu, a zawodnicy UFC ważący lekko ponad 60 kilo potrafią tak kopnąć że noga u przeciwnika sie łamie jak zapałka (taki wpierdol dostał sławny Silva od jakiegś białasa, złamał mu nogę w pół)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #226 dnia: Grudzień 05, 2016, 20:56:30 »
No ja mysle ze jednak by mnie uszkodził gdyby to była walka bez sedziego. Zreszta z sedzią tez. A bic sie nawet potrafie.

Rozumiem, ze ty bys np Najmana z latwoscia pokonał? :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2016, 20:59:04 wysłana przez Orson. »

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #227 dnia: Grudzień 05, 2016, 20:58:48 »
Nejmana jego low kicki nie połamały to ciebie tym bardziej

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #228 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:00:01 »
Znaczy ty bys Najmana pokonał?

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #229 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:01:48 »
Możliwe:)
Chciałem dostać sie do służb mundurowych i testy fizyczne przeszedłem bez problemu, niestety inne testy zawaliłem:)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #230 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:03:44 »
Ciekawe jakie :) no to marnujesz sie, nadzieja na polskiego mistrza przechodzi nam obok nosa.
Ale ty trenujesz cos ze sportow walki czy takie radosne trololo?

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #231 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:14:54 »
Pompki? Wyciskam na klate 130 i jem tony białka a cos czuje, ze Pudzian by mnie zapierdolił jak w tej grze indie. Faster than light. :)

Dude, ale wiesz, że to białko nic nie robi poza rozpierdalaniem ci nerek etc.? To stary przesąd wzięty z bardzo mądrej obserwacji, że budulcem ciała są białka. Ale już wyciągnięta z tego mądrość ludowa "więcej białka > więcej mięśni" jest czystą głupotą bez podstawy. Wszystko powyżej 1.5g/kg masy leci na przemiał. Były badania, na sportowcach, nie chce mi się szukać.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #232 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:25:57 »
Coz ludzie ktorzy osiagneli najwiecej w kulturystyce raczej stawiaja na białko. Jak myslisz czemu Brunejka ke stejki a nie jakies kanapeczki? (Tm)

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #233 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:32:50 »
Czy znany jest panu koncept "correlation is not causation". Może po prostu dlatego, że ćwiczy? A jego organizm dobrze reaguje na te ćwiczenia? Szok, no nie?

Offline Goldberg

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #234 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:33:30 »
 ;D

Dawno sie tak nie usmialem czytajac ostatnie 1.5 strony w tym temacie. Liczylem na kopalnie beki w mainstreamowym polskim internecie po KSW 37, a tu nawet Forum dostarcza  :).

@freekeZa: Ty naprawde chciales komus tu wyjasnic Unified Rules?

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #235 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:42:01 »
Czy znany jest panu koncept "correlation is not causation". Może po prostu dlatego, że ćwiczy? A jego organizm dobrze reaguje na te ćwiczenia? Szok, no nie?
czyli wg ciebie dajmy na to ze Brunejka dziennie spala 5 tys cal. Aby budowac miesnie musi miec nadwyzke wiec powiedzmy 5500 min. I wg ciebie jesl by te 5500 dostarczył z ciastek i czekolady czyli cukrybi wegle to by wyszło na to samo?

Pokaz mi jednego kulturyste ktory potwierdza twa teze. Bo ja sie nie spotkałem. Zasada taka, ze 2g białka jemy na kg masy ciała, na masie wiecej nawet. Tako rzecze kulturystyka.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2016, 21:46:04 wysłana przez Orson. »

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #236 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:45:38 »
Dokładnie tak paniczu. I nie wg mnie tylko amerykańskich naukowców. I nie z ciastek, uchowaj boże, tylko z kaszy.

I nie z samej kaszy, te 1.5g białka na kilo wpier... trzeba.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #237 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:49:40 »
Ej powiedzielismy to samo. Z tym, ze nie 1,5 a 2 a przy intensywnym budowaniu masy nawet 2,5.
Zgadzasz sie ze nie jest tak, ze mozna zrobic te kalorie np z ciastek

I brawo bo jest taki kanał yt Warszawski Koks, gdzie panowie klujacy sie w pupe tesciem, twierdza ze mozna jesc co sie chce i wygladac zajebisciw. Czyli choc sie chybw tym nie interesujesz to jestes madrzejszy.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #238 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:59:35 »
No ale te białka powyżej 1.5g to ci już nie pomagają. A organizm musi się nimi zająć. Czyli bezsensu.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #239 dnia: Grudzień 05, 2016, 22:12:21 »
http://m.sfd.pl/Ile_białka_na_kg_masy_ciała_!_!-t350625.html

Drugi post. Tam nawet pisza, ze hardkorowcy robiacy masakryczny trening przyjmuja 3,1 g. No ja odkad o kulturystyce czytam to zawsze widziałem 2g u faceta a na masie 2,5.

Nerki spoko, pijemy duzo i wyplukujemy uboczne czynniki przemiany. Dlatego Brunejka pije 6 l dziennie.