Autor Wątek: Ciekawostki z ebay/allegro/etc  (Przeczytany 87060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
Odp: Ciekawostki z ebay/allegro/etc
« Odpowiedź #280 dnia: Październik 07, 2010, 15:24:51 »
Czemu zaraz przesada, w tytule wątku są ciekawostki.
Gregys out.

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #281 dnia: Październik 26, 2010, 23:25:27 »
Dzisiaj przegladajac polonijne ogloszenia natrafilemna taka perelke

prezii

• Gość

Offline makimura

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #283 dnia: Październik 28, 2010, 17:20:41 »
Ale cena naprawdę atrakcyjna  :)

Offline crow

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #284 dnia: Listopad 21, 2010, 11:00:36 »
Premiera Gran Turismo 5 coraz bliżej i popyt na kierownice rośnie xD

http://allegro.pl/logitech-driving-force-pro-lublin-i1325243849.html

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #285 dnia: Listopad 22, 2010, 21:08:01 »
Zaczynaja mnie juz wkurzac te cwaniaki co sprzedaja gry bez instrukcji i oryginalnego opakowania i pisza o tym malym druczkiem na samym dole aukcji!!! A jest ich coraz wiecej!

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #286 dnia: Listopad 23, 2010, 09:39:32 »
No niestety. Zawsze trzeba dokladnie przeczytac opis i obejrzec zdjecia.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #287 dnia: Listopad 23, 2010, 10:19:47 »
Mi tak wcisnęli "SAW" jakiś sklep na allegro tak robi cały czas, nie pamiętam teraz nazwy ale w którymś z wątków na forum już o nich pisałem jakiś czas temu.

Offline ping

• Badass
  • ntsc-j
« Odpowiedź #288 dnia: Listopad 23, 2010, 10:33:11 »
Mi tak wcisnęli "SAW" jakiś sklep na allegro tak robi cały czas, nie pamiętam teraz nazwy ale w którymś z wątków na forum już o nich pisałem jakiś czas temu.
Niejaki aajres? Ceny mają atrakcyjne, pozytywów mnóstwo, negatywów brak a ponoć sprzedają golasy i płyty z jakimiś ich gównianymi reklamami naklejonymi - dziwne że nikt negatywow nie wystawia...

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • Daj Głos Podcast
« Odpowiedź #289 dnia: Listopad 23, 2010, 12:51:34 »
Niejaki aajres? Ceny mają atrakcyjne, pozytywów mnóstwo, negatywów brak a ponoć sprzedają golasy i płyty z jakimiś ich gównianymi reklamami naklejonymi - dziwne że nikt negatywow nie wystawia...

Póki co łatwo ich rozpoznać bo do tytułu każdej aukcji dodają słowo "forum", bo niby z sie z zakupem dostaje dostep do forum itp. itd. Ale naciąć się łatwo bo drobnym maczkiem napisane ze opakowanie zastepcze itp. Prawie u nich kupiłem Just Cause 2 ;)

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #290 dnia: Listopad 23, 2010, 13:26:54 »
No, te chuje od "+ FORUM" sa ode mnie z Bydgoszczy. Raz tez prawie sie wkopalem, bo mialem parcie na jakas gre i chcialem od nich kupic z odbiorem recznym. Dobra zasada jest taka, zeby dokladnie czytac te aukcje, ktore sa wystawiane w pseudo profesjonalnych szablonach. Tam to masowka idzie i latwo o smieci zamiast gier.

Uwazajcie tez na te aukcje z napisem "PLOMBA". Na pudelku bedziecie mieli naklejone jakies kretynskie naklejki z "logo sklepu" (jakby to kurde jakis pro sklep byl, a nie piwniczany biznesik na allegro) ktore trzeba drapac spirytusem/benzynka. Do tego w takim wypadku mozna byc pewnym, ze jesli jest "PLOMBA!!111!oneone!" to sprzedajacy nie ma pojecia co jest w pudelku i jego zapewnienia ze gra jest w stanie idealnym 5/5 sa wyssane z palca - tak naprawde gosciu nigdy nie widzial zawartosci pudelka (gry ponoc z jakiejs "hurtownii" biora, gdzie te "PLOMBY!!" naklejaja).

Mialem tak ostatnio z Metro 2033. Zamowilem edycje limitowana, stan 5/5, "PLOMBA" i w ogole podobno lepsze niz z tloczni. Gra ktora dostalem (przypominam: stan 5/5) nie miala w pudelku pocztowek z edycji limitowanej, kod na dodatki byl zuzyty, a kartonowa obwoluta troche podniszczona. Napisalem do goscia co jest grane, to najpierw zaczal sie wykrecac, ze przeciez nie sprawdzi czy kod na dodatki byl uzywany bo nie ma jak. Dopiero jak mu powiedzialem, ze na kartce z kodem ktos pisakiem napisal "Zuzylem kod, sorry", to wyszlo szydlo z worka i facet przyznal ze nigdy nie widzial zawartosci tego pudelka na oczy :D

Steam, Origin: EvilVir; UPlay: Virek
---
The time has come for me to kill this game
Now open wide and say my name
Space Lord Motherfucker

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #291 dnia: Listopad 23, 2010, 13:43:55 »
Jak widze te ich "kolorowe" aukcje to mnie az telepie. I wcale taniej nie sprzedaja tych gier  :o

Offline ping

• Badass
  • ntsc-j
« Odpowiedź #292 dnia: Listopad 23, 2010, 13:51:22 »
Jak widze te ich "kolorowe" aukcje to mnie az telepie. I wcale taniej nie sprzedaja tych gier  :o
Ostatnio był Rock Band 2 za 35zł. Chciałem wziąć ale wiadomo... :)

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #293 dnia: Listopad 28, 2010, 12:13:15 »
Sluchajcie, mam problem.
Wystawilam na allegro Star Wars Force Unleashed, bez watpienia czesc 1. Licytacja trwala pare godzin po czym jakis koles napisal do mnei zebym mu sprzedala poza aukcja bo mu sie spieszy. Zaoferowal mi.... 120zl!! No to si ezgodzilam. Utworzylam mu aukcje "kup teraz" facet kliknal, zaplacil mi, ja mu gre wyslalam, a teraz mi pisze ze sie pomylil, bo myslal ze to czesc druga i dlatego tyle kasy zaproponowal. Wjechal mi tu na moja uczciwosc zebym mu zwrocila pieniadze itp. Ja juz prowizje zaplacilam, koles zaplacil, w aukcji nie bylao watpliwosci ktora to czesc, byly zdjecia ze wszystkich stron gry oraz wyrazny opis. I co mam teraz z tym fantem zrobic?
Nie chce dostac negatywa bo zadnych nie mam

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #294 dnia: Listopad 28, 2010, 12:27:26 »
Sluchajcie, mam problem.
Wystawilam na allegro Star Wars Force Unleashed, bez watpienia czesc 1. Licytacja trwala pare godzin po czym jakis koles napisal do mnei zebym mu sprzedala poza aukcja bo mu sie spieszy. Zaoferowal mi.... 120zl!! No to si ezgodzilam. Utworzylam mu aukcje "kup teraz" facet kliknal, zaplacil mi, ja mu gre wyslalam, a teraz mi pisze ze sie pomylil, bo myslal ze to czesc druga i dlatego tyle kasy zaproponowal. Wjechal mi tu na moja uczciwosc zebym mu zwrocila pieniadze itp. Ja juz prowizje zaplacilam, koles zaplacil, w aukcji nie bylao watpliwosci ktora to czesc, byly zdjecia ze wszystkich stron gry oraz wyrazny opis. I co mam teraz z tym fantem zrobic?
Nie chce dostac negatywa bo zadnych nie mam
Ja chyba zwróciłbym mu kasę, z własnej nieprzymuszonej woli.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #295 dnia: Listopad 28, 2010, 12:29:50 »
I co mam teraz z tym fantem zrobic? Nie chce dostac negatywa bo zadnych nie mam
Jeżeli był opis, zdjęcia, grę wysłałaś to raczej jest już problem kupującego, iż nie był w stanie rozróżnić tytułu. Moim zdaniem nie zwracać, zawsze możesz się odwołać albo zrewanżować negatywem, podejrzewam, że jemu również zależy na czystym koncie. Przepraszam, ale tu argumenty o uczciwości brzmią zwyczajnie śmiesznie.

Przepraszam, ale z jakiego powodu masz ponosić jakiekolwiek straty, jeżeli aukcja zawierała dokładne informacje o produkcie? Jeżeli nie umie czytać ze zrozumieniem to jego problem, dla mnie to śmieszne i tyle, kupił, a teraz nagle zorientował się, że to jednak nie to co chciał i jeszcze odstawia gadkę o uczciwości, bzdura i tyle. Niech ludzie nauczą się brać odpowiedzialność za swoje czyny, serwis aukcyjny to nie przedszkole.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2010, 12:36:12 wysłana przez Rolek »

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #296 dnia: Listopad 28, 2010, 12:47:01 »
Przepraszam, ale z jakiego powodu masz ponosić jakiekolwiek straty, jeżeli aukcja zawierała dokładne informacje o produkcie? Jeżeli nie umie czytać ze zrozumieniem to jego problem, dla mnie to śmieszne i tyle, kupił, a teraz nagle zorientował się, że to jednak nie to co chciał i jeszcze odstawia gadkę o uczciwości, bzdura i tyle. Niech ludzie nauczą się brać odpowiedzialność za swoje czyny, serwis aukcyjny to nie przedszkole.
Spoko, Ty byś nie zwrócił. Ja bym zwrócił. Ewentualne straty chyba nie są jakieś nie do przełknięcia, a gościu może nie zna się na rzeczy i chciał komuś prezent zrobić? Nie wiem, nie znamy sprawy dokładnie.

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #297 dnia: Listopad 28, 2010, 12:57:16 »
Jeżeli przyjmiesz zwrot to obciąż go kosztem przesyłki i prowizji dla allegro, to są koszty które on powinien zwrócić. Jeżeli nie będzie chciał to nie zwracaj i tyle. o ile w ogóle chcesz zwracać bo nie ma żadnego przymusu i nie obawiaj się negatywa, w końcu to on się pomylił nie Ty.

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #298 dnia: Listopad 28, 2010, 16:35:38 »
Koles zaczal mnie straszyc kodeksem karnym " Poza tym proszę pamiętać, że taka sytuacja wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 286 kodeksu karnego - "kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadza do niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem wyzyskując czyjś błąd (nie trzeba nawet wprowadzać w błąd)" " (rozbawil mnie)
-i w ten oto sposob nastroil mnie bojowo bo nie lubie gdy ktos mnie do czegos zmusza :]
Nie widze mojej winy... Zreszta zaraz wam wkleje screen aukcji i sami ocenicie:
http://dl.dropbox.com/u/14188813/screen.jpg
http://dl.dropbox.com/u/14188813/screen2.jpg

A oto zdjecia z aukcji:
http://dl.dropbox.com/u/14188813/screen3.jpg

Napisalam mu ze nie jestem w zadnym wypadku winna, gdyz wszystko bylo podane na aukcji a on musi wziac odpowiedzialnosc za to co kupil gdyz klikajac "kup teraz" zgodzil sie z umowa "kupna-sprzedazy" tego produktu ktory byl dokladnie opisany w aukcji i nie ma tu nigdzie mojej winy. Juz bylabym wstanie mu oddac te 40zl bo musi mi zwrocic za prowizje itp ale wkurzyl mnie tym ze probuje mnie przestraszyc. Napisal tez ze jak sie nie zgodze mu oddac tej kwoty to jest to dla niego rownoznaczne z tym ze go wykorzystalam (sick!1?) i ze bedzie wiedzial ze dzialalam by odniesc korzysc majatkowo... Hehe, naprawde jest to smieszne :)
Zobaczymy co teraz zrobi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2010, 16:44:58 wysłana przez chickenowa »

Offline ols

• Stały bywalec
« Odpowiedź #299 dnia: Listopad 28, 2010, 16:49:03 »

A oto zdjecia z aukcji:

"grana przez kobietę"  :D brakuje jeszcze informacji, że tylko w niedzielę przed kościołem i nie było palone przy niej. I kultowe "nic nie puka nic nie stuka"  ;D ;D

A do rzeczy: skoro wyjeżdża z groźbami to nie ma co iść mu na rękę, najwyżej wymienicie się negatywnymi komentarzami (może się popisze jakimś burackim wpisem, będziesz mu mogła napisać druzgocącą odpowiedź).

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #300 dnia: Listopad 28, 2010, 16:55:50 »

A oto zdjecia z aukcji:

"grana przez kobietę"  :D brakuje jeszcze informacji, że tylko w niedzielę przed kościołem i nie było palone przy niej. I kultowe "nic nie puka nic nie stuka"  ;D ;D

A do rzeczy: skoro wyjeżdża z groźbami to nie ma co iść mu na rękę, najwyżej wymienicie się negatywnymi komentarzami (może się popisze jakimś burackim wpisem, będziesz mu mogła napisać druzgocącą odpowiedź).
Ols specjalnie tak napsialam-zawsze wiecej chetnych jest w aukcji xD
Widzicie gdzies moj blad  tej aukcji? Jak krowie na rowie widac ze to czesc numer 1. On mi grozi sadem i allegro - ale wedlug mnie mojej winy tu nie ma zadnej, wiec zadne allegro ani tym bardziej sad mu racji nie przyzna ;)

Offline Nowaczek

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #301 dnia: Listopad 28, 2010, 17:24:57 »

A oto zdjecia z aukcji:

Ols specjalnie tak napsialam-zawsze wiecej chetnych jest w aukcji xD
Widzicie gdzies moj blad  tej aukcji? Jak krowie na rowie widac ze to czesc numer 1. On mi grozi sadem i allegro - ale wedlug mnie mojej winy tu nie ma zadnej, wiec zadne allegro ani tym bardziej sad mu racji nie przyzna ;)
Sądem... dobre sobie  ;D. Wina ewidentnie leży po jego stronie, to nie twoja wina, że źle doczytał, tylko jego. Nie masz czym się przejmować, i nie zwracaj uwagi na jego 'groźby', gościu myśli, że mu tą kasę zwrócisz... ot co.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #302 dnia: Listopad 28, 2010, 17:39:02 »
Facet o 120zł nie pójdzie do sądu, o to się nie bój. Jak odda sprawę do Allegro, oni zobaczą opis, fotki, i przyznają rację Tobie. Jeżeli czujesz się jakoś winna, zwróć mu forsę, ale osobiście bym na to nie poszedł, bo to straszenie "wyczerpuje znamiona przestępstwa" znanego pod potoczną nazwą jako "przegięcie pały".
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #303 dnia: Listopad 28, 2010, 17:49:45 »
Koleś jest kretynem, bo zamiast grzecznie napisać, że się pomylił, przeprasza za kłopot i prosi o zwrot pięniędzy w kwocie pomniejszonej o prowizję z alledrogo + wysyłkę to sie rzuca i grozi sądem. Ofc najpierw powinien odesłać grę, bo jemu oddasz a potem powie, że grę wysłał ale nie dotarła widocznie, etc. ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2010, 18:34:29 wysłana przez m1sza »

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #304 dnia: Listopad 28, 2010, 18:05:54 »
Za same groźby bym zrobił kolesiowi na złość i mu nie oddał hajsu. Takie sprawy można załatwić w kulturalny sposób.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #305 dnia: Listopad 28, 2010, 18:44:29 »
Facet o 120zł nie pójdzie do sądu, o to się nie bój.
Pójdzie, jeżeli chodzą z gametrade.pl za niewysłanie gry [niektóre tytuły to koszt rzędu 70zł] to nie jest kwestia kwoty, a zwykłej upartości, gorzej z argumentacją, musiałby udowodnić, iż został wprowadzony w błąd, jednak w przypadku aukcji z dokładnym opisem, zdjęciami zrobi z siebie idiotę.

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #306 dnia: Listopad 28, 2010, 19:01:16 »
Wiecie, ja rozumiem ze mogl zrezygnowac jak klikal "kup teraz" po utargowaniu sie ze mna (na nastepny dzien), ja rozumiem, ze mogl zrezygnwac jak mi przelewal pieniadze ale po paru dniach gdy gra wyladowala juz u niego w domu... Cala akcja miala miejsce w przeciagu 24 godzin, a wczesniej widzial aukcje na allegro-mial czas by dokladnie zapoznac sie z aukcja... Zenua
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2010, 19:03:40 wysłana przez chickenowa »

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #307 dnia: Listopad 28, 2010, 19:24:57 »
hodzą z gametrade.pl za niewysłanie gry
Poważnie? :D Przecież rozpatrzenie takiej sprawy trwa, to nie jest kwestia tygodnia, czy nawet miesiąca, o ile dobrze mi się wydaje.

Niedawno rozmawiałem na pewnym blogu o sądach między innymi, i wyplułem stwierdzenie że "sąd to nie budka z kebabem", ale widzę, że ludzie zaczynają tak właśnie traktować tę instytucję :/
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #308 dnia: Listopad 28, 2010, 19:33:40 »
chodzą z gametrade.pl za niewysłanie gry
Poważnie? :D Przecież rozpatrzenie takiej sprawy trwa, to nie jest kwestia tygodnia, czy nawet miesiąca, o ile dobrze mi się wydaje.
Tu bardziej chodzi o sam fakt, iż możesz oszusta postraszyć tym, iż sprawa trafiła do sądu. Policja wysyła zgłoszenie, odwiedza podejrzanego itp. większość "robi w majty" i oddaje pieniądze, grę. Oczywiście są już nawet wyroki, inna sprawa, że czasami nic prócz wyroku nie zapada, ot delikwent dalej nie oddaje należności. Zgodzę się, że błahostki tego rodzaju zapychają sąd, pochłaniają pieniądze podatników, ale co poradzisz? Pójdziesz siłowo rozwiązywać sprawę? Dasz sobie spokój? Nie chodzi już o samą wartość, a zasady. Nie wiem czy sam zgłosiłbym, szkoda nerwów i czasu, ale z drugiej strony, ktoś będzie dalej bezkarnie kradł innym.

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #309 dnia: Listopad 28, 2010, 20:44:44 »
Olej kolesia po calosci. Gdyby jeszcze nie byl taki kozak i nie wyjezdzal z tekstami o "wyczerpywaniu znamion przestepstwa" to mozna by sie nim przejac i pojsc mu na reke (kazdy sie czasami myli). Ale tak?

Dla bucostwa nie ma litosci IMHO, a sytuacja jest prosta - na fotkach ewidetnie widac, ze to pierwsza czesc. Jak ktos jest slepy buc to niech spieprza, a nie ludziom dupe zawraca jakimis aukcjami-poza-aukcja.

Steam, Origin: EvilVir; UPlay: Virek
---
The time has come for me to kill this game
Now open wide and say my name
Space Lord Motherfucker

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #310 dnia: Listopad 28, 2010, 21:51:34 »
Gdyby kolo jeszcze był miły i po ludzku napisał, że mu się pokiełbasiło. Ale żeby z mordą? Kiedy to przez jego nieuwagę dokonał takiego a nie innego zakupu? Olej.

Wracając do tych "cfaniaków" sprzedających bez opakowań i oferujących "dostęp do forum". Kupiłem od nich chyba tuzin gier, a nawet nie wiem o jakim forum mowa. Mam to w nosie i nie planuję się dowiadywać, ale cieszy mnie, że takie aukcje istnieją. Dzięki temu mogłem za śmieszne pieniądze sprawdzić takie gry jak Watchmen, Blood Bowl czy Terminator: Salvation. Nie oszukujmy się; niektóre tytuły nawet na pudełko nie zasługują. A fakt, że ktoś kupił bo myślał, że to "nówka sztuka nie śmigana"? A czym taka sytuacja się różni od tej opisanej powyżej, której doświadczyła chickenowa? :D Gapostwo i pośpiech. Opis aukcji trzeba czytać. Ja niczego nie kupię nim nie przeczytam opisu aukcji i strony "o mnie".

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #311 dnia: Listopad 28, 2010, 22:02:23 »
Imo koleś mógł na luzie przejść grę [w jeden dzień z palcem w...] a teraz próbuje wyciągnąć kasę z powrotem. Cmon, tak się nie robi.

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #312 dnia: Listopad 28, 2010, 22:41:45 »
Nie oddawaj kasy i olej gościa ;D

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #313 dnia: Listopad 28, 2010, 23:27:41 »
No w takiej sytuacji to i ja bym olał chama.

Offline Nowaczek

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #314 dnia: Listopad 30, 2010, 20:19:50 »

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • Daj Głos Podcast
« Odpowiedź #315 dnia: Listopad 30, 2010, 20:24:16 »
http://allegro.pl/xbox-360-elite-120gb-gra-sklep-tanio-od-ss-i1341608809.html

I tu moje pytanie, w czym tkwi haczyk?  :-\

Niekoniecznie musi być haczyk. To używki więc to by było w miarę logiczne. Teraz nówki można znaleźć na promocjach nawet za 800zł. W Ultimie zanim się skończył nakład, wersja z dyskiem 250GB kosztowała  850zł, a z dodatkowymi 2 czy 3 grami 950zł.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #316 dnia: Listopad 30, 2010, 20:57:09 »
Ponadto, "PIERWSZE 5 KONSOL TO MODEL FALCON"

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #317 dnia: Grudzień 01, 2010, 15:36:03 »
Ale kretyn. I teraz co? 3 osoby będą czekać, która pierwsza popuści? ;).

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #318 dnia: Grudzień 01, 2010, 17:53:26 »
A może jemu chodzi o to, skoro go wykorzystałaś, że nie czuć tego "grania przez kobietę" :> Skoro jest w opisie, a nie czuje tego, to w tej sytuacji opis aukcji jest niezgodny z rzeczywistością. Brak śladów szminki na pudełku, perfum na instrukcji i cholera wie czego jeszcze..

Zbieraj dowody i załatwiaj przez Allegro.

Imo koleś mógł na luzie przejść grę [w jeden dzień z palcem w...] a teraz próbuje wyciągnąć kasę z powrotem. Cmon, tak się nie robi.
Dokładnie :)

Offline okoo

• Badass
    • fajne obrazki robiem
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 14, 2010, 16:39:28 »
http://allegro.pl/castlevania-lords-of-shadow-ps3-nowa-i1364790751.html

Oryginalna, pełna wersja gry w specjalnym wydaniu promo, dostępna jest na płycie Blu-ray (umieszczona w "cienkim" opakowaniu na płyty, bez pudełka i instrukcji). Wersje te cenione są przez kolekcjonerów ze względu na swoją unikatowość (dostępne w bardzo niewielkim nakładzie i niedostępne w sprzedaży detalicznej). Gra w języku angielskim. Nowa, ani razu nie używana!

Przedmiotem aukcji jest samo opakowanie na grę, gra dodawana jest do niego za darmo!

że co? jak?