Autor Wątek: PS3 kupiłem :)  (Przeczytany 51178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
Odp: PS3 kupiłem :)
« Odpowiedź #240 dnia: Lipiec 07, 2009, 09:43:17 »
ale w Tools of Destruction ich nie ma ;-)
co do Ferrari to nie pamietam, bo gralem w to raz na padzie. za to na kolko to FF jest momentami az za mocny :-/

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #241 dnia: Lipiec 07, 2009, 09:54:10 »
bylbym wdzieczny gdybys mogl sprawdzic ferrari i dac mi znac, chociaz bym wiedzial czy pada wymieniac, u mnie wibruje tylko jak w cos walne czy najade ostro na tarke  ale przy normalnej jezdzie w zasadzie nic nie czuje

Offline Shim-en-Core

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #242 dnia: Lipiec 08, 2009, 08:51:36 »
yanogore: w Ferrari Challenge mi wibruje też tylko podczas zderzeń czy też przykładowo - najazdów na nierówne krawędzie toru... To już chyba tak jest w tych grach.
In the heat and the rain! With whips and chains!
To see him fly... So many die...
We build a tower of stone! With our flesh and bone!
Just to see him fly... But don't know why...
Now where do we go?

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #243 dnia: Lipiec 08, 2009, 10:05:53 »
spoko dzieki za odpowiedz, wczoraj wieczorem sprawdzilem w demie kz i jest chyba ok bo po paru minutach czulem sie jak po jedzie rowerem po kostce brukowej :D

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #244 dnia: Lipiec 08, 2009, 10:30:28 »
yanogore: w Ferrari Challenge mi wibruje też tylko podczas zderzeń czy też przykładowo - najazdów na nierówne krawędzie toru... To już chyba tak jest w tych grach.
A co Wy myśleliście,  że to będzie cały czas wibrowało???    :D
Zawsze wibruje tylko w odpowiednich momentach czyli właśnie jak najedziemy na nierówności, dostaniemy w czapę czy coś w pobliżu nas wybuchnie...

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #245 dnia: Lipiec 08, 2009, 10:46:23 »
Tak w tej grze jest w innych jak mocno wcisniesz gaz/hamulec czy jak w poslizg wpadasz czy jedziesz kolem po tarce itd itd... pomaga to wyczuc auto moim zdaniem ale ferrari jest i tak fajne tylko przez te zasra..e gow2 czasu nie mam w to grac ;)

Offline Ledaro12

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #246 dnia: Lipiec 08, 2009, 13:43:09 »
mam pytanie jak u ciebie wyglądają ustawienia neta bezprzewodowego.i czy w psp mogą być takie same jak w ps3.Jeżeli nie to prosiłbym o ustawienia "Network setting"do psp.

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #247 dnia: Lipiec 08, 2009, 13:48:58 »
Najlatwiej wszystko na auto :) tylko klucz podaj prawidlowy i powinno dzialac. Z psp czasem jest tak ze nawet jesli ustawienia masz prawidlowe to niechce sie polaczyc, przy kolejnej probie powinno byc juz git - u mnie bylo troche zamieszania ktory rodzaj szyfrowania wybrac wiem, ze bylem pewny, ze ma byc jakies a bylo inne, nie mam teraz psp zeby ci sprawdzic... pozdro

ps  jak chcesz to napisz mi wieczorem kolo 8 na gg to ci pomoge to ustaiwc 4 7 2 1 5 5 8
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2009, 13:50:54 wysłana przez yanogore »

Offline mandella

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #248 dnia: Lipiec 16, 2009, 09:24:07 »
Z kronikarskiego obowiazku tylko odnotuje: kupilem PS3 :) Wersja 40GB, z dwoma grami, jedna juz sprzedana za stowe znajomemu (F1 Challenege), druga to jakis tam Ratchet. Konsolka w stanie idealnym, rzadko uzywana - wsio za 800zl (czyli w sumie za 7 stow liczac sprzedana gre hyhy). Mysle, ze zrobilem dobry deal :) Pierwsze wrazenia bardzo pozytywne, to zdecydowanie stylowo inna maszynka od X360.
Na tapecie obecnie Uncharted, a w drodze pierwszy film na Blu Rayu (T2 Skynet Edition) do nowej, bluray'owej kolekcji :)

Dwa najwieksze plusy mojego PS3: wi-fi i proste, szybkie menu.
Minus: pad bez baterii - nie lubie ladowac kabelkiem :/ Ale sam pad chyba fajniejszy od Xboxowego, poza triggerami, ktore imho sa lepsze w padzie od X360.

Reasumujac: kolejny szczesliwy wlasciciel PS3 (i X360) dolacza do rodziny Sony  :D

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #249 dnia: Lipiec 16, 2009, 10:29:41 »
Do pada polecam zakup nakładek gioTech na Triggery, a i ładowanie pada IMO jest wygodniejsze przez kabelek, bądź stację dokującą, niż płacenie za baterie.
Ratchet tez jest fajny.Masz Tools of Destruction, czy Quest for Booty?
pozdro

Offline mandella

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #250 dnia: Lipiec 16, 2009, 10:53:16 »
Chyba takowe nabede wlasnie. A sa jakies gumowane nakladki na sam pad - w taka pogode nieraz lapska sie poca jak adrenalina podchodzi pod serducho :)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #251 dnia: Lipiec 16, 2009, 11:47:29 »
Chyba takowe nabede wlasnie. A sa jakies gumowane nakladki na sam pad - w taka pogode nieraz lapska sie poca jak adrenalina podchodzi pod serducho :)

bylo multum takich akcesoriow dla DualShocka (pada od PS2), a te na 100% pasuja na DS3, wiec... szukaj na ebayu ;-)

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #252 dnia: Lipiec 16, 2009, 11:55:21 »
To teraz jeszcze Uncharted, MGS4, Killzone 2, heavenly Sword, LBP na początek" wszystkie dorwiesz po 50-100 zł :-)