Autor Wątek: PSN to crap  (Przeczytany 33040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Max666

• Badass
Odp: PSN to crap
« Odpowiedź #160 dnia: Październik 10, 2009, 19:32:09 »
Mam nadzieje że zakończyłeś przygodę z tak crapową usługą.

W związku z tym, że moje PS3 właśnie zdechło na YLODa mogę Cię zapewnić, że zakończyłem przynajmniej na jakiś czas przygodę z tak crapowatą usługą i dla dobra wszystkich bez wyraźnego polecenia redakcyjnego nie będę pisał na Poly wiadomości z nią związanych.

PS
Jeśli masz czelność pisać do mnie po nazwisku to miej odwagę samemu się przedstawić, żebym i ja mógł pisać do Ciebie jakby Twoje nazwisko było na pudełku cukierków, bo widać, że szacunku do mnie nie masz.

Co do watku "PSN to crap" nie zgadzam sie ale to co napisal Emiel powyzej pelna zgoda.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #161 dnia: Październik 10, 2009, 19:35:29 »
Ręce precz od Emiela, bo z widłami i pochodniami przyjdziemy Ci pod okna  >:( Każdy ma prawo do własnej opinii! Ale nikt nie ma prawa nikogo obrażać!

Saqurado

• Gość
« Odpowiedź #162 dnia: Październik 10, 2009, 19:36:47 »
@h4n5 - mógłbyś rozwinąć? Bo na razie wygląda że to ty nie doczytałeś^^ Wybacz widocznie jestem tępy i do mnie trzeba łopatologicznie...

@Beniamin D.
"Jeśli masz czelność pisać do mnie po nazwisku to miej odwagę samemu się przedstawić"

Oczywiście, nie ma problemu.
Saqurado. Miło mi
W końcu to pisze w miejscu mojego nicka. Czyż nie? Z Tego co się orientuję "Durski" można znaleźć z lewej strony twoich wpisów. Zawsze to krócej niż Beniamin, czy Beniamin Durski. Pisze nazwisko z wygody ale nie tylko. Odbieraj to jako skrót nicka. Chcesz być "po imieniu"? Niestety odpada, do czasu kiedy razem usiądziemy przy piwie. Raczej się to nigdy nie zdarzy, więc... Nie jestem twoim kolegą, czy wołanie cię po imieniu nie byłoby brakiem szacunku? (użyłem tego parę razy, najmocniej przepraszam). Nazwisko jest bardziej oficjalne. Ostatecznie mógłbym używać zwrotu pan, ale sam tego nie wymagam, na dodatek nie dzieli nas jakaś straszna przepaść wiekowa, więc aż głupio by mi było. "redaktor" też nie użyję, bo sobie nie zasłużyłeś, za to co popełniasz ostatnimi czasy.
Niezmiernie mnie ucieszyłeś wieścią, że nie masz zamiaru pisać o tym crapie. Ciekawe jak wtedy wyglądałyby recenzje np. takiego Uncharted 2?:
"Z pewnością jest to diament, ale gdyby nie grafa dostałby 3" Zgadłem?;]
Kamień z serca^^
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 19:45:47 wysłana przez Saqurado »

Saqurado

• Gość
« Odpowiedź #163 dnia: Październik 10, 2009, 19:40:50 »
@gurafikku - jeśli obraża cię własne nazwisko, zmień je. Zauważyłeś że też przedstawiłem własne zdanie? A że mam takie a nie inne zdanie o Panu redaktorze Beniaminie Durskim, nic nie poradzę, w końcu mam do tego prawo, prawda?
Z widłami? Czy jestem świadkiem narodzin nowego kultu? ^^
Jeśli masz coś do mnie, argumenty proszę. Tylko to do mnie przemawia. Reszta to za przeproszeniem zbędne pier******e
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 19:44:06 wysłana przez Saqurado »

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #164 dnia: Październik 10, 2009, 19:46:33 »
Najwyraźniej masz ma mało zwojów, albo mama cie tak wychowała, że nie zauważasz w zdaniu obrazy:
"
No cóż, Durskiego nigdy nie brałem za przesadnie inteligentną bestie;]

Saqurado

• Gość
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 10, 2009, 19:56:23 »
@gurafikku mama mnie nie wychowała, to po pierwsze.
Po drugie to zdanie jest jak najbardziej żartobliwe. Nie miało na celu obrażać. Nie napisałem że jest głupi, czy mało inteligentny. Napisałem że nie jest przesadnie inteligenty(czy stwierdzenie że ktoś nie jest geniuszem jest obrazą?). Zresztą nie tylko on jak widzę^^ Chyba że obrazą była bestia.
No cóż wstałem lewą nogą, więc mam zamiar kontynuować dyskusje, tak ostrzegam...

Ps: Nie sądzisz że swoim ostatnim komentarzem mogłeś obrazić mnie lub moje uczucia i to w 2 miejscach?
Spoko, ja tego tak nie odbieram. Ale i tak odbiera ci to prawo do pisania co wypada a co nie
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 20:26:39 wysłana przez Saqurado »

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #166 dnia: Październik 10, 2009, 20:22:22 »
Proszę nie karmić tego trolla z komentarzy. Wyluzujcie Chłopaki... napisze co mu leży na wątrobie i pójdzie.

Saqurado

• Gość
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 10, 2009, 20:30:30 »
@h4n5 hehe ty się chyba nie czujesz^^ Co mi leży napisałem w swoim pierwszy poście. I zgadnij kto wypowiedział się następny. Krótka pamięć? No cóż... Dalej czekam na odpowiedź, chociaż wiem że nie jesteś zdolny by jej udzielić^^ Aha to nie to, nie chcesz karmić trola. Może być po twojemu^^

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 10, 2009, 20:32:42 »
Chłopaki, po jednym i wyluzujcie proszę :)

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #169 dnia: Październik 10, 2009, 20:34:28 »
...
W związku z tym, że moje PS3 właśnie zdechło na YLODa ...

Emiel: na gwarancji PS3? czy czeka Cie kupno nowej?

Saqurado

• Gość
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 10, 2009, 20:40:16 »
Wybacz Katanka. To nie miało tak wyglądać. Zakładając tak idiotyczny temat, należy liczyć się ze słowami krytyki. To wszystko. Tym bardziej że pisze to redaktor, on powinien wykazać się jakimś obiektywizmem. W końcu wydaje recenzję danemu produktowi. Nie zauważyłem obiektywizmu w tytule. Był to raczej płacz wkurzonego dziecka, kierowanego frustracją. No cóż zlecieli się obrońcy uciśnionych, którzy wyjeżdżają mi z czymś o mamie i że mało zwojów posiadam. Jednocześnie mając czelność upominać mnie że nie powinienem obrażać. Ja tylko grzecznie odpowiadam tym panom... + mam trochę radochy, nie zaprzeczę^^

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #171 dnia: Październik 10, 2009, 20:46:36 »
...

Niestety miałem przyjemność kupić PS3 w dniu europejskiej premiery, więc gwarancji już nie ma. Teraz mam czas nadrobić troszkę zaległości z Xa. jRPGi czekają :).
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #172 dnia: Październik 10, 2009, 20:51:44 »
...

Niestety miałem przyjemność kupić PS3 w dniu europejskiej premiery, więc gwarancji już nie ma. Teraz mam czas nadrobić troszkę zaległości z Xa. jRPGi czekają :).

eś nie dobrze, nie będzie z kim coopic w U2 :D

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 10, 2009, 20:56:08 »
...

Jeśli nie będzie zgłoszonych większych błędów w pełniaku, które obecnie są problemem bety uncharted 2 to chętnie kupię, bo na pokazie robiła należyte wrażenie. Niestety na spotkaniu z Naughty Dog nie było możliwości wypytania o problemy z łączeniem.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 10, 2009, 20:56:18 »
Będzie. Tę grę będzie miał niemal każdy na friendliście.

Co do konsolki - zawsze radzę - kończy się gwarancja, sprzedać gołą, kupić bundla i cieszyc się :) Własnie simnonXowi tak dzis radziłem, bo też ma po gwarancji.

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #175 dnia: Październik 10, 2009, 20:58:20 »

Co do konsolki - zawsze radzę - kończy się gwarancja, sprzedać gołą, kupić bundla i cieszyc się :) Własnie simnonXowi tak dzis radziłem, bo też ma po gwarancji.

Dokładnie, moja jest po gwarancji i już się czaję na wymianę "Twoją metodą" na Slimke :) A co do U2, to ja już mam preorderek więc mam nadzieję że sprawdzę serwery pierwszego dnia.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #176 dnia: Październik 10, 2009, 21:00:38 »

Niestety tez mam 60tke po gwarancji, ale bez żadnych objawów padnięcia. Też aktualnie rozpatrywaliśmy z małżonką wymianę na slima, ale szkoda stracić Shadow of the Collosus w prawie HD. Niestety jak widać każdą 60tke czeka ten sam los.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #177 dnia: Październik 10, 2009, 21:12:34 »

No miałem taki zamiar, zresztą można chłopaków popytać. Niestety PS3 mi nie dało, ale przynajmniej nie muszę się użerać z jakimś zdenerwowanym fanem, któremu by padła krótko po zakupie. Najbardziej śmieszą Demons Soulsy, które stoją na mojej półce nie odfoliowane nawet :).
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Max666

• Badass
« Odpowiedź #178 dnia: Październik 10, 2009, 21:13:38 »
...

Zawsze ze mna mozesz jesli masz mnie u siebie na liscie. :P

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #179 dnia: Październik 10, 2009, 21:24:46 »
Oczywiście problem jest w pzrypadku 60-tek, bo szkoda stracić tych dodatkowych bajerów. Mi było szkoda, ale teraz jak sobie myslę, to nie żałuję, bo mam spokojny rok grania, zanim znowu nie wymienię na slimkę. chciałem już teraz, ale z drugiej strony zaprzyjaźniłem się bardzo z obecna kosnolką i poczekam jeszcze.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 11, 2009, 00:16:00 »
Coś za często im się sypie.
Nie przesadzajmy, czasami działa ;) Nie ma rzeczy idealnych.

Offline Cybran06

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #181 dnia: Październik 11, 2009, 19:03:51 »
Zajrzyjcie do mojego wątku, co prawda nie związane z betą uncharted 2 ale z chorym psnem - owszem
http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,3065.0.html

Offline zbynek5g

• Junior
  • *
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 12, 2009, 20:39:26 »
wpis wyzej nic dodac nic ujac
no moze tak po Beniaminie bym nie pojechal, mial "kumulacje pecha" z firma Sony w tle to musial sie wyladowac tyle
ja tez mialem w ten dzien(piatek) cyrki z lista znajomych ale ale o 19:30 wszystko wrocilo do normy
jak na ta cene to jakosc PSN jest nawet bardziej niz zadawalajaca

Offline zbynek5g

• Junior
  • *
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 12, 2009, 20:47:23 »
jeden z najsensowniejszych wpisow dokonany przez "goscia" zostal usuniety pewnie przez Beniaminka , sluszna argumentacja czy wycieczki osobiste cie do tego zmusily panie Durski

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 12, 2009, 20:55:47 »
Żeby nie było wątpliwości nie ja usunąłem konto Saqurado, bo po prostu nie mam takich uprawnień :). Mógłbym komentarz skasować, czego widać nie zrobiłem, bo i po co. Tylko moderatorzy z czerwonymi gwiazdkami mają takie uprawnienia :).

Offline Maciej Kowalik

• Polygamia Team
  • Mieszkaniec tego forum
    • Polygamia.pl
« Odpowiedź #185 dnia: Październik 12, 2009, 20:59:09 »
Uprzejmie przypominam, że tu jest forum, na którym trolle będą tępieni bez litości i bez tłumaczeń. I wcale nie trzeba do tego Emiela. Wystarczy ktoś z niską tolerancją na głupotę i osobiste docinki. Dyskusja tak, trollowanie nie. Radzę zapamiętać, albo zmienić forum.