Autor Wątek: Firmware 3.0  (Przeczytany 57326 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Firmware 3.0
« Odpowiedź #200 dnia: Wrzesień 05, 2009, 11:22:43 »
Myslicie, ze $ony zrobi kolejny krok w reklamowaniu swojego sklepu?

Nie :p i jak mówiłem, najważniejszym celem ikon w PSStore jest pokazani ci co możesz kupić nie tylko w PSStore, nie sama reklama... zaraz, nie przypadkiem reklama tym jest ;]

Nie wiem jak możecie być tacy ślepi, nie dość, że jeden z NAJWAŻNIEJSZYCH exclusive to takie coś nigdy nie powinno się zdarzyć! nie pomyśleliście, że ktoś sobie kupił niedawno uncharted gra...jeb i gra zawiesza się ktoś próbuje 5 razy przechodzić ten zasrany moment i ciągle to się zawiesza! nie wspominam już o masie restartach konsoli co uszkadza ją! i zbędnemu reklamowaniu nie wiedząc, że jak zwykle Sony coś popierdzieliło albo co jak to akurat będzie błąd źle wypalonej płyty? problem naprawią a ja po 2 tygodniach już nie mogę oddać płyty by ją wymienić!

Jaki ty nie cierpliwy :p Spokojnie, weź sobie inna grę i poczekaj te parę dni. Co do płytę się nie martw, te płyty są tłoczone nie wypalenie, to całkowicie inna technologia wykonania, błąd zdarza się raz na sto tysięcy

What's new, którego nie da się wywalic z listy, 2 linki do sklepu, jakiś śnieg w tle - dobrze, że to można było wyłączyc

Zebyś wiedział że się da :>
-"Śnieg" możesz zlikwidować włączając klasyczny theme lub jakikolwiek inny
-W menu System Settnings masz Show [What's New], włączasz Off i PS3 staruje z "Game" :p A na pewno nie zaglądałeś do działu PSN wcześniej, chyba że cie wylogowało z niego.
-Ikon PsStore nie da się zlikwidować, ale zauważ że działają one zupełnie inaczej niż ta w PSN

Po co zmienili logo przy odpalaniu, to też nie wiem

Bo odświeżają markęm będziesz widział to logo na każdym produkcie związanym z PS3, marketingowo nie wyglądało by fajnie gdyby były dwa loga, a niestety nie mogą ci go zmienić na konsoli już :> Kurde... wszyscy narzekali że logo Playstation 3 wygląda jak napis filmu Spider Man, teraz się wszyscy burzą czemu to zmienili o.o

Zauważyłem że baardzo usprawinili prace xmb po wejściu podczas gry. Nie ma żadnych opóźnień.

mimo to działa tak samo mimo upiększeń ;]

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #201 dnia: Wrzesień 05, 2009, 13:35:11 »
Psychol324: Wyluzuj sie, czasami updejty smaza konsole, wiec nie jest tak zle :)) Spieprzyli sprawe, ale to jest Sony, sprzet moze i wiedza jak robic, ale do programowania zatrudniaja stado niedorozwinietych i jednorekich lemurow, wiec trzeba brac na to poprawke ;)

A co do FW3.0 jeszcze - wytrzymalem moze dobe z tymi iskierkami w tle, stary theme jednak powrocil. I faktycznie da sie wylaczyc What's new, znalazlem to wczoraj i chwala za ta opcje Sony. To cos, czego Microsoft w swej pazernosci nie chcial zrobic w 360tce - mozliwosc wlaczania konsoli od innego miejsca niz glowny bilboard reklamowy.

Steam, Origin: EvilVir; UPlay: Virek
---
The time has come for me to kill this game
Now open wide and say my name
Space Lord Motherfucker

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #202 dnia: Wrzesień 05, 2009, 14:36:08 »
http://www.youtube.com/watch?v=gFjw7hXe0sU&feature=related

Ciekawe :p ... no ale trwa to do momentu gdy przechodzi do dynamicznych themów ^^

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #203 dnia: Wrzesień 05, 2009, 20:53:32 »
Psychol324: Wyluzuj sie, czasami updejty smaza konsole
Hmm pierwsza firma która puszcza wirusy do sprzętu swoich klientów  :D cóż w sumie mam nauczkę by nie instalować wszystkiego od Sony bez zbadania sytuacji na necie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2009, 20:55:21 wysłana przez Psychol324 »

Offline mark24

• Badass
« Odpowiedź #204 dnia: Wrzesień 05, 2009, 21:32:36 »
Uncharted ma ze 2 lata, bez paniki jest ciężko sprawdzić te 500-600 tytułów jak zachowują się pod nowym FW.

A skąd mniemanie, że to wirus? Ktoś ze studia sony napisał wirusa działającego na PS3 i "wkleił" go do fw? ;) Czasami updaty instalują się automatycznie, więc nie zawsze będziesz miał wybór...

A generalnie don't panic, mi tam konsola bardzo ładnie działa pod FW 3.0 i większość zmian zaliczam na plus. Zawiodłem się tylko na braku kompatybilności wstecznej, ale na to muszę jeszcze z rok poczekać.

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #205 dnia: Wrzesień 06, 2009, 07:57:38 »
Po kilku dniach użytkowania też nie zauważyłem problemów. No poza tym że stary sixaxis nie chce się sparować ale to mały pikuś. Nawet w Uncharted pograłem kilka godzin i co? I nic, keine problem. BTW jaka ta gra jest pikna:D

Widać to może prawda, że problemy z softem to tylko odosobnione przypadki.

Co do kompatybilności: wolałbym takie wydania jak God of War 1&2 w HD i w 60 klatkach niż zwykłą emulacje sprzętową. Tylko raczej wszystkich hitów nie wydadzą. Ale na Poly bylo że Konami chętnie wyda remastery swoich gier. Nice

pzdr

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #206 dnia: Wrzesień 06, 2009, 09:21:30 »
A próbowałeś sparować je przez kabel USB? Z tego co wiem to pierwsze połączenie z konsolą musi być po kablu.
Musi działać, bo nie chce mi się wierzyć, że Sony wycięło obsługę sixaxisów w slimach. To by było mega głupie.
(kliknij)

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #207 dnia: Wrzesień 06, 2009, 09:38:00 »
A próbowałeś sparować je przez kabel USB? Z tego co wiem to pierwsze połączenie z konsolą musi być po kablu.
Musi działać, bo nie chce mi się wierzyć, że Sony wycięło obsługę sixaxisów w slimach. To by było mega głupie.

Dokładnie to chciałem zapytać - po kablu

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #208 dnia: Wrzesień 06, 2009, 20:47:51 »
Chyba się okazuje że właśnie Sony strzeliło epic faila bo nie jestem użytkownikiem ps3 od wczoraj i wiem że paruje się pady po kablu usb:D i zupa zimna, nie działają. Strasznie to dziwne ale możliwe że to tylko małe niedopatrzenie i zostanie to wyeliminowane.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #209 dnia: Wrzesień 06, 2009, 21:24:49 »
to sprobuj hard-reset moze (wlacz konsole trzymajac przycisk wlaczania kilka sekund dluzej).
wtedy bedziesz MUSIAL podlaczyc kablem pada, zeby go konsola w ogole wykryla. u mnie dzialalo bez problemow.

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #210 dnia: Wrzesień 06, 2009, 22:49:40 »
What's new widziałem, że da się wyłączyc. Jednak usunąc całkowicie z XMB już chyba nie bardzo. Chyba że coś pominąłem?

Offline mgenek

• Badass
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 06, 2009, 22:55:16 »
to sprobuj hard-reset moze (wlacz konsole trzymajac przycisk wlaczania kilka sekund dluzej).
wtedy bedziesz MUSIAL podlaczyc kablem pada, zeby go konsola w ogole wykryla. u mnie dzialalo bez problemow.

Albo "zresetuj" same pady (jest taka dziurka na długopis od spodu). Miałem kiedyś taką przygodę, że mi sixaxis nie chciał działać. Myślałem, że się popsuł a reset pomógł.
Pzdr.
Michał

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #212 dnia: Wrzesień 07, 2009, 13:13:11 »
What's new widziałem, że da się wyłączyc. Jednak usunąc całkowicie z XMB już chyba nie bardzo. Chyba że coś pominąłem?

No już nie przesadzaj :p jak często zaglądasz do zakładki PSN że ci ten "What's New" przeszkadza? :> A info board też ci przeszkadzał?

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #213 dnia: Wrzesień 07, 2009, 18:57:39 »
Mi w "What's New" przeszkadza to ze jak na niego najde to mi znika Theme i pojawia sie tlo w kolorze majtkowo-niebieskim.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #214 dnia: Wrzesień 07, 2009, 20:46:44 »

No już nie przesadzaj :p jak często zaglądasz do zakładki PSN że ci ten "What's New" przeszkadza? :> A info board też ci przeszkadzał?

Info Board bardzo mi przeszkadzał i z chęcią bym tę ikonę wykopał w kosmos. Zresztą nie tylko tą :). Szkoda, że XMB nie pozwala na silniejszą customizację, ale to i tak lepiej niż na 360.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 07, 2009, 22:01:02 »
Mi w "What's New" przeszkadza to ze jak na niego najde to mi znika Theme i pojawia sie tlo w kolorze majtkowo-niebieskim.

Fakt :p lepiej by się prezentowało bez tego tła.... może jakieś spadki fpsów były.

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 08, 2009, 17:18:49 »

Info board usunąłem od razu.

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 08, 2009, 21:57:49 »
Info board usunąłem od razu.

Masz na myśli ikonę czy pasek? :> Ikona chyba nadal tam zostawała :p

Offline Buli

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 08, 2009, 22:22:23 »
A mi zwiesilo na nowej slimce wczoraj call of duty mw ale tylko raz no i czcionka jakas duza pasek po prawej stronie wychodzi poza monitor :/

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 08, 2009, 22:50:15 »
A mi zwiesilo na nowej slimce wczoraj call of duty mw ale tylko raz no i czcionka jakas duza pasek po prawej stronie wychodzi poza monitor :/

Pojedyncze zwisy się zdarzają na każdej konsoli i urządzania stworzonego do wykonywania programu korporacji trzecich. Przypadek Uncharted jest inny, bo to zwis regularny więc coś nie tak w kodzie .

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 11, 2009, 16:54:45 »
Juz niedlugo, juz za chwilke
bedzie dynamiczny theme z wipeoutem za darmo! (gdy bedzie update playstation store (dzisiaj))

Fajno, nie? ;)

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 11, 2009, 17:04:12 »
Juz niedlugo, juz za chwilke
bedzie dynamiczny theme z wipeoutem za darmo! (gdy bedzie update playstation store (dzisiaj))

Fajno, nie? ;)

Eeee ? Jest od wczoraj. Chyba że post tak długo szedł.

Offline ping

• Badass
  • ntsc-j
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 11, 2009, 17:11:00 »
Dzisiaj? Dziwne, ściągnąłem przedwczoraj/wczoraj :)

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 11, 2009, 17:12:12 »
O dzięki za info, nie wiedziałem :p *poleciał do konsoli*

Offline evelan

• Junior
  • *
  • easy easy japanese
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 11, 2009, 17:13:03 »
i tak ten theme z wipeouta jest słaby :)
wolę mojego biegnącego sackboy'a jeszcze pomyślę nad motorstormem

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 11, 2009, 17:18:23 »
Sorry, u mnie nie bylo wczoraj.

Z reszta wczoraj w ogole PS3 mnie zdenerwowalo. Play TV sie popsulo i wylaczylem (musze przeprogramowac programy - dzisiaj sie dowiedzialem)

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 11, 2009, 17:21:51 »
Hehe akurat miałem 7zł w portfelu to sobie theme LBP kupiłem i chyba będę z niego korzystał ^^

Jeżeli chodzi o theme Wipeout'a to jest rzeczywiście brzydszy od LBP

Offline evelan

• Junior
  • *
  • easy easy japanese
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 11, 2009, 18:39:08 »
a ma ktoś ten motorstorma?

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #228 dnia: Wrzesień 15, 2009, 05:58:08 »
FW 3.01 zainstalowany. Uncharted sie juz nie wiesza. :)

Offline vanres

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 15, 2009, 09:02:44 »
Potwierdzam. Uncharted wreszcie się nie wiesza.

CoZaBzdura

• Gość
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 15, 2009, 10:53:59 »
a ma ktoś ten motorstorma?

ja mam :) polecam

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 16, 2009, 07:15:02 »
Ja polecam z PixelJunk Monsters :) Jest komiczny, jeśli ktoś grał w grę :)

Offline BEBE_PL

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #232 dnia: Październik 04, 2009, 12:08:48 »
Czy komuś także podoba się nowy Dynamic Theme dodany w tym tygodniu do PSN? Motorstorm Arctic Edge Dynamic Theme, jest darmowy i moim zdaniem świetny.
Akurat na zbliżającą się zimę, zlodzone ikonki, skutery śnieżne jeżdżą w tle, zima pełną gęba. Jak na darmochę jest super.

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #233 dnia: Październik 06, 2009, 09:53:19 »
To prawda ze sie nie wiesza, ale teraz w przerywnikach filmowych nie slysze co gadaja, sa dzwieki otoczenia ale postacie ruszaja tylko gebami i nic nie slysze, wlaczylem napisy ale to nie to samo, jak bardzo rozkrece glosnosc to wtedy bardzo cicho w oddali z efektem echa slysze cos, ale nadal za cicho, cos w fw pojebali z glosnoscia kanalow... a moze to cos innego :/

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #234 dnia: Październik 06, 2009, 10:32:14 »
To prawda ze sie nie wiesza, ale teraz w przerywnikach filmowych nie slysze co gadaja, sa dzwieki otoczenia ale postacie ruszaja tylko gebami i nic nie slysze, wlaczylem napisy ale to nie to samo, jak bardzo rozkrece glosnosc to wtedy bardzo cicho w oddali z efektem echa slysze cos, ale nadal za cicho, cos w fw pojebali z glosnoscia kanalow... a moze to cos innego :/

Nie e - co innego. Miałem to samo już podczas grania pierwszy raz - myślałem że mi się zepsuła konsola lub amplituner. Gdy był włączony - wszystko w porządku, gdy dźwięk szedł przez TV - problem o którym piszesz. Wydaje mi się, że w tym przypadku źle konwersja na stereo idzie. Ale jak tak sobie kombinuję to wydaje mi się, że grałem zawsze z włączonym wzmacniaczem - sprawdzę dziś. W każdym bądź razie - nie jest to nowy problem.

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #235 dnia: Październik 06, 2009, 10:52:27 »
I na głośnikach tv i na 5.1 dialogów nie słyszę, nie jestem pewny czy to to samo.