Autor Wątek: Zdalna deaktywacja konta  (Przeczytany 45072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
Odp: Zdalna deaktywacja konta
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 02, 2012, 17:30:08 »
Coś mi się obiło o uszy, że dzisiaj jest przerwa techniczna do jutra rana, ale głowy nie dam.

Offline mark24

• Badass
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 02, 2012, 22:05:22 »
imho nie jest to po prostu insta. Jakaś baza się uaktualnia i raz na jakiś czas sloty są po prostu blokowane. Raz na 24h, tydzień, etc. nie wiem, a taki wniosek wysnuwam z jednego powody - net jest pełen domorosłych haksiorowych i gdyby te sloty zostawały wolne na dłużej to już dawno byłoby o tym głośno w necie.

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 05, 2012, 19:09:22 »
Pytanie bo nie do końca się orientuję jak to działa, może mi to ktoś jaśniej wyłoży.
Wszedłem na tą stronę gdzie można deaktywować zdalnie konsole. Widzę, że oprócz mojej PS3 mam jeszcze aktywowane 2 PSP - moje stare PSP GO i PSP mojego siostrzeńca. Ponieważ strona nie pozwala mi na deaktywowanie pojedynczo każdej konsoli, chciałbym skorzystać z opcji deaktywowania wszystkich naraz. Moje pytanie jest następujące - czy będę mógł chwilę później znowu aktywować konto na mojej PS3, czy są jakieś limity?
(kliknij)

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 05, 2012, 19:16:14 »
Dezaktywacja raz na pół roku, aktywować możesz natychmiast na jakiejkolwiek konsoli.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 05, 2012, 19:25:30 »
Bedziesz mógł aktywować  od razu, ale zanim to zrobisz sprawdź czy twoja konsola w ogole załapała, że została zdalnie deaktywowana. Bo jest szansa, że nie i że bedziesz miał nadal dostęp do wszystkiego tak jak przed deaktywacją. A jakbyś nagle go stracił, to w każdej chwili możesz aktywować.

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 08, 2012, 20:45:46 »
Ja próbuje dezaktywować zdalnie, ale pisze, że dezaktywacja jest możliwa tylko i wyłącznie korzystając z konsoli, na której konto jest aktywowane. To w końcu można zdalnie dezaktywować czy nie?

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 08, 2012, 20:55:33 »
Czytales wpis na niezgranych? W którym dokładnie mejscu to robisz? (Miejsce w ktorym deaktywuje sie licencje na wszystkich konsolach jednoczesnie jest nieintuicyjnie schowane).

Offline mark24

• Badass
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 18, 2012, 20:47:52 »
Kurna włączam dzisiaj PS3 - chcę odpalić tytuł z PSS i PS3 prosi mnie o aktywację konta. Nic nie deaktywowałem ani z konsoli, ani przez www. Aktywowałem, wszystko niby działa, ale zastanawia mnie czemu to się automatycznie zdeaktywowało? Sprawdziłem przez www - miałem aktywnych 5 systemów na moim koncie - teraz mam 1.
Ostatni update robił masowe deaktywacje? Czy ktoś mnie wyręczył i muszę zmienić hasło?

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 18, 2012, 22:09:29 »
[...] Czy ktoś mnie wyręczył i muszę zmienić hasło?

No samo z siebie raczej się nie zdezaktywowało. Raczej na 1000000%

Przy okazji potwierdzenie domysłów, bo zapomniałem o temacie - konsola dezaktywuje się dopiero w momencie zalogowania na konto, z którego były rzeczy pobierane.