Autor Wątek: Headsety  (Przeczytany 144435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
Odp: Headsety
« Odpowiedź #560 dnia: Wrzesień 29, 2016, 22:53:28 »
Za swoje, a kupowałem je niedługo po premierze, zapłaciłem 315  więc cena jak dla mnie szału nie robi. Plus to, że one naprawdę pękają. Dźwięk jest okej, ale pałąk mam posklejany taśmą przylepną co jak nie trudno się domyślić nie wygląda za ciekawie.

Offline Ashall

• Stały bywalec

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • With hearts toward none
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #562 dnia: Marzec 27, 2017, 09:35:08 »
A czy ktoś korzysta z takich -> https://shop.turtlebeach.com/us/recon-50x

Podłączyłem na próbę i okazało się że dźwięk chatu słyszę w jednej słuchawce. To normalne, czy coś muszę jeszcze skonfigurować?

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #563 dnia: Marzec 27, 2017, 11:28:35 »
Ustawiałeś z poziomu konsoli, czy na słuchawki ma iść cały dźwięk, a nie tylko chat?
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline Vramin

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #564 dnia: Marzec 27, 2017, 12:21:59 »
Nic nie ustawiałem, po prostu podłączyłem. Dziś się jeszcze pobawię tym dłużej.

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #565 dnia: Marzec 27, 2017, 12:53:11 »
Jeżeli dobrze pamiętam to albo całość, gra + chat z grupy na słuchawki, albo tylko voice chat na słuchawki wtedy gra tylko jedna słuchawka.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #566 dnia: Marzec 27, 2017, 12:59:40 »
Ma tu może ktoś Logitechy G933? Zastawiam się czy ich sobie nie kupić do PS4 (a później też do xoboxa), do tej pory używałem senków game zero - jednakże denerwuje mnie kabel no i jakość... w porównaniu do PC z dobrą kartą dźwiękowa + wzmacniacz słuchawkowy. Później jak człowiek podłączy to do pada od prosiaka to się przerazić można w różnicy jakości (ale to temat na inną bajkę), więc jak na wstępie - ma może ktoś te logitechy i używał/sprawdzał je z prosiakiem?

Offline cheebkens

• Badass
« Odpowiedź #567 dnia: Marzec 27, 2017, 13:26:39 »
Jak masz jakąś kartę dźwiękową na USB to podłącz słuchawki przez nią do PS4 i sprawdź czy będzie dla Ciebie ok.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #568 dnia: Marzec 27, 2017, 13:29:41 »
Jak masz jakąś kartę dźwiękową na USB to podłącz słuchawki przez nią do PS4 i sprawdź czy będzie dla Ciebie ok.

Mam Sennheiser GSX1000 ale nie przyszło mi do głowy żeby podłączyć to do prosiaka. Za dużo z tym problemu, jak prosiak stał w pokoju gdzie jest tylko TV, PC i kanapa to nie było problemu, teraz prosiak sterczy w salonie więc koniec dobrego dźwięku. Nie chce kabli, więc nie ma to znaczenia.

Offline cheebkens

• Badass
« Odpowiedź #569 dnia: Marzec 27, 2017, 13:47:41 »
Mnie zdarzały się lagi na padzie, wiec w celu zmiejszenje obciążenia transmisji na bluetooth kupiłem za 30 zł kartę dźwiękową steelseries do pecetowych słuchawek Siberia, wszystko działa ok łącznie z voice czatem. Słuchawki odkładam na kolumnę głośnikową, kabel kopnę pod stolik rtv więc żona nie marudzi ze zaburzam feng shui pokoju ;)

Offline Belkinson

• Stały bywalec
« Odpowiedź #570 dnia: Marzec 27, 2017, 14:48:40 »
Ma tu może ktoś Logitechy G933? Zastawiam się czy ich sobie nie kupić do PS4 (a później też do xoboxa), do tej pory używałem senków game zero - jednakże denerwuje mnie kabel no i jakość... w porównaniu do PC z dobrą kartą dźwiękowa + wzmacniacz słuchawkowy. Później jak człowiek podłączy to do pada od prosiaka to się przerazić można w różnicy jakości (ale to temat na inną bajkę), więc jak na wstępie - ma może ktoś te logitechy i używał/sprawdzał je z prosiakiem?
Mam te sluchawki i dzialaja spoko z Pro tylko oczywiscie wszystko co dziala na pc nie dziala na ps4!nie pokazuje naladowania na ps4 nie da sie ustawic profili dzwiekowych kolorek tez tylko na pc,ale jesli chodzi o dzwiek i chat to jest ok,xo prawda mam astro a40 jeszcze wireless i wole zdecydowanie je bo komfort noszenia na glowie jest 10 x lepszy.Jak jeszcze cos cie interesuje to pytaj

...

Offline cheebkens

• Badass
« Odpowiedź #571 dnia: Marzec 27, 2017, 15:03:45 »
A Battlefield 1 nie ma czasem w ustawieniach specjalnego profilu dla tych słuchawek?

Offline Belkinson

• Stały bywalec
« Odpowiedź #572 dnia: Marzec 27, 2017, 15:43:06 »
A Battlefield 1 nie ma czasem w ustawieniach specjalnego profilu dla tych słuchawek?

Ma i to jest jedyna gra w której to zauważyłem,ale podejrzewam ze to pozostalosci po PC wersji bo nie ma zadnej roznicy gdy wybiera sie ten profil.

...

Offline cheebkens

• Badass
« Odpowiedź #573 dnia: Marzec 27, 2017, 15:44:26 »
A co to daje konkretnego, 7.1?

Edyta: chyba nie doczytałem odpowiedzi ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2017, 15:50:21 wysłana przez cheebkens »

Offline Vramin

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #574 dnia: Marzec 27, 2017, 16:33:08 »
Jeżeli dobrze pamiętam to albo całość, gra + chat z grupy na słuchawki, albo tylko voice chat na słuchawki wtedy gra tylko jedna słuchawka.

Dodokladnie tak, dzieki. Wlasnie ustawilem wszystko i sluchawki graja odpowiednio.

Offline muminek

• Super Badass
  • PS4: fisiek_ck
« Odpowiedź #575 dnia: Marzec 29, 2017, 17:44:56 »
Czy z PS4 działają typowe słuchawki bluetooth? Nie mam na myśli zwykłych telefonicznych pchełek tylko coś w stylu Creative Jam czy WP380... Zależy mi głównie na dźwięku z czatów nie korzystam.

Offline paulinus

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #576 dnia: Marzec 30, 2017, 01:58:46 »
Nie. Nawet oficjalne headsety maja dedykowany nadajnik

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwiec 09, 2017, 13:57:24 »
Chłopaki i dziewczyny - PROMO ładne aktualnie ;D
196 zł za Wireless Stereo Headset 2.0 z niemieskiego Amazona!! ;) (już kupiłem)
https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/playstation-wireless-stereo-headset-2-0-ps3ps4psv-za-19625-zl-z-wysylka-do-polski/
PC (Ryzen 7 2700X, Palit 2080 Ti, 16 GB DDR4 3200) / PS4 Pro (7116B) / Xbox One X Project Scorpio Edition

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #578 dnia: Czerwiec 09, 2017, 13:59:33 »
Lepiej anuluj zamówienie na ten uciskacz czaszki ;)

Offline Arcybibosz

• Prezes
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #579 dnia: Czerwiec 09, 2017, 14:01:42 »
+1

Mega beznadziejne słuchawki jeśli chodzi o jakość dźwięku.

Opinie po internetach krążą również że nie są specjalnie wytrzymałe.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #580 dnia: Czerwiec 09, 2017, 14:17:35 »
@Arcybibosz - to ciekawe bo czytałem całkiem pochlebne opinie jeśli chodzi o dźwięk...

Generalnie jestem zwolennikiem sprawdzenia czegoś samemu, bo gusta i opinie są bardzo różne, a jak coś to najwyżej sprzedam, bo cena bardzo dobra ;)
I tak pewnie będzie to lepsze niż pchełki podłączone do pada (strasznie nie lubię jak mi się jakieś kable plączą)
PC (Ryzen 7 2700X, Palit 2080 Ti, 16 GB DDR4 3200) / PS4 Pro (7116B) / Xbox One X Project Scorpio Edition

Offline Arcybibosz

• Prezes
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #581 dnia: Czerwiec 09, 2017, 14:20:47 »
I tak pewnie będzie to lepsze niż pchełki podłączone do pada

Śmiem wątpić.

Poważnie, sprawdzałem je kiedyś u kumpla i są tragiczne.

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #582 dnia: Czerwiec 09, 2017, 14:21:38 »
Mam chyba od 3 lat, uzywam z konsola i PC, nie narzekam. Wciaz w dobrym stanie, nic nie peka, gabki w zasadzie swieze. Mam duza glowe, ale nic mnie tam nie uciska rowniez. W cieplejszym klimacie widze potencjal do lekkiego 'wspomagania pocenia', ale dzialaja naprawde dobrze. Dzwiek rowniez fajny, nie jestem audiofilem ale dziala niezle, a z chlopakami w Destiny nie mialem zadnych problemow w komunikacji.
W przeciwienstwie do roccat kave 5.1, w ktorych po paru miesiacach zdechl mikrofon, potem odpadly wszystkie poduszeczki i wkladki, i ktore wyladowaly w koszu niedlugo pozniej.

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #583 dnia: Czerwiec 09, 2017, 14:56:25 »
@Arcybibosz no widzisz są osoby, którym ten headset sprawuje się b. dobrze - też nie jestem audiofilem i jeśli dźwięk będzie czysty, a mikrofon będzie działał jak opisują w recenzjach to pewnie też będę zadowolony. I właśnie mikrofon ... to taki double win, bo raz, że bezprzewodowe, a dwa że nie sterczy żaden pałąk pod usta, także w tej cenie to prawdopodobnie jeden z lepszych zakupów :)

Oczywiście okaże się jak je już dostanę, ale jeśli dźwięk będzie na podobnym poziomie co w superlux'ach HD681 czy Creative Fatal1ty HS-800 to będę happy ;)

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #584 dnia: Czerwiec 09, 2017, 15:15:21 »
O tak, to jest mega ściskacz czaszki. Sam dźwięk jest OK. Wymieniłem w swoich standardowe, gówniane nauszniki/poduszki na bardziej miękkie materiałowe, od chińczyka z aliexpress, zmieniłem śmieszną baterię 570mah, na 2000mah i teraz bez problemu leżą na głowie bez ucisku, bez nagrzewania uszu i działają znacznie dłużej.

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #585 dnia: Czerwiec 09, 2017, 15:41:07 »
Mozesz dac namiary na te 'modyfikacje'? :)

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #586 dnia: Czerwiec 09, 2017, 15:52:30 »
Ile czasu masz już ten akumulator?

Offline Aludan

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #587 dnia: Czerwiec 09, 2017, 16:38:07 »
Jakoś mi się to wydaje nierealne, ze wchodzi tam 4x pojemniejszy akumulator, którego Sony nie mogło zastosować fabrycznie...

Offline cheebkens

• Badass
« Odpowiedź #588 dnia: Czerwiec 09, 2017, 16:47:37 »
Hehehe sony i akumulatory :D
A wiesz jaki dali do DS4 ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #589 dnia: Czerwiec 09, 2017, 17:22:23 »
https://pl.aliexpress.com/item/Soft-Thick-Velour-Ear-Pads-Cushion-For-Sony-PlayStation-Gold-Wireless-Stereo-Headset-Headphones-Velvet-Pillow/32560663833.html

http://allegro.pl/lipo-li-po-3-7v-1s-2000mah-1c-turnigy-2pin-jst-ph-i6841570941.html?reco_id=9c9b4699-4d25-11e7-b188-023c55f62eb4&ars_rule_id=201

@mataman
Akumulatorek działa już ponad 2 miesiące, ale ostatnio mało czasu na granie. Do dualshocka pasuje idealne. Pad bez wibracji mi trzymał 16-18h. Zobaczymy za rok.

@Aludan
Wejść wejdzie, ale musisz zrobić mu miejsce i wyłamać plastikowe żeberka trzymające fabryczną baterię. Nie polecam dla kogoś z nowymi słuchawkami, chyba że uda mu się zakupić cieńszą baterię o 2-3mm. Są takie, ale trzeba szukać.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #590 dnia: Czerwiec 09, 2017, 20:46:37 »
To wszystkich narzekaczy proszę o podanie przykładu lepszych słuchawek BEZPRZEWODOWYCH w tej cenie.

Tylko bardzo proszę nie udawajcie teraz przez 3 dni, że czasu na forum nie ma.

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #591 dnia: Czerwiec 09, 2017, 20:51:59 »
Bezprzewodowość to jedyna zaleta tych słuchawek. Nie ma w tej cenie nic lepszego bezprzewodowego.

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #592 dnia: Styczeń 19, 2018, 14:05:02 »
zmieniłem słuchawki i niestety nie maja w zestawie kabla jak poprzednie. Szukam czegoś sprawdzonego co zadziała z padem od PS4, czyli jack na 2 piny z jednej i 3 piny z drugiej + mikrofon na kablu. Coś takiego: http://allegro.pl/marshall-major-ii-pilot-mikrofon-kabel-przewod-i6729591539.html żeby działało z padem ps4 :) Ktoś korzysta z czegoś takiego? Bo dongli pod słuchawki BT pewnie dalej nie robia?

Offline paulinus

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #593 dnia: Marzec 12, 2018, 23:41:51 »
Steelseries wydal nowy headset, nastepce Hwireless/800/840
https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-pro-wireless
Podobno poprawili mikrofon.
To kto pierwszy testuje? ;)

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #594 dnia: Marzec 12, 2018, 23:49:14 »
350 euro i 2.4 GHz?
Mikrofon w poprzednich był dyskwalifikujący, ciekawe jak teraz się sprawuje.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #595 dnia: Marzec 14, 2018, 16:46:35 »
Steelseries wydal nowy headset, nastepce Hwireless/800/840
https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-pro-wireless
Podobno poprawili mikrofon.
To kto pierwszy testuje? ;)
Korci mnie żeby sprzedać GAME ZERO + GSX 1000 (Senki) ... Ale poczekam na kilka recek.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #596 dnia: Marzec 21, 2018, 07:49:45 »
Mikrofon w poprzednich był dyskwalifikujący, ciekawe jak teraz się sprawuje.

A co było w nim złego? Bo używałem i nikt mnie nie zdyskwalifikował. Koledzy mówią, że mnie słychać normalnie. Mikrofon jest fajny, bo się chowa, można sobie go wygiąć aby był bliżej bądź dalej od ust, ma przycisk do czasowego wyciszania (o czym informuje świecącą na czerwono obręczą wokół końcówki mikrofonu).

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #597 dnia: Kwiecień 11, 2018, 16:30:03 »
Mamy na forum jakieś polecane HS do PS4? (które dobrze działają itd., bezprzewodowe/przewodowe)

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #598 dnia: Maj 19, 2018, 18:38:23 »
Moje kochane PX5 po 8 latach zaczęły się rozpadać. Obklejenie ich taśmą klejącą trochę przedłużyło ich żywot, ale niestety spowodowało, że  pałąk był trochę nienaturalnie wygięty, co powodowało straszną niewygodę i bóle głowy.

Nie wiem czemu, ale bez większego zastanowienia chciałem zamówić Astro A50 i mieć problem z głowy. Znana firma, ładna podstaweczka, bezprzewodowe 5 GHz, no i grają w nich prosi, więc muszą być dobre.. Na szczęście okazało się, że nie są oficjalnie sprzedawane w Polsce, a i niemiecki Amazon ich nie miał, więc zacząłem szukać jakieś alternatywy.
Objechałem kilka sklepów, przymierzyłem wszystkie dostępne w nich "gejmingowe" słuchawki - Turtle Beache, SteelSeriesy, Logitechy, Sony, Kingstony, itd. i się trochę podłamałem, bo w każdych coś mi nie pasowało. A to ciężkie, a to niewygodne, wszędzie plastik fantastik i bazarowy wygląd, do tego 2,4 GHz, co zawsze prędzej czy później prowadzi do jakiś problemów. Testy i recenzje w internetach dobiły mnie jeszcze bardziej, bo wszyscy krzyczący jutuberzy wychwalają i spuszczają się nad każdym drogim modelem, a znające się na rzeczy fora i użytkownicy mieszają je z błotem - niemal każdym słuchawkom wytykają tragiczny mikrofon, słabą jakość dźwięku, szybko wyczerpujące się akumulatorki i późniejsze problemy z ich wymianą, itp., itd.

Po krótkich rozmyśleniach w końcu doszedłem do wniosku, że bezprzewodowość to jednak nie jest dla mnie jakiś big deal - PX5 też musiałem wpinać do pada żeby działał mikrofon, a brak zakłóceń i zabaw z baterią to zawsze plus. Zależało mi przede wszystkim na tym, by nowe słuchawki były wygodne i lekkie, dlatego coraz bardziej byłem przekonany do kupna porządnych słuchawek HiFi i jakiegoś zestawu DIY z mikrofonem.

Tak też zrobiłem: wybór padł na zestaw Philips SHP9500 + V-MODA BoomPro i muszę przyznać, że jestem ZACHWYCONY. Słuchawki są niewiarygodnie wygodne i lekkie. W sumie w ogóle nie czuć, że się ma coś na głowie. Dźwięk też jest niesamowity. Bije na głowę SteelSeriesy i wszystkie Turtle Beache do tego stopnia, że aż się zacząłem zastanawiać jak ja dałem radę grać przez tyle lat na PX5.
Mikrofon też jest zadowalający, znajomi po dniu przyzwyczaili się do lekko zmienionego głosu, a przez to, że kabelek wpina się po prostu w słuchawki powoduje, że wszystko jest proste i schludne.

Co ciekawe kroki, w strzelaninach słychać lepiej niż na tych wszystkich słuchawkach z pseudo 7.1 i specjalnymi presetami. :O
Dlatego apeluję żebyście nie dawali się nabierać na te wszystkie marketingi i "gejmingowe" sprzęty. Zastanówcie się czy rzeczywiście potrzebujecie bezprzewodowych słuchawek i kupcie jakieś zwykłe słuchawki HiFi i specjalny kabelek z mikrofonem do nich!  (Tutaj bardzo fajna polecajka - https://www.reddit.com/r/Zeos/comments/66x9c0/guide_headphones_gaming/)

Ah, jedno zastrzeżenie - to są słuchawki bardzo otwarte - więc granie przy śpiącej obok żonie czy słuchanie muzyki w tramwaju nie będzie najlepszym pomysłem :)
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2018, 18:52:30 wysłana przez Bloodergo »

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #599 dnia: Czerwiec 10, 2018, 16:10:23 »
Z ciekawości - gdzie te filipsy kupiłeś? Długo były na amazonie w okoliach 50 euraczy, ale od jakiegoś czasu ciężko je dostać.