Autor Wątek: Potrzebujesz pomocy z PS4, który został zdalnie zhakowany  (Przeczytany 279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kalaJamun

  • Nowy Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Potrzebujesz pomocy z PS4, który został zdalnie zhakowany
« dnia: Sierpień 14, 2019, 18:54:01 »
Następnie zalogował się na swoim PS4, aby dowiedzieć się, że na jego konto obciążono około 140 USD za skórki Minecraft.

Playstation był świetny i zwrócił pieniądze. Skonfigurowaliśmy uwierzytelnianie dwuskładnikowe i wyłączyliśmy kasę za pomocą jednego kliknięcia (przed dokonaniem zakupu musi się zalogować przy użyciu hasła) i lepiej czuć się na swoim koncie.

JEDNAK: Dziwne jest to, że na jego PS4 są nagrane filmy i zdjęcia. Ten haker nie kupił tylko rzeczy na koncie mojego brata. Sądząc po znacznikach czasu w galerii przechwytywania, ta osoba grała w Minecraft od 10:00 do 15:00 EST w ostatnią niedzielę, zdobywając kilka osiągnięć, gdy to robiła. Moja dziewczyna i ojciec byli w domu, więc oczywiście nie było nikogo, kto siedziałby w naszym pokoju od frontu, używając jego Playstation, więc zakładamy, że dostęp do niego był zdalny.

Zauważyliśmy również, że jego Playstation działa bardzo wolno, a ładowanie menu i gier trwa znacznie dłużej niż moje nawet starsze PS4.

Postanowiliśmy przejść do ustawienia inicjalizacji i wyczyścić PS4 do oryginalnego formatu. Podczas pierwszej konfiguracji wyłączyliśmy zdalne użycie / drugi ekran.