Autor Wątek: Jaki film dzisiaj widziałeś?  (Przeczytany 1709830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
Odp: Jaki film dzisiaj widziałeś?
« Odpowiedź #640 dnia: Marzec 27, 2009, 12:04:58 »
Sam film "Grape'a" mało kto widział, tylko tytuł zna każdy. Cholera, sam go nie widziałem :D

Jak to mało kto widział przecież to jest regularnie katowane przez wszystkie możliwe stacje TV aż do obrzydzenia.
Zresztą imho ten film jest tak przehypowany jak GTA IV - ja nie widzę w tym dziele nic wybitnego (zresztą tak samo jak w "Blaszanym Bębenku")

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #641 dnia: Marzec 27, 2009, 12:20:03 »
'Co gryzie Gilberta Grape'a' widzialem w TV chyba z 5 razy, a TV nie ogladam od lat bodajze trzech wiec wiesz =] Ja tez nie widze w tym filmie nic 'superaśnego' :> Ot, taki tam sobie zal dramat. 'Blaszany Bebenek' zas mnie urzeka za kazdym razem.

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #642 dnia: Marzec 27, 2009, 12:46:14 »
[...] soundtrack imho ma dwa świetne kawałki pierwszy A.R. Rahman feat. M.I.A. - "O Saya" i czwarty M.I.A. - "Paper Planes".

Dokładnie, no i ostatni też mistrzowski.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #643 dnia: Marzec 27, 2009, 13:17:44 »
"Paper Planes" w kolko na tych muzycznych badziewiach lata.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #644 dnia: Marzec 27, 2009, 13:33:48 »
a propos DiCaprio - jego jeden z pierwszych filmow, czyli Chlopiecy Swiat byl dla mnie zaskakujacym odkryciem - bo jak wiekszosc meskiej populacji jakos mialem uczulenie na to nazwisko po Titanicu. IMO diCaprio jest dosc dobrym aktorem, grajacym w dosc fajnych filmach, a jedynym wypadkiem przy pracy, ktory mu sie zdarzyl to wlasnie film Cameroona o wielkim statku idacym na dno, gdzie pomalowany na niebiesko Leo wzbudzal we mnie raczej smiech niz litosc. kilka miesiecy temu obejrzalem nawet (drugi raz) Romeo i Julie - i film mi sie bardzo spodobal. swietny sposob na sfilmowanie tego ponadczasowego dramatu, a i rola Romeo wypadla przekonywujaco. ja tam do goscie nie mam zadnych uprzedzen.

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #645 dnia: Kwiecień 02, 2009, 21:55:31 »
Gran Torino. Świetny film, polecam. Aktorstwo niektórych rodem z klanu, ale Clint nadrabia to z nawiązką. Do tego jeszcze ten humor w filmie. Czegoś takiego oczekiwał bym po komediach, podczas gdy Gran Torino 'zjada' wszystkie dzieła aspirujące do nich o jakich słyszałem w ostatnich latach.

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #646 dnia: Kwiecień 04, 2009, 11:15:21 »
The Wackness - dobry film, polecam szczególnie wszystkim amatorom "zielonej diety" hehe ;). Momentami akcje w stylu Las Vegas Parano.

Offline Pafnucy

• Stały bywalec
« Odpowiedź #647 dnia: Kwiecień 04, 2009, 23:57:17 »
Vicky Cristina Barcelona - mam dosyć mieszane uczucia. Z jednej strony czuć tutaj ten specyficzny styl Woody'ego Allena, który UWIELBIAM ;), z drugiej zaś wolę jego bardziej komediowe filmy (zwłaszcza te, w których on sam występuje). Ogólnie nie czuję się powalony na kolana, wprowadzenie narratora uważam za zabiego nieco chybiony, chociaż podoba mi się ironia i dystans, z jakim komentuje bohaterów.
W sumie warto obejrzeć, chociaż rewelacji nie ma.

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #648 dnia: Kwiecień 05, 2009, 09:54:00 »
Pafnucy i tu się nie zgodzę bo to kolejny wspaniały film Allena, bawiłem się na nim świetnie. Komentarz narratora w momencie jak dziewczyny wyjeżdzały fajnie je podsumował.

A co do filmu to wczoraj widziałem True Romance Tony'ego Scotta. Polecam bardzo dobry film, 7,9 na imdb.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #649 dnia: Kwiecień 05, 2009, 16:09:24 »
Slumdog Millionaire.

Bardzo się podobał mi, mojej żonie i przyjaciołom. :)
Może bez przesady z tymi oskarami, ale naprawdę fajny film zrobili (tak z 8+/10).

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #650 dnia: Kwiecień 05, 2009, 17:25:34 »
A co do filmu to wczoraj widziałem True Romance Tony'ego Scotta. Polecam bardzo dobry film, 7,9 na imdb.
No no no, i jeszcze genialna obsada (Kilmer w roli Elvisa miecie)!
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #651 dnia: Kwiecień 05, 2009, 20:50:43 »
True Romance powstał niby według scenariusza Tarantino. Niby, bo Scott troszku pozmieniał np.

uwaga spoiler:

mzvravł mnxbńpmravr an xynflpmal unccl raq. (www.rot13.com)

koniec spoilera.

Co nie zmienia faktu, że dwupłytowe wydanie dvd od dawna stoi na mojej półce z filmami. Zdecydowanie warto zobaczyć!

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #652 dnia: Kwiecień 05, 2009, 21:14:10 »
mzvravł mnxbńpmravr an xynflpmal unccl raq. (www.rot13.com)
Wymuszony i naciągany jak cholera.

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #653 dnia: Kwiecień 06, 2009, 11:37:42 »
Quentin miał inne plany (jest to pokazane w dodatkach do polskiego wydania wersji reżyserskiej) ale wtedy był jeszcze na dorobku i nikt się z nim nie liczył. Zresztą podobny los spotkał scenariusz do "Natural Born Killers", który z kolei Stone tak poszatkował, że Tarantino nie zgodził się na umieszczenie swojego nazwiska w czołówce.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #654 dnia: Kwiecień 06, 2009, 18:35:01 »
I ponoć to wtedy zarzekł się, że nie sprzeda więcej scenariusza. Wiemy, co wyszło ;)
Ale przyznać musicie, że TR ma klimat Quentina.

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #655 dnia: Kwiecień 09, 2009, 13:45:20 »
Gran Torino. Świetny film, polecam. Aktorstwo niektórych rodem z klanu, ale Clint nadrabia to z nawiązką. Do tego jeszcze ten humor w filmie. Czegoś takiego oczekiwał bym po komediach, podczas gdy Gran Torino 'zjada' wszystkie dzieła aspirujące do nich o jakich słyszałem w ostatnich latach.

Zgadzam się, kapitalny film, jeden z lepszych jakich ostatnio widziałem. Niektóre dialogi (szczególnie Clinta z fryzjerem) są przegenialne i ogólnie klimacik całości niczego sobie. Końcówka trochę zbyt naciągana jak dla mnie ale ogólnie czwórka z plusem.

Zresztą ostatnio Clint zbiera u mnie duże plusy, Oszukana (Changeling) jest również niczego sobie. 

(kliknij)

Offline Rip van Winkle

• Mieszkaniec tego forum
  • all work and no play make rip a dull boy
« Odpowiedź #656 dnia: Kwiecień 11, 2009, 00:48:43 »
"In Bruges" aka "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj". Nie spodziewałem się niczego niezwykłego, a dostałem film z niezłym scenariuszem, świetnym klimatem, kapitalną grą aktorską (rewelacyjny Fiennes i wreszcie dobry Farrell) i nieprzeciętnymi dialogami. Polecam: http://www.imdb.com/title/tt0780536/ (ocena jak najbardziej usprawiedliwiona)

Offline Pafnucy

• Stały bywalec
« Odpowiedź #657 dnia: Kwiecień 11, 2009, 00:51:38 »
"In Bruges" aka "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj". Nie spodziewałem się niczego niezwykłego, a dostałem film z niezłym scenariuszem, świetnym klimatem, kapitalną grą aktorską (rewelacyjny Fiennes i wreszcie dobry Farrell) i nieprzeciętnymi dialogami. Polecam: http://www.imdb.com/title/tt0780536/ (ocena jak najbardziej usprawiedliwiona)
Zdecydowanie się zgadzam.
Motyw z wojną czarnych karłów z białymi jest przerewelacyjny. ;)

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #658 dnia: Kwiecień 13, 2009, 19:35:04 »
Film Ridleya Scotta "Królestwo niebieskie" - wspaniały film, mimo pewnych przekłamań historycznych.

Warto obejrzeć chociażby dla: klimatu wypraw krzyżowych, epickich scen walk (szczególnie bitwa o Jerozolimę) i świetnej muzyki... no i jeśli pamiętacie, że Orlando Bloom brany był pod uwagę do roli księcia Persji, to tam można było się przekonać jakby w tej roli wyglądał (długie włosy, zarost - gdyby nie ten strój to jak growy książę wyglądał).

Aha, i pomimo, że byłem zachwycony odwzorowaniem Jerozolimy w Assassin's Creed, to jednak chciałbym by wyglądała tak jak w "Królestwie niebieskim"... tutaj czuć ten przepych świętego miasta ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 19:59:14 wysłana przez rockboy84 »

Offline Rip van Winkle

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #659 dnia: Kwiecień 13, 2009, 23:47:29 »
Film Ridleya Scotta "Królestwo niebieskie" - wspaniały film, mimo pewnych przekłamań historycznych. (...)

Historycznych? C'mon. Ten film się kupy nie trzyma ze względów logicznych przede wszystkim - Orlando jest mistrzem miecza (tata Neeson miał dosłownie chwilkę, żeby mu parę trików pokazać, synek lata praktyki szermierczej przyswoił w mig, lol1), czyta i pisze (wiadomo, to powszechne wśród XII-wiecznych kowali, lol2), w dodatku ma nieprawdopodobnego farta (przeżywa katastrofę morską wespół z wierzchowcem, niezły zbieg okoliczności, lol3).     
Tzw. "zawieszenie niewiary" w przypadku tego "dzieła" jest dla mnie niewykonalne, sry. Historia kowala wydaje mi się tak samo prawdopodobna jak kultowa scena z UFO w "Life of Brian": http://www.youtube.com/watch?v=pSY4fEEg4j0
Jedyne, co w tym filmie fajne to Ewa Green :)

Wczoraj po raz drugi obejrzałem "Kiss Kiss Bang Bang" i podobało mi się jeszcze bardziej. Zresztą jak można nie lubić filmu z takim dialogiem:
Perry: Did your dad love you?
Harry: Only when I dressed up like a beer bottle, how about you?
Perry: Well, he used to beat me in Morse code, so it's possible, but he never said the words.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #660 dnia: Kwiecień 14, 2009, 00:12:50 »
Hehe, zabawne jest, gdy o przekłamaniach logicznych mówi fan gier konsolowych :D Wszak powszechnie wiadomo, że w grach wszystko doskonale trzyma się kupy, nie ma żadnych uproszczeń, a logika poraża swą bezwzględnością ;>

"Królestwo niebieskie" było bardzo widowiskowe, ale dziwię się, że nie widziałeś go wcześniej. Film ma już 5 lat, dla mnie wszystko starsze niż rok jest już "stare".

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #661 dnia: Kwiecień 14, 2009, 00:28:32 »
Historycznych? C'mon. Ten film się kupy nie trzyma ze względów logicznych przede wszystkim - Orlando jest mistrzem miecza (tata Neeson miał dosłownie chwilkę, żeby mu parę trików pokazać, synek lata praktyki szermierczej przyswoił w mig, lol1), czyta i pisze (wiadomo, to powszechne wśród XII-wiecznych kowali, lol2), w dodatku ma nieprawdopodobnego farta (przeżywa katastrofę morską wespół z wierzchowcem, niezły zbieg okoliczności, lol3). 

Fakt, od zera do rycerza w dosłownie kilkadziesiąt sekund... no ale skoro wykuwał te miecze jako kowal, to może od czasu do czasu pomachiwał sobie i jakieś elementy fachu nabył. :P

Co do czytania i pisania... no nie każdy, ale skoro był przed aresztowaniem budowniczym machin oblężniczych i katapult to chyba takie umiejętności musiał posiadać :P

Co ciekawe postać grana przez Blooma istniała naprawdę... tylko, że nie był takim herosem, i był o wiele starszy, coś ponad 50-tki miał na karku. W sumie to wszystkie główne postacie żyły naprawdę... prócz tej granej przez Liama Neesona.  

Co do Evy Green to w pełni się zgadzam... równie piękna jak w Bondzie :)

Ogólnie ja jestem zachwycony, filmów o wyprawach krzyżowych raczej jak na lekarstwo :D

"Królestwo niebieskie" było bardzo widowiskowe, ale dziwię się, że nie widziałeś go wcześniej. Film ma już 5 lat, dla mnie wszystko starsze niż rok jest już "stare".

Widziałem, byłem nawet w kinie na tym, ale zakupiłem sobie DVD z wersją reżyserską, która jest dłuższa o 45 minut bodajże :) Tak jakoś mnie naszło chyba po programach, na które ostatnio natrafiłem na Discovery o Templariuszach, no i te plotki o Assassin's Creed 2 - to mi się jedynka przypomniała i temat wypraw krzyżowych... tak chyba to jakoś stąd wyszło :)

P.S. Zna ktoś jeszcze jakieś filmy o wyprawach krzyżowych, czy może templariuszach?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 00:34:47 wysłana przez rockboy84 »

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #662 dnia: Kwiecień 14, 2009, 01:31:20 »
Właśnie skończyłem oglądać Dochodzenie (Surveillance). Najlepszy film jaki oglądałem. No chyba, że w szoku jestem. Praktycznie od samego początku trzyma w takim napięciu... poezja. Klimat - mistrzostwo świata. Polecam zdecydowanie.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #663 dnia: Kwiecień 14, 2009, 10:44:11 »

Wybacz ale ona grała na poziomie Blooma i przy takich kreacjach jak Neesona, Ironsa, Csokasa, Nortona, Siddiga to wyglądała jak babeczka od telezakupów.

Sam film bardzo fajny zwłaszcza w Dir Cut gdzie Blooma i Green, mało jest, z historią nie ma nic wspólnego i nie tylko chodzi o kowala erudytę czy Saladyna ale też o zasady rycerzy itd. Zaś sam soundtrack to dzieło genialne.

Ogólnie ja jestem zachwycony, filmów o wyprawach krzyżowych raczej jak na lekarstwo :D

Jest kilka, zwłaszcza polecam Arn - Tempelriddaren i jego sequel Arn - Riket vid vägens slut.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 11:14:52 wysłana przez Krusty »

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #664 dnia: Kwiecień 14, 2009, 10:48:10 »
Obejrzałem przedwczoraj i wczoraj oba Kill Bille. Ugh, no takie sobie, na pewno spadek formy Tarantino, zbyt dużo zabawy kamerą, nie do końca udało mu się chwycić ten klimat starych filmów (w to chyba celował). Ale Carradine fajny, i dowiedziałem się, że Uma Thurman ma naprawdę duże dłonie.

Offline Rip van Winkle

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #665 dnia: Kwiecień 14, 2009, 11:30:21 »
Hehe, zabawne jest, gdy o przekłamaniach logicznych mówi fan gier konsolowych :D
Raz: gier wideo w ogólności.
Dwa: kowal błyskawicznie nabywający umiejętności fechtunku, która pozwala mu stawać do równorzędnej walki z doświadczonymi rycerzami - nie mogę sobie wyimaginować cRPG, w którym by to przeszło.
Trzy: nie mów, że jak lubisz gry konsolowe, to już każdy kit Ci wcisną ;) Inna sprawa, że jak się film ubiera w historyczne szatki, to oczekujesz czegoś innego niż Die Hard 4.0.

Wybacz ale ona grała na poziomie Blooma i przy takich kreacjach jak Neesona, Ironsa, Csokasa, Nortona, Siddiga to wyglądała jak babeczka od telezakupów.
A czy ja pisałem o jej grze aktorskiej? Przyjemnie było na nią popatrzeć i tyle.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #666 dnia: Kwiecień 14, 2009, 12:01:21 »
A czy ja pisałem o jej grze aktorskiej? Przyjemnie było na nią popatrzeć i tyle.

A przyjemność z oglądania gry aktorskiej... ;) a Eva ładna jest ale znajdź mi w średniowieczu takiego chudzielca. ;) Takie rzeczy jak Sladyn podnoszący krzyż tylko w Holywood.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 12:04:56 wysłana przez Krusty »

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #667 dnia: Kwiecień 14, 2009, 12:21:09 »

Sam film bardzo fajny zwłaszcza w Dir Cut gdzie Blooma i Green, mało jest, z historią nie ma nic wspólnego i nie tylko chodzi o kowala erudytę czy Saladyna ale też o zasady rycerzy itd. Zaś sam soundtrack to dzieło genialne.

No Neeson to za długo tam nie pograł :)

Jest kilka, zwłaszcza polecam Arn - Tempelriddaren i jego sequel Arn - Riket vid vägens slut.

Ok dzięki, będę miał na uwadze te 2 tytuły ;)

Takie rzeczy jak Sladyn podnoszący krzyż tylko w Holywood.

A dlaczego nie? :P  W filmie, jak i opracowaniach historycznych opisywany jest tak
http://pl.wikipedia.org/wiki/Saladyn
"...Saladyn zasłynął jako zręczny polityk i wódz, a przy tym mecenas sztuki i nauki (zwłaszcza medycyny), człowiek wspaniałomyślny, prawy i rycerski..."
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 12:23:09 wysłana przez rockboy84 »

kiszka

• Gość
« Odpowiedź #668 dnia: Kwiecień 17, 2009, 09:01:58 »
Mariusz oglądałam to Dochodzenie strasznie straszny ten film, noc miałam z głowy....  ;)

a Lektor widzieliście ??
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 11:06:35 wysłana przez kiszka »

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #669 dnia: Kwiecień 17, 2009, 12:23:16 »
O, kobieta! ;)

kiszka

• Gość
« Odpowiedź #670 dnia: Kwiecień 17, 2009, 12:54:45 »

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #671 dnia: Kwiecień 17, 2009, 15:02:01 »
OT: cos czuje, ze PSNid FITORO bedzie mial zalew zaproszen do Friendsow ;-)

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #672 dnia: Kwiecień 17, 2009, 15:58:00 »

hehe zdecydowanie namawiam - zajebiście się gra ;) ...i troche wstyd się przyznać, ale ogrywa mnie w burnouta (powiedzmy, że się daję ;) )

kiszka

• Gość
« Odpowiedź #673 dnia: Kwiecień 17, 2009, 18:06:48 »

hehe zdecydowanie namawiam - zajebiście się gra ;) ...i troche wstyd się przyznać, ale ogrywa mnie w burnouta (powiedzmy, że się daję ;) )

ja ci dam DAJE się  ;D ;D ;D,
a zaproszeń jak nie było tak ......... ::)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 18:20:15 wysłana przez kiszka »

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #674 dnia: Kwiecień 17, 2009, 21:32:41 »
A dlaczego nie? :P  W filmie, jak i opracowaniach historycznych opisywany jest tak
http://pl.wikipedia.org/wiki/Saladyn
"...Saladyn zasłynął jako zręczny polityk i wódz, a przy tym mecenas sztuki i nauki (zwłaszcza medycyny), człowiek wspaniałomyślny, prawy i rycerski..."

Poczytaj trochę książek mu poświęconych szczególnie, kim był przed zdobyciem Jerozolimy, jak doszedł do władzy itp. Te rycerskie pierdoły odnoszą się do jego zmagań z Ryśkiem Lwie Serce, czyli po zdobyciu Jerozolimy i to taka propaganda z obu stron. Średniowiecze było czasem niezwykle brutalnym i wielu popełnia błąd przenosząc nasze standardy i wartości w przeszłość. BTW dobry też jest dokument BBC Crusades jakbyś nie chciał czytać, tylko ma trochę dziwny styl narracji.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 22:50:13 wysłana przez Krusty »

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #675 dnia: Kwiecień 17, 2009, 22:02:12 »
Ten dokument o Krzyżowcach... to był ten? > www.youtube.com/watch?v=fu2UG2IRu0o

Ja od siebie polecam film/dokument National Geographic > Templariusze - Rycerze Boga > www.youtube.com/watch?v=8CYPx4-WKxQ
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 22:08:13 wysłana przez rockboy84 »

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #676 dnia: Kwiecień 17, 2009, 22:52:38 »
Nie ten - http://en.wikipedia.org/wiki/Crusades_(BBC_TV_series), ma on elementy komedi co nie każdemu moze sie podobać, jest też na torrent tv.

kiszka

• Gość
« Odpowiedź #677 dnia: Kwiecień 19, 2009, 12:28:08 »
The.Wackness[2008] bardzo fajny :) o dealerach

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #678 dnia: Kwiecień 19, 2009, 19:03:38 »
Waking Life wczoraj. Dobre mocno :o

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #679 dnia: Kwiecień 19, 2009, 23:03:36 »
Wczoraj widzialem Surveillance [Dochodzenie]... mocne bardzo :D A 'Waking Life' to jest dla mnie instant klasyk. Dzieki niemu przypomnialem sobie, ze sny mozna kontrolowac i przywrocilem ta zdolnosc. Idzie mi coraz lepiej, ale daleko do 'profesjonalizmu' ;)