Autor Wątek: Problemy z updatami  (Przeczytany 1505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jhonmicky

• Junior
  • *
Problemy z updatami
« dnia: Październik 22, 2019, 20:12:19 »
Hello everyone,,
Otóż mam spory problem. Wczoraj doszedł do mnie Unreal :) Wszystko fajnie, wiedziałem, że czeka mnie łatka. Niestety niechcący brat obsługujący wtedy konsole kliknął kółko no i skończyło się na krótkiej partyjce ;). Problem był kiedy zacząłem pobierać update. Szedł dziwnie wolno po czym zatrzymał się na jakiejś liczbie i zrobił Error i tak za każdym razem. Sądziłem, że to sprawa zbyt dużej liczby urządzeń urzywających w tej chwili siecii ale nie - dziś wyłączyłem i komputer i laptopa i maca i zadbałem o wyłączenie wi-fi w telefonach a problem się powtarza. Wtedy myślę, że to pewnie problem unreala. Z bratem dla rozluźnienia odpalamy LBP. No tak update...Pobiera się i zatrzymuje się na 8... ale nie wiem czy error wyskoczył bo musiałem wyjść a ps3 i tak dość długo było włączone ( cały dzień ). jestem zdesperowany. Co mam zrobić? Jakieś porady? Mieliście coś takiego? Ignorujcie LBP bo jutro obczaję jak to młodzież mówi sprawę z tą gierą

Offline Jhonmicky

• Junior
  • *
Odp: Problemy z updatami
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2019, 05:32:45 »
Hello everyone,,
Otóż mam spory problem. Wczoraj doszedł do mnie Unreal :) Wszystko fajnie, wiedziałem, że czeka mnie łatka. Niestety niechcący brat obsługujący wtedy konsole kliknął kółko no i skończyło się na krótkiej partyjce ;). Problem był kiedy zacząłem pobierać update. Szedł dziwnie wolno po czym zatrzymał się na jakiejś liczbie i zrobił Error i tak za każdym razem. Sądziłem, że to sprawa zbyt dużej liczby urządzeń urzywających w tej chwili siecii ale nie - dziś wyłączyłem i showbox.bio/ tutuapp.uno/ https://vidmate.vet/ komputer i laptopa i maca i zadbałem o wyłączenie wi-fi w telefonach a problem się powtarza. Wtedy myślę, że to pewnie problem unreala. Z bratem dla rozluźnienia odpalamy LBP. No tak update...Pobiera się i zatrzymuje się na 8... ale nie wiem czy error wyskoczył bo musiałem wyjść a ps3 i tak dość długo było włączone ( cały dzień ). jestem zdesperowany. Co mam zrobić? Jakieś porady? Mieliście coś takiego? Ignorujcie LBP bo jutro obczaję jak to młodzież mówi sprawę z tą gierą
Thank you my issue has been solved,..

Offline jonnismith11

• Nowy Forumowicz
  • *
Odp: Problemy z updatami
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2020, 14:18:18 »
Hello everyone,,
Otóż mam spory problem. Wczoraj doszedł do mnie Unreal :) Wszystko fajnie, wiedziałem, że czeka mnie łatka. Niestety niechcący brat obsługujący wtedy konsole kliknął kółko no i skończyło się na krótkiej partyjce ;). Problem był kiedy zacząłem pobierać update. Szedł dziwnie wolno po czym zatrzymał się na jakiejś liczbie i zrobił Error i tak za każdym razem. Sądziłem, że to sprawa zbyt dużej liczby urządzeń urzywających w tej chwili siecii ale nie - dziś wyłączyłem i komputer i laptopa i maca i zadbałem o wyłączenie wi-fi w telefonach a problem się powtarza. Wtedy myślę, że to pewnie problem unreala. Z bratem dla rozluźnienia odpalamy LBP. No tak update...Pobiera się i zatrzymuje się na 8... ale nie wiem czy error wyskoczył bo musiałem wyjść a ps3 i tak dość długo było włączone ( cały dzień ). jestem zdesperowany. Co mam zrobić? Jakieś porady? Mieliście coś takiego? Ignorujcie LBP bo jutro obczaję jak to młodzież mówi sprawę z tą gierą

Even I am also facing this issue please help me guys? 9apps cartoonhd.onl