Autor Wątek: Pomocy.. 80029564 error  (Przeczytany 12514 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MaciejPS3

• Junior
  • *
Pomocy.. 80029564 error
« dnia: Kwiecień 05, 2009, 17:36:17 »
Niedawno zakupilem konsole PS3 i chyba zrobilem zle, ze xboxa360 nie wybralem:( Otoz chodzi o to, ze nie moge rozpakowac zadnej gierki sciagnietej z PSStore. Mial ktos podobny problem? Nie odsylajcie mnie do google, gdyz wszystkie tematy zwiazane z tym bledem przerobilem (chodzi o polskie sity o gamingu, gdyz z ang srednio). Sciaga sie kazda gra (2mb lacze posiadam) ale zadna z nich (nawet gierki ponizej 100MB) nie rozpakowuja sie gdyz wyskakuje ten oto blad:( Aha triki z "nie wlaczaniem sciagania w tle" (background download) rowniez nie dzialaja:( POMOCY:( Jesli nikt mi nie doradzi to chyba moja PS3 poleci z 4 pietra na kraweznik, gdyz juz mam dosyc softu panow z Sony.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
Odp: Pomocy.. 80029564 error
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2009, 18:51:22 »
A probowales 0-801-230 000? Zamiast zlorzeczyc tutaj...zadzwon do "BOKu" i powiedz im to prosto w ucho:)
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2009, 18:51:58 »
a dzwoniłeś na infolinie?

0-801-230 000

Centrum Obsługi Klienta PlayStation działa w dniach:

od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00.

*Koszt 1 minuty jak za połączenie lokalne.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2009, 18:56:30 »
tutaj

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3&thread.id=1469806&view=by_date_ascending&page=4

znalazłem, że problem może powodować router
koleś podpiął ps3 bezpośrednio do modemu kablem i problem zniknął

Offline MaciejPS3

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2009, 19:03:31 »
a dzwoniłeś na infolinie?

0-801-230 000

Centrum Obsługi Klienta PlayStation działa w dniach:

od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00.

*Koszt 1 minuty jak za połączenie lokalne.
Ehe tylko, ze kolesie z tym problemem dzwonili i rowniez probowali im pomoc z polaczeniem internetowym, gdyz to podobno tego moze byc przyczyna i po 3 godzinach nic nie zdzialali;/ Dziwne, ze to po tym updatcie 2.70 mi sie stalo;/ No i nie moge podlaczyc PS3 pod internet inaczej niz mam teraz (mam sieciowka z laptopa i udostepniam) wiec z routerem prosze mnie nie pouczac!
OTWIERAM CHYBA OKNO:(

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 05, 2009, 19:06:53 »
Ja bym zaczął od backupu waznych danych (np. save) i sformatował dysk. Ewentualnie możesz to sprawdzić: http://www.ps3site.pl/jak-naprawic-popsuta-konsole/16081/

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 05, 2009, 19:20:59 »

dawaj! i nagraj jak leci na dół :)

ja po update sciągałem parę rzeczy i nie było problemów
kod błędu nie jest nowy - na forach pytania i odpowiedzi dotyczące go są z różnych lat
z tego co wyczytałem, to wg mnie problem jest w połączeniu z netem
rozumiem, że net masz w lapku - jakiś komórkowy?

no to czekam na filmik :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2009, 19:24:56 wysłana przez SimonX »

Offline MaciejPS3

• Junior
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 05, 2009, 19:31:58 »

dawaj! i nagraj jak leci na dół :)

ja po update sciągałem parę rzeczy i nie było problemów
kod błędu nie jest nowy - na forach pytania i odpowiedzi dotyczące go są z różnych lat
z tego co wyczytałem, to wg mnie problem jest w połączeniu z netem
chociaż bys spróbował podłączyć ps3 nie do laptopa, tylko bezpośrednio do netu i zobaczył czy to coś zmieni

albo czekam na filmik :)

Jak nagram to na pewno zamieszcze na tym forum:(
Poki co robie tak jak radzi kolega wyzej (format dysku) moze to faktycznie wina jakichs klastrow (mogloby tak byc, bo braciszek raz kliknal formata i jak zobaczyl jak wolno to idzie to na kilku % przerwal formata. Pozniej jak wlaczyl konsole, to nie chcialo wejsc do dasha tylko prosilo o szybki format (10sek) i po wszystkim, wiec moze to raczej wina tego a nie polaczenia;// W sumie to inaczej do internetu nie moge podlaczyc PS3 gdyz moj kochany uslugodawca wlaczyl blokade na adres mac karty i kaze sobie placic wiecej za udostepnienie kolejnej;/
P.S. jeszcze 1,5godz. formatu (oby cos dalo)
P.S. laduje akumulatorki do aparatu aby w razie czego nagrac filmik

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 05, 2009, 20:05:22 »
szczerze życzę by Ci pomogło, szkoda dobrej konsoli

co do podłączenia - myślałem, że to jakiś komórkowy net w lapku -
jeżeli chodzi o MAC, to możesz kupić router, ustawić w nim MAC taki jak masz w lapku i korzystać z netu jak człowiek, a nie włączać lapka zawsze, gdy chcesz coś sciągnąć z PSNu
ustawić MAC dowolnie możesz w najtańszych routerach - kwestia 100zł i problem z głowy
do podłączenia wifi to trzeba trafić dobry router - ja mam dlinka 524 i nie polecam - po wifi zrywa polaczenia - po kablu jest idealnie i tak mam podlaczone
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2009, 20:07:36 wysłana przez SimonX »

CoZaBzduraa

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 05, 2009, 21:15:56 »
Ja tam bym chcial zobaczyc jak sie rozbija ps3 z 4 pietra. ;) Nie zebym mowil ze to zly sprzet bo sam sprzedalem ixa zamiast ps3 , ale ciekawi mnie jak sie rozbija ;) MaciejPS3 trzymam kciuki za film - mam nadzieje ze sie nie zawiode ;)

Offline MaciejPS3

• Junior
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 05, 2009, 21:49:25 »
No i dupa, ze tak brzydko napisze;/ 3godzinny format mi nic nie zdzialal;/ Zeby tapetki, tematy i inne pierdolki ladnie sie zgrywaly, a nawet taki 33MB Echochrome z rynku USA nie mogl sie zainstalowac, to jest jakas BZDURA! A wiec takie perelki jak FLOWER i inne z PSN gry oraz dodatki do KZ2 czy COD mnie nie beda obowiazywaly? Fajnie:( I teraz badz madry (wymienie PS3 na gwarancji - 3tygodnie nie pogram sobie i do tego nie wiadomo, czy nowa bedzie dzialac, jezeli blad od polaczenia sieciowego), (wymienie dysk, poplyne z siankiem i tez nie wiadomo, czy to cos da), (zmienie uslugodawce neta i tez nie mam pewnosci, jesli to od dysku;/) FUCK YOU SONY! Ludzie bierzcie x360 jak bedziecie mieli okazje, moje PS3 ssie:(
Oczekujcie filmiku:(

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 05, 2009, 21:55:48 »
No i dupa, ze tak brzydko napisze;/ 3godzinny format mi nic nie zdzialal;/ Zeby tapetki, tematy i inne pierdolki ladnie sie zgrywaly, a nawet taki 33MB Echochrome z rynku USA nie mogl sie zainstalowac, to jest jakas BZDURA! A wiec takie perelki jak FLOWER i inne z PSN gry oraz dodatki do KZ2 czy COD mnie nie beda obowiazywaly? Fajnie:( I teraz badz madry (wymienie PS3 na gwarancji - 3tygodnie nie pogram sobie i do tego nie wiadomo, czy nowa bedzie dzialac, jezeli blad od polaczenia sieciowego), (wymienie dysk, poplyne z siankiem i tez nie wiadomo, czy to cos da), (zmienie uslugodawce neta i tez nie mam pewnosci, jesli to od dysku;/) FUCK YOU SONY! Ludzie bierzcie x360 jak bedziecie mieli okazje, moje PS3 ssie:(
Oczekujcie filmiku:(
Najlepiej sfilmuj kamerą od crashtestów, bo smashmyps3.com ssie :).

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 05, 2009, 22:00:15 »
Tp-link robi dobre routery, mam i korzystam tak że mogę polecić. W dodatku są tanie.

PS. Śmieszny jesteś, masz jakiś kapiaty net i winisz sony, weź ps3 pod pachę do kumpla i sprawdz czy u kogoś innego będzie normalnie ściągać. Może się okazać że ty ssiesz ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2009, 22:02:40 wysłana przez Yebaka »

Offline mark24

• Badass
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 05, 2009, 22:02:52 »
no i jak coś się ruszyło z tym filmikiem. Jak już zrobisz to kup X-a, jak Ci padnie 4 razy w ciągu roku to będziesz mógł, ze 4 filmy nakręcić ;)

Offline MaciejPS3

• Junior
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 05, 2009, 22:15:40 »
Tp-link robi dobre routery, mam i korzystam tak że mogę polecić. W dodatku są tanie.

PS. Śmieszny jesteś, masz jakiś kapiaty net i winisz sony, weź ps3 pod pachę do kumpla i sprawdz czy u kogoś innego będzie normalnie ściągać. Może się okazać że ty ssiesz ;)
Mam router D-Linka z access pointem i klonowaniem MAC, ktory specjalnie dla tego kupilem;/ Oczywiscie nie przewidzialem, ze moj dostawca posiada takie zabezpieczenia, ze tego sie nie dalo przejsc nawet po skopiowaniu adresu MAC;/ Mam przez Wireless neta do lapka i z tamtad do PS3! Inaczej nie moge sie polaczyc z PSS;/ Ale teraz to polaczenie z PSS jest mi kompletnie niepotrzebne. Nic nie zrobie, ukoncze pare gierek excluzywnych i kupuje 360:***

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 05, 2009, 22:31:32 »
Zabezpieczenia? Z całym szacunkiem ale moze coś źle robisz? Nigdy nie słyszałem, zeby po sklonowaniu maca były jakieś problemy z dostawca.. Sam mam net z kablowki i routeraużywam od roku - czasem chodzą na nim nawet cztery urządzenia: komp, laptop, xbox i PPC.

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 05, 2009, 22:38:59 »
Jesli masz blokade na MACadres karty sieciowej lapka to klonujesz go w d-linku, wowczas Twoj dostawca nie powinien go zablokowac (a jak zblokuje to podbijasz TTL), uruchamiasz w nim DHCP i podlaczasz do niego kablami lub via wifi co Ci sie zywnie podoba. Musi dzialac.

BTW provider->(kabel)->router->(wifi)->laptop->(wifi?)>ps3.
To jest chore i nie dziwne, ze mozesz miec problemy. Nie obrazaj sie na cyt. "soft panow z Sony" bo to Ty okazujesz sie ignorantem i jak to ktos ladnie napisal "ssiesz" :)

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 05, 2009, 23:06:10 »

Mam router D-Linka z access pointem i klonowaniem MAC, ktory specjalnie dla tego kupilem;/ Oczywiscie nie przewidzialem, ze moj dostawca posiada takie zabezpieczenia, ze tego sie nie dalo przejsc nawet po skopiowaniu adresu MAC;/ Mam przez Wireless neta do lapka i z tamtad do PS3! Inaczej nie moge sie polaczyc z PSS;/ Ale teraz to polaczenie z PSS jest mi kompletnie niepotrzebne. Nic nie zrobie, ukoncze pare gierek excluzywnych i kupuje 360:***
Koniec końców wybierzesz Wii, bo się okaże, że masz MTU niższe niż 1364 wymagane do działania Xbox Live.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 06, 2009, 08:54:48 »
Maćku, wg Google'a, ten błąd oznacza źle pobrany plik (głównie wina łącza). Nie wiń Sony i ich naprawdę dobrego sprzętu, tylko swojego providera i/lub siebie, że źle coś robisz.
Spróbuj ręcznie skonfigurować połączenie w PS3, jeżeli to nie pomoże, otwórz w ruterze port 3658 dla konsoli. Jak masz bezprzewodowy internet w całym domu, jedyny sposób to skoczenie do kolegi z kablowym netem, podpięcie i ściągnięcie byle pierdoły (theme czy coś). Jak zagra - Twoja wina, jak nie - serwis/okno:***

Wątpię, by kupno X360 i przystawki Wi-Fi dało inne rezultaty, ale, w razie czego, nakręcisz dwa filmiki.

Aha, masz jakąś dobrą kamerę? Jak nie, rzucanie z 4. piętra mija się z celem, nic nie zobaczymy:(
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 06, 2009, 08:56:54 »
Ja bym chciał obejrzeć w zwolnionym tempie :) Jak powoli roztrzaskuje się, potem zgniata, potem ... nie wiem co potem się dzieje ;) Cos ala "auto crash test by burnout paradise"

Offline MaciejPS3

• Junior
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 06, 2009, 09:50:10 »
Zeby byla jasnosc to pozyczam co jakis czas 360 od kolegi i net mi smiga jak szalony, ustawienia w ps3 rowniez mam dobre, poniewaz laczy mi sie bez problemu i pobiera pliki stamtad pelna predkoscias. Ponad 200kb/s przy 2Mb laczu wiec niech nikt nie pisze mi, ze zle pobralem plik, gdyz juz ok 20demek sciagnalem i za kazdym razem to samo, nawet echochrome 33MB sie nie da "rozpakowac". Dochodzi do 100% i blad przy rozpakowywaniu;/ Tematy i tapetki, czy trailerki bez problemu:( A co do Routera, to pomimo iz w nim skopiuje adres Mac karty z lapka, to i tak sygnal wychodzacy z niego i wchodzacy do innego urzadzenia musi posiadac numer mac tego urzadzenia wbity u uskugodawcy (wiem, bo meczylem sie z tym kilka tygodni i w koncu sam uslugodawca musial moj router ustawic, abym mial chociaz przez wifi lapka podlaczonego do niego (numer mac wifi):( Porazka.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 06, 2009, 09:55:47 »
nie wiem co potem się dzieje ;)
Jest tylko jeden sposób, żeby się dowiedzieć, prawda?

w koncu sam uslugodawca musial moj router ustawic, abym mial chociaz przez wifi lapka podlaczonego do niego
Poproś o pomoc przy kwestii PS3?
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline MaciejPS3

• Junior
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 06, 2009, 13:14:44 »
No i super, smierdzace ps3 nawet uaktualnien nie chce mi do gier rozpakowywac:( Dzis doszly do mnie Uncharted i LBP i po wlaczeniu w celu przetestowania Uncharted wyskakuje aktualizacja do wersji 1,01 czy jakos tak.. Leci kilkanascie MB potrzebnych do sciagniecia, dochodzi do 100% i rozpakowywuje, po czym blad "80029564"!! Juz mam dosyc tego naprawde:( Ku mojemu zdziwieniu nie wiem czemu jeszcze raz nacisnalem ikonke z gra i znow pobiera i pierwszy raz na chyba juz 50sciagniec pomyslnie rozpakowalo.. Ucieszylem sie, gdyz ruszyla gierka (pomyslalem moze ta aktualizacja cos zmienila i teraz demka tez beda sie ciagly) a wiec tesuje i ciagne demko - i co? dupa:(.. No dobra teraz wkladam gre LBP i patrze 57MB aktualizacji do 1.11 wersji (az sie przestraszylem) instaluje i dupa blad 80029564 ;( instaluje drugi, trzeci czwarty raz i to samo:( z uncharted byl fuks, ale to raczej udowadnia to, ze dysk nie jest walniety (w sumie kilkusetnoMB trailery bez problemu dzialaja, wiec to kolejny dowod). Pieprzone PS3!! Dodam tyle, ze z x360 nie mialem nigdy problemu z instalacja demek czy innych aktualizacji:( POMOZCIE:(

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 06, 2009, 13:23:22 »
ja bym z tym poszedł do serwisu
najpierw telefon, potem zgłoszenie usterki - muszą Ci pomóc

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 06, 2009, 13:24:25 »
A ja zgadne ze serwis zepchnie to na gre i ichni support :D

GŁODZENIE TROLLI WSKAZANE

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 06, 2009, 13:27:27 »
Formatnij dysk i sprawdź ponownie:

http://www.ps3site.pl/jak-naprawic-popsuta-konsole/16081

PS. Za tego pieprzonego PS3, to nic nie powinieneś dostac, tylko się dalej męczyć :P

Offline MaciejPS3

• Junior
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 06, 2009, 13:37:44 »
Dysk sformatowany (nawet byl pelny format - 3godzinny). A co do serwisu, to nie zrobie tego dopuki nie sprawdze czy u kogos innego moja konsola posiada ten sam blad, bo na 80% podejrzewam, ze to problem dotyczacy polaczenia internetowego:( Ale teraz nie znam nikogo, ktos posiada PS3 (wszyscy posiadaja 360). A co do tego "pieprzonego" ps3 to sorry, ale na moim miejscu jeszcze bardziej bys bluzgal, tym bardziej ze wiesz ze na XBLive wszystko smigalo. Taka jest prawda i niech ktos mi napisze, ze sieciowa usluga ps3 jest bardziej rozwinieta to go placzem zaleje, zeby pliki spakowane z pss nie posiadaly zadnych danych naprawczych crc, to jest jakas kpina (problem nie tylko u mnie sie taki zdarza z tego co widze patrzac na google).

Offline xymox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 06, 2009, 13:52:32 »
Spróbuj może podłączyć inny dysk i wtedy sprawdzić czy też błąd się będzie pojawiał.

Offline bagnetzorka

• Stały bywalec

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 06, 2009, 14:31:02 »
Idz do dowolnego kumpla z normalnym internetem i zobacz czy tam dziala.
Zreszta jakby mi provider wycinal takie numery to bym go zmienil na neostrade :D

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 06, 2009, 14:40:02 »
A ja zgadne ze serwis zepchnie to na gre i ichni support :D

na wszystkie gry po kolei? a demka?
problem jest, google go zna, serwis sony powinien tym bardziej
Macieju - napisz z jakiego miasta jestes - może ktoś Cię przyjmie z ps3, żeby sprawdzić ją u siebie

Offline MaciejPS3

• Junior
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 06, 2009, 14:42:02 »
POMOZCIE:(

Próbowałeś tego? http://www.ps3site.pl/jak-naprawic-popsuta-konsole/16081/#more-16081
Tak probowalem tego - jestes chyba 3 osoba ktora mi podaje tego linka.. A wiec w LBP nie posmigam w sieci:( We Flowera nie zagram:( dodatkoe nie sciagne:( cholerne PS3;(((((
P.S. Wyslalem wiadomosc do uslugodawcy internetu, aby na jakis czas mi przypisal rowniez adres mac PS3, abym mogl podlaczyc bezposrednio kabel od nich do ps3, zobaczymy czy wtedy bedzie ok.. Mnie sie wydaje, ze blad powoduje moje zagmatwane podlaczenie.. kabelek od uslugodawcy -> podlaczony do routera-> WiFi z routera idzie do WiFi laptopa -> z laptopa sieciowka leci do sieciowki ps3 poprzez udostepnienie polaczenia sieciowego.. Szczerze, to kiedys jak mialem bezposrednio podlaczony kabelek do sieciowki w laptopie, to transfer byl bardziej stabilny - o te 2kb lepiej mi ciaglo z internetu niz teraz jak mam poprzez Wifi.. Coz zobaczymy:(

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 06, 2009, 14:43:03 »
zeby pliki spakowane z pss nie posiadaly zadnych danych naprawczych crc, to jest jakas kpina

Wlasnie one (dema, uaktualnienia) posiadaja sume kontrolna i dlatego nie mozna z nich korzystac bo ulegaja uszkodzeniu podczas sciagania na Twoim badziewnym sposobie polaczenia ps3 z netem. Natomiast trajlery, tapetki bez problemu dzialaja poniewaz w nich zmiana nawet kilku bajtow nie powoduje niczego.

Idz do dowolnego kumpla z normalnym internetem i zobacz czy tam dziala.

I to jest jedyna rada dla Twojego przypadku, skoro sam nie potrafisz poprawnie podlaczyc routera i z niego udostepnic neta dla wszystkich domowych urzadzen. Provider pewnie nie ustawil Ci routerka jako acces pointa tylko jako 'przedluzenie' swojej uslugi, dlatego taka kombinacja, ze z lapka udostepniasz polaczenie dla PS3.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 06, 2009, 14:43:43 »

Macieju - napisz z jakiego miasta jestes - może ktoś Cię przyjmie z ps3, żeby sprawdzić ją u siebie

Jak z Poznania, to wpadaj do mnie - podłączymy, sprawdzimy, że nie działa, rzucimy kilka "piiip" i "piiip" i pogramy w Gearsy :D

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 06, 2009, 14:47:32 »
Jak z okolic Bielska-Białej/Żywca/Wadowic/Oświęcimia to wpadaj do mnie :)

Offline niemamkoncepcji

• Junior
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 06, 2009, 15:04:18 »
Macieju a napisz mi czy jak testujesz połączenie sieciowe to wyskakuje ci na końcu NAT 2 czy NAT 3 - bo ja też miałem problem z siecią w ps3 i okazało się, że muszę skonfigurować połaczenie w routerze w ten sposób aby wyskakiwało NAT 2 (stały adres IP + otwarta furtka dla tego adresu do netu, uwolnienie adresów TCP: 80, 443, 5223 oraz UDP: 3478, 3479 -aby router ich nie filtrował sprzętowym firewallem) i od tego momentu wszystko śmiga jak ta lala a wcześniej nie mogłem w żadną sieciówkę pograć. Jak wyskakuje NAT 3 to na forach zagranicznych pisze, że może być problem z graniem po sieci - co do sćiągania to nie wiem bo problem wyszedł zaraz na początku przy grze a nie przy ściąganiu.

Pozdrawiam

M.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2009, 15:06:35 wysłana przez niemamkoncepcji »

Offline MaciejPS3

• Junior
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 06, 2009, 15:13:21 »

Jak z Poznania, to wpadaj do mnie - podłączymy, sprawdzimy, że nie działa, rzucimy kilka "piiip" i "piiip" i pogramy w Gearsy :D
Haha w sumie do poznania co 2 tydzien jezdze na studia, a wiec dwa razy nie mow jak Cie nawiedze;)
Czekam na odp dostawcy neta poki co. Dzieki Katanka za propozejszyn.
Aha i wyskakuje mi NAT2 - w sumie lacze mam szybkie (KZ2 demo w niecale 2godz sciagnelo) tylko ze te pliki spakowane na ps3 jak ktos wspomnial musza byc smiesznie idealne co do bajta:(

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 06, 2009, 15:22:25 »
Wpaść zawsze możesz, ale z góry lojalnie uprzedzam, że nie mam warunków, żeby Cię przenocować ;)

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 06, 2009, 16:59:49 »
Dziwna sprawa. Mam bardzo niestabilny net (radiówka) a jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się żeby coś pobrało się źle. Kuzynowi zdarzyło się raz (demo Red Alert) ale pobrał ponownie i było ok. Dlatego wnioskuję, że musisz mieć coś u siebie namieszane chyba, że Twoja ps3 ma wadliwą sieciówkę.

Offline stripocean

• Stały bywalec
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 07, 2009, 01:35:28 »
Ja mam neta tylko po wifi, przechodzi przez zelbetonowa sciane nosna, a nigdy nie mialem problemow z niczym. Ale Ty masz stary tak namieszane, ze ja sie dziwie ze wogule laczy sie z PSN :/
Co do fanbojostwa to tez tak mysle, ale co ciekawe wszyscy posiadacze ps3 sa pokojowo nastawieni bo nikt mu nie dogadal tylko staral sie pomoc ;)