Autor Wątek: windows 8  (Przeczytany 35054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
Odp: windows 8
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 27, 2013, 09:08:43 »
Przyzwyczaiłem się. Niestety mam inne przyzwyczajenie z Maka - nie używam żadnego menu, tylko odpalam programy z klawiatury pisząc zaledwie kilka znaków (np. odpalenie Firefoksa to [alt+spacja] fi [enter]).
Znaczek win wpisujesz fi, enter i pewnie też odpalisz firefoxa. Bez żadnych dodatków. Ja na kafelkach mam tylko kilka najpotrzebniejszych programów. W trybie win8 nie pracuję w ogóle. Pierwszy kafelek to "pokaż pulpit".
Gregys out.

Offline Harry Keogh

• Super Badass
  • .
Odp: windows 8
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 27, 2013, 16:56:24 »
Przyzwyczaiłem się. Niestety mam inne przyzwyczajenie z Maka - nie używam żadnego menu, tylko odpalam programy z klawiatury pisząc zaledwie kilka znaków (np. odpalenie Firefoksa to [alt+spacja] fi [enter]).
Znaczek win wpisujesz fi, enter i pewnie też odpalisz firefoxa. Bez żadnych dodatków. Ja na kafelkach mam tylko kilka najpotrzebniejszych programów. W trybie win8 nie pracuję w ogóle. Pierwszy kafelek to "pokaż pulpit".

Launchy działa jednak zauważalnie szybciej (na Win7) - windows wyszukuje nie tylko programy (co często się przydaje - strony internetowe, dokumenty itd).

Dodatkowo samo wyszukiwanie Win lepiej prezentuje wyniki, ponieważ dzieli na kategorie to co znalazł.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
windows 8
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 27, 2013, 17:23:41 »
Już się nauczyłem, tak że spoko. :) A Launchy mi się wypieprza pod Win8...

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.

Tapnięte z białego telefonu ;)