Autor Wątek: Firmware 3.0  (Przeczytany 61942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
Odp: Firmware 3.0
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 01, 2009, 17:02:21 »
jaka nagrode za 100 na x360 dostajesz, ja do tej pory nic jeszcze nie dostalem a mam kilka calkaow

rafi5451

• Gość
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 01, 2009, 17:05:35 »
przepraszam za błąd  :'(
tak to jest zwykły theme a już się sam najarałem :/ szukam dalej   :D

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 01, 2009, 17:17:30 »
tak to jest zwykły theme a już się sam najarałem :/ szukam dalej   :D

a po co?
nie prosciej zalozyc konto na JP w 3 minuty i sciagnac bez kombinacji?

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 01, 2009, 17:18:36 »
Możesz sobie darować szukania, jeżeli coś ma być płatne, to raczej Sony nie dopuści możliwości kopiuj/wklej. Jaki sens byłby w płaceniu za coś, co możesz mieć za darmo ? ;]  

nie prosciej zalozyc konto na JP w 3 minuty i sciagnac bez kombinacji?

Sialala prościej, ale przecież tu chodzi o adrenalinę, jak to mawiają, nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go! ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2009, 17:20:40 wysłana przez Rolek »

Offline Shim-en-Core

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 01, 2009, 18:00:12 »
Muszę powiedzieć, że jestem nawet zadowolony z tego firmware'u ;)

+ Upscaling z 720p do 1080p wygląda jak dla mnie wyśmienicie.
+ Tapeta z biegnącym sakbojem jest absolutnie rewelacyjna! (choć biegające koniki w paski też są niezłe).
~ Lista kontaktów nie wygląda zbyt rewelacyjnie ale spełnia swoją funkcje i dodatkowo teraz wyświetla od razu kto w co gra - stąd już nie trzeba ganiać po kontaktach, żeby to sprawdzać.
~ Górny pasek jest jakiś taki mało estetyczny dla mnie ale spełnia swoją funkcje i pokazuje ilu friendów siedzi i bombie ;)
- Mimo, że funkcja What's new jest całkiem przyjemna to ikona od niej jest okropna!

To na razie tyle :x

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2009, 18:04:09 wysłana przez Shim-en-Core »
In the heat and the rain! With whips and chains!
To see him fly... So many die...
We build a tower of stone! With our flesh and bone!
Just to see him fly... But don't know why...
Now where do we go?

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 01, 2009, 18:03:32 »
http://www.youtube.com/watch?v=jkQc5RhxKAI

tak wyglada dynamiczny theme z LBP gdyby ktos jeszcze nie widzial. najlepiej wydane 3 dolary w moim zyciu :P

jezeli chodzi o dynamiczny theme z Afrika jest on o tyle bleee ze ciezko czyta sie napisy bo nie ma nigdzie opcji zmiany koloru ani obramowania czcionek o czym wspomnialem juz wyzej.

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 01, 2009, 18:40:12 »
Nawet mi się podoba.

- Ikonki faktycznie jakby większe. Chociaż nie wiem po co...
- Zauważyłem, że w opcjach audio pojawiło się Audio Multi-Output
- "What's new" da się wyłączyć w opcjach, to też na plus
- Nie wiem czy to już było, ale zauważyłem w opcjach video BD\DVD Audio Output Format (HDMI albo Optical) z możliwością wyboru Bitstream albo LPCM. Czyżby to rozwiązywało stary jak świat problem z niewyświetlaniem Dolby TrueHD i DTS HD na wyświetlaczach amplitunerów?
- Widzę, że pojawiła się opcja wyboru języka napisów z HDD.
(kliknij)

Offline Shim-en-Core

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 01, 2009, 20:53:02 »
W po wyczerpujących testach stwierdzić mogę również, że latające w tle 'cząsteczki' - ze standardowej "original" tapety - można za pomocą machania sixaxisem rozrzucać po ekranie. Latanie po XMB też je przesuwa lekko...
In the heat and the rain! With whips and chains!
To see him fly... So many die...
We build a tower of stone! With our flesh and bone!
Just to see him fly... But don't know why...
Now where do we go?

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 01, 2009, 20:53:13 »
- Widzę, że pojawiła się opcja wyboru języka napisów z HDD.

napisy w .txt? nieee...

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 01, 2009, 21:00:46 »
Mam mieszane uczucia tym razem. Fajnie, że jest coś nowego, ale wydaje mi się, że mogli poświęcić ten czas na dopracowanie lub opracowanie innych funkcji niż zmiana zegarka czy ikony ładowania. Jako że mam dość wolny internet część opcji - nowości w PSN na ten przykład pojawia mi się z opóźnieniem i to dość dużym. No, ale to wina mojego łącza, które odstaje od średniej europejskiej :)

Co do Bitstream - dalej mam info wyłącznie o DTS a nie DTS HD. Posprawdzam to jeszcze później. Reszta - niestety mało przydatne rzeczy. Może i ładne...

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 01, 2009, 21:14:43 »
temat z afriki byłby OK, gdyby dało się menu ustawić w kolorze czarnym
ale zdaje się nie ma opcji zmiany koloru menu, można jedynie przyciemnić tło

dostałem friend request i nie było żadnej informacji, że mam wiadomość :(
nie wiem, czy ja nie widzę czegoś? nie było ani tam na tym nowym pasku, ani nawet przy kopertce w menu - jak dawniej

a może friend request to nie wiadomość?

nic nie rozumiem...

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 01, 2009, 21:15:49 »
Ogolnie zmiany w fw bardziej kosmetyczne ale generalnie na lepsze, lista znajomych mimo ze wyglada gorzej, jest bardziej funkcjonalna. No i xmb u mnie dziala duzo szybciej (w trakcie gry - inaczj niz u kogos kto pisal ze jest wolniej). spora jak dla mnie wada to to ze nie mozna zmieniac koloru napisow i ikon z tym tlem z zebrami nic nie widac (tzn napisow i ikon). w tym z nowowsciami tez mi sie wolno laduje, ale za to jakby konsola szybciej sciaga z netu demka itd. generalnie po tym co sie w necie naczytalem to jestem milo zaskoczony.

dostałem friend request i nie było żadnej informacji, że mam wiadomość Smutny
to chyba odemnie, podobno pojawia sie jakas koperta (ale nie ma zadnego nr itd. i trzeba jej potem szukac w menu) ale nie wiem bo nie dostalem zadnej wiadomosci jeszcze, chyba ze dostalem ale mi sie nic nie pojawilo. Czytalem ze sony juz nad 3.01 pracuje bo sporo bugow wyszlo w tej wersji
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2009, 21:18:35 wysłana przez yanogore »

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 01, 2009, 21:44:13 »
Co do Bitstream - dalej mam info wyłącznie o DTS a nie DTS HD. Posprawdzam to jeszcze później. Reszta - niestety mało przydatne rzeczy. Może i ładne...

Nom, też sprawdziłem to jeszcze ze 2 razy i nijak nie bangla. Możliwe, że ta opcja jest przygotowana pod PS3 Slim, który wiadomo już, że będzie miał możliwość wypuszczania dźwięku po bitstreamie.
(kliknij)

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 01, 2009, 22:30:17 »
dostałem friend request i nie było żadnej informacji, że mam wiadomość Smutny
to chyba odemnie, podobno pojawia sie jakas koperta (ale nie ma zadnego nr itd. i trzeba jej potem szukac w menu) ale nie wiem bo nie dostalem zadnej wiadomosci jeszcze, chyba ze dostalem ale mi sie nic nie pojawilo. Czytalem ze sony juz nad 3.01 pracuje bo sporo bugow wyszlo w tej wersji

tak, od Ciebie :)
i już mi się wyjaśniło - miałem nieprzeczytana wiadomość z czerwca ... :D
i od początku miałem kopertkę będąc przekonanym, że nie mam zadnych wiadomości
myślałem więc, że jak coś przyjdzie to koło kopertki pojawi się liczba nowych wiadomości

tymczasem łażąc po xmb zobaczyłem, że mam niekasowane wiadomości od początku posiadania konsoli, przeleciałem je wszystkie i znalazłem wśród kilkuset wiadomości jedną nieprzeczytaną
nie mam pojęcia jak ją znalazłem - przelatywałem na sam dół listy i pod koniec puściłem, i akurat zatrzymałem się blisko tej nieprzeczytanej

przeczytałem ją i kopertka zniknęła

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #134 dnia: Wrzesień 01, 2009, 22:57:26 »
i od początku miałem kopertkę będąc przekonanym, że nie mam zadnych wiadomości
myślałem więc, że jak coś przyjdzie to koło kopertki pojawi się liczba nowych wiadomości

O, też mam taką. Idę szukać :D

Offline gear

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 01, 2009, 23:08:01 »
W KONCU jest wyjscie jednoczesnie na zlacze cyfrowe i analogowe - jak mnie to wkurzalo jak nieraz zapominalem przelaczyc zrodlo zewnetrzne jak chcialem pograc na sluchawkach.

A czy działąją w tym samym czasie oba cyfrowe?

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 02, 2009, 00:07:35 »

szczerze mowiac to nie mam pojecia, bo nie mam mozliwosci puszczenia dzwieku po HDMI - tylko optyk. ale optyk i analogowe dzialaja w tym samym czasie.

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 02, 2009, 10:08:15 »
Zauważyliście ze jak się chce porównać trofea w danej grze to nie działa x, trzeba zejść na grę niżej i dopiero potem wrócić i już można kliknąć x ;)

No i strona nie chce generować już karty :/ tzn odświeżyć trofeów :/ "Your Portable ID could not be generated at this time. Please try again later."

Offline mgenek

• Badass
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 02, 2009, 10:50:23 »
No i strona nie chce generować już karty :/ tzn odświeżyć trofeów :/ "Your Portable ID could not be generated at this time. Please try again later."

Na amerykańskim PSNie? U mnie działa odświeżanie. Tzn. po zalogowaniu odświeżanie działa - ale jak da się zobaczyć po podpisie to od wczorajszego odświeżania i dzisiejszego nadal mam sygnaturkę starek treści.
Pzdr.
Michał

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 02, 2009, 10:50:38 »

Ale chyba tylko te amerykańskie karty bo wczoraj i dziś odświeżałem europejską i wszystko śmiga.
(kliknij)

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 02, 2009, 11:08:51 »
U mnie już odświeża mimo ze mówi ze nie może wygenerować.

Najlepsza cześć tego updeatu  imo to to ze dema się instalują o niebo szybciej, teraz to sprawdzanie zanim zacznie lecieć pasek postępu trwa max sekundę a wcześniej, bynajmniej u mnie, zajmowało to przeważnie tyle samo co sama instalacja, za to

|
------ "duzy plus" ;)
   |

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 02, 2009, 11:13:44 »
- Nie wiem czy to już było, ale zauważyłem w opcjach video BD\DVD Audio Output Format (HDMI albo Optical) z możliwością wyboru Bitstream albo LPCM. Czyżby to rozwiązywało stary jak świat problem z niewyświetlaniem Dolby TrueHD i DTS HD na wyświetlaczach amplitunerów?

ZTCP to już było, zresztą mam jeszcze stary FW więc sprawdzę. I chyba nawet działa ale tylko dla dysków BD, próbki w postaci pliku odtwarzane z hdd konsoli nadal mają dekodowany dźwięk.

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 02, 2009, 15:33:47 »
A są już filmiki w postaci plików z TrueHD i DTS HD? :>

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 02, 2009, 16:40:46 »

szczerze mowiac to nie mam pojecia, bo nie mam mozliwosci puszczenia dzwieku po HDMI - tylko optyk. ale optyk i analogowe dzialaja w tym samym czasie.

Działa, sprawdzone ;D

Offline r_ADM

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 02, 2009, 17:41:48 »
Nie wiem czy ten firmware lepszy czy gorszy bo dopiero kupilem konsole, ale freezuje mi gre. Jak czytam problem jest powszechny, przynajmniej jezeli chodzi o Uncharted. Nie ma to jak zrobic dobre wrazenie na nowym kliencie.

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 02, 2009, 18:23:21 »
To prawda. Uncharted tnie sie co minute na FW 3.0. Pograj w cos innego, zaraz to pewnie naprawia.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 02, 2009, 18:58:14 »
Nie wiem czy ten firmware lepszy czy gorszy bo dopiero kupilem konsole, ale freezuje mi gre. Jak czytam problem jest powszechny, przynajmniej jezeli chodzi o Uncharted. Nie ma to jak zrobic dobre wrazenie na nowym kliencie.

co za syf
strasznie się konsole zPeCetowiły :(
pewnie naprawią, bo chodzi o Uncharted

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 02, 2009, 22:25:45 »
Trochę szkoda bo chciałem wrócić i pucharki ponabijać :( Ciekawe, że tylko w jednej grze. Dziwne.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 02, 2009, 23:11:11 »
Sory, że bez czytania wątku itd, ale konsola teraz uruchamia się z defaultowo wybranym "PS Store". Da się to ominąć? Bo cholera, jak nie, to megafail, i fw na miarę 2.4 :]

Jeżeli chodzi o tą belkę, to mało atrakcyjna, a info o wiadomościach raczej mało pomocne. Takie "coś jest", ale ani liczby, ani jakiejś listy "tylko nowe" nie ma.
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Kamsonowicz

• Padawan
  • **
    • http://www.myspace.com/kamsonowicz
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 03, 2009, 00:00:49 »

Najlepsza cześć tego updeatu  imo to to ze dema się instalują o niebo szybciej, teraz to sprawdzanie zanim zacznie lecieć pasek postępu trwa max sekundę a wcześniej, bynajmniej u mnie, zajmowało to przeważnie tyle samo co sama instalacja, za to

bynajmniej I ?partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.?

przynajmniej ?partykuła wyznaczająca minimalny, możliwy do zaakceptowania przez mówiącego zakres czegoś, np. Wypij przynajmniej mleko., lub komunikująca, że ilość lub miara czegoś jest nie mniejsza od wymienionej i że może być większa, np. Wyjechała przynajmniej na rok.?

polygamia & p.r.g.k: KAM_
http://www.myspace.com/kamsonowicz

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #150 dnia: Wrzesień 03, 2009, 00:30:12 »
Sory, że bez czytania wątku itd, ale konsola teraz uruchamia się z defaultowo wybranym "PS Store". Da się to ominąć? Bo cholera, jak nie, to megafail, i fw na miarę 2.4 :]

To nie jest store tylko "what's new" która jest w sekcji PSN (który nie jest sklepem), tam nie tylko będą linki do store ;] bynajmnie Sony wiedział że nie każdemu się to będzie podobać i w System settings so opcje do włączenia sekcji Game jako główny. Zauważ że What's New to jest to samo co Spotlight w X ;]

Jeżeli chodzi o tą belkę, to mało atrakcyjna, a info o wiadomościach raczej mało pomocne. Takie "coś jest", ale ani liczby, ani jakiejś listy "tylko nowe" nie ma.

Dodali belkę by podkreślić miejsce gdzie znajdują się wskaźniki, to patent styistyczny, bez tego wyglądało by to nie estetycznie, a stary info pasek wyglądał jak dodatek do oprogramowania a nie jego część ;] To normalka, masz coś takiego w Windowsie, w większości komórek itp.. masz tam liczbę znajomych online, liczę nowych wiadomości i wiesz że w ogóle  czy jesteś zalogowany do PSN, przydatne? przydatne, ;] co ciekawe pojawia się coś tam niby jak podłączasz head-set:

http://www.youtube.com/watch?v=_FgCJbP7D-o (3:40)

Może coś w kierunku czatu ;]

Bynajmniej posłuchajcie co Bwana ma do powiedzenia o tym firmarze, to znajomy Chrisa Prillo, są to geek'y którzy siedzią dość w elektronice i pozytywnie mówią :p.Posłuchajcie co sądzi o szarych tłach, bo mówi mądrze.

Co do Uncharted, właśnie akurat go przechodzę, gdy wykonałem update 3.0 byłem w środku niemieckiej bazy z u-botem(po tym labiryncie schodów) i jak do tej pory się nie zwisną ;] może mam farta i dotyczy to tylko początkowych części gry
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 00:35:18 wysłana przez Shadowriver »

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #151 dnia: Wrzesień 03, 2009, 11:54:14 »
Twoje zapatrzenie w FW3.0 niestety nie przekonało mnie co do jego zajebistości ani trochę :]

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #152 dnia: Wrzesień 03, 2009, 12:00:46 »
Cytat: Kamil  link=topic=2615.msg49699#msg49699 date=1251928849
bynajmniej ...

przynajmniej ...

... bynajmnie Sony wiedział że ...

to jest chyba jedno z najbardziej powszechnych bledow... ktory dodatkowo jest najbardziej olewany.

co do tematu.
FW3.0 jest fajny. Podobaja mi sie gwiazdki na normalnym animowanym temacie, powiekszony XMB, pasek na gorze i reszta doszlifowanych szczegolow.
Nie wiem jak jest teraz ale Uncharted sie wczesniej tez sie cial.. jak sie krecilo glowym bohaterem dookola.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 13:04:46 wysłana przez michal »

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #153 dnia: Wrzesień 03, 2009, 13:01:29 »
W cieciu się na 3.0 nie chodzi o kiepski famerate, a o zawieszanie się gry.

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #154 dnia: Wrzesień 03, 2009, 13:27:57 »
Twoje zapatrzenie w FW3.0 niestety nie przekonało mnie co do jego zajebistości ani trochę :]

Nie mówię że 3.0 jest zajebiste :p bo nie jest, to tylko jeden krok ^^' tylko ludzie trochę przesadzają ze paski z informacjami się nie podobają, że storsy są są w rożnych miejscach.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #155 dnia: Wrzesień 03, 2009, 13:50:12 »
Ma prawo mi się nie podobać? Ma. Mam prawo uważać, że sama ikonka wiadomości to mało? Mam. To po co starasz się mnie przekonać, że jest dobrze, kiedy, dla mnie, nie jest? Co? ^^' :p

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #156 dnia: Wrzesień 03, 2009, 14:52:49 »
Pewnie że każdy ma prawo narzekać. Ale mnie zastanawia inna rzecz. Mianowicie skoro to Sony, PS3 i FW to są takie siary to po kiego macie ps3 i gracie na tym? Nie lepiej sprzedać i kupić Xboxa? Przecież taki zajo jest... Super online (nieoficjalny u nas), DLC do gier (większość nie działa u nas) itd.

Nic tylko narzekacie i narzekacie, za każdym nowym FW tylko blee blee i bleeee. Opanujcie się albo sami zacznijcie pisać fw i tworzyć konsole.

I żeby nie było mam xboxa i ps3(zdechłe bo zdechłe ale mam, slim w drodze:D

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #157 dnia: Wrzesień 03, 2009, 15:13:37 »
Pewnie że każdy ma prawo narzekać. Ale mnie zastanawia inna rzecz. Mianowicie skoro to Sony, PS3 i FW to są takie siary to po kiego macie ps3 i gracie na tym? Nie lepiej sprzedać i kupić Xboxa? Przecież taki zajo jest... Super online (nieoficjalny u nas), DLC do gier (większość nie działa u nas) itd.

Nic tylko narzekacie i narzekacie, za każdym nowym FW tylko blee blee i bleeee. Opanujcie się albo sami zacznijcie pisać fw i tworzyć konsole.

Bo jest to nasza tradycja narodowa. I jeżeli nie mamy IPTV, VidZone, VideoStore to spodziewamy się (na ten przykład ja), że poważny update przyniesie coś więcej niż zmianę wyglądu. Ot co ! Poza tym kto mówi, że siara ? Dyskutujemy sobie tutaj co się komu podoba. Każdy z poprzednich FW wprowadzał wiele bardzo przydatnych rzeczy. Ten tak średnio, a przeciwnie - wiele pogorszył.

Mnie zastanawia czemu ktoś co pewien czas rzuca takimi mądrościami w stylu 'to sobie zróbcie sami'. Jesteśmy klientami, wspieramy tą firmę naszymi pieniędzmi i to oni nas powinni rozpieszczać a nie my myśleć, że jednak jest zajebiście.

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #158 dnia: Wrzesień 03, 2009, 16:12:10 »
Berek nie uczyli cie ze o problemach trzeba dyskutować?

I to nie tak ze tylko my Polacy narzekamy poczytajcie po anglojęzycznych forach co inni myślą o takich updeatach - mail być przełomowy niemalże, jak dla mnie byl tylko po to aby więcej szumu narobić w około playstation i premiery slima. Jasne ze jest kilka użytecznych zmian w tym fw ale wiekszosc ich jest kosmetyczna, my oczekujemy więcej!

Ad. Vidzone - kariera tego programu się już u mnie kończy, jest w sieci od kilku miesięcy i nadal błędy z pierwszej wersji nie zostały wyeliminowane, a co gorsza teraz prawie co 2 piosenka i reklama nie już nie tylko banner na u dołu programu tylko typowa reklama!

ehh jak tu nie narzekać

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #159 dnia: Wrzesień 03, 2009, 16:18:33 »
Pewnie że każdy ma prawo narzekać. Ale mnie zastanawia inna rzecz. Mianowicie skoro to Sony, PS3 i FW to są takie siary to po kiego macie ps3 i gracie na tym? Nie lepiej sprzedać i kupić Xboxa?
Nie rób siary ziomuś, przecież nikt nie kupi ode mnie grubej PS3, szczególnie teraz.