Autor Wątek: Jaki trailer ostatnio widziałeś?  (Przeczytany 258513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
Odp: Jaki trailer ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #2600 dnia: Styczeń 22, 2018, 12:57:22 »
Mnie bardziej od samego filmu interesuje jak wypadnie rywalizacja między oboma Pitbullami. Najlepsze, że oba mają jako główny wątek "królowe podziemia" (no w sumie zrozumiałe, bo w końcu był "wspólny przodek" zanim się im drogi rozeszły). A już najlepsze jest to, że to wersja z Dodą (ja myślałem, że ona będzie postacią drugoplanową, a może być jej na ekranie więcej niż Despero) będzie pewnie mimo wszystko mniej "wieśniacka". No i pierwszy Pitbull bez Grabowskiego.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2018, 12:59:37 wysłana przez TurboGad »

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #2601 dnia: Styczeń 23, 2018, 09:06:51 »
Mi się podoba. Doda nawet znośnie. Myślę, że brak najbardziej debilnego montażu i chronologii Vegi sprawi, że będzie się dało to oglądać w miarę znośnie. To w dalszym ciągu film akcji oglądany dla rozrywki.

No i wygląda na to, że Pazura zagra coś innego, niż zwykle.

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #2602 dnia: Styczeń 25, 2018, 10:05:13 »
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #2603 dnia: Styczeń 25, 2018, 10:18:25 »
Krokodyl? WTF? Przecież to była jaszczurka. Lizzie the Lizard konkretnie. Film oczywiście będzie turbokałem (leje z tego "from creators of San Andreas" ;D ), ale w jakąś odświeżoną gierkę to nawet bym zagrał. Tylko nie wiem czy takie bezstresowe rozpierdalanie wieżowców jest jeszcze możliwe w świecie po 9/11, żeby czasem kogoś nie obrazić :'(

pozdr
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2018, 10:20:38 wysłana przez Screwball »
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2604 dnia: Styczeń 25, 2018, 10:40:24 »
Mało gier-bijatyk z Godzillą było po 2001?

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2605 dnia: Styczeń 25, 2018, 11:15:08 »
Poprawność polityczna na pstrym koniu jeździ. Może zacznie to kogoś nagle obrażać? ;)

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #2606 dnia: Styczeń 30, 2018, 05:36:27 »
Całkiem fajne "toto". Ponoć Soderbergh kręcił całość tylko używając iPhonów:

http://www.youtube.com/watch?time_continue=155&v=u7KZrt_cHH0#ws

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #2607 dnia: Styczeń 30, 2018, 10:27:21 »
Krokodyl? WTF? Przecież to była jaszczurka. Lizzie the Lizard konkretnie. Film oczywiście będzie turbokałem (leje z tego "from creators of San Andreas" ;D ), ale w jakąś odświeżoną gierkę to nawet bym zagrał. Tylko nie wiem czy takie bezstresowe rozpierdalanie wieżowców jest jeszcze możliwe w świecie po 9/11, żeby czasem kogoś nie obrazić :'(

Przeciez wiezowce to sa rozwalane w co drugim filmie z ludzmi w rajtuzach.

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2608 dnia: Styczeń 30, 2018, 10:30:02 »
Raczej nigdy celowo. W grze celem było rozjebanie wieżowców.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2609 dnia: Luty 05, 2018, 09:24:34 »

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #2610 dnia: Luty 05, 2018, 10:15:10 »
Tomek jaki chomik. Ponownie będzie lepsze niż 07 ale obawiam się, że pokazali wszystko w trailerze.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2611 dnia: Luty 07, 2018, 21:35:02 »

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2612 dnia: Luty 08, 2018, 21:20:21 »

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #2613 dnia: Luty 15, 2018, 18:59:13 »
"READY PLAYER ONE - Come With Me"

http://youtu.be/D_eZxSYRhco#ws

Online Arcybibosz

• Prezes
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #2614 dnia: Luty 20, 2018, 08:28:57 »
Nowy film twórców Wallace i Gromita. Nawet nie wiedziałem że coś robią a za 3 dni premiera w Polsce.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=61&v=VgWEBVae4U4

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #2615 dnia: Luty 28, 2018, 15:16:49 »
M.in. o naszej zjebanej mentalności i zjebanym społeczeństwie w tym zjebanym kraju.

! No longer available
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2018, 15:18:41 wysłana przez szpynda »

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #2616 dnia: Luty 28, 2018, 17:59:50 »
Aha. Wez chlopie zluzuj z ta nienawiscia, bo naprawde sie osmieszasz powoli. I juz chyba wiem skad Ty czerpiesz swoje historie.

Prawda jest taka, ze ta historia sie nie wydarzyla w odroznieniu od historii gdzie gosc z przeszczepem twarzy dostal wsparcie lokalnej spolecznosci.

Szkoda strzepic szpynda....

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2617 dnia: Luty 28, 2018, 18:23:15 »
Ale on swoim zachowaniem właśnie pokazuje jacy są Polacy ;)

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #2618 dnia: Luty 28, 2018, 18:47:15 »
Pewnie nie bez powodu na początku zwiastuna pada zdanie, że bohater chce wyjechać do Londynu. Wielu wyjechało i czasem widać co z tego wyszło.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #2619 dnia: Luty 28, 2018, 19:20:29 »
Ale on swoim zachowaniem właśnie pokazuje jacy są Polacy ;)

No sam to mówi, że jest Polakiem i, że zachowuje się podobnie. Cóż, chcąc wymagać czegokolwiek od innych nalezałoby zacząć od siebie.

Offline regisek

• Super Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #2620 dnia: Luty 28, 2018, 20:59:41 »
Strasznie słaby zwiastun :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #2621 dnia: Luty 28, 2018, 21:02:34 »
Jeszcze tylko faszysta muszę zostać, bardziej rasistą i co by tu jeszcze... Muszę sprowadzić kobiety do roli inkubatora oraz lać pedalstwo! Będę 100% Polakiem wtedy. Ba! Prawdziwym Polakiem!

Online randydisher

• Badass
« Odpowiedź #2622 dnia: Marzec 01, 2018, 14:25:01 »
Obejrzałem zwiastun "Twarzy".

O samym filmie nie wiem zbyt wiele, poza tym, że na pewno nie mam ochoty go obejrzeć.

Z opisu na filmwebie:

Współczesna baśń o człowieku

Jak współczesna to czemu wszytko na tym zwiastunie wygląda jakby pochodziło z lat 70? Mowa o meblach, wnętrzach, wszechobecnej wódce etc?

Dagmara nie wie, czy dalej go kocha, matka boi się, że to nie syn, ale diabeł, z kolei proboszcz poddaje go egzorcyzmom

Kurwa mać xD Tutaj już mi słów brakuje, zresztą widać że osoba odpowiedzialna za ten film ma naprawdę bujną wyobraźnię:

których myli się tu zresztą z całkiem realnymi Cyganami, którzy pracują na budowie.

Zaczyna się spektakularnie: dziki tłum czatujący przed supermarketem, opatrzonym szyldem "Promocje dla golasów". Chodzi o przecenione telewizory, ale, aby załapać się na okazję, trzeba zrzucić z siebie ubrania i czym prędzej chwycić za sprzęt. Jednym udaje się go upolować, innym nie ? jak starszej kobiecie stojącej w samej bieliźnie, z pustymi rękami.

Jest to takie fantasy, że ja odpadam.

Film skierowany do szpynd z całej Polski, które wierzą w taki obraz polskiej prowincji. Polski*

Szpynd, których 50 letnie siostry jeżdżące pociągami i czytające ebooki, ubrane w burżujskie jeansy i koszule zamiast w swojski worek na ziemniaki i onuce ubrudzone świnskim gównem budzą taki wstręt wśród współtowarzyszy podróży, że dochodzi nieomal do rękoczynów.

Smuci mnie tylko, że jeździmy z takim gównem za granicę i sami się portretujemy własnymi rękami (film sponsorowany przez Skarb Państwa)...

*z wyjątkiem Warszawy
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2018, 14:27:54 wysłana przez randydisher »

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #2623 dnia: Marzec 01, 2018, 14:31:48 »
A jednak biorą te filmy do zagranicznych nagród i festiwali i nawet nagradzają, a na to nie mamy żadnego wpływu, nawet Zbyszek Ziobro albo nasze jakieś wspaniałe fundacje do promocji kraju za granicą, nie pomogłyby w tym. Można się zastanawiać co się spodobało tym wszystkim jury w takich filmach jak ten czy Pokot. Chociaż ja akurat nawet mam całkiem pozytywne zdanie o tym drugim. Jedną sprawą jest to, jak film wypada pod względem technicznym, aktorskim itd, tutaj sądzę że nie ma czego zarzucić i ta Twarz też może być co najmniej niezła. Natomiast wizja świata i historia, którą dany film przedstawia, to druga sprawa, nie musimy się z tym zgadzać, ale dla mnie to nie jest najważniejszy powód do krytyki czy obniżenia oceny, o ile w ogóle istnieje. To jest jednak prawo twórcy, jego wyobraźnia, licentia poetica.

Natomiast jeśli chodzi o to, że wszystko wygląda jak lata 70., to może dlatego tak to pokazują, bo tak to wygląda? Gdzieś na pewno. Nie bez powodu nagrody zdobywa taki film jak Cicha noc, który dzieje się w chałupie na totalnym zadupiu z błotem po kolana i jest to prawdziwy wynajęty dom, a nie żadna dekoracja. Dom zły, ale nie tak tragiczny. No i właśnie jest też Smarzowski, który niby pokazuje Polskę, trochę przerysowaną, ale chyba nie aż tak. Myślę, że w tzw pigułce. Vega próbuje robić to samo, ale nie ma takiego talentu, aktorów i bierze się za tematy, o których większość ludzi nie ma pojęcia więc trudno się do tego odnieść, czy faktycznie tak działa policja albo gangusy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2018, 14:34:55 wysłana przez maxplastic »

Offline regisek

• Super Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #2624 dnia: Marzec 01, 2018, 15:28:09 »

Smuci mnie tylko, że jeździmy z takim gównem za granicę i sami się portretujemy własnymi rękami (film sponsorowany przez Skarb Państwa)...

Amen, mam to samo.
A wczoraj miałem z żoną kopię forumowej dyskusji, ja po podobnej stronie jak randy, ona że to wizja artystyczna, że taka Polska istnieje i o co się tak napinam.
Problem mam z tym, że ona siedzi w domu/ Katowicach i widzi Polskę przez perspektywę kina, koleżanek, Wysokich Obcasów i pochodnych. Mi co tydzień zdarza się pogadać z ludźmi z różnych zakątków, każdy fajny i normalny, mający swoje ambicje, marzenia, osiągnięcia.
Natomiast jakby spojrzeć na Polskę z perspektywy tego "ambitnego" kina festiwalowego, to jeden wielki faszystowski psychiatryk i zaścianek.
Co najśmieszniejsze, pochodzę z dość patologicznego osiedla w Siemianowicach a mimo to mam trzeźwy ogląd sytuacji, że nie tak Polska wygląda jak pod monopolowym (a mam wrażenie, że reżyserzy i scenarzyści z warszafki uważają ten element za jedyną i prawdziwą Polskę).

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2625 dnia: Marzec 01, 2018, 15:36:13 »
No ja chyba też #teamrandy. Dosyć już tego babrania się w gównie. Polska wstaje z kolan! ;)

pozdr
psn - Skrubolski

Online randydisher

• Badass
« Odpowiedź #2626 dnia: Marzec 01, 2018, 15:45:54 »
No i właśnie jest też Smarzowski, który niby pokazuje Polskę, trochę przerysowaną, ale chyba nie aż tak.

To jest clue twojej wypowiedzi. Ja lubię oglądać filmy Smarzowskiego, podobała mi się też "Cicha Noc". Właśnie, ze względu na to że te filmy, które mi się osobiście wydawały trochę przerysowane, ale wciąż realistyczne.

Odnośnie "Twarzy" po tym co zobaczyłem na zwiastunie oraz przeczytałem w recenzji na filmwebie, to ten film jest tak przerysowany, że wydaje mi się groteskowy.

Natomiast jakby spojrzeć na Polskę z perspektywy tego "ambitnego" kina festiwalowego, to jeden wielki faszystowski psychiatryk i zaścianek.

No właśnie, też mnie to zastanawia.

Gdyby rozwinąć "rzeczywistość filmową" na "rzeczywistość prawdziwą" to Polską od 1989 r. niepodzielnie powinien rządzić ONR z 99,9% poparciem.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2627 dnia: Marzec 01, 2018, 16:23:38 »
Prawdziwa Polska zawiera zarówno (przeważającą) normalność jak i patologie. Zdziczenie i tratowanie się nawzajem z powodu karpia w Lidlu jest? Jest. Rzecz w tym, że normalność to...normalność, stan domyślny, rutyna. Patologia to...patologia, odstępstwo od normy, coś niezwykłego (nie w sensie, że nie spotykane, ale w takim, że to nie jest sposób/zachowanie przeciętnego, "normalnego" człowieka) - przez to jest to dla unurzanych w rutynie normalności "normalsów" ciekawe. Film o tym, że Kowalscy są rodziną jakich wiele, mają tam jakieś swoje problemy, ale w zasadzie jest dobrze, "siedzimy se, nic się nie dzieje" - nikt tego nie chciałby oglądać. Film o negatywnych aspektach naszej rzeczywistości - włącznie z takimi, które nie są nam obce, czyli np. dzielnice zaludnione menelami, jest ciekawszy, "bo tego nie masz na co dzień". Że menele są to wiesz, nawet ich widziałeś, ale jakieś ich "przygody" są ci obce, bo nie chcesz się w normalnym życiu fraternizować z marginesem...ale na ekranie chętnie sobie pooglądasz jakąś inbę z ich udziałem. 10 lat temu dużą popularnością cieszyły się filmiki na YT (i Menele.tv) autorstwa Norberta Waligóry z Gliwic. Bohaterami filmików byli rozmaici żule i menel (obu płci). Pomijając już etyczny aspekt beki z marginesu społeczeństwa, który dostał od losu (na życzenie lub nie) - te filmiki były popularne, skupiały się tylko na humorze oscylującym wokół żuli ("Norbi" najczęściej pytał o jakieś absurdy, np. wypytywał o chłopa co głową miesza bigos albo rekrutował ochotników do szabru dużej ilości konserw czy czegoś tam) i jakoś nikt szat nie darł, że to wizerunek Gliwic pogarsza. Gliwice to fajne miasto, ale swój "element" ma i o nim właśnie filmiki robił Norbert (znany jest dzięki pomocy żulowi o ksywie "Dżejson", o czym Uwaga TVNu przygotowała materiał), inny sobie mógł robić filmiki o gliwickich studentach, ale (tutaj dochodzę do pointy mojej menelskiej analogii) kogo kurwa interesuje studenctwo, kto by to oglądał?! Moment - oglądali by, jakby filmiki było o rozpierdolu robionym przez studentów.

Sorry, ale popularność "Botoksu" nie wzięła się znikąd. Ludzi fascynuje "zuo" - "same złe wieści...ale przynajmniej coś się dzieje". Jak Wy sobie wyobrażacie film "pozytywny" o Polsce? W sensie, żeby nie był tandetą, tylko czymś wartościowym z punktu widzenia sztuki filmowej? Chodzi o współczesną Polskę oczywiście. Właśnie w tym jest rzecz - ona jest nudna, bo jest normalna (akurat ci co tak chcą z kolan wstać są pierwszymi do oczerniania, czy wręcz negowania tej normalności, tej "nudy" wypracowanej przez ponad ćwierć wieku, to oni pierdolili o "ruinie"). "Ciepła woda w kranie" nie jest fascynującym tematem, patologie, przywary, rozruchy i konflikty społeczne są.

Poza tym, jest różnica między kłamstwami Vege, że jego "dzieło" to prawdziwy obraz naszej służby zdrowia, a tym, że "Twarz" oparta jest na faktach. To nie jest stwierdzenie, że "cała Polska jest chujowa i zjebana", tylko opowieść w której pojawia się religijny fanatyzm krzywdzący innych, bo w Polsce pod tym względem nadal jest (i pewnie jeszcze długo będzie) zaścianek - króluje zabobon i rytualizm podsycany przez księży. Ludzie wierzą w gusła, większość polskich katolików to de facto heretycy w oczach oficjalnej wykładni swojej religii. Więc takie egzorcyzmy jakie mają być w tym filmie to mogą być fakty. Romowie na budowie to przesada, ale gorzej byłoby jakby byli w filmie śmieciarzami albo byłby Rom-lekarz.

Wierzę, że:

po pierwsze - film jest przede wszystkim o typie, który dostał dzięki POLSKIEJ medycynie nową twarz po strasznym wypadku i o związanych z tym dramatach;

po drugie - sceny z rozbieraniem się żeby coś za frajer dostać to tło mające taki sam walor artystyczny jak kumulacja przywar narodowych w "Weselu" czy absurdów i codziennych głupot w "Dniu świra" (tak a propos "przerysowania").

PS Uważam, że mamy tyle przywar, że spokojnie można robić filmy skupiające się tylko na nich, ale bardziej w stylu Smarzowskiego niż Vege. A właśnie - filmoznawcy sugerowali, że popularność tego drugiego wynika m.in. z tego, że serwowano nam cały czas komedie romantyczne, w których wszystko było super, Polacy bogaci i piękni i to ludziom zbrzydło i chcieli zobaczyć "prawdziwą Polskę", czyli patologię.

PPS "Pokot" jaki jest taki jest, ale przecież to jest film prawdziwy, bo w Polsce jest lobby myśliwskie z wpływami godnymi NRA w USA, lobby nie liczące się z nikim, a jednym z jego prominentnych przedstawicieli jest Szyszko, który jest prawdziwy, a zachowuje się jak przerysowana postać właśnie ze scenariusza "Pokotu".

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2628 dnia: Marzec 01, 2018, 17:09:32 »
Kobiety mafii pobiły Greya - 700tys widzów na otwarcie. To dopiero patola.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2629 dnia: Marzec 01, 2018, 18:32:38 »
Piszo, że "Kobiety mafii" nie takie złę jak "Botoks", że to film przypomina, a nie zlepek scen obrazujących anegdotki.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2630 dnia: Marzec 01, 2018, 18:59:39 »
O, to wielki postęp, szykuje się nominacja do Oscara ;)

Online randydisher

• Badass
« Odpowiedź #2631 dnia: Marzec 02, 2018, 09:15:04 »
Ciepła woda w kranie" nie jest fascynującym tematem, patologie, przywary, rozruchy i konflikty społeczne są.

Ja to doskonale rozumiem, ale o ile ciężko mi się wypowiadać o filmach Vegi (bo żadnego nie widziałem) to na pewno na plus są tematy, które on porusza w swoich filmach. (służba zdrowia, mafie, policja, służby specjalne). Z chęcią obejrzałbym film z nurtu kina "ambitnego" poruszające powyższe tematy.

Poza tym moje negatywne nastawienie do "Twarzy" wynika z tego, że jestem "człowiekiem z miasta" i wolałbym obejrzeć film o miejskich patologiach (spółki miejskie, szkolnictwo i edukacja, policja i straż miejska, bezdomność, blokowiska, korporacje i korposzczury, sądownictwo, budownictwo, miejscowi oligarchowie, wojsko i służby specjalne, polityka, górnictwo, stocznie, mafie, kler, więziennictwo, służba zdrowia, młodzież) niż kolejny mocno przerysowany film o buraczano-zabobonnej prowincjonalnej polskiej wsi rodem wyjętej z lat 20 XIX wieku.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2632 dnia: Marzec 05, 2018, 10:49:21 »
W "Polityce" tak o "mordzie" piszo:

Na ich tle bezkompromisowa "Twarz" okazała się zdumiewająco świeżym głosem. Mimo że dotyczy prowincji i naszych kompleksów, film został dość ciepło przyjęty [na Berlinae] - choć pojawiły się zarzuty, że idzie za daleko, przedstawia lokalną społeczność w zbyt czarnych barwach. Szumowska za bardzo kierowała się gniewem, pokazując polską wieś jako małostkowych bigotów i bandę niewykształconych prymitywów - uznał recenzent "Variety".

Z "Twarzą" spory kłopot będzie miała też nasza prawica. Już w pierwszej prowokacyjnej scenie niesympatyczni rodacy biorą udział w upokarzającym wyścigu golasów po supermarkecie, gdzie rozebrawszy się do majtek, wyrywają sobie z rąk wymarzony telewizor z wyprzedaży. Później poczucie zawstydzenia tylko rośnie. Oglądamy m.in. zagrodę z dziećmi zabawiającymi się obciętą głową świni. Pogrzeb, na którym matka z synem i szwagrem biją się i kłócą o spadek po zmarłym. Księdza ukradkiem wsypującego do kieszeni pieniądze z tacy. Obrazki niczym z Mrożka albo z Barei prowadzą wprost do pytań o wartości, z jakimi chcemy się dzisiaj identyfikować i z czym jako wspólnota mamy największy problem. Nic tu nie zaspokaja narodowej dumy, raczej odsłania żałosne oblicze obłudy "moherowego ciemnogrodu" i poprzez wstrząs gwałtownie próbuje wybudzić z gnuśnego samozadowolenia.

Szumowska nie szkaluje rodaków. Ukazuje Polskę w krzywym zwierciadle. Interesuje ją duchowy wymiar dysfunkcjonalnej wspólnoty. Szczególnie nietolerancja.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2633 dnia: Marzec 05, 2018, 11:20:15 »
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xfBTOZu2jik[/youtube]

cycki!

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2634 dnia: Marzec 05, 2018, 11:21:11 »
Bareja też pokazywał Polskę w krzywym zwierciadle. PRL jaki był taki był, ale aż takich absurdów nie było na porządku dziennym.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2635 dnia: Marzec 05, 2018, 11:39:59 »
Często spotykam się z opinią ludzi, którzy myślą że dokładnie tak było. No a jednak nie było.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2636 dnia: Marzec 05, 2018, 11:44:09 »
Gimby (się) nie znajo.

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #2637 dnia: Marzec 15, 2018, 12:27:46 »
Wiem ze pewnie dla niektorych to gowno nad gownami, ale ja ide do kina i zamierzam "fapowac" te 2 godziny przez caly czas :)
Nowe sceny daja rade

https://www.youtube.com/watch?v=8BAhwgjMvnM

Online Arcybibosz

• Prezes
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #2638 dnia: Marzec 15, 2018, 12:52:17 »
Zajebiste, ciary normalnie ;).

Online Gregys

• I Am Robot
  • pukier cuder
« Odpowiedź #2639 dnia: Marzec 15, 2018, 12:53:41 »
To oni nadal nie zamontowali maszynki do mięsa nad tą dziurą? Patałachy.
Gregys out.