Autor Wątek: Lockerz.com  (Przeczytany 18758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Juggernaut

• Junior
  • *
    • http://
Lockerz.com
« dnia: Październik 10, 2009, 13:51:22 »
lockerz.com to serwis zdobywający coraz wiekszą popularność w internecie. Zabawa polega na zdobywaniu punktów głównie  za codzienne logowanie i odpowiadanie na pytanie dnia,ale też za zapraszanie nowych członków, bo dostęp do strony jest dostepny tylko poprzez zaproszenia. W zależności od ilości punktów jakie uzbieramy, możemy wymienić ja na nagrody jak iPod czy konsole do gier (X360, PS3 czy PSP), czy gry wideo. Jestem na stronie 10 dni i uzbierałem na połowę GTA4 czy CoD:WaW, ale oczywiście celuje w lepsze nagrody :P
Za zaproszenie 20 osób dostaje się podwójne naliczanie punktów, więc każdy kto będzie chętny niech zostawi email, a dostanie ode mnie 1 zaproszenie. Może poswięcając 2 minuty dziennie na tą zabawe sam wygrasz w przyszłości fajna nagrodę.
Oto nagrody jakimi chwali się jeden z uczestników :
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs258.snc1/10524_102831546399382_100000176101000_82388_1426680_n.jpg
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs278.snc1/10524_102831543066049_100000176101000_82387_6142810_n.jpg
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs258.snc1/10524_102831549732715_100000176101000_82389_8325938_n.jpg

Maile najlepiej wysyłać mi na PM żeby potem nie było jakichś  problemów
W razie pytań pisać ...

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
Odp: Lockerz.com
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2009, 14:15:27 »
shenanigans

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2009, 14:31:34 »
shenanigans
W jakim sensie shenanigans?

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2009, 15:37:33 »
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline krolik607

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2009, 17:21:01 »
a jest do wygrania fortepianino :D ?

Offline Juggernaut

• Junior
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 10, 2009, 17:28:03 »
"Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters."

Więc nie wiem czy to taka "błazenada"  :P Może za pół roku się okaże, że poświęcałem 2 minuty dziennie na nic, bo strona zostanie zamknieta. Może też zyskam cos fajnego, nie wiem. Strona od środka prezentuje się bardzo fajnie, nigdzie nie przeczytałem żeby ktos został oszukany, a zasady są dość jasne.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 17:53:41 wysłana przez Juggernaut »

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 10, 2009, 19:45:53 »
Cytat: Juggernaut  link=topic=3054.msg56487#msg56487 date=1255188483
"Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters."

Więc nie wiem czy to taka "błazenada"  :P Może za pół roku się okaże, że poświęcałem 2 minuty dziennie na nic, bo strona zostanie zamknieta. Może też zyskam cos fajnego, nie wiem. Strona od środka prezentuje się bardzo fajnie, nigdzie nie przeczytałem żeby ktos został oszukany, a zasady są dość jasne.

Będę się cieszył Twoim szczęściem kiedy coś na tym ugrasz. Nie zapomnij się pochwalić.

shenanigans
W jakim sensie shenanigans?

w sensie machlojek, przekrętów i lewizny
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 19:53:09 wysłana przez Tartaq »

Offline Kevinkai

• Aktywny forumowicz
    • http://www.jdm-option.pl/ http://www.dentalmiasto.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 10, 2009, 20:16:17 »
Nie wiem co to jest ten cały Lockerz i nie zamierzam się dowiedzieć, ale chciałem tylko napisać, że na to coś choruje mega dużo ludzi w sieci.  ::) Co włażę na jakieś fora to ktoś otwiera temat o tym czymś. Na maila walą mi jakieś zaproszenie i nakłaniają do rejestracji. Mają rozmach sku.......!  ;D

Wszyscy klikają, a oni pewnie doją kasę.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 10, 2009, 20:27:10 »
Wszyscy nie, bo ja nie klikam ;)

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 10, 2009, 22:03:37 »
Nie wiem co to jest ten cały Lockerz i nie zamierzam się dowiedzieć, ale chciałem tylko napisać, że na to coś choruje mega dużo ludzi w sieci.  ::) Co włażę na jakieś fora to ktoś otwiera temat o tym czymś. Na maila walą mi jakieś zaproszenie i nakłaniają do rejestracji. Mają rozmach sku.......!  ;D

Wszyscy klikają, a oni pewnie doją kasę.

Podobnie było z Naszą Klasą. Z początku każdy to zlewał, ot następny serwisik typu grono, czy fotka. A teraz? Jakieś debilizmy typu wirtualne kwiatki, czy inne duperele, afery w mediach etc.

Kiedyś w promocjach Coca-Coli można było sobie wybrać np. białego misia, albo inne fizycznie istniejące rzeczy. Obecnie 3/4 nagród to cyfrowe bzdety z NK. Cóż, ludzka głupota nie zna granic. Do tego najczęściej manifestuje swoją obecność w internecie.

Offline Maciej Kaczyński

• Mieszkaniec tego forum
    • Pejdż on Kompjuter Entertetejment
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 11, 2009, 00:00:41 »
Mam szczerą nadzieję, że nie jesteś autorem tego cytatu. Gorzej napisanych trzech zdań dawno nie czytałem (no dobra czytałem, ale te też są fatalne). Chyba je ktoś translatorem poleciał.
http://www.youtube.com/user/pokeplinfo
Pejdż on Kompjuter Entertetejment

Offline Juggernaut

• Junior
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 11, 2009, 20:27:02 »
Mam szczerą nadzieję, że nie jesteś autorem tego cytatu. Gorzej napisanych trzech zdań dawno nie czytałem (no dobra czytałem, ale te też są fatalne). Chyba je ktoś translatorem poleciał.

Przecież cytowałem ...
A Ty przeglądasz to forum szukając interesujących cię tematów czy chcesz się jakos dowartościować postami jak wyżej.
Na forum polygamii raczej poprawna polszczyzna nie jest na pierwszym planie. Całkowicie nie rozumiem sensu twojego postu

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 11, 2009, 20:41:19 »
Cytat: Juggernaut  link=topic=3054.msg56702#msg56702 date=1255285622
Na forum polygamii raczej poprawna polszczyzna nie jest na pierwszym planie. Całkowicie nie rozumiem sensu twojego postu

co nie oznacza, ze mozna pisac "bylejak"

Offline Juggernaut

• Junior
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 12, 2009, 19:34:29 »
Cytat: Juggernaut  link=topic=3054.msg56702#msg56702 date=1255285622

co nie oznacza, ze mozna pisac "bylejak"

Czyli niemożna też cytować "bylejako" napisanych zdań ?
Przepraszam bardzo za wszystko, byl to mój ostatni post na tym forum.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 12, 2009, 19:49:52 »
Cytat: Juggernaut  link=topic=3054.msg56887#msg56887 date=1255368869
Przepraszam bardzo za wszystko, byl to mój ostatni post na tym forum.
Jak dramatycznie, ale kogo to obchodzi ? Myślisz, że ktoś będzie Cię błagał o powrót ? Litości, po co odwalać jakieś szopki ?

Odnośnie wątku, dostać coś za darmo ? Taa

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
Lockerz. Darmowe gry i konsole - bez haczyków
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 22, 2009, 12:47:17 »
Oto moja krótka historia:

O stronie lockerz.com dowiedziałem się przez przypadek z internetu podczas długiego i nudnego dnia w pracy. Zwykle podchodzę sceptycznie (zapewne jak i wy) do serwisów typu klikaj a otrzymasz coś za darmo. Jednak ze względu na duża ilość czasu w pracy postanowiłem poświęcić 5 minut dziennie by zweryfikować swoje poglądy.

I tak we wrześniu zaczęło się moje codzienne wchodzenie na lockerz.com oraz odpowiadanie na pytania (DAILIES). każdego dnia przybywały 4 punkty na koncie. W październiku rzucili nagrodami. Wcześniej wiedziałem, że będą dostępny gry (za 100ptk), konsole i dużo elektroniki. W miesiąc zebrałem jedynie 100 punktów więc pozwoliło mi to jedynie na grę. Gry na PS3 rozeszły się szybko (10 minut) więc z braku laku wziąłem grę na Nintendo DS.

Dostałem potwierdzenie zakupu, później potwierdzenie wysyłki i po 4 tygodniach (ku mojemu zdziwieniu) gra dotarła UPSem do Polski.

----------------------------------------------------------------------------------------

Informacje o lockerz znajdziecie tutaj:
http://www.lockerz.com.pl/czym-jest-lockerz/

Ale jak chcecie zaproszenie to zwracajcie się do MNIE :). Zawsze to jakieś punkty dla mnie.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Reasumując to żadna ściema a warto poświęcić dosłownie 5 minut dziennie by dostać coś gratis.

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
Odp: Lockerz. Darmowe gry i konsole - bez haczyków
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 22, 2009, 12:56:23 »
Pozwólcie, że uraczę was moją krótką historią:

Zarejestrowałem się 3 miesiące temu, jak głupi namawiałem 20 znajomych by chociaż dostać koszulkę którą się dostaje za 20 zaproszeń przy okazji dowiedziałem się, że teraz będą tylko rzucać niezapowiedzianie mięsem, czyli to oznacza gratkę dla internetowych no-lifeów. Teraz mam 300 ptz a koszulka przyjdzie najwcześniej w styczniu. Pomysłodawcy pewnie zgarnęli już paręnaście milionów wydając z 20 tyś na użytkowników, dodatkowo wymyślili jakieś sweetakes'y które pewnie będą zamiast rozdawania nagród. Podsumowując i tak warto się zarejestrować bo koszulka mimo, że dojdzie za pół roku to i tak coś dojdzie! a nie tak jak na innych stronach macie gwarantowane nic  :P
Ja też wysyłam zaproszenia, jeśli chcecie je szybko dostać to piszcie na:
GG: 6189506
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 13:01:20 wysłana przez Psychol324 »

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 22, 2009, 12:59:05 »
Informację o uzupełnieniu nagród otrzymasz 12h wcześniej. Ja sprawdzam maila więcej niż co 12 godzin więc nie trzeba być no-lifem :).

Ale widzisz. Koszulkę też dostaniesz gratis.

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 22, 2009, 13:01:15 »
Reasumując to żadna ściema a warto poświęcić dosłownie 5 minut dziennie by dostać coś gratis.

Reasumując, temat na temat tego serwisu (?) jest już założony

http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,3054.msg56702.html

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 22, 2009, 13:02:29 »
Informację o uzupełnieniu nagród otrzymasz 12h wcześniej. Ja sprawdzam maila więcej niż co 12 godzin więc nie trzeba być no-lifem :).

Ale widzisz. Koszulkę też dostaniesz gratis.

Really!? no popatrz! ja jakoś nie dostałem ani razu emaila kurcze! :(
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 13:04:09 wysłana przez Psychol324 »

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 22, 2009, 13:05:50 »
Żeby nie było. Ja nikogo na siłę nie namawiam.

Czekałem 2 miesiące by napisać posta o tym serwisie. Ale napisałem dopiero gdy gra do mnie dotarła. Z mojego punktu widzenia to nie ściema i każdemu polecam bo to nic nie kosztuje.

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 22, 2009, 13:09:18 »
Żeby nie było. Ja nikogo na siłę nie namawiam.

Czekałem 2 miesiące by napisać posta o tym serwisie. Ale napisałem dopiero gdy gra do mnie dotarła. Z mojego punktu widzenia to nie ściema i każdemu polecam bo to nic nie kosztuje.

Kosztuje, 2-5 minuty twojego życia, dziennie!  :-X

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 22, 2009, 13:11:43 »
czyli jestem w stanie zdobyć 4 punkty dziennie bez pomocy i namawiania innych, tak? tylko za to, że wejdę na stronkę i odpowiem na pytanie? trzeba codziennie to robić czy można np. 4 razy w tygodniu?

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 22, 2009, 13:13:14 »
Kosztuje, 2-5 minuty twojego życia, dziennie!  :-X

Jutro ze stoperem zmierzę dokładnie ile zajmuje i dam znać. Wtedy każdy będzie mógł zdecydować czy jest w stanie poświęcić tyle swojego życia podczas gdy akurat marnuje swój czas np w pracy z powodu chwilowego braku zajęcia.

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 22, 2009, 13:15:00 »
Cytat: Mariusz  link=topic=3366.msg66939#msg66939 date=1258891903
czyli jestem w stanie zdobyć 4 punkty dziennie bez pomocy i namawiania innych, tak? tylko za to, że wejdę na stronkę i odpowiem na pytanie? trzeba codziennie to robić czy można np. 4 razy w tygodniu?

Nie musisz nikogo namawiać. Jedno wejście to 2 punkty, jedna odpowiedź to 2 punkty (ma być tez oglądanie reklam i jakies inne pierdoły).

4 dni = 16 punktów

kemiru

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 22, 2009, 13:47:04 »
Naprawdę nie ma żadnych haków? Co oni z tego mają? 

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 22, 2009, 13:51:14 »
a co mogą mieć... mają spore ilości danych osobowych i zarabiają niemałe pieniądze z reklam. nie znam się, ale tak mi się wydaje. ja mimo wszystko spróbuję, nic na tym nie stracę, a to że ktoś zyska - takie życie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 13:54:00 wysłana przez Mariusz »

kemiru

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2009, 13:58:34 »
Cytat: Mariusz  link=topic=3366.msg66947#msg66947 date=1258894274
a co mogą mieć... mają spore ilości danych osobowych i zarabiają niemałe pieniądze z reklam. nie znam się, ale tak mi się wydaje. ja mimo wszystko spróbuję, nic na tym nie stracę, a to że ktoś zyska - takie życie.

Ja nić nie mam przeciwko temu, by ktoś zarabiał. Zwyczajnie boję się naciąć  ;).

szokiz

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 22, 2009, 16:03:45 »
I jeszcze trzeba zaznaczyć, że trzeba mieszkać w pokoju obok serwerów, żeby dostać cokolwiek droższego. 2 minuty po updacie prezentów i zostały same skórki na Iphona.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 16:13:46 wysłana przez szokiz »

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 22, 2009, 18:07:03 »
Ja wysłałem req o zaproszenie, dziś rano dostałem, klikam i wywala info, że zły mail :] Ta, chyba zostaje mi kupowanie rzeczy, nadal ;(
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 22, 2009, 20:23:09 »
Ja wysłałem req o zaproszenie, dziś rano dostałem, klikam i wywala info, że zły mail :] Ta, chyba zostaje mi kupowanie rzeczy, nadal ;(
To znajdź sobie sponsora :D

I jeszcze trzeba zaznaczyć, że trzeba mieszkać w pokoju obok serwerów, żeby dostać cokolwiek droższego. 2 minuty po updacie prezentów i zostały same skórki na Iphona.
Skórki od Iphona...też fajny prezent :D raczej nie ma co liczyć na coś lepszego skoro jest ta świadomość, że tysiące ludzi w tym samym czasie rzuca się na mięso.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 20:28:23 wysłana przez Psychol324 »

Offline Cybran06

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 22, 2009, 21:24:54 »
Cholera dlaczego to mi zjada punkty? Najpierw zdobył 2 za zalogowanie, potem jakaś gra była i zdobyłem 19 a potem odpowiedziałem an daily - mam 0 :/ o co c'mon!?

Offline Slateer

• Junior
  • *
    • Gamersite
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 23, 2009, 03:16:07 »
ja wole samemu zarobic i sobie cos kupic, a nie ze bede musial wkrecic 500 osob do tego shitu zeby dostac jakas gre

Gry, konsole, PC: www.gamersite.pl

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 23, 2009, 09:10:22 »
Cholera dlaczego to mi zjada punkty? Najpierw zdobył 2 za zalogowanie, potem jakaś gra była i zdobyłem 19 a potem odpowiedziałem an daily - mam 0 :/ o co c'mon!?

Spokojnie. Może jakiś błąd. Ale wszystkie punkty są zapisane w bazie. Nic nie przepada!

Offline Torin

• Super Badass
  • Forumowicz Roku 2049
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 23, 2009, 09:38:37 »

Spokojnie. Może jakiś błąd. Ale wszystkie punkty są zapisane w bazie. Nic nie przepada!
No chyba, ze sie na bazie spieprzy :)
Steam/Origin/UPlay: Toriniasty

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 24, 2009, 02:42:35 »
Jakby co tez mam invite'y =]

Offline Sadam

• Stały bywalec
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 24, 2009, 16:26:42 »
Huh ja też mogę wysłać komuś invite. Już mam 100 punktów , teraz tylko grzecznie poczekam na Demon's Souls.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 24, 2009, 16:40:31 »
W takim razie poproszę od kogoś na maila : mleczar@gmail.com

Offline jarken

• Super Badass
  • You ROCK!
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 24, 2009, 18:58:51 »
Na innym forum chwalą się wygranymi ipodami, psp i dsami po wczorajszym/dzisiejszym wysypie przedmiotów.

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 24, 2009, 19:07:08 »
Przed chwilą się udało:

ORDER RECEIPT

#

Amazon.com.co.uk E-Gift Card UK 50 GBP
Total PTZ value: 250 PTZ
Order Date: 11/24/09