Autor Wątek: Czy warto kupić Playstation 3?  (Przeczytany 27973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
Odp: Czy warto kupić Playstation 3?
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 14, 2009, 16:55:41 »
Dorośli ludzie a wypisują brednie niczmym sfrustrowane gimbusy :)

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 14, 2009, 17:23:54 »
Ranyyy, przecież tu nikt nie próbuje niczego udowadniać!
Vir kupił taki a nie inny sprzęt i napisał dlaczego go wybrał. Siłą rzeczy jest to porównanie, bo co innego mogłoby być? Skoro ktoś wybrał jakąś konsolę to nie czarujmy się - zrobił to dlatego, że konsola ma coś, czego nie ma konkurencja! Trzeba zatem zrobić jakieś zestawienie, czy to tak trudno zrozumieć?

Z drugiej strony boli mnie już głowa jak widzę różnorakich konsolowych Spin Doktorów. To tacy ludzie, którzy każdą wadę próbują przekuć na zaletę. Weźcie może na wstrzymanie, okay?

Czy warto kupić PS3? Jasne, że warto. Lepiej mieć PS3 niż nic! Ale czy lepiej mieć PS3 niż X360? No właśnie, to już nie jest jednoznaczne.

Autor niestety nie sprecyzował pytania, a żeby było ciekawiej ostatnio logował się tutaj pięć dni temu, także wszelkie wojenki, jakie prowadzicie są bez sensu. Ciekawe, czy on jeszcze kiedyś tutaj zajrzy, napisze jakiegoś posta?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 17:40:50 wysłana przez Beniamin Durski »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 14, 2009, 17:43:07 »
Dobra, zeszliśmy do poziomu, którego nie chcę tutaj na forum. Myślę, że  wszystkie za i przeciw zostały już powiedziane, więc zamykam.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?