Autor Wątek: PSN+ i FW 3.40  (Przeczytany 18585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
PSN+ i FW 3.40
« dnia: Czerwiec 16, 2010, 15:16:44 »
No to mamy PSN+

Premiera 29 Czerwca

Co aktualnie zapowiedziano:

-Wcześniejsze dema, bety... czyli rzeczy ala Qore (i chyba jego subskrypcja również jest dołączona, oczywiście u nad tego nie będzie chyba :p)
-Wszystke themy i premium avatary za darmo
-Gry minis i PS One (chyba, jak rozumiem, nie wiem czy wszystkie) za darmo (na czas subskrypcji, coś jak Netflix? co mieśiąc
-Pełne wersje gier z ograniczonym czasem jako demo (jestem ciekaw jak będzie wyglądało pobieranie tego, lol), zdobyte trofea i i zapisane stany gry w tym czasie bedą nadal istniały i działały w pełnej wersji gry (o ile ją kupimy)
-Zniszki w PSStore
-Automatyczny download patchy, dem i nowych wersji frimware (oby jako sleep mode ;])

Dodatkowo z plotek:

-Na konferencji mówiono coś o 3 miesiącach za darmo (albo się przesłyszałem) ale nie mogę znaleźć potwierdzenia tego
-Joystiq skądś wytarzaną Cross Game Chat,na 4 ososby, ludzie bez plusa mogą być zapraszani ale w pokoiku musi być chociaż jeden posiadacz plusa. Nigdzie indziej nie widzę potwierdzenia tej rewelacji http://www.joystiq.com/2010/06/15/cross-game-party-chat-coming-to-ps3-with-strings-attached/

Cena: 195 zł za członkostwo roczne i 59 zł za członkostwo 90-dniowe.

PL: http://pl.playstation.com/playstationplus/
FAQ PL: http://pl.playstation.com/ps3/support/games/detail/item286142/Przedstawiamy-PlayStation-Plus/
EN: http://us.playstation.com/playstation-plus/

Brak info o innych rzeczach w aktualizacji 3.40

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
Odp: PSN+ i FW 3.40
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2010, 15:48:40 »
Troche drogie i skromny party chat.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2010, 15:54:46 »
Trochę drogo, dla mnie. Jeżeli ktoś kupuje gry z PSOne czy minisy, czy siedzi w PSStore, to super okazja, mnie by interesowały tylko "wcześniejsze dema, bety...", ale to też tak przez palce.

Najbardziej interesujące jest "Pełne wersje gier z ograniczonym czasem jako demo". Nie widzę ściągania 20GB gry, bo raz że łącze (przynajmniej u mnie), dwa że dyski. Pewnie będzie coś w stylu dema "Resident Evil 2" na PSX swego czasu, że będzie jakiś licznik (nie wiem, kilka godzin, czy coś), i to będzie tylko wycinek kodu.
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2010, 16:03:16 »
Ciekawe czy te minisy i gry ps1 beda dzialac na psp , ktore sila rzeczy jest zazwyczaj odciete od netu.

A druga interesujaca kwestia to czy ten 1h trial to nie jest wprowadzenie DD tylnymi drzwiami, skoro juz bedziemy mieli gre na dysku w jakiejs czesci (no i w sumie to logiczne przedluzenie idei - grasz 1h jestes uradowany, bum pojawia sie okienko czy chcesz odblokowac pelna wersju- ciach 250 zeta zeszlo z karty)

Reszta meh - avatary i theme to moga sobie nie powiem co zrobic , zreszta ciekawe czy wogle beda przechodzic na twoja wlasnosc czy tylko do konca abonamentu.
wczesniejsze dema i bety - zagrywka ala microsoft tylko zamiast powiedziec, ze opozniaja dla innych tu nam wciskaja ,ze daja wczesniej
znizki - zobaczymy jakie bo jak 10% to no comment.
automatyczne patche w tle - steam ma za darmo  ;D

No i cena w Polsce malo przyjazna.

Offline raticus

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2010, 16:13:53 »
Będzie można system Linux zainstalować na tym Firmware  ???

Polewali tej dykty! I robili taki kwas, taki barszcz! I mówili! To dobre! To zdrowe jest! :o

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2010, 16:17:36 »
Zapomniałem że mają być darmowe gry z PSN :) Wipeout7 z YouTube (należy do IronStar) coś mówił o darmowym Wipeout HD

Ciekawe czy te minisy i gry ps1 beda dzialac na psp , ktore sila rzeczy jest zazwyczaj odciete od netu.

Tak PSN+ obejmuje również PSP, pisze to w FAQ
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 16:22:25 wysłana przez Shadowriver »

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2010, 17:13:21 »
Ale mi nie o to chodzi. Czy one dzialaja na PSP , ktore chwilowo nie ma dostepu do netu oto jest pytanie. No bo jakis DRM tam siedzi do sprawdzania czy juz ci sie licznik nie skonczyl ;)

Offline Nowaczek

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2010, 17:19:55 »
Czy dobrze zrozumiałem, czy PSN będzie płatny?

Offline Mexx

• Super Badass
  • Magnificent.
    • Twitter
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2010, 17:22:33 »
Nie nie będzie. Tylko posiadacze PSN+ będą mieli jakieś dodatkowe funkcje.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 16, 2010, 17:29:04 »
Dodatkowo z plotek:

-Na konferencji mówiono coś o 3 miesiącach za darmo (albo się przesłyszałem) ale nie mogę znaleźć potwierdzenia tego

When PSN+ launches later this month, people who buy the 1 year plan will get 3 months free.
(http://thegamershub.co.uk/2010/06/sonys-psn-announced/)

Offline Capoman1986

• Stały bywalec
  • www.lasantekielce.pl
    • Gabinet Kosmetyczny La Santé
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 16, 2010, 17:32:38 »
Póki co, to za mało ten PSN+ rozwinięty jak dla mnie, szczególnie za prawie 200 zł. Może, jakby się w końcu Sony z ZAiKS'em dogadało i wprowadziło w PL to co mają w US (vod, seriale, komiksy etc.) to przyjmując, że będą obowiązywały jakieś zniżki do tych usług to wtedy ma to sens. Na razie słabo.

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 16, 2010, 18:40:35 »
Ale mi nie o to chodzi. Czy one dzialaja na PSP , ktore chwilowo nie ma dostepu do netu oto jest pytanie. No bo jakis DRM tam siedzi do sprawdzania czy juz ci sie licznik nie skonczyl ;)

Jeżeli DRM z ograniczeniem czasowym (stosowany do tej pory głównie w betach) działał również offline na PS3, to również PSP powinien działać.

Dodatkowo z plotek:

When PSN+ launches later this month, people who buy the 1 year plan will get 3 months free.
(http://thegamershub.co.uk/2010/06/sonys-psn-announced/)

aha, ok thx, niestety nie mogę już poprawić (ograniczenie czasu edycji)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 18:46:04 wysłana przez Shadowriver »

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 16, 2010, 18:49:38 »
Podobno te 3 miechy tylko dla hamburgerojadow.

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2010, 18:57:41 »
Chyba znalazłem źródło plotki of cross-game chat:

http://www.thegameraccess.com/news/ps3/ps3-firmware-340-revealed

Pojawiło się niby na stronie i zniknęło :> czyli kolejna plotka o xchat bez potwierdzenia

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 16, 2010, 19:27:32 »
Sony: Cross-game chat not part of PlayStation Plus

Z VG247.com

Jezeli to prawda to odpada kolejny powod, zeby nabyc abonament :)

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 16, 2010, 20:25:05 »
No to leję na abonament w takim razie :)

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 17, 2010, 14:20:08 »
Zobaczymy jak to ujdzie w praniu

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 17, 2010, 14:31:15 »
Eurogamer: With regard to PlayStation Plus giving subscribers discounts and access to things like Qore - is that a good deal? It feels a bit like you're saying, 'You can pay us to buy our products for slightly less and get a catalogue advertising them.'

Andrew House: No, I don't think that's a fair categorisation. Free game downloads, one PSN title, two Minis and one PSone classic every month; free premium avatars; dynamic themes; full-game trials, which was one of the things consumers told us they wanted most...

To by bylo fajne gdyby nie nastepne zdanie z wywiadu:

Eurogamer: What happens to those downloaded games if your subscription expires?

Andrew House: The games themselves will go away. They are valid for the life of the subscription.

I niestety za taki abonament ja dziekuje jak po 5 latach ma sie okazac ze wydajes 1k pln i masz z tego wielkie NIC.

Offline pinio360

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 17, 2010, 16:56:37 »
Ja zainwestuję i kupie na 3-mce ponoć mają dać WipeOut HD jako pierwszą pełną grę w tym abonamencie. Więc jeśli przez 3-mce sony będzie mnie zaskakiwać że warto mięć ten Playstation Plus to będę wykupował ten abonament. A co do cross game chat ja już się pogodziłem że nie będzie go na ps3. Chyba że wydarzy się jakiś cud i sony wprowadzi to bo tak naprawdę przez brak tej funkcji jest blokowany rozwój społeczeństwa wokół PSN. Już nie wspomnę że nie ma wiadomości głosowych i żeby się ustawić to czasem jest tragedia.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2010, 16:58:57 wysłana przez pinio360 »

Offline Tidus

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 17, 2010, 18:52:02 »
W Europie nie będzie Wipeouta HD, a darmowe LBP, jednak tylko dla tych, którzy wykupią abo na rok (195 zł).
A cross game voice chat będzie jeszcze w tym mcu w oprogramowaniu 3,40 (nie wiadomo czy dla wszystkich czy tylko dla Plusowców).

CoZaBzdura

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 17, 2010, 21:04:03 »
ok bylbym skłonny wydac te 200 zł na rok. Niestety opcja: koniec subskrypcji - koniec pobranych gier, jest nieciekawa. Jak zmienią to, że po wygaśnięciu rocznej subskrypcji pliki pobrane na konsole przechodzą na własność to jestem jak najbardziej za tym.

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 17, 2010, 23:34:19 »
...bo to właśnie jest zapłata za USŁUGĘ... która nie trwa wiecznie:) Jestem już zdecydowany, chociaż z "darmowych" gierek i tak nie będę miał raczej pożytku, zdecydowaną większość tych które mnie interesują już kupiłem. A to darmowe LBP to na PS3? Czy PSP?

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 18, 2010, 01:19:26 »
W Europie nie będzie Wipeouta HD, a darmowe LBP, jednak tylko dla tych, którzy wykupią abo na rok (195 zł).
A cross game voice chat będzie jeszcze w tym mcu w oprogramowaniu 3,40 (nie wiadomo czy dla wszystkich czy tylko dla Plusowców).

Masz jakieś pewniejsze źródła niż te co ja podałem na temat xchat?

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 18, 2010, 06:41:49 »
Ze wszystkich rzeczy, które mnie interesują w PSN+ jest tylko cross game voice chat. Jeśli tego nie będzie, nie kupię PSN+, bo po cholerę. Gry i dodatki na PS3 zasysam wszystkie "na stałe", gier na PSX i minisów w ogóle nie pobieram. Nie widzę sensu płacic za demka i dema pełne, bo i tak nie mam na nie czasu.

Offline Tidus

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 18, 2010, 13:41:31 »
Będzie to LBP w wersji na PS3  :D I będzie można je zachować nawet po zakończeniu abonamentu ;) Tylko LBP i niektóre themey i avatary nie wygasną wraz z zaprzestaniem płacenia abo.

A info o cross game chat w 3.40 jest prawie oficjalne, ze strony Sony ;)

http://www.examiner.com/examiner/x-12218-Video-Game-Examiner~y2010m6d15-Crossgame-chat-confirmed-for-PS3-Coming-this-month

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 18, 2010, 13:55:09 »
No to jest to samo co ja podałem ^^' no  i usuneli tą infomacje o cross-game chat, więc nie ma żadnego potwierdzenia że będzie w PSN+ czy 3.40

Offline Tidus

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 18, 2010, 14:01:39 »
Aha, sorry, nie zauważyłem  :D

No ja myślę, że skoro napisali tak na oficjalnej stronie PlayStation to jest to pewna informacja. A usunęli pewnie dlatego, że góra jeszcze oficjalnie cross chata nie zapowiedziała ;)

Dobos

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 18, 2010, 14:13:14 »
To będzie LBP w wydaniu GOTY czy zwykłym? Będzie tylko w przypadku rocznej subskrypcji czy również 90-dniowej? I Wipeouta w polsce jednak nie będzie?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2010, 14:30:55 wysłana przez Dobos »

Offline Tidus

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 18, 2010, 14:31:35 »
Zwykłe (nie GOTY). Info z PlayStation Blogu EU -> http://blog.eu.playstation.com/2010/06/15/playstation-plus-check-out-what-its-all-about/ Musisz poczytać odpowiedzi do komentarzy ;)

Tylko w przypadku rocznej subskrypcji. W Europie jest LBP, a Wipeout w USA ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2010, 14:36:03 wysłana przez Tidus »

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 18, 2010, 17:31:24 »
Ja podobnie jak Katanka uzależniam ewentualny zakup PS+ od XGameVoice Chata. Jak będzie to kupię, jak nie to nie kupię. Bo same demka i inne "ekskluzywne" rzeczy raczej słabo mnie grzeją. LBP i Wipeout HD już mam więc po co mi? Them'y i avatary to jakiś dżołk, a zniżka na PSS mi się nie opłaca bo kupuję tam raczej rzadko.
Swoją drogą to, że nie zapowiedzieli oficjalnie XGameVoiceChata w PS+ może oznaczać, że jednak pojawi się trochę później, ale za darmo. Byłoby super, tylko to mało prawdopodobne bo nikt by im wtedy nie kupił tej usługi.
(kliknij)

Offline mark24

• Badass
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 18, 2010, 21:12:42 »
cross-game chat jako płatna usługa trochę mija się celem. Wykupisz Ty, wykupi Franek i Zenek, nie wykupi Sylwester i Konstanty to i tak trzeba będzie odpalać skypa na PC-cie by pogadać z całym "teamem". W jakieś skomplikowane dziwadła w stylu do jednego xchatowca z wykupionym PSN+ może się podłączyć do 4 xchatowców bez PSN+ jakoś nie chce mi się wierzyć - nie wiem czy Sony będzie się chciało aż tak to kombinować. Moim zdaniem xgamechat powinien być za free i tyle, a oferta PSN+ na tyle atrakcyjna by ludzie mimo darmowego xchatu i tak sie na nią "rzucali".

Co do PSN+ to ja sobie wykupię abonament, może nawet na rok. Usługa jest dużo bardziej rozbudowana niż Qore a tylko trochę droższa. Po roku podejmę decyzję czy przedłużyć czy nie ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2010, 21:14:17 wysłana przez mark24 »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 18, 2010, 22:18:14 »
Troche półserio:
Posiadacze PS3 smiali sie z posiadaczy Xboxow360, ze ci drudzy placa 150-200zl rocznie za mozliwosc gry po sieci.
Teraz ci sami posiadacze PS3 beda placic 200zl rocznie tylko po to zeby moc czatowac glosowo niezaleznie od gry ;)

(to ja bym juz chyba wolal zainwestować w jakiś bezprzewodowy headset do skype'a i tak sie komunikować - zreszta jak gram w dwie osoby w multi to zwykle przez skype, bo lepsza jakosc ;) )

Offline Tidus

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 18, 2010, 22:49:55 »
cross-game chat jako płatna usługa trochę mija się celem. Wykupisz Ty, wykupi Franek i Zenek, nie wykupi Sylwester i Konstanty to i tak trzeba będzie odpalać skypa na PC-cie by pogadać z całym "teamem". W jakieś skomplikowane dziwadła w stylu do jednego xchatowca z wykupionym PSN+ może się podłączyć do 4 xchatowców bez PSN+ jakoś nie chce mi się wierzyć - nie wiem czy Sony będzie się chciało aż tak to kombinować. Moim zdaniem xgamechat powinien być za free i tyle, a oferta PSN+ na tyle atrakcyjna by ludzie mimo darmowego xchatu i tak sie na nią "rzucali".

Co do PSN+ to ja sobie wykupię abonament, może nawet na rok. Usługa jest dużo bardziej rozbudowana niż Qore a tylko trochę droższa. Po roku podejmę decyzję czy przedłużyć czy nie ;)

Z tego opisu na szwedzkiej stronie PS wynika, że PS Plus trzeba będzie mieć aby ZAŁOŻYĆ cross game chat i wtedy można do neigo zaprosić kogo się chce. Ja bym tak na miejscu Sony zrobił - i tak dają granie za darmo, a to nie instytucja charytatywna, żeby wszystko było za free :) Osobiście mnie ten cross game chat nie interesuje. Gram online w KZ2 i Un2 i tam jest normalnie czat glosowy w grze wiec nie wiem co za problem. Ale PS Plus oczywiście wykupię na spróbowanie.

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 19, 2010, 00:26:49 »
cross-game chat jako płatna usługa trochę mija się celem. Wykupisz Ty, wykupi Franek i Zenek, nie wykupi Sylwester i Konstanty to i tak trzeba będzie odpalać skypa na PC-cie by pogadać z całym "teamem". W jakieś skomplikowane dziwadła w stylu do jednego xchatowca z wykupionym PSN+ może się podłączyć do 4 xchatowców bez PSN+ jakoś nie chce mi się wierzyć - nie wiem czy Sony będzie się chciało aż tak to kombinować.

Chodzi o redukcje ruchu, to jedyne rozsządne rozwiązanie nie obciążające ich serwerów

Offline mark24

• Badass
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 19, 2010, 07:18:32 »
Troche półserio:
Posiadacze PS3 smiali sie z posiadaczy Xboxow360, ze ci drudzy placa 150-200zl rocznie za mozliwosc gry po sieci.
Teraz ci sami posiadacze PS3 beda placic 200zl rocznie tylko po to zeby moc czatowac glosowo niezaleznie od gry

I tak rodzą się plotki  ::) Przecież o x-game-chat nie było ani słowa w żadnym abonamencie.

I nie śmiali się - ja do tej pory się śmieję. Tak też trochę półserio: to jeżeli ani Sony ani Nintendo nie będzie w przyszłej generacji pobierać opłat za możliwość gry po sieci to microsoft będzie musiał się z też tego pomysłu wycofać rakiem  ;D Płacenie za exclusywny/wcześniejszy dostęp do bet/"demek" etc. to co innego niż płacenie za możliwość pohostowania gry kolegom z bloku.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 19, 2010, 07:35:11 »
Ciekawe jak to będzie z dodatkami i grami, to czasowe jest czy po wykupieniu dostajesz ikonki itd na stałe? To by mnie przekonało do wykupienia tego na rok. Mogliby też zrobić tak, że po wykupieniu na 3 miechy masz tylko czasowy dostęp a po wykupieniu na rok dostajesz część bonusów na stałe(jakieś pakiety do wyboru czy coś w tym stylu). MS nigdy nie przestanie pobierać opłaty za Live, to już zakorzeniona opłata w świadomości graczy. Masz szybciej demka, czaty i inne bzdety za 130 zł rocznie brakuje właśnie tylko czegoś na wzór psn+ jeśli chodzi o dodatki.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 19, 2010, 10:34:12 »
Troche półserio:
Teraz ci sami posiadacze PS3 beda placic 200zl rocznie tylko po to zeby moc czatowac glosowo niezaleznie od gry
I tak rodzą się plotki  ::) Przecież o x-game-chat nie było ani słowa w żadnym abonamencie.

Wikipedia: "Cross game chat will also be exclusive to Playstation Plus."
Przecież ta usługa bez cross game chata w tej cenie jest kompletnie bezsensu. Microsoft taniej daje wiecej (fakt, ze to wiecej to to, co posiadacze ps3 maja za darmo, ale jednak).

Offline Tidus

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 19, 2010, 10:39:02 »
Przecież ta usługa bez cross game chata w tej cenie jest kompletnie bezsensu. Microsoft taniej daje wiecej (fakt, ze to wiecej to to, co posiadacze ps3 maja za darmo, ale jednak).

Jak to więcej? Nie słyszałem, żeby MS obiecywał w cenie Live'a "48 darmowych gier co roku, wartych przynajmniej 1000 zł". Ten cross chat (jeśli będzie), ma być tylko dodatkiem do Plusa, a nie główną jego cechą.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 19, 2010, 13:24:17 »
Troche półserio:

Eeee zla pigulka w Matrixie?
Z tego , ze oplacalnosc abonamentu jest dyskusyjna nie wynika w zaden sposob wyzszosc oferty MS.

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 19, 2010, 15:23:29 »
Troche półserio:

1. Nie ma potwierdzenia że XGC w ogóle się pojawi
2. Źródła o xgame chat mówią że trzeba być w PSN+ tylko po to by być hostem