Autor Wątek: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?  (Przeczytany 2583690 razy)

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« Odpowiedź #2160 dnia: Lipiec 05, 2011, 18:02:11 »
Zapalenia dziąsła. Nakurwia przy każdym ruchu szczęką. Jedzenie tylko jakiś cholernych papek. Pogoda.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2011, 18:04:00 wysłana przez ksztyrix »

Offline Iron

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2161 dnia: Lipiec 05, 2011, 19:15:01 »
Maści na trądzik-65 zł
książeczka sanepidowska-90 zł
korepetycje z majcy-25/35 zł za godz
I NEED MONEY !!

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2162 dnia: Lipiec 05, 2011, 19:51:57 »
Maści na trądzik-65 zł
Sądzę, iż niektóre aspekty prywatnego życia powinny pozostać prywatne? Nie bardzo jestem w stanie pojąć podejścia niektórych osób, zapewne zdajesz sobie sprawę z możliwości medium, jakim jest internet? Medium to, cóż, w internecie możesz ukryć pewne negatywne aspekty, ulepszyć siebie, wykreować lepszą iluzję siebie [większość stara się pokazać z lepszej strony, ale tu nikt tego nie będzie w stanie zweryfikować, a przynajmniej nie w takim stopniu, jak w rzeczywistości], fajnie jeżeli nie musisz tego robić, chociaż jest to całkowicie zdroworozsądkowe, jednak nie bardzo jestem w stanie zrozumieć działania, które mają na celu całkowicie odwrotne skutki. Kogo obchodzi Twój trądzik, czyjeś hemoroidy, nadwaga. Jaki cel mają tego rodzaju zabiegi?

Offline Nowaczek

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2163 dnia: Lipiec 05, 2011, 19:58:12 »
A taki cel, że Iron nie ma się komu wyżalić i pozostaje mu jedynie forum poly.

Iron rób tak dalej. Not.

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #2164 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:03:11 »
Iron, ksiazeczka sanepidowska? Czyzbys szedl do pracy?

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #2165 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:06:34 »
Czepiacie się biednego chłopaka. Mnie go jest trochę szkoda, że żali się akurat tutaj.

I jednocześnie zachęcam go do wyjścia na Słońce, pozbędzie się trądziku, a i może spotka kogoś ciekawego :)

GenesisX

• Gość
« Odpowiedź #2166 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:18:45 »
Zmień dietę - pozbędziesz się trądziku.
Płatki owsiane są bardzo dobre na skórę.
Nie jedz słodyczy, chleba który jest trucizną, mięsa (kwas moczowy), nie pij napojów słodzonych/gazowanych/coca-cola (aspartam rulez).
Surowe warzywa i owoce, zielona/czerwona/biała herbata (antyoksydanty).
Ponadto lewatywa z kawy organicznej tez by pomogła.

Tylko bez komentarza typu że tamto jest takie smaczne i dobre. To człowiek decyduje co wkłada do ust i co jest dla niego pożywieniem.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2167 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:25:47 »
e tam dieta, każdy film mówi, że na trądzik najlepsze jest mizianie, niech se lale znajdzie 8)

Offline Iron

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2168 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:27:23 »
@Rolek Yyy, thank you captain obvious
@GenesisX gdybym chciał się odchudzać, nic by ze mnie nie zostało :P
@chick3nowa ileż można siedzieć w domu i na każdą rzecz wyciągać kasę od rodziców.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2011, 20:32:05 wysłana przez Iron »

GenesisX

• Gość
« Odpowiedź #2169 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:34:15 »
@Iron zwykła wymówka :P
W taki sposób nie schudniesz jak nie będzie ruchu, ponadto pozbędziesz się tego trądziku, a o wspaniałym samopoczuciu już nie wspomnę, będziesz się czuł energicznie, witalnie i zdrowo i na takiego też będziesz wyglądał.
Dorzuć do tego jeszcze zdrowe tłuszcze (olej lniany, oliwa z oliwek, olej rzepakowy) oraz w kapsułkach wiesiołek tłoczony na zimno 300kaps za 25zł wystarcza na 50dni.
Spróbuj chociaż przez dwa tygodnie - jak nie będzie absolutnie zero poprawy to Ci kupię grę do 200zł.

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #2170 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:36:34 »
@Iron - GenesisX podał Ci przepis na pozbycie się trądziku :)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #2171 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:39:57 »
@GenesisX
Ironowi chodzi chyba o to, że jest spasiony jak pogrzebacz ;)
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2172 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:41:46 »
@Rolek Yyy, thank you captain obvious
Stary, ale czego Ty oczekujesz? Jaki cel mają tego rodzaju działania? Skoro to takie oczywiste, czemu postępujesz w ten sposób? Gdzie w tym działaniu szacunek do samego siebie? Lepiej Ci jak ktoś napisze "oj, takie biedny Ironek, uwzięliście się na niego", tyle, że nikt się na Ciebie nie uwziął, sam to doskonale robisz. Bawią Cię tego rodzaju masochistyczne zagrania?

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #2173 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:51:28 »
Iron sprobuj przepisu Genesisa i po problemie. Dorzuc do tego rade Matta, wyjdz na zewnatrz i poznaj jakas dziewczyne!!  ;D Masz wakacje, korzystaj  ;)

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #2174 dnia: Lipiec 05, 2011, 21:00:45 »
A potem zamieszkaj w Central Parku z Przyjaciółmi.

Offline Iron

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2175 dnia: Lipiec 05, 2011, 21:08:54 »
Ale przy mojej wadze to już nie ma się z czego odchudzać, nie chce wyglądać jak anorektyk :D
@chick3nowa ale ja przecież nie siedzę cały dzień w domu, jak jest ładna pogoda (nie tak jak teraz) to biorę książkę, rower i jadę gdzieś sobie ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2011, 21:14:49 wysłana przez Iron »

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #2176 dnia: Lipiec 05, 2011, 21:16:40 »
No i zrobił się klimacik w stylu Kafki.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2177 dnia: Lipiec 05, 2011, 21:36:31 »
Czekam aż ktoś napisze: "maść na hemoroidy - 35 zł"...  ::)

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2178 dnia: Lipiec 05, 2011, 21:43:20 »
Czekam aż ktoś napisze: "maść na hemoroidy - 35 zł"...  ::)
Nie wiem jak Tobie, ale mi już to:
lewatywa z kawy organicznej

całkowicie wystarczyło ::)

Offline Krojsta

• Super Badass
« Odpowiedź #2179 dnia: Lipiec 05, 2011, 22:40:10 »
Mocno wkurzyła mnie pogoda na Babich Dołach 1 lipca. Panie ile to może lać tego gówna z powietrza. Najlepszy koncert wtedy miałem, dobrze że pod namiotem. Mimo to z butów wylałem po litrze wody. Tak bardzo chciałem zobaczyć Crystal Fighters do końca :((.

Mature też dostałem. Zdana całkiem nieźle. Na prawo raczej się dostanę, ale nie chce być zbyt pewny.

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #2180 dnia: Lipiec 05, 2011, 22:49:18 »
Dzisiaj wkurwiło mnie to, że ni z gruszki ni z pietruszki save z karierą mojego Starting Pitchera w MLB The Show 2011 poszedł się walić. Cztery wewnątrzgrowe lata spędzone w Baltimore Orioles poszły się walić. Nic no, zaczynamy od zera...

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #2181 dnia: Lipiec 05, 2011, 23:01:19 »
EA i ekipa z Los Angeles, która pracowała nad C&C Red Alert 3. Przez 2 lata od premiery nie wypuścili patcha, który poprawia błąd z synchronizacją audio w 5.1 przy połączeniu z amplitunerami, przez co nie mam dźwięku w misjach.
Po przebiciu się przez 10 stron pomyj na forum EA dotarłem do wypowiedzi ich pracownika, który zasugerował podłączenie się pod pierdziawki w telewizorze bo lepiej mieć słaby dźwięk niż brak dźwięku...  >:( Well ... no.
(kliknij)

Offline ded

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2182 dnia: Lipiec 06, 2011, 02:39:45 »
Kogo obchodzi Twój trądzik, czyjeś hemoroidy, nadwaga. Jaki cel mają tego rodzaju zabiegi?
Dude, kogo obchodzi to, że Ciebie to nie obchodzi?
Taką logiką możnaby po prostu usunąć wszystkie działy z tego forum poza opiniami o grach/konsolach.
Zgadzam się, może Ci takie uzewnętrznianie przeszkadzać, ale w tym temacie wszystkie posty to uzewnętrznianie, więc zluzować polecam, a nie stosować wybiórczą logikę w zależności od tego, kto jest autorem posta.

@Iron, trzymam kciuki za znalezienie pracy chłopie, nie lubię jak walisz błędy w pisowni, ale rzeczywiście ludzie się jakoś na Ciebie tutaj uwzięli. IMO nie bój się żadnej roboty, sam zaczynałem od noszenia beczek z piwem o 5 rano, żeby uzbierać kasę na festiwal w Kazimierzu (tak, wiem Rolek, kogo to obchodzi). Piona i głowa do góry.

@GenesisX, jak Ciebie czytam to czuję się, jakbym czytał przepis na życie bez zmartwień i aż sam mam ochotę spróbować. Byłeś kiedyś może guru jakiejś sekty? :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2011, 02:42:49 wysłana przez ded »

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #2183 dnia: Lipiec 06, 2011, 08:20:47 »
Aspartam rulez? Ano nie, trucizna jak cholera. Co więcej, napoje słodzone słodzikami też podnoszą poziom insuliny (bo na poziomie smaku organizm myśli że to cukier i z wyprzedzeniem trochę insuliny uwalnia).

Chleb trujący? Jeśli masz na myśli białe bułeczki to jak najbardziej, ale prawdziwy razowiec słusznym jest jak najbardziej. A co do tego jak mięso truje polecam porównać wikingów z europejczykami okołoówczesnymi - dobrze widać co komu służy ;D

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2184 dnia: Lipiec 06, 2011, 10:04:22 »
Lewatywa FTW! 8).
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2185 dnia: Lipiec 06, 2011, 11:04:08 »
Kogo obchodzi Twój trądzik, czyjeś hemoroidy, nadwaga. Jaki cel mają tego rodzaju zabiegi?
Dude, kogo obchodzi to, że Ciebie to nie obchodzi?
Zapytałem o celowość tego rodzaju zabiegów. Proste pytanie. Nie zabraniam niczego, a pytam.

Offline ded

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2186 dnia: Lipiec 06, 2011, 12:18:54 »
Tja. Pytając wcale nie atakujesz, nie ma tam ani krzty pojazdu. Weź się nie tłumacz jak dziecko

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2187 dnia: Lipiec 06, 2011, 12:31:56 »
Tja. Pytając wcale nie atakujesz, nie ma tam ani krzty pojazdu. Weź się nie tłumacz jak dziecko
Pierwsza kwestia, kto tu przesadza? Byłem nieco ironiczny, fakt, ale kogo niby atakowałem? Pytam o sensowność tego rodzaju zwierzeń. Co zyskuje Iron pisząc o tym, iż kupił maść na trądzik? W jakim celu to robi? Druga kwestia, rozumiem, iż rola adwokata, który wie lepiej czy Iron poczuł się urażony, zaatakowany itp. itd. sprawia Ci przyjemność? Trzecia kwestia, ja się nie tłumaczę, nie mam z czego, a i do dziecinnych zachowań mi daleko. Reasumując, skoro Iron może pisać o maściach, ja mogę pytać o sensowność tego rodzaju wypowiedzi. Jaka jest Twoja rola w tym równaniu?

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2188 dnia: Lipiec 06, 2011, 12:35:52 »
Sensowność jest taka że to temat co cie dzisiaj wkurwia - ergo temat do zwierzeń tak jak co dzisiaj kupiłem jest tematem do powiększania epenisa.

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #2189 dnia: Lipiec 06, 2011, 12:44:48 »

Mature też dostałem. Zdana całkiem nieźle. Na prawo raczej się dostanę, ale nie chce być zbyt pewny.

Wiele zależy od uczelni, ale na Boga, nie idź na UJ. I rok to jeszcze wakacje, a potem permanentny brak życia, ciągły stres, rozpoczynanie nauki do sesji letniej (8-10h dziennie w książkach) na początku kwietnia lub jeszcze w marcu (czyli w trakcie ferii po sesji zimowej) , egzaminy z wszystkich praktycznie przedmiotów obligatoryjnych po I roku mają zdawalnośc w wypadku najłatwiejszych terminów rzędu 30-40%, często jest znacznie gorzej (10-20%) (i to przy 300-500 osobach podchodzących do terminu, a nie 20-30), co dokłada dodatkowego stresu. Mam znajomych którzy przypłacili sesje lądowaniem w szpitalu na kroplówce z powodu wycieńczenia organizmu, ludzie tu na serio dostają okropnie po dupie. Ale trzeba przyznać, uczy to pokory jak nic innego.

Decyzja jest Twoja, jak skończysz tu prawo to na luzie dostaniesz się na aplikacje i ją ukończysz (zdawalność na aplikacjach jest znacznie wyższa niż na jakimkolwiek obligatoryjnym egzaminie na UJ). Od października zaczynam IV rok i patrząc po sobie i swoich znajomych jednak nie wiem, czy to wszystko jest warte tych stresów. Gdziekolwiek indziej też będzie ciężko, ale to całkiem inny poziom jest (porównując ze znajomymi na szczecińskim, poznańskim, warszawskim i wrocławskim prawie).

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #2190 dnia: Lipiec 06, 2011, 12:46:41 »
Pisałem dzisiaj egzamin licencjacki. Składał się z dwóch testów [jeden z metodyki, drugi z językoznawstwa stosowanego], każdy po 50 pytań. Żeby zdać, trzeba uzyskać 60 punktów z obu [standard]. Test układał Uniwersytet Wrocławski, który ma nad nami patronat.

O ile metodyka była do przełknięcia i bazowała bardziej na logice niż wykutej wiedzy, tak językoznawstwo pozamiatało nami całkowicie. Nawet nasz wykładowca powiedział, że miałby problem ze zrozumieniem pytań, bo były niejednoznaczne i w niektórych przypadkach nawet 3 odpowiedzi można było uznać za poprawne. Stwierdził, że prawdopodobnie nikt nie zobaczyć naszego curriculum i ułożyli sobie pod siebie i swoich wykładowców z Wrocławia.

W poniedziałek wyniki zobaczymy co z tego będzie. Zawsze jest kampania wrześniowa ;)

GenesisX

• Gość
« Odpowiedź #2191 dnia: Lipiec 06, 2011, 12:49:10 »
@ded
Spróbować?
pozwolę sobie zacytować:
"Do, or do not. There is no 'try.'"
  --  Jedi Master Yoda
Po prostu entuzjastycznie podchodzę do życia, a kontrola nad tym co się je, daję kontrolę nad życiem.
Do guru to mi jeszcze daleko :D

@ekiera
Z tym aspartam rulez w nawiasie to była ironia, nie podkreśliłem tego wystarczająco. Masz rację. Taka ciekawostka odnośnie tego syfu: w USA pilotom odrzutowców nie wolno jeść aspartamu. Dlaczego? Trucizna, otępia umysł, powoduje raka mózgu, nieodwracalne szkody.  Wiadomo żeby być pilotem trzeba mieć refleks i percepcje jak żyleta.

Chleb biały przede wszystkim, razowy również (większość tych kupnych jest zabarwiane na ciemno, ściema że to niby razowy) jeżeli chleb to na naturalnym zakwasie upieczony w domu. Jednakże chleba ogólnie nie polecam. Przetworzona żywność to przetworzona żywność, która naszemu ciału nie służy.

Mięso owszem ma swoje zalety (podczas budowania masy mięsniowej, dużo żelaza itd.) jednak jak dla mnie jest więcej szkód. Szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie każde mięso jest szprycowane hormonami i antybiotykami, a później się ludzie dziwią że młodzież coraz to agresywniejsza, rozdrażniona, znerwicowana. Powodem tego jest m.in. mięso.

@Don Simon
Vide for example - Terapia Gersona :)

Offline emte

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2192 dnia: Lipiec 06, 2011, 14:18:08 »
Mięso owszem ma swoje zalety (podczas budowania masy mięsniowej, dużo żelaza itd.) jednak jak dla mnie jest więcej szkód. Szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie każde mięso jest szprycowane hormonami i antybiotykami, a później się ludzie dziwią że młodzież coraz to agresywniejsza, rozdrażniona, znerwicowana. Powodem tego jest m.in. mięso.

OMFG, sory ale większej bzdury nigdy w życiu nie słyszałem.
Niech każdy je co chce i nie dorabiajmy sobie ideologii tego typu proszę.
Jasne, że część tego co jemy jest szkodliwe, mięso w pewnych postaciach na pewno też ma w pewnym stopniu negatywne oddziaływanie, ale to co napisałeś o agresji i rozdrażnieniu młodzieży to imho totalne banialuki.
]

Offline Beti

• Mieszkaniec tego forum
  • There is no spoon.
« Odpowiedź #2193 dnia: Lipiec 06, 2011, 14:33:20 »

:)

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2194 dnia: Lipiec 06, 2011, 14:41:04 »
Ja tam wolę z partnerkami ;)

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2195 dnia: Lipiec 06, 2011, 17:40:10 »
Znowu typowa nadgorliwość policji. A może nieznajomość KK?

http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/981305,tomasz-o-dzialacz-wolnych-konopi-zatrzymany-za-uprawe,id,t.html#d8a329618a1669df,1,3,5

Chyba że ustawa o eksperymentach wyklucza uprawę konopi, co akurat wydaje mi się mało prawdopodobne.

Offline Beti

• Mieszkaniec tego forum
  • There is no spoon.
« Odpowiedź #2196 dnia: Lipiec 06, 2011, 18:17:25 »
Znowu typowa nadgorliwość policji. A może nieznajomość KK?

http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/981305,tomasz-o-dzialacz-wolnych-konopi-zatrzymany-za-uprawe,id,t.html#d8a329618a1669df,1,3,5

Chyba że ustawa o eksperymentach wyklucza uprawę konopi, co akurat wydaje mi się mało prawdopodobne.
Jemu właśnie o to chodziło, żeby go aresztowali, ponieważ chce aby sąd rozważył jego eksperyment.

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2197 dnia: Lipiec 06, 2011, 18:21:30 »
No to jestem ciekawy jak sędzia będzie rozważał czy to jest eksperyment czy nie albo czy zakładał że przyniesie on ważny skutek  :D A może tak jak prokurator powie że to nie eksperyment bo nie?

Offline Beti

• Mieszkaniec tego forum
  • There is no spoon.
« Odpowiedź #2198 dnia: Lipiec 06, 2011, 18:25:49 »
Nie wiem :D Ale facet robił wszystko, żeby go aresztowali, bo uważał, że tylko wtedy sąd będzie mógł dobrze zająć się jego sprawą.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2199 dnia: Lipiec 06, 2011, 18:27:34 »
Jemu właśnie o to chodziło, żeby go aresztowali, ponieważ chce aby sąd rozważył jego eksperyment.
Wątpię aby jakikolwiek sąd pozytywnie rozważył eksperyment, w najlepszym wypadku wlepią mu zawiasy, a za następną akcję pójdzie do więzienia na dogłębną resocjalizację.