Autor Wątek: PS3 - jak przekonać żonę  (Przeczytany 1719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thesilent

• Junior
  • *
PS3 - jak przekonać żonę
« dnia: Wrzesień 26, 2019, 22:19:41 »
Słuchając na przeróżnych podcastach (1upyours, bombcast, polygadka :)) o przezajebistości Killzone 2 i MGS 4, po raz kolejny zakiełkowała we mnie myśl, że może już czas zrobić obok X360 miejsce na PS3. Przekonanie siebie będzie proste (jeśli KZ2 skopie mi dupę - biorę), trochę trudniej namówić żonę. No właśnie - poratujcie może jakimiś ciekawymi argumentami, którymi zmiękczyłbym serce mojej baby (wolałaby tę kasę wpompować w ogrodzenie działki...). Na Xboksie podobało jej się Carcassonne, Golf: Tee it up, Viva Pinata (obie części), do tego grywamy czasem w Rock Banda (żonka na gitarze) i sporadycznie męczymy Forza 2 na kierownicy. Dodam tylko, że na PS3 interesowałyby mnie tylko exclusive'y.

Offline Thesilent

• Junior
  • *
Odp: PS3 - jak przekonać żonę
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2019, 15:55:22 »
Słuchając na przeróżnych podcastach (1upyours, bombcast, polygadka :)) o przezajebistości Killzone 2 i MGS 4, po raz kolejny zakiełkowała we mnie myśl, że może już czas zrobić obok X360 miejsce na PS3. Przekonanie siebie będzie proste (jeśli KZ2 skopie mi dupę - biorę), trochę trudniej namówić żonę. No właśnie - poratujcie może jakimiś ciekawymi argumentami, którymi zmiękczyłbym serce mojej baby (wolałaby tę kasę wpompować w ogrodzenie działki...click). Na Xboksie podobało jej się Carcassonne, Golf: Tee it up, Viva Pinata (obie części), do tego grywamy czasem w Rock Banda (żonka na gitarze) i sporadycznie męczymy Forza 2 na kierownicy. Dodam tylko, że na PS3 interesowałyby mnie tylko exclusive'y.

Thank you my issue has been solved,...

Offline Monia2019

• Nowy Forumowicz
  • *
Odp: PS3 - jak przekonać żonę
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2019, 15:18:01 »
Jeżeli chodzi o zabawę dla całej rodziny to u nas króluje Buzz :D