Autor Wątek: PS4 - dwa typy kamer na rynku???  (Przeczytany 323 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddington

• Junior
  • *
PS4 - dwa typy kamer na rynku???
« dnia: Sierpień 24, 2019, 08:47:10 »
Rozglądając się na allegro za kamerami do PS4 zauważyłem że są dwa rodzaje: klasyczna (kwadratowa) oraz jakaś nowa, owalna opisana na pudełku "VR". Nie mam pojęcia czym one się różnią bo na stronie Sony Poland specjalnie nowinek nie widać, a opisana jest tylko ta stara.

Kamera przydałaby się obecnie gier muzyczno/tanecznych a gogle VR kupię w przyszłości lub wcale. Ale zwątpiłem: teoretycznie nowa kamerka powinna być lepsza ale z drugiej strony ona jakaś taka wykastrowana wydaje się w porównaniu do starej.

Offline reddington

• Junior
  • *
Odp: PS4 - dwa typy kamer na rynku???
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2019, 19:49:46 »
Rozglądając się na allegro za kamerami do PS4 zauważyłem że są dwa rodzaje: klasyczna (kwadratowa) oraz jakaś nowa, owalna opisana na pudełku "VR". Nie mam pojęcia czym one się różnią bo na stronie Sony Poland specjalnie nowinek nie widać, a opisana jest tylko ta starareverse phone lookupnba reddit
.

Kamera przydałaby się obecnie gier muzyczno/tanecznych a gogle VR kupię w przyszłości lub wcale. Ale zwątpiłem: teoretycznie nowa kamerka powinna być lepsza ale z drugiej strony ona jakaś taka wykastrowana wydaje się w porównaniu do starej.

my issue got solved!!!