Autor Wątek: Pytanie o adapter Bluetooth PSP N270  (Przeczytany 317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buntybhai

• Nowy Forumowicz
  • *
Pytanie o adapter Bluetooth PSP N270
« dnia: Sierpień 23, 2019, 13:21:37 »
Niedawno dostałem jeden z tych adapterów Bluetooth do PSP Go, ale wydaje mi się, że nie mogę go uruchomić. Gdy trzymam przycisk zasilania, nie włączają się żadne światła (i wydaje się, że nic się nie dzieje). Po podłączeniu do ładowarki świeci, ale świeci ciągłym czerwonym światłem. Ładowałem go godzinami, ale światło wciąż świeci na czerwono. Kiedy go wyjmuję, światło gaśnie. Próbuję ponownie włączyć zasilanie, ale nic się nie dzieje. Przypuszczam, że to niewypał, ale czy ktoś, kto jest właścicielem jednego z nich, może potwierdzić, że tak nie powinno być? Czy jest coś, co powinienem spróbować? Myślałem o ponownym osadzeniu baterii, ale połączyli ją ze śrubami trójskrzydłowymi. Po co utrudniać demontaż akcesoriów niż główne urządzenie?

Offline MsbS

• I Am Robot
Odp: Pytanie o adapter Bluetooth PSP N270
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2019, 13:38:08 »
Po co utrudniać demontaż akcesoriów niż główne urządzenie?

Nie wiem.

Offline ronneymiguels

• Junior
  • *
Odp: Pytanie o adapter Bluetooth PSP N270
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2019, 00:12:53 »
Niedawno dostałem jeden z tych adapterów Bluetooth do PSP Go, ale wydaje mi się, że nie mogę go uruchomić. Gdy trzymam przycisk zasilania, nie włączają się żadne światła (i wydaje się, że nic się nie dzieje). Po podłączeniu do ładowarki świeci, ale świeci ciągłym czerwonym światłem. Ładowałem go godzinami, ale światło wciąż świeci na czerwono.  tweakbox appvalley https://vlc.onl/Kiedy go wyjmuję, światło gaśnie. Próbuję ponownie włączyć zasilanie, ale nic się nie dzieje. Przypuszczam, że to niewypał, ale czy ktoś, kto jest właścicielem jednego z nich, może potwierdzić, że tak nie powinno być? Czy jest coś, co powinienem spróbować? Myślałem o ponownym osadzeniu baterii, ale połączyli ją ze śrubami trójskrzydłowymi. Po co utrudniać demontaż akcesoriów niż główne urządzenie?

so whats the end game here!!