Autor Wątek: Pomoc: Zakup PSP 2000  (Przeczytany 593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline calumscott

• Nowy Forumowicz
  • *
Pomoc: Zakup PSP 2000
« dnia: Sierpień 21, 2019, 19:22:08 »
Ostatnio szukałem PSP 2000, ponieważ miałem wiele cennych wspomnień z dzieciństwa grając w gry takie jak Ben 10 i Monster Hunter z obcym krewnym, i zdałem sobie sprawę, że PSP 2000 został przerwany na kilka lat. Ostatnio szukałem konsoli do gier i chcę kupić PSP 2000 w porównaniu z nowszymi konsolami, takimi jak Switch dla nostalgii, i wiem, że szansa na zakup nowej konsoli do gier jest naprawdę niewielka, więc zastanawiałem się, gdzie czy są dobre miejsca na kupowanie używanych konsol do gier w stosunkowo dobrym stanie bez modyfikacji? Co więcej, w tym roku wybieram się na wycieczkę do Japonii. Czy jest jakaś szansa, że ??w Japonii nadal będą miejsca takie jak sprzęt komputerowy / gry z drugiej ręki / sklepy Sony sprzedające autentyczne PSP 2000?

Offline MsbS

• I Am Robot
Odp: Pomoc: Zakup PSP 2000
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2019, 08:04:48 »

miałem wiele cennych wspomnień z dzieciństwa grając w gry [...] z obcym krewnym

Granie z wujkiem Xenomorphem zawsze na propsie.

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2019, 11:39:35 »
my issue got solved!!

Offline calumscott

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2019, 21:52:33 »
Ostatnio szukałem PSP 2000, ponieważ miałem wiele cennych wspomnień z dzieciństwa grając w gry takie jak Ben 10 i Monster Hunter z obcym krewnym, i zdałem sobie sprawę, że PSP 2000 został przerwany na kilka lat. Ostatnio szukałem konsoli do gier i chcę kupić PSP 2000 w porównaniu z nowszymi konsolami, takimi jak Switch dla nostalgii vidmate mobdro word counter, i wiem, że szansa na zakup nowej konsoli do gier jest naprawdę niewielka, więc zastanawiałem się, gdzie czy są dobre miejsca na kupowanie używanych konsol do gier w stosunkowo dobrym stanie bez modyfikacji? Co więcej, w tym roku wybieram się na wycieczkę do Japonii. Czy jest jakaś szansa, że ??w Japonii nadal będą miejsca takie jak sprzęt komputerowy / gry z drugiej ręki / sklepy Sony sprzedające autentyczne PSP 2000?

my issue got solved!!