Autor Wątek: Allegrowicze - Ręce opadają  (Przeczytany 236783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
Odp: Allegrowicze - Ręce opadają
« Odpowiedź #2120 dnia: Listopad 28, 2018, 08:17:05 »
Wystawić to sobie chyba możesz kiedy chcesz, gorzej jak sprzedasz, a w międzyczasie ta druga osoba zapłaci. :P Natomiast po zwrot prowizji możesz się zgłosić po upływie 7 dni. Przerabiałem kilka dni temu.

Offline dogeta

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #2121 dnia: Listopad 28, 2018, 09:38:34 »
Ciuchy to chyba lepiej na Olx? Klient sprawdzi co kupuje, więc nie będzie ryzyka zwrotu towaru i szybciej pójdzie z racji niższej ceny(bez prowizji i kosztów wysyłki).

Offline muminek

• Super Badass
  • PS4: fisiek_ck
« Odpowiedź #2122 dnia: Listopad 30, 2018, 18:56:06 »
Iphona sprzedaje, zaczyna sie...
Olx cena 300. "Dam 200"
Allegro. "Obudowa ma rysy". Dzięki za info, jestem ślepy i nie widze rys na swoim telefonie.

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #2123 dnia: Grudzień 07, 2018, 10:56:24 »
Dramatu "sprzedaż ciuchów na Allegro" ciąg dalszy. Użyszkodnik za kurtkę w końcu zapłacił (po trzech czy czterech dniach), spakowałem, wysłałem, zapomniałem. Przedwczoraj mail o 23:00: gdzie jest moja kurtka i kiedy ją dostanę? Odpisuję grzecznie, że nadałem zgodnie z życzeniem, na dane z Allegro, wg InPostu paczki nie odebrano w terminie i jest teraz w tym ichniejszym BOK-u. Właśnie sprawdziłem - nadal tam jest, widocznie babce nie chce się paczki odebrać i będzie kombinować ze zwrotem kasy od Allegro.
Pewnie będę musiał pierwszy raz w życiu odpowiadać na negatywny komentarz na swoim profilu.
Swoją drogą, po co ludzie to robią? Miała konkurencyjną kurtkę na sprzedaż czy jak?

Oczywiście resztą ciuchów nikt się nie zainteresował, będę musiał się zebrać i wystawić toto na Olx czy innym FB, ale czasu i ochoty brak.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #2124 dnia: Grudzień 07, 2018, 15:44:47 »
Może będzie dojebujący komentarz pozytywny, bo na takie nie można odpowiadać.