Autor Wątek: Komentarze  (Przeczytany 86428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ViktoR

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Komentarze
« Odpowiedź #320 dnia: Maj 21, 2009, 11:24:11 »
Zajebiste generalizowanie. Nie chcę mi się nawet dyskutować skoro wyjeżdżasz z takimi argumentami.

A ja jednak pociągnę ten temat. Napisz proszę co tak nudziło Ciebie w Ico? Mnie ta gra tak wciągnęła że ukończyłem ją za jednym posiedzeniem, zresztą moja TŻ miała tak samo. Czego nie było w Ico to szybkiej akcji i stąd mój wpis o kosmitach i strzelaniu.
In the rain or in the snow
Got the got the funky flow

(kliknij)

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #321 dnia: Maj 21, 2009, 11:34:27 »
Jednemu się podoba, drugiemu nie. Jednych nudzi Final Fantasy, drugim MGS, trzecich Ico. I już.
Gust ma więcej odcieni niż czarny i biały, nie popadajmy w skrajności, no ;)
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #322 dnia: Maj 21, 2009, 14:04:58 »
A po uj mam argumentować jak moja racja jest najmojsza? :P :D

Offline ViktoR

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #323 dnia: Maj 21, 2009, 15:46:51 »
A po uj mam argumentować jak moja racja jest najmojsza? :P :D

No to żeśmy pogadali.

Fajna pogoda dziś na śląsku :)

(kliknij)

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #324 dnia: Maj 21, 2009, 15:51:16 »
Daj spokój :( Nie da się wytrzymać :( Jak jest ponad 20, to dla mnie katorga, najbardziej lubię tak między 13 a 15, a w mieszkaniu 18 stopni.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #325 dnia: Maj 21, 2009, 16:33:20 »
O, i tu muszę się z Katanką zgodzić z tym, że dla mnie przedział to 15-20, w domciu 18 właśnie.
W lecie najlepiej czułem się w Norwegii.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #326 dnia: Maj 21, 2009, 22:30:13 »
Ale Wy jesteście cieniasy, i w ogóle. Dziś na podkarpaciu (Sanok) było pewnie ze 25 stopni, a jeszcze musiałem zasuwać w japonkach po mieście. Lubię jak jest tak gorąco :o

Offline stripocean

• Stały bywalec
« Odpowiedź #327 dnia: Maj 22, 2009, 01:02:56 »
Jednemu się podoba, drugiemu nie. Jednych nudzi Final Fantasy, drugim MGS, trzecich Ico. I już.
Gust ma więcej odcieni niż czarny i biały, nie popadajmy w skrajności, no ;)

A ja wpisujac sie w ton dyskusji chcialem podkreslic ze bialy nie jest kolorem :P

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #328 dnia: Maj 22, 2009, 07:22:14 »
O, i tu muszę się z Katanką zgodzić z tym, że dla mnie przedział to 15-20, w domciu 18 właśnie.
W lecie najlepiej czułem się w Norwegii.

Stanowczo kolegow popieram w tym zakresie temperatur.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #329 dnia: Maj 26, 2009, 19:16:34 »

stanowczo sie sprzeciwiam.
24 stopnie w nocy, wino na moscie naprzeciw Luwru i do tego swieze bagietki to sposob na zycie, ktory zamierzam uprawiac na starosc.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #330 dnia: Maj 26, 2009, 19:22:38 »

24 stopnie w nocy, wino na moscie naprzeciw Luwru i do tego swieze bagietki to sposob na zycie, ktory zamierzam uprawiac na starosc.

No ja na emeryturkę to albo bym osiadł albo w Geiranger w Norwegii, albo na Sycylii we Włoszech. Norwegia dlatego, bo jest tam przepięknie i temperatury odpowiednie, a we Włoszech jest wino i najlepsza kuchnia na świecie (i nie, nie mówię tu o Pizzy, hehe :P).

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #331 dnia: Maj 26, 2009, 19:46:35 »
Zamieszkać w Chorwacji, to jest coś cudownego. O, fajny apartament w Dubrowniku na przykład. :-D
Bandits are coming, you fool. Why worry about the beard, when the head is about to fall?

A.K.A. Wehr

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #332 dnia: Maj 26, 2009, 19:55:25 »

Okropienstwo. Smierdzi, syfiaste jedzenie i dookola o 'tycie' zabojady z wydumanie wielka osobowoscia. Niestety w paryzewie bywalem zwykle podczas upalow i zawsze mi sie nie podobalo :|
Mnie by wszedzie pasilo gdzie: jest nie wiecej jak 15 stopni, jest dobre jedzenie, nie smierdzi :)

Offline ViktoR

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #333 dnia: Maj 26, 2009, 20:19:36 »

Moja TŻ ma fioła na punkcie Paryża a dla mnie te miasto to istna katorga. Paryżowi mówię stanowcze NIE!

(kliknij)

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #334 dnia: Maj 26, 2009, 21:03:58 »
We francji mi się podobało bardzo, ale raczej n aprowincji, wśród lasów i łąk oraz winnic ;) W Paryżu nie było nic ciekawego, może z wyjątkiem Mcdonaldsów (naliczyłem ich ponad 40). Za to Chorwacja ... pięknie tam ... tylko te okropne temperatury :( Nie mógłbym wytrzymać tam więcej niż 2 tygodnie. Gdzie będę spędzał starość? Raczej gdzieś na północy (Szwecja, Norwegia, Finlandia) lub gdzieś na innej północy - Kanada, Alaska :)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #335 dnia: Maj 26, 2009, 21:29:15 »
W Paryżu nie było nic ciekawego, może z wyjątkiem Mcdonaldsów (naliczyłem ich ponad 40).

zadziwiasz mnie coraz bardziej ;-)
byc w Paryzu, gdzie jest TYLE knajpek z tak smacznym i tak cholernie niezdrowym zarciem i mimo to chodzic do McDonaldsa? to tak, jakby byc w Amsterdamie i kupowac jakis podrabiany hasz od typka, ktory smierdzi sikami...

w Paryzu jest tyle ciekawych rzeczy do zobaczenia i zrobienia (i nie, nie wliczam w to Wiezy Eiffela, jesli juz to raczej planty przed nia), ze co tam jestem z moja luba, to nam nigdy czasu nie starcza na zobaczenie nawet polowy tego, co zaplanujemy. i wracamy zawsze tak zmeczeni, ze az milo. no i za kazdym razem jest "pojedziemy tam jeszcze raz" :]

troszke sie tutaj off topic zrobil, wiec w temacie gier (przez tydzien bylem offline, wiec teraz sie dziwie ile wyplynelo materialow o Heavy Rain) rzuce tylko tyle, ze filmikow z tej gry nie ogladam, za to chlone wywiady z tworca, bo koles raz, ze opowiada z taka pasja, ze az milo sie to czyta, a dwa momentami mam wrazenie, ze czyta mi w myslach i wyciaga z nich wszystkie niespelnione marzenia o grze, w ktora bym chcial kiedys zagrac... zrobilem sobie embargo na filmy z Heavy Rain, ale wywiadow mi ciagle malo! i czekam niecierpliwie na wywiad na polygamii :>

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #336 dnia: Maj 26, 2009, 22:18:56 »
wyciaga z nich wszystkie niespelnione marzenia o grze, w ktora bym chcial kiedys zagrac...

O, to jest wlasnie kluczowe (niestety) w HR - tez chcialbym w te gre kiedys zagrac ale obawiam sie, ze moga sie potwierdzic pogloski o przesunieciu gierki na 2010r. Wiem, ze i Microsoft przesuwa premiery (Alan Wake sie jeszcze nie dobudzil) ale Soony chyba staje sie synonimem opoznien :(
Ech, marudze bo po prostu chcialbym juz w to zagrac.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #337 dnia: Maj 26, 2009, 22:25:43 »
Ech, marudze bo po prostu chcialbym juz w to zagrac.

ja tez.
ale mi akurat opoznienie nie przeszkadza w najmniejszym stopniu.
mam az za duzo gier do ogarniecia w tej chwili, nawarstwia sie spora liczba tytulow, ktore tez chcialbym sprobowac - wiec data wydania Heavy Rain jest ostatnia rzecza, jaka mnie tak naprawde interesuje. gry nie skasuja z listy wydawniczej na pewno, wiec czy zagram za miesiac czy za rok - mam to gdzies. byle spelnila moje oczekiwania, bo po ogromnym zawodzie, jaki mnie spotkal ze strony Naughty Dog (liczylem, ze Uncharted bedzie platformowko-przygodowka, a nie strzelanka), zostaje mi jedynie Team ICO i Quantic Dream na liscie nadziei. jesli Heavy Rain spelni me oczekiwania w podobnym stopniu, jak to zrobil Metal Gear Solid 4 - bede bardziej niz kontent. nudzic sie przez ten czas az tak bardzo nie bede :)

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #338 dnia: Maj 26, 2009, 23:07:50 »
Lepiej przecież, żeby posiedzieli nad grą, i zrobili tak dobrą, jak to możliwe, niż żeby puścili na szybko, i potem dwa miesiące wychodzą patche.
Też mam masę gier, które chciałbym jeszcze ogarnąć. Ehh, brak czasu, i trochę brak chęci na siedzenie pół nocy.

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #339 dnia: Maj 27, 2009, 06:59:55 »
Lepiej przecież, żeby posiedzieli nad grą, i zrobili tak dobrą, jak to możliwe, niż żeby puścili na szybko, i potem dwa miesiące wychodzą patche.

Prosze Cie. To sie da slyszec za kazdym razem gdy jest opoznienie i za kazdym razem okazuje sie, ze nie jest argumentem by 'posiedzieli dluzej nad gra to bedzie mniej zabugowana' poniewaz juz zwykle zaraz na starcie dostepne sa patche.
BTW teraz jeszcze Mafia II tez sie przelozyla na 2010, ble.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #340 dnia: Maj 27, 2009, 07:52:08 »
zadziwiasz mnie coraz bardziej ;-)

Ja jestem taki co kocha wieś i naturę, a bardzo źle sie czuje w mieście :) W Paryżu spędzilismy całe 2 dni chodząc od 6 rano do 22 codziennie, aby zobaczyc wszystko (i tak wszystkiego nie zobaczylismy) i to był dla mnie koszmar (w sensie, że miasto). Jedynym odpoczynkiem był truskawkowy, zmrożony Shake podawany przez zapoconego muzyna ;) dodam jeszcze, że gdy bylismy te 2 dni, to temp nie spadała poniżej 35 stopni :)

Natomiast zamki nad Loarą, prowansja ... tam mi sie podobało :)

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #341 dnia: Maj 27, 2009, 08:24:57 »
Prowansja jest spoko, a Loara... zamki i lasy fajne, ale sama rzeka węższa niż Dunajec. :-P
Bandits are coming, you fool. Why worry about the beard, when the head is about to fall?

A.K.A. Wehr

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #342 dnia: Maj 27, 2009, 09:56:28 »
Panowie - o czym my mowimy? Barcelona - to jest najlepsze miasto na swiecie. No moze Nowy Jork jest jeszcze fajniejszy, ale wolalbym mieszkac w Hiszpanii.

A ad rem:

Co do opoznienia HR - wsiedli w komentarzach na super-nyga, a moim zdaniem chlopak ma racje. Rzeczywiscie mam wrazenie, ze Sony (odmiennie do MS) strasznie wyprztykuje sie z filmikow i zapowiada gry z duzym wyprzedzeniem, a pozniej je zbyt czesto przesuwa. Jesli HR sie przesunie i GoW3 bedzie w przyszlym roku to jedynym ekskluzywnym potencjalnym system-sellerem w 2009 bedzie Killzone 2 (ktore z tego co slysze jest mocno srednie) i Uncharted 2 (o ile i tego nie przesuna)... Troche to kiepskie.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #343 dnia: Maj 27, 2009, 13:24:07 »
No Hiszpanią też bym nie pogardził :).

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #344 dnia: Maj 27, 2009, 13:30:01 »
Tez :) Pojadę tam kedyś nad Rio Ebro na wielkie sumy !!!

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #345 dnia: Maj 27, 2009, 14:00:41 »
Sony ma dwa ogromne atuty - Insomniac i Naughty Dog. Obie ekipy potrafią w rozsądnym terminie stworzyć naprawdę świetne gry. Nadrabiam ostatnio Resistance 2 i z zaskoczeniem stwierdzam, że w kwestii przyjemności z gry, ten tytuł jest o klasę wyżej niż Killzone 2. Śmiem twierdzić, że to wspomniane dwa studia niemal samodzielnie ciągną wózek pt. PS3. Szybciej, taniej i na poziomie, nie to co przeciętniaki z Guerilla.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #346 dnia: Maj 27, 2009, 14:06:40 »
Sony ma dwa ogromne atuty - Insomniac i Naughty Dog.

gdyby Naughty Dog robilo Jaki zamiast Uncharted, to bym sie pod tym podpisal obiema recami i nogamy.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #347 dnia: Maj 27, 2009, 14:09:27 »
Kiedyś zrobią, czekajmy na E3. Co do KZ2, to jest oczojebna grafika, która zabija takie Resi2 pierdnięciem :)

Dzierzba

• Gość
« Odpowiedź #348 dnia: Maj 27, 2009, 17:39:15 »
A mnie ostatnio zaczyna gryźć jedna rzecz. Możliwe, że na najbliższych targach E3 zostanie ogłoszona kolejna część Metal Geara i na forach znowu powoli zaczyna się histeria: "A po co?", "a dlaczego?", "Hideo kończ" itp, itd. I to zazwyczaj od ludzi którzy sami przyznają, że w tą grę nie grali albo tylko ją liznęli. Przecież nikt im nie każe w nią grać, nikt ich nie zmusza do kupowania jej, do czytania informacji o niej, mimo to nie potrafią się temu oprzeć. Każda z części MGS-a trzymała pewien poziom, każda z części otrzymywała wysokie oceny, każda z części miała odpowiednią sprzedaż. Więc są ludzie którym odpowiada taki system grania jaki jest w Metal Gear Solid. A ja pewnie znowu będę musiał czytać na forach o tej grze: "to żadna gra tylko film", " opera mydlana", " japoński g..." i pewnie pojawią się nowe określenia. Chyba żadna gra nie jest tak atakowana (no może sims) tylko za to, że jest, bo wszystko inne przemawia za tym tytułem. Hideo może i chciałby skończyć z tą serią ale z drugiej strony sam przyznaje, że boi się ja oddać w cudze ręce. I ja to rozumiem, jego dziecko, pozwólmy mu je nadal wychowywać.

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #349 dnia: Maj 27, 2009, 18:08:17 »
Hideo może i chciałby skończyć z tą serią ale z drugiej strony sam przyznaje, że boi się ja oddać w cudze ręce. I ja to rozumiem, jego dziecko, pozwólmy mu je nadal wychowywać.

Nie no jasne, o pieniazkach w ogole nie mysli ;>

Dzierzba

• Gość
« Odpowiedź #350 dnia: Maj 27, 2009, 18:09:41 »
Ale czy coś w tym jest złego, choć bardziej o pieniążkach myśli Konami.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #351 dnia: Maj 27, 2009, 19:45:08 »
Chcialem tylko zdementowac pogloski jakoby to Killzone bylo mocno srednie. To naprawde dobra gra.
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline ViktoR

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #352 dnia: Maj 27, 2009, 20:38:55 »
Chcialem tylko zdementowac pogloski jakoby to Killzone bylo mocno srednie. To naprawde dobra gra.

Mocno średnia dobra gra :P

(kliknij)

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #353 dnia: Maj 27, 2009, 21:40:45 »

Ja się np. nieco męczę z Killzonem po graniu w Call of Duty 4. Dla mnie to nic nadzwyczajnego, ot 7/10. Jakby Black 2 miał taką oprawę to... :D

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #354 dnia: Maj 28, 2009, 12:15:23 »
Ja się np. nieco męczę z Killzonem po graniu w Call of Duty 4. Dla mnie to nic nadzwyczajnego, ot 7/10. Jakby Black 2 miał taką oprawę to... :D

Black? to ta gra z ZA DLUGIMI przerywnikami, w ktorych nic sie nie dzialo i nie mozna ich bylo pominac? zieeeew.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #355 dnia: Maj 28, 2009, 13:00:26 »
Pies sr*ł przerywniki. Gameplay był super.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #356 dnia: Maj 28, 2009, 13:24:58 »

to ta gra z ZA DLUGIMI przerywnikami, w ktorych nic sie nie dzialo i nie mozna ich bylo pominac? zieeeew.

Fan MGSa wypomina jakiejs grze dlugie przerywniki? :P

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #357 dnia: Maj 28, 2009, 14:09:06 »
Fan MGSa wypomina jakiejs grze dlugie przerywniki? :P

no sorry, ale przerywniki w Black byly tak gowniane, nudne, bzdurne i nie do zdzierzenia, ze rozmowy przez codec z MGSa (dowolnego) sa przy tym kwintesencja dobrej rozrywki i pelne niespodziewanych zwrotow akcji.
ile mozna patrzec na dwoch typkow palacych fajke, obracajacy sie wiatrak i bzdurzenie na zasadzie "ciezko bylo, ale dalismy rade, bo nie wiedzielismy, ze bedzie jeszcze ciezej, ale i tak dalismy rade, zeby sie przekonac, ze to byl pikus, bo potem bylo jeszcze ciezej"... i najgorsze w tym bylo to, ze ta gadanina trwala przez kilka(nascie) minut ciurkiem, nic innego sie nie dzialo, a mnie szlag trafial, bo checkpoint zapisywal sie PO przerwyniku, a nie PRZED nim. wylaczyles gre PRZED skonczeniem tego bzdurnego bajdurzenia, mogles powtarzac epizod od poczatku (jesli sie myle, to przepraszam, ale tak to zapamietalem). jedna z tych gier, ktorych nie skonczylem wlasnie przez irytacje zwiazana z rzeczami, na ktore nie moglem miec najmniejszego wplywu. choc odglosy broni byly tam chyba najlepsze z wszystkich gier w jakie zdarzylo mi sie grac. graficznie tez miazdzylo galki oczne - takich efektow nie bylo wtedy chyba nawet na pecetach.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #358 dnia: Maj 28, 2009, 16:53:20 »
bo checkpoint zapisywal sie PO przerwyniku, a nie PRZED nim. wylaczyles gre PRZED skonczeniem tego bzdurnego bajdurzenia, mogles powtarzac epizod od poczatku

I bardzo dobrze. Najgorsze co moze byc to nieprzewijalne filmiki, wstawki, ktore trzeba w kolko ogladac, bo jakis debil wymyslil checkpoint przed nim.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #359 dnia: Maj 28, 2009, 18:22:00 »
bo checkpoint zapisywal sie PO przerwyniku, a nie PRZED nim. wylaczyles gre PRZED skonczeniem tego bzdurnego bajdurzenia, mogles powtarzac epizod od poczatku

I bardzo dobrze. Najgorsze co moze byc to nieprzewijalne filmiki, wstawki, ktore trzeba w kolko ogladac, bo jakis debil wymyslil checkpoint przed nim.

najgorsze co moze byc to jakis debil, ktory wymyslil, ze przerywnika nie mozna pominac.
szczegolnie, jesli te przerywniki nie wnosza KOMPLETNIE NIC do fabuly.