Autor Wątek: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?  (Przeczytany 2267717 razy)

Online Orson.

• Żywa Legenda
Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« Odpowiedź #38280 dnia: Sierpień 14, 2018, 09:59:46 »
Ładna jest. Kurde moglem kupic. Kurła znaczy sie :)

Offline Arcybibosz

• Prezes
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #38281 dnia: Sierpień 14, 2018, 10:09:16 »
Poszukać Ci na Śląsku?

Ja nie śłonzok ;).

Póki co tylko RTVeuroAGD i Media Expert wrzuciły oferty, ciekawe jak Media Markt.

Po robocie się tam przejadę wypytać chłopaków.

Offline regisek

• Super Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #38282 dnia: Sierpień 14, 2018, 11:38:17 »
Poszukać Ci na Śląsku?

Ja nie śłonzok ;).

Póki co tylko RTVeuroAGD i Media Expert wrzuciły oferty, ciekawe jak Media Markt.

Po robocie się tam przejadę wypytać chłopaków.

Spróbuj z Media Expert przez stronę też

https://www.mediaexpert.pl/konsola-sony-ps4-pro-2tb-500-million-limited-b-chassis,id-1190174?utm_medium=linktxt&utm_campaign=2018.06&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=2965992

Offline Arcybibosz

• Prezes
« Odpowiedź #38283 dnia: Sierpień 14, 2018, 12:01:22 »
O, dzięki!

Offline sir Łapencjo

• Badass
« Odpowiedź #38284 dnia: Sierpień 14, 2018, 22:50:51 »
Kupiłem polecany "Problem trzech ciał".
Zanim zabrałem się za czytanie spojrzałem na rewers gdzie są polecanki a tam cytat z Obamy spoilerujący fabułę.
Dzięki Obama!!!

Offline akumatomPL

• Stały bywalec
  • Chłop z Miasta
« Odpowiedź #38285 dnia: Sierpień 15, 2018, 09:38:27 »
Wybrałem się na plażę, popływać ostatni raz w te wakacje w Morzu Śródziemnym no i jestem biedniejszy o obrączkę. Zleciała z palca jak wychodziłem z wody, a przy dnie pełnym kamieni nic nie widać, no kur..!! >:(
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2018, 10:30:05 wysłana przez akumatomPL »

"To forum jest takie denne, ze moderator sie obrazil, a forumowicz roku nie lubi tu pisac, bo sie z nim kloca.
A wierni i aktywni nic nie dostaja i sa uciskani przez taboretowego grzyba..." Don Sim

Offline srekal34

• Badass
« Odpowiedź #38286 dnia: Sierpień 15, 2018, 10:12:41 »
Ja z kolei mam proxy wkurw na poczte polska i china post.
Jak zamawialem rzeczy w Polsce, to szly z Chin jakies 2-3 tygodnie(ta najtansza przesylka listowna).
Zamowilem list tutaj tez najtanszy, darmowy, do UK, to wyslana w czwartek przyszla we wtorek ::) tyle to w Polsce potrafi paczka przelezec w urzedzie celnym ::) czemu nawet china post nas traktuje jak kraj trzeciego swiata?
Z kolei paczka z Bahrainu wyslana w sobote, kurierem, rowniez byla we wtorek :o jakos uslug przewozowych UK-PL bez porownania.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #38287 dnia: Sierpień 15, 2018, 10:30:16 »
Wybrałem się na plażę, popływać ostatni raz w te wakacje w Morzu Śródziemnym no i jestem biedniejszy o obrączkę. Zleciała z palca jak wychodziłem z wody, a przy dnie pełnym kamień nic nie widać, no kur..!! >:(
Znajomy, ktory zgubil juz 3 obraczki, znalazl bardzo podobny wzor na Allegro za kilka czy kilkanascie zlotych. Zona sie nie zorientowala poki co.

Online meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #38288 dnia: Sierpień 15, 2018, 10:46:31 »
Okłamuje żonę, a ty współuczestniczysz w tym łajdactwie! Zgłoszone do Ministerstwa Prawdy.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #38289 dnia: Sierpień 15, 2018, 10:54:52 »
Prawda wyzwala, to prawda. Ale czy wyzwolenie z sakramentu malzenstwa powinno byc celem, ktoremu prawda sluzy? To juz w swoim katolickim sumieniu trzeba rozwazyc. Ja takiego nie mam, wiec nie wiem...

Offline akumatomPL

• Stały bywalec
  • Chłop z Miasta
« Odpowiedź #38290 dnia: Sierpień 15, 2018, 10:59:18 »
Sam powiedziałem żonie, że poszła na dno (obrączka, nie żona;). Kupi się drugą, ale to już nie będzie to samo. Do tamtej się przyzwyczaiłem, mieliśmy jakąś historię razem. Najgorsze jest to, że pewnie trafi w ręce jakiegoś murzyna i sprzeda ją za grosze, bo zawsze wieczorem widziałem jak chodzą po plaży z wykrywaczem metali.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

"To forum jest takie denne, ze moderator sie obrazil, a forumowicz roku nie lubi tu pisac, bo sie z nim kloca.
A wierni i aktywni nic nie dostaja i sa uciskani przez taboretowego grzyba..." Don Sim

Online Torin

• Super Badass
  • Forumowicz Roku 2049
« Odpowiedź #38291 dnia: Sierpień 15, 2018, 11:03:52 »
Ja z kolei mam proxy wkurw na poczte polska i china post.
Jak zamawialem rzeczy w Polsce, to szly z Chin jakies 2-3 tygodnie(ta najtansza przesylka listowna).
Zamowilem list tutaj tez najtanszy, darmowy, do UK, to wyslana w czwartek przyszla we wtorek ::) tyle to w Polsce potrafi paczka przelezec w urzedzie celnym ::) czemu nawet china post nas traktuje jak kraj trzeciego swiata?
Z kolei paczka z Bahrainu wyslana w sobote, kurierem, rowniez byla we wtorek :o jakos uslug przewozowych UK-PL bez porownania.
No poczta polska to dno, ale nie ma lepszych alternatyw....
Ja ostatnio wysylalem 31 majonezow do Grecji, doszly w tydzien, z czego 4 dni byly na promie z wloch do grecji.
Steam/Origin/UPlay: Toriniasty

Online Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #38292 dnia: Sierpień 15, 2018, 11:30:45 »
Jak się kupuje jakieś brzydkie rzeczy w Chinach i chce się ominąć cło+vaty to zazwyczaj wysyłają paczkę do UK, a tam jakiś pośrednik wysyła do Polski. Nie wiem na czym to polega, ale pewnie jest tam jakiś lepszy węzeł komunikacyjny.

Online Torin

• Super Badass
  • Forumowicz Roku 2049
« Odpowiedź #38293 dnia: Sierpień 15, 2018, 11:32:35 »
Jak się kupuje jakieś brzydkie rzeczy w Chinach i chce się ominąć cło+vaty to zazwyczaj wysyłają paczkę do UK, a tam jakiś pośrednik wysyła do Polski. Nie wiem na czym to polega, ale pewnie jest tam jakiś lepszy węzeł komunikacyjny.
UK celnicy chyba maja bardziej zluzowane poslady, przez ostatnie 7 czy 8 lat oclili mi tylko jedna rzecz...

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #38294 dnia: Sierpień 15, 2018, 11:46:25 »
Jak się kupuje jakieś brzydkie rzeczy w Chinach i chce się ominąć cło+vaty to zazwyczaj wysyłają paczkę do UK, a tam jakiś pośrednik wysyła do Polski. Nie wiem na czym to polega, ale pewnie jest tam jakiś lepszy węzeł komunikacyjny.
UK celnicy chyba maja bardziej zluzowane poslady, przez ostatnie 7 czy 8 lat oclili mi tylko jedna rzecz...
Z drugiej strony w UK automatycznie doliczaja oplate za oclenie (poczta dolicza). I w ten sposob doplacajac 2 funty VATu trzeba zaplacic jeszcze z 9 funtow za oclenie...

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #38295 dnia: Sierpień 15, 2018, 12:05:41 »
Ja ostatnio wysylalem 31 majonezow do Grecji

Człowiek z podręcznika matematyki:
Torin kupił 84 słoiki majonezu. Połowę zjadł, dwa mu się zbiły, po 3 oddał swoim trzem sąsiadom, resztę wysłał potrzebującym do Grecji.
Ile słoików trafiło do imigrantów?

:)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2018, 12:15:35 wysłana przez SzczwanyGapa »

Online Torin

• Super Badass
  • Forumowicz Roku 2049
« Odpowiedź #38296 dnia: Sierpień 15, 2018, 12:14:08 »
Ja ostatnio wysylalem 31 majonezow do Grecji

Człowiek z podręcznika matematyki:
Torin kupił 84 słoików majonezu. Połowę zjadł, dwa mu się zbiły, po 3 oddał swoim trzem sąsiadom, resztę wysłał potrzebującym do Grecji.
Ile słoików trafiło do imigrantów?

:)
Wyobraz sobie mine pana ekspedienta z polskiego sklepu jak mu wylozylem sloiki na kasie :)

Offline spisu

• Super Badass
« Odpowiedź #38297 dnia: Sierpień 15, 2018, 12:18:14 »
Wybrałem się na plażę, popływać ostatni raz w te wakacje w Morzu Śródziemnym no i jestem biedniejszy o obrączkę. Zleciała z palca jak wychodziłem z wody, a przy dnie pełnym kamień nic nie widać, no kur..!! >:(
Znajomy, ktory zgubil juz 3 obraczki, znalazl bardzo podobny wzor na Allegro za kilka czy kilkanascie zlotych. Zona sie nie zorientowala poki co.
Ja mam pro tip odnośnie obrączek. Nie zgubiłem żadnej, bo nie noszę. Nie noszę, bo nie lubię. Nigdy bym się do tego żelastwa nie przyzwyczaił, więc poleciało do szuflady.
(kliknij)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38298 dnia: Sierpień 15, 2018, 12:22:27 »
A propos- kiedys obraczka wygladała jak obraczka. Dzis wygladaja roznie, nosza je tez na roznych palcach. I skad ja mam np wiedziec :)

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #38299 dnia: Sierpień 15, 2018, 12:27:40 »
Ja mam pro tip odnośnie obrączek. Nie zgubiłem żadnej, bo nie noszę. Nie noszę, bo nie lubię. Nigdy bym się do tego żelastwa nie przyzwyczaił, więc poleciało do szuflady.
Bo wiele osob wybiera obraczki, ktore nie sa wygodne. "Najwazniejsze zeby obraczka wchodzila pod lateks" - jak nam uswiadomila kolezanka. I mamy takie plaskie, ktore w niczym nie przeszkadzaja. Ja jestem fanem noszenia obraczki, ale mam tez dopasowana, wiec mi nie spada sama z siebie.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #38300 dnia: Sierpień 15, 2018, 13:33:18 »
O co chodzi z tym lateksem?

Ja obrączkę nosiłem, (myślałem że) miałem dopasowaną. Ślub brałem w maju zeszłego roku, pod koniec owego roku zsunęła mi się z palca, myślałem że wszystko stracone, ale opatrzność nademną czuwała i to było w pracy, jakimś cudem panie sprzątające nie wciągnęły jej odkurzaczem podczas codziennego sprzątania biura no i się cudownie odnalazła. Od tamtej pory boję się nosić, zwłaszcza że jeszcze schudłem kilka kilogramów od tamtego czasu i jak dziś rano testowalem, to bez oporu przesuwam ją na palcu. Więc leży w szufladzie.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #38301 dnia: Sierpień 15, 2018, 13:35:08 »
Zmniejszyc mozna, pewnie nawet za darmo. Kolezanka jest lekarka i do pracy nie chciala zdejmowac, wiec chodzilo o to, zeby rekawiczke lateksowa bez problemu moc na nia nakladac.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38302 dnia: Sierpień 15, 2018, 13:39:00 »
Ha ha, bałem sie zapytać by nie wyjsść na nieobytego w nowoczesnych technikach :)

Offline Belkinson

• Stały bywalec
« Odpowiedź #38303 dnia: Sierpień 15, 2018, 14:36:17 »
Niewiem jak ze zmniejszaniem,ale za powiekszenie zaplacilem 2 tyg temu 150 pln dodam ze u tego samego zlotnika co 8 lat temu byly obrączki robione.
Zmniejszyc mozna, pewnie nawet za darmo. Kolezanka jest lekarka i do pracy nie chciala zdejmowac, wiec chodzilo o to, zeby rekawiczke lateksowa bez problemu moc na nia nakladac.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38304 dnia: Sierpień 16, 2018, 16:33:54 »
Analog znow sie popsuł I "zabkuje". Jak Kratos sie przycinał to myslałem, ze detekcja kolizji cos nie teges. Ale jak Max w LiS dostała czkawki to juz nie halo. Co gorsza, był w serwisie dwa tyg temu I tyle wytrzymał.

Facet w serwisie mi mowil, ze te light bary (touchpad sie swieci) sa sporo gorsze od wetsji podstawowej. A tej juz nie ma w sklepach.

Kupiłem nowy, twn z motywami Playstation FC I boiskiem piłkarskim na touchpadzie :)
Zarzadalem zwtotu kasy za temten, ciekawe czy sie przychyla

Na pady tez przysluguje rok gwarancji z tytułu rékojmi?

Online knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #38305 dnia: Sierpień 16, 2018, 17:03:58 »
Ja nie zauważyłem różnicy między wersja V1 a V2 w trwałości. Ale domyślam się, że walisz pazurami w tego pada jak pojebany i żadna rewizja nie wytrzyma takiego stylu gry. :) Trzeba delikatnie, jak z kobietą, tylko swoją. :)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38306 dnia: Sierpień 16, 2018, 17:06:32 »
Własnie nie. To jakies jakby zwarcie, nie idzie tu o mechaniczne uszkodzenie. Teraz widze, ze w GoW, gdy celuje toporem to Kratos stoi w miejscu. A jeszcze wczoraj sie ruszal, co uznalem za mega dziwne :)

Offline Biskup

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #38307 dnia: Sierpień 16, 2018, 18:14:10 »
Wy tu gadu gadu, a Daniela Magicala zbanowali i pousuwali wszystkie konta! Co ja teraz będę oglądał na wieczornej bombie?!

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38308 dnia: Sierpień 16, 2018, 18:21:34 »
Akurat on byl patus acz sympatyczny w sumie. Mega beka z finalu jego walki :)
Kij z tego bo taki Rafonix (bez kitu ale bym mu jebnal) ma bana, ale sobie zrobil konto, gdzie jest wciaz gosciem jakiegos typa. Tak wolno.

Offline srekal34

• Badass
« Odpowiedź #38309 dnia: Sierpień 16, 2018, 19:15:24 »
Własnie nie. To jakies jakby zwarcie, nie idzie tu o mechaniczne uszkodzenie. Teraz widze, ze w GoW, gdy celuje toporem to Kratos stoi w miejscu. A jeszcze wczoraj sie ruszal, co uznalem za mega dziwne :)
Mam to samo juz w drugim padzie. Jak przychodza kumple na fife to zawsze daje im te "samochodzace" pady. Ot taki psikus 8)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #38310 dnia: Sierpień 17, 2018, 09:37:36 »
Mam to samo juz w drugim padzie. Jak przychodza kumple na fife to zawsze daje im te "samochodzace" pady. Ot taki psikus 8)

Udaje Ci sie zremisowac chociaz?

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #38311 dnia: Sierpień 17, 2018, 10:00:07 »
Kurier. Cztery dni w tygodniu siedzę w biurze, piąty dzień z domu. Oczywiście przesyłka, którą muszę odebrać osobiście (umowa od operatora) przychodzi do biura właśnie dziś, kiedy mam homeworking. Rano dostałem SMSem numer do kuriera - nie odbierał. Na recepcji dziewczyna powiedziała mu, żeby do mnie przedzwonił, ale ja od razu dostałem SMSa od DPD, że się nie udało doręczyć. A koleżka cały czas nie odbiera komórki.
Najlepsze, że w 10-15 minut dojechałbym do biura albo pod jego kolejny adres (żeby nie czekał), gdyby tylko był w jakikolwiek sposób osiągalny.

Offline Arcybibosz

• Prezes
« Odpowiedź #38312 dnia: Sierpień 17, 2018, 10:02:56 »
Pewnie codziennie ma 100 takich gości co chcieliby do niego dzwonić i się umawiać, więc jest nieosiągalny ;).

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #38313 dnia: Sierpień 17, 2018, 10:13:11 »
E, jakoś niektórzy kurierzy nie mają z tym problemu, niektórzy nawet (o zgrozo!) dzwonią PRZED próbą doręczenia, żeby sprawdzić, czy odbiorca będzie dostępny pod danym adresem. Ba, zdarzali mi się tacy, którzy odbierali telefon, mówili 'nie mogę rozmawiać, oddzwonię za chwilę', po czym faktycznie oddzwaniali!

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #38314 dnia: Sierpień 17, 2018, 10:16:52 »
Pewnie codziennie ma 100 takich gości co chcieliby do niego dzwonić i się umawiać, więc jest nieosiągalny ;).
I z tego powodu będzie woził paczkę dwa dni w to samo miejsce, aby mieć jeszcze więcej pracy. Brzmi jak dobra organizacja czasu.
Red Dead Redemption 2 ma zepsuty HDR!

Offline Arcybibosz

• Prezes
« Odpowiedź #38315 dnia: Sierpień 17, 2018, 10:23:13 »
E, jakoś niektórzy kurierzy nie mają z tym problemu, niektórzy nawet (o zgrozo!) dzwonią PRZED próbą doręczenia, żeby sprawdzić, czy odbiorca będzie dostępny pod danym adresem. Ba, zdarzali mi się tacy, którzy odbierali telefon, mówili 'nie mogę rozmawiać, oddzwonię za chwilę', po czym faktycznie oddzwaniali!

Ale ja to wiem i takich szanuje ;).

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #38316 dnia: Sierpień 17, 2018, 10:45:14 »
I z tego powodu będzie woził paczkę dwa dni w to samo miejsce, aby mieć jeszcze więcej pracy. Brzmi jak dobra organizacja czasu.
Z tego co kojarze czesc ma placone za probe doreczenia.

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #38317 dnia: Sierpień 17, 2018, 10:57:21 »
Dobry przykład do korpoporadnika jak źle zdefiniowane cele/mierniki tworzą niefajne zachowania i de facto generują niepotrzebne koszty (np paliwo).

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #38318 dnia: Sierpień 17, 2018, 12:48:22 »
Z tego co kojarze czesc ma placone za probe doreczenia.
W sensie ktoś wprowadził system wspierający niedoręczenia paczek w celu większego zarobku. Genialne!
Red Dead Redemption 2 ma zepsuty HDR!

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38319 dnia: Sierpień 17, 2018, 15:34:28 »
Kac z lagiem uderzył >:(