Autor Wątek: Gwiezdne Wojny - spoiler zone  (Przeczytany 16020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mierniczek

• I Am Robot
Odp: Gwiezdne Wojny - spoiler zone
« Odpowiedź #360 dnia: Styczeń 30, 2018, 10:30:53 »
Dwójka PR będzie gorsza niż E8!!!

Panie. Zakop Pan te szklana kule i nie prorokuj.
Juz nie raz sie zdazalo ze trailer byl slaby, a film co najmniej dobry :)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #361 dnia: Styczeń 30, 2018, 13:14:14 »
DS wielbiacy Róż Łan nieustannie potwierdza swoj kompletny brak gustu filmowego. Jedyne SW, ktore obejrzalem tylko raz i nie mam ochoty ogladac ponownie.

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #362 dnia: Styczeń 30, 2018, 13:35:19 »
No najgorsze zaraz po I-III.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #363 dnia: Luty 01, 2018, 08:26:15 »
DS wielbiacy Róż Łan nieustannie potwierdza swoj kompletny brak gustu filmowego. Jedyne SW, ktore obejrzalem tylko raz i nie mam ochoty ogladac ponownie.
Co?
Do prokuratury zgłoszenie poszło!
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Gregys

• I Am Robot
  • pukier cuder
« Odpowiedź #364 dnia: Luty 01, 2018, 12:20:40 »
DS: Znowu się zgubiłeś?
Gregys out.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #365 dnia: Luty 01, 2018, 22:00:37 »
W sensie, że to wyżej to nie o mnie? A to przepraszam.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Gregys

• I Am Robot
  • pukier cuder
« Odpowiedź #366 dnia: Luty 02, 2018, 13:52:18 »
W sensie, że znowu zawędrowałeś gdzieś, gdzie nie masz nic sensownego do powiedzenia. A rzeczy bezsensowne, które przekazujesz, zdążyły już znudzić swoją powtarzalnością.
Gregys out.

Offline LukeSpidey

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #367 dnia: Marzec 19, 2018, 07:28:07 »
Wreszcie obejrzałem. Ale to było słabe. Ten film był głupiutki nawet jak na standardy SW. Robią z tego jakąś operę mydlaną, a już najbardziej chciało mi się śmiać jak Snoke zginął. Tyle czasu, tyle filmików na YouTube kim jest ten jegomość. Fani prześcigali się w teoriach a on zginął jeszcze śmieszniej niż Imperator. Cała ta tajemnica jak to Rey się z Kylo komunikuję, pokaz jego mocy, gdzie miota ludzikami przez hologramy, a tak się dał podejść jak debiutant.

Szkoda Luke'a. Jak dla mnie nie mieli pomysłu na tę postać. Od momentu, w ktorym pojawił się na końcu, wiedziałem, że coś nie gra. Zresztą cała masa bohaterów zachowywała się jak out of character. Finn w kasynie jak dziecko w sklepie LEGO to już zupełnie przemilczę. Poe jako jedyny wydawał się coś tam działać a plan rebeli, aby uciec do tej starej bazy to ja nie wiem, czemu był trzymany przed nim w tajemnicy.

Cały ten pościg to śmiech na sali. Potężny statek, a nie może dogonić jakiejś fregaty. Wystarczyło dodać trochę gazu zwłaszcza, że ani razu od pseudo Imperium nie słyszeliśmy, że mają problemy z ilością paliwa.

Trzeba chyba skończyć z tym kultem SW, bo epizod VII to był recykling Nowej nadziei a ten chciał być trochę jak Imperium kontratakuje, ale im nie wyszło.

Cieszę się, że nie poszedłem na to do kina i nie pójdę na żadną kolejną część. Disney zacz?ł doić kasę i będzie już tylko gorzej. No chyba, że będzie lepiej.

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #368 dnia: Marzec 19, 2018, 07:48:42 »
Ja wczoraj obejrzałem. Słabsze niż ostatnie dwa filmy, ale i tak lepsze niż pierwsze sześć.

Ale najbardziej zajebiste to były te malutkie ptaszki, obejrzałbym jakiś mini spin-off z nimi.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline LukeSpidey

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #369 dnia: Marzec 19, 2018, 08:23:57 »
Ja wczoraj obejrzałem. Słabsze niż ostatnie dwa filmy, ale i tak lepsze niż pierwsze sześć.

Ale najbardziej zajebiste to były te malutkie ptaszki, obejrzałbym jakiś mini spin-off z nimi.

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #370 dnia: Marzec 19, 2018, 08:39:28 »
Ty jeszcze świeży jesteś, więc pewnie nie wiesz, że ja jestem jestem jedną z kilku osób na świecie, która nie lubi starych Star Warsów. :)
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #371 dnia: Marzec 19, 2018, 08:42:22 »
Ty jeszcze świeży jesteś, więc pewnie nie wiesz, że ja jestem jestem jedną z kilku osób na świecie, która nie lubi starych Star Warsów. :)
A ja jestem jedną z jeszcze mniejszej ilości osób na świecie która nie lubi żadnych Star Warsów (dla równowagi Star Trekow też nie). :)

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #372 dnia: Marzec 19, 2018, 09:55:17 »
+1
Red Dead Redemption 2 ma zepsuty HDR!

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #373 dnia: Marzec 19, 2018, 10:18:35 »
A ja jestem jedną z jeszcze mniejszej ilości osób na świecie która nie lubi żadnych Star Warsów (dla równowagi Star Trekow też nie). :)
Liczby, nie ilości. Za karę pół godz. bez forum + drugie pół za nabijanie postów bez sensu. ;D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #374 dnia: Marzec 19, 2018, 10:50:13 »
To moja pięta achillesowa! Dzięki.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #375 dnia: Marzec 19, 2018, 11:24:30 »
Disney zacz?ł doić kasę i będzie już tylko gorzej. No chyba, że będzie lepiej.

Ciekawe czy kiedyś się skończy to pierdolenie o disneyu (pytanie retoryczne)? Jak ktoś chce się wyżywać na tej marce to niech wali w panią Kennedy, która jest panem (panią) i władcą tego uniwersum, nikt jej wyroków nie może podważyć, bo taki był deal z Disneyem jak się Lucas sprzedawał.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #376 dnia: Marzec 19, 2018, 16:10:11 »
Disney, bo wiadomo o co chodzi.
Śmieszki jak w marwelach, sensu niewiele, kobiety, geje i muziny.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #377 dnia: Kwiecień 05, 2018, 13:45:53 »
Disney, bo wiadomo o co chodzi.
Śmieszki jak w marwelach, sensu niewiele, kobiety, geje i muziny.

No ja nie wiem o co chodzi, poza ignorancją ludzi, którzy w związku ze swoim umysłowym lenistwem szufladkują frustracje w miejscach, które nie do końca na to zasługują. Disney z twoimi zarzutami ma tyle samo wspólnego co każda inna wytwórnia filmowa.
Śmieszki jak w marwelach "wymyślił" marwel a nie Disney, pierwszy Iron Man powstał jeszcze przed przejęciem i znowu - jak się kogoś czepiać to Kevina Feige, któremu Disney raczej je z dłoni. Sensu niewiele? Błagam cię, to samo można powiedzieć o każdych GW. Natomiast kobiety, geje i muziny to po pierwsze: są wszędzie, po drugie: w GW cały czas nie ma gejów (w marwelach też nie), natomiast od zawsze były kobiety i muziny.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #378 dnia: Kwiecień 05, 2018, 14:00:06 »
Ale kiedys kobiety byly rozebrane, a teraz? Albo brzydkie albo ubrane albo to i to!

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #379 dnia: Kwiecień 05, 2018, 14:02:18 »
W GW nie było wcześniej tego co przyniósł Disney/marwel w EP8.

Krytykuj poprzednie epizody ile chcesz, ale dla mnie na ostatniej części widać sztance z oczywistym wzorcem.

Tak jak zepsuto Star Trek tak samo zepsuli SW.

Tylko o ile ST to może się podobać nie-fanom to EP8 to rzadkie gówno z dennymi scenami, dialogami, dziurami w (i tak luźno podchodzącym do logiki świecie) fabule i postaciami które mam nadzieję były robione po marketingowych badaniach (brzydkachinka i ta szefowa), bo inaczej dokumentnie kompromitują twórców.

I moje zaangażowanie w ten temat wynika tylko z tego, że poprzednie epizody są mi bliskie. Taką Anihilacje to można olać, ale tu żal.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #380 dnia: Kwiecień 05, 2018, 15:20:43 »
W GW nie było wcześniej tego co przyniósł Disney/marwel w EP8.

Krytykuj poprzednie epizody ile chcesz, ale dla mnie na ostatniej części widać sztance z oczywistym wzorcem.

Tak jak zepsuto Star Trek tak samo zepsuli SW.

Tylko o ile ST to może się podobać nie-fanom to EP8 to rzadkie gówno z dennymi scenami, dialogami, dziurami w (i tak luźno podchodzącym do logiki świecie) fabule i postaciami które mam nadzieję były robione po marketingowych badaniach (brzydkachinka i ta szefowa), bo inaczej dokumentnie kompromitują twórców.

I moje zaangażowanie w ten temat wynika tylko z tego, że poprzednie epizody są mi bliskie. Taką Anihilacje to można olać, ale tu żal.

Ale ja nie krytykuje poprzednich GW, tylko stwierdzam fakt - jak ktoś chce się czepiać, to znajdzie tam milion powodów do czepiania. W każdej części. Trochę mnie irytuje to wieszanie psów na Disneyu bo to jest zwyczajnie głupie. Skoro tak się czepiasz EP8 to gdzie był Disney przy EP7, uważanego za klona Nowej Nadziei? Gdzie był przy Rołgu, w którym prawie w ogóle nie ma śmieszkowania? W którym miejscu to jest podobne do marweli? Gdzie jest ten wzorzec?

Rozumiem, że nowe GW ci się nie podobają, ja też nie jestem nimi zachwycony, no ale generalizowanie i szukanie winowajcy tam, gdzie go nie ma to jest jednak kretyństwo na poziomie "wina Tuska".

pozdr
psn - Skrubolski

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #381 dnia: Kwiecień 09, 2018, 09:33:35 »
jest nowy trailer. ładny ale jakoś tak mało w nim SW :) do kina pójdę na pewno aczkolwiek boję się, że to źle się skończy. w końcu wzięli się za najlepszą postać w uniwersum a:
1. jeżeli chodzi o dobór aktora to na ten moment nie wydaje się najlepszy
2. film reklamowany jest jako dosyć poważny i pompatyczny - i też nie wpada to za bardzo w kanon Hana Solo.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #382 dnia: Kwiecień 09, 2018, 10:10:40 »
Poważny i pompatyczny? Ja odbieram to całkiem odwrotnie, szczególnie muza robi robotę, bardziej to się kojarzy z jakimś kosmicznym heist movie, wreszcie bez przedmuchanej walki o losy galaktyki. W sumie z tego co widzialem najbardziej mi się podoba artstyle, przynajmniej w trailerach wygląda to dosyć wyróżniająco w porównaniu do innych GW. Natomiast Enhrenreich (najgorsze nazwisko) faktycznie narazie nie budzi mojego zaufania, w tej chwili zupełnie nie widzę w tym Solo zawadiackości, fajnego cwaniactwa i tego, że nawet jak cie gościu wkurwi to po chwili i tak mu wybaczasz. No ale poczekajmy na cały film.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #383 dnia: Kwiecień 09, 2018, 10:15:24 »
póki co widziałem ten trailer na kiblu przed robotą, obejrzę raz jeszcze na spokojnie w domu. stylistyką przypomina bardziej łowcę androidów aniżeli coś ze sw

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #384 dnia: Kwiecień 10, 2018, 09:38:02 »
Tyle ze Han Solo to byl cwaniaczek, ktoremu zalezalo tylko na pieniadzach. Caly myk z ta postacia w OT polega na tym, ze z takiego kolesia, ktory mial w dupie innych zmienia sie w kogos, komu zaczyna zalezec na czyms wiecej niz wlasnym tylku. A tutaj szykuje sie historia sympatycznego kolezki, ktory moze i kradnie, ale w glebi serca jest dobry i fajny kumpel. Nie o takie Star Warsy nic nie robilem.

Juz wolalbym historie Lando, bo ta postac ma bogata historie, o ktorej niemal nic nie wiemy - byl przemytnikiem, przegral w karty Sokola, zostal gubernatorem planety. GUBERNATOREM PLANETY. Oszust i zlodziej. To jest material na film, a nie Solo, ktory wisi Jabbie kase.

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #385 dnia: Kwiecień 10, 2018, 10:12:27 »
Ale wiesz, że film o Lando oznaczałby narzekania na politpoprawność, iż zamiast zrobić film o najlepszym (dobra - najlepszy to był Vader, więc może o najszybszym) pilocie galaktyki, robią film o jakimś przemytniku tylko dlatego, że jest jedynym murzynem w OT.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #386 dnia: Kwiecień 10, 2018, 10:58:39 »
Sialala trochę wymyślasz rzeczy, których nie ma. Solo to od początku cwaniaczek o gołębim sercu, niby zależy mu na kasie, ale nigdy tego nie udowadnia, zawsze wybiera nie hajsy tylko przyjaciół, przygodę, miłość, blablabla. Ta postać w żadnym momencie tej historii nie przechodzi przemiany, chyba że z dobrego na jeszcze lepszego.

Natomiast Lando, poza tym co napisał bartukas, jest zbyt niszowy jak na film za 200+ mln. Książki czy jakieś komiksy spoko, ale na film zdecydowanie za wcześnie. Może kiedyś, jak już nie będą mieli o czym robić ;) Chociaż fakt - Czarna Pantera mogłaby przyśpieszyć decyzję o takiej produkcji, no i sprzyja temu atmosfera polityczna.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #387 dnia: Kwiecień 10, 2018, 11:49:26 »
Solo strzela pierwszy.
Solo ma w dupie kogo przewozi, wazne ze bedzie kupa kasy.
Solo ugaduje Jabbe.
Moze i ma mila powierzchownosc cwaniaczka, ale jednak jak dilujesz z Huttami to tak jakbys prowadzil interesy z Camorra - wiedzac dokladnie czym Camorra sie zajmuje i jakie konsekwencje sa z niewywiazania sie z powierzonych zadan.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #388 dnia: Kwiecień 10, 2018, 12:13:55 »
I gdzie on zarabia tę kupę kasy? W którym momencie naprawdę robi cokolwiek dla kasy? No dopowiadasz sobie rzeczy, których nie ma w samym filmie, choć może są w konstrukcji bohatera gdzieś tam poza samym kinem, nie wiem. A z tą Comorrą to dałeś lola dnia. Kinder-comorra najwyżej ;)

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #389 dnia: Kwiecień 10, 2018, 12:23:26 »
Kazde uniwersum ma taka mafie na jaka zasluguje. Plastikowe swiecace mieczyki maja plastikowych gangsterow, ot tyle!

Offline Arcybibosz

• Prezes
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #390 dnia: Kwiecień 10, 2018, 12:27:13 »
Ja się zastanawiam jak Ci Huttowie stali się taką potęgą w świecie przestępnym - ślimaki które ani mięśni nie mają, ani pewnie poruszać się jakoś sprawnie nie mogą.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #391 dnia: Kwiecień 10, 2018, 12:40:17 »
I jeszcze do tego krotkie raczki!
Ale byli odporni na sztuczki Jedi...

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #392 dnia: Kwiecień 10, 2018, 14:45:34 »
A Jedi to policja kryminalna?

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #393 dnia: Kwiecień 10, 2018, 16:14:38 »
Jedi to takie ONZ raczej z atomowkami.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #394 dnia: Kwiecień 10, 2018, 16:37:54 »
No więc właśnie - gdzie jakaś biedamafia, a gdzie ONZ z atomówkami?

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #395 dnia: Kwiecień 10, 2018, 22:37:37 »
Sialala ma rację.
Solo przechodzi przemianę w ciągu trylogii. Subtelną, ale jednak.
Jego młodość to powinno być ryzyko, kradzież, samolubstwo i chronienie siebie. I Chewie.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #396 dnia: Kwiecień 10, 2018, 22:43:49 »
Raz jeszcze pytam - gdzie?

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #397 dnia: Kwiecień 11, 2018, 16:21:53 »
Ale co gdzie? Gdzie przechodzi przemiane? Chocby z lekcewazenia starego Kenobiego, zgodzenia sie na pomoc wylacznie za wygorowana sume pieniedzy, niechec do dodatkowego ryzyka zeby ratowac ksiezniczke dopoki Luke mu nie obiecal gory zlota, w kolesia, ktory postanawia zaryzykowac zycie zeby ratowac przyjaciela na lodowej planecie.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #398 dnia: Kwiecień 11, 2018, 16:30:14 »
Gdzie Solo dostaje jakiekolwiek pieniądze za cokolwiek.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #399 dnia: Kwiecień 11, 2018, 16:34:19 »
A kasa za skuter Luke'a ktorego Kenobi musial sprzedac w Mos Eisley? To, ze potem nie dostal kasy tylko medal jest tylko dowodem na jego przemiane! Szach mat!