Autor Wątek: ps3 slim  (Przeczytany 65251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
Odp: ps3 slim
« Odpowiedź #240 dnia: Grudzień 09, 2009, 01:01:29 »
Dziś napotkałem po raz pierwszy na platynę z nowym logiem: pasek srebrny PS3, obramowanie otaczające oryginalną grafikę pudełka gry jest całe żółte, z boku pudełka zaś (tam gdzie tytuł) logo PS3 na żółtym tle.

Fanatyczni kolekcjonerzy raczej się z tego nie ucieszą :p

Online tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #241 dnia: Grudzień 09, 2009, 01:24:28 »
Dziś napotkałem po raz pierwszy na platynę z nowym logiem: pasek srebrny PS3, obramowanie otaczające oryginalną grafikę pudełka gry jest całe żółte, z boku pudełka zaś (tam gdzie tytuł) logo PS3 na żółtym tle.

Już pal licho okładkę, bo desperaci sobie wydrukują oryginalną, ale po kiego oni pudełko tworzą z szarego plastiku? W ogóle jestem ciekawy po co oni tracą kasę na tworzenie nowych pudełek z grami, jakby nie mogli dać naklejki na folię z informacją o platynie.

:P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2009, 01:28:02 wysłana przez tytacz »

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #242 dnia: Grudzień 09, 2009, 03:39:18 »
Myślę że chodzi o to by zmniejszyć wartość kolekcjonerską gry i naznaczenie że trochę czekałeś z kupnem danej gry. Platinium czy Classics (w 360) to nie to samo co wydanie premierowe dla kolekcjonera, oczywiście zwykłym ludziom którzy chcą po prostu pograć to nie przeszkadza

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #243 dnia: Grudzień 09, 2009, 20:03:08 »
a ja mysle ze chodzi o to zeby dac graczom info ktorego latwo nie przeocza ''patrz teraz ta gra jest za polowe ceny''

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #244 dnia: Grudzień 09, 2009, 21:12:35 »
W moim przypadku platynowe wersje zachecaja do kupna premierowych edycji. Przewaznie na krotko przed wyjsciem platyny premerowa wersje mozna kupic w cenie platyny lub ponizej (pomijam tu wersje limitowane).

Online tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #245 dnia: Grudzień 09, 2009, 21:53:00 »
W moim przypadku platynowe wersje zachecaja do kupna premierowych edycji. Przewaznie na krotko przed wyjsciem platyny premerowa wersje mozna kupic w cenie platyny lub ponizej (pomijam tu wersje limitowane).

Też tak robię. W taki sposób udało mi się wyrwać premierowego Killzone 2, który leżał samotnie czekając na żółtych kolegów :P.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2009, 22:05:43 wysłana przez tytacz »

don_wroc_love

• Gość
« Odpowiedź #246 dnia: Grudzień 10, 2009, 12:44:04 »
szkoda tylko, że te pudełka zwyczajnie brzydkie są

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #247 dnia: Grudzień 10, 2009, 13:20:34 »
O k**wa, jeszcze gorsze niz to co wczesniej bylo. A myslalem, ze gorzej sie nie da. Oni maja jakichkolwiek grafikow na stanie, czy to magazynier jakis robil?

A widzieliscie nowe pudelka Classic na 360tke? Tzn. nie widzialem takiego jeszcze na zywo, ale jesli takie beda faktycznie to super, w koncu nie bedzie trzeba sie ich wstydzic.

Steam, Origin: EvilVir; UPlay: Virek
---
The time has come for me to kill this game
Now open wide and say my name
Space Lord Motherfucker

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #248 dnia: Grudzień 10, 2009, 13:21:38 »

może się czepiam, ale jaki to ma związek z tematem?

co by nie było, że ja też tylko OT, to napiszę, że ostatnio zachwyciłem się, jak wygodne jest bravia (regza, viera, i inne) link w slimce
włączyłem to u siebie, żeby zobaczyć jak to działa i teraz:
włączenie ps3 powoduje włączenie TV i ustawienie na hdmi :)
jak TV jest włączony, to po włączeniu ps3 przełącza się sam na hdmi
oczywiście po menu konsoli można łazić pilotem od TV - działa krzyżak, OK i back (jako X i kółko)
niestety więcej przycisków nie ma - od biedy można uznać że trójkąt też jest (pod przyciskiem options i wejsciu w menu TV w "ustawienia" włacza się to co jest pod trójkątem)

do sprawdzenia co nowego na PSN, czy odpalenia filmu DVD w zupełności wystarcza - mała rzecz, a cieszy :)

don_wroc_love

• Gość
« Odpowiedź #249 dnia: Grudzień 10, 2009, 13:24:18 »
O k**wa, jeszcze gorsze niz to co wczesniej bylo. A myslalem, ze gorzej sie nie da. Oni maja jakichkolwiek grafikow na stanie, czy to magazynier jakis robil?

A widzieliscie nowe pudelka Classic na 360tke? Tzn. nie widzialem takiego jeszcze na zywo, ale jesli takie beda faktycznie to super, w koncu nie bedzie trzeba sie ich wstydzic.

no te na 360kę klasa :) dużo lepsze od tych szarych jakie były - mam takiego Condemned... i jakiś taki biedny jest

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #250 dnia: Grudzień 10, 2009, 13:24:33 »

moim skromnym zdaniem, to pudełka premierowe z x'a są brzydkie... :)
te nowe ps3 też są imho brzydsze od starych

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #251 dnia: Grudzień 10, 2009, 13:50:38 »
A mnie to skrajnie mało obchodzi dopóki zawartość płyty nie jest wykastrowana. Nie kolekcjonuję gier. Pudełka stoją gdzieś tam koło płyt DVD i BR, widać tylko grzbiety i to tylko w przypadku kiedy zapali się światło w witrynie :)

Offline mgenek

• Badass
« Odpowiedź #252 dnia: Grudzień 10, 2009, 13:54:57 »
A mnie to skrajnie mało obchodzi dopóki zawartość płyty nie jest wykastrowana. Nie kolekcjonuję gier. Pudełka stoją gdzieś tam koło płyt DVD i BR, widać tylko grzbiety i to tylko w przypadku kiedy zapali się światło w witrynie :)

Mi też to jest obojętne. Szkoda mi tylko, że platyna jest dokładnie tą samą grą co w dniu premiery i nie jest uzupełniona o "międzyczasowe" łatki itp. Rozumiem DLC, ale poprawki mogłyby juz tam być.
Pzdr.
Michał

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #253 dnia: Grudzień 10, 2009, 22:18:30 »
Dzis widzialem obie wersje nowych pudelek na zywo w Empiku. XBox'owe swietne, praktycznie nie mialbym juz teraz oporow przed kupnem takiej wersji. Te na PS3 niestety zenada, wiem ze bede omijac wielkim lukiem.

Steam, Origin: EvilVir; UPlay: Virek
---
The time has come for me to kill this game
Now open wide and say my name
Space Lord Motherfucker

Offline djpunch

• Aktywny forumowicz
  • :P
« Odpowiedź #254 dnia: Grudzień 28, 2009, 11:45:36 »
czy wam na pesie 2010 slim potrafi sie zawiesić podczas ładowania meczyku??? pierwszy raz mi sie takie cos zdarzyło zeby w grze sie zawiesił :( tak to tylko podczas przeglądania neta.

Podpowiedzcie cos czy reagowac czy poprostu ma jakies odpały czarnula