Autor Wątek: Jaki film dzisiaj widziałeś?  (Przeczytany 2058431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
Odp: Jaki film dzisiaj widziałeś?
« Odpowiedź #1080 dnia: Listopad 14, 2009, 15:44:04 »
Thaw - 'thingopodobny' film ukazujący grupe studentów którzy walczą z prehistorycznym zagrożeniem. Nic specjalnego, ale daje rade 6,5/10.

9 - nie tak do końca szmaciane lalki walczą w postapokaliptycznym świecie ze złowrogimi maszynami. Animacja powstała we współpracy z Burtonem, co samo w sobie wyjaśnia sprawe jakości. Mocne 9/10!

Jennifers Body - film warto oglądnąć tylko i wyłącznie ze względu na Meganke (nic specjalnego tak nawiasem mówiąc nie pokazała). 2/10.

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1081 dnia: Listopad 15, 2009, 02:02:44 »
Wlanie skonczylem trylogie Mad Max a teraz czas na trylogie The Matrix i to wszystko w tv  :)

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #1082 dnia: Listopad 15, 2009, 02:16:32 »
Wlanie skonczylem trylogie Mad Max a teraz czas na trylogie The Matrix i to wszystko w tv  :)

Gdzie leciały Mad Max'y ?

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1083 dnia: Listopad 15, 2009, 02:33:51 »
Wszystko lecialo na AMC  z okazji premiery nowego serialu The Prisoner

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #1084 dnia: Listopad 15, 2009, 02:41:23 »
Kurcze, przegapilem...

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1085 dnia: Listopad 15, 2009, 03:34:22 »
Znając  ich to jeszcze nie raz powtórzą :)

Offline wiewiorek

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1086 dnia: Listopad 15, 2009, 17:11:21 »
Bylem wczoraj w kinie na Harrym Brownie.

Historia jest prosta. Bohater to stary człowiek, wdowiec, żyje zupełnie sam na jednej z biednych dzielnic, jakich pełno w każdym angielskim mieście. Councilowskie zasyfione blokowisko, wysoka przestępczość, zero perspektyw. Główne punkty dnia to wizyta na grobie żony oraz pinta piwa i partia szachów z przyjacielem w lokalnym pubie. Do czasu, gdy przyjaciel zostaje przez kogoś brutalnie zamordowany...

To trochę społeczne kino angielskie w stylu Kena Loacha, (choć bez głębi jego najlepszych filmów), a trochę film o zemscie. Mocny i ponury i swietnie sfilmowany. Główną rolę gra Michael Caine. Facet mnie hipnotyzuje - jego twarz, głosy, gesty... zreszą cały film, mimo że bardzo brutalny (ale nie głupio i nie bez powodu brutalny) jest jakos przedziwnie hipnotyczny. Niespieszny - akcja nie pędzi do przodu, celebruje sceny  - stary Caine siedzący w ciemnym pokoju na lozku, kapiący kran, widok z okna na angielskie zasyfione blokowiska... warto to w kinie zobaczyc, bo to taki film, w ktorego atmosferze bardzo się widz zatapia. Znika widownia, wpadasz w ekran, w tą brudną i biedną i beznadziejną 'Anglię klasy B' i razem z Harrym Brownem zanurzasz sie w swiecie meneli, angielskich 'ASBO' nastolatow, swiecie bez reguł i bez sensu.

Gdyby nie bylo Caine'a to dalbym 7/10 za uproszczenia - bo ten film subtelny nie jest. Z Cainem 9.5/10 (to moja bardzo subiektywna opinia).

trailer tu: http://www.youtube.com/watch?v=OVOSfHFNlcI

« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2009, 17:18:19 wysłana przez wiewiorek »
-----
Go and see the twitting squirrel! http://twitter.com/kacperkucinski [currently hibernating]

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #1087 dnia: Listopad 15, 2009, 18:09:08 »
Fajna 'mini recenzja' ;) jesli jest u nas w kinie to zabieram zonka zaraz na niego :D

Przedwczoraj widzialem 7 lat w tybecie.. staroc ale nie widzialem wczesniej, dosc nie kiepski, troche brak mu czegos i moze Brad Pitt tam nie potrzebny.

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #1088 dnia: Listopad 17, 2009, 23:03:50 »
Obejrzałem District 9. Dawno nie widziałem tak dobrego filmu S-F. Bardzo ciekawa fabuła i kreacja głównych bohaterów. Nie jest to z pewnością papka jaką zaserwowano nam w Transformersach. Gorąco polecam.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #1089 dnia: Listopad 20, 2009, 20:07:53 »
"Inglourious Basterds" wczoraj wieczorem. Eh, trochę przereklamowane, zbyt cheesy. Liczyłem na coś cięższego. Ale Pitt fajny był.
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #1090 dnia: Listopad 20, 2009, 20:40:11 »
"Inglourious Basterds" wczoraj wieczorem. Eh, trochę przereklamowane, zbyt cheesy. Liczyłem na coś cięższego. Ale Pitt fajny był.

Bon Giorno xD Też wczoraj zobaczyłem 2-gi raz [1-szy w kinie] pomimo, że jakoś nie trawię filmów tarantino [3 razy podchodziłem do kill billa], to czasami nie mogłem wytrzymać w kinie :)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1091 dnia: Listopad 20, 2009, 23:28:12 »
Moon - mocne 8/10. Zaskakujacy o tyle, ze spodziewalem sie czegos innego. Sceneria ascetyczna, ale bardzo pasujaca do stacji wydobywczej. Mimo, iz od polowy mniej wiecej wiadomo bylo o co chodzi, to oryginalne przedstawienie fabuly, klimat, gra aktorska sa bardzo, bardzo dobre i warte obejrzenia. Zupelnie inny typ filmu, niz te przesycone efektami gnioty (Star Trek i inne gowna):). Polecam! (Zonie tez sie podobalo)
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #1092 dnia: Listopad 20, 2009, 23:29:58 »
Moon - mocne 8/10. Zaskakujacy o tyle, ze spodziewalem sie czegos innego. Sceneria ascetyczna, ale bardzo pasujaca do stacji wydobywczej. Mimo, iz od polowy mniej wiecej wiadomo bylo o co chodzi, to oryginalne przedstawienie fabuly, klimat, gra aktorska sa bardzo, bardzo dobre i warte obejrzenia. Zupelnie inny typ filmu, niz te przesycone efektami gnioty (Star Trek i inne gowna):). Polecam! (Zonie tez sie podobalo)

Swoją drogą jestem ciekaw ile ten moon kosztował, a ile zarobił [na aktorach oszczędzili - bo chyba więcej niż 12 ich nie było?]

Offline wiewiorek

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1093 dnia: Listopad 21, 2009, 18:01:44 »
[quote ]
Swoją drogą jestem ciekaw ile ten moon kosztował, a ile zarobił [na aktorach oszczędzili - bo chyba więcej niż 12 ich nie było?]
[/quote]

Nie mam pojęcia ile zarobił, ale chyba się zwróciło :)

Wiki: Moon's budget was $5 million.[9] The director took steps to minimise production costs, such as keeping the cast small and filming in a studio.[7] Moon was produced at Shepperton Studios, London, England,[4] where it filmed for 33 days.[7] Jones preferred using models instead of digital animation.[6] Jones worked with Bill Pearson, the supervising model maker on Alien, to help design the lunar rovers and helium-3 harvesters in the film.[10] The moon base was created as a full 360-degree set, being 85?90 feet (26?27 m) long and approximately 70 feet (21 m) wide. The film's robot, GERTY, was designed to be bound to a rail within the base since the tether was critical storywise.[7] The visual effects were provided by Cinesite, who sought cut-price deals with independent films.[11] Since Jones had an effects background with commercials, he drew on his past experiences in creating effects under a small budget.[7]

Obsada:
Sam Rockwell as Sam Bell
Kevin Spacey as GERTY (voice)
Robin Chalk as younger Sam
Dominique McElligott as Tess Bell
Kaya Scodelario as Eve Bell
Benedict Wong as Thompson
Matt Berry as Overmeyers
Malcolm Stewart as The Technician

BTW, fantastyczny film :]
-----
Go and see the twitting squirrel! http://twitter.com/kacperkucinski [currently hibernating]

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #1094 dnia: Listopad 21, 2009, 18:11:54 »

Ee tam Pitt, imo dużo lepiej wypadł w Burn After Reading. Za to Christoph Waltz... Niesamowita rola. A sam film dobry, dużo lepszy od Deathproof i Kill Billa.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #1095 dnia: Listopad 22, 2009, 16:54:20 »
Waltz był niezły, ale szczerze mówiąc, też bez jakiegoś megazachwytu. Podobała mi się scena na początku, potem było go niewiele, a jak już był, to był przewidywalny do bólu (jak cały film zresztą, z jednym tylko wyjątkiem - końcową częścią).

A film faktycznie lepszy od "Deathproof" i "Kill Bill".

Jeżeli o budżet "Moon" chodzi, to reżyser w wywiadzie z serwisem Opium wspominał właśnie, że tak niski zaowocował dużą dawką (zapewne niekonwencjonalnych) pomysłów, i studio nie wisiało im nad głowami.
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #1096 dnia: Listopad 22, 2009, 21:27:20 »
Paranormal activity... Syf, syf i jeszcze raz syf... Szkoda kasy na kino... Widziałeś trailer - widziałeś film..

Offline Slateer

• Junior
  • *
    • Gamersite
« Odpowiedź #1097 dnia: Listopad 23, 2009, 03:14:29 »
pierwszy rok - super komedia z jack blackiem, polecam

Gry, konsole, PC: www.gamersite.pl

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1098 dnia: Listopad 23, 2009, 10:21:08 »
Weekend obfitowal w filmy. O roznej jakosci:

State of Play - Russel "najbardziej bo lubilem jako Gladiator" Crowe i Ben "drewno" Affleck w politykierskim filmie sensacyjnym. Poczatek niezly i ciekawy, pozniej im dalej tym nudniej, z zupelnie rozczarowujacym finalem. Plus za lekkie ukazanie dziennikarskiego sledztwa, ale calosc rozczarowujaca 5/10,

Body of Lies - kolejny film z Crowe, tym razem w towarzystwie grajacego glowna role DiCaprio. Bardzo tego drugiego lubie - jego ostatnie filmy (Infiltracja, Blood Diamond) pokazuja, ze grac potrafi i nadaje sie do rol mocniejszych i bardziej meskich. Film ciekawy mimo eksploatowania troche ogranego motywu terroryzmu na bliskim wschodzie. Trzyma w napieciu, dobre aktorstwo i ciekawa fabula. Warto obejrzec. 8/10

9 - ciekawa i plastyczna wizja swiata przyszlosci zrealizowana w fomire kukielkowej ("Miasteczko Halloween", "Gnijaca Panna Mloda", "Coralina"). Bardzo pomyslowe patenty (zwlaszcza rozne ciekawe gadzety i bronie kukielek i "potwory") niestety nikna w zbyt sztampowej i malo zaskakujacej fabule. Mialem nadzieje na bardziej mroczny klimat i "dorosle" podejscie do tematu (mniej jednoznacznosci). Warto obejrzec, ale "Coralina" lepsza - 7/10

Crank:High Voltage - czesc pierwsa byla glupia, ale bardzo oryginalna, szybka i swietnie bawila. Dwojka to juz niestety film klasy "B", z zabawnymi momentami i nie udajacy nic innego, ale niestety zbyt glupi, przegiety i udziwniony. Raczej odradzam - chyba, ze ktos lubi Stathama i bardzo podobala mu sie pierwsza czesc - 4/10
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #1099 dnia: Listopad 23, 2009, 21:06:26 »
chyba, ze ktos lubi Stathama i bardzo podobala mu sie pierwsza czesc - 4/10

Lubie Statham'a i bardzo podobala mi sie pierwsza czesc ale C:High Voltage to dla mnie 0/10

krzychu_419

• Gość
« Odpowiedź #1100 dnia: Listopad 26, 2009, 00:18:22 »
Ostatnio wzięło mnie na SF, mam wielkie plany co do kilku filmów z tego gatunku, ale o tym kiedy indziej. W ostatnich dniach obejrzałem:

District 9 - o tym filmie szkoda się rozpisywać bo pewnie każdy o nim gdzieś słyszał i prawie każdy go obejrzał, jednym słowem - POLECAM! 9/10

9 - świetna animacja z oryginalnym post apokaliptycznym światem, średnia fabuła z której możemy wyciągnąć morał, a całość zdecydowanie za krótka i za mało rozwinięta 7/10

Terminator: Ocalenie/Terminator Salvation - dużo akcji, świetne efekty wizualne i dźwiękowe, w końcu mam wrażenie mocnego powiewu świeżości bo obraz z napakowanym Schwarzenegrem już mi się znudził, wątek fabularny ma trochę niedomówień i jest momentami trochę nielogiczny, ogólnie dobry filmik SF nie wyróżniającym się niczym szczególnym 7.5/10

Moon - film z serii "jak się chcę to wszystko można", przy tak niskim budżecie i małej obsadzie powstał świetny film SF z elementami dramatu i psychologii, nie ma tutaj masy efektów specjalnych ani mnóstwa akcji, jest za to oryginalna i ciekawa fabuła, a do tego świetna muzyka co tworzy klimat, brakło mi tu tylko lepszego zakończenia i dopracowania fabuły, która momentami jest niezrozumiała i chaotyczna 8/10

Pandorum - konkretny Horror SF, świetny początek i zakończenie, ogólnie wszystko OK lecz zabrakło tego "czegoś" 8.5/10

Wszystkie wymienione wyżej filmy jak najbardziej polecam! nie wyobrażam sobie fana SF, który ich nie obejrzy.

Oprócz tego w gorsze dni rozbawiały mnie komedie:

Crank: High Voltage - film który się kocha lub nienawidzi, jest głupi i niedorzeczny ale o to w tu chodzi, tutaj liczy się szybka i brutalna akcja, do tego przygrywa trochę sexu, narkotyków i samochodów. Pierwszą część jest równie świetna i to od niej proponuje zacząć, ja przy filmie bawiłem się niesamowicie i każdemu tego życzę 9/10

Kac Vegas - na pierwszy rzut oka może się wydawać następną typowo amerykańską komedią w stylu American Pie, ale na szczęście tak nie jest, żarty mają swoją granice, a śmiesznych sytuacji nie brakuje 7.5/10

W końcu udało mi się także nadrobić zaległości i obejrzałem Piłę IV i Piłę V, obie części dalej trzymają wysoki poziom poprzedników, fabuła ciągle ciekawi i przyciąga do następnej części 7/10
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2009, 00:21:58 wysłana przez Krzychu »

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #1101 dnia: Listopad 26, 2009, 10:55:46 »
Wczoraj obejrzeliśmy sobie na Doovde Grobowiec Świetlików (Grave of the Fireflies) - anime z 1988. To z pewnością jedna z lepszych animacji, jakie widziałem. Osobista, wzruszająca antywojenna opowieść o dwójce dzieci, które wskutek bombardowań Japonii przez USA zostały bez domu i bez rodziców (ojciec służy na okręcie wojennym).

Zdecydowanie polecam - nie tylko miłośnikom anime, ale zwłaszcza tym, którzy uważają że animacja jest dla dzieci.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #1102 dnia: Listopad 26, 2009, 12:12:04 »
Nie cierpię tego anime ze względu na to że czytałem wiele o tym co Japonia robiła podbitym krajom i nie mam za grosz współczucia dla nich i te dwie atomówki to za mało dla nich było.

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #1103 dnia: Listopad 26, 2009, 12:17:31 »
Moon - film z serii "jak się chcę to wszystko można", przy tak niskim budżecie i małej obsadzie powstał świetny film SF z elementami dramatu i psychologii, nie ma tutaj masy efektów specjalnych ani mnóstwa akcji, jest za to oryginalna i ciekawa fabuła, a do tego świetna muzyka co tworzy klimat, brakło mi tu tylko lepszego zakończenia i dopracowania fabuły, która momentami jest niezrozumiała i chaotyczna 8/10

Odnośnie moon - rozwaliła mnie piosenka lecąca z budzika w kontekście późniejszych wydarzeń.

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #1104 dnia: Listopad 26, 2009, 12:58:28 »
Nie cierpię tego anime ze względu na to że czytałem wiele o tym co Japonia robiła podbitym krajom i nie mam za grosz współczucia dla nich i te dwie atomówki to za mało dla nich było.

W tym roku widziałem film (fabularny) o masakrze, jakiej dokonali na Chińczykach w Nankinie. Naprawdę mocny i pokazujący bestialstwo Japończyków. A mimo to Grobowiec Świetlików mnie poruszył. Nie jest ani projapoński, ani antyaliancki. Że ojciec głównego bohatera był żołnierzem? No był. Że chłopiec jest dumny i podziwia swojego tatę? No pewnie, że tak - normalna sprawa. A czy zasłużyli sobie na palenie miast i wiosek, na napalm i bomby zapalające zrzucane na ludność cywilną? To już temat nie na ten wątek.

krzychu_419

• Gość
« Odpowiedź #1105 dnia: Listopad 26, 2009, 13:09:37 »

Odnośnie moon - rozwaliła mnie piosenka lecąca z budzika w kontekście późniejszych wydarzeń.
Hehe ten motyw z tą piosenką wymiata, sam aż ustawiłem ją sobie na budzik w telefonie :P
dla nie wtajemniczonych chodzi o tą piosenkę:
http://www.youtube.com/watch?v=z8f2mW1GFSI

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #1106 dnia: Listopad 26, 2009, 13:27:00 »
Funny People - Kawał dobrej komedii pokazujący jak przeważnie wygląda życie prawdziwego komika:) 9/10

Knocked Up - W ramach nadrabiania zaleglosci, pierwszy film Judea Appatowa. Smieszny jest, ciekawy rowniez, smialem sie duzo ale bez rewelacji. 7/10

Marley and Me - Tak swietnego, smiesznego i wzruszajacego filmu nie widzialem baaaardzo dlugo. Definitely Maybe to sitcom w porownaniu do tego. 10/10

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1107 dnia: Listopad 26, 2009, 14:28:25 »
Marley and Me - Tak swietnego, smiesznego i wzruszajacego filmu nie widzialem baaaardzo dlugo. Definitely Maybe to sitcom w porownaniu do tego. 10/10

To ja to oceniam na 3/10. Od pewnego momentu ogladalem na podgladzie, bo nie moglem wytrzymac tej nudy. Jakies to bylo malo spojne, niesmieszne i nudne.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2009, 14:37:13 wysłana przez Don Simon »

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #1108 dnia: Listopad 26, 2009, 14:35:29 »
Dla mnie Marley i Ja to film na 9/10. Tylko, że ja się za bardzo utożsamiałem [w momencie oglądania filmu mój labrador miał rok] i początki to była retrospekcja z moich przeżyć, dlatego na końcu uroniłem łzę, taki ze mnie wrażliwiec.

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #1109 dnia: Listopad 26, 2009, 14:40:34 »

To ja to oceniam na 3/10. Od pewnego momentu ogladalem na podgladzie, bo nie moglem wytrzymac tej nudy. Jakies to bylo malo spojne, niesmieszne i nudne.

Sadze, ze 'Beauty is in the eye of the beholder' i jak sie mialo podobnie z wlasnym psem to film jakos tak bardziej wbija sie w Twoja tozsamosc:) Wszystko dla ludzi ;)

Offline przyssawka

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1110 dnia: Listopad 27, 2009, 09:47:59 »
Moon (...) Mimo, iz od polowy mniej wiecej wiadomo bylo o co chodzi, to oryginalne przedstawienie fabuly, klimat, gra aktorska sa bardzo, bardzo dobre i warte obejrzenia.

Jak dla mnie, wyjaśnienie zawiłości fabuły w połowie filmu jest celowym (i znakomitym) posunięciem - pozwala skupić się na emocjach bohaterów.
Stare dobre oldschoolowe S-Fi. No ale to w końcu syn Bowie'go.

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #1111 dnia: Listopad 29, 2009, 00:56:14 »
Law abiding citizen - Kawałek dobrego kina sensacyjnego - ciekawego, nie nudzacego i zaskakującego. Mocne 7/10 :)

GŁODZENIE TROLLI WSKAZANE

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1112 dnia: Listopad 29, 2009, 20:27:29 »
Law abiding citizen - Kawałek dobrego kina sensacyjnego - ciekawego, nie nudzacego i zaskakującego. Mocne 7/10 :)

Tez mi sie bardzo podobal

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #1113 dnia: Listopad 29, 2009, 20:51:03 »
300 i 2012 - nuuudy  :(

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #1114 dnia: Listopad 29, 2009, 22:06:44 »
Księżyc w nowiu... 3-4 ciekawe sceny, reszta to rozterki miłosne skierowane do rzeszy nastolatek.

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1115 dnia: Listopad 29, 2009, 22:25:11 »
Cytat: Krzychu  link=topic=6.msg67758#msg67758 date=1259237377

Hehe ten motyw z tą piosenką wymiata, sam aż ustawiłem ją sobie na budzik w telefonie :P
dla nie wtajemniczonych chodzi o tą piosenkę:
http://www.youtube.com/watch?v=z8f2mW1GFSI

Polacy już to znają... To ja! Typ niepokorny.

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #1116 dnia: Grudzień 05, 2009, 22:41:08 »
wczoraj: wojna polsko-ruska, jak dla mnie 11+ na 10 za zdjecia, za efekty, za muzyke, za montaz, za gre aktorska przedewszystkim, za silnego, za angele, za magde, za to ze zapomnialem ze ogladam polski film, za to ze wpadalem w amoki razem z bohaterami, film jest obledny.... takiego polskiego kina nam trzeba, kokodzambo i do przodu ;)

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #1117 dnia: Grudzień 05, 2009, 23:52:38 »
Wczoraj The men who stare at goats. Slaby film. Slaby Clooney. Slaby McGregor. Slaby Spacey. Sredni Bridges. 3 śmieszne sceny, które można zobaczyć w trailer'ze.

CoZaBzdura

• Gość
« Odpowiedź #1118 dnia: Grudzień 06, 2009, 11:21:53 »
wczoraj w kinepolis: film Paranormal Activities - dziala na wyobraznie :)

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #1119 dnia: Grudzień 06, 2009, 11:42:14 »
wczoraj w kinepolis: film Paranormal Activities - dziala na wyobraznie :)

Cały film zawarł się w zwiastunie. Dwie ciekawe akcje, a reszta to powtórka z trailera. W sali wszyscy się śmiali zamiast krzyczeć, ale po wyjściu z kina inaczej wchodzi się do swojego pokoju...