Autor Wątek: Gwiezdne Wojny - spoiler zone  (Przeczytany 9516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
Odp: Gwiezdne Wojny - spoiler zone
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 04, 2018, 14:07:25 »
Rozumiem, ale kaliber nieścisłości w porównaniu do ST bez porównania większy.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Online Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 04, 2018, 14:08:51 »
Ale w ST nie ma muzyczki z gwieznych wojen :).

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 04, 2018, 16:25:56 »
No i właśnie o to chodzi - scenarzyści wymyślili - dla mnie ta postać została przez nich tak napisana, że powinien sobie z taką próbą poradzić. Kino rozrywkowe, czy nie, brak spójności razi.

Ale jaki brak spójności? Czemu nie potraficie zrozumieć, że typek zginął przez swoją arogancję, czyli konkretnie przez to, że uważał że widzi wszystko i wszystkich. Jak niektórzy na tym forum (np. ja ;)). No ale jednak Snoke nie był tak dobry, jak mu się wydawało i został za to ukarany. Proste jak cep.

Rozumiem, ale kaliber nieścisłości w porównaniu do ST bez porównania większy.

Bullshit. Poszukaj sobie wątku o ST ile tam rzeczy jest z dupy, wyliczanka nie była krótka.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 04, 2018, 16:29:06 »
Aż wejdę. I będzie Ci wstyd, jak będziesz mnie musiał przeprosić fikolkiem.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #324 dnia: Styczeń 04, 2018, 16:29:57 »
Raczej ty już trenuj.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Online hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #325 dnia: Styczeń 04, 2018, 19:51:26 »
No i właśnie o to chodzi - scenarzyści wymyślili - dla mnie ta postać została przez nich tak napisana, że powinien sobie z taką próbą poradzić. Kino rozrywkowe, czy nie, brak spójności razi.

Ale jaki brak spójności? Czemu nie potraficie zrozumieć, że typek zginął przez swoją arogancję, czyli konkretnie przez to, że uważał że widzi wszystko i wszystkich. Jak niektórzy na tym forum (np. ja ;)). No ale jednak Snoke nie był tak dobry, jak mu się wydawało i został za to ukarany. Proste jak cep.

Gdyby nie to ze przedstawiano go jako tak dobrego, to można by tak sadzić. Ale kreacja tej postaci stawiała ja kilka leveli wyżej niż emoren i Rej. To jakby liczyć ze Han rozjebie Vadera w ESB bo tak ;)

Właśnie ten brak skali boli. Wszystko jest takie naj, a później jest rozpierdzielane w naciągany i niesatysfakcjonujący sposób.

Online SinfulScholar

• Ultimate Badass
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #326 dnia: Styczeń 09, 2018, 09:44:36 »
w piątek byłem na seansie i tak na szybko: dobrze oglądało mi się tę część ale z większością głupot które są tu wypisane zgadzam się zdecydowanie z Wami (dojenie cyca, Leia którą powinni ubić w scenie w kosmosie która notabene byłaby świetną laurką dla tej postaci, suche żarty typu - "tak wiem, zmieniłam fryzurę" albo kadr na Snoke'a z przymkniętym okiem i wychylonym jęzorem - z Imperium nie powinno się żartować gdyż przeciwnik który jest taki epicki staje się komiczny) . fabularnie natomiast ta część jest rozczarowująca i sprawia wrażenie takiej, która zamyka wątki nie wyjaśniając niczego. dlatego uważam, że Snoke tak naprawdę nie zginął i będzie można pociągnąć wątek przechodzenia Kylo na dobrą stronę mocy. z tego co pamiętam Snoke wyraźnie mówił, że wyczytuje wszystkie myśli Kylo więc sądzę, że bez celu nie dałby się ubić jak szmata. Zresztą to on był łącznikiem Kylo z Rey - czy przypadkiem już po jego śmierci oni znowu się nie komunikują co jest wskazówką, że Snoke gdzieś tam sobie żyje?

« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2018, 09:46:34 wysłana przez SinfulScholar »

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #327 dnia: Styczeń 09, 2018, 10:50:00 »
Jakby faktycznie tak zrobili, to:

pozdr
psn - Skrubolski

Online SinfulScholar

• Ultimate Badass
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #328 dnia: Styczeń 09, 2018, 11:15:22 »
a ja wolę taki mindfuck w którym pokażą, że Snoke jest mega potężny i w końcu wyjaśnią - kim tak naprawdę jest.
nie chce pojedynku Kylo z Rey w którym Rey wygra. jest to tak przewidywalne, że wątpię aby Disney poszedł w takim kierunku.

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #329 dnia: Styczeń 09, 2018, 14:01:56 »
Hej, ale przecież Rey będzie zła, więc Kylo zabijający ją przejdzie na jasną stronę i odleci Sokołem Millennium w stronę zachodzącego słońca przeciwną do wybuchu supernowej.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
psn - Skrubolski

Online SinfulScholar

• Ultimate Badass
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #331 dnia: Styczeń 10, 2018, 09:04:21 »
ale niestety nic nie wnosi do 9 częsci która dalej wydaje się być mega przywidywalna. gdzieś musi być jakiś twist :)

wczoraj odświeżyłem sobie mroczne widmo. jak się patrzy na te efekty i jarjar'a to płakać się chce. dzisiaj może odkurzę Atak Klonów który w mojej opinii jest najgorszą częścią.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2018, 09:06:30 wysłana przez SinfulScholar »

Offline psxfan

• Super Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #332 dnia: Styczeń 10, 2018, 15:41:08 »
a jak oglądałem na YT jak Yoda walczył z imperatorem w ep 3 i jest to mega, moim zdaniem film jest mega dobry na tle 9 części

Online SinfulScholar

• Ultimate Badass
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #333 dnia: Styczeń 10, 2018, 15:47:49 »
:D

Offline okoo

• Badass
    • fajne obrazki robiem
« Odpowiedź #334 dnia: Styczeń 14, 2018, 12:44:57 »
epilog: