Autor Wątek: Firmware 3.0  (Przeczytany 60294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline r_ADM

• Aktywny forumowicz
Odp: Firmware 3.0
« Odpowiedź #160 dnia: Wrzesień 03, 2009, 16:22:54 »
Pewnie że każdy ma prawo narzekać. Ale mnie zastanawia inna rzecz. Mianowicie skoro to Sony, PS3 i FW to są takie siary to po kiego macie ps3 i gracie na tym?

Zapewniam, ze gdybym wiedzial, ze jedyna gra w jaka obecnie chce zagrac, nie dziala to bym tego badziewia nie kupil.

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #161 dnia: Wrzesień 03, 2009, 16:30:43 »
Pewnie że każdy ma prawo narzekać. Ale mnie zastanawia inna rzecz. Mianowicie skoro to Sony, PS3 i FW to są takie siary to po kiego macie ps3 i gracie na tym? Nie lepiej sprzedać i kupić Xboxa? Przecież taki zajo jest... Super online (nieoficjalny u nas), DLC do gier (większość nie działa u nas) itd.

Nic tylko narzekacie i narzekacie, za każdym nowym FW tylko blee blee i bleeee. Opanujcie się albo sami zacznijcie pisać fw i tworzyć konsole.

I żeby nie było mam xboxa i ps3(zdechłe bo zdechłe ale mam, slim w drodze:D
Berku, normalnie wzruszył mnie Twoj post, co za głębokie przemyślenia.

Edit: Trzymając się tematu... Sony przyzwyczaiło nas już do "małych kroczków".... co prawda mogła niektórych zmylić ta nazwa 3.0, ale tak naprawdę to czy ten update jakoś strasznie odstaje zawartością od poprzednich "okrąglejszych" updateów? Dobrze że w ogóle coś robią.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 16:34:06 wysłana przez h4n5 »

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #162 dnia: Wrzesień 03, 2009, 16:42:55 »
Zapewniam, ze gdybym wiedzial, ze jedyna gra w jaka obecnie chce zagrac, nie dziala to bym tego badziewia nie kupil.
Na szczęście jest to tylko i wyłącznie Twój problem :)

Offline r_ADM

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #163 dnia: Wrzesień 03, 2009, 17:03:56 »
Na szczęście jest to tylko i wyłącznie Twój problem :)

Faktycznie tylko moj.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=372983

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #164 dnia: Wrzesień 03, 2009, 17:17:37 »
Faktycznie tylko moj.
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=372983

ehh, widzę, że średnio załapałeś, nikt Cię do zakupu tego szmelcu nie zmuszał, możesz poczekać na poprawkę albo powiesić się na żyrandolu, to tylko i wyłącznie Twój problem ;) Radzę mniej emocjonalnie podchodzić, czasami ktoś popełnia błąd, widocznie coś przeoczyli i tyle. Poprawią.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 17:21:35 wysłana przez Rolek »

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #165 dnia: Wrzesień 03, 2009, 19:55:27 »
Może i racja. Ale wkurza mnie to że macie na czym grać (ps3) i narzekacie że coś tam z milisekudowym opoźnieniem działa albo że napisu PLAYSTATION3 nie ma, że muzyczke zmienili itd. Czy to są aż tak istotne rzeczy?

Ktoś tam lamentuje że nie w jedyną gre nie może grać. Hmm ja nie mogę grać bo moje ps3 zdechło. Narzekam? Cieszcie tym co macie a nie 'dyskutujecie'.

Może chusteczke?

Offline Kevinkai

• Aktywny forumowicz
    • http://www.jdm-option.pl/ http://www.dentalmiasto.pl
« Odpowiedź #166 dnia: Wrzesień 03, 2009, 20:03:55 »
Ja również potwierdzam, że z Uncharted są problemy. Dwa razy pod rząd zaliczyła konsola zwiechę.

Nie ma co się jednak stresować, bo na bank zostanie to poprawione.

Offline r_ADM

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #167 dnia: Wrzesień 03, 2009, 20:04:25 »
Zdechniete ps3 to jest przypadek losowy. Niedzialajacy firmware to niekompetencja firmy, ktora go wypuscila. Jako klient mam prawo narzekac na miernote produktu, ktory zakupilem.

Ja wiem, ze niektorzy tu, mentalnie tkwia w prlu, i zadowoleni sa samego faktu posiadania sprzetu i, ze mogli go kupic, ale dla innych wazna jest jeszcze jakosc wyrobu.

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #168 dnia: Wrzesień 03, 2009, 20:09:34 »
Boshe jęczycie wszyscy gorzej niż moja matka...

Od siebie dodam tyle, że po 3 dniach testowania zauważyłem, że ani razu nie wywaliło mnie z PSNu, co przed updatem zdażało się nawet 3 razy dziennie. Widać, że coś zoptymalizowali. Plusik dla Sony.
(kliknij)

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #169 dnia: Wrzesień 03, 2009, 20:45:47 »
DLC do gier (większość nie działa u nas) itd.
A kto ci to powiedzial? Nie dziala DLC do kilku gier, zgwalconych przez polonizacje, reszta pasuje.

Co do FW nowego to moze byc, na problemy narazie sie nie natknelem, irytuje mnie troche dzwiek w PSS i te iskierki w tle sa lekko dresiarskie, ale to da sie albo wylaczyc albo opanowac. Szalu, jak na okragly numerek wersji, nie ma, ot pierdolki takie tam.

Ktos wspomnial o upscalingu 720p do 1080p, gdzie to, jak to? Tzn. ze w koncu konsolka programowo skaluje gry?

Steam, Origin: EvilVir; UPlay: Virek
---
The time has come for me to kill this game
Now open wide and say my name
Space Lord Motherfucker

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #170 dnia: Wrzesień 03, 2009, 20:53:08 »
Ja wiem, ze niektorzy tu, mentalnie tkwia w prlu, i zadowoleni sa samego faktu posiadania sprzetu i, ze mogli go kupic, ale dla innych wazna jest jeszcze jakosc wyrobu.

Oczywiście, zatrzymałem się w prlu, ponieważ rozumiem, że oprogramowanie, zawłaszcza w wypadku "systemu operacyjnego", może zawierać błędy. Rozumiem również, iż Twoje skargi i fachowe "szmelc", przecież forum polygamii czyta SCEI, ba całe Sony, dotrą do odpowiednich osób i wszystkie popełnią harakiri, przecież mamy kapitalizm, a klient nasz pan, błędy są niedopuszczalne.

Proponuję podać Sony do sądu, a nie wylewać żale na forach.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 20:55:20 wysłana przez Rolek »

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #171 dnia: Wrzesień 03, 2009, 21:45:34 »
Może i racja. Ale wkurza mnie to że macie na czym grać (ps3) i narzekacie że coś tam z milisekudowym opoźnieniem działa albo że napisu PLAYSTATION3 nie ma, że muzyczke zmienili itd. Czy to są aż tak istotne rzeczy?

Ktoś tam lamentuje że nie w jedyną gre nie może grać. Hmm ja nie mogę grać bo moje ps3 zdechło. Narzekam? Cieszcie tym co macie a nie 'dyskutujecie'.

Może chusteczke?

Są wkurzeni bo nie dali nam x-game voice-chat :p więc wyładowują się na pi****kach ;]

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #172 dnia: Wrzesień 04, 2009, 13:32:21 »
Jeszcze tak odnosnie nowego loga - faktycznie jest ono przy starcie konsoli, ale juz jak wezmiemy informacje o danej grze (plyta, demo, cos z PSS) to wyswietla sie stare logo :)

---
Space Lord Motherfucker

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #173 dnia: Wrzesień 04, 2009, 13:40:11 »
No i mam Slima ze ściągniętym 3.0.

Nie przesadzajcie że ta friendlista tak do dupy jest, przynajmniej czytelne.
Theme faktycznie trochę badziewny, taki nowobogactki bling bling. Jutro pewnie wróce to starego:)
Dziwnie wyglądają te duże ikony w XMB ale nie przeszkadzają.
Jakoś nie tęsknie za starym logiem, muzyką i napisem PLAYSTATION3 po włączeniu gry. Przecież logiczne że gram na ps3 a nie na pegazusie, nie trzeba mi tego przypominać:D

Problemów jeszcze nie uśwadczyłem odnośnie Uncharted bo jeszcze nie sprawdzałem.

Prlowskie myślenie to jest właśnie narzekanie że mi źle, wszystko niedobre, kiedys było lepiek (za komuny...) itd

Więc jak jakiś małolat chce się pokazać swoją elokwencją i mądrością najpierw niech się za naukę weźmie a nie mądrzy się.

A jako klient to mogę tylko i wyłącznie narzekać na Xboxa bo kupując oficjalnie sprzedawany produkt nie mogę w pełni oficjalnie z niego korzystać. Ale przecież Sony i tak jest do dupy tak?

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #174 dnia: Wrzesień 04, 2009, 14:01:11 »
Ale przecież Sony i tak jest do dupy tak?
No i po co się głupio pytasz? Pewnie ze tak.
Sony jest oficjalnie - do dupy! ;)

Stary... pieprzysz jak potłuczony IMO. Jakiś zakompleksiony jesteś... ? nowobogackie.... naukę.... prl... komuna.... o co ci chodzi? Moze staraj się pisać zanim weźmiesz to co bierzesz albo lepiej przestań to brać całkowicie, chyba ze to cześć jakieś kuracji.... :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 14:06:20 wysłana przez yanogore »

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #175 dnia: Wrzesień 04, 2009, 14:09:45 »
Nosz kurde, a miało być tak pięknie... Uncharted podziałał 2 godziny po czym jak się raz zaciął, tak teraz w ogóle grać nie można. Jak sądzicie długo im zajmie wyeliminowanie tego problemu? Zdarzało się takie coś wcześniej (problem ze względu na fw)?

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #176 dnia: Wrzesień 04, 2009, 14:12:37 »
Nalezalo by zadac pytanie o jakie dlugo pytasz nasze czy sony, jesli sony to nie, jesli nasze to moze byc roznie ;)

ps. juz w dzien premiery czytalem ze sony juz majstruje 3.01 ze wzgledu na rozne problemy, wiec raczej nie dlugo :D

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #177 dnia: Wrzesień 04, 2009, 14:32:31 »
Właśnie przeczytałem tego niusa z tym Uncharted, moje nerwy sięgły granic! jak można tak zpierdolić sprawę to nie wiem! już do sklepu specjalnie się dodzwaniałem, żeby mi grę nową wysłali. Kiedy te obiboki łaskawie naprawią ten błąd!?

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #178 dnia: Wrzesień 04, 2009, 14:41:56 »
Nareszcie ! Idę po chipsy !

Żeby nie było OT - czy przypadkiem było, że po wysłaniu wiadomości do mnie nie widziałem ikonki z informacją o tym przy nadawcy ?

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #179 dnia: Wrzesień 04, 2009, 15:02:57 »
ktos inny o tym pisal chyba

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #180 dnia: Wrzesień 04, 2009, 15:15:08 »
Właśnie przeczytałem tego niusa z tym Uncharted, moje nerwy sięgły granic! jak można tak zpierdolić sprawę to nie wiem! już do sklepu specjalnie się dodzwaniałem, żeby mi grę nową wysłali. Kiedy te obiboki łaskawie naprawią ten błąd!?

Powiem to samo co w komnetach, Sony robiąc 3.0 nie ma czasu na kompletne przetestowanie każdej pojedynczej gry wydanej na PS3. zoptymalizowali coś w bibliotece i nie mogli przewidzieć że zmiany mogą zaszkodzić Uncharted. To samo co sprawia ze niektóre aplikacje XP przestają działać w Viscie. Nie panikuj i grzecznie czekaj na patcha od NG ;]

Jak mówiłem mi Uncharted śmiga ładnie na 3.0, wczoraj go przeszedłem jak możecie zobaczyć w moich trofeach, (kliknij sygnaturę, jak nie ma to MMOS jeszcze nie synchronizował).

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #181 dnia: Wrzesień 04, 2009, 15:25:39 »
zpierdolić
kolejny raz poprawiam: spierdolić.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #182 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:03:08 »
Nie panikuj i grzecznie czekaj na patcha od NG ;]

Dziwie się, że nikt jeszcze nie popełnił samobójstwa z tego powodu. Nie rozumiem jednej rzeczy, co daje wypisywanie żali na forum polygamii ? Przecież jest oficjalne forum SCEI, tam przynajmniej jest jakaś szansa, iż ktoś przeczyta owe wypociny, pomijając już fakt, iż błędy zostały zauważone i prace nad poprawkę trwają. Można oczywiście dyskutować, ale wypowiedzi pokroju "ps3 to szmelc, wywaliłem kasę w błoto", super, ale kogo to obchodzi ?

Kwestia loga, prawdę mówiąc, ktoś już o tym wspomniał, ale po co gra ma przypominać mi na jakim sprzęcie gram, ot zbędne zajmowanie czasu. Pyłek latający w tle można wyłączyć, w czym problem ? Kilka kliknięć i mamy stary wygląd.

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #183 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:06:29 »
5 stron jęczenia na głupi firmware. Gratuluje.

Po drugie, czy uncharted to jedyna gra jaką posiadacie na ta konsole?
Jak to mawiają amerykanie - suck it up and deal with it!
(kliknij)

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #184 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:31:43 »
Ale nie ma to jak się wyżyć i pomądrzyć. A przepraszam podyskutować.

Yanogore- masz racje odstawiłem proszki:D tobie też proponuje- przejrzysz na oczy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 16:35:58 wysłana przez Berek »

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #185 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:34:24 »
Pewnie w max tydzień Sony poprawi błąd, nie oczekujcie żeby przy każdym updacie FW testowali od nowa każdą jedną grę - trochę trzeba mieć tej wyrozumiałości :) Poza Uncharted jest masa świetnych gier na PS3, na pewno coś dla siebie znajdziecie ;)

Dzierzba

• Gość
« Odpowiedź #186 dnia: Wrzesień 04, 2009, 18:29:10 »
Z tymi zwiechami to ciekawa sprawa zwłaszcza jeśli chodzi o moją konsolę. Przed updatem miałem już ten problem w grach Battlefield 1943 i Killzone 2 (w multi) tylko, że ja myślałem, że to coś normalnego, wieszała się mi ps2, psx, a nawet Sega Megadrive. Za to po 3.0 na razie nie zawiesił się mi ani razu Battlefield 1943. W Killzone 2 na razie nie gram więc trudno mi powiedzieć czy coś się zmieniło.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 18:52:35 wysłana przez Dzierzba »

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #187 dnia: Wrzesień 04, 2009, 21:10:04 »
SCEA is aware of reports that PS3 owners are experiencing isolated issues with their PS3 system since installing the most recent system software update (v3.00). Rest assured that we are looking into the matter and will provide an update here as soon as possible. We apologize for any inconvenience, as it?s our mission to deliver the best consumer experience on all PlayStation platforms.

http://blog.us.playstation.com/2009/09/update-on-ps3-firmware-3-00/#comments

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #188 dnia: Wrzesień 04, 2009, 21:29:52 »
No i widzicie, nie ma co panikować :p ja nie musiałem czekać na ich oficjalne pismo, żeby wiedzieć że pracują nad łatami ;]

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #189 dnia: Wrzesień 04, 2009, 21:32:08 »
ja nie musiałem czekać na ich oficjalne pismo, żeby wiedzieć że pracują nad łatami ;]
Ale jesteś bystry ;]
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #190 dnia: Wrzesień 04, 2009, 22:56:29 »
Podobaja mi sie te teksty o "odosobnionych przypadkach" :) Kurde wszedzie o tym glosno, co forum/komentarze to masa ludzi zglasza problem, a ci "isolated issues". Optymizm na calego.

---
Space Lord Motherfucker

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #191 dnia: Wrzesień 04, 2009, 23:12:45 »
Podobno komentarze na blogach Sony odnośnie fw3.0 zostały ostro zmoderowane, tak ostro było  ;D

DoomnY

• Gość
« Odpowiedź #192 dnia: Wrzesień 05, 2009, 01:42:09 »
Już majstrują poprawkę do FW http://blog.us.playstation.com/2009/09/update-on-ps3-firmware-3-00/
Ogólnie ten soft nie zasługuje na numerek 3.0: nowy theme niezły, nowe logo na starcie niezłe, płatne animowane tła - fail, lista friendsów - fail, PSS w zakładce gier - fail, brak nowych funkcji PSN - fail. Szkoda, że Sony tak wolno rozwija soft konsoli.

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #193 dnia: Wrzesień 05, 2009, 01:51:52 »
Ogólnie ten soft nie zasługuje na numerek 3.0: nowy theme niezły, nowe logo na starcie niezłe, płatne animowane tła - fail, lista friendsów - fail, PSS w zakładce gier - fail, brak nowych funkcji PSN - fail. Szkoda, że Sony tak wolno rozwija soft konsoli.

Przecież oni przekodowali całe XMB, sam ten fakt zasługuje na miano 3.0

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #194 dnia: Wrzesień 05, 2009, 04:14:38 »
soft mi zawiesza fife 09 jak włłączam na dwie osoby. tragedia :(

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #195 dnia: Wrzesień 05, 2009, 09:01:13 »
Zauważyłem że baardzo usprawinili prace xmb po wejściu podczas gry. Nie ma żadnych opóźnień.

Zauważyłem też że pady, czy sixaxis czy ds3 ze starej mojej konsoli nie chcą się sparować ze slmiką.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #196 dnia: Wrzesień 05, 2009, 09:25:48 »
Myslicie, ze $ony zrobi kolejny krok w reklamowaniu swojego sklepu?

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #197 dnia: Wrzesień 05, 2009, 09:37:25 »
Nie wiem jak możecie być tacy ślepi, nie dość, że jeden z NAJWAŻNIEJSZYCH exclusive to takie coś nigdy nie powinno się zdarzyć! nie pomyśleliście, że ktoś sobie kupił niedawno uncharted gra...jeb i gra zawiesza się ktoś próbuje 5 razy przechodzić ten zasrany moment i ciągle to się zawiesza! nie wspominam już o masie restartach konsoli co uszkadza ją! i zbędnemu reklamowaniu nie wiedząc, że jak zwykle Sony coś popierdzieliło albo co jak to akurat będzie błąd źle wypalonej płyty? problem naprawią a ja po 2 tygodniach już nie mogę oddać płyty by ją wymienić!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2009, 09:39:44 wysłana przez Psychol324 »

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #198 dnia: Wrzesień 05, 2009, 09:57:57 »
Myslicie, ze $ony zrobi kolejny krok w reklamowaniu swojego sklepu?

Tak, da jeszcze odnośnik do store w: music, system, video i friend list. W zasadzie co 2 wyskakujący obrazek w XMB powinien by odnośnikiem do sklepu. Razem z what's new by się idealnie komponowało.

Ogólnie 3.0 bardziej mnie denerwuję, niż się podoba. What's new, którego nie da się wywalic z listy, 2 linki do sklepu, jakiś śnieg w tle - dobrze, że to można było wyłączyc. Szare oznaczenia znajomych, a bleeeee. Teraz to się komponuje z ciemnym dashem tak, że hoho. Do tego problemy z działaniem niektórych gier. Sądzę, że w przyszłym tygodniu wyjdzie 3.01. Po co zmienili logo przy odpalaniu, to też nie wiem. Mam nadzieję, że 4.0 nie wprowadzi jakiś avatarów, rodem z 360. Dla mnie stary dash 360 był najlepszym ze wszystkich konsol, ale postanowiono go "upiększyc".  :-\ Oby Sony nie poszło ich śladem.

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #199 dnia: Wrzesień 05, 2009, 09:58:39 »
Nie wiem jak możecie być tacy ślepi, nie dość, że jeden z NAJWAŻNIEJSZYCH exclusive to takie coś nigdy nie powinno się zdarzyć! nie pomyśleliście, że ktoś sobie kupił niedawno uncharted gra...jeb i gra zawiesza się ktoś próbuje 5 razy przechodzić ten zasrany moment i ciągle to się zawiesza! nie wspominam już o masie restartach konsoli co uszkadza ją! i zbędnemu reklamowaniu nie wiedząc, że jak zwykle Sony coś popierdzieliło albo co jak to akurat będzie błąd źle wypalonej płyty? problem naprawią a ja po 2 tygodniach już nie mogę oddać płyty by ją wymienić!

Człowieku ogarnij się! Mój 5.letni bratanek lepiej składa zdania od Ciebie. Tak trudno skorzystać ze słownika?

I nie, nie jesteśmy ślepi. Po prostu mamy więcej niż jedną grę i nie płaczemy nad jednym chwilowo zepsutym Uncharted.

Ogólnie 3.0 bardziej mnie denerwuję, niż się podoba. What's new, którego nie da się wywalic z listy

Whats New da się wywalić z listy, można to zrobić w opcjach. Poszukaj sobie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2009, 10:05:32 wysłana przez Buster Dogg »
(kliknij)