Autor Wątek: Potrzebuję pomocy ze strony społeczności moderów ps2  (Przeczytany 796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline resslerkeen

• Nowy Forumowicz
  • *
Potrzebuję pomocy ze strony społeczności moderów ps2
« dnia: Październik 19, 2019, 12:21:46 »
Mam dwa ps2 slim scph-70004: jeden jest chipowany, ale nie odczytuje żadnej płyty (oryginał ps2 / ps1, czy nie, nawet płyty CD z audio); drugi jest czysty i dobrze odczytuje oryginały (zarówno ps2, jak i ps1).

Postanowiłem spróbować zamienić dwa napędy optyczne między systemami, ponieważ myślałem, że to przypadek ?smażonego lasera przez modchip?, i nadal uważam, że tak, ale tylko częściowo: zmodyfikowany z dobrym laserem może odczytać ps2 gry (wolniejsze niż czysta), ale nadal nie mogą odczytać żadnego rodzaju płyt CD-ROM (nawet audio), podczas gdy czysta z włączonym smażonym laserem nie może odczytać gier na PS2, ale potrafi dobrze odczytać PS1.

Offline resslerkeen

• Nowy Forumowicz
  • *
Odp: Potrzebuję pomocy ze strony społeczności moderów ps2
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2019, 02:55:30 »
Mam dwa ps2 slim scph-70004: jeden jest chipowany, ale nie odczytuje żadnej płyty (oryginał ps2 / ps1, czy nie, nawet płyty CD z audio); drugi jest czysty i dobrze odczytuje oryginały (zarówno ps2, jak i ps1).tweakbox appvalley https://vlc.onl/

Postanowiłem spróbować zamienić dwa napędy optyczne między systemami, ponieważ myślałem, że to przypadek ?smażonego lasera przez modchip?, i nadal uważam, że tak, ale tylko częściowo: zmodyfikowany z dobrym laserem może odczytać ps2 gry (wolniejsze niż czysta), ale nadal nie mogą odczytać żadnego rodzaju płyt CD-ROM (nawet audio), podczas gdy czysta z włączonym smażonym laserem nie może odczytać gier na PS2, ale potrafi dobrze odczytać PS1.

isssue solved!!