Autor Wątek: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?  (Przeczytany 2289492 razy)

wiktor08 i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
Odp: Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?
« Odpowiedź #38840 dnia: Grudzień 04, 2018, 10:31:49 »
Polityka serialowa HBO GO. Na wczoraj zapowiedziana była premiera 3 sezonu Stacji Berlin. Cywilizowane serwisy strimingowe jak Netflix, wrzucają od razu cały sezon. HBO GO ciągle traktuje swojego klienta jak Janusza z Rubinem 20 lat temu i każe czekać tydzień na kolejny odcinek. Litości, który mamy rok?
Wrzucanie całego sezonu to nadal nisza nisz, a do tego to nie jest serial HBO i nie wyszły jeszcze wszystkie odcinki. Ciężko czegoś więcej od nich oczekiwać :P

Online Danio

• Badass
« Odpowiedź #38841 dnia: Grudzień 04, 2018, 11:33:18 »
Netflix może i wrzuca od razu cały sezon, tylko co z tego skoro seriale słabe i mało kto chce to oglądać. ;) Dla mnie poczekanie na resztę odcinków nigdy w życiu nie było problemem.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #38842 dnia: Grudzień 04, 2018, 11:47:36 »
Good Place bylo wrzucane odcinek na tydzien, wiec nie zawsze Netflix wrzuca caly sezon od razu.

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #38843 dnia: Grudzień 04, 2018, 12:06:11 »
No, bo Good Place to nie jest serial Netfliksa..
Nie swoje seriale w całości to wrzucają rok, dwa, trzy po premierze w TV :D

Online Vramin

• Żywa Legenda
  • With hearts toward none
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #38844 dnia: Grudzień 04, 2018, 12:39:06 »
Akurat te seriale ktore ogladalem ostatnio były wrzucane w całości od razu. Miałem nadzieję że tu też tak będzie.

Online mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #38845 dnia: Grudzień 04, 2018, 13:01:42 »
na Sony TV Android apki HBO Go też nie ma.

Wobec faktu, że mam do tego jeszcze tylko XOX, mimo wydania pewnie jakiś 7-8k na TV i konsolę nie mam w salonie sprzętu, obsługiwanego przez HBO GO. Straszliwe średniowiecze w tym HBO.
Masz telefon z którego puszczasz na tv.

Offline mjazzga

• Badass
« Odpowiedź #38846 dnia: Grudzień 04, 2018, 13:12:58 »
na Sony TV Android apki HBO Go też nie ma.

Wobec faktu, że mam do tego jeszcze tylko XOX, mimo wydania pewnie jakiś 7-8k na TV i konsolę nie mam w salonie sprzętu, obsługiwanego przez HBO GO. Straszliwe średniowiecze w tym HBO.
Masz telefon z którego puszczasz na tv.

Z telefonu nawet full hd nie wyciąga. Usługa to wczesne średniowiecze.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38847 dnia: Grudzień 04, 2018, 17:02:37 »
Poczta Polska uber chuje.

Awizo na plocie a skrzynka przy drzwiach. Dom jedno jedno rodzinny, pietro wyzej mieszka ktos, po chuj zadzwonic.
No ale uj. Jade na Pocze a tam komedia. Nie wieda kto zostawil awizo. Kurier mowi, ze to nie od nich, pani z poczty mowi, ze od nich bo listonosz sie podpisuje.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2018, 17:07:02 wysłana przez Orson. »

Online knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #38848 dnia: Grudzień 04, 2018, 18:40:40 »
Vita nie jest Ci pisana widocznie. ;)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38849 dnia: Grudzień 04, 2018, 19:03:24 »
Jest, dopadłem typa.  :)
Uncharted sie wgrywa.

Online tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #38850 dnia: Grudzień 04, 2018, 19:09:07 »
Proszę nie klikać jak ktoś ma epilepsję
(kliknij)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38851 dnia: Grudzień 04, 2018, 19:40:51 »
Poprosze o wyjasnienie ;)

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #38852 dnia: Grudzień 04, 2018, 21:22:43 »
Poprosze o wyjasnienie ;)

Jest, dopadłem typa.  :)
Uncharted sie wgrywa.

Proszę nie klikać jak ktoś ma epilepsję
(kliknij)

Ekran ladowania z C64, np. jak ponizej:

http://www.youtube.com/watch?v=zKcM9gk5qMA#ws

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38853 dnia: Grudzień 04, 2018, 21:27:09 »
 :D

Kopiuje z PS3 ;)

Online Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #38854 dnia: Grudzień 06, 2018, 14:28:55 »
Miesiąc temu skończyłem remont generalny mieszkania, wyburzanie ścian, tynkowanie, nowe podłogi, zmiany w instalacji elektrycznej, pełna wymiana mebli w przedpokoju i salonie, nowa kuchnia wraz z nowym AGD. Trochę uderzyło po kieszeni. Pocieszaliśmy się, że chociaż w łazience nic nie trzeba zmieniać i że pralkę też zostawiamy, bo w sumie nowa.

I tydzień temu przy zamykaniu drzwi (pralka ładowana od góry) pękła plastikowa obudowa zawiasu w trzyletniej pralce marki Whirlpool. Z pękniętym zawiasem pralka nie działa, bo nie da się dobrze zamknąć drzwi, nie ma szczelności i w ogóle wszystko się wali.

Okazuje się, że plastikowa obudowa zawiasu jest zespolona z całą górną metalową obudową, więc trzeba wymienić 1/3 pralki i to kosztuje co najmniej 600 zł. No to wiadomo, że lepiej kupić nową pralkę.

Najbardziej w tym mnie wkurwia nie tyle wydatek, co marnotrawstwo zasobów. Ta cholerna niewymienna plastikowa obudowa zawiasu to jawne planned obsolescence. A ile energii i zasobów poszło na wyprodukowanie tego cholerstwa, a potem pójdzie na jego utylizację.

edit: o to dokładnie ten model, wciąż jest w sprzedaży: https://www.euro.com.pl/pralki/whirlpool-awe-4519_1.bhtml
Odradzam!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2018, 14:32:58 wysłana przez Alexej »

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Online tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #38855 dnia: Grudzień 06, 2018, 14:50:11 »
Trochę się w pracy śmiali z kolegi jak kupował 6 letnią pralkę Boscha za 600zł kilka lat temu. Kolega nadal używa tej pralki, a Ci co się śmiali musieli kupić nowe :)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #38856 dnia: Grudzień 06, 2018, 14:52:37 »
Miałem pralkę WHIRLPOOL AWE 6315 przez ponad 10 lat, kilka razy się popsuła i dalo się naprawić. Tyle że kupiona w 2006.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #38857 dnia: Grudzień 06, 2018, 14:54:20 »
Ptaki z wykupionym ubezpieczeniem na 5 lat się nie psują przez co najmniej 5 lat, sprawdzone.

Online SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #38858 dnia: Grudzień 06, 2018, 14:55:50 »
Miesiąc temu skończyłem remont generalny mieszkania, wyburzanie ścian, tynkowanie, nowe podłogi, zmiany w instalacji elektrycznej, pełna wymiana mebli w przedpokoju i salonie, nowa kuchnia wraz z nowym AGD. Trochę uderzyło po kieszeni. Pocieszaliśmy się, że chociaż w łazience nic nie trzeba zmieniać i że pralkę też zostawiamy, bo w sumie nowa.

I tydzień temu przy zamykaniu drzwi (pralka ładowana od góry) pękła plastikowa obudowa zawiasu w trzyletniej pralce marki Whirlpool. Z pękniętym zawiasem pralka nie działa, bo nie da się dobrze zamknąć drzwi, nie ma szczelności i w ogóle wszystko się wali.

Okazuje się, że plastikowa obudowa zawiasu jest zespolona z całą górną metalową obudową, więc trzeba wymienić 1/3 pralki i to kosztuje co najmniej 600 zł. No to wiadomo, że lepiej kupić nową pralkę.

Najbardziej w tym mnie wkurwia nie tyle wydatek, co marnotrawstwo zasobów. Ta cholerna niewymienna plastikowa obudowa zawiasu to jawne planned obsolescence. A ile energii i zasobów poszło na wyprodukowanie tego cholerstwa, a potem pójdzie na jego utylizację.

edit: o to dokładnie ten model, wciąż jest w sprzedaży: https://www.euro.com.pl/pralki/whirlpool-awe-4519_1.bhtml
Odradzam!

[Regisek on]
jak zacząłem czytać to już myślałem, że w trakcie prania wywaliła Ci woda na tę nową podłogę. a tak to meh, nie jest tak źle, mogło być gorzej! :)
[Regisek off]

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #38859 dnia: Grudzień 06, 2018, 14:56:26 »
Ptaki z wykupionym ubezpieczeniem na 5 lat się nie psują przez co najmniej 5 lat, sprawdzone.
A inne zwierzęta?

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #38860 dnia: Grudzień 06, 2018, 14:58:38 »
Sprzedałem BlackBerry i tak się męczę bez klawiatury fizycznej... Gboard się nie uczy nowych słów, ptaki się psują, tylko czołg Leopard dzielnie do przodu.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38861 dnia: Grudzień 06, 2018, 15:09:26 »

Odradzam!
Żeby tylko ona tak była projektowana. Moda jest taka że trzeba minimalizować :). Chcieliśmy pralkę ze zdejmowaną górną częścią i nawet to było wyzwaniem, bo teraz same monolity. Ludzie też chcą ładniej, lżej, taniej i zeby jeszcze było elektronićne gdzie sie da, bo manual ble, a to pociąga za sobą potem właśnie takie rozwiązania.

Oparłem się lekko o plecy samochodu jak kumpel podjechał nową alfą,  zgięła się pod moim ciężarem... miny kumpla i moja bezcenne, na szczęście po odłożeniu przyłożonej siły wróciła do stanu początkowego ;). To w kwestii odchudzania.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2018, 15:24:26 wysłana przez Blue__ »

Online Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #38862 dnia: Grudzień 06, 2018, 15:23:46 »
No właśnie oznacza to, że w całe duże AGD w mieszkaniu mam kupione praktycznie w jednym miesiącu. Czyli za dwa lata i jeden miesiąc to wszystko zacznie się psuć ;f

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline Belkinson

• Stały bywalec
« Odpowiedź #38863 dnia: Grudzień 06, 2018, 17:49:04 »
8 h w pracy bez dostępu do internetu i telefonu,padło całe o2 w uk do nikogo sie nie da w sieci dodzwonić.I tak ma byc do jutro wieczora,32 mln uzytkownikow leży,dodatkowo cala siec terminali transport for london nie pokazuje godzin odjazdow busow.

19 wiek normalnie.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38864 dnia: Grudzień 06, 2018, 23:40:36 »
Kupiłem sobie taki komputerek

https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-aspire-3-a315-15-6-intel-core-i3-6006u-4gb-ram-128gb-dysk-win10.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI2OjzmKKM3wIVx-eaCh3X4wy3EAQYASABEgIx1vD_BwE&gclsrc=aw.ds

Mój poprzedni, firmowy złomek został zalany piwem i to dwa razy. Skubany przeżył, ale lagujaca klawiatura dawała sie we znaki :P
Nic w zasadzie na nim nie robie prócz pisania, konfig jest ok. Rozjebał mnie wyświetlacz- kąty widzenia jak w 2007 roku, jakość czerni gorsza niz na moim tv z 2011 r.

Jestem impulsywny czasem, zastanawiałem sie przez chwil le ile bym nim rzucił w dal :P

Online Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #38865 dnia: Grudzień 07, 2018, 08:10:51 »
Kilka lat wstecz też miałem Acera (nitro jakiś model bodaj) i pomimo, że tani nie był, to w całości z plastiku tak marnej jakości, że aż strach. Poważnie - jakość budowy tego pc to był żal nad żale. Ogólnie, jeśli ktoś planuje jakiegoś budżetowego lapcoka, co nie zamula i da się generalnie bez większych problemów używać go w 2018 to zawsze polecałem jakieś poleasingowe rzeczy, które można dostać za bezcen w super stanie, a są często lepsze pod wieloma względami od obecnych taśmowych produktów. Wrzucić oczywiście SSD na system i dziękuję.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38866 dnia: Grudzień 10, 2018, 17:19:37 »
Karta pamięci zamówiona do Vity. Przelew w środę, karty nie ma wciąż.

Online knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #38867 dnia: Grudzień 10, 2018, 17:38:21 »
Ja priorytet wysłany 4go dostałem dopiero dzisiaj. ;)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #38868 dnia: Grudzień 10, 2018, 17:40:37 »
Sprawdze w domu czy gdzies mi sie nie wala ciagle karta, ktora dostalem do Vity jak ja kupowalem - bodajze 8GB tylko, ale moge oddac za bezcen jesli uda mi sie ja znalezc. Mam jeszcze 16GB w Vita TV i 64GB w Vita OLED. Ta 64GB kupilem w Empiku kilka lat temu za mniej niz 100PLN ;)

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Online Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #38869 dnia: Grudzień 10, 2018, 17:41:05 »
Serio dziwi Was, że w najgorętszym okresie nie dochodzą gierki dla dzieci w terminie? ;) Pany...

Online knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #38870 dnia: Grudzień 10, 2018, 17:43:40 »
Teraz za nieco ponad 100 można kupić micro sd 200 GB i zmieścić wszystkie gry z psn.
Nie no żartuje, ja swoją 128 już zapchałem. :)
Biskup, a czy ja napisałem, że się dziwię? Chyba to normalne w tym okresie. Orson jak zwykle oderwany od rzeczywistości.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2018, 17:45:49 wysłana przez knur »

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38871 dnia: Grudzień 10, 2018, 18:22:49 »
Sprawdze w domu czy gdzies mi sie nie wala ciagle karta, ktora dostalem do Vity jak ja kupowalem - bodajze 8GB tylko, ale moge oddac za bezcen jesli uda mi sie ja znalezc. Mam jeszcze 16GB w Vita TV i 64GB w Vita OLED. Ta 64GB kupilem w Empiku kilka lat temu za mniej niz 100PLN ;)
Szkoda, że teraz mówisz :( dałem 150 za 16. Nie zbankrutuje niby, ale...smutna żaba

Online knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #38872 dnia: Grudzień 10, 2018, 18:23:59 »
Pisałem o przeróbce to byłeś mądrzejszy. :)

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #38873 dnia: Grudzień 10, 2018, 18:31:38 »
Młodzieżowe słowo roku to dzban. Czyli od dzieciństwa używam młodzieżowej mowy z przyszłości :o 8)
(kliknij)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38874 dnia: Grudzień 10, 2018, 18:35:00 »
Mnie wkurza ta małpia moda. Pojawi sie dzban i 60 proc lemingiów dzbanuje i

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #38875 dnia: Grudzień 10, 2018, 18:39:35 »
Co w tym wkurzającego? Masz informację, gdzie sklasyfikować rozmówcę, co zresztą poczyniłeś.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38876 dnia: Grudzień 11, 2018, 18:48:23 »
Orange.

Urwane maja jakies kabliska sprzed dekady (chyba telefon), dynda sie to przez ulice, zgłaszam im a oni wyjebka od dwoch chyba tygodni. Mowia, ze posprzataja i tyle.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #38877 dnia: Grudzień 13, 2018, 17:00:05 »
Rzadkie gówno zwane ubisoftem.
Chciałem dywizjon obejrzeć, ale nie ma grania bez logowania do ubiclubu. Przypomnij hasło. Przykro mi, nieczynne. Przypomnij hasło przez telefon. Proszę, tu czynne. A nie, sory, link zepsuty albo wyparowany. Wyślij znowu. Nie ma. No wyślij. Nie-e.

Online DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #38878 dnia: Grudzień 13, 2018, 18:45:10 »
W takiej sytuacji najlepiej przez media społecznościowe. Twitter albo FB.

Przynajmniej w moim przypadku jak miałem włączoną 2-stopniową weryfikację, a nie miałem skonfigurowanego google authenticatora i hasła zapasowe mi się wyczerpały, to na Twitterze odpowiedzieli mi w niecałą godzinę. Chyba było to bardziej kilkanaście minut, ale nie chcę oszukiwać ;)

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #38879 dnia: Grudzień 13, 2018, 19:58:26 »
Mam nieodparte wrażenie, że przez ostatni około rok znacznie pogorszyła się kultura jazdy kierowców w Warszawie. Jeżdżę tu od 15 lat, ale teraz znacznie częściej niż kiedykolwiek widzę drogowe cwaniactwo. Jeśli pas do skrętu jest zapchany, nagminnie ludzie skręcają z pasa do jazdy prosto. Albo kiedy jest czerwone, wjeżdżają ze środkowego pasa przed 'kolejkę' czekających do skrętu. Zatrzymanie się żeby przepuścić pieszych na przejściu praktycznie się nie zdarza. Za to wymuszanie pierwszeństwa ciągle. Znak stopu to tylko sugestia. Do tego parkują też dramatycznie - ukośnie z połową auta blokującą pas ruchu, na dwóch miejscach, krzywo, na skrzyżowaniu, blokując widoczność - pełne spektrum widzę praktycznie codziennie (spędzając poniżej godziny w aucie).