Autor Wątek: Który z założycieli Batmana Arkhama chciałbyś zobaczyć w tytule?  (Przeczytany 5577 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline masterbister

  • Nowy Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Po wszystkich plotkach o grze w Court of Owls pomyślałem, że fajnie byłoby porozmawiać o tym, którzy inni złoczyńcy, których chciałbyś zobaczyć, mogli znaleźć się w centrum uwagi w grze Batman.

Widok niedocenianych złoczyńców, takich jak Hugo Strange & Scarecrow, był bardzo skupiony (choć Joker ma irytujący zwyczaj kradzieży światła reflektorów).

Idąc dalej, naprawdę chciałbym, aby Two-Face stał się głównym antagonistą, być może w serii Origins, w której możemy przedstawić jego upadek z łaski w deprawację. Bane to kolejna postać o dużym potencjale, która do tej pory była dość mocno niewykorzystana.

Wreszcie, jako rodzaj wybieranego pola po lewej stronie, fajnie byłoby mieć grę opartą na horrorach, w której grupa mniejszych złoczyńców, takich jak Dollmaker, Mad Hatter, Victor Zsasz i profesor Pyg, zebrali się razem, aby ścigać swoją ohydną pragnienia. Zamiast jakiegoś wielkiego spisku zarażającego miasto czy coś takiego, byłaby to tylko gra, w której Gotham żyje w przerażeniu, gdy ciała zaczynają gromadzić się coraz wyżej. Ze względu na skoordynowane wysiłki tych seryjnych morderców, Batman stara się być wszędzie na raz i musi uformować / zacząć polegać bardziej na Rodzinie Nietoperzy, aby mu pomóc.