Autor Wątek: Jaki film dzisiaj widziałeś?  (Przeczytany 1920631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
Odp: Jaki film dzisiaj widziałeś?
« Odpowiedź #400 dnia: Sierpień 13, 2008, 08:15:12 »
Co do transfromersów to nie mam już 13 lat żeby powiedzieć o nich: zajefajne. Wielkie roboty chowające się przed rodzicami nie były śmieszne tylko żenujące. A druga wada to kamera, która jest wybitnie przeciwko widzowi pokazując zupełnie mi niepotrzebne detale nogi transformera zamiast niego całego podczas walki. To chyba miał być celowy zabieg pokazujący wielkość tych maszyn ale to nie zadziałało IMO.
Gregys out.

Offline Lestat

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #401 dnia: Sierpień 13, 2008, 10:22:59 »
Tez nie mam 13 lat, uwierz mi ale mimo wszystko lubie obejrzec mniej ambitne dziela i Transformersy swietnie sie wpasowaly, liczylem na dobra akcje i efekty, a dostalem nawet wiecej. Jak dla mnie film jest bardzo dobry i nie trzeba byc 13latkiem, by w odskoczni od memento czy innych filmow cieszyc sie po prostu dobra rozrywka w kinie :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2008, 12:17:41 wysłana przez Lestat »

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #402 dnia: Sierpień 13, 2008, 14:02:51 »
ja na Transformersy przelaczylem sie na tryb bezmozgiego zjadacza popcornu w kinie, bo fabula to byla ostatnia rzecz, jakiej sie po tym filmie spodziewalem. i poza fajnymi pierwszymi 20 minutami dostalem cos ponizej poziomu akceptacji, jaki sobie przyjalem. gdyby caly film zrobili w klimacie pierwszych kilkunastu minut, to bylbym zachwycony - ale zrobili z tego jakies "byleco" z kamera ktora nie pozwalala mi na zobaczenie nic z tych efektow, dla ktorych do kina poszedlem - jednym slowem zawiodlem sie bardzo.

obejrzalem wczoraj na przedpremierowym pokazie "Don't mess with Zohan" - no coz - usmialem sie po pachy, mimo ze film glupi strasznie. do kina nie warto, ale na video juz owszem.

Offline Lestat

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #403 dnia: Sierpień 13, 2008, 14:13:26 »
Jak Sandlera lubie, tak z kolei Zohan niezbyt mi sie podobal, pare zabawnych sytuacji i tyle. 5/10

Offline tap-chan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #404 dnia: Sierpień 13, 2008, 15:19:11 »
Byłem w weekend na nowym Batmanie i muszę powiedzieć, że przebija w moim prywatnym rankingu nawet odsłonę Burtona z Jokerem. Świetnie nakręcony, z genialnymi dialogami (Znikający długopis!:) ), doskonałą grą nie tylko Jokera.. W ogóle same ochy i achy. Nie trzeba być miłośnikiem Gotham City, żeby film się spodobał, absolutna pozycja obowiązkowa. Oby więcej ekranizacji komiksów wyglądało w ten sposób, to byłoby super.

Można też było zwrócić uwagę w kinie, że ludzie często nawet klaskali, tak im się podobało! ;)

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #405 dnia: Sierpień 13, 2008, 16:33:43 »
Można też było zwrócić uwagę w kinie, że ludzie często nawet klaskali, tak im się podobało! ;)

Hehe :) Dlatego nie cierpię kina :)

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #406 dnia: Sierpień 13, 2008, 16:56:21 »
Olowek nie dlugopis :P

panopticon

• Gość
« Odpowiedź #407 dnia: Sierpień 16, 2008, 18:02:23 »
Star Wars: The Clone Wars
http://www.imdb.com/title/tt1185834/

poszedlem z nastawieniem na "bajke dla dzieci" i faktycznie tak bylo - baja w realiach star wars. ale... 8) wizualnie - palce lizac. swietna "kreska". udzwiekowienie cudne i muzyka - choc w klimacie innym niz "dorosle" star wars - tez na wysokim poziomie. fabularnie mamy wszystko to, co gwiezdne wojny powinny zawierac - intryge, podstep, pojedynki na miecze swietlne, zwroty akcji, regularne bitwy, humor, itp. niby to wszystko troszke uproszczone zeby amerykanskie dzieci zrozumialy o co chodzi, ale mysle ze kazdy fan gwiezdnych wojen znajdzie tam cos dla siebie. 7,5/10

Offline Kinley

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #408 dnia: Sierpień 18, 2008, 00:46:18 »
Hellboy II: The Golden Army
http://www.imdb.com/title/tt0411477/

Bardzo mi sie podobał i muszę powiedzieć ze rok 2008 dal nam sporo filmów o Super bohaterach a to chyba jeszcze nie koniec :)

Jedyne co mogę powiedzieć to ze troszku mało tej złotej armii ale poza tym jest bardzo milo, humor, akcja, efekty, historia - wszystko jest na swoim miejscu tak wiec polecam !

No i zapomniałem dodać - elemental :) rewelacja

8/10
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2008, 00:50:16 wysłana przez Kinley »

Sometimes I?m too much man for my goddamn self!

Offline Kinley

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #409 dnia: Sierpień 18, 2008, 00:56:12 »
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
http://www.imdb.com/title/tt0859163/

Bez rewelacji tym razem, zdecydowanie przeniesienie akcji z Egiptu Kairu itp do Chin nie służy filmowi i jakoś znacznie bardziej interesujace były poprzednie historie. Mimo bardzo ciekawych efektów kamera czasami mnie denerwowała bo nie było nic widać no i niestety zabrakło humoru (było go zaledwie niewiele) a to zawsze była silna storna serii. Zmiana aktorki grającej Evelyn tez jakoś mi sie nie widzi tak wiec generalnie 6/10.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2008, 01:01:18 wysłana przez Kinley »

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #410 dnia: Sierpień 18, 2008, 08:22:37 »
Czy Golden Army różni się jakoś na plus od części pierwszej, która była ku*ewsko nudna IMO?
Gregys out.

Offline Kinley

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #411 dnia: Sierpień 18, 2008, 09:54:25 »
Czy Golden Army różni się jakoś na plus od części pierwszej, która była ku*ewsko nudna IMO?

Hmm kwestia gustu, przynajmniej tak mi sie wydaje, bo o ile 1 i 2 cześć bardzo mi się podobały tak 3 już mniej, ponieważ tak bardzo jak lubię chińskie legendy tak w/w film nie jest sposobem ich opowiadania ? za szybko ? za nudno ? za bardzo na tzw. Hurra !!

Ponieważ mamy zupełnie inne zdanie na temat części 1 na ten przykład chyba będziesz musiał się sam przekonać.

No i aktorka (Maria Bello) która gra Eve zupełnie mi nie leży w nowej Mummy.

Tak to już jest jak zmieniasz reżysera :(

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #412 dnia: Sierpień 18, 2008, 11:16:43 »
Ekhm. Ja pytałem o Golden Army czyli Hellboya :) Co do  Mumii to 1 i 2 mi się podobały :)
Gregys out.

hollowone

• Gość
« Odpowiedź #413 dnia: Sierpień 18, 2008, 12:08:37 »
Byłem w weekend na nowym Batmanie i muszę powiedzieć, że przebija w moim prywatnym rankingu nawet odsłonę Burtona z Jokerem.

Żeby nie było, film bardzo dobry i mnie również się podobał, ale wydaje mi się, że trochę przekombinowany. Czegoś mi w nim brakowało.
Joker zagrany wyśmienicie, ale moim zdaniem nie na Oscara.
Przez cały film się przyzwyczajałem do tego, że Batman tam gra 3cioplanową rolę - no ale to akurat mój problem ;)

Brakowało mi tam silnego punktu zwrotnego, taki który by konkretnie kopnał i obudził na nowo.

Film wciąż warty swoich pieniędzy w kinie :>

Offline Kinley

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #414 dnia: Sierpień 18, 2008, 15:48:23 »
Ekhm. Ja pytałem o Golden Army czyli Hellboya :) Co do  Mumii to 1 i 2 mi się podobały :)

Damn jednak nie powinienem pisać postów w pracy :P Duzo ciekawsza jest cześć 2 oj dużo !  Więcej sie dzieje, większy rozmach no i generalnie więcej wszystkiego !

Byłem w weekend na nowym Batmanie i muszę powiedzieć, że przebija w moim prywatnym rankingu nawet odsłonę Burtona z Jokerem.

Brakowało mi tam silnego punktu zwrotnego, taki który by konkretnie kopnał i obudził na nowo.

Czy ja wiem, na sam koniec (ostatnia walka batmana z jockerem) szczeka mi opadała bo nagle odniosłem wrażenie - Ten koleś zaplanował to od samego początku do samego końca i nagle odpowiedziałem sam sobie (wiem ze gadanie do siebie zdrowe nie jest) ze jednak nie jest to możliwe patrząc na to wszystko co wydarzyło sie w filmie, wszystkie zwroty akcji wiec jak dla mnie tzw. twist roku.

Barman to nawet 5 planowa rola w tym filmie i mówcie co chcecie ale jak by Heath Ledger nie wykończył się w tym filmie to jego chwała była by jeszcze większa. Niesamowita gra aktorska i musze powiedzieć ze on chyba naprawdę stal się obłąkany na potrzeby tego filmu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2008, 15:56:57 wysłana przez Kinley »

hollowone

• Gość
« Odpowiedź #415 dnia: Sierpień 18, 2008, 17:33:09 »
Czy ja wiem, na sam koniec (ostatnia walka batmana z jockerem) szczeka mi opadała bo nagle odniosłem wrażenie - Ten koleś zaplanował to od samego początku do samego końca (...)

No wlasnie genialna rola Jockera od samego poczatku dala mi do zrozumienia, ze to on tutaj ciagnie za sznurki i co by sie nie wydarzylo zaraz im cos wykreci nowego.. po 3ciej takiej akcji bylem do tego tak bardzo przyzwyczajony, ze zastanawialem sie czy dla mnie takim szokiem na koniec nie ma byc to, ze wlasnie obejrzalem jak od poczatku do konca Batman dostaje bęcki i dobrze sie tym bawie.

Dla mnie kandydatem do takiego kopniaka mogla by byc przemiana Denta w Two Faces. to przeszlo bez echa, w dodatki Dent "zszedl".
Dla mnie jakby ta metamofroze z wiekszym kopem zrobili - ukazujac drugi głowny czarny charakter w filmie i konczac, ze moze Joker zostal pokonany, ale w nastepnej czesci Two Faces napewno da popalic. Takie zakonczenie jakby bylo dobrze zroibone kopnelo by mnie tak, ze o Batmanie zupelnie ale tak zupelnie nic zlego nie moglbym powiedziec.

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #416 dnia: Sierpień 18, 2008, 18:43:05 »
Odrywajac sie nieco od mrocznych klimatow nowego Batman'a chcialem polecic cos bardziej kolorowego - komedie romantyczna z kuchni koreanskiej (czyli wg. mnie najlepszej jezeli chodzi o ten wlasnie gatunek). Imie jej to Sex is Zero 2. Jak juz dwojka przy tytule zasugerowala jest to kontynuacja czesci pierwsze Sex is Zero i jest to komedia w stylu American Pie. Nie ma tam czegos co by zrewolucjonizowalo gatunek, ale fajnie sie oglada :) Polecam.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #417 dnia: Sierpień 19, 2008, 15:33:32 »
ja w ramach nadrabiania zaleglosci obejrzalem Batman: Begining.

moze sie naraze, ale... KATASTROFA. chcialem isc na nowego Netoperka do kina, ale teraz to sie powaznie zastanawiam, czy jest po co... :| w ogole, ale to W OGOLE mi sie nie podobalo...

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #418 dnia: Sierpień 19, 2008, 21:43:54 »
A podobały Ci się poprzednie części? Bo ja nie dałem ich rady znieść i dopiero "nowe" części są dla mnie zjadliwe. :)
Gregys out.

sialala

• Gość
« Odpowiedź #419 dnia: Sierpień 20, 2008, 00:52:59 »
tylko ta z Nicholsonem
ale fanem komiksow tez nigdy nie bylem
choc ten pierwszy wydany w Polsce czytalem
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2008, 00:57:37 wysłana przez sialala »

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #420 dnia: Sierpień 29, 2008, 09:23:54 »
Burtonowski Batman był bardzo okej.

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #421 dnia: Wrzesień 05, 2008, 14:32:32 »
Gdyby ktoś reflektował to informuję (tych którzy jeszcze nie wiedzą), że począwszy od dzisiaj na TVP2 będą emitowane co każdy piątek wszystkie części Gwiezdnych Wojen. Dzisiaj pierwsza część czyli Mroczne Widomo. Za tydzień Atak Klonów, za dwa Zemsta Sithów no a później już z górki - Nowa Nadzieja, Imperium Kontratakuje i Powrót Jedi (te dwie ostatnie części "załapią się" już na październik. Chyba warto obejrzeć i przypomnieć sobie o co w tym wszystkim chodzi przez zagraniem w Force Unleashed ;)

(kliknij)

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #422 dnia: Wrzesień 05, 2008, 14:44:33 »
Wole moje HDTVRipy bez lektora :P

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #423 dnia: Wrzesień 05, 2008, 14:52:17 »
Wole moje HDTVRipy bez lektora :P

Albo nawet DVD bez lektora ogladane kiedy ja chce, a nie kiedy ONI chca ;-).
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #424 dnia: Wrzesień 05, 2008, 16:48:43 »
Jedyny sposob by to obejrzec i nie pasc ze smiechu to canal+ czy hbo gdzie można czasami obejrzeć z wyłączona polska sciezka dzwiekowa.

panopticon

• Gość
« Odpowiedź #425 dnia: Wrzesień 17, 2008, 18:20:59 »
musimy chyba uwazac z tym ogladaniem filmow, bo mozemy skonczyc z pokojem wygladajacym o tak:

;)

Offline tap-chan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #426 dnia: Wrzesień 17, 2008, 18:26:26 »
Ej, wątek gdzie każdy pochwali się fotką swojego pokoju i zestawu audio-video chciałem umieścić gdzie indziej.
Tak czy owak, dzięki za dodanie animuszu innym, teraz już nikt się nie będzie wstydził.

;)

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #427 dnia: Wrzesień 20, 2008, 19:37:14 »
Babylon A.D. - W dużym skrócie: średniak z kiepsko zrealizowanymi walkami wręcz (aktorzy machają rękami, kamerzysta macha kamerą i powstaje dynamiczna scena walki...). Sam film jest w stylu Vina D. chociaż niepotrzebnie zwalnia pod koniec. Zakończenie mnie satysfakcjonuje (sequel?). Bardzo podobają mi się okoliczności, w których pada zdanie: Love? I understand love.... 6/10

Death Race - Lubisz szybkich i wściekłych? Lubisz Wipeout? Ten film to jak adaptacja gry komputerowej. Totalny brak fabuły (mieści się ona na listku papieru toaletowego) i straszliwie spłycone sylwetki głównych bohaterów, nie przeszkadzają się dobrze bawić. Byle nie używać mózgu - wypiłem 2 drinki i bawiłem się świetnie ;) 6/10
Gregys out.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #428 dnia: Wrzesień 23, 2008, 12:41:55 »
Tropa de Elite (Elitarni) - Na ten film grzałem się od dłuższego czasu, nareszcie w Polskich kinach. W skrócie - film opowiada o elitarnej jednostce brazylijskiej policji - BOPE, która jako jedyna rządowa siła "sprząta" w fawelach, czyli slumsach Rio de Janerio. Oczywiście nie da się uniknąć porównań do genialnego Miasta Boga Fernando Meirelles'a. Pomimo tego samego miejsca akcji, filmy różnią się diametralnie. W Mieście Boga policja była w trzecim planie, natomiast tutaj jest głównym bohaterem. Reżyser, José Padilha skupia się nie tylko na poszczególnych bohaterach, ale generalnie ukazuje jak "świetnie" sobie radzą służby porządkowe w Rio. Jest to obraz zatrważający, jeżeli w Polsce istnieje korupcja, to ja nie wiem jak nazwać to zjawisko w Brazylii. Kupuje się po prostu wszystkich. Pomimo raczej brutalnego klimatu, wiele razy szczerze się uśmiałem. Film może nie ma tak epickiego rozmachu jak Miasto Boga, jednak naprawdę rewelacyjnie się go ogląda. Polecam uderzyć szybko do kina, widząc ile ludzi było na seansie (4) za chwilę pewnie już Elitarnych na afiszu nie będzie.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #429 dnia: Wrzesień 27, 2008, 17:35:09 »
Właśnie wróciłem z kina z Wojny Klonów. Byłem z chrześniakiem, żeby ludzie się głupio na mnie w kinie nie patrzyli, że taki stary i na taki film poszedł :D Ale na szczęście chrześniak też jest fanem uniwersum SW, więc nie musiałem go długo namawiać ;D Ogólnie rzecz ujmując film REWELACYJNY. Z tym, że jako film typowo dla dzieci. Jako bajka - 10/10, jako film z uniwersum SW - 8/10. Wykonanie techniczno-wizualne perfekcyjne, czasem nie wiedziałem czy to render czy "prawda". W niektórych momentach wyglądał lepiej niż "normalne" filmy Star Wars z udziałem żywych aktorów. Non stop czysta akcja, brak nawet sekundy dłużyzny, super. Podobało mnie się :)

(kliknij)

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #430 dnia: Wrzesień 27, 2008, 19:29:13 »
Gdyby nie dubbing to bylby to naprawde dobry film do obejrzenia w kinie. Ale, ze ma dubbing to mojej kasy nie dostana zboje.

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #431 dnia: Wrzesień 29, 2008, 08:54:05 »
Gdyby nie dubbing to bylby to naprawde dobry film do obejrzenia w kinie. Ale, ze ma dubbing to mojej kasy nie dostana zboje.

Na szczęście nie jest tak źle. Też się nastawiałem, że dubbing zabije tą produkcję. Miło się rozczarowałem, jest chyba najmniej infantylnie jak może być w tego typu "bajkach". Np. niektóre dialogi były zupełnie niezrozumiałe dla mojego 9-o letniego chrześniaka, kiedy zbyt długo gadali o senacie, separatystach itp.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2008, 08:55:56 wysłana przez charlesz »

(kliknij)

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #432 dnia: Październik 18, 2008, 19:52:03 »
Wczoraj obejrzałem Max Payne: całkiem niezły - moge być nieobiektywny bo lubie Marky Marka i starsznie lubię grę. Najgorsza jest w sumie rola Mony. Efekty niezłe.

Pozytywne zaskoczenie szczerze mówiąc.

Pozdrawiam

Offline nikvist

• Stały bywalec
« Odpowiedź #433 dnia: Październik 19, 2008, 11:59:21 »
Max Payne ma na razie na imdb.com ocenę 7.1 więc nie jest źle, ale po komentarzach, które tam widzę wydaje mi się, że ocena spadnie.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #434 dnia: Listopad 14, 2008, 10:26:55 »
Quantum of Solace - po rewelacyjnym Casino Royale... jest niestety słabo. Gdzieś ulotnił się duch Bonda, właściwie mógłby się  teraz równie dobrze się nazywać Jason Bourne czy Ethan Hawk. Większość filmu to trzęsąca się kamera mająca nadawać tzw. dynamikę. Ja niestety lekko przysypiałem. [lekki spoiler] Oś fabuły kręci się wokół jednego z żywiołów, co powinno oczywiście dać jakąś typowo Bondową, spektakularną akcję na koniec z jego użyciem. Tego niestety nie ma, samo zakończenie również jest jakieś takie wypierdziane. Nie robi żadnego wrażenia. Ile można oglądać ścigające się samoloty, łódki, samochody po raz kolejny nakręcone w ten sam sposób. Niestety, nie ma tam nic oryginalnego. O ile w Casino Royale złamanie konwencji było strzałem w dziesiątkę, to tutaj chciałem, żeby już James wypił to cholerne martini. Lubie Daniela Craiga w tej roli ale w następnej części chciałbym, żeby jednak było nieco więcej 007.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Kinley

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #435 dnia: Listopad 14, 2008, 16:17:34 »
Max Payne - jak najbardziej ok, klimat, reżyseria, generalnie fajnie im to wyszlo i bylem bardzo zadowolony.

8/10

QoS 007- tragedia, w zasadzie jest to bardzo ale to bardzo przeciętny film akcji z nędzna fabula, no i przeciwnik Bonda to jakaś parodia. Co sie stało z super złoczyńcą, mega planem zawładnięcia światem itp.  Wielkie rozczarowanie jak dla mnie.

4,5/10

Taken - nie wiem czy ktoś juz wspominał ten film na forum ale jak dla nie to jeden z mocniejszych filmow tego roku. Bardzo ale bardzo dobra sensacja z Liam Neeson'em.

Fantastyczna rola główna, bardzo dobra gra aktorska no i przede wszystkim fabula oraz metodologia w filmie powala - Główny Bohater Brian pokazuje ze możliwe jest życie bez google :) a tak na poważnie to naprawdę mocne kino.

9/10

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #436 dnia: Listopad 14, 2008, 22:22:29 »
Quantum of Solace - po rewelacyjnym Casino Royale... jest niestety słabo.

Po Twojej krótkiej recenzji w której raczej zjechałeś film, aż się przestraszyłem, wiesz? W 007-CR zakochałęm się od razu. Na nowego bonda wyczekiwałem od miesięcy i kiedy na dziś wieczór wykupiłem rezerwację w moim ulubionym 5-tym rzędzie na środku, przeczytałem ten tekst. Przez niego nastawiłem się na kaszanę i to chyba mi i filmowi wyszło na dobre. Po seansie (właśnie wrócilem z kina) mogę powiedzieć, że jest bardzo dobrze. Pościgów nie było aż tak duzo, trzęsącego się obrazu nie było więcej niż w innych pozycjach. Bond nadal jest tym wspaniałym typem z CR. Dla mnie rewelacja. Juz z wytęsknieniem oczekuję kolejnej dawki emocji (pewnie za 2 lata). Nie zawiodłem się. Ale to może dzięki Twojej recenzji, bo nastawiałem się na kaszanę ...

8/10 (CR dawałem 9.5/10)
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2008, 22:29:41 wysłana przez Katanka »

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #437 dnia: Listopad 14, 2008, 22:27:35 »
Max Payne 4/10

Bond 5/10

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #438 dnia: Listopad 15, 2008, 10:09:40 »
Zgadzam się z Twoją oceną Katanka tylko skalę bym odrobinę zmodyfikował. 8/20 jest w sam raz jeżeli oceniam serię o 007.
Gregys out.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #439 dnia: Listopad 15, 2008, 10:19:40 »
Zgadzam się z Twoja oceną Gregys, ale tylko, jeśli mówimy o bondach sprzed 007 Casino Rayole. Wtedy pełna zgoda ... bo starych bondów miejscami się nie dało oglądać ;)