Autor Wątek: Jaki film dzisiaj widziałeś?  (Przeczytany 1710930 razy)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
Odp: Jaki film dzisiaj widziałeś?
« Odpowiedź #18560 dnia: Maj 08, 2017, 14:44:19 »
Jechanie na nazwisku to jest wtedy, gdy robisz taki film, że gdyby to zrobił Jacek Z Dupy to by nikt tego nie oglądał i recenzje by były słabe. A jak to wielki twórca to nawet jak jest nudna wydmuszka albo brednie bez sensu to jest wielki film, bo przecież to jest artysta. Jest nudno, bo ma być nudno. Jest artystycznie nudno.

Mówię jak jest!
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #18561 dnia: Maj 08, 2017, 14:49:25 »
Pytanie bylo nie czym jest jechanie na nazwisku (fajnie, ze wyjasniles, teraz moze wyjasnij skad sie biora dzieci, albo jakis inny "trudny" case), ale dlaczego wycierasz sobie jadaczke Lynchem w tym kontekscie?

#teamStareLinki

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #18562 dnia: Maj 08, 2017, 14:49:31 »
Coś w tym jest i Jarmusch zawsze to miał - "najsłynniejszy i najlepszy reżyser kina niezależnego" itp określenia. Sam się na to łapałem 10 lat temu i męczyłem te jego początkowe filmy, jego debiut - Nieustające wakacje - jest dla mnie absolutnie niestrawny. Widziałem wszystko poza Tylko kochankowie przeżyją, niektóre bardzo lubię, Kawę i papierosy uwielbiam - 10/10. Jednak ten mit dawno już mi odpadł. Jego filmy mają w sobie wyjątkowe elementy, przede wszystkim znane nazwiska, które zrobią u niego bardzo wiele i chcą grać - trochę jak u Allena. Gdy idzie się na Jarmuscha to wiadomo czego się spodziewać i tak to działa - "idzie się na Jarmuscha". Nie poszedłbym na ten film w innym wypadku, bo nie lubię Drivera, poezji, dziewczyna denerwująca, historia do mnie nie przemawia, może jestem pesymistą i takie błogie afirmacje życia co najwyżej mnie drażnią - a tym bardziej to powtarzanie czynności podkreślające rutynę, na czym można by wyciąć z pół godziny filmu. Wychodzi, że to jest dla mnie jakieś gówno, a oceniłem na 7/10. To dobry film, ale zmęczył mnie, a Jarmusch trochę mi się znudził, jak Tarantino. Jest wielu reżyserów, na których chodzę bez względu na temat filmu, opinię, obsadę - Allen jest jednym z nich. Można dyskutować czy to jest słuszna postawa - jednak nie zachwycam się każdym z tych filmów, często wręcz przeciwnie. Po prostu chce je mieć obejrzane.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2017, 14:51:39 wysłana przez maxplastic »

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #18563 dnia: Maj 08, 2017, 14:57:37 »
Pytanie bylo nie czym jest jechanie na nazwisku (fajnie, ze wyjasniles, teraz moze wyjasnij skad sie biora dzieci, albo jakis inny "trudny" case), ale dlaczego wycierasz sobie jadaczke Lynchem w tym kontekscie?

#teamStareLinki
Majówka była, a pan zamiast zrelaksowany to mnie wyzywa!

Lynch - Zaginiona Autostrada to straszne gówno. Uzasadnienie jak wyżej.

Co z tego, że ostatnio on nic nie zrobił? Ostatnia jego działalność to właśnie wg tego klucza.

O dzieciach opowiem w piątek.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #18564 dnia: Maj 08, 2017, 15:03:14 »

#teamStareLinki
No tak, nie zrozumiałem filmu=gówno. Ostatnio bardzo modne podejście. ;)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #18565 dnia: Maj 08, 2017, 15:05:36 »
Ja tylko fikołki rozumiem.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #18566 dnia: Maj 08, 2017, 15:06:30 »
Coś w tym jest i Jarmusch zawsze to miał - "najsłynniejszy i najlepszy reżyser kina niezależnego" itp określenia. Sam się na to łapałem 10 lat temu i męczyłem te jego początkowe filmy, jego debiut - Nieustające wakacje - jest dla mnie absolutnie niestrawny. Widziałem wszystko poza Tylko kochankowie przeżyją, niektóre bardzo lubię, Kawę i papierosy uwielbiam - 10/10. Jednak ten mit dawno już mi odpadł. Jego filmy mają w sobie wyjątkowe elementy, przede wszystkim znane nazwiska, które zrobią u niego bardzo wiele i chcą grać - trochę jak u Allena. Gdy idzie się na Jarmuscha to wiadomo czego się spodziewać i tak to działa - "idzie się na Jarmuscha". Nie poszedłbym na ten film w innym wypadku, bo nie lubię Drivera, poezji, dziewczyna denerwująca, historia do mnie nie przemawia, może jestem pesymistą i takie błogie afirmacje życia co najwyżej mnie drażnią - a tym bardziej to powtarzanie czynności podkreślające rutynę, na czym można by wyciąć z pół godziny filmu. Wychodzi, że to jest dla mnie jakieś gówno, a oceniłem na 7/10. To dobry film, ale zmęczył mnie, a Jarmusch trochę mi się znudził, jak Tarantino. Jest wielu reżyserów, na których chodzę bez względu na temat filmu, opinię, obsadę - Allen jest jednym z nich. Można dyskutować czy to jest słuszna postawa - jednak nie zachwycam się każdym z tych filmów, często wręcz przeciwnie. Po prostu chce je mieć obejrzane.

Ale Jarmusch własnie od dawna nie zrobił filmu typowo "jarmuschowego". On wrócił do swojego wczesnego stylu tym filmem.

Jechanie na nazwisku to jest wtedy, gdy robisz taki film, że gdyby to zrobił Jacek Z Dupy to by nikt tego nie oglądał i recenzje by były słabe. A jak to wielki twórca to nawet jak jest nudna wydmuszka albo brednie bez sensu to jest wielki film, bo przecież to jest artysta. Jest nudno, bo ma być nudno. Jest artystycznie nudno.

Mówię jak jest!

max w cytowanym poscie rzuca mocny kontrargument, który własnie dotyczy Jarmuscha z czasów kiedy był Jackiem z Dupy. Jego debiut, "Nieustające wakacje" były bardzo głosnym filmem, który zebrał rewelacyjne recenzje. Kevin Smith też był Jackiem z Dupy w 94 roku jak pojawili się "Sprzedawcy", a był to film, w którym już totalnie nic się nie dzieje, nawet miejsce akcji się nie zmienia, a do tego całosc jest nakręcona w czerni i bieli (jak tak można!?). A jest to tytuł cały czas wręcz uwielbiany. Pod koniec lat 90. kolejny Jacek z Dupy wypuscil znowu czarno-biały film, tym razem niezbyt łatwy w odbiorze, duszny i mroczny, no i generalnie niezbyt przyjazny w odbiorze. Kto to miał oglądać? Komu to potrzebne? A jednak gdyby nie "Pi" to pewnie nikt by nie usłyszał o Aronofskym.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #18567 dnia: Maj 08, 2017, 15:10:17 »

#teamStareLinki
Majówka była, a pan zamiast zrelaksowany to mnie wyzywa!

Co z tego, że ostatnio on nic nie zrobił? Ostatnia jego działalność to właśnie wg tego klucza.

O dzieciach opowiem w piątek.

Dalej niezaliczone, niestety spotkamy sie na wrzesniowych poprawkach z Panem!

A ad dzieci i piatek to doczekac sie nie umiem!

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #18568 dnia: Maj 08, 2017, 15:13:28 »
Sprzedawcy i Pi są świetne, bo to są dobre filmy. Dobre, bo są dobre, a nie zrobione przez artystę.

Paterson nie jest dobry. Jest nudny. I gdyby nie był zrobiony przez artystę to by wszyscy to olali. A tak to ktoś tam coś patrzy.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #18569 dnia: Maj 08, 2017, 15:27:15 »
Sprzedawcy i Pi są świetne, bo to są dobre filmy. Dobre, bo są dobre, a nie zrobione przez artystę.

Paterson nie jest dobry. Jest nudny. I gdyby nie był zrobiony przez artystę to by wszyscy to olali. A tak to ktoś tam coś patrzy.

No ale "Nieustających wakacji" nie olali, więc...

W ogóle zauważyłem, że w Polsce jest jakis kompleks "artysty". Jak ktos tworzy sztukę to od razu musi być typem z kosmosu, którego rozumie jedynie garstka innych ludzi z kosmosu. A artystą jest każdy twórca sztuki, również takiej, która niekoniecznie musi być wysokich lotów. Na zachodzie to normalne, ten termin nie ma tam żadnych odrealnionych konotacji. U nas przeważnie jak ktos mówi "artysta" to w domysle "pierdolnięty", albo "mógłby się jakąs prawdziwą robotą zająć".

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #18570 dnia: Maj 08, 2017, 15:32:34 »
Już zgubiłem wątek, ale ponieważ chcę mieć ostatnie słowo to powiem, że Clerks to idealny przykład - świetny film, Smith chwalony, a później już nic tak dobrego nie zrobił.

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #18571 dnia: Maj 08, 2017, 15:34:10 »
No właśnie, Smith jakoś zatoczył koło, ostatnio podobno kręci crapy, żeby lansować swoją córkę itp historie. Tak czytałem.

A Aronofsky taki artysta, a musi kręcić w Polsce reklamę wódki. Podobno ;)

http://film.org.pl/news/darren-aronofsky-kreci-w-polsce-111132/

(kliknij)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #18572 dnia: Maj 08, 2017, 16:08:05 »
Już zgubiłem wątek, ale ponieważ chcę mieć ostatnie słowo to powiem, że Clerks to idealny przykład - świetny film, Smith chwalony, a później już nic tak dobrego nie zrobił.

No dokładnie to idealny przykład przeczący twojej tezie, ponieważ nikt dzisiaj już się Smithem nie podnieca i jego nowe filmy nikogo. A przecież jest (był) wielkim artystą i recenzenci powinni się podniecać bo wielki artysta.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #18573 dnia: Maj 08, 2017, 16:43:56 »
Brave

Spodziwałem się zupełnie czegoś innego. Bohaterka ok, klimat celtycko-szkocki też. Ale sama historyjka cieniutka i niezbyt porywająca. Dobrze, że nie było za wiele wyzwisk i innych głupot i standardowej rozprawy z kimś złym i brzydkim, ale całość raczej mnie nudziła. Ale Dziedzic zadowolony, więc można obejrzeć. Oskar dla tego filmu to jakaś prowokacja.

Nie znasz się, film jest świetny, jedyny film o księżniczkach Disneya dla chłopaków. :) Niestety, nijak nie mogę zrozumieć, jak Meridzie udało się pogodzić zwaśnione klany. Tzn. sprzedała im gładką gadkę, ale nic konkretnego z niej nie wynikało (prócz tego, że zerwie z tradycją).
PS. Polecam krótkometrażówkę, w której jest trochę pogłębiona cała historia. U mnie była na płycie, ale tylko po angielsku.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #18574 dnia: Maj 09, 2017, 09:32:00 »
Obejrzałem nowych Strażników i swietnie się bawiłem. Fajnie, że znaleźli pomysł na Draxa, bo w jedynce był po prostu tłukiem z górą mięsni. Baby Groot instant love, nie wiem jak można być takim cepem, żeby okreslać go mianem nowego Jar-Jara (a z taką opinią się spotkałem). Oczywiscie można się czepiać fabuły, szczególnie głównego bossa, no ale po co? Ten film to zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Ponownie czuje sie, że ekipa spędzała fajny czas na planie. A przynajmniej ja tak to odbieram, tym bardziej że ten film jeszcze bardziej ociera się o pastisz i mocno uderza w czwartą scianę. Kupować wiadro popkornu i oglądać, najlepiej w Imaxie (rewelacyjne 3d, momentami aż miałem zawroty głowy).

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #18575 dnia: Maj 09, 2017, 11:46:40 »
Robi się nowy Hellboy, bez del Toro i Pearlmana. I wbrew pozorom, to jest dobra wiadomosc, bo teraz ten film może bardziej przypominać oryginał. Film będzie w kategorii R. Przetarcie szlaku przez Deadpoola i Logana działa. Czy Lobo mnie słyszy?
http://variety.com/2017/film/news/new-hellboy-movie-david-harbour-neil-marshall-1202419257/

pozdr
psn - Skrubolski

Offline kikoshima

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #18576 dnia: Maj 10, 2017, 21:30:33 »
Najnowsi Strażnicy są po prostu świetni, od niesamowicie nakręconej pierwszej sceny, po chwytającej za gardło końcówki. Bawiłem się świetnie przez cały seans i polecam każdemu kto chce dobrze spędzić dwie godzinki :D

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #18577 dnia: Maj 11, 2017, 08:26:04 »
Najnowsi Strażnicy są po prostu świetni, od niesamowicie nakręconej pierwszej sceny, po chwytającej za gardło końcówki. Bawiłem się świetnie przez cały seans i polecam każdemu kto chce dobrze spędzić dwie godzinki :D

+1

Rewelacyjny film, w kinie brechtałem na cały regulator.

Wybieram się drugi raz :).

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #18578 dnia: Maj 12, 2017, 18:06:57 »
Byłem na Alien: Covenant. Drobne spoilery.

Od razu mówię, że mi się Prometeusz podobał. Głównie ze względów wizualnych, niesamowitego klimatu i bądź co bądź świetnego pomysłu na siebie. Jestem świadom głupot i za każdym razem gdy go oglądam jestem zażenowany no ale jednak mimo wszystko bardzo lubię ten film.

Alien: Covenant mimo, że fabularnie jest lepszy to jako całość średnio mi się podobał. Tak, Covenant bardzo zgrabnie kontynuuje historię Prometeusza i niemal wszystko jest fajnie podane chociaż moim zdaniem najważniejszą rzecz przekazano w zbyt szybki, zbyt lekceważący sposób. Myślałem, że najciekawsza rzecz czyli jak powstał obcy, którego znamy od 1979 będzie jakoś lepiej przedstawiona. Aha i jednego zabiegu fabularnego domyśliłem się od razu po pewnej scenie (kto oglądał ten wie) bo inaczej się tego rozwiązać nie dało w tym przypadku, a końcowa scena była tylko jako potwierdzenie moich domysłów.
Scena z promocji filmu pojawia się w samym filmie, ale tylko jej najciekawsza część oczywiście odpowiednio rozbudowana.

Sami bohaterowie są tacy sobie. Jedynie Fassbender zapada w pamięć i Katherine Waterson jako Daniels. Reszta to tylko kukiełki do rzeźni.
Film nie jest tak głupi jak Prometeusz, nie aż tak, ale jest. Przez jakieś pierwsze 40-45 minut miałem dwa średnie zgrzyty
(kliknij)
, a potem nastąpiła taka głupia scena, że nadaje się spokojnie do tematu 'Czy baby są głupie?'.
(kliknij)
I potem też jest kilka głupich momentów, ale jednego nie rozumiem.
(kliknij)

Film jest bardzo ładny wizualnie, ale nie tak ładny jak Prometeusz. Jest tutaj więcej mroczniejszych ujęć, w sumie cały film wygląda jak jeden wielki pochmurny kadr. Ogólnie to film potrafi się dłużyć bo tak naprawdę scen akcji/z obcym jest mało jak na film o obcym. Scen gdzie widać tę kategorię R też jest dosyć mało. Chyba wszystkie ważniejsze w trailerze jak ambulatorium z plecami czy prysznic.

Jak już zaspokoiłem swoją wiedzę na temat Inżynierów oraz tego jak powstał obcy to już nie jestem ciekaw nowych filmów Scotta z tego uniwersum bo tak naprawdę nie wiem co on tam chce jeszcze wymyśleć. Najważniejsze już opowiedział, reszta to już będą jakieś pierdy aby tylko leciały lata w uniwersum w celu dojścia do Obcego 1.

Wyszedłem taki trochę wstrząśnięty i zmieszany więc daję
/10

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #18579 dnia: Maj 12, 2017, 18:10:02 »
Dzieki za potwierdzenie żeby nie iść na to do kina (prometeusz 5/10)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #18580 dnia: Maj 12, 2017, 18:10:53 »
Prometeusz 8/10 8)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #18581 dnia: Maj 12, 2017, 18:12:34 »
Tu masz wyjaśnione czemu nie masz racji:
https://youtu.be/RBaKqOMGPWc

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #18582 dnia: Maj 12, 2017, 18:16:14 »
O jezu, tylko nie te słabe honest trailers. To jest dla mnie na niższym poziomie niż sceny z Prometeusza gdzie typ chce się zaprzyjaźnić z kosmicznym wężem.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #18583 dnia: Maj 12, 2017, 18:16:27 »
Filmu nie pamiętam, więc nie kliknę, żeby sobie nie robić retrospoilerów, tylko zapytam: czy tam jest napisane, że sześciopak Noomi nie zasługuje na co najmniej 7/10?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #18584 dnia: Maj 12, 2017, 18:18:25 »
O jezu, tylko nie te słabe honest trailers. To jest dla mnie na niższym poziomie niż sceny z Prometeusza gdzie typ chce się zaprzyjaźnić z kosmicznym wężem.
Prawda boli!
http://whatculture.com/film/5-reasons-why-prometheus-is-a-god-awful-film

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #18585 dnia: Maj 12, 2017, 18:19:19 »
Rapacowna jakoś mnie pociąga.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #18586 dnia: Maj 12, 2017, 18:22:10 »
Tak, bardzo mnie boli zdanie jakiegoś gościa, którego nawet nie znam imienia.  ;)

Znowu się zaczyna wklejanie linków z czyimś zdaniem bo nie umiem sam uargumentować swojego.  I weź tu z kimś dystkutuj jak wrzuci ci jakiś durny filmik abym sobie pogadał do ręki. ::)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #18587 dnia: Maj 12, 2017, 18:22:59 »
Po co ja mam argumentowac skoro inni zrobili to lepiej? Gownianosc prometeusza dawno omówiona.

Mnie znasz i mówię ze gowno. Zmienia to cokolwiek? Co ma znanie kogoś z imienia do sensownosci jego opinii?
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2017, 18:24:59 wysłana przez Simplex »

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #18588 dnia: Maj 12, 2017, 18:24:29 »
Tak, zmienia. Rozmawialiśmy już o tym kiedyś, polecam wrócić się do tamtej rozmowy jak nie pamiętasz. :P

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #18589 dnia: Maj 12, 2017, 18:30:21 »
Skoro ja to wklejam to znaczy ze zgadzam sie z tą opinią, czyli moja jest podobna. I muszę ją powtórzyć własnymi słowami bo inaczej nie uznasz?

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #18590 dnia: Maj 12, 2017, 18:33:44 »
Jeśli ktoś się uprze i film mu się podoba to nie przemówi do niego wklejanie opinii najbardziej znanych i uznanych krytyków. Dla mnie Prometeusz to takie meh, mało mnie interesuje, obejrzałem żeby mieć zaliczone w serii, dużo nie pamiętam i teraz trudno będzie porównać po kilku latach do tego Obcego. Potem wychodzą sytuacje, że dałem taką samą ocenę jak 5 lat temu i ludzie się dziwią, a teraz tamtej już nie uzasadnię.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #18591 dnia: Maj 12, 2017, 18:34:48 »
Ten moment, gdy masz jeszcze pół godziny w pracy i chcesz to pomarnować na forum, ale aktualny gorący temat cię nie interesuje, bo nie masz zdania ani ognia do obrony średniego filmu:

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #18592 dnia: Maj 12, 2017, 18:38:44 »
@Simplex
Tak bo dyskutuję z Tobą, a nie z gościem od artykułu czy filmiku. Sorry, już tak mam. Tak samo gdy ktoś przedstawi swoje zdanie na temat czegoś w internecie to ja i tak mimo, że mógłbym wkleić link z artykułem czy likiem do YT to piszę swoje zdanie. 
Jeśli ktoś się uprze i film mu się podoba to nie przemówi do niego wklejanie opinii najbardziej znanych i uznanych krytyków.
No ale ja wiem jaka jest ogólna opinia ludzi o filmie i ja zdaję sobie sprawę, że film jest głupi i ma sporo wad, ALE mimo wszystko pozytywy które wymieniłem strasznie do mnie przemawiają i bardzo dobrze mi się ogląda ten film gdzieś w tle. ;)
No i nie bardzo rozumiem dlaczego coś miałoby przemówić do mnie? Jestem człowiekiem, mam mózg, myślę i mam swoje zdanie. I nie zamierzam go zmieniać. :)
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2017, 18:40:27 wysłana przez Rudy_rydz »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #18593 dnia: Maj 12, 2017, 18:48:17 »
Gdzieś w tle - nie ma lepszej rekomendacji ;)
Jeżeli mam zdanie zbieżne z opinią w necie to nie bede jej przepisywal własnym słowami bo to jeszcze bardziej bezsensowna strata czasu niz pisanie oryginalnych postow.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #18594 dnia: Maj 12, 2017, 18:53:01 »
A co dla Ciebie za różnica? I tak poza tym nic nie robisz. ;D :-*

A w tle zawsze coś oglądam, nawet teraz. Rzadko w domu robię jedną rzecz na raz, multitasking mocium panie.  :D

EOT bo się śmietnik robi.

Offline komarek78

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #18595 dnia: Maj 12, 2017, 19:00:54 »
Byłem dzisiaj na obcym i to takie 6-7 na 10. Tak samo jak Prometeusz. Wybitne kino to nie jest ale da się obejrzeć.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #18596 dnia: Maj 12, 2017, 19:02:09 »

A w tle zawsze coś oglądam, nawet teraz. Rzadko w domu robię jedną rzecz na raz, multitasking mocium panie.  :D
https://www.thoughtco.com/can-people-really-multitask-1206398

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #18597 dnia: Maj 12, 2017, 19:36:25 »
Ten moment, gdy masz jeszcze pół godziny w pracy i chcesz to pomarnować na forum, ale aktualny gorący temat cię nie interesuje, bo nie masz zdania ani ognia do obrony średniego filmu:

Trzeba samemu rozkręcić. Choć fakt że już późno i tylko Simplex na dyżurze, a on już cały dzień trolowany, więc daj mu pożyć.

Offline ewusia

• Nowy Forumowicz
  • *
    • https://ibs.info.pl
« Odpowiedź #18598 dnia: Maj 12, 2017, 19:57:39 »
oooo rozkręcić to dobry pomysł.. ja tutaj się rejestruję z nadzieją że gdzieś pohulam tutaj mały ruch ;P Co do filmu ja dzisiaj idę na sztukę kochania .. Czy mi się spodoba .. zobaczymy  ??? ???

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #18599 dnia: Maj 12, 2017, 20:01:04 »
Sztuka kochania zawsze sie podoba.  :)